آموزش دستگاه جوجه کشی 504 تایی ( فصل اول – بخش پنجم – قسمت اول )

ویدیوی آموزش کار با دستگاه جوجه کشی 504 تایی اسکندری نیز متشکل از سه قسمت بوده که از طریق باکس زیرین ویدیو قابل دسترسی است. در صورتی که خریدار این محصول هستید، مشاهده این ویدیوی سه قسمتی را به شما پیشنهاد می کنیم.

همراه با بسته ارسالی محصول، دفترچه راهنمای محصول و کتابچه جامع جوجه کشی نیز گنجانده شده که مطالعه آنها را در کنار مشاهده ویدیوهای آموزشی این وب سایت، به شما توصیه می کنیم.

دستگاه جوجه کشی 504 تایی برای مرغداری ها و سالن های پرورش طیور متوسط و نسبتا بزرگ طراحی شده و توانایی جوجه کشی از تخم نطفه دار تمامی پرنده های اهلی و بومی مانند مرغ، بوقلمون، اردک، غاز، بلدرچین و … البته به جز شترمرغ را دارد.

در قسمت اول ویدیوی آموزشی این محصول، با تمامی جزئیات و قطعات آن آشنا خواهید شد و کارشناسان بخش خدمات پس از فروش گروه صنعتی اسکندری توضیحات لازمه را ارائه خواهند داد.

پس از آنباکسینگ و معرفی دستگاه ، نوبت به معرفی برد جوجه کشی، سوکت ها، سنسورها و دکمه های کنترلی آن میرسد که با نحوه تنظیم دما و رطوبت ، انتقال به هچر، تغییر در سرعت چرخش راک ، تغییر در سرعت گرمایش کابین، ارور ها و خطاها و همچنین تنظیمات پیشرفته آن آشنا خواهید شد. در این میان، راک ها ، فن ها، دریچه های تهویه هوا، موتور چرخاننده تخم و نحوه کارکرد آنها آموزش داده می شود که به افزایش درک شما از نحوه کار دستگاه کمک خواهد کرد.

شانه های ارسالی به همراه دستگاه از نوع همه کاره یا سایزیک بوده که برای همه تخم های نطفه دار کاربرد خواهد داشت و نیازی به خرید شانه جداگانه برای هر پرنده نیست، حتی می توانید از آن شانه ها برای دوره هچر هم استفاده کنید. این دستگاه جوجه کشی قابلیت جوجه کشی به صورت تمام ستر و یا ستر و هچر همزمان را دارد که نحوه انجام آن در قسمت های بعدی ویدئو آموزش داده شده است.

دقت کنید که این فیلم آموزشی شامل سه قسمت است که از قسمت زیرین کادر پخش ویدیو قابل انتخاب است، هم چنین در پلتفرم هایی مانند یوتیوب، آپارات ، نماشا، تلگرام و اینستاگرام نیز می توانید به این ویدیوهای آموزشی دست پیدا کنید. لینک ورود به این شبکه ها در انتهای همین صفحه قرار داده شده اند.

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 نظرات