خرید دستگاه جوجه کشی شترمرغی با قیمت کارخانه  | خرید مستقیم از کارخانه

گروه صنعتی اسکندری بزرگترین تولید کننده انواع دستگاه های جوجه کشی شترمرغ می باشند. این دستگاه ها در ظرفیت های مختلفی تولید میشوند که به دلیل بهره مندی از تجهیزات مدرن راندمان بالایی را در جوجه کشی شترمرغ برای شما فراهم میکند. یک سال گارانتی برای تمامی دستگاه های جوجه کشی شترمرغی اسکندری در نظر گرفته شده است.

دستگاه جوجه کشی شترمرغ 16 تایی

۲۴,۶۰۰,۰۰۰ تومان
خرید و توضیحات

دستگاه جوجه کشی شترمرغی 24 تایی

۲۶,۷۵۰,۰۰۰ تومان
خرید و توضیحات

دستگاه جوجه کشی شترمرغ 64 تایی

۳۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
خرید و توضیحات

دستگاه جوجه کشی شترمرغ چیست ؟

دستگاه جوجه کشی شترمرغ به صورت اختصاصی برای جوجه کشی از این پرنده طراحی و تولید میشود. این دستگاه دارای سیستم مخصوص رطوبت گیری است چرا که رطوبت داخل تخم شترمرغ بسیار بالا بوده و باید در طول جوجه کشی از این رطوبت کاسته شود.

دستگاه جوجه کشی شترمرغ - چیکن دیوایس

همچنین دستگاه های جوجه کشی شترمرعی باید توان تحمل بالایی در راک های خود داشته باشند چرا که تخم پرنده وزن بالایی دارد و به مرور نیز بر وزن آن افزوده خواهد شد.

انواع دستگاه جوجه کشی شترمرغ :

دستگاه های جوجه کشی بسته به نوع طراحی و کاربری آنها به دو دسته قابل حمل و ثابت دسته بندی میشوند :

– دستگاه جوجه کشی شترمرغی قابل حمل :

دستگاه جوجه کشی شترمرغی قابل حمل - چیکن دیوایس

این دستگاه ها امکان جابجایی آسانی دارند و با استفاده از چرخهایی که زیر آنها قرار میگیرند میتوان آنها را جابجا کرد. برای مزرعه های کوچک پرورش شترمرغ استفاده از این نوع دستگاه های جوجه کشی بسیار ایده آل می باشد.

– دستگاه جوجه کشی شترمرغی ثابت :

دستگاه های جوجه کشی شترمرغی ثابت در محل کارخانه جوجه کشی پیاده سازی و مونتاژ میشوند. این نوع از دستگاه ها به صورت اختصاصی و به شکل اتاقک طراحی شده و به راحتی قابل حمل نیستند.

تجهیزات مورد استفاده در دستگاه جوجه کشی شترمرغ :

دستگاه های جوجه کشی شترمرغی همچون سایر ماشین های جوجه کشی دارای قطعات مختلفی هستند که به صورت مختصر در این بخش به معرفی آنها میپردازیم :

– بدنه :

بدنه دستگاه های جوجه کشی شترمرغی از جنس های مختلفی همچون فلز ، PVC و … ساخته میشود. گروه صنعتی اسکندری تمامی دستگاه های جوجه کشی خود را با بدنه ای از جنس PVC طراحی و تولید کرده است. پی وی سی در مقابل زنگ زدگی کاملا مقاوم می باشد و از سویی دیگر به صورت سه لایه طراحی و تولید میشود. مقاومت در مقابل زنگ زدگی سبب میشود که آلودگی وارد دستگاه نشود و از این رو مشکلی برای دستگاه پیش نیاید.

بدنه دستگاه جوجه کشی شترمرغ - چیکن دیوایس

در بین دو لایه رویی و زیرین ، یک لایه ی میانی وجود دارد که به صورت متخلخل تولید میشود. این لایه سبب افزایش توانایی دستگاه در مقابل عبور گرما و … می باشد و سبب میشود که دستگاه از نظر عایق بندی در درجه ای بالاتر قرار گیرد.

همچنین بدنه ی پی وی سی سبب کاهش وزن کلی دستگاه شده و امکان حمل و نقل آسان آن را فراهم میکند.

– حمل و نقل :

به منظور حمل و نقل آسان دستگاه جوجه کشی شترمرغی ، گروه صنعتی اسکندری چرخ هایی با تحمل وزن چند تن را در این دستگاه ها استفاده کرده است.

این چرخ ها علاوه بر اینکه امکان حمل و نقل و جابجایی ماشین جوجه کشی را اسان میکنند ، از سویی دیگر دارای ترمز می باشند و میتوان آنها را ثابت و بدون صدا در یک قسمت از اتاق جوجه کشی قرار داد.

– راک :

راک دستگاه جوجه کشی شترمرغ - چیکن دیوایس

راک قطعه ای می باشد که شانه روی آن قرار میگیرد. راک دارای یک بدنه و یک بازو می باشد که به موتور متصل است. گروه صنعتی اسکندری اولین تولید کننده ی دستگاه جوجه کشی در ایران است که اقدام به استفاده از راک های آلومینیومی کرده است که طول عمر بالا و عملکردی استیبلی دارند.

– موتور :

موتور در جوجه کشی از شترمرغ بسیار مهم است چرا که قدرت موتور باید به گونه ای باشد که توانایی چرخاندن تخم های سنگین شترمرغ را بدون ایجاد ضربه در آنها فراهم کند. گروه صنعتی اسکندری بدین منظور از موتورهای جوجه کشی مخصوص و قدرتمندی استفاده میکند که دارای 4 عدد گیربکس می باشند. گیربکس سبب میشود که در زمان جوجه کشی هیچ تقه یا تکانه ای به تخم ها وارد نشود و در نتیجه جوجه کشی به بهترین شکل ممکنه صورت پذیرد.

قدرت موتور نیز بستگی به ظرفیت دستگاه و هر راک دارد و از این رو میتواند متفاوت باشد.

– شانه

شانه جوجه کشی شترمرغی به صورت حفره ای طراحی میشود. این شانه ها در برخی موارد ممکن است به صورت شاخه دار نیز طراحی شوند.

شانه هایی که کارخانه اسکندری در دستگاه های خود استفاده میکند از جنس ABS صنعتی می باشد که هیچ آلودگی ای را در داخل دستگاه آزاد نمیکند.

– کنترلر

کنترلر جوجه کشی مورد استفاده در دستگاه های جوجه کشی شترمرغی اسکندری از جدیدترین نسل کنترلر ها می باشد که دارای 2 عدد سنسور SHT با دقت بسیار بالا می باشد. همچنین این کنترلر ها با تکنولوژی SMD منتاژ میشوند که سبب ضدنویز شدن دستگاه در مقابل امواج الکتریکی همچون گوشی تلفن همراه و … می شود.

کنترلر جوجه کشی شترمرغی - چیکن دیوایس

این کنترلر پنلی برای دریافت اطلاعات از اپراتور دارد. اپراتور دما و رطوبت را در این قسمت وارد میکند. سپس کنترلر دما و رطوبت داخل کابین را از سنسور داخل کابین دریافت میکند. این موارد بایکدیگر مقایسه میشوند تا در صورت وجود اختلاف، کنترلر با بکارگیری سیستم های گرمایشی و رطوبتی اقدام به تنظیم موارد یاد شده کند.

دکمه های مورد استفاده در نسل جدید کنترلرهای جوجه کشی شترمرغی اسکندری از نوع لمسی می باشد.

– سنسور :

سنسور های جوجه کشی نقشی کلیدی در فرایند جوجه کشی دارند. این نقش از آن جهت کلیدی و مهم می باشد که وجود کوچکترین اشتباه در عملکرد سنسور سبب کاهش قابل توجه راندمان جوجه کشی خواهد شد.

گروه صنعتی اسکندری از سنسورهای SHT سنسورین ساخت کشور سوئیس استفاده میکند. این سنسورها دقت بسیار بالایی در تشخیص دما و رطوبت به صورت همزمان دارند و از سویی دیگر طول عمر بالایی را نیز فراهم میکنند.

– سیستم تهویه و کاهش رطوبت

یکی از مهمترین تفاوت ها در دستگاه های جوجه کشی شترمرغی نسبت به سایر دستگاه ها وجود سیستم رطوبت گیری می باشد. در دوره ی ستر شرایط باید به گونه ای باشد که سیستم بتواند رطوبت گیری را از تخم ها شروع کرده و رطوبت موجود در تخم ها را به میزان استانداردی کاهش دهد.

از این رو گروه صنعتی اسکندری در داخل دستگاه های شترمرغی خود از دو تا سه عدد فن مخصوص اکسیال برای رطوبت گیری استفاده کرده است که در کانال کناری دستگاه رطوبت موجود در داخل دستگاه را گرفته و در نتیجه باعث کاهش رطوبت کلی تخم های نطفه دار میشود.

انواع ظرفیت دستگاه جوجه کشی شترمرغ :

دستگاه های جوجه کشی شترمرغی از نظر ابعاد و ظرفیت به دو دسته کوچک و بزرگ تقسیم میشوند.

دستگاه جوجه کشی شترمرغ کوچک :

دستگاه های جوجه کشی شترمرغ کوچک ابعاد کوچکی دارند و بیشتر از 2 تخم نطفه دار در داخل آنها جا نمیشود. در این دستگاه ها شترمرغ سیستم های رطوبت گیری نیز به خوبی امکان رطوبت گیری را نخواهند داشت چرا که فضای کافی برای چنین عملی مهیا نمیشود.

دستگاه جوجه کشی شترمرغ بزرگ :

دستگاه جوجه کشی شترمرغ بزرگ - چیکن دیوایس

دستگاه های جوجه کشی با ظرفیت 16 عدد به بالا جزو دستگاه های جوجه کشی شترمرغی بزرگ محسوب میشوند. این دستگاه ها در دو مدل سیار و ثابت طراحی و تولید میشوند که نمونه های ثابت برای کارخانه های جوجه کشی طراحی شده اند.

آیا امکان ستر و هچر همزمان در دستگاه جوجه کشی شترمرغ وجود دارد ؟

خیر. با توجه به شرایط ویژه ی جوجه کشی از شترمرغ که در دوره ی ستر رطوبت گیری و در دوره هچر رطوبت دهی در آن صورت میگیرد، امکان استفاده از روش ستر و هچر همزمان برای این پرنده مقدور نمی باشد.

سوالات متدوال در مورد دستگاه جوجه کشی شترمرغی :

در ذیل برخی از سوال های متداول در مورد دستگاه های جوجه کشی شترمرغی را بیان کرده ایم :

آیا امکان جوجه کشی از شترمرغ با دستگاه های جوجه کشی معمولی وجود دارد ؟

این امکان وجود دارد ولی راندمان چنین جوجه کشی ای بدون شک پایین خواهد بود. دلیل اصلی نیز عدم وجود سیستمی مخصوص برای رطوبت گیری در این دستگاه ها می باشد.

طول جوجه کشی از شترمرغ چند روز است ؟

طول دوره جوجه کشی از شترمرغ 42 روز می باشد که 3 روز پایانی به عنوان هچر در نظر گرفته میشود.

دما و رطوبت مورد نیاز برای جوجه کشی از شترمرغ چند است ؟

دما در دوره ستر 36.3 درجه است که نسبت به سایر طیور مقدار کمتری می باشد. اما رطوبت به میزان 25 درجه می باشد که اختلاف فاحشی نسبت به سایر طیور دارد و به همین دلیل باید از سیستم های رطوبت گیری در آن استفاده کرد.

در دوره هچر نیز دمای 36.6 و رطوبت 30 درجه می باشد که 5 درجه رطوبت اضافی به دلیل کمک به نرم شدن پوسته ی تخم در نظر گرفته شده است.

قیمت دستگاه جوجه کشی شترمرغی چقدر است؟

قیمت دستگاه های جوجه کشی شترمرغی ارائه شده در چیکن دیوایس قیمت کارخانه دستگاه می باشد. این قیمت بر اساس تجهیزات مورد استفاده ، ظرفیت و همینطور ویژگی های دستگاه متفاوت می باشد.

برای خرید ماشین جوجه کشی شترمرغ به چه مواردی توجه کنیم ؟

اگر به دنبال خرید دستگاه جوجه کشی با کیفیت بالا هستید، پیشنهاد میکنیم که اطلاعاتی کامل در مورد ویژگی های دستگاه کسب کنید و سپس اقدام به خرید آن نمایید. گروه صنعتی اسکندری با دارا بودن کارشناسانی خبره که تجربه ای بالغ بر 15 سال در فروش و ارائه ی انواع دستگاه های جوجه کشی دارند، شرایط را برای مشاوره رایگان به شما خریداران عزیز فراهم کرده است. از این رو میتوانید با کارشناسان ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید تا بهترین دستگاه جوجه کشی شترمرغی متناسب با نیاز شما را معرفی نمایند.

گارانتی و خدمات پس از فروش :

یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش برای دستگاه های جوجه کشی شترمرغی تولیدی کارخانه اسکندری در نظر گرفته شده است. خدمات پس از فروش طولانی مدت همراه با شبکه ی گسترده ی گارانتی و نمایندگی در سرتاسر کشور ، بهترین شرایط را برای ارائه ی خدمات به مشتریان عزیز فراهم کرده است.