فصل دوم ویدیو های آموزشی | آموزش مراحل جوجه کشی به صورت قدم به قدم

در فصل دوم از مجموعه ویدیوهای آموزشی گروه صنعتی اسکندری، تمامی نکات و آموزش های لازم جهت شروع یک جوجه کشی موفق توضیح داده شده اند. در این سری از ویدیوها با مفاهیمی همچون ستر و هچر، کالیبراسیون، نحوه نطفه سنجی، اقدامات قبل، حین و بعد از انجام جوجه کشی و… آشنا خواهید شد که به افزایش اطلاعات تخصصی شما در زمینه جوجه کشی کمک خواهد کرد.

این آموزش ها نه تنها برای خریداران دستگاه های جوجه کشی اسکندری، بلکه کاربران سایر برندها نیز مفید خواهند بود، اما اگر دارای یکی از دستگاه های جوجه کشی خانگی یا صنعتی اسکندری هستید، توصیه می کنیم قبل از مشاهده این ویدیوها، مجموعه ویدیوهای آموزشی نحوه کار با دستگاه را مشاهده فرمایید که در فصل قبلی قابل دسترسی هستند.


اهمیت ویدیوهای آموزشی در افزایش راندمان جوجه کشی

وجود ویدیوهای آموزشی در هر عرصه ای به افزایش سطح مهارت و بهره وری فرد کمک می کند. در زمینه جوجه کشی از تخم نطفه دار پرنده های مختلف نیز، استفاده از ویدئو های تهیه شده توسط کارشناسان گروه صنعتی اسکندری به افزایش دانش و مهارت شما در زمینه جوجه کشی از تخم نطفه دار پرنده های مختلف بومی و زینتی کمک خواهد کرد.

در فصل قبلی، نحوه کار با دستگاه های جوجه کشی خانگی و صنعتی مجموعه اسکندری آموزش داده شد، برای مشاهده این ویدیوها به صفحه فصل اول ویدئوهای آموزشی اسکندری مراجعه کنید.

با مشاهده ویدیوهای فصل دوم نیز به راحتی می توانید دستگاه را راه اندازی کنید، سنسور آن را کالیبره کنید، تخم های نطفه دار را داخل دستگاه قرار دهید، دما و رطوبت آن را تنظیم کنید و پس از چند روز تخم ها را مورد نطفه سنجی قرار دهید. با نحوه باز و بسته کردن درب دستگاه جوجه کشی آشنا شوید، تخم ها را در زمان مناسبی وارد قسمت هچ کنید و اقدامات کلی لازم برای به حداکثر رساندن تعداد هچ انجام دهید.

به عنوان مثال اگر کار جوجه کشی را بدون آگاهی از دانش قبلی شروع کنید، مسلما از ویژگی های یک تخم نطفه دار با کیفیت بی اطلاع خواهید بود و دستگاه را بدون توجه به دقیق یا غیر دقیق بودن آن روشن خواهید کرد و حتی از مقدار و نوع آب مناسب برای رطوبت ساز آن اطلاعی نخواهید داشت که نتیجه این امر، یک تجربه ناموفق جوجه کشی است که شما را به جمع شکست خوردگان عرصه جوجه کشی اضافه خواهد کرد.

چه کسانی می توانند از این ویدیوهای آموزشی بهره ببرند؟

تمام علاقه مندان به جوجه کشی و پرورش و نگهداری طیور می توانند از این فایل های آموزشی به صورت کاملا رایگان بهره ببرند. چه خریدار دستگاه های مجموعه اسکندری باشید و چه سایر دستگاه های جوجه کشی، این اطلاعات برای شما مفید و کاربردی خواهد بود.

حتی کسانی که دستگاه جوجه کشی دست ساز دارند و قصد افزایش اطلاعات و آگاهی خود را دارند، می توانند آنها را مشاهده کنند. هدف از این فایل ها ، آموزش صحیح و بدون اغماض در زمینه جوجه کشی از تخم نطفه دار هر پرنده ای می باشد.

سایر منابع دسترسی به فایل های آموزشی اسکندری

علاوه بر این وب سایت، در سایر پلتفرم ها نیز می توانید از آموزش های رایگان جوجه کشی بهره مند شوید. در شبکه هایی همچون اینستاگرام، تلگرام، یوتیوب، آپارات ، نماشا و … می توانید آموزش های کاملتری را مشاهده کنید و در صورت نیاز با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید. لینک دسترسی به این شبکه های اجتماعی در انتهای همین صفحه قابل دسترسی هستند.

 


نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 نظرات

  1. درود بر شما استاد گرامی بسیار عالی بود بسیار مسلط و در انتقال آموزش حرفه ای سپاس از شما

    1. سلام
      جواد عزیز چنین موردی تخصصی هست و بهتره توسط متخصص انجام بگیره
      واکسن های چشمی برای افرادی که اشنایی زیادی با واکسن تزریقی ندارن مناسب تر هست