خرید دستگاه جوجه کشی خانگی | خرید مستقیم دستگاه جوجه کشی کوچک خانگی از اسکندری

دستگاه جوجه کشی خانگی به منظور جوجه کشی از پرنده های مختلف در خانه مورد استفاده قرار میگیرد. این دستگاه از نظر ابعاد و همینطور ظرفیت متناسب با نیاز کاربر خانگی تولید شده و به دلیل نوع طراحی خود ، دقت بسیار بالاتری میتواند داشته باشد.

دستگاه جوجه کشی خانگی اسکندری :

گروه صنعتی اسکندری بزرگترین تولید کننده ی انواع دستگاه های جوجه کشی خانگی در ایران می باشد که فعالیت رسمی خود را از سال 1372 شروع کرده است.

توجه به نیاز کاربران خانگی سبب شده است که گروه صنعتی اسکندری دستگاه های جوجه کشی خانگی خود را در ظرفیت های مختلف و با ویژگی های منحصر به فردی تولید کند. سری دستگاه های جوجه کشی خانگی اسکندری با نام تجاری ایزی باتور در بازار عرضه میشوند.

– دستگاه جوجه کشی ایزی باتور :

دستگاه جوجه کشی ایزی باتور - چیکن دیوایس

دستگاه جوجه کشی ایزی باتور در ظرفیت های 12 تایی ، 48 تایی و 96 تایی در بازار موجود می باشند. هرکدام از دستگاه های تولیدی این سری ویژگی های منحصر به فردی دارند که استفاده از آنها را برای طیف وسیعی از کاربران مهیا کرده است.

انواع دستگاه جوجه کشی خانگی از نظر عملکرد :

از نظر علمکردی ، دستگاه های جوجه کشی خانگی به 3 دسته اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک و دستی دسته بندی میشوند. در این دسته بندی ، چرخش تخم ها و رطوبت رسانی تاثیر گذار می باشند.

– اتوماتیک : سری دستگاه های جوجه کشی تمام اتوماتیک ، دارای سیستم چرخش و همینطور سیستم رطوبت رسانی اتوماتیک هستند.

– نیمه اتوماتیک : سری دستگاه های جوجه کشی نیمه اتوماتیک دارای سیستم چرخش اتوماتیک هستند ولی سیستم رطوبت رسانی در آنها اتوماتیک نمی باشد و ظرف آب باید توسط اپراتور پر شود. تنظیم میزان رطوبت در این دستگاه ها همچون نمونه ی اتوماتیک با استفاده از کنترلر می باشد و فقط تامین آب سیستم رطوبت توسط کاربر صورت میگیرد

– دستی : در دستگاه های جوجه کشی خانگی دستی ، چرخش و همینطور رطوبت رسانی باید توسط اپراتور انجام شود. با توجه به اینکه چرخش باید حداقل در هر 4 ساعت تکرار شود ، امکان خطای انسانی بسیار بالا میرود و در نتیجه راندمان دستگاه کاهشی خواهد شد.

تجهیزات مورد استفاده :

انواع دستگاه های جوجه کشی تولیدی گروه صنعتی اسکندری دارای ویژگی های مختلفی می باشند که برخی از این ویژگی ها را در ادامه بررسی می کنیم :

بدنه :

دستگاه های جوجه کشی ارتباطی مستقیم با رطوبت دارند و از این رو بدنه باید مقاومت کاملی در مقابل رطوبت داشته باشد. عدم توجه به این مورد و استفاده از فلز در دستگاه های جوجه کشی خانگی می تواند سبب اسیب به بدنه، ایجاد زنگ زدگی و انتقال زنگ زدگی به داخل دستگاه و در نتیجه وارد شدن خسارات زیاد در جوجه کشی شود.

بدنه دستگاه های جوجه کشی خانگی - چیکن دیوایس

از این رو گروه صنعتی اسکندری در دستگاه های خانگی خود از ABS صنعتی استفاده کرده است. این متریال امکان زنگ زدگی ندارد و تمامی شرکت های روز دنیا ازجمله آرکام و … در دستگاه های جوجه کشی خانگی خود از این متریال استفاده میکنند.

همچنین گروه صنعتی اسکندری از یک لایه پلسکی نشکن نیز به منظور مشاهده ی داخل دستگاه جوجه کشی استفاده کرده است.

ابعاد : 

دستگاه های جوجه کشی خانگی ابعاد کوچکی دارند و از این رو به آنها دستگاه جوجه کشی کوچک نیز گفته میشود. کوچک بودن دستگاه جوجه کشی خانگی سبب میشود که امکان استفاده و قرار دادن آن در جاهای مختلف منزل فراهم شود و همچنین به راحتی بتوان آن را حمل کرد.

