بازاریابی، نحوه خرید و فروش غاز و قوغاز چینی + فیلم

در ویدیو های قبلی مصاحبه با جناب آقای بقایی، پرورش دهنده برتر غاز و قوغاز، در مورد نحوه پرورش غاز، محیط مناسب، واکسیناسیون و نحوه تشکیل گله مولد صحبت شد. در این قسمت از محاسبه به بررسی نحوه بازاریابی و فروش جوجه غاز، غاز مولد و تخم نطفه دار و از همه مهم تر، میزان سرمایه مورد نیاز برای شروع پرورش غاز و قوغاز پرداخته شده است.

دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 2 (96 تایی)
دستگاه جوجه کشی ایزی باتور ۲ (۹۶ تایی)
» مناسب برای جوجه کشی از غاز و قوغاز
» دارای سیستم انتخاب پرنده
» قابلیت کارکرد با باتری ۱۲ ولت
قیمت : ۷,۱۰۰,۰۰۰ تومان

ویدیو : نحوه کسب درآمد از پرورش غاز

اگر قسمت های قبلی مصاحبه با این پرورش دهنده غاز و قوغاز چینی و لیندا را مشاهده نکرده اید، کلیک کنید : پرورش غاز و قوغاز از یک روزگی تا بلوغ

نحوه بازایابی و فروش غاز و تخم نطفه دار

دنیای ارتباطات و فضای مجازی سبب شده تا امر بازاریابی محصولات بسیار آسان تر از گذشته شود. شما به راحتی می توانید در شبکه های اجتماعی مانند دیوار ، شیپور و کانال های پیام رسان، محصولات خود اعم از جوجه غاز، غاز مولد و تخم نطفه دار را برای فروش به اشتراک بگذارید.

مراجعه به بازار های سنتی برای فروش غاز، علاوه بر هزینه بیشتر و اتلاف وقت، سبب بیماری پرندگان شما نیز میگردد. توصیه جناب بقایی به شما این است که تحت هیچ شرایطی، پرنده خود را برای فروش به بازار محلی نبرده و یا اقدام به خرید غاز و قوغاز از این بازارها ننمایید.

خرید غاز و قوغاز از افراد نامعتبر، سبب خرید پرنده بیمار و شیوع بیماری در تمام گله شما می شود.

نحوه فروش محصولات پرورش غاز

اولین قدم برای فروش جوجه و تخم غاز، بازاریابی محصولات و پس از آن کسب اعتماد خریداران است. توقع نداشته باشید که با شروع پرورش غاز و قوغاز، یک شبه ره صد ساله را طی کنید!

پرورش این نژاد سنگین وزن نیازمند رعایت نکات بسیار زیادی است که قبلا در مورد آن صحبت شد. علاوه بر تلاش و رسیدگی به پرنده، صداقت در کار و جلب اعتماد مشتریان از قدم های اصلی در این امر می باشد.

۱- فروش تخم نطفه دار غاز و قوغاز

برای فروش تخم غاز، تاریخ تولید تخم ها را یادداشت کرده و به خریدار اطلاع دهید. توصیه پرورش دهنده غاز و قوغاز به افراد تازه کار، این است که، تمام تخم های نطفه دار خود را به فروش نرسانند.

بهتر است تعدادی از این تخم ها را با استفاده از دستگاه جوجه کشی، به جوجه تبدیل کرده تا در آینده به مولدهای جدید گله شما تبدیل شوند.

۲- فروش جوجه قوغاز

فروش جوجه قوغاز - چیکن دیوایسجوجه غاز ها را در رده سنی های مشخص نگهدار کرده و از طریق فضای مجازی به فروش برسانید. لازم است تعدادی جوجه را در گله نگهداری کنید. بهتر است این جوجه ها، پس از بلوغ، جایگزین مولد های گله شما شوند. در این صورت، مولد های جوان با تخم گذاری بالا و با کیفیت، همیشه در گله حضور دارند.

۳- فروش غاز و قوغاز مولد

نگهداری غاز ها تا زمان بلوغ و فروش غاز مولد، سودآوری بسیار بالایی دارد. قیمت غاز مولد ده ها برابر جوجه غاز است. همچنین می توانید برخی از مولد های مسن خود را، به عنوان غاز و قوغاز گوشتی، روانه کشتارگاه کنید.

