آموزش دستگاه جوجه کشی 1008 تایی ( فصل اول – بخش هفتم – قسمت اول )

اگر دارای مرغداری و سالن پرورش بزرگی هستید، خرید و استفاده از دستگاه جوجه کشی 1008 تایی اسکندری کمک بسیار خوبی به گسترش گله و در نتیجه افزایش درآمد شما خواهد کرد. کافیست ویدیوهای آموزشی کار با دستگاه و آموزش جوجه کشی این وب سایت را مشاهده کرده و از تجربیات و دانش کارشناسان گروه صنعتی اسکندری بهره مند شوید.

در این ویدیوی آموزشی سه قسمتی علاوه بر اینکه با نحوه کارکرد علمی و عملی دستگاه 1008 تایی آشنا خواهید شد، بلکه صفر تا صد جوجه کشی از نحوه قرار دادن تخم داخل دستگاه تا مرحله هچ جوجه ها آموزش داده خواهد شد. همچنین در ضمن ویدیو، نکات مهمی نیز در رابطه با ویژگی های تخم نطفه دار با کیفیت و خوب و نحوه تهیه آنها آموزش داده خواهد شد.

در قسمت اول ویدیوی آموزشی، تمامی قطعات تشکیل دهنده دستگاه مانند بدنه، برد جوجه کشی، راک ها و شانه های جوجه کشی، موتور چرخاننده تخم، فن ها، سنسور، دریچه های هوا، رطوبت ساز و … آموزش داده می شوند و شما را با نحوه کار با آنها آشنا خواهیم کرد.

بدنه دستگاه از pvc فشرده ساخته شده و دوام بالایی در برابر ضربه خواهد داشت، هم چنین در برابر رطوبت کاملا مقاوم بوده و بر خلاف بدنه فلزی دچار پوسیدگی و زنگ زدگی نخواهد شد. سنسور به کار رفته در دستگاه از آخرین نسل sht بوده که توانایی سنجش همزمان دما و رطوبت را دارد، این سنسور دارای پردازشگر مجزایی بوده که مانع از اشغال پردازشگر برد جوجه کشی شده و در نتیجه به افزایش دقت جوجه کشی کمک می کند.

در بسته ارسالی به همراه دستگاه تعدادی شانه همه کاره ، دفترچه راهنمای محصول، کتابچه جوجه کشی ، چراغ نطفه سنج، دستگاه بخارساز و … وجود دارد. شانه های همه کاره برای جوجه کشی از تخم نطفه دار تمامی پرنده های بومی کاربرد دارد و نیاز به خرید شانه های مجزا نیست. در این ویدیو به نحوه استفاده از شانه ها در دوره ستر و هچر پرداخته شده است.

اگر خودتان دارای گله تخم گذار هستید، مطمئنا با رعایت شرایط تغذیه ای و محیطی مناسب و فراهم کردن شرایط آرام برای جفت گیری پرنده های نر و ماده ، بهترین تخم نطفه دار را به دست خواهید آورد، اما در صورتی که قصد خرید تخم نطفه دار از سایر پرورش دهنده ها را دارید باید دقت بیشتری را به خرج دهید. که در ویدیوی راهنمای خرید تخم نطفه دار آموزش داده شده است.

دستگاه جوجه کشی 1008 تایی دارای قابلیت ستر و هچر همزمان بوده و امکان جوجه کشی مداوم و بدون وقفه را برای شما فراهم خواهد کرد، بنابراین ضمن پرورش گله، همواره جوجه های یک روزه برای گسترش گله و کسب درآمد از آن را دارید، کافیست آموزش ها را به دقت مشاهده کرده و به خوبی اجرا کنید.

امکان استفاده از دستگاه به دو صورت تمام ستر و یا ستر و هچر همزمان وجود دارد. نحوه انجام کار و مزایای آن در این قسمت و سایر قسمت های ویدیوهای آموزشی شرح داده شده است.

این محصول نه تنها از تخم مرغ بلکه از تخم سایر پرنده های بومی مانند بوقلمون، اردک، غاز، بلدرچین، کبک، بوقلمون و … به جز شترمرغ می تواند جوجه کشی بکند، بنابراین حتی اگر چند نوع پرنده مختلف را به صورت همزمان پرورش می دهید، با استفاده از آموزش های ارائه شده در وب سایت گروه صنعتی اسکندری می توانید از تخم نطفه دار چند پرنده مختلف به صورت همزمان جوجه کشی کنید.

دقت کنید که ویدیوی آموزش کار با دستگاه 1008 تایی دارای سه قسمت است که قسمت زیرین کادر پخش ویدیو قابل دسترسی و انتخاب است.

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 نظرات

  1. سلام مهندس وقت بخیر.از شرکتتون دستگاه ۱۰۰۸تایی jdr950خریدم برای تامین برق اضطراری دستگاه در زمان قطعی برق چه دستگاهی تهییه کنم ممنون میشم برام ایمیل کنید .