موتور :

موتور دستگاه جوجه کشی خانگی باید متناسب با ظرفیت دستگاه و تعداد تخم هایی که در هر شانه قرار میگیرند انتخاب شود. موتور وظیفه ی چرخاندن راک را دارد. راک بازویی است که شانه روی آن قرار میگیرد.

از این رو اگر موتور متناسب با ظرفیت شانه انتخاب نشود ، فشار زیادی به آن وارد شده و علاوه بر اینکه امکان چرخاندن مناسب تخم ها را نخواهد داشت، امکان آسیب به موتور نیز بسیار بالا خواهد بود.

مورد بسیار مهم دیگر درباره ی موتور دستگاه جوجه کشی خانگی، عدم وارد کردن شوک و تکانه های اضافی به تخم ها می باشد. به منظور جلوگیری از این موارد ، گروه صنعتی اسکندری از موتورهای گیربکس دار استفاده کرده است که هیچ گونه تکانه ای به تخم ها وارد نکرده و عملکردی بسیار آرام و استیبل دارند.

قدرت موتور نیز همانطور که بیان شد بستگی به ظرفیت دستگاه دارد و در دستگاه های مختلف ممکن است موتورهایی با قدرت های مختلف مورد استفاده قرار گیرند.

سنسور جوجه کشی :

سنسور جوجه کشی - چیکن دیوایس

گروه صنعتی اسکندری از سنسورهای SHT نسل 3 و 4 در دستگاه های جوجه کشی خود استفاده میکند. این سری از سنسورها که ساخت کارخانه سنسورین سوئیس می باشند توانایی اندازه گیری و گزارش همزمان دما و رطوبت را دارند و علاوه بر دقت بسیار بالا ، سرعت انتقال داده نیز در آنها بسیار زیاد است.

کنترلر دستگاه جوجه کشی خانگی :

کنترلر را میتوان یکی از مهمترین قطعات در دستگاه های جوجه کشی نام برد. این قطعه اطلاعاتی همچون دما و رطوبت را از کاربر دریافت میکند ، سپس اطلاعات دما و رطوبتی داخل دستگاه را از سنسور گرفته و مقایسه میکند. در صورت نیاز به تغییر با فعال کردن سیستم های گرمایشی و رطوبت رسانی اقدام به تنظیم دقیق فاکتورهای عنوان شده میکند.

در دستگاه های جوجه کشی خانگی اسکندری 3 مدل کنترلر مورد استفاده قرار گرفته است :

– کنترلر H3 با قابلیت انتخاب پرنده :

این کنترلر که در ایزی باتور 1 و 2 استفاده شده است، امکان انتخاب پرنده دارد. بدین ترتیب که کاربر کافی است پرنده ی مدنظر خود را از روی برد دستگاه انتخاب کند و سیستم به صورت اتوماتیک دما و رطوبت را وارد کرده و جوجه کشی بر اساس آنها انجام میگیرد.

نمایشگر این کنترلر امکان مشاهد ی دما ، رطوبت و همینطور روزشمار جوجه کشی را دارد.

– کنترلر پیشرفته ایزی باتور 6 :

این کنترلر دارای 2 سنسور است که یکی در داخل دستگاه قرار گرفته و یکی نیز در بیرون دستگاه روی برد . سنسور بیرونی تغییرات دمایی بیرون را سنجیده و به کنترل ابلاغ میکند تا کنترلر شرایط دما و رطوبت داخل دستگاه را به گونه ای تنظیم کند که تغییرات بیرونی بر روی آن تاثیری نگذارند.

نمایشگر این کنترلر امکان مشاهده ی دما داخل و بیرون ، رطوبت و همینطور روزشمار جوجه کشی را دارد.

– کنترلر ایزی باتور 5 :

این برد جوجه کشی ساده شده ی برد ایزی باتور 6 می باشد که در آن امکان مشاهده ی دما و رطوبت داخل دستگاه مهیا شده است. کنترلر ایزی باتور 5 از یک سنسور SHT که در داخل دستگاه قرار میگیرد پیشتیبانی میکند.

سیستم رطوبت رسانی :

رطوبت از جمله مهمترین فاکتورها در جوجه کشی می باشد که در رشد صحیح نطفه تاثیر بسزایی می گذارد. در دستگاه های جوجه کشی خانگی اسکندری دو نوع سیستم رطوبت رسانی استفاده شده است که شامل موارد زیر می باشد :

سیستم رطوبت رسانی - چیکن دیوایس

– رطوبت رسانی با سینی آب : در دستگاه های جوجه کشی ایزی باتور 1 ، 2 و 5 از سینی برای تامین آب سیستم رطوبت رسانی استفاده شده است. سینی دارای شیارهایی می باشد که اپراتور باید آب مورد نیاز را بسته به رطوبتی که دستگاه نیاز دارد داخل آن شیارها بریزید.

– رطوبت رسانی اتوماتیک با پمپ آب : سیستم رطوبت رسانی اتوماتیک که در دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 6 مورد استفاده قرار گرفته است، دارای یک پمپ آب ، پد سلولزی و فن می باشد. پمپ آب ، آب را به صورت اتوماتیک از منبع کشیده و روی پد میریزد. پد آب را جذب میکند و فن دستگاه هوا را به پد زده و در نتیجه رطوبت در داخل دستگاه آزاد میشود.

سیستم گرما :

سیستم گرمایشی در دستگاه های جوجه کشی خانگی غالبا با استفاده از المنت های گرمایی می باشد که فرمان روشن و خاموش شدن آن توسط کنترلر و با توجه به گزارشات سنسورها صادر می شود.

گروه صنعتی اسکندری از المنتهای باکیفیتی استفاده کرده است که علاوه بر طول عمر بالایی که دارند ، مصرف انرژی بسیار پایینی را نیز دارا می باشند.

تهویه :

در سیستم تهویه دستگاه های جوجه کشی خانگی اسکندری از فن و دریچه هوا استفاده شده است. فن ممکن است یک یا چند فن باشد که بیشتر به صورت دائم الکار در حال فعالیت می باشند.

شانه جوجه کشی :

شانه مورد استفاده در دستگاه های جوجه کشی خانگی اسکندری شامل دو نوع می باشد :

– شاخه ای حفره دار :

شانه های حفره ای معمولترین نوع شانه های جوجه کشی می باشند که در دستگاه های جوجه کشی 48 تایی و 96 تایی مورد استفاده قرار گرفته اند.

این شانه ها در 3 سایز همراه با دستگاه ارسال میشوند که شامل سایز های کوچک (مناسب برای بلدرچین ، کبک و …) و متوسط (مناسب برای مرغ ، قرقاول ) و بزرگ (مناسب برای غاز ، اردک ، بوقلمون و…) می باشند. جنس این شانه ها از ABS صنعتی می باشد که هیچ تاثیر منفی ای بر روی تخم نمیگذارد.

– شانه جوجه کشی همه کاره خانگی :

شانه جوجه کشی همه کاره خانگی - چیکن دیوایس

این شانه ها به صورت کشویی می باشند و موتور با استفاده از یک بازویی شانه را به صورت کشویی جلو و عقب می برد و در نتیجه تخم ها به میزان 360 درجه درجا چرخش پیدا میکنند.

شانه های جوجه کشی همه کاره 360 درجه ، امکان جوجه کشی از همه نوع پرنده ای را دارند و در آنها نیازی به استفاده از شانه های اضافی نیست.

همچنین چرخش 360 درجه سبب شده است که این شانه ها بهترین گزینه برای استفاده در دستگاه های جوجه کشی مخصوص پرندگان زینتی باشند. ایزی باتور 5 و 6 دارای شانه های جوجه کشی همه کاره 360 درجه می باشند.

– برق مصرفی :

برق مورد استفاده در دستگاه های جوجه کشی خانگی اسکندری 220 ولت یا 12 ولت می باشد.

– 12 ولت :  دستگاه های جوجه کشی ایزی باتور 1 و 2 از نوع 12 ولت می باشند که آداپتور مخصوصی همراه با آنها ارسال میشود.

– 220 ولت : دستگاه های جوجه کشی ایزی باتور 5 و 6 برق مصرفی از نوع 220 ولت شهری دارند که به صورت مستقیم به برق شهری متصل میشوند.

امکان استفاده از باطری خودرو یا موتور در دستگاه جوجه کشی خانگی :

دستگاه های جوجه کشی 12 ولت تولیدی گروه صنعتی اسکندری که شامل دستگاه جوجه کشی 48 تایی و 96 تایی میشود، امکان اتصال مستقیم به باطری خودرو یا ماشین را دارند. بدین ترتیب در صورت قطعی برق بدون نیاز به ابزار اضافی و فقط با انبرهایی که همراه با دستگاه ارسال میشود ، میتوان دستگاه را به باطری متصل کرد و مورد استفاده قرار داد.

در دستگاه های جوجه کشی 220 ولت نیز میتوانید با استفاده از یک اینورتر ، دستگاه را به باطری متصل کرده و استفاده کنید.

بهترین دستگاه جوجه کشی پرندگان زینتی :

دستگاه های جوجه کشی خانگی به دلیل ویژگی هایی که دارند گزینه هایی بسیار مناسب برای جوجه کشی از پرنده های زینتی می باشند. این دستگاه ها در صورتی که ساختاری صحیح داشته باشند و از تجهیزات مدرن در آنها استفاده شده باشد ، به دلیل فضای محدود قابلیت کنترلی بهتری بر روی المان های جوجه کشی درآنها وجود دارد و در نتیجه راندمان جوجه کشی بالاتری برای پرندگان زینتی خواهند داشت.

دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 6 به دلیل چرخش 360 درجه ، سنسور دقیق و همینطور سیستم رطوبت رسانی اتوماتیک گزینه ای بسیار مناسب برای دستگاه جوجه کشی خانگی مناسب پرندگان زینتی می باشد.

از دستگاه های جوجه کشی خانگی میتوان برای جوجه کشی از عروس هلندی ، طوطی برزیلی ، مرغ عشق ، کاسکو ، کاکادو و … استفاده کرد.

استفاده از دستگاه جوجه کشی خانگی برای پرندگان محلی :

دستگاه های جوجه کشی خانگی اسکندری گزینه ای بسیار مناسب برای جوجه کشی از پرندگان محلی همچون مرغ و اردک و غاز و بوقلمون و … می باشند. این دستگاه ها سنسور بسیار دقیقی دارند ، کنترلر آنها کاملا ضدنویز می باشد ، مصرف برق پایینی دارند و سیستم رطوبت سازی و گرمادهی بسیار دقیقی دارند. از این رو گزینه ای ایده آل حتی برای جوجه کشی از پرندگان محلی-زینتی مثل انواع مرغ لاری، مرغ امپراتور ، مینیاتوری ، ایام سمانی و … می باشند.

همچنین این دستگاه ها گزینه ای ایده آل برای جوجه کشی از غاز و قوغاز و انواع اردک و انواع بوقلمون نیز می باشند.

مشتریان گروه صنعتی اسکندری ویدیوهای بسیاری از جوجه کشی موفق خود برای ما ارسال کرده اند که میتوانید آنها را در لینک مقابل مشاهده کنید : ویدیوهای جوجه کشی موفق اسکندری

خرید بهترین دستگاه جوجه کشی خانگی :

زمانی میتوانید بهترین دستگاه جوجه کشی خانگی را بخرید که اشراف کاملی به نیاز خود داشته باشید. خریداری دستگاهی با ظرفیتی که بسیار بالاتر از نیاز شما می باشد، کمکی به موفق شدن در جوجه کشی نخواهد کرد بلکه سبب کاهش راندمان شما نیز خواهد شد.

گروه صنعتی اسکندری امکان مشاوره کاملا رایگان پیش از خرید را برای شما فراهم کرده است. بدین منظور میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید تا اطلاعاتی کامل در مورد دستگاه های جوجه کشی مورد نیاز شما ارائه داده و علاوه بر ان متناسب با نیاز شما بهترین دستگاه را معرفی کنند.

قیمت دستگاه جوجه کشی خانگی :

قیمت دستگاه جوجه کشی خانگی فاکتوری بسیار مهم برای خریداران می باشد. دستگاه های جوجه کشی خارجی خانگی همچون آرکام که کیفیتی بسیار بالا داشته و جزو برترین دستگاه های جهانی محسوب میشوند، قیمت بالایی دارند و از این رو در دسترس تمامی کاربران قرار ندارند.

گروه صنعتی اسکندری با واردات تکنولوژی های مختلف طراحی و تولید دستگاه های جوجه کشی سعی کرده است که دستگاه هایی با کیفیت جهانی تولید کند و از این رو توانسته است که به کشورهای همسایه از جمله عراق، کویت ، ترکیه ، افغانستان و … صادرات گسترده ای داشته باشد .

قیمت دستگاه های جوجه کشی خانگی اسکندری متناسب با کیفیت قطعات مورد استفاده در آنها می باشد و نسبت به نمونه های موجود در ابزار ، قیمتی بسیار متناسبتر با کیفیت ارائه می دهد.

طول عمر دستگاه جوجه کشی خانگی :

کیفیت قطعات مورد استفاده در دستگاه های جوجه کشی تاثیر بسیاری در طول عمر دستگاه دارند. از سویی دیگر طول عمر دستگاه های جوجه کشی بستگی به استفاده ی صحیح کاربر نیز دارد.

اگر کاربر استفاده ی ناصحیح از دستگاه داشته باشد، دستگاه را در محیطی نامناسب نگهداری کند، پس از جوجه کشی اقدام به ضدعفونی و تمیزکاری دستگاه نکند، طول عمر دستگاه به شدت کاهش پیدا خواهد کرد.

گارانتی و خدمات پس از فروش :

یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش برای تمامی دستگاه های جوجه کشی خانگی تولیدی گروه صنعتی اسکندری در نظر گرفته شده است. خدمات پس از فروش اسکندری مجهز به سیستم CRM می باشد که امکان نوبت دهی اتوماتیک را فراهم کرده تا کاربران به بهترین شکل ممکنه به اپراتور متصل شوند و خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند.

گروه صنعتی اسکندری بیش از 100 نمایندگی فعال فروش و خدمات پس از فروش در سطح کشور دارد که امکان ارائه خدمات به مشتریان عزیز را فراهم کرده اند.