حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی با 15 هزار تومان در یک ساعت

ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی

ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی

ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی :

شاید شما هم مثل من در یک روستا زندگی می کنید و چند مرغ و اردک در خانه روستایی شما وجود دارد که دوست دارید از آنها جوجه کشی کنید.

شاید هم به عنوان یک تحقیق علمی از روی حس کنجکاوی یا یک تکلیف مدرسه تصمیم به ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی گرفته اید.

وقتی برای اولین بار ایده داشتن یک دستگاه جوجه کشی به سرم زد تصمیم گرفتم از بازار یک ماشین جوجه کشی خریداری کنم و دست به کار شدم.

اول از همه در گوگل به دنبال شرکت های تولید کننده دستگاه جوجه کشی گشتم نمونه های زیادی وجود داره مثلا دستگاه جوجه کشی حرفه ای یک ماشین جوجه کشی عالی به حساب میاد یا دستگاه جوجه کشی ارزان قیمت مناسبی داره ولی خوب آخر همه گشتن های من به اینجا ختم شد که خرید ماشین جوجه کشی برای من ایده خوبی نیست چرا که تهیه آن از لحاظ مالی برایم مقدور نیست. پس تصمیم گرفتم یک دستگاه جوجه کشی خانگی برای خودم بسازم.

وقتی در اینترنت دنبال آموزش ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی گشتم ، آموزش جالبی پیدا نکردم و مطئنم که شما هم مثل من نا امید شده بودید.

ولی نگران نباشید من دست به ساخت یک ماشین جوجه کشی خانگی کاملا ساده زدم و با آن تخم های نطفه دار مرغ را جوجه کشی کردم.

در این آموزش می خوام تجربه خودم با شما به اشتراک بذارم.

نکته : اگر شما هم تصمیم به ساخت دستگاه جوجه کشی گرفته اید می توانید آموزش ساخت به همراه عکس ماشین جوجه کشی ساخت خودتان را برای ما ارسال نمایید تا با نام خودتان روی سایت قرار گیرید.

 

اول از همه باید بگم این دستگاه جوجه کشی که من ساختم کمتر از 15 هزار تومان هزینه اش شده و حدودا هم یک ساعت وقت براش گذاشتم.
میدونم شما می تونید بهتر از این رو بسازید پس سعی خودتون رو بکنید. می دانم به نظر کار مشکلی می آید ولی بعد اگر دست بکار شوید خواهید دید که چقدر راحت و آسان است.

مرحله اول  ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی : آماده سازی وسایل مورد نیاز

آماده سازی وسایل مورد نیاز

برای ساخت دستگاه جوجه کشی نیاز داریم به :

 1. یک جعبه از جنس یونولیت یا کارتون : برای بدنه یا محفظه دستگاه .
 2. یک سرپیچ لامپ یک لامپ رشته ای معمولی: جهت تامین کردن حرارت و ثایت ماندن آن.
 3. چند تکه چوب : برای ایجاد یک چهار چوب مناسب مانند تصویر.
 4. یک توری فلزی به همراه یک طلق شفاف : از مقاومت مناسبی برخوردارند و قادر به نگه داشتن چند تخم و ظرف آب و غذا میباشد.
 5. دماسنج با رطوبت سنج : یکی از موارد بسیار مهم است . برای سنجیدن دمای دستگاه از ان استفاده می شود.
 6. فنجان کوچک برای نگه داشتن آب : به عنوان منبع آب برای دستگاه خانگی.
 7. مقداری چسب : برای ثابت نگه داشتن مواد

توجه کنید برای انجام این کار باید کمی حوصله  داشته باشید..

 

یک توجه ویژه : بیشتر وسایلی که بالا نوشتم رو من داشتم و نیاز به خریدش نبود شاید اگر شما بخواهید همه وسایل رو خرید کنید از 15هزار تومان کمی بیشتر بشه پس اگه  ساخت دستگاه جوجه کشی کمی هزینه اش بیشتر شد نگران نشید.

مرحله دوم  ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی : ساخت چهار چوب مناسب دستگاه جوجه کشی

ساخت چهار چوب مناسب جوجه کشی
ساخت چهار چوب مناسب جوجه کشی

برای داخل جعبه یونولیت خودمون باید یک چهار چوب بسازیم ، طبق تصویر عمل کنید و داخل جعبه را اندازه گیری کنید و به همان اندازه این چهار چوب رو آماده کنید.

دقت کنید که ارتفاع رو طوری تنظیم کنید که بتوان به داخل جعبه به راحتی ظرف آب ، تخم مرغ های نطفه دار ، لامپ و … را قرار داد.

مرحله سوم  ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی : اضافه کردن توری فلزی به قاب برای نگه داشتن تخم ها و وسایل

اضافه کردن توری فلزی به قاب
اضافه کردن توری فلزی به قاب

 

حالا که قاب رو ساختید باید توری فلزی رو به قاب میخ کنیم تا محکم سر جاش کشیده بشه .

توجه کنید که حتما نباید از توری فلزی استفاده کنید ، من از توری فلزی استفاده کردم چون اول اینکه دم دستم بود دوم اینکه مقاومت خوبی داره و می تونه چند تا تخم مرغ و ظرف آب راحت نگه داره.

 

ساخت ماشین جوجه کشی

مثل عکس توری فلزی رو به قاب دستگاه جوجه کشی محکم کنید.

مرحله چهارم  ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی : اضافه کردن لامپ برای تامین حرارت

اضافه کردن لامپ

مانند تصویر یک سوراخ کوچک به اندازه سرپیچ لامپ روی جعبه یونولیت خودتون اضافه کنید ، دقت کنید این سوراخ باید دقیقا اندازه باشد بزرگ باشه لامپ از داخلش می افته و باعث بروز مشکل می شه .

ارتفاع محل قرار گیری لامپ باید طوری باشه که گرما یونولیت پایین ، بالا و پشت لامپ رو نسوزونه ، سرپیچ رو داخل سوراخ قرار بدید و لامپ رو در محلش محکم کنید.

لامپ دستگاه جوجه کشی

بهتر است تست کنید و ببینید که لامپ کار می کند یا نه.

مرحله پنجم  ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی : اضاف کردن دو سوراخ برای تهویه ماشین جوجه کشی

اضاف کردن دو سوراخ برای تهیه ماشین جوجه کشی

همون طور که در تصویر می بنید دو سوراخ باید در کناره جعبه یونولیت ایجاد کنید.

این سوراخ های برای ایجاد گردش هوا در داخل دستگاه جوجه کشی هستند و اسیژن داخل داستگاه را تامین می کنند.

مهم است بدانید که تخم نطفه دار در داخل دستگاه برای رشد و زنده ماندن جنین به اکسیژن کافی نیاز دارد و در صورت تامین نشدن تخم ها از بین خواهند رفت.

مرحله ششم ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی : آماده سازی و به کار گیری دستگاه برای جوجه کشی

مرحله ششم و نهایی از ساخت دستگاه جوجه شی خانگی
مرحله ششم و نهایی از ساخت دستگاه جوجه شی خانگی

در مرحله آخر ظرف آب رو اضافه کنید و لامپ را روشن کنید ، رطوبت سنج و دما سنجی که در مرحله اول اماده کردید رو داخل دستگاه جوجه کشی قرار دهید.

چند ساعتی صبر کنید و تخم های نطفه دار رو داخل دستگاه قرار دهید.

دما در داخل دستگاه جوجه کشی برای تخم های نطفه دار مرغ باید حدود 37.2 درجه باشد ، به عبارت دیگر بین 37 درجه تا 38 درجه مناسب است، میزان رطوبت در داخل دستگاه بین 55 تا 65 مناسب میباشد.

چند ساعتی صبر کنید و تخم ها را در دمای اتاق قرار دهید. همزمان دستگاه را به کار بیندازید تا دما و رطوبت تنظیم بشه و بعد تخم های نطفه دار رو داخل دستگاه قرار دهید.

مرحله ضروری  (اختیاری)

ساخت پنجربه برای دیدن داخل دستگاه جوجه کشی خانگی
ساخت پنجربه برای دیدن داخل دستگاه جوجه کشی خانگی

این مرحله اختیاری ولی پیشنهاد میشه انجام بدید.

چون اگه پنجره درست نکنید ، هی میخواید درب دستگاه بر دارید تا ببینید چه خبره ، و اینجوری دما و رطوبت قاطی میشه و تخم ها از دست میرن پس بهتر یک درب درست کنید و خیال خودتون رو راحت کنید.

برای ساخت درب یونولیت بالایی رو مثل عکس ببرید با چسب طلق شفاف رو که در مرحله اول گفته بودم رو به یونولیت بچسبونید.

با این کار یک پنجره دارید که داخل دستگاه رو می تونید باهاش ببنید.

فقط این پنجره رو زیاد بزرگ نکنید ، یک پنجره کوچیک هم کفایت می کنه.

جوجه کشی با دستگاه جوجه کشی خانگی
جوجه کشی با دستگاه جوجه کشی خانگی
دماسنج و رطوبت سنج
دماسنج و رطوبت سنج

چند نکته در مورد ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی :

ساخت ماشین جوجه کشی خانگی کار آسونیه ولی قسمتش سختش تنظیم درست دما و رطوبت در طول 21 روز جوجه کشی از مرغ است ، چند تا نکته میگم امیدوارم بتونه برای شما مفید باشه :

 • نکته اول اینکه واقعا انتظار نداشته باشید یک دستگاه جوجه کشی ساده مثل همین که ساختیم کیفیت یک دستگاه جوجه کشی کارخانه ای رو داشته باشه ، پس کمی انتظار خودتون رو کم کنید.
 • نکته دوم اینکه با اینکه جوجه های مرغ مقاومت خوبی دارند ولی باید دما تنظیم بشه همون طور که گفتم دمای مناسب بین 37 تا 38 درجه سانتیگراد در مدل ما به همین خاطر دقت کنید.
 • نکته سوم : می تونید سوراخ های روی درب دستگاه باز کنید که باهاش دما رو تنظیم کنید یعنی با پوشوندن و باز کردن سوراخ ها دمای داخل دستگاه رو کم و زیاد کنید.
 • نکته چهارم : می تونید یک دیمر یا ترموستات بخرید تا فرایند دما رو اتوماتیک کنید این دستگاه با تنظیم دمای مورد نیاز ،  لامپ رو خاموش و روشن میکنه تا دما تنظیم بشه.
 • نکته پنجم : تخم ها رو طوری قرار دهید که زیاد نزدیک لامپ نباشند تا حرارت مستقیم اونارو از بین نبره.
 • نکته ششم : در مورد رطوبت توجه کنید که در سه روز آخر جوجه کشی که بهش دوران هچر میگن 5 تا 10 درصد رطوبت رو افزایش بدید با اضافه کردن آب بیشتر به ظرف آب.
 • نکته هفتم : باید توجه کنید که تخم های نطفه دار برای تبدیل شدن به جوجه باید روزی چند بار چرخش داده بشن تا جنین به دیواره تخم نچسبه ، برای اینکار روزی 4 بار تخم ها رو مقداری چرخش بدید.
 • شب ها که دیگه نمیشه کاریش کرد پس قبل خواب یک بار چرخش بدید و بعد بخوابید.
همچنین بخوانید :
ماشین جوجه کشی 96 تایی خانگی

یک مشکل بزرگ که دلیل بر پایین امدن راندمان دستگاه شده و همچنین کار شما را سخت می کند  اتوماتیک نبودن دستگاه جوجه کشی است.

موفق باشید.

 

In order to do a proper incubation , using an incubator is necessary these days.  Incubating from rare and expensive eggs need some time and it is complicated. Using an incubator is the best possible way. But it can be very expensive for some people. Make your home incubator. It is really easy and cheap.

دانلود فایل PDF مطلب : آموزش ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی

ویدیو جوجه کشی با دستگاه جوجه کشی خانگی ساخته شده

 


در این مرحله ساخت دستگاه جوجه کشی ما به پایان رسید.ولی همیشه دیدن نمونه های بیشتر می تواند منجر به آگاهی و تولید ایده های بهتر شود. بر همین اساس یک ویدیو ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی از کانال یوتیوب UK Here We Grow برای شما به صورت متن و زیر نویس روان فارسی آماده کرده ایم که می توانید با مشاهده آن ایده های جدیدی کسب نمایید.پیشنهاد میکنیم به هیچ وجه این ویدیو را از دست ندهید.

 

آموزش ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی به صورت قدم به قدم

ساخت دستگاه جوجه کشی برای هر کسی لذت بخش و خوشایند خواهد بود اما به شرطی که در طراحی و ساخت آن تمام اصول و قواعد را رعایت نماید، به عنوان مثال در ساخت دستگاه جوجه کشی باید نوع بدنه را طوری انتخاب کنید که کمترین تبادل دمایی را با محیط بیرون داشته باشد، پس نتیجه می گیریم که استفاده از یونولیت (پلی استایرن) عاقلانه تر از کارتون یا مقوا خواهد بود یا اینکه وجود سیستم تامین دما و رطوبت و چرخش در دستگاه لازم خواهد بود، اما نحوه پیاده سازی این سیستم ها راهکار ها و فوت و فن های خاص خود را دارند که در این مقاله به صورت قدم به قدم و مرحله به مرحله آموزش داده خواهد شد پیشنهاد می کنیم حتما ادامه مقاله را دنبال کنید.

این نوشته از یک ویدیوی آموزشی برگرفته شده است، که شخص مورد نظر یک دستگاه جوجه کشی را از 6 الی 7 سال پیش ساخته و همچنان در حال استفاده از آن است و با استفاده از این دستگاه دست ساز توانسته به درصد هچ بالایی نیز برسد. در این ویدیو شخص 30 عدد از تخم های نطفه دار مرغ های خود را برای تست جوجه کشی آماده کرده است.

ویدیو آموزش ساخت دستگاه جوجه کشی با زیر نویس فارسی

دانلود مستقیم با کیفیت خوب | دانلود مستقیم ویدیو با کیفیت پایین | مشاهده در سرویس اشتراک ویدیو EIG-SHOP

مواد اولیه مورد نیاز برای ساخت دستگاه جوجه کشی

1- یونولیت (پلی استایرن)

برای شروع حتما باید یک جعبه یونولیتی پیدا کنید، زیرا یونولیت تا حد زیادی از هدر رفت دما و رطوبت جلوگیری خواهد کرد. هر چه جعبه یونولیت شما ضخیم تر باشد، بهتر خواهد شد چون هم مقاومت بالایی در برابر ضربه خواهد داشت و هم تا حد زیادی از تبادل دما و رطوبت جلوگیری خواهد نمود. اطلاعات بیشتر ( بدنه مناسب برای دستگاه جوجه کشی )

2- شیشه یا طلق شیشه ای

از این طلق برای ساخت پنجره دستگاه استفاده خواهیم کرد، زیرا در هر دستگاه جوجه کشی وجود پنجره لازم است تا روند جوجه کشی را بدون باز کردن درب دستگاه تحت نظر داشته باشیم.

3- نوار چسب

برا چسباندن شیشه (همان طلق) به یونولیت استفاده خواهیم کرد، زیرا امکان خروج گرما و رطوبت از کناره های شیشه وجود خواهد داشت بنابراین باید توسط نوار چسب کاملا عایق بندی شود.

4- فن کامپیوتر

برای انجام عمل تهویه در دستگاه جوجه کشی باید از یک فن کامپیوتر مناسب استفاده کنید.

5- برد تنظیم و کنترل دما

شما می توانید برد مخصوصی را برای تنظیم و کنترل دمای دستگاه بسازید و یا سفارش ساخت آن را بدهید، برد استفاده شده در این دستگاه ابتدا المنت ها را روشن خواهد ساخت، به محض داغ شدن المنت ها، فن تعبیه شده در بالای برد شروع به کار خواهد نمود و گرمای تولیدی را در سراسر محفظه دستگاه پخش خواهد نمود. تمامی این مراحل توسط برد به صورت خودکار انجام می شود.

6- المنت های سرامیکی

برای تولید گرمای مورد نیاز دستگاه از این المنت ها استفاده خواهد شد، در فروشگاه های لوازم الکترونیکی می توانید نمونه های آنها را پیدا کنید.

7- موتور ساعت دیواری

شما از این موتور برای چرخش خودکار شانه ها استفاده خواهید کرد. موتور ساعت دیواری با یک دور در دقیقه کار خواهد کرد. البته می توانید از یک آرمیچر معمولی نیز استفاده کنید، اما برای کنترل چرخش آرمیچر باید سرعت چرخش آن را توسط برد تعریف کنید، این مورد کاملا به سلیقه شما بستگی خواهد داشت.

8- صفحه چوبی یا پلاستیکی برای تامین رطوبت

همانند ویدیو از یک چارچوب چوبی یا پلاستیکی برای قرار دادن ظرف آب زیر آن و تخم ها روی آن استفاده خواهید کرد. ایده ساخت چارچوب ها کاملا سلیقه ای می باشد و طرح دلخواه خود را می توانید پیاده سازی کنید.

9- شانه های تخم

از یک شانه چوبی یا پلاستیکی برای قرارگیری تخم ها در لابه لای آن استفاده خواهید کرد، هم چنین انتهای این شانه به موتور چرخش متصل خواهد شد، همانند ویدیو می توانید شانه چوبی یا پلاستیکی مورد نظر خود را بسازید.

10- ظرف آب

برای تهیه ظرف آب به راحتی می توانید از ظرف های یکبار مصرف غذا استفاده کنید، هنگام ساخت صفحه زیرین دستگاه به این نکته توجه کنید که ظرف آب باید کاملا در زیر صفحه قرار بگیرد و هیچ گونه فشاری بر روی آنها وارد نشود.

11- شارژر لپ تاپ

از شارژر لپ تاپ برای تامین برق مورد نیاز دستگاه استفاده خواهید کرد، دقت کنید که اگر از برق مستقیم استفاده کنید احتمال خطر آفرینی دستگاه و آتش سوزی آن بالا خواهد رفت، زیرا شما یک دستگاه کاملا غیر استاندارد خواهید ساخت و محیط داخل دستگاه به شدت مرطوب خواهد شد و هر لحظه احتمال جرقه و آتش سوزی در دستگاه وجود خواهد داشت. بنابراین توصیه میشود حتما از یک آداپتور استفاده نمایید، همانطور که می دانید آداپتورها برق 220 ولت را به 12 ولت بی خطر تبدیل میکنند.

برای شروع ساخت دستگاه مطابق با ویدیو عمل کنید و تمامی مراحل گفته شده را انجام دهید. اگر احساس می کنید توانایی تامین قطعات معرفی شده در دستگاه را ندارید می توانید از قطعات جایگزین استفاده کنید، مثلا به جای استفاده از المنت های سرامیکی می توانید از المنت های نسوز استفاده کنید که گروه صنعتی اسکندری در دستگاه های خود از آنها استفاده می کند یا به جای استفاده از موتور ساعت می توانید ترنر های مخصوص دستگاه های جوجه کشی را تهیه نمایید که 1 دور در دقیقه کار می کنند. برای ساخت مدار تنظیم زمان چرخش فن و شروع به کار المنت ها می توانید از یک فرد متخصص در زمینه ساخت برد های الکترونیکی کمک بگیرید و یا ساخت ان را به همان فرد بسپارید.

در صورت وجود هرگونه سوال، پیشنهاد یا انتقاد می توانید از طریق بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

image_pdfimage_print
مدیر سایت
دیدگاه کاربران 380 دیدگاه
 • محمد 19 آبان 1398 / 10:18:00
  0 0

  سلام من دوره ی قبل تخم‌گداشتم‌همه‌جوجه شد بعد از ۲‌ماه همه افتادن توی‌مریصی ۲تاش‌مرد. بقیه شو فروختم‌رفت. ۳تاشو واکسن زدم و‌هنوز زنده و سالمن اما واکسن‌ و ویزیتش‌گرون شد جمعا ۷۰ شد.. ک مرغا اونقدر ارزش نداشتن. ممکنه‌راهنمایی‌کنید بعد از به دنیا اومدن جوجه ها در چه‌سنی و‌چه‌واکسنی‌باید بزنیم

  • کارشناس وب سایت 20 آبان 1398 / 8:20:32
   0 1

   بهترین توصیه رو فقط دامپزشک می تونه برای شما داشته باشه

 • عاشورمحمد 8 آبان 1398 / 3:53:39
  0 0

  من درست میخوام بکنم اما یه سوالی دارم وقتی که آب داخل ظرف تمام شد و رفتن پرش کنم تا اون موقع به تخم ها آسیب نمیرسه

  • کارشناس وب سایت 11 آبان 1398 / 8:25:31
   0 0

   اگر بیشتر از 10 دقیقه طول نکشه مشکلی پیش نمیاد
   بهتره دستگاه جوجه کشی تون رو در یک محیط گرم و مرطوب قرار دهید.

 • محمد 24 مهر 1398 / 8:15:07
  1 0

  خوب دما توی جعبه باید چقدر باشه اگه زیاد بود چیکارکنیم

  • کارشناس وب سایت 25 مهر 1398 / 8:09:58
   0 0

   باید 37.5 درجه باشه
   برای اینکه لامپ در مواقع افزایش دما به صورت خودکار خاموش بشه ، بهتره از ترموستات استفاده کنید.

 • مهدی 23 مهر 1398 / 7:53:47
  0 1

  تو پاییز هم میشه جوجه کشی کرد یانه باید تا تابستون صب کنم

  • کارشناس وب سایت 24 مهر 1398 / 8:17:16
   0 0

   امکانش هست ولی باید از جوجه ها مراقبت کنید تا از شدت سرما جان ندهند
   در فصل پاییز پیدا کردن تخم نطفه دار تازه مشکل است.

 • مهدی 23 مهر 1398 / 7:14:17
  2 4

  الان پاییز الان تخم هارو بزارم در میان یا باید تا تابستون صب کنم

  • کارشناس وب سایت 24 مهر 1398 / 8:18:02
   0 0

   اگر تخم های نطفه دار تازه باشند، جوجه خواهند شد

 • Mohammadreza 22 مهر 1398 / 9:12:12
  1 0

  من دستگاه رو با کارتون درست کردم امروز حدود نیم ساعت لامپ رو روشن کردم ولی سریع کارتون داغ کرد چیکار کنم کارتون اینقدر سریع داغ نکنه؟

 • Mohammadreza 18 مهر 1398 / 11:07:19
  0 0

  آیا استفاده از این دستگاه سودی هم داره؟ و موقع چرخش تخم ها دما تغییر می‌کنه مشکلی پیش نمیاد؟

  • کارشناس وب سایت 20 مهر 1398 / 8:27:18
   0 0

   اگر همه چیز به درستی انجام بشه مشکلی پیش نمیاد

 • Mohammadreza 18 مهر 1398 / 5:02:54
  1 0

  تخم مرغ ها رو چطوری باید تو دستگاه گذاشت و موقع چرخوندن تخم ها باهربار بازکردن در مشکلی پیش نمیاد

 • Mohammadreza 18 مهر 1398 / 1:45:59
  0 0

  باسلام و خسته نباشید میخواستم بدونم میشه ازاین دستگاه برای جوجه کردن تخم پرندگانی مثل عروس هلندی،مرغ عشق،قناری وغیره استفاده کرد

  • کارشناس وب سایت 18 مهر 1398 / 3:30:29
   0 0

   تخم پرنده های زینتی به دلیل حساسیت بالای که دارند، با استفاده از دستگاه های دست ساز قابل جوجه کشی نیستند.

 • سجاد 30 شهریور 1398 / 10:08:41
  5 0

  سلام من برای یک یخدان شصت در چهل لامپ چهل گذاشتم با کلی سوراخ ودما 37/8 است ایا باید سوراخ هارا بیشتر کنم و دماراپایینتر بیارم یا همین دما هم مناسب است

 • محمد 22 شهریور 1398 / 6:20:24
  6 0

  سلام جوجه ها بعد از تولد حتما باید واکسن زده شوند یا بدون واکسن هم زنده می مانند

  • کارشناس وب سایت 23 شهریور 1398 / 8:24:39
   2 0

   سلام
   زنده می مانند، اما برای اینکه از بروز بیماری هایی مانند مارک، نیوکاسل و انفولانزا جلوگیری کنید بهتر است آنها را واکسن بزنید.

 • ابوالفظل 7 شهریور 1398 / 10:14:08
  0 0

  سلام ميخواستم بپرس كه من اين دستگاه را درست كردم واز موقع درست كردنش 6روز كذشته ولي من تخم هارا جلوي لامپ ميگيرم رگهايش معلوم نيست

  • کارشناس وب سایت 9 شهریور 1398 / 8:45:25
   0 2

   اول چراغ های اتاق رو خاموش کنید تا محیط کاملا تاریک باشه
   دوم از یک چراغ قوه led استفاده کنید که نور بیشتری داره
   سوم حتما باید چراغ قوه رو کاملا با تخم تماس دهید و از سمت دیگر می توانید رگ های خونی و حرکت جوجه رو مشاهده کنید.

 • علی ربانی 5 شهریور 1398 / 5:49:30
  0 1

  سلام خسته نباشید من رطوبت هچر رو تا 70 بردم بالا از پنجره قطرات اب وبخارمیبینم فن هم روشن مشکلی پیش نمیاد؟ داخل دستگاه تخم کبک

 • پریا 5 شهریور 1398 / 5:10:37
  0 0

  ایا لامپ همیشه روشن است

 • علی 29 مرداد 1398 / 7:43:44
  1 1

  دوستانی که میپرسن چطوری بفهمیم تخم خراب شده یا نه ، کلمه کندلینگ یا نحوه نطفه بینی تخم مرغ را سرچ کنید و مقالات را ببینید

 • ناشناس 9 مرداد 1398 / 4:00:46
  1 0

  سلام ببخشید من لامپ صد وات برای یونولیت 50در25استفاده کردم سوراخم زیاد درست کردم ولی هنوز دما بالاست چیکار کنم؟

  • رضا 15 مرداد 1398 / 12:04:09
   3 0

   سلام استفاده از المنت متصل به دیمر تنظیم دما راه حل شماست

  • علی 28 مرداد 1398 / 7:33:51
   2 0

   سلام میگم اگه تور نباشه مشکلیه و تخم چند ساعت یکبا باید چر خوند

 • ح 1 مرداد 1398 / 12:34:04
  3 1

  سلام باید همیششه دستگاه تو برق باشه؟

  • کارشناس وب سایت 7 مرداد 1398 / 9:12:51
   3 0

   بله

 • ح 1 مرداد 1398 / 12:28:45
  1 1

  سلام میشه بدون دما سنج درست کرد

  • کارشناس وب سایت 7 مرداد 1398 / 9:13:22
   2 1

   بله ولی اگر دماسنج باشه، راندمان بالا خواهد رفت.

 • یا علی 26 تیر 1398 / 12:38:12
  0 4

  از لامپ گازی هم میشه استفاده کرد

 • aysoo 22 تیر 1398 / 10:20:19
  5 1

  ببخشید من تو یه جعبه ۵۰در ۵۰ چنتا تخم مرغ گذاشتم با یه کاسه آب و دماسنج رطوبت سنج تو شهر ما گیر نمیاد چندجاهم پرسیدم خندیدن.جناب من تو جعبه یه لامپ۱۵وات گذاشتم ک دما میشه ۳۸.الی۳۸.۷ولی سی و هفت درجه نمیشه حتی ۳۹درجه هم نمیشه دیمرم هم برا لامپ من جواب گو نیست سوراخ گذاشتم تو جعبه ظرف آب م گذاشتم میشه یه راهنمایی کنید منو تا دما بشه ۳۷

 • aysoo 20 تیر 1398 / 8:51:53
  8 2

  ببخشید ما تو‌ شهرستان خیلی کوچیک زندگی میکنیم دماسنج خریدم ولی هیچ جا رطوبت سنج نداشت
  بدون رطوبت سنج هم میشه؟؟

  • مدیر سایت 22 تیر 1398 / 11:34:14
   2 4

   با امتحان و خطا می تونید تا ی جای پیش برید.

  • معین 26 تیر 1398 / 4:00:12
   1 0

   عععااااللللیییییییییییییییییییییییییی‍پ

  • ناشناس 1 مرداد 1398 / 1:17:02
   4 0

   بله

 • علی ربانی 17 تیر 1398 / 8:42:13
  7 2

  سللام خسته نباشید امروز روز 20جوجه کشی هست و از دیروز علائم نوک زدگی بر روی تخم مرغ دیده شده و فقط جای یه نوک و تا امروز تغییری نکرده میخواستم ببینم از دید کارشناسا عادی یانه؟ ایا باید کمک کرد به بیرون اومدن؟ رطوبت دستگاه هم بین 68 تا 72 متغییر بود خواهشا جوابم رو بدید ممنونم از وبلاگ خوبتون

  • آیسو 22 تیر 1398 / 10:22:38
   3 2

   میشه بیای تلگرام من چنتا سوال ازت بپرسم آیدی تلگرامتم بده

 • مهدی 13 تیر 1398 / 6:19:43
  8 1

  سلام خدمت مدیرت سایت
  چه لامپی برای جعبه30در30خوبه مثلا چند وات

  • کارشناس وب سایت 15 تیر 1398 / 12:34:59
   2 0

   100 وات کفایت میکنه

 • علی ربانی 12 تیر 1398 / 10:11:04
  2 1

  سلام تخم مرغ هایی که روی شانه ستر هستن رو باید برای هچر به بغل خوابوند؟ کلا راهنمایی کنید در دوران هچر تخم مرغ چه وضعیتی باید باشه ؟به بغل ایساده یا …
  ممنونم از مدیر محترم

  • کارشناس وب سایت 15 تیر 1398 / 1:26:01
   3 0

   بله در دوره هچر باید آنها را به پهلو بخوابانید.
   برای دریافت راهنمایی بیشتر با خدمات پس از فروش تماس بگیرید
   04432387787

 • محمد 4 تیر 1398 / 9:57:33
  3 3

  منم‌موفق شدم باورم‌نمیشه خخخ ۱۰تا‌تخم‌مرع و ۴ تا بلدرچین‌همزمان‌گداشتم‌که‌ ۱۴ تاشون در اومدن!!عالیه! ۵ روزه در اومدن و همه‌سالم‌و سرحال

 • امیر 3 تیر 1398 / 6:56:32
  2 2

  سلام من چگونه میتوانم دما ورطوبت را تنظیم کنم

 • رضا 2 تیر 1398 / 3:27:29
  5 2

  سلام
  من با فوم جا یخی درست کردم لامپ100و دیمر گزاشتم ولی رو کمترین درجه هم دما بالای 40 هست چکار کنم اگه حفره ایجاد کنم رطوبت میاد پایین از لامپ 40 میتونم ایتفاده کنم یا حفره ایجاد کنم که رطوبت هم میاد پایین لطفا راهنمایی کنید

 • amin 27 خرداد 1398 / 4:30:00
  0 3

  سلام خسته نباشید . من باکس رو با ام دی اف ساختم برای عایق بودنش میشه از پلاستیک استفاده کنم داخلش؟

 • مجید مولائی 26 خرداد 1398 / 6:07:04
  2 3

  سلام.دستگاه دست سازمن از۹تا تخم همه کامل تشکیل شده بودن اما هیچ یک درنیامدن.رطوبت حدود۴۵بود.علت چرخاندن میشه چون تا۱۸روزچرخشی ندادم

 • amin 25 خرداد 1398 / 10:29:04
  2 2

  ممنون از راهنماییتون منظور از متحرک حرکت جوجه داخل تخم مرغ ؟

  • احسان 30 مرداد 1398 / 5:18:44
   0 0

   سلام ببخشید تخم مرغ تو خراب نمیشه

 • amin 25 خرداد 1398 / 9:38:48
  4 0

  سلام خسته نباشید الان 22 روز میگذره چجوری بفهمم تخم مرغ ها خراب شدن یا نه؟

  • کارشناس وب سایت (احمدی) 25 خرداد 1398 / 10:13:26
   0 0

   چند تا از تخم ها را در محیطی تاریک و گرم نطفه سنجی کنید، اگر متحرک بود پس زنده است.

  • علی 29 مرداد 1398 / 7:41:58
   0 0

   تخم مرغ تو ۲۱ روز در میاد

 • حسن 24 خرداد 1398 / 7:00:54
  1 3

  سلام من ديمرم لامپى رو که بهش وصل ميکنم روشن نميکنه ميتونه علت چى باشه؟ لامپ رو جاى ديگه امتحان ميکنم روشن ميشه,ديمرم فازمتر بهش زدم فازمتر روش ميشه به نظرتون مشکل از کجاست درست ميشه کرد؟

  • ناشناس 10 تیر 1398 / 12:26:18
   0 0

   ممکنه دیمر را اشتباه وصل کرده باش سوخته باشد

 • احمد 21 خرداد 1398 / 12:59:05
  4 1

  من چطور دمارو بیارم پایین

 • حمید 7 خرداد 1398 / 4:03:00
  14 1

  سلام.میخاستم ازتون بپرسم برای کنترل دما ورطوبت باید چکار کنیم.مثلا اگر دما بالا رفته چطوری پایین بیاوریم یا ظرف اب باید چقدر باشه؟؟؟ خواهش میکنم جواب بدین…

 • حمیداوی 7 خرداد 1398 / 4:38:01
  5 1

  سلام وقت بخیر.من دستگاه جوجه کشی درست کردم بایونولیت همه وسایلش هم کاملن ولی نمیدونم چراتخم مرغ ها اصلاحتی ریشه هم نمیزنن.البته دماسنج ورطوبت سنجم دیجیتالی نیستن.لطفاراهنماییم کنید.

 • رامین 6 خرداد 1398 / 9:29:41
  6 1

  سلام من یه دستگاه دست ساز درست کردم ترمستات و رماسنج و رطتوبت سنج هم گذاشتم اما هیچ یک ازتخم ها بعد یک ماه در نیومدن البته تخم اردک بوده هر ۶ ساعت یک چهارم تخم ها رو چرخندم رطوبت و دما هم دقیق بود

  • کارشناس وب سایت (احمدی) 6 خرداد 1398 / 10:52:01
   2 0

   به احتمال زیاد تخم ها نطفه دار نبودند

  • علی 4 تیر 1398 / 1:14:55
   2 1

   اندازه اینی که شما درست کردید چنده

 • 5 4 خرداد 1398 / 10:28:14
  3 1

  خوبه

 • محمود 4 خرداد 1398 / 4:08:35
  7 1

  سر پیچ لامپ رو از کجا بخرم چیجوری تخم رو بچرخونم دما بالا پایین میشه؟

 • امیرعلی 4 خرداد 1398 / 1:03:19
  0 0

  لامپ دستگاه جوجه کشی باید چند ولت باشد

 • محمد 1 خرداد 1398 / 8:59:54
  0 0

  سلام. اگه درب قوطی یونولیتی باز گوشه ها باز باشه مشکلی پیش‌میاد؟ دما روی ۳۷‌.۵ هست اگه درب بسته باشه دما بیشتر از ۴۰‌میصه. ولی قوتی یونولیتی رو داخل یه کارتون گداشتم لامپ رو‌هم‌ازینور کارتون با یه‌چوب سوراخ‌کردم‌ که اصلا حرکتی‌نکنه و تنطیم‌باشه. فقط وقت جابجا‌کردن تخم باید درب رو بردارم‌و سریع جابجا‌کنم

 • امید ق 30 اردیبهشت 1398 / 9:43:35
  3 0

  با عرض سلام خدمت‌ کارشناس محترم.من دستگاه رو ساختم ولی از ۲۰تا تخم ۴تا جوجه شدن بقیه تخم ها هم جوجه کامل دارن ولی در نیومدن مشکلش از چی میتونه باشه

  • کارشناس وب سایت (احمدی) 4 خرداد 1398 / 1:07:03
   4 0

   باید در سه روز اخر جوجه کشی، دما و رطوبت دستگاه را بالا ببرید تا پوسته تخم ها نرم تر شود.

 • امیر 30 اردیبهشت 1398 / 1:14:42
  3 1

  سلام ببخشید لامپ بکار رفته در سازه باید چند ولت باشد

  • کارشناس وب سایت (احمدی) 4 خرداد 1398 / 1:07:28
   0 0

   100 وات کفایت می کند.

  • حسین 18 خرداد 1398 / 4:07:43
   0 0

   سلام من ی سوالی داشتم چطوری میشه رطوبت ودمارو کنترل کرد چندساعتی باید تخم هارو بچرخوانیم

 • مسعود 24 اردیبهشت 1398 / 1:11:47
  6 0

  با سلام امروز برق خونمون دو ساعت رفت و دستگاهی که با کارتون درست کرده بودم توش تخم بود و لامپ به مدت دوساعت قطع شد ایا اشکالی دارع یا تخم مرغا خراب شدند ؟؟؟؟

  • مدیر سایت 28 اردیبهشت 1398 / 11:18:08
   0 1

   سلام
   اگر محیط گرم بوده باشه ، مشکلی پیش نمیاد.

 • امید 17 اردیبهشت 1398 / 4:49:38
  0 0

  آیا شما از این دستگاه جوجه گرفته اید؟

 • طاها 14 اردیبهشت 1398 / 11:27:10
  1 1

  چجوری دمای تخم را بسنجیم و چگونه دمای رطوبت دستگا رو بسنجیم ؟؟؟

  • مدیر سایت 17 اردیبهشت 1398 / 10:47:57
   0 0

   با دما سنج و رطوبت سنج

 • مهدی 14 اردیبهشت 1398 / 7:41:39
  2 0

  سلام موقع چرخش تخم مرغها باید در را باز کنیم یا نه؟

  • مدیر سایت 17 اردیبهشت 1398 / 10:46:50
   0 0

   سلام
   بستگی به طراحی شما داره ، اگر این کار رو انجام ندید که عالی میشه ولیدر غیر این صورت سریع این کار رو انچام بدید.

 • محمد 14 اردیبهشت 1398 / 7:08:49
  0 0

  با سلام و خسته نباشید یک لامپی 25واتی که 21روز شبانه روزی روشن باشد تقریبا چقدر به مبلق قبض برق اضافه می شود

 • ابولفضل 13 اردیبهشت 1398 / 12:18:40
  1 0

  من دستگاه رو ساختم رطوبت ۵۵ولی دما۴۰ لطفا بگیدچه کار کنم

 • حسین 10 اردیبهشت 1398 / 1:54:09
  2 3

  با سلام خدمتکار شناس محترم
  سوالی که دارم اینکه زمان چرخش تخمک مرغ ها با ید درب دستگاه باز شود دمای و رطوبت داخل دستگاه هدر می رود در این زمیینه راهنمایی کنید
  با تشکر

 • امیر 6 اردیبهشت 1398 / 7:55:59
  9 2

  سلام
  من 17تا تخم مرغ گذاشتم داخل دستگاه ک ساختم ولی 13 تاش شدجوجه چیکار کنم راندمان بره بالا ممنون میشم کمک کنید

  • کارشناس وب سایت (احمدی) 7 اردیبهشت 1398 / 8:22:44
   4 1

   دما و رطوبت و چرخش باید دقیق تر بشن
   تخم های نطفه دار باید تازه باشند.

 • امیررضا 5 اردیبهشت 1398 / 3:06:14
  1 0

  سلام من میخوام با یخچال،یک دستگاه بسازم اما بنظرتون از نظر فروش موفق میشم چون تصمیم دارم در تا ظرفیت سیصد و خورده ای بسازم.
  سلام من با یخچال میخوام دستگاه درست کنم. با توجه به این قیمت رطوبت ساز،پول کافی براش ندارم و اگر بخوام از ایده یک ظرف آب و فن استفاده کنیم می تونم که فن کنار آب رو به کنترلر وصل کنم تا رطوبت ثابت بمونه؟؟
  بعد رابطه بااینکه توی تابستان رادمان جوجه کشی میاد پایین،جوجه کشی نباید انجام بدیم؟؟

  • کارشناس وب سایت (احمدی) 7 اردیبهشت 1398 / 8:48:15
   2 4

   بله میشه از ظرف اب و فن استفاده کرد
   در فصل تابستان باید دقت بیشتری در تنظیم گرما و رطوبت داشته باشید تا راندمان پایین نیاد

 • امیررضا 4 اردیبهشت 1398 / 4:01:31
  4 2

  سلام من میخوام با یخچال،یک دستگاه بسازم اما بنظرتون از نظر فروش موفق میشم چون تصمیم دارم تا ظرفیت سیصد و خورده بسازم‌.
  با توجه به این قیمت رطوبت ساز،پول کافی براش ندارم و اگر بخوام از ایده یک ظرف آب و فن استفاده کنیم می تونم که فن کنار آب رو به کنترلر وصل کنم تا رطوبت ثابت بمونه؟؟

 • احسان 1 اردیبهشت 1398 / 3:42:26
  0 2

  سلام من دستگاه جوجه کشی درست کردم ولی رطوبت پایینه ولی جوجه ها در نیندن تخم ها شکوندم دیدم که جوجه کامله ولی نک زده به پوستهی تخم من ولی دیواری تخم مرغ نشکسته و اان دوباره درست کردم رطوبت 5روز الان35بود ولی لان56هست خوبه

  • b.sh 2 اردیبهشت 1398 / 4:12:12
   1 1

   دما و رطوبتش درست نیست برای همین جوجه ها بیرون نیومدن
   حتما باید از دما سنج و رطوبت سنج استفاده می کردید

 • علیرضا 27 فروردین 1398 / 10:35:48
  5 0

  سلام چطور میتونم دما ورطوبت رو ثابت نگه دارم

  • کارشناس وب سایت (شامی) 2 اردیبهشت 1398 / 5:08:10
   0 1

   باید از روشی استفاده کنید که دما و رطوبت به صورت ثابت و پیوسته تولید شود
   به کمک دما سنج و رطوبت سنج هر چند دقیقه یکبار دمای داخل دستگاه را کنترل کنید تا روش ثابت تولید دما و رطوبت دستتون بیاد

 • ارین 27 فروردین 1398 / 1:23:35
  4 0

  سلام من تخم هام بیرونن اشکالی نداره الان بزارم داخل دستگاه

  • کارشناس وب سایت (احمدی) 2 اردیبهشت 1398 / 5:23:30
   1 3

   بله از الان داخل دستگاه بذارید تا دما و رطوبتش به صورت تدریجی بالا بره

 • احمد 27 فروردین 1398 / 1:21:04
  2 2

  سلام من یک سوال داشتم من دوهفته تخم ها بیرونن شکالی ندارد که الان بزارم داخل دستگاه

  • کارشناس وب سایت (احمدی) 2 اردیبهشت 1398 / 5:24:55
   0 2

   احتمال مرگ نطفه ها بالاست، بهتره از تخم های تازه استفاده کنید.

 • احسانن 26 فروردین 1398 / 4:29:03
  2 0

  سلام من گفتم دستگاه از اینایی که سفیدن داخلش ماهی میزاره درست کردم مثل شما که درست کردید دیگه دما رو36.7و رطوبت43درصد الان8روزه که گذاشتم
  ممنون از همراهیتون
  مشکلی هست یعنی رطوبت پایینه رطوبت چرا در دستگاه استفاده میشه نمیشه در بیاریم

  • کارشناس وب سایت (احمدی) 3 اردیبهشت 1398 / 8:22:04
   0 0

   هم رطوبت سنج و هم دماسنج باید داخل دستگاه باشند.

 • ابوالفضل 26 فروردین 1398 / 3:12:14
  0 0

  سلام میخواستم بدونم از این دستگاه ها میتوان تخم قرقاول هم به جوجه تبدیل کرد؟

  • کارشناس وب سایت (احمدی) 3 اردیبهشت 1398 / 8:23:06
   3 0

   بله میشه
   فقط باید دما، رطوبت و چرخش رو به دقت مد نظر قرار دهید.

 • حسام 23 فروردین 1398 / 3:32:50
  3 0

  سلام . تخم ها الان ۲۰ روزه اند .می خواستم بپرسم که تخم ها بو می دهند آیا جنین مرد؟
  نوربینی کردم سالم بودند .

 • حسام 22 فروردین 1398 / 12:47:41
  6 7

  سلام . من دستگاه رو سخاختم و الان تخم ها 20 روزه هستند . می خواستم بگم تخم بو می دند آیا جوجه ها مردن؟

 • احسانن 21 فروردین 1398 / 6:18:51
  7 2

  سلام چکار کنم دما و رطوبت تنظیم نمیشه رسیده گی کنید اگه میدونستم جواب نمیدید درست نمی کردم دو سه بار بهتون پیام دادم جواب بده رطوبت هم بیشتر از 35نمیره بالا حوله کذاشتم ظرف بزرگ هم گذاشتم

  • مدیر سایت 26 فروردین 1398 / 12:23:29
   2 3

   سلام
   درزهای بدنه دستگاهی که ساختید رو بگیرید.رطوبت بالا میره
   دما و رطوبت الان چقدر؟

  • آیسو 20 تیر 1398 / 9:58:24
   0 0

   ههههههه
   بلاخره جوابتو دادن یانه؟

 • Amir 20 فروردین 1398 / 5:27:41
  2 1

  سلام درصد موفقیت این دستگاه چقدره؟

  • علی 11 اردیبهشت 1398 / 1:19:14
   0 1

   سلام‌دما برا تخم‌ بوقلمون چقدر باید باشع

 • محمدرضا 19 فروردین 1398 / 9:00:43
  1 0

  با سلام من جوجه هام تو تخم شکل گرفته ایا در اومدن از تخم باید جوجه رو کمک کنیم یا نه

 • احسان 19 فروردین 1398 / 2:22:05
  0 1

  سلام من دستگاه جوجه کشی ساختم ولی نمیتونم دما و رطوبت را تنظیم کنم دیمر هم گذاشتم

  • کارشناس وب سایت (احمدی) 3 اردیبهشت 1398 / 8:40:26
   0 0

   از دماسنج و رطوبت سنج استفاده کنید.

 • لطیفه 17 فروردین 1398 / 11:37:42
  1 1

  سلام من یه دستگاه بافیبردرست کردم الان نمیدونم دماورطوبت تشوکنترل کنم راه حل چیه

 • Ramin 17 فروردین 1398 / 9:26:58
  3 2

  سلام
  ببخشید من دستگاه را ساختم اما بدلیل اشکال در تنظیم دما در روز اول دما از چهل تا پنجاه رفت بالا در مدت دو تا سه ساعت خواستم ببینم تخم مرغ ها در این مدت از بین رفته آمد یا نه

  • مدیر سایت 19 فروردین 1398 / 3:02:07
   6 2

   سلام
   خیر . جوجه کشی را ادامه دهید

  • احسان 19 فروردین 1398 / 8:54:54
   1 2

   سلام من دستگا رو ساختم ولی دگا رو 37نمیشه دیمر دارم تنظیم نمیشه اگه کم کنم که زبر37یا زیاد کنم بالای37چکار کنم یا رطوبت هم همینطور رو60نمیره لطفا زود جواب بدهید

 • امیرحسین 14 فروردین 1398 / 3:51:00
  5 3

  سلام بدون رطوبت سنج هم میشه درست کرد

  • آره دوست عزیز 20 فروردین 1398 / 12:15:20
   9 2

   آره دوست عزیز

 • احسان 12 فروردین 1398 / 10:00:43
  1 2

  سلام من الان هفده هم روز کا یادم رفت تخم مرغ بچرخانم خراب شدن یا نه یعنی دیگهیک روزه به هچر میرسه ببخشید زود جواب بدهید

  • مدیر سایت 14 فروردین 1398 / 8:19:42
   0 0

   سلام
   ادامه بدید ، انشاالله که مشکلی با یک روز و در روز 17 پیش نیامده باشد.
   احتمالش کمه که مشکلی پیش بیاد.

 • ahsan 12 فروردین 1398 / 9:09:35
  0 0

  سلام من دستگاه جوجه کشی دست ساز درست کردم ولی روز هفده هم یادم رفت تخم ها رو بچرخانم خراب شدن یا نه

 • ناشناس 10 فروردین 1398 / 2:54:56
  3 0

  کدام رطوبت سنج ها دقیقا

 • حسام 1 فروردین 1398 / 11:21:23
  5 2

  سلام . دستگاه من الان روشنه و رطوبت اون از ۴۵ تا ۵۰ بیشتر نمی ره . چکار کنم . لطفا سریع اطلاع بدین.

  • مدیر سایت 5 فروردین 1398 / 8:56:21
   1 1

   سلام
   مقدار آب داخل ظرف رو افزایش بدید.
   از حوله مرطوب استفاده کنید.

  • Ehsan 11 فروردین 1398 / 10:10:18
   1 2

   سلام ببخشید من یک دستگاه دست ساز ساختم ۷۰ عدد تخم مرغ در داخل دستگاه قرار دادم ولی امروز بعد از چهار روز رفتم دو ساعتی خوابیدم یکی رفته بود نور لامپ رو زیاد کرده دما تا ۴۲رسیده بود من دوباره دما رو تنظیم کردم و همون لحظه تخم مرغ ها رو بعد از چهار روز کدلینگ کردم رگهای زیادی در تخم تشکیل شده بود ولی جنین به دیواره تخم چسبیده بود به نظر شما تخم مرغ ها از بین رفتن

  • مدیر سایت 12 فروردین 1398 / 8:51:11
   2 5

   سلام
   چسبیدن جنین به دیواره ، بیشتر مربوط به چرخش نامناسب تخم های نطفه دار .
   در مورد دما ، اگر زمان زیادی در دمای زیاد یا کم قرار نگیرند مشکلی نداره ، ولی خوب برای بیش از مثلا 12 ساعت در این حالت باشند طبیعی که دچار مشکل خواهند شد.
   اگر ویدیو از دستگاهی که ساختید دارید برای ما ارسال کنید.

 • دوست ندارم کسی بدونه 28 اسفند 1397 / 10:51:25
  4 3

  سلام
  داداش این دستگاه رو اگه با روش دوم یعنی با استفاده از برد اوتومات بسازیم میشه شماتیک یه برد رو برامون بدید که کار مورد نظر رو انجام بده؟
  لطفا اگه ممکنه و خواهش میکنم که در تلگرام به آی دی : robosoren@پیام بدید و پاسخ گو باشید
  خیلی ممنون میشم

  • مدیر سایت 5 فروردین 1398 / 9:04:15
   1 4

   سلام
   متاسفانه در حال حاضر موردی که فرمودید برای ما امکانش نیست.

 • ناشناس 24 اسفند 1397 / 6:10:41
  0 2

  بدرد نمی خوره درست نکنین چون من درست کردم وهمه تخم مرغ ها خراب شدند من مثل همون همه کارهاروانجام دادم اماهیچی در نیومد دما اندازه بود روطوب اندازه بود چرخش سر جاخودش بود حاصل 21روز هیچی نشد 15تخم مرغ هم ازبین رفت…

 • ناشناس 15 اسفند 1397 / 1:01:51
  2 2

  هنوز درستش نکردم ولی بنظرم خیلی خوبه

 • یوسف 14 اسفند 1397 / 3:46:25
  2 3

  سلام من با کلمن دایرهی دست کردم و لامپ 25 وات اما دما تا 45 میرسه مشکلی نداره

  • احسان 20 فروردین 1398 / 10:10:31
   2 1

   سلام من دستگاه جوجه کشی درست کردم ولی رطوبت نمیاد بالا وقتی حوله میزارم دما میاد پایین اب هم تو ظرف ریخته شده هم زیاده و ظرف بزرگه دما و رطوبت هم تنظیم نمیشه زود جواستم جوابو بگیرم ممنون از مدیر سایت

 • ارین 13 اسفند 1397 / 2:47:01
  0 9

  سلام ببخشید برای جوجه کشی باید چه تخمی گذاشت

  • مدیر سایت 14 اسفند 1397 / 10:07:59
   0 2

   سلام
   تخمی که نطفه داشته باشه

 • سقا 13 اسفند 1397 / 12:34:56
  0 2

  سلام رطوبت از ۲۵ بالا نمیره چکار باید بکنیم

  • مدیر سایت 13 اسفند 1397 / 9:08:31
   1 3

   سلام
   آب ریخته شده در ظرف آب رو زیاد کنید.از ظرف آبی پهن تر استفاده کنید

 • بابک 11 اسفند 1397 / 12:11:25
  2 2

  سلام دستگاه های جدید ایزی باتور کی معرفی میشن؟؟؟

  • مدیر سایت 18 اسفند 1397 / 12:48:56
   0 3

   سلام
   شش ماهه دوم سال آینده

 • سید هادی 10 اسفند 1397 / 10:19:57
  2 1

  قیمت رطوبت سنج معمولی برای راه انداختن دستگاه چنده /

  • مدیر سایت 11 اسفند 1397 / 10:01:14
   0 2

   برای دستگاه های کارخانه از رطوبت ساز التراسونیک معمولا استفاده می کنند که می تونید در صفحه مخصوص به خودش قیمت و مشخصات رو مشاهده کنید.
   ولی برای دستگاه جوجه کشی دست ساز از یک ظرف آب هم استفاده کنید کفایت می کنه.

 • ابوالفضل 10 اسفند 1397 / 10:54:36
  0 3

  تاکی طول میکشه بیاری خونمون

 • محمد حسین 7 اسفند 1397 / 7:53:11
  3 1

  سلام خدا قوت میخواستم بدونم اگه نخم بلدرچین بگذاریم چقدر طول میکشه که در بیان ممنون.

  • مدیر سایت 9 اسفند 1397 / 8:18:19
   2 1

   سلام
   طول دوره جوجه کشی حدودا 17 روز

 • HAMIDREZAحمیدرضا 7 اسفند 1397 / 5:17:52
  0 2

  سلام من هنوز درست نکردم میخواستم بدونم یه لامپ ١۰۰ ولت کافی است؟ دما و رطوبت برای ٢تا تخم مرغ چقدر باشه؟لطفا جواب بدید

 • میثم عمران 20 بهمن 1397 / 5:46:53
  1 2

  سلام اگه بجای کارتون از چوب استفاده کنیم اشکالی نداره

 • میثم عمران 20 بهمن 1397 / 1:10:11
  0 3

  آیا حتما باید رطوبت سنج هم باشه

  • مدیر سایت 20 بهمن 1397 / 10:36:47
   1 1

   بله

 • ناشناس 19 بهمن 1397 / 4:09:23
  0 3

  سلام وقتی جوجه ها از تخم بیرون می آیند چه جوری بهشون غذا بدیم

  • مدیر سایت 20 بهمن 1397 / 10:42:18
   0 1

   سلام
   بستگی به نوع پرنده داره ، در مورد مرغ ، خود جوجه از وقتی به دنیا میاد می تونه غذا بخوره.

 • ناشناس 19 بهمن 1397 / 4:00:55
  0 1

  وقتی جوجه ها از تخم بیرون آمدن چجوری بهشون غذا بدیم

 • جواد 17 بهمن 1397 / 7:37:41
  0 2

  چندروزه جوجه در میاد

  • فردین 1 اسفند 1397 / 9:57:09
   1 2

   ۲۱ روزه در میاد داداش

 • نیدراز 17 بهمن 1397 / 5:40:54
  1 2

  ببخشید تخم مرغارو باید چطوری توی دستگاه بذاریم

 • ماهان 16 بهمن 1397 / 3:13:00
  0 3

  می خواستم بدونم من هر ۶ ساعت تخم مرغ رو ۹۰ درجه می چرخنم میخواستم بدونم درسته

  • مدیر سایت 7 فروردین 1398 / 10:39:45
   0 1

   سلام
   بله مشکلی نیست ، ادامه بدید.

 • حسین 10 بهمن 1397 / 10:01:32
  1 1

  سلام ببخشید اگه تخم رو بیرون بیارم برای نطفه سنجی ببینیم چراغ قوه بندازیم مشکلی پیش میاد

  • مدیر سایت 13 بهمن 1397 / 9:59:20
   1 2

   سلام
   باید از نوعی چراغ قوه استفاده کنید که گرما نداشته باشه و نور شدید هم نداشته باشه.

 • حمیدرضا 8 بهمن 1397 / 8:47:47
  3 1

  سلام بنده از دیمر استفاده کردم می خواستم بپرسم دمای دستگاه رو هر جور که راه داشت سعی کردم تنظیم کنم اما بار اختلاف دما هست ( بین 37 الی 38.5) . آیا راهی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به غیر از ترموستات البته

 • حمیدرضا 7 بهمن 1397 / 9:06:29
  0 4

  با سلام میشه جواب بدید اختلاف دما در چند درجه مشکلی بوجود نمیاره؟؟ مثلا دمای دستگاه من از 36 الی 38 اختلاف دما داره

  • مدیر سایت 8 بهمن 1397 / 3:40:16
   1 3

   سلام
   در نمونه های دست ساز خانگی طبیعی است و درسته راندمان رو کاهش میده ولی طبیعی است و نمیشه کاریش کرد.
   اگر حرفه ای تر با تجهیزات بسازید خطا کمتر میشه.

 • Javad 6 بهمن 1397 / 11:17:45
  1 2

  سلام خسته نباشید ‌. اگر چخرش دستگاه در هر ۱۰ دقیقه ۳۰ ثانیه بچرخد مشکلی پیش میاد برای تخم مرغ ها

  • مدیر سایت 13 بهمن 1397 / 10:04:23
   2 1

   سلام خیر.
   فقط دقت کنید 30 ثانیه نبایست بچرخه ، 2 ثانیه کفایت می کنه.

 • امیر حسین 4 بهمن 1397 / 3:33:54
  0 1

  چطور میتونم PDFاینو دانلود کنم

  • مدیر سایت 6 بهمن 1397 / 8:55:10
   1 1

   در ابتدای مطلب بر روی آیکون PDF کلیک کنید تا PDF شروع به دانلود بشه

 • حمیدرضا 2 بهمن 1397 / 1:46:18
  0 1

  با درود احترام خدمت شما کارشناس محترم
  سوالی که میخواستم ازتون بپرسم این بود که بنده ترموستاتی تهیه کردم که اختلاف درجه آن زیاده. یعنی روی 40 درجه سانتی گراد خاموش میشه و روی 34 درجه روشن میکنه (6 درجه اختلاف) البته دیمر هم زدم .. آیا این اختلاف مشکلی ایجاد میکنه؟؟؟؟

 • حمیدرضا 2 بهمن 1397 / 1:45:19
  2 1

  با درود و احترام خدمت شما کارشناس محترم
  سوالی که میخواستم ازتون بپرسم این بود که بنده ترموستاتی تهیه کردم که اختلاف درجه آن زیاده. یعنی روی 40 درجه سانتی گراد خاموش میشه و روی 34 درجه روشن میکنه (6 درجه اختلاف) البته دیمر هم زدم .. آیا این اختلاف مشکلی ایجاد میکنه؟؟؟؟

 • معراج محمدی 29 دی 1397 / 9:09:45
  2 1

  ببخشید میشه از کارتن استفاده بکنیم از این جعبه های فیبری گیر نیاوردم

 • امیر 28 دی 1397 / 7:06:35
  1 1

  سلام .من این دستگاه رو ساختم و الان 5روزه که دارم ازشون نگهداری میکنم و همه چیز روبه راهه .میخواستم ببینم تا الان جنینی در تخم تشکیل شده یا چطوری میتونم از تخم (مرغ)نطفه بینی کنم .ممنون میشم اگه جواب بدین.

  • مدیر سایت 29 دی 1397 / 8:35:51
   0 1

   سلام
   تا روز پنج چیز زیادی برای دیدن نیست ، ولی چند روز دیگه می تونید با یک نور مثل نور چراغ قوه که گرمای زیادی نداشته باشه در یک محیط تاریک نطفه سنجی کنید.
   می تونید از آموزش های زیر نیز استفاده کنید.
   آموزش نطفه سنجی
   ویدیو نطفه سنجی از تخم نطفه دار بلدرچین

 • امیر 28 دی 1397 / 6:43:23
  0 1

  سلام.من این دستگاه رو ساختم و امروز 5روزه که دارم ازشون نگهداری میکنم.میخواستم ببینم تا الان آیا جنینی تشکیل شده؟و اگه تشکیل شده چطوری باید بفهمم یا نطفه بینی کنم؟ممنون میشم جواب بدین.

  • مدیر سایت 29 دی 1397 / 8:36:11
   0 1

   پاسخ داده شد.

 • معراج محمدی 27 دی 1397 / 2:57:04
  0 1

  من برم درست کنم مطمعینن جوجه میشه

  • مدیر سایت 29 دی 1397 / 8:44:16
   1 2

   اگر با دقت درست کنید بله مطمئن باشید در حد خودش تخم های نطفه دار رو تبدیل به جوجه میکنه.

 • حسیت 23 دی 1397 / 9:26:55
  0 1

  سلام رطوبت سنج راباید از کجا تهیه کنم

  • مدیر سایت 24 دی 1397 / 11:05:23
   1 1

   سلام
   معمولا ابزار فروشی ها ، لوازم فروش دام و طیور ، داروخانه ها و …. دارند.
   همچنین در صورتی که نتونستید مورد مناسب پیدا کنید با واحد فروش شرکت تماس بگیرید تا برای شما ارسال کنند.

 • رضا 23 دی 1397 / 2:19:31
  0 1

  سلام وخسته نباشید من یک دستگاه درست کردم صبح که بلند شدم دما از37درجه رسیده بود به31درجه ممکن است تخم ها خراب شده باشن توراخدا جواب بدین

  • مدیر سایت 24 دی 1397 / 11:05:58
   1 1

   سلام
   چند ساعت اختلاف دما مشکل زیادی ایجاد نمیکنه.

 • شاهین 5555555555555555555 23 دی 1397 / 1:20:19
  0 1

  چگونه می تونم دستگاه رو برای وقتی که می خوام برم سفر یا یجایی دیگر . اتومات کنم ؟ اخه من تصمیم دارم تخم شتر مرغ در دستگاه بگذارم و شما خودتون بهتر می دونید که دوران جوجه کشی شتر مرغ خیلی بیشتر از مرغ و بلدرچین است . خواهش می کنم پاسخ مرا بدهید

  • مدیر سایت 24 دی 1397 / 11:06:31
   1 1

   منظور شما دستگاه دست ساز یا دستگاه کارخانه ای؟

 • ادریس 19 دی 1397 / 3:22:15
  1 1

  سلام باید رطوبت سنج چند فارانهایت باشه

  • مدیر سایت 19 دی 1397 / 5:19:59
   0 1

   سلام
   بین 131 تا 149 فارنهایت

 • صادق 17 دی 1397 / 8:17:48
  1 1

  آیا این دستگاه را می توانیم از شما بخریم

  • مدیر سایت 18 دی 1397 / 8:45:38
   2 1

   پاسخ داده شد.

 • صادق 17 دی 1397 / 8:15:23
  3 1

  آیا می توانیم این دستگاه را از شما بخریم

  • مدیر سایت 18 دی 1397 / 8:45:08
   1 0

   خیر . گروه صنعتی اسکندری تنها محصولات تولید خود را به فروش می رساند.

 • ناشناس 17 دی 1397 / 6:12:12
  1 0

  ببخشيد بهترين رطوبت چنده

 • سینا 14 دی 1397 / 10:51:35
  0 1

  سلام ببخشید اگه باید هر روز ۴ بار تخم ها را بچرخوانیم دما تعقییر میکنه باید چه کار کرد

  • مدیر سایت 15 دی 1397 / 12:07:26
   1 1

   سلام
   بایست با خلاقیت خودتون یک کار انجام بدید. مثلا شخصی رو دیدم که از بیرون چوب های رو قرار داده بود مثل نی و از بیرون تخم ها رو چرخش میداد.

  • امیررضا 17 دی 1397 / 3:47:45
   3 1

   سلام ببخشید یک راهنماهی میکنید
   یکی از اون فیلم های ساخت جوجه کشی رو برام بفرسی
   تا دورست کنم ممنون جواب بده

 • سیناااا 14 دی 1397 / 2:04:59
  2 2

  سلام.میخواستم بدونم چطوری باید تخم رو بچرخونم؟لطفا جواب بدید.

 • کیارش 13 دی 1397 / 7:14:46
  1 2

  ببخشید چطور باید تخم هارا چرخش بدیم

 • ابوالفضل 8 دی 1397 / 4:38:47
  2 1

  سلام دمای هوا باید روی چند باشه

 • هادی 7 دی 1397 / 11:03:45
  1 2

  قیمت دما سنج و رطوبت سنجه فقط 15 تومن

  • ناشناس 30 بهمن 1397 / 9:06:12
   2 1

   چجوری من که این قیمت گیر نیاوردم

 • محمد 4 دی 1397 / 5:14:16
  1 1

  سلام این نوع جوجه کشی برای پرندگان زینتی مانند طوطی استفاده میشود لطفا جواب بدین

  • مدیر سایت 11 دی 1397 / 8:44:48
   1 1

   سلام
   خیر

 • مهدی 24 آذر 1397 / 2:07:28
  1 1

  توری نیست دیمر نزاریم

 • ناشناس 23 آذر 1397 / 7:33:13
  2 1

  سلام میشه از رطوبت سنج برای جوجه کشی استفاده نکنیم استفاده نکنیم مشکلی نداره

  • مدیر سایت 24 آذر 1397 / 8:21:23
   1 1

   سلام
   تنظیم رطوبت مهم ، اگر استفاده نکنید چطور میخواید رطوبت رو تنظیم کنید؟

 • ناشناس 23 آذر 1397 / 7:33:13
  0 0

  سلام میشه از رطوبت سنج برای جوجه کشی استفاده نکنیم استفاده نکنیم مشکلی نداره

 • جواد 20 آذر 1397 / 3:49:48
  0 0

  سلام اگه پنجره بگذاریم دما بیرون نمی ره

  • مدیر سایت 21 آذر 1397 / 8:18:13
   0 0

   سلام
   بستگی داره چطور عایق کنید.

 • جواد 20 آذر 1397 / 3:46:48
  2 0

  سلام اگر پنجره بگذاریم دما بیرون نمیره لطفا جواب بدین عجله دارم

 • مرعی 20 آذر 1397 / 10:00:45
  1 0

  سلام میشه دستگاه رو درجای مناسبی بااجروسیمان یا گل به شکل ثابتی بنا کنیم؟
  که زیاد تکون نخوره هم اب بریزه و هم تخما اسیب نبینن

 • مرعی 17 آذر 1397 / 5:21:50
  0 0

  سلام برا اینکه هی دستگاه رو باز نکنم تخم ها رو روی جایی متحرک قرار گزاشتم و از بیرون با نخ صفحه رو میچرخانم سوال بنده اینه که چند درجه صفحه رو بچرخانم؟
  و سمت نکشون روبه پایین گذاشتم درسته؟ یا برعکسشون کنم؟

  • مدیر سایت 19 آذر 1397 / 9:21:56
   0 0

   سلام
   دقیقا سیستم شما رو متوجه نشدم ولی در دستگاه های جوجه کشی معمول چرخش 45 درجه برای هر طرف می باشد که در کل میشه 90 درجه.
   برای مورد سمت تخم هم ، نوک تیز باید رو به پایین باشه.

 • ناشناس 17 آذر 1397 / 11:34:38
  0 0

  سلام.ببخشید من باکارتون درست کردم دما خوبه ولی رطوبت بالانمیاد ظرف اب بزرگ گذاشتم حوله هم گذاشتم ولی رطوبت40

 • فرزاد 15 آذر 1397 / 1:24:17
  0 0

  سلام به جای کائو چوپ چه چیز دیگه میتوان درست کرد

 • ناشناس 15 آذر 1397 / 1:11:20
  0 0

  خیر

 • محمد 13 آذر 1397 / 6:37:36
  0 0

  سلام وقت تخم ها به وقط در آمدن رسید باید خودمون از تخم درشان بیاوریم

  • مدیر سایت 14 آذر 1397 / 8:25:35
   1 0

   سلام
   خیر . خودشون باید از تخم بیرون بیان

 • ابوالفضل 10 آذر 1397 / 11:00:11
  0 0

  سلام
  من دستگاه رو ساختم ولی هرکاری میکنم رطوبت بالای 40 نمیره! چکار کنم؟

 • محمد امین 9 آذر 1397 / 10:37:50
  1 0

  باسلام من دستگاه روساختم ولی الان نمبتونم دمای اونو پایین بیارم برای روزهیجدم لطفاراهنمایی کنید

  • مدیر سایت 10 آذر 1397 / 8:38:51
   0 0

   روی کارتون سوراخ ایجاد کنید.

 • Erfan 1 آذر 1397 / 1:29:45
  1 0

  سلام ببخشید دماورطوبط برای تخم بلدرچین باید چقدر باشه

  • ناشناس 22 خرداد 1398 / 8:47:24
   0 0

   ن۸ک

 • ناشناس 28 آبان 1397 / 10:10:51
  0 0

  تشکر از رهنمایی تان دوست عزیز ابراهیم هستم از افغانستان میرسی

 • علیرضا 25 آبان 1397 / 1:50:38
  1 0

  ببخشید مدیر سایت جواب بدید سریع لازم دارم میشه برای بلدرچین دستگاه کوچک تری بسازی باید لامپ چی بزنم بابام با یخچال درست کرد بعد از 20 تخم 7 تا رد اومد یکیش مرد 6 مونده میشه تخم مرغ رو پشت یخچال یعنی موتور یخچال بگذاری چون من شنیدم میشه امتحان کن ضرر نداره

  • مدیر سایت 26 آبان 1397 / 12:19:47
   0 0

   هر چقدر دستگاه کوچیک تر باشه ، خوب طبیعی از لامپ کوچکتری استفاده کنید.
   متوجه قسمت دوم سوال شما نشدم.

 • محمد 25 آبان 1397 / 1:31:07
  1 0

  سلام ببخشید من دستگاهو با کارتن ساختم اما دما بالاست روی 44مونده چراغو خاموش میکنم میاد پایین چه کار کنم سابت بمونه روی 37.7درجه سانتیگراد
  ممنون از مدیر سایت

 • ناشناس 25 آبان 1397 / 1:25:50
  0 0

  سلام ببخشید من دشگاهو ساختم اما دما بالاست چه کار کنم ؟؟؟ لطفا جواب بدید

  • مدیر سایت 26 آبان 1397 / 12:21:41
   0 0

   از ترموستات استفاده کنید.

 • جواد 18 آبان 1397 / 12:49:10
  0 0

  سلام، وقت بخیر
  بابت توضیحات جامع و مفیدی که ارائه کردید ازتون ممنونم
  دو تا سوال دارم از محضرتون، اول این که آیا تخم مرغ ها رو باید خیلی آهسته چرخوند؟
  و دوم این که وقتی درب دستگاه رو باز میکنیم برای چرخوندن تخم مرغ ها، اون تغییر دما و رطوبت که ایجاد میشه، مشکلی به وجود نمیاره؟

  • مدیر سایت 21 آبان 1397 / 8:57:11
   0 0

   سلام
   در مورد سوال اول شما ، بله بایست تخم ها را بسیار آهسته چرخش بدید.
   تغییر دما و رطوبت روی تخم های نطفه دار تاثیر میذاره ولی نه در چند دقیفه ، شما سعی کنید زمان رو در حداقل نگهدارید و نگران نباشید با چند دقیقه باز موندن درب اتفاقی نمی افته.

  • علیرضا 25 آبان 1397 / 1:51:27
   0 0

   نه من میدونم یا تو

  • علی 18 آذر 1397 / 11:36:16
   0 0

   اره باید ارام باشد ……ن رطبوبت مشکلی نداره البته حداقل ۱۰ دیقه

 • علی 16 آبان 1397 / 10:04:16
  0 0

  ببخشید برای زیر تخم ها میتوان از کارتن شونه تخم مرغ ۳۶تایی استفاده کرد ممنون از اطلاعاتتان یا حق

  • مدیر سایت 21 آبان 1397 / 5:29:24
   0 0

   بله

  • حمید 12 فروردین 1398 / 6:59:37
   0 0

   سلام حمید هستم من الان یه دستگاه درست کردم از کارتون یک لامپ و یه دماسنج و ظرف آب گذاشتم ایرادی نداره الان دما 37راهنماییم کنید گفتن رطوبت سنج نمیخاد

 • علی 15 آبان 1397 / 5:05:10
  0 0

  دستگاه جوجه کشی برای ۵۰تا تخم چند سانتی متر باید باشد ؟ واین دما که گفتین برای تخم جوجه خونگی است ؟ یا حق

  • مدیر سایت 16 آبان 1397 / 8:25:39
   0 0

   هر چقدر از بزرگ بودن فضا جلوگیری کنید این به نفع شماست ، بهتر می تونید دما و رطوبت رو کنترل کنید. بهتر در نسبت مناسب مثلا 50 * 50 در نظر بگیرید. با ارتفاع 40 سانت.

 • علی 15 آبان 1397 / 2:19:53
  0 0

  سلام ببخشید پول برق چقدر میشود

  • مدیر سایت 12 آذر 1397 / 8:58:14
   0 0

   سلام
   بایست خودتون اندازه گیری کنید.

 • مهدی 14 آبان 1397 / 7:57:29
  1 0

  با سلام
  باید از شما ک به این خوبی طرح خودتون رو به اشتراک گذاشتین تشکر کرد
  امیدوارم در تمام مراحل زندگی خداوند پشت و پناه شما باشه.
  اگه در کارتون کارآفرینی داشته باشید عالیه منظورم خرید جوجه ها به صورت تضمین شده اگه این کار رو بکنید منافعش رو خواهید دید.
  یاحق.

  • مدیر سایت 15 آبان 1397 / 8:17:49
   0 0

   سلام
   از اینکه دیدگاه خودتون را در چکین دیوایس به اشتراک گذاشته اید سپاسگذاریم.
   بحث خرید جوجه ، در حال حاضر دور از سیاست های شرکت می باشد و متاسفانه زیر ساخت لازم برای این امر فراهم نیست.
   در صورت اجرای طرحی در این مورد اطلاع رسانی خواهد گردید.

 • محسن 12 آبان 1397 / 1:06:18
  1 1

  سلام وقتتون بخیر
  ی سوال داشتم..
  من طبق آموزش هاتون پیش رفتم و الان همه چی روبراهه
  من 9 آبان نزدیک ساعت 12 ظهر بود تخم مرغا رو گذاشتم توی دستگاهی که درست کردم. ولی دما و رطوبتش دقیق نبود.یعنی مثلا دما بود 34 و رطوبت بود 46 درصد.
  تا شبش همینجوری بود.ولی بعدش سریع درست کردم الان نرمال ثابت نگهش داشتم دما 37.5 و رطوبت هم 63 درصد.
  میخوام بپرسم بنظرتون توی اون چند ساعت اول برای تخم مرغا اتفاقی افتاده یا نه؟
  میترسم از بین رفته باشه..

  • مدیر سایت 12 آبان 1397 / 2:21:36
   0 1

   سلام
   خیر نگران نباشید ، نباید اتفاق خاصی براشون بیفته .
   در نهایت امیدوارم که جوجه ها با موفقیت هچ بشند ، در صورتی که تمایل داشتید تجربه ساختتون رو به همراه عکس و فیلم برامون ارسال کنید تا در سایت به اسم خودتون درج کنیم.
   موفق باشید.

 • امیر 10 آبان 1397 / 9:20:49
  2 0

  سلام تخم مرغ هارامیشودبادست چرخاند

  • مدیر سایت 10 آبان 1397 / 12:57:30
   2 0

   میتونید بچرخونید ، ولی خسته کننده است و میتونه در صورت فراموشی مشکل برای جنین ایجاد کنه

 • عباس 17 مهر 1397 / 8:49:17
  0 0

  سلام ببخشین برای ساخت دستگاه ۲۰۰تایی ابعاد اون سیفولنت باید چند باشه واز چندتا لامپ چند ولتی استفاده کنم وزاویه ی چرخش در طول چهار مرتبه در روز چگونه باشه؟

 • مرتضی 16 مهر 1397 / 4:09:57
  0 0

  ازمن رطوبتش رو 80هست چطور پایین بیارم

  • مدیر سایت 16 مهر 1397 / 5:05:40
   0 0

   ظرف اب رو خالی کنید ، آب داخل دستگاه رو کم کنید.
   تهویه رو بیشتر کنید.

 • طیبه 25 شهریور 1397 / 10:15:01
  1 0

  سلام به همگی
  من بدون ساختن دستگاه و خیلی خیلی راحت تمام تخم بلدرچین هامو جوجه کردم
  همه سالم و خوشگل
  یه کارتون کوچیک برداشتم تخم بلدرچین هامو توش چیدم
  یه ظرف اب هم کنارشون گذاشتم.یه لامپ هم به برق زدمو جعبه رو کنار لامپ قرار دادم.فقط فاصلش رو جوری تنظیم کردم که دما۳۷درجه یشه.روزی ۴بار هم تخم هارو میچرخوندم.همین
  هیچ پولی هم خرج نشد.همشونم جوجه شدن

 • Morteza 18 شهریور 1397 / 2:54:22
  0 1

  سلام دوسال مهم اول برای ساخت دستگاه خونگی از سلیفون میشه استفاده کرد بهتره یا نه؟ودوم بالامپ صد آب موجود کم شد باید پر کرد …..

 • ناشناس 7 شهریور 1397 / 4:14:01
  0 0

  سلام یخدان یونولیتی رو از کجا تهیه کنم؟

 • امیر 5 شهریور 1397 / 2:57:50
  0 0

  سلام میشه استفاده کرد ممنون

 • محمد 22 مرداد 1397 / 1:27:17
  1 0

  سلام من خودم یه دستگاه جوجه کشی ساختم فقط میخوام بدونم که وقتی مسافرتی یا جایی میریم باید چیکارش کنیم که تخما خراب نشن

  • ناشناس 24 مرداد 1397 / 10:46:22
   1 0

   من دستگاه جوجه کسی دست ساز ارزان میخواهم پایین ۳۰ هزار تومان کسی داشت زنگ بزن ۰۹۳۰۶۴۲۹۱۳۰

  • ناشناس 26 تیر 1398 / 12:35:06
   0 0

   چند تا ظرف آب بزار که وقتی کم شدند آب ها اون ظرف ها باشه

 • مهدی 8 مرداد 1397 / 3:31:29
  0 0

  ایا میتوان تخم ها را در کف روی کاه گذاشت اگه جواب بدین خوش حال میشم

  • m.bigham 10 مرداد 1397 / 11:22:39
   0 0

   بله میشه دقیقا شرایط مرغ مادر واسش شبیه سازی میشه

 • مهدی 8 مرداد 1397 / 3:23:37
  0 0

  ایا میتوان تخم ها رادر ته جعبه روی کاه قرار داد؟

 • سیاوش 18 خرداد 1397 / 7:24:35
  0 0

  سلام ببخشید می شود از تخم بوقلمون هم استفاده کرد؟

  • m.bigham 19 خرداد 1397 / 5:28:48
   0 0

   اره ولی از اونجایی که تخم این پرنده قیمتی هستش و ارزش زیادی داره پیشنهاد نمیکنم

  • رضا 1 مرداد 1397 / 9:22:37
   0 0

   می توان این دستگاه را برای تخم بلدر چین استفاده کرد

  • m.bigham 2 مرداد 1397 / 8:17:26
   0 0

   بله شما با ساخت این دستگاه جوجه کشی قادر به جوجه کشی از بلدرچین خواهید بود

 • Ali 16 خرداد 1397 / 7:41:44
  0 0

  سلام من هر روز تخم مرغ ها رو از دستگاه بیرون می آوردم ببینم که تخم مرغ ها شکل گرفته است یا نه و در روز 21 شکل نگرفت بنضر شما یعنی مشکل این بوده است

  • m.bigham 17 خرداد 1397 / 9:08:50
   0 0

   نطفه سنجی فقط یک بار باید صورت بگیره و اونم در روز 7 تم هستش جابه جاییی مداوم تخم ها باعث میشه تخم ها به جوجه تبدیل نشن

 • علیرضا 15 خرداد 1397 / 11:30:20
  0 0

  سلام میشه از این دستگاه برای تخم طوطی استفاده کرد

  • m.bigham 16 خرداد 1397 / 11:19:43
   1 0

   سلام
   از انجایی که برای جوجه کشی از طوطی به دستگاه جوجه کشی با سنسور های دقیق نیاز هست پیشنهاد نمیشود از دستگاه جوجه کشی دست ساز استفاده شود همچنین تخم نطفه دار طوطی خیلی گران است و صرفه اقتصادی ندارد پرورش همچین پرنده ای برای پرورش پرندگان زینتی پیشنهاد میشود از دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 6 استفاده شود

 • ناشناس 14 خرداد 1397 / 1:05:19
  2 0

  کجا میشه رطوبت سنج ساده ارزان پیدا کرد لطفا بگید بوشهر

  • احسان 15 خرداد 1397 / 12:13:04
   0 0

   سلام من تو دستگاهم ظرف اب گذاشتم ولی رطوبت از ۵۰ بالاتر نمیره

  • m.bigham 15 خرداد 1397 / 3:17:21
   0 0

   اختلاف زطوبت در حدود 15 درجه خللی در فرایند جوجه کشی ایجاد نمیکند میتونید ظرف آّب رو به لامپ نزذیک کنید.

 • مسعود 9 خرداد 1397 / 11:57:54
  0 0

  سلام میشه ازدماسنج چوبی هم استفاده کرد ؟یانه
  ازاین دماسنجاکه یه خط قرمزداره

  • m.bigham 10 خرداد 1397 / 10:57:21
   1 0

   سلام بله میشه استفاده کرد ولی بهتر بود از دما سنج الکلی برای ساخت دستگاه جوجه کشی استفاده بشه

 • محمدرضا 3 خرداد 1397 / 1:11:15
  0 0

  ببخشید ایا بیرون اومدن جوجه بلدرچین از تخم مثل مرغ و 21روز طول میکشه یا زود تر یا دور تر

 • korosh 22 اردیبهشت 1397 / 11:01:51
  0 0

  دوست عزیر اگر(دماورطوبت)سنج بالا یا پایین تر از اون چیزی که باید باشه نشون داد بعد چجوری باید دماورطوبت رو بالا یا پایین بیاریم با عوض کردن لامپ یا راه دیگه ای هست؟؟؟؟

  • مدیر سایت 25 اردیبهشت 1397 / 8:15:17
   1 1

   لامپ رو عوض کنید ، میزان آب رو افزایش یا کاهش بدید.

 • امید 20 اردیبهشت 1397 / 7:54:03
  0 0

  سلام اقا من چگونه می تونم این دستگاه و اتوماتیک کنم

 • Vahid 19 اردیبهشت 1397 / 8:35:54
  1 0

  سلام میشه بدنه رو با فویل عایق کنیم و استفاده از فن واسه گردش هوا لازمه یا ن. و اینمه بهتر نیست ی کارتن بین لامپ و تخمها گذاشت تا نور مستقیم تخمهارو خراب نکنه.

 • عباس 18 اردیبهشت 1397 / 9:21:11
  0 0

  تخم ها و آب باید روی تور باشه یا زیر تور

  • مدیر سایت 19 اردیبهشت 1397 / 8:06:53
   0 0

   تخم ها بایست روی تور باشند.
   آب تفاوتی ندارد.

 • عباس 18 اردیبهشت 1397 / 9:21:11
  1 0

  تخم ها و آب باید روی تور باشه یا زیر تور

  • سلام لامپ چند وات میشه استفاده کرد من با کارتون درست کردم 19 دی 1397 / 7:07:13
   0 0

   مندر یک کارتون درست کردم لامپ چند وات لازمه

 • مهدی 18 اردیبهشت 1397 / 9:15:56
  1 0

  سلام درجه رطوبت باید چند باشه؟

  • مدیر سایت 19 اردیبهشت 1397 / 8:07:25
   0 0

   60 تا 65 برای مرغ

 • سینا 18 اردیبهشت 1397 / 1:55:46
  0 0

  سلام من میخواستم بدونیم این دستگاه شما جنسش یونولیته ذوب نمیشه یا وقتی دستگاهو باز میکنید دما پایین میاد تخما خراب نمیشن

 • مجتبی 17 اردیبهشت 1397 / 3:29:40
  0 0

  رطوبت باید روی یک حالت خاص باشه؟

  • مدیر سایت 18 اردیبهشت 1397 / 8:15:27
   0 0

   متوجه منظور شما نشدم.

 • هدیه 16 اردیبهشت 1397 / 8:08:00
  0 0

  ممنون از توضیحاتتون

  • ناشناس 8 آذر 1397 / 12:53:26
   0 0

   میشه شمارتونوبدید

 • جواد 14 اردیبهشت 1397 / 9:02:24
  0 0

  متن دیدگاه
  سلام
  واسه چرخوندن تخمها بدون باز کردن درب بدنه چه کار میشه کرد که دما رطوبت ثابت بمونه

 • مریخی 14 اردیبهشت 1397 / 4:46:20
  0 0

  سلام . رطوبت باید روی چند باشه

  • مریخی 14 اردیبهشت 1397 / 4:48:08
   0 0

   دستگاه دماسنج و رطوبت سنج رو از چه مکانی باس تهیه کنیم ؟

  • مدیر سایت 15 اردیبهشت 1397 / 8:31:19
   0 0

   سلام
   با واحد فروش شرکت تماس بگیرید.

  • مدیر سایت 15 اردیبهشت 1397 / 8:31:39
   0 0

   سلام
   در مرغ بین 60 تا 65 درصد

 • ali 13 اردیبهشت 1397 / 7:57:05
  0 0

  ببخشید لامپ چهل 40 وات میشه استفاده کدد

  • مدیر سایت 14 اردیبهشت 1397 / 1:09:59
   1 0

   اگر دما رو تامین کنه بله می تونید استفاده کنید

 • milad 11 اردیبهشت 1397 / 11:34:03
  0 0

  سلام
  من یک دستگاه درست کردم مثل دستگاه های اتوماتیک است ولی باید با دست بچرخانم
  میشه بگین هر چند بار باید بچرخانم؟
  خواهش میکنم راهنماییم کنین

  • مدیر سایت 12 اردیبهشت 1397 / 11:22:06
   0 0

   سلام
   روزانه به طور معمول باید مرتبه هر چهار ساعت یک بار چرخش داشته باشید.

 • امیررضا 9 اردیبهشت 1397 / 2:26:16
  0 0

  باسلام
  من یک دستگاه جوجه کشی درست کردم
  وقتی که فن خاموشه رطوبت تا 80%هم میرسه اما وقتی فن رو روشن میکنم رطوبت میاد پایین چیکارش کنم تا خوب بشه لطفا راهنمایی کنید

 • سجاد کلانتری 7 اردیبهشت 1397 / 6:45:43
  0 0

  سلاموتو رو خدا جواب بدین.
  من با کارتن دستگاه درست کردم و دما 37.5 ولی رطوبت 50 درصده اصلا بالا نمیره با اینکه ظرف اب بیشتری گذاشتم.

  به نظر شما میتونم تو این شرایط از تخم ها جوجه کشی کنم؟

  • مدیر سایت 8 اردیبهشت 1397 / 8:16:36
   0 0

   سلام
   یک حوله رو خیس کنید و داخل دستگاه قرار بدید

  • مدیر سایت 8 اردیبهشت 1397 / 8:16:57
   1 0

   سلام
   یک حوله رو خیس کنید و داخل دستگاه قرار بدید و اگر تونستید از اسفنج هم می تونید استفاده کنید

 • احمد 6 اردیبهشت 1397 / 3:01:57
  0 0

  اگه دما سنج و رطوبت سنج نزارم به مشکل بر میخورم

  • مدیر سایت 6 اردیبهشت 1397 / 3:31:16
   0 0

   راندمان پایینی خواهید داشت

 • ناشناس 1 اردیبهشت 1397 / 7:45:53
  0 0

  سلام.ببخشید ابعاد جعبه برای جوجه کشی باید تقریبا چند باشه؟

 • امیر 1 اردیبهشت 1397 / 10:39:57
  0 0

  چگونه رطوبت دستگاه را کنترل کنیم مثلاً کم یا زیاد

  • مدیر سایت 1 اردیبهشت 1397 / 10:56:32
   0 0

   با کم یا زیاد کردن آب

 • سپهر 1 اردیبهشت 1397 / 12:15:38
  1 0

  سلام. ایرادی داره اگه موتور دستگاه جوجه کشی که ساختم هر 5 دقیقه بچرخه ؟ برای تخم مرغا اشکالی ایچاد می کنه ؟

  • مدیر سایت 1 اردیبهشت 1397 / 10:38:21
   0 0

   سلام
   استاندارد چرخش دستگاه جوجه کشی 6 مرتبه در 24 ساعت به صورت 180 درجه می باشد ( 45 درجه رفت به بالا ، 45 برگشت به حالت اول | 45 درجه رفت به پایین ، 45 درجه برگشت به حالت اول ) در غیر این صورت راندمان درصدی مشکل خواهد داشت.

 • سپهر 30 فروردین 1397 / 9:02:45
  0 0

  اگه‌ موتور دستگاه جوجه کشی دست سازم هر ۵ دقیقه یک بار بچرخه آیا برای تخم مرغا مشکلی پیش میاد ؟

  • مدیر سایت 1 اردیبهشت 1397 / 10:58:03
   0 0

   پاسخ داده شد

  • مهدی 26 مرداد 1397 / 12:40:21
   0 0

   خیلی بد بود

 • ناشناس 27 فروردین 1397 / 4:16:36
  0 0

  برای خرید دمت سنج کجا باید بردیم و لامپ و جا لامپی چادری باشه

 • وحید 27 فروردین 1397 / 3:30:01
  0 0

  عالی بود

 • علي ممنون 27 فروردین 1397 / 4:41:50
  0 0

  خوبه ممنون

 • ابوالفضل 26 فروردین 1397 / 10:17:11
  0 0

  میشه از تخم بلدرچین هم استفاده کرد

  • مدیر سایت 27 فروردین 1397 / 10:44:13
   1 0

   بله میتونید برای جوجه کشی از بلدرچین هم استفاده کنید.

 • Armin 26 فروردین 1397 / 1:43:35
  0 0

  سلام
  این دستگاه برای تخم بلدرچینم میشه؟

  • مدیر سایت 27 فروردین 1397 / 10:52:13
   0 0

   سلام
   بله می تونید استفاده کنید.

 • Armin 26 فروردین 1397 / 12:30:33
  0 0

  ببخشید با تخم بلدرچین هم میشه؟

  • مدیر سایت 27 فروردین 1397 / 10:58:40
   0 0

   بله می تونید استفاده کنید.

 • Armin 26 فروردین 1397 / 12:29:36
  0 0

  به نظرتون با تخم بلدرچین هم میشه؟

 • علیرضا 24 فروردین 1397 / 2:27:01
  0 0

  سلام خیلی ببخشید یونانیت می شود توضیح بدید چیه و هر چند ساعت تخم مرغ ها را دور بدیم با تشکر

 • علیرضا 23 فروردین 1397 / 12:15:59
  0 0

  سلام
  دستگاه برای بلدرچین هم جواب میده؟؟

  • مدیر سایت 25 فروردین 1397 / 8:58:09
   0 0

   سلام
   با راندکان متوسط بله جواب می ده.

 • یاسن 20 فروردین 1397 / 2:59:53
  0 0

  حتما باید دماسنج باشه؟؟؟؟

  • مدیر سایت 20 فروردین 1397 / 5:18:21
   0 0

   باشه بهتر

 • رضا عباس زاده 19 فروردین 1397 / 1:58:24
  0 0

  با سلام دستگاه من خونه گی است و وقتی شب میخوام بخوابم چطور باید تخم هارو بچر خونم

  • مدیر سایت 19 فروردین 1397 / 2:18:58
   0 0

   سلام
   کار خاصی نمیشه کرد باید از محصول اتوماتیک استفاده کنید.

 • رضا 12 فروردین 1397 / 3:19:13
  0 1

  سلام من با آکواریوم درست کردم به نظرتون جواب میده

 • امیر مهدی 9 فروردین 1397 / 10:00:06
  0 0

  سلام برای چرخاندن تخم مرغ در راباز میکنیم اشکال هم بوجود میاید

  • مدیر سایت 9 فروردین 1397 / 10:38:30
   0 0

   سلام
   سریع باید این کار رو انجام بدید

 • ارش 6 فروردین 1397 / 6:15:55
  0 0

  چرا اکثر جوجها خروس میشن و چه باید کرد که مرغ بشن؟

  • مدیر سایت 6 فروردین 1397 / 8:47:31
   0 1

   این برمیگرده به محلی که تخم های نطفه دار رو تهیه می کنید.بایست نسبت در گله رعایت بشه و عوامل دیگر

 • ramin 2 فروردین 1397 / 4:54:02
  0 0

  سلام شرمنده این دستگاه تخم غاز رو میتونه جوجه کنه

  • مدیر سایت 4 فروردین 1397 / 12:17:38
   0 0

   سلام
   احتمالش خیلی کمه

 • امیر 25 اسفند 1396 / 11:16:56
  0 0

  سلام. در روز های آخر تخم مرغی که در دستگاه جوجه کشی است دما چقدر باید باشه وهنگام آمدن جوجه مرغ از تخم دما باد چقدر باشه.

  • مدیر سایت 28 اسفند 1396 / 8:42:27
   0 0

   سلام
   دمای دستگاه 37.2 و دمای نگهداری جوجه 37 درجه بایست باشد.

  • البی 29 اسفند 1396 / 12:30:35
   0 0

   عدل

 • محمد رضا 19 اسفند 1396 / 9:33:22
  1 0

  باسلام.
  سایز جعبه چگونه باید باشد

 • امیر 11 اسفند 1396 / 7:01:44
  0 0

  سلام بهترین دما چند است

  • مدیر سایت 12 اسفند 1396 / 8:13:53
   0 0

   سلام
   37.2

 • علی 10 اسفند 1396 / 12:48:01
  1 0

  سلام
  میشه طول و عرض وارتفاعو دقیق بگین واینکه لامپ چند وات باشه کفایت میکنه؟

 • مهدی 8 اسفند 1396 / 9:50:29
  1 0

  ببخشید توی زمستون هم اینکار رو میشه کرد ؟؟

  • مدیر سایت 9 اسفند 1396 / 8:28:41
   1 0

   سلام
   بله.

  • مهدی 20 اسفند 1396 / 11:12:30
   0 0

   بله مثال گلخونه. که تو هر فصلی میشه میوه کشت کرد.
   @hardmo. ایدی تلگرامم. هر سوالی بنده در خدمتم. یک بار خودم درست کردم.خوشحال میشم کمکتون کنم

 • حسین 6 اسفند 1396 / 1:10:20
  1 0

  سلام.برای کارتون چی توز چند ظرف آب خوبه
  کمی از دستگاه شما بزرگتره برای تخم بلدرچین

  • مهدی 10 اسفند 1396 / 11:54:35
   0 0

   بیا تلگرام همه چیزو از صفر برات تو ضیح بدم ایدیم@hardmo

   هرکس هم خواست بیاد یادش بدم

  • مدیر سایت 12 اسفند 1396 / 8:11:46
   0 0

   چه قدر خوب میشد آموزش خودتون رو برامون ارسال کنید تا به اسم خودتون رو سایت قرار بگیره و همه استفاده کنند.

  • مهدی 20 اسفند 1396 / 11:16:15
   0 0

   چشم
   بیا تلگرامم براتون کامل با توضیحات میدم
   دستگاهی که بتونه هچ خیلی خوبی داشته باشه.واقعا خوشحال میشم .بیاد تلگراممم
   @hardmo

  • مهدی 20 اسفند 1396 / 11:14:10
   0 0

   یک ضرف اب
   هرچه ظرف بزرگتر رطوبت بیشتر
   ایدی تلگرامم. @hardmo. خوشحال میشم کمکتون کنم. با تشکر از مدیر سایت

 • امیر 30 بهمن 1396 / 5:16:48
  0 0

  در روز چند بار باید تخم ها را بچرخانیم

  • مدیر سایت 30 بهمن 1396 / 5:19:51
   0 0

   در حالت اتوماتیک حداقل شش مرتبه ولی اگر نتونستید به صورت دستی این تعداد چرخش رو داشته باشید حداقل 3 4 مرتبه چرخش در روز رو بدید.

  • مهدی 20 اسفند 1396 / 11:17:40
   0 0

   دستی هر 4تا6بار

   ایدی تلگرامم. @hardmo. خوشحال میشم کمکتون کنم. با تشکر از مدیر سایت

  • امیر 5 شهریور 1397 / 2:56:46
   0 0

   2بار

 • Esmat 29 بهمن 1396 / 7:20:18
  0 0

  سلام شما تا به حال از اين دستگاه از چه نوع پرنده ايي جوجه كشي كرديد؟!؟؟

  • مهدی 20 اسفند 1396 / 11:19:13
   0 0

   بلدر چین_مرغ_اردک
   عکساش هم هست البته من فقط مرغ
   بقیه دوستانم بلدر چین واردک
   عکساشو بیا بدم
   ایدی تلگرامم. @hardmo. خوشحال میشم کمکتون کنم. با تشکر از مدیر سایت

 • رضا 26 بهمن 1396 / 4:58:15
  0 0

  سلام به دوستان و مدیر محترم سایت این دستگاه همه چیش خوبه فقط اگه بشه یه فکری برای چرخش اتوماتیک تخم ها بکنید خیلی عالی میشه چون در هر روز اگه بخوایم حداقل پنج بار درب جعبه رو باز کنیم و ببندیم دما و رطوبت دستگاه به هم میخوره و به نظر من مشکل زیادی برای تخم ها به وجود میاد
  با تشکر

  • رهام خیری 4 اسفند 1396 / 1:24:54
   0 0

   سلام خدمت شما
   میتونید یک میله زیر قب وصل کنید که قاب حال لغزان داشته بعد به قاب یه آرمیچر قدرت(سرعت بسیاری پایینی دارن)وصل منین
   من خودم توی مدرسه یه دستگاه 300 عددی تمام اتوماتیک ساختم
   اما خرجش زیاد شد (حدود 2 ملیون تومن)

  • مهدی 20 اسفند 1396 / 11:20:56
   0 0

   اونم راهی داره. می تونی. نیمه اتوماتیک یا اتوماتیکشو دزست کنی.که بستگی به هزینه خودت داره.مثل الا کلنگ. توضیحات بیشتر تلگرام
   ایدی تلگرامم. @hardmo. خوشحال میشم کمکتون کنم. با تشکر از مدیر سایت

 • رحمت 26 بهمن 1396 / 4:30:07
  1 0

  سلام،ببخشید درمورد این دستگاه که گفتین طریقه قرار دادن تخمها تو جعبه بایدبه چه صورتی باشه ونحوه چرخش چگونه صورت میگیره؟ممنون

  • مدیر سایت 26 بهمن 1396 / 9:26:52
   1 0

   سلام
   تخم ها رو کف دستگاه بچینید و چرخش تخم ها باید روزی حداقل 5 مرتبه صورت بگیره

  • مهدی 20 اسفند 1396 / 11:21:55
   0 0

   میتونید نیمه اتوماتیک هم درست کنید که درب دستگاه باز وبسته نشه
   ایدی تلگرامم. @hardmo. خوشحال میشم کمکتون کنم. با تشکر از مدیر سایت

 • متین 16 بهمن 1396 / 4:54:03
  0 0

  سلام خوب بود فقط اگه امکانش هست اموزش سات اون آبخوریه و دان خوریه هم بزارید ممنون

 • مهرشاد 8 بهمن 1396 / 11:36:52
  0 0

  فایده این چهار چوب وتور فلزی چیه

  • مدیر سایت 9 بهمن 1396 / 9:06:12
   0 0

   به عنوان سبد هچ استفاده میشه در دورانی که جوجه ها می خوان از تخم در بیان

  • مهدی 20 اسفند 1396 / 11:22:55
   0 0

   میتونید از سبد میوه استفاده کنید.
   ایدی تلگرامم. @hardmo. خوشحال میشم کمکتون کنم. با تشکر از مدیر سایت

 • مهرشاد 8 بهمن 1396 / 11:03:34
  0 0

  ببخشید اگر رطوبت سنج نباشه چکرکنم

  • مدیر سایت 9 بهمن 1396 / 9:08:06
   0 1

   برای جوجه کشی بهتر نیاز به رطوبت سنج ، در صورت نبودن رطوبت سنج چون نمیدونید دقیق رطوبت چقدر ممکن تخم ها دچار مشکل بشند.

  • مهدی 20 اسفند 1396 / 11:26:02
   0 0

   بدون نبود رطوبت سنج هم تخما حتما در میان فقط مشکلش اینه جوجه کیفیت کمتری داره
   ایدی تلگرامم. @hardmo. خوشحال میشم کمکتون کنم. با تشکر از مدیر سایت

 • مهرشاد 8 بهمن 1396 / 10:48:17
  1 0

  اگر عرتفا 11 طول 34 عرض22 باشه لامپ جند ولت میخواد وبجای یو نو لیت کرتن باشه اشکال داره

  • مهدی 20 اسفند 1396 / 11:27:15
   1 0

   لامپ صد خوبه
   مشکل کارتون اینه تو رطوبت از هم میپاشه ولی یک کاری هست اگه بکنی اینطوری نمیشه
   ایدی تلگرامم. @hardmo. خوشحال میشم کمکتون کنم. با تشکر از مدیر سایت

 • SANHAN 5 بهمن 1396 / 12:52:41
  2 1

  سلام بببخشید طبق نصویر لامپتون کوچیکه میشه بگید باید چند وات باشه

  • مدیر سایت 7 بهمن 1396 / 8:22:18
   1 1

   سلام
   لامپ صد وات کفایت میکنه.

  • علیرضا 17 بهمن 1396 / 3:27:49
   2 0

   عالیه

 • ابوالفضل 29 دی 1396 / 12:09:51
  2 0

  قیمت دیمر حدود چند تا چند تومانه و ارتفاع ،طول و عرض جعبه باید حدود چند تا چند باشه

  • مهدی 20 اسفند 1396 / 11:29:16
   0 0

   یخدان n7
   بگیرید این سایزش بود
   ایدی تلگرامم. @hardmo. خوشحال میشم کمکتون کنم. با تشکر از مدیر سایت

 • Ali 9 دی 1396 / 11:24:53
  0 0

  سلام

  این جعبه چند در چند هستش ?؟

  • مدیر سایت 9 دی 1396 / 11:29:23
   0 0

   سلام
   اندازه مهم نیست و لازم نیست دقیق باشه ولی بهتر حدودا یک متر در یک متر باشه یا کوچیکتر

  • ﺑﻬﺰاﺩ 29 بهمن 1396 / 1:59:28
   0 0

   اﮔﺮ ﻛﺎﺭﺗﻮﻥ ﺑﺰاﺭﻳﻢ اﺷﻜﺎﻟﻲ ﺩاﺭﻩ

  • ﺑﻬﺰاﺩ 29 بهمن 1396 / 11:08:49
   0 0

   ﺭﻃﻮﺏ ﺳﻨﺞ ﻭﺩﻣﺎﺳﻨﺞ ﺣﺘﻤﺎ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﺰاﺭﻡ ﻣﻬﻤﻪ ﻳﺎ ﻧﻪ

  • مدیر سایت 29 بهمن 1396 / 1:16:17
   0 1

   بله مهمه

  • حسین 23 اسفند 1396 / 3:05:18
   0 0

   سلام چند درصد از تخم مرغ ها جوجه میشن

  • مهدی 24 اسفند 1396 / 3:26:48
   0 0

   مال من از 18تا 15تاش جوجه شدن

  • مهدی 20 اسفند 1396 / 11:33:09
   0 0

   دماسنج حتما
   رطوبت سنج. به کیفیت جوجه هات خیلی خیلی کمک میکنه
   واگرنه بدون رطوبت سنج هم در میان ولی کیفیت جوجه یکروزه پایینه
   ایدی تلگرامم. @hardmo. خوشحال میشم کمکتون کنم. با تشکر از مدیر سایت

  • مهدی 20 اسفند 1396 / 11:32:05
   1 0

   نه اشکال نداره تو رطوبت دووم نمیاره یک کازی هست یکنی حل میشه
   ایدی تلگرامم. @hardmo. خوشحال میشم کمکتون کنم. با تشکر از مدیر سایت

  • ﺑﻬﺰاﺩ 29 بهمن 1396 / 2:02:39
   1 1

   ﺑﺒﺨﺸﻴﺪاﺯﻛﺎﺭﺗﻮﻥ ﻣﻴﺸﻪ اﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻛﺮﺩ

  • مهدی 20 اسفند 1396 / 11:30:48
   0 1

   نه اشکالی نداره ها عیبش تو رطوبت دووم نمیاره. ولیکن یک کاری هست بکنی کاری نمیشه
   ایدی تلگرامم. @hardmo. خوشحال میشم کمکتون کنم. با تشکر از مدیر سایت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X