آموزش دستگاه جوجه کشی 126 تایی ( فصل اول – بخش اول – قسمت اول )

دستگاه جوجه کشی 126 تایی یکی از محصولات پر فروش و بسیار با کیفیت گروه صنعتی اسکندری می باشد که توانایی جوجه کشی از تخم نطفه دار تمامی پرنده های بومی به جز شترمرغ را دارد. راه اندازی و بکارگیری از این محصول نیازمند آموزش است که در یک فایل ویدیوی سه قسمتی در اختیار شما خریدار گرامی قرار گرفته شده است.

این محصول از سری دستگاه های سوپرمینیاتور این گروه صنعتی می باشد که دارای قابلیت ستر و هچر همزمان می باشد و از سنسور با کیفیت و دقیقی سوئیسی در آن استفاده شده است. این محصول از گارانتی یکساله و خدمات پس از فروش 10 ساله بهره مند است. حضور نماینده های معتبر کارخانه در اکثر استان های کشور، دسترسی به خدمات گارانتی و پس از فروش را برای شما خریدار گرامی آسان تر خواهد کرد.

در این ویدیو کارشناسان بخش خدمات پس از فروش گروه صنعتی اسکندری، نحوه شروع کار و راه اندازی دستگاه ، کار با برد جوجه کشی، تنظیم دما و رطوبت دقیق، نحوه قرار دادن تخم ها در داخل دستگاه ، نحوه انتقال از ستر به هچر، شیوه کار سیستم ستر و هچر همزمان، تنظیم سرعت چرخش تخم ها، تنظیمات پیشرفته، برگشت به تنظیمات کارخانه، ارورها و خطاهای دستگاه، سیستم های تامین حرارت و رطوبت، سیستم چرخش و تنظیم دریچه های تهویه و … را توضیح می دهند.

اگر به تازگی این محصول را خریداری کرده اید و حتی اگر جزو کاربران قدیمی محصولات اسکندری هستید، مشاهده این ویدئو را به شما توصیه می کنیم. مشاهده مجموعه ویدیوهای آموزشی این وب سایت به افزایش دانش شما در زمینه جوجه کشی کمک کرده و در نتیجه راندمان بسیار بالایی را در جوجه کشی از انواع پرنده های بومی و حتی زینتی به دست خواهید آورد.

دقت کنید که ویدیوی آموزش کار با دستگاه 126 تایی در سه قسمت تهیه شده که از طریق دکمه های زیرین ویدیو قابل دسترسی و انتخاب هستند.

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 نظرات

    1. سلام
     منظورتون آژاکس هست ؟ ظرف مخصوص همراهش ارسال میشه ، داخل اون ظرف باید بریزید و کف دستگاه بزارید

  1. سلام کوروش عزیز
   دستگاهی که خریداری کردید 126 تایی معمولی هست یا 126 تایی آژاکس ؟ اگر آژاکس خریداری کردید فن برخلاف نمونه های قدیمی در قسمت بالایی دستگاه قرار داره که با برداشتن قسمت بالایی آن را مشاهده خواهید کرد. این فن از نوع فن های سانتریفیوژی هست و سبب یکنواختی دما و رطوبت در داخل دستگاه می شه