حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

آموزش کار با دستگاه جوجه کشی

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره | 15 امتیاز | میانگین 3٫67 از