حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

  • 044.32387133
  • 044.32379188
  • 09144485590
  • 09143883380
  • 09126756145

نگهداری کاسکو در خانه بخش سوم

کاسکو

کاسکو

نگهداری کاسکو در خانه

در بخش اول آموزش پرورش کاسکو در خانه نگاهی به روش های اصولی برای نگهداری کاسکو در خانه پرداختیم.

در بخش اول آموزش آورده شده بود :

نیم نگاهی به بخش اول : نگهداری کاسکو : داشتن یک کاسکوی خوب در خانه

اگر شما در خانه خودتان از یک کاسکو نگهداری می کنید، خوب می دانید که نگهداری از این کودک بالدار درخانه چه ارزشهایی دارد. کاسکو سرگرم کننده ترین و دوست داشتنی ترین پرندهٔ زینتی است. کاسکو به اندازه یک بچه ۲ تا ۴ ساله عقل و قدرت تفکر دارد. کاسکو با صاحبش جفتی عاطفی محسوب می شوند. کاسکو دوست دارد همیشه در کنار جفت عاطفی اش باشد و دور بودن از او به مدت بیش از چند ساعت برایش عذاب آور خواهد بود. جفت عاطفی کاسکو می تواند یکی از افراد خانواده باشد. کاسکو می تواند با بقیه افراد خانواده هم دوست شود، اما اگر کسی سرش داد بکشد یا با چیزی به قفسش بزند، از او می ترسد و دیگر دوستش نخواهد داشت. کاسکو میزان صمیمیت شما را می تواند به خوبی تشخیص دهد. کاسکو تشابهات فراوانی با بچه انسان دارد و به همین دلیل پس از اهلی شدن و مطمئن شدن از این که صاحبش و دیگر آدمها قصد گرفتن و خوردنش را ندارند، زندگی در کنار انسان را خیلی دوست دارد و ابداً میل به دور شدن از جفت عاطفی خودش و خانواده او ندارد و اگر به هر دلیل از صاحبش دور شود، آن قدر غصه می خورد که ممکن است پرکن شود یا از غصه دق کند یا آن قدر غذا نخورد تا بمیرد.

نیم نگاهی به بخش دوم : نگهداری کاسکو در خانه بخش دوم

من شخصاً از میزان درک کاسکو و کشف صدها موضوع ناشناخته کاسکو توسط خودم شگفت زده شده ام. البته دیگران نیز از رابطه من با کاسکو و میزان اطلاعات مکشوفه من از کاسکو، چنین درک و توصیف و اعترافی را دارند. اما نظر شخصی خودم این است که خداوند نبوغی خارق العاده برای درک حقایق کاسکو در نهاد من قرار داده است. شاید این یک واقعیت باشد و شاید سرانجام می بایست کاسکو در مقطعی از زمان توسط یکی از بنی نوع بشر درست شناسایی میشد تا بشریت بتواند با بهره گیری از آن، عطش بچه خواهی اش را کنترل کند و به این وسیله رشد جمعیت انسانی در جهان کنترل شود. و شاید مسئولیت شناخت و شناسایی و شناساندن کاسکو به دیگران را خداوند برعهده من نهاده و شاید این فکر فقط یک خیال من باشد اما هرچه هست، من به آن اعتقاد دارم و انبوهی از کشفیاتم که در شرایط معمول، شاید دیگران با میلیاردها تومان هزینه های تحقیقاتی نمی توانستند به آنها برسند، من به آنها رسیده ام. و اما مهمترین کشف من در رابطه با کاسکو، توان یافتن برای تولید و تکثیر انبوه کاسکو است که این نیز فکر و طرحی است که برای اولین بار در جهان توسط من و برای کشورم مطرح میشود با اجرای طرح تولید و تکثیر انبوه کاسکو در ایران، کشور ما قادر میشود که کاسکوهای موردنیاز جهان را تأمین کند و اگر بگویم که حداقل نیمی از خانوادهها در کل جهان، عاشقانه میل به داشتن یک کاسکو دارند و اگر بگویم که قابلیت درمان افسردگی و جلوگیری از افسرده شدن افراد توسط کاسکو، یک واقعیت محض است، شاید باید بپذیریم که عمده خانواده ها در کل جهان، به یک کاسکو نیاز دارند، اگرچه هنوز عمده مردم جهان این طوطی سخنگوی خارق العاده را نمی شناسند و با تولید انبوه و تبلیغ آن است که می توان خانوادهها را در جهان به طور روزافزون متوجه این نیاز کرد. بنابراین ما می توانیم تنها تولیدکننده انبوه کاسکو در جهان و برای همه کشورها باشیم و می توانیم با درست عمل کردن در اجرای این طرح بسیار عظیم، ان را در ردیف طرح های ملی و به عنوان یک صنعت منحصر به خودمان بپنداریم و برای همیشه آینده از آن بهرهبرداری کنیم.

و ادامه مقاله آموزشی نگهداری کاسکو در خانه ، با ما همراه باشد.

آمار مورد نیاز اساس برنامه ریزی برای هر کار، داشتن آمار هرچه صحیح تر از تعداد افراد و عوامل درگیر با آن کار است. در خصوص کاسکو، متأسفانه ما هیچ یک از آمار زیر را در اختیار نداریم: () تعداد کاسکوهایی که تاکنون با خارج شدن ارز از کشور وارد کشور شده اند. ) تعداد کاسکوهایی که فعلاً در خانه های ما ایرانی ها وجود دارد. ) تعداد کاسکوهایی که پس از وارد شدن به کشور در پرنده فروشی ها یا خانه ها مُردهاند. ) تعداد کاسکوهای سخنگو شده و سخنگونشده در خانه ها ) تعداد خانوادههایی که پس از مطلع شدن از سخنگونشدن کاسکو، حاضر به نگهداری از آن شده یا اقدام به فروش ان کرده اند. ) تعداد کسانی که متعاقبا انتشار کتب کاسکوی نویسنده و اعلام حقیقت وجود کاسکوهای ماده همانند کاسکوهای نر، در کشور ما اقدام به جوجه کشی از کاسکو کرده و موفق شده یا نشده اند. ) تعداد کسانی که مایل هستند به عنوان شغل اصلی یا شغل دوم، از راههای جوجه کشی یا سخنگوکردن کاسکو کسب درآمد کنند. ) تعداد کسانی که مایل هستند شرکت سهامی تولید و تکثیر انبوه کاسکو، در ایران تأسیس و مورد بهره برداری عام قرار گیرد. یادآوری می شود که این طرح نویسنده، بزرگترین و مهمترین دستاورد او طی سال کار شبانه روزی تحقیقاتی وی بوده و اجرای آن در هیچ جای دنیا سابقه ندارد و در صورت راه اندازی شدن، ما قادر خواهیم شد که حداقل ۲۰۰ هزار شغل بی هزینه برای دولت در کشور ایجادکنیم و این صنعت حداقل یک میلیارد دلاری را نصیب ملت حال و آینده خودمان کنیم. این طرح می تواند با حمایت مادی و معنوی دولت و مجلس یا فقط حمایت معنوی دولت و مجلس فروش سهام آن به عموم مردم، در کشور ما راه اندازی شود. بنابراین از شما هموطن گرامی می خواهم که برایم بنویسید که به فرض که نویسنده، کارآفرینی، ارزآوری و در نتیجه سودآوری خوب آن را به عنوان یک صنعت کاملاً اگر و تمام به ایران، توجیه اقتصادی کند، آیا شما به عنوان یک دارنده کاسکو تا چه میزان حاضرید که در خرید سهام آن شرکت سرمایه گذاری کنید. البته می دانید که پاسخ دادن شما به این سئوال و – هرسئوال دیگر در این درخواست، هیچ تعهدی برای شما ایجاد نمیکند وارائه صحيح صادقانه تک تک این اطلاعات، سرسوزنی به ضرر شما نیست و منحصرا یک آمارگیریغیر رسمی توسط نویسنده است تا بتواند در حرکت برای تحقق بخشیدن به موضویع اقتصادی کاسکو در سطح ملی، واقع بینانه تر نتیجه گیری کند.
در جلدهای تا از کتابهای کاسکو، شما اطلاعات حیرت انگیزی رادر مورد کاسکر خواهید خواند و به علل عدم موفقیت احتمالی خودتان در سالم و زند نگهداشتن کاسکو، پرکن شدن کاسکو و دیگر مشکلات خودتان با کودک بالدارپی خواهید برد. به هرحال مثل سایر علوم، تحقیقات درباره علم کاسکو نیز باید همچنان ادامه یابد، اما چرا ما باید در تکمیل این علم جدی و مصمم باشیم؟
