آموزش دستگاه جوجه کشی 168 تایی ( فصل اول – بخش دوم – قسمت اول )

یکی دیگر از محصولات با کیفیت تولید شده توسط گروه صنعتی اسکندری، دستگاه جوجه کشی سوپرمینیاتور موسوم به 168 تایی می باشد که برای تبدیل تخم تمامی پرنده های بومی به جوجه (به جز شترمرغ) طراحی و تولید گردیده است.

این دستگاه کاملا اتوماتیک است و تمامی فرایندهای جوجه کشی از قبیل تامین حرارت و رطوبت، چرخش تخم ، تهویه دستگاه و… را به صورت خودکار و بدون دخالت کاربر انجام می دهد، اما برای اینکه به نحو احسن با دستگاه کار کنید و از تمام قابلیت ها و امکانات آن استفاده کنید، نیازمند آموزش توسط متخصصین و تولید کننده این محصول هستید.

در این ویدیوی آموزشی با تمامی قطعات تشکیل دهنده دستگاه ، نحوه راه اندازی و کار با دستگاه، تنظیم برد جوجه کشی، تنظیم دما و رطوبت مناسب، ارورها و خطاها، سیستم های چرخش و تهویه و… آشنا خواهید شد، هم چنین یک پروسه جوجه کشی کامل توسط کارشناسان گروه صنعتی اسکندری انجام می شود که شما را به صورت قدم به قدم با نحوه انتقال تخم ها در داخل دستگاه ، نحوه تنظیم سیستم گردش، نحوه انتقال از ستر به هچر و در نهایت شیوه هچ جوجه ها آشنا خواهد کرد.

اگر به تازگی دستگاه جوجه کشی 168 تایی را خریداری کرده اید و یا از کاربران قدیمی این محصول هستید، حتما این ویدیوی آموزشی 3 قسمتی را مشاهده کنید تا درک عمیق تری از نحوه کار با دستگاه داشته باشید، در این صورت جوجه کشی موفق تر و با راندمان بالاتری نیز خواهید داشت و احتمال از بین رفتن تخم های نطفه دار (سرمایه شما) نیز به حداقل ممکن خواهد رسید.

دقت کنید که فیلم آموزش کار با دستگاه 168 تایی در سه قسمت تشکیل شده که قسمت های دوم و سوم را می توانید از قسمت زیرین باکس پخش ویدیو، انتخاب و مشاهده نمایید.

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 نظرات

  1. من دستگاه تازه خریدم راکهاش نمیچرخه دستی میزنم کلمه ofنشون میده لطفا راهنمایی کنید

    1. سلام
      لطفا ویدئو رو کامل مشاهده کنید توضیح داده شده
      با یکبار زدن دکمه هچ وارد تنظیمات تایمر شوید با دکمه افزایش عدد 120 را انتخاب کرده و با یکبار زدن دکمه تنظیم تنظیمات را ذخیره کنید