پرورش غاز و قوغاز چه قدر سرمایه نیاز دارد ؟

برای محاسبه سرمایه مورد نیاز جهت پرورش غاز و قوغاز، در ابتدا باید روش و نحوه پرورش خود را انتخاب نمایید. تمامی مبالغ گفته شده در این قسمت مربوط به زمان نگارش این مقاله می باشد.

۱- سرمایه لازم برای خرید تخم نطفه دار غاز

سرمایه لازم برای خرید تخم نطفه دار غاز - چیکن دیوایسبه عنوان مثال برای خرید تخم نطفه دار و جوجه کشی از آنها، لازم است تا یک دستگاه جوجه کشی و تعدادی تخم تهیه کنید. هر عدد تخم قوغاز در این زمان به قیمت ۲۰۰.۰۰۰ تا ۴۰۰.۰۰۰ ریال به فروش می رسد. همچنین دستگاه های جوجه کشی بسته به ظرفیت از قیمت های متفاوتی برخوردار هستند.

برای مشاهده قیمت دستگاه جوجه کشی کلیک کنید.

۲- سرمایه مورد نیاز برای پرورش جوجه غاز

سرمایه مورد نیاز برای خرید جوجه غاز نیز بستگی به تعداد جوجه های خریداری شده و زمین پرورش آن ها دارد. در این صورت شما علاوه بر خرید جوجه غاز، نیازمند خرید تجهیزات برای قفس پرنده، دان و خوراک، آبخوری و دانخوری نیز می باشید. جوجه غاز ها بسته به سن، از قیمت متفاوتی برخوردارند.

توصیه میشود، جوجه غاز های ۱۰ روز تا یک ماهه را از پرورش دهندگان معتبر خریداری نمایید.

۳- قیمت غاز و قوغاز مولد

در زمان نگارش این نوشته، قیمت هر مولد درجه دوم از ۳.۰۰۰.۰۰۰ تا ۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال است. این مولد ها از تخمگذاری و وزن گیری کمتری برخوردار می باشند. در نتیجه توصیه میشود برای شروع پرورش، مولد های اصیل یک ساله یا دوساله را خریداری کنید.

قیمت خرید یک جفت مولد قوغاز اصیل و درجه یک، از ۲۰.۰۰۰.۰۰۰ تا ۳۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال می باشد. هزینه محیط نگهداری، خوراک، واکسیناسیون و تجهیزات پرورش غاز نیز به این مبالغ اضافه میگردد.

آیا پرورش غاز و قوغاز سود آور است؟

طبق صحبت های جناب آقای بقایی، پرورش غاز و قوغاز یکی از پرسودترین کسب و کار های حال حاضر می باشد. همانطور که میدانید هر کاری با تلاش و پشتکار به نتیجه میرسد، پرورش غاز و قوغاز نژادهای مختلف نیز از این قاعده مستثنی نیست.

در ادامه توصیه های آقای رضا بقایی جهت افزایش سود در این کسب و کار را بازگو کرده ایم :

  • بهتر است نژادهای اصیل را پرورش دهید تا مشتریان مخصوص به خود را جذب کنید.
  • برای جلوگیری از تلفیق نژادهای مختلف، تنها از یک نژاد نگهداری نمایید.
  • تنها از پرورش دهندگان معتبر، تخم نطفه دار، جوجه و غاز مولد تهیه کنید.
  • صبر، پشتکار و از همه مهم تر، صداقت، مشتریان همیشگی را به سوی شما روانه خواهد کرد.

جمع بندی :

در این مقاله از وب سایت چیکن دیوایس، تمامی روش های خرید و فروش غاز و قوغاز و میزان سرمایه مورد نیاز پرورش این پرنده سنگین وزن بیان شد. با بیان نظرات خود را در قسمت کامنت ها، ما را در بالا بردن کیفیت وب سایت یاری کنید.

⚠ هشدار : تمامی مطالب نوشته شده در این مقاله به منظور افزایش اطلاعات عمومی می باشد و نباید جایگزین نظر پزشک یا متخصص تلقی شود ⚠

نوشته های مشابه

‫۲ دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از پاسخ به نظر خود، شماره همراه را در کادر زیر وارد کنید.

دکمه بازگشت به بالا
سوالی داری کلیک کن 👋
دستگاه جوجه کشی 72 تایی آژاکس