جواب این سئوال از نظر من طوطی فوق استثنایی در خانه های خود همچون یک بچه عزیز نگهداری کنند باید بتوان آن را سالم و شاداب و زنده نگهدارند. همچنین اگر شما هم مثل من دوست دارید که طرح تولید انبوه کاسکو در کشور ما شروع شود و ملت ما از مزایای آن بهره مند شود، پس باید قبول کنیم که این ما هستیم که باید در تکمیل علم کاسکو و حتی دیگر طوطی های گران قیمت همت بگماریم. لذا به نظر من این علم از چنان اهمیتی برخوردار است که اگر ما در رشته دامپروری گرایشی تخصصی را به آن اختصاص دهیم و نیز در دانشکدههای دامپزشکی، گرایشی تخصصی را به بهداشت و بیماریهای کاسکو اختصاص دهیم و حتی دامپزشکانی متخصص در خصوص کاسکو داشته باشیم، کار بسیار به جایی انجام داده ایم؛ خاصه آن که حدود ۷۰ درصد علم کاسکو با علم مربوط به سایر طوطی ها مشترک است و بی شک، بهره های بسیار کلانی از تکوین این علم توسط ما نصیب کشور ما خواهد شد.
این است که اگر قرار باشد خانواده های ایرانی همچنان از این
البته همان طور که میدانید، این حرف ها فعلاً فقط حرف من است و هنوز دیگران همچون بنده، تحقیقات در مورد کاسکو و دیگر طوطی ها را از جمله اولویت های تحقیقاتی نمیپندارند. اما نویسنده قصد دارد که با جمع آوری این اطلاعات، ابتدا به میزان علاقه و اعتماد مردم در سرمایه گذاری در این صنعت بکر و پرسود و منحصر به ایران پی ببرد تا بتواند دولت و مجلس محترم را متقاعد کند که اجرای این طرح بار مالی برای دولت ندارد و مردم خودشان حاضرند با خرید سهام شرکت مذکور، این صنعت را در کشور راه اندازی کنند و از قابلیت کارافرینی و سود واضح آن بهره ببرند. واضح است که نویسنده در اجرای این طرح، فقط سود معنوی خودش را جستجو می کند و تا وی همه امور آن شرکت، رسماً مورد حمایت و نظارت دولت و مجلس قرار نگیرد، هیچ ریالی از هیچ کسی بابت سرمایه گذاری در آن شرکت درخواست نخواهد شد. به عبارت دیگر، بنده که این درخواست را از شما دارم و شما که فقط صادقانه به تعدادی از سئوالات پاسخ میدهید، بدون هیچ هزینه ای جز ارسال یک نامه، فقط در راه منافع ملی گام برمیداریم. لذا از شما استدعا دارم که با ارسال یک نامه به سئوالات زیر پاسخ دهید – باشد که این اطلاعات، زمینه ساز راه اندازی صنعت تولید انبوه کاسکو در ایران شود: () تاکنون چندقطعه کاسکو و درچه شرایطی وحشی، اهلی و سخنگوخریده اید؟ () آیا تا کنون در خانه شما کاسکو یا کاسکوهایی تلف شده اند؟ () اگر تاکنون در خانه شما کاسکویی مرده است، چه حالی به شما و دیگر افراد خانواده دست داده است؟ () آیا تا کنون در خانه شما کاسکویی فرار کرده است؟ () آیا تاکنون شما یک کاسکو فرار کرده را گرفته اید؟ () نظرات و انتقادات شما در مورد کتابهای کاسکو چیست؟ () پیشنهاد شما در خصوص آینده ما ایرانی ها با کاسکو چیست؟ () نظر شما در مورد ضرورت تشکیل انجمن کاسکوی ایران/ گردهمایی سالیانه دارندگان کاسکوانتشار ماهنامه کاسکو و برگزاری مسابقات کاسکوهای سخنگو و نمایشی و تأسیس شرکت سهامی تولید انبوه کاسکودر کشور ما چیست و تا چه حدّ مشتاق هستید که در هریک از امور فوق فعالانه شرکت کنید؟ با فرض اطمینان از حمایت دولت و مجلس از اجرای این طرح و سوددهی خوب آن برای سهامداران، حدوداً به چه مبلغ حاضرید در این شرکت سرمایه گذاری کنید توجه بفرمایید که جوابگویی شما به این سئوالات، برای برداشتن مهم ترین گام در مورد کاسکویعنی تولید انبوه آن در کشور، برای تأمین نیازهای داخلی و صادرات به دیگر کشورها بسیار مهم است.

مدیر سایت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.