خرید دستگاه جوجه کشی صنعتی | دستگاه جوجه کشی بزرگ اسکندری

دستگاه های جوجه کشی صنعتی به منظور جوجه کشی از انواع پرنده ها در تعداد بالا مورد استفاده قرار میگیرد. این دستگاه ها نسبت به نمونه های خانگی از نظر ابعاد و همینطور سیستم کاری تفاوت هایی دارند که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد. گروه صنعتی اسکندری بزرگترین تولید کننده ی دستگاه های جوجه کشی صنعتی می باشد که برای دستگاه های جوجه کشی تولیدی خود یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در نظر گرفته است.

دستگاه جوجه کشی سوپرمینیاتور ۲۰۱۶ تایی

۳۹,۶۰۰,۰۰۰ تومان
خرید و توضیحات

دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور ۶۷۲ تایی

۱۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
خرید و توضیحات

دستگاه جوجه کشی صنعتی هواباتور مدل ۱۰۰۸ تایی

۲۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان
خرید و توضیحات

دستگاه جوجه کشی هواباتور ۳۳۶ تایی

۱۸,۸۰۰,۰۰۰ تومان
خرید و توضیحات

دستگاه جوجه کشی آژاکس ۲۱۰ تایی

۱۱,۷۷۰,۰۰۰ تومان
خرید و توضیحات

دستگاه جوجه کشی آژاکس ۱۲۶ تایی

۸,۷۰۰,۰۰۰ تومان
خرید و توضیحات

دستگاه جوجه کشی درنا 4 ظرفیت 840 عدد

۲۷,۶۰۰,۰۰۰ تومان
خرید و توضیحات

ماشین جوجه کشی درنا 2 ظرفیت 336 عدد

۱۵,۸۰۰,۰۰۰ تومان
خرید و توضیحات

دستگاه جوجه کشی هواباتور 168 تایی

۱۳,۳۰۰,۰۰۰ تومان
خرید و توضیحات

دستگاه جوجه کشی 672 تایی هواباتور

۲۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
خرید و توضیحات

دستگاه جوجه کشی 168 تایی

۱۰,۵۰۰,۰۰۰ تومان
خرید و توضیحات

دستگاه جوجه کشی 252 تایی

خرید و توضیحات

ماشین جوجه کشی درنا 1 ظرفیت 168 عدد

۱۱,۹۰۰,۰۰۰ تومان
خرید و توضیحات

ماشین جوجه کشی درنا 3 ظرفیت 672 عدد

خرید و توضیحات

دستگاه جوجه کشی 126 تایی سوپر مینیاتور

۹,۹۰۰,۰۰۰ تومان
خرید و توضیحات

دستگاه جوجه کشی 336 تایی

۱۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان
خرید و توضیحات

دستگاه جوجه کشی 1008 تایی

خرید و توضیحات

انواع دستگاه جوجه کشی صنعتی از نظر نوع طراحی :

دستگاه های جوجه کشی صنعتی و نیمه صنعتی از نظر طراحی به دو دسته ی دستگاه های قابل حمل و دستگاه های ثابت تقسیم بندی میشوند :

– قابل حمل : دستگاه های قابل حمل به عنوان دستگاه های نیمه صنعتی در نظر گرفته میشوند که ظرفیتی حداکثر 2000 عددی دارند. این دستگاه ها غالبا دارای چرخ هایی می باشند که امکان حمل و نقل آنها را به آسانی فراهم میکند.

انواع دستگاه جوجه کشی صنعتی از نظر نوع طراحی - چیکن دیوایس

– ثابت کارخانه ای : ماشین های جوجه کشی ثابت که به آنها ماشین جوجه کشی کارخانه ای نیز گفته میشود به منظور قرار گیری در کارخانه های تولید جوجه یک روزه و یا مرغ داری ها طراحی و تولید میشوند. این دستگاه ها قابلیت حمل آسانی ندارن و به صورت اتاقک تولید شده و در داخل محل قرار گیری تنظیم میشوند.

انواع دستگاه جوجه کشی صنعتی اسکندری :

گروه صنعتی اسکندری از سال 1373 در صنعت تولید تجهیزات مرغداری و جوجه کشی فعالیت دارد و دستگاه های متعددی را در این سال ها طراحی و تولید کرده است. در سری دستگاه های صنعتی این واحد تولیدی میتوان موارد زیر را نام برد :

– دستگاه جوجه کشی سوپرمینیاتور :

دستگاه جوجه کشی سوپرمینیاتور - چیکن دیوایس

سری دستگاه های جوجه کشی سوپرمینیاتور قدیمی ترین سری از دستگاه های جوجه کشی تولیدی در داخل کشور می باشند که به صورت متمادی در حال ارتقا بوده و تغییرات بسیاری در طراحی و تجهیزات آنها در مورد زمان صورت گرفته است.

استفاده از بدنه کاملا ضدزنگ ، کنترلرهای پیشرفته ، سنسورهای دقیق ، شانه همه کاره و … از جمله ویژگی های این سری از دستگاه های جوجه کشی می باشند.

– دستگاه جوجه کشی درنا :

سری دستگاه های جوجه کشی درنا ، از جمله پیشرفته ترین دستگاه های جوجه کشی تولیدی در داخل کشور می باشند. این سری دارای بدنه ای تماما ضدزنگ ، راک های آلومینیومی ، موتورهای گیربکس دار قدرتمند، کنترلر پیشرفته JDR970 و … می باشند.

دستگاه جوجه کشی درنا - چیکن دیوایس

گروه صنعتی اسکندری برای اولین بار در داخل کشور سیستم رطوبت رسانی را در داخل بدنه ی اصلی این دستگاه ها قرار داده است. همچنین سیستم تهویه نیز از قسمت فوقانی عملکرد کلی دستگاه را زیر نظر دارد.

– دستگاه جوجه کشی هواباتور :

دستگاه جوجه کشی هواباتور - چیکن دیوایس

سری هواباتور در سال 2023 به بازار عرضه شده است و از این رو مدرن ترین و بروزترین دستگاه جوجه کشی ارائه شده توسط این واحد صنعتی می باشد. این سری از دستگاه ها دارای سیستم رطوبت سازی مدرن ، سیستم تهویه و چرخش هوای کارآمد و مشابه با برترین نمونه های خارجی می باشد. دستگاه های جوجه کشی هواباتور در 4 ظرفیت به بازار عرضه شده اند.

تجهیزات دستگاه های جوجه کشی صنعتی اسکندری :

دستگاه های جوجه کشی صنعتی قطعات بسیاری دارند که از جمله مهمترین این قطعات در ادامه اشاره خواهد شد :

– بدنه دستگاه جوجه کشی :

بدنه دستگاه جوجه کشی از جمله مهمترین قطعات در آن می باشد چراکه ضعف در آن علاوه بر کاهش طول عمر دستگاه می تواند مستقیما در کاهش راندمان جوجه کشی نیز تاثیر گذار باشد. گروه صنعتی اسکندری در تمام انواع دستگاه جوجه کشی بزرگ تولیدی خود از بدنه هایی با جنس PVC چندلایه استفاده کرده است که اولا کامل ضدزنگ می باشند و ثانیا عایق دما و رطوبت هستند.

برخی از تولید کنندگان دستگاه های جوجه کشی صنعتی بزرگ از فلز استفاده میکنند که سبب کاهش شدید طول عمر دستگاه و همینطور کاهش راندمان دستگاه بمرور زمان می شود.

— امکان حمل و نقل :

استفاده از چرخ هایی با تحمل وزن چندین تن در دستگاه های جوجه کشی اسکندری ، امکان حمل و نقل آسان دستگاه را فراهم کرده است. این چرخ ها دارای ترمز بوده و به صورت کاملا محکمی میتوان آنها را در جای خود ثابت نگه داشت.

– کنترلر جوجه کشی هوشمند :

کنترلر جوجه کشی که به آن برد جوجه کشی نیز گفته میشود، وظیفه دریافت دیتاها و انجام عملیات مختلف در داخل دستگاه جوجه کشی را دارد. گروه صنعتی اسکندری در طول سال ها کنترلر های مختلفی را متناسب با پیشرفت های روز صنعت جوجه کشی تولید کرده و این رویه امروزه نیز در پیش گرفته شده است .

