آموزش دستگاه جوجه کشی 252 تایی ( فصل اول – بخش سوم – قسمت اول )

این دستگاه جوجه کشی که در ظرفیت 252 تخم مرغ تولید شده ، توانایی جوجه کشی از تخم نطفه دار تمامی پرنده های بومی و اهلی به جز شترمرغ را دارد. در صفحه مشخصات دستگاه 252 تایی اسکندری می توانید به تمامی اطلاعات و قیمت این دستگاه دست پیدا کنید.

قابلیت ستر و هچر همزمان آن، امکان یک جوجه کشی بدون وقفه را فراهم کرده و در هر زمانی می توانید از تخم های نطفه دار پرنده های مورد نظر خود جوجه کشی کنید. این محصول دارای گارانتی 1 ساله و خدمات پس از فروش 10 ساله از طرف کارخانه اسکندری بوده و امکان ارسال آن به تمامی نقاط کشور وجود دارد.

در صورتی که قصد خرید دستگاه جوجه کشی 252 تایی را دارید و یا آن را قبلا خریداری کرده اید، مشاهده این ویدیوهای آموزشی کاملا توصیه می شود. در این ویدیو که توسط بخش خدمات پس از فروش آماده شده ، تمامی اطلاعات علمی و تجربیات عملی در رابطه با نحوه راه اندازی دستگاه ، آشنایی با قطعات و اجزای داخلی آن، نحوه کار با برد جوجه کشی و تنظیم دما و رطوبت، نحوه قرار دادن تخم ها در داخل دستگاه و انتقال آنها به سبد هچر، ارورها و خطاهای دستگاه ، شرایط دما و رطوبتی مناسب برای محل قرارگیری دستگاه و… آموزش داده شده است.

در قسمت اول آموزش کار با دستگاه 252 تایی ستر و هچر همزمان، تمامی قطعات و تشکیلات دستگاه آموزش داده می شود، از جمله آنها می توان به بدنه ، راک ها، برد جوجه کشی، سوکت ها و دکمه های کنترلی، سنسور، سیستم های تامین حرارت و رطوبت ، فن ها و… می باشد.

این محصول از بدنه ضد زنگ pvc ساخته شده که کاملا قابل شستشو می باشد و محیطی کاملا بهداشتی را برای تخم های نطفه دار فراهم خواهد کرد، سنسور به کار رفته در این دستگاه همانند سایر دستگاه های جوجه کشی اسکندری از آخرین نسل sht می باشد که قادر به سنجش همزمان دما و رطوبت داخل دستگاه با کمترین خطا می باشد.

در قدم بعدی آموزش، لوازم جانبی ارسالی به همراه دستگاه مانند سبد و شانه های همه کاره، نطفه سنج، دفترچه راهنما و… معرفی می شوند. دقت کنید که این شانه های همه کاره شما را از خرید شانه های اضافی بی نیاز خواهد کرد، یعنی با استفاده از یک شانه از تخم تمامی پرنده های بومی می توانید جوجه کشی کنید.

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *