حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

پرورش و جوجه کشی بلدرچینبه عنوان یک پرورش دهنده بلدرچین مطالب زیر را دبنال کنید
انواع-قفس-های-بلدرچین

انواع قفس بلدرچین معرفی ۸ مدل قفس از ایده تا عمل

آشنایی با انواع قفس های بلدرچین - قفس های بلدرچین در انواع مختلفی ساخته می شوند که برخی برای استفاده در مکان های کوچک و برخی برای استفاده در سالن های بزرگ مناسب هستند.
ادامه مطلب
آموزش ساخت قفس بلدرچین

ساخت قفس بلدرچین – آموزش قدم به قدم به همراه ویدیو

ساخت قفس بلدرچین آن هم به صورت مکانیزه یکی از  روش هایی است که تاثیر زیادی در افزایش درآمد شما و سلامت بلدرچین های شما خواهد داشت چون بلدرچین جزو پرنده هایی است که در یک مکان کوچک هم می توان آنها را پرورش داد.
ادامه مطلب
پرورش-بلدرچین-در-خانه۱

پرورش بلدرچین در خانه کاملا ساده و کاربردی

آموزش راهکار های پرورش بلدرچین در خانه ، بلدرچین پرنده ای با خوی وحشی و قدرت تولید مثل و رشد بالاست به طوریکه در عرض 45 روز بالغ می شوند و ...
ادامه مطلب
بدنه PVC برای دستگاه جوجه کشی

چرا بدنه PVC برای دستگاه جوجه کشی مناسب تر است؟

استفاده از بدنه PVC برای دستگاه جوجه کشی یک مزیت به حساب می آید. امروز سعی خواهیم کرد تا شما را با انواع بدنه های به کار رفته در دستگاه های جوجه کشی آشنا سازیم و معایب و مزایای هر یک را بررسی نموده
ادامه مطلب
پرورش و جوجه کشی مرغبه عنوان یک پرورش دهنده مرغ مطالب زیر را دبنال کنید
کرونا در جوجه های یک روزه

پیشگیری از کرونا در جوجه ها ؛ علائم ، پیشگیری و درمان

پیشگیری از کرونا در جوجه ها به خصوص جوجه های تازه متولد شده باید مورد توجه تمامی پرورش دهندگان صنعتی و سنتی قرار بگیرد. جوجه ها به دلیل بدن ضعیفی که دارند به شدت آسیب پذیر هستند
ادامه مطلب
تاثیر ویروس کرونا بر واحد های پرورش طیور

تاثیر ویروس کرونا بر مرغداری ها ؛ روش های پیشگیری و درمان

تاثیر ویروس کرونا بر مرغداری ها و واحدهای پرورش طیور، قطعا قابل چشم پوشی نیست و باید صحت این ماجرا را جویا شد و راهکارهای اساسی ...
ادامه مطلب
آموزش جوجه کشی مرغ

آموزش جوجه کشی مرغ جامع از ایده تا عمل با ایده کسب درآمد

داشتن یک آموزش جوجه کشی مرغ آن هم به روش اصولی و تجربه شده می تواند برای بسیاری از تازه کاران مانند آب در بیابان باشد ، در این آموزش جامع با ما باشید.
ادامه مطلب
دستگاه جوجه کشی بدنه فلزی

فاجعه ای به نام دستگاه جوجه کشی بدنه فلزی

بررسی دقیق مضرات استفاده از دستگاه جوجه کشی بدنه فلزی چرا نباید دستگاه جوجه کشی بدنه فلزی بخریم ؟ هر صنعتی روز به روز در ...
ادامه مطلب
پرورش و جوجه کشی اردکبه عنوان یک پرورش دهنده اردک مطالب زیر را دبنال کنید
تغذیه اردک

تغذیه اردک به روش اصولی و صحیح

تغذیه اردک یا عذای اردک از مراحل مهم و بسیار حیاتی در پرورش پرنده ها می باشد. اردک از جمله پرنده هایی است که در محیط های محدود به راحتی نگهداری می شود. محصول ارزشمند این پرنده ، تخم اوست که غنی از انواع مواد مغذی می باشد.
ادامه مطلب
تخم نطفه دار اردک

تخم نطفه دار اردک

تخم نطفه دار اردک نیز تخم همه پرنده ها از زرده ، سفیده ، پوسته و سایر اجزای داخلی تشکیل شده که تغذیه کافی برای رشد و نمو جنین را بر عهده خواهد داشت.
ادامه مطلب
پرورش-اردک-به-صورت-صنعتی

پرورش و کسب درآمد از اردک در خانه به عنوان شغلی پر سود

پرورش اردک و کسب درآمد از آن   پرورش اردک یکی از فعالیت های پرسود محسوب می شود . توصیه می کنم اندکی با اردک ...
ادامه مطلب
خصوصیات تولیدی اردک

خصوصیات تولیدی اردک

خصوصیات تولیدی اردکشی - گوشت: نه تنها در ایران بلکه در اکثر نقاط جهان پرورش اردک بیشتر به منظور بهره وری از گوشت آن است تا تخم آن. به همین جهت اکثر توجهات در پرورش اردک بیشتر متوجه افزایش وزن است. همان طور که در گذشته قید کردیم یک اردک برای آن که به حداکثر وزنی برسد که هم بتواند مقرون به صرفه باشد و هم دارای کیفیت باشد باید در سن نهایتاً ۸۰ روزگی یا حدوداً سه ماهگی کشتار شوند که در این سان دارای وزنی حدود ۳-۳۹ کیلوگرم می باشد که هم برای تولید کننده و هم برای مصر
ادامه مطلب
پرورش و جوجه کشی شترمرغبه عنوان یک پرورش دهنده شترمرغ مطالب زیر را دبنال کنید
آشنایی با شترمرغ آمریکایی

شترمرغ آمریکایی از آشنایی تا پرورش

شترمرغ آمریکایی که با نام ریا (rhea) نیز شناخته می شود، از دسته پرندگان بزرگ غیر قابل پرواز و هم خانواده سایر شترمرغ ها می باشد. این پرنده متعلق به آمریکای جنوبی می باشد و جثه ای به اندازه یک گوسفند دارد، بنابراین کوچک تر از شترمرغ های آفریقایی هستند و با توجه به نبود این پرنده در ایران تاکنون گزارشی مبنی بر پرورش این پرنده دریافت نشده است. در ادامه با خصوصیات کامل رئا آشنا خواهید شد.
ادامه مطلب
خواص-تخم-شترمرغ-

آشنایی با خواص و ویژگی ها تغذیه ای تخم شترمرغ

تخم شترمرغ بزرگترین تخم در میان تمام گونه های اهلی و شناخته شده در دنیا می باشد. تخم این پرنده پوسته ای ضخیم و سفت دارد و از وزنی حدود 1 و نیم الی 2 کیلوگرم برخوردار است. هر تخم شترمرغ حدود 24 الی 28 تخم مرغ را شامل می شود و در یک وعده صبحانه به راحتی می تواند 10 نفر را سیر کند. شترمرغ ها در طبیعت بین 14 الی 16 تخم می گذارند.
ادامه مطلب
پرورش بوقلمون یا شترمرغ

پرورش بوقلمون یا شترمرغ – کدام یک بهتر است؟

پرورش بوقلمون یا شترمرغ هر دو از روش های پرورشی پر سود هستند که بستگی به میزان سرمایه و علاقه شما دارد. گاهی یک تصمیم اشتباه هزینه های بالایی را در بر خواهد داشت و وقت و سرمایه فرد را بر باد خواهد داد، یکی از این تصمیمات به انتخاب روش کسب درآمد مربوط می شود.
ادامه مطلب
ویژگی های چرم شترمرغ

چرم طبیعی شترمرغ – ویژگی ها و کاربرد های آن

چرم طبیعی شترمرغ یکی از محصولاتی که از پرورش شترمرغ به دست می آید. چرم شترمرغ یکی از زیبا ترین و گران قیمت ترین چرم های جهان محسوب می شود که در ساخت محصولات لوکسی مانند کیف و کفش، کت و پالتو از آن استفاده می شود.
ادامه مطلب