کنترلر های تولیدی این واحد صنعتی با استفاده از ربات های SMD منتاژ میشوند که با توجه به دقت بسیاری بالای این نوع سیستم مونتاژی ، کنترلر کاملا ضدنویز طراحی و تولید میشود. ضدنویز بودن کنترلر سبب میشود که عملکرد آن به صورت استیبل بوده و خطاهای ناشی از امواج الکتریکی در آن مشاهده نشود.

کنترلر جوجه کشی هوشمند - چیکن دیوایس

کنترلر از یک سو داده های مرتبط با دما و رطوبت و روزشمار که توسط کاربر وارد میشود را دریافت میکند و از سویی دیگر داده های نام برده را از طریق سنسورهایی که در داخل دستگاه قرار دارند میگیرد. سپس این دو المان را بایکدیگر مقایسه کرده و در صورت وجود اختلاف با تغییر در میزان دما و رطوبت اقدام به تنظیم دقیق مقادیر یاد شده در داخل اتاقک دستگاه میکند.

استفاده از سنسورهای بسیار باکیفیت سوئیسی ، پردازنده ی قدرتمند و سریع و همینطور ضدنویز بودن سبب شده است که کنترلرهای تولیدی اسکندری به عنوان برترین کنترلرهای جوجه کشی داخل کشور شناخته شوند.

— سنسور جوجه کشی :

سنسورهای مورد استفاده در دستگاه های جوجه کشی صنعتی اسکندری، SHT می باشند. این سنسورها که ساخت کارخانه سنسریون سوئیس هستند دقت بسیار بالایی دارند. از سویی دیگر سنسورها دیجیتالی بوده و امکان سنجش دما و رطوبت را به صورت همزمان دارند. خطای کم ، طول عمر بالا و همینطور سرعت بالای ارسال اطلاعات از جمله ویژگی های بارز سنسورهای جوجه کشی SHT می باشد.

— دکمه دستگاه :

در کنترلر های قدیمی اسکندری ، از دکمه های فشاری برای تنظیم مقادیر کنترلر استفاده میشد. با توجه به اینکه دکمه های فشاری به مرور زمان نیاز به نگهداری و تعویض قطعه دارند، این واحد تولیدی اقدام به استفاده از دکمه های لمسی بدون نیاز به فشردن کرد که در نتیجه ی آن مشکلی برای کاربران در سال های پس از استفاده دستگاه ایجاد نخواهد شد.

– سیستم گرمایش :

سیستم گرمایشی سری دستگاه های جوجه کشی صنعتی بزرگ از طریق المنت های برقی می باشد. قدرت این المنت ها بستگی به ابعاد دستگاه و همینطور ظرفیت آن دارد. استفاده از المنت های باکیفیت سبب توزیع مناسب گرما و همینطور افزایش طول عمر المنت ها خواهد شد.

– سیستم تهویه :

سیستم تهویه در دستگاه های جوجه کشی صنعتی شامل فن ها و دریچه های هوا میشود. نوع ، سایز و همینطور تعداد فن بستگی به ابعاد دستگاه دارد. محل قرار گیری فن ها و همینطور استفاده از دریچه هایی با قابلیت تنظیم از جمله مواردی می باشد که گروه صنعتی اسکندری در دستگاه های جوجه کشی خود به آنها توجه کرده است.

– سیستم رطوبت رسانی :

رطوبت در جوجه کشی اهمیت بالایی دارد. این اهمیت هم در رشد جنین و هم در تنظیم نرمی پوسته برای خروج جوجه مهم است. روش های مختلفی برای تامین رطوبت دستگاه های جوجه کشی مورد استفاده قرار گرفته است که بستگی به نوع دستگاه و طراحی آن دارد. سری سوپرمینیاتور از رطوبت رسان های بیرونی استفاده میکنند که در خارج دستگاه قرار دارند. این رطوبت رسان ها به پریز برقی که روی دستگاه قرار دارد متصل میشود و خروجی رطوبت آنها به محل مشخص شده در داخل دستگاه وارد میشود. کنترل این رطوبت رسان به عهده ی کنترلر می باشد.

رطوبت رسان های مدرن تر در داخل دستگاه قرار دارند و با استفاده از سیستم هایی پیشرفته ، رطوبتی همدما با محیط داخل دستگاه را وارد آن میکنند که در نتیجه ی آن شاهد افزایش راندمان جوجه کشی خواهید بود.

– شانه جوجه کشی :

شانه های جوجه کشی مورد استفاده در دستگاه های جوجه کشی صنعتی به دو نوع همه کاره و شانه های تک کاره هستند. نمونه شانه های تک کاره نسل قدیمی شانه ها می باشند که گروه صنعتی اسکندری از آنها استفاده نمیکند. شانه های همه کاره که به شانه های سایزیک یا شانه های کره ای نیز معروفند در دستگاه های اسکندری مورد استفاده قرار میگیرند. این شانه ها دارای جداکننده هایی هستند که جداکننده ها امکان قرار دادن تخم های طیور حتی با اندازه های مختلف را در داخل یک شانه فراهم میکنند.

شانه ها از جنس ABS صنعتی بوده و علاوه بر اینکه هیچ الودگی ای وارد دستگاه نمیکنند ، طول عمر بالایی نیز دارند.

– راک جوجه کشی :

راک قسمتی می باشد که شانه روی آن قرار میگیرد. گروه صنعتی اسکندری اولین تولید کننده در ایران می باشد که راک های مورد استفاده در دستگاه های جوجه کشی خود را از جنس آلومینیوم تولید کرده است. این راک ها مقاومت بسیار بالایی دارند و در مقابل زنگ زدگی نیز به صورت کامل ایمن هستند.

– موتور جوجه کشی :

موتور جوجه کشی به بازویی متصل به راک وصل میشود و وظیفه ی چرخاندن راک و در نتیجه چرخاندن شانه ها را دارد. از این رو این قطعه اهمیت بالایی دارد. کوچکترین تکان یا اختلال در عملکرد موتور می تواند سبب شکست در جوجه کشی شود. از این رو گروه صنعتی اسکندری از موتورهای جوجه کشی بسیار باکیفیت و قدرتمندی استفاده میکند که به سبب بهره گیری از گیربکس های مخصوص چهارگانه، هیچ تقه یا ضربه ای به تخم ها وارد نکرده و عملکردی بسیار نرم دارند.

موتورها در قدرت هایی متفاوت داخل دستگاه قرار میگیرند که این قدرت بستگی به ظرفیت دستگاه دارد.

سیستم ستر هچر همزمان در دستگاه های جوجه کشی اسکندری :

سیستم ستر هچر همزمان در دستگاه های جوجه کشی اسکندری - چیکن دیوایس

گروه صنعتی اسکندری اولین تولید کننده ی دستگاه های جوجه کشی صنعتی در ایران می باشد که همراه با بزرگترین تولید کنندگان دستگاه های جوجه کشی جهان ، اقدام به تولید دستگاه هایی با قابلیت ستر هچر همزمان گرفته است. ستر هچر همزمان سیستمی مخصوص می باشد که در آن امکان طی کردن مراحل ستر و هچر وجود دارد.

بهترین دستگاه جوجه کشی برای پرندگان بومی :

دستگاه های جوجه کشی صنعتی اسکندری بهترین گزینه برای جوجه کشی از پرندگان بومی می باشند. گنجایش بالا ، سنسورهای دقیق و چرخش بدون تکانه سبب شده است که راندمان جوجه کشی از پرندگان بومی همچون مرغ ، اردک ، غاز و قوغاز و … در بالاترین سطح ممکنه قرار گیرند.

دستگاه جوجه کشی از مرغ :

تمامی سری دستگاه های صنعتی تولیدی گروه صنعتی اسکندری برای جوجه کشی از مرغ های بومی و زینتی مناسب می باشند. مهیا کردن شرایط محیط نگهداری دستگاه و همینطور دقت در وارد کردن اعداد و بررسی مداوم دستگاه شرایط را برای جوجه کشی با راندمان بالا فراهم میکند. ظرفیت سبد جوجه کشی همه کاره اسکندری برای جوجه کشی از مرغ بومی 49 عدد در هر سبد می باشد که البته در محاسبه ی ظرفیت ، عدد 42 عنوان میشود.

دستگاه جوجه کشی از بوقلمون و … :

برای جوجه کشی از بوقلمون ، قرقاول و پرندگان زینتی پرورشی نیز استفاده از دستگاه های جوجه کشی اسکندری گزینه ای ایده آل می باشد. بوقلمون تخم گذاری محدودی دارد و از این رو ارزش تخم های نطقه دار پرنده بالا می باشد. دستگاه های جوجه کشی اسکندری به برترین نسل از سنسورهای سوئیسی SHT مجهز شده اند که امکان جوجه کشی بوقلمون با راندمان بسیار بالا را فراهم میکنند.

دستگاه جوجه کشی از اردک ، غاز ، قوغاز :

جوجه کشی از پرندگان آب دوست به دلیل ارزش بالای جوجه آنها سود بالایی میتواند داشته باشد. از این رو استفاده از یک دستگاه جوجه کشی با کیفیت شرایط را برای کسب درآمد مناسب فراهم میکند. گروه صنعتی اسکندری دستگاه های جوجه کشی مدرنی را طراحی و تولید کرده است که امکان تنظیم رطوبت دقیق مورد نیاز توسط اپراتور را فراهم میکند. رطوبت مناسب شرایط را برای جوجه کشی از پرندگان آب دوست با راندمان بسیار بالا فراهم خواهد کرد.

دستگاه جوجه کشی صنعتی برای پرندگان زینتی :

تجربه نشان داده است که برای جوجه کشی از پرندگان زینتی شامل انواع طوطی ها ، قناری و … استفاده از دستگاه های جوجه کشی صنعتی پیشنهاد نمیشود. بهترین انتخاب برای جوجه کشی از پرندگان زینتی خرید دستگاه جوجه کشی خانگی می باشد که در فضایی محدود میتوان شرایطی مناسب برای جوجه کشی را فراهم کرد. از سویی دیگر چرخش 360 درجه راندمان جوجه کشی از طوطی سان ها را به میزان قابل توجهی افزایش میدهد.

قیمت دستگاه جوجه کشی صنعتی :

قیمت دستگاه جوجه کشی از دیگر مواردی می باشد که در زمان خرید دستگاه جوجه کشی صنعتی به آن توجه میشود. دستگاه های جوجه کشی صنعتی اسکندری قیمت متناسب با کیفیت محصول دارند. با توجه به کیفیت بالای قطعات مورد استفاده در محصول قیمت آن تعیین میشود.

در زمان خرید دستگاه جوجه کشی صنعتی توجه به ظرفیت مورد نیاز کاربر اهمیت دارد. در صورتی که گله ای با تعداد محدود پرنده دارید، دستگاهی متناسب با ظرفیت مورد نیاز خود خریداری کنید و دستگاه با ظرفیت بالا خریداری نکنید. دستگاه هایی که ظرفیت بالایی دارند در صورت خالی بودن بخش عمده ای از سبد های جوجه کشی ، راندمانشان کاهش پیدا خواهد کرد و ممکن است مشکلاتی برای جوجه کشی ایجاد شود.

خرید بهترین دستگاه جوجه کشی صنعتی :

گروه صنعتی اسکندری کارشناسان خبره با بیش از 15 سال سابقه در فروش انواع دستگاه جوجه کشی دارد که میتوانند مشاوره های بسیار مناسبی پیش از خرید به شما ارائه دهند. مشاوران این واحد صنعتی پس از بررسی نیاز شما ، بهترین دستگاه جوجه کشی صنعتی مناسب برای شما را پیشنهاد خواهند داد.

گارانتی و خدمات پس از فروش واقعی :

یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش برای تمامی دستگاه های جوجه کشی صنعتی ارائه شده توسط گروه صنعتی اسکندری پیش بینی شده است. شبکه ی فروش و خدمات فروش این واحد تولیدی در سرتاسر کشور گسترده می باشد و امکان خدمت رسانی آسان و سریع را برای هموطنان عزیز فراهم کرده است.