آموزش دستگاه جوجه کشی 672 تایی ( فصل اول – بخش ششم – قسمت اول )

این محصول، یکی دیگر از دستگاه های جوجه کشی صنعتی اسکندری است که ظرفیت قراردهی 672 تخم نطفه دار مرغ را در حالت ستر و هچر همزمان دارد. با استفاده از این ماشین جوجه کشی از تخم تمامی پرنده های اهلی و بومی مانند بلدرچین، کبک، قرقاول، اردک، غاز، بوقلمون و… به جز شترمرغ می توانید جوجه کشی کنید و مختص به تخم مرغ نیست. حتی در صورت استفاده از تخم بلدرچین و کبک امکان جایگذاری تعداد بیشتری تخم وجود دارد.

در این ویدیوی آموزشی سه قسمتی که جهت آموزش صفر تا صد جوجه کشی با ماشین جوجه کشی 672 تایی اسکندری تدوین شده، تمامی اصول و تکنیک های جوجه کشی برای داشتن یک هچ موفق در اختیار شما خریدار گرامی قرار داده شده است. بنابراین اگر قصد خرید این ماشین جوجه کشی را دارید و یا آن را قبلا خریداری کرده اید، مشاهده این فیلم آموزشی کاملا توصیه می شود.

در ابتدا تمامی قطعات و اجزای تشکیل دهنده دستگاه آموزش داده می شود تا یک آشنایی کلی با قطعات و کارکرد آن داشته باشید. به عنوان مثال جنس بدنه، چارچوب، راک ها و شانه های جوجه کشی، قابلیت های برد جوجه کشی، المان ها و نحوه کارکرد با برد، سوکت ها و ورودی های آن ، نوع موتور چرخشی و شیوه چرخش تخم ها ، سیستم های تهویه و ونتیلاتور ها و … آموزش داده خواهند شد.

بدنه دستگاه از pvc فشرده ساخته شده ، بنابراین تاثیر زیادی در حفظ حرارت داخل دستگاه خواهد داشت و به دلیل خاصیت ضد زنگ بودن آن همواره قابل شستشو بوده و بدون نگرانی می توانید قبل و بعد از هر بار جوجه کشی ، آن را بشویید. برد جوجه کشی به کار رفته در دستگاه توانایی انجام تمامی فرایندهای جوجه کشی مانند تامین حرارت و رطوبت، چرخش تخم ها و تهویه هوای دستگاه ، ذخیره اطلاعات و اعلام هشدار را بر عهده خواهد داشت و دخالت کاربر در امر جوجه کشی به حداقل خواهد رسید.

سنسورهای به کار رفته در دستگاه از آخرین نسل sht بوده که ساخت کشور سوئیس می باشد و توانایی بالایی در سنجش همزمان دما و رطوبت داخل دستگاه را دارد، این سنسور دارای برد مجزا بوده که وظیفه پردازش اطلاعات و ارسال آن را به برد جوجه کشی دارد، بنابراین سبب افزایش دقت و سرعت العمل برد در جوجه کشی شده است.

شانه های ارسالی به همراه دستگاه از نوع همه کاره بوده که برای تخم پرنده های مختلف کاربرد خواهد داشت، کافیست فاصله بین تیغه های جدا کننده را تغییر دهید. این شانه ها از جنس ABS و هایژنیک بوده که ضرری برای جنین نخواهد داشت و از مواد پلاستیکی درجه اول ساخته شده است.

رطوبت ساز ارسالی به همراه دستگاه از نوع بخار ساز گرم اتومایزر بوده که بخاری کاملا گرم و پاک را وارد دستگاه می کند و به افزایش دمای نیز دستگاه کمک می کند. برخلاف رطوبت سازهای اولتراسونیک، این دستگاه هیچ آهکی و مواد آلاینده ای را همراه با بخار وارد دستگاه نخواهد کرد، بنابراین سلامت جنین و قطعات دستگاه تضمین می شود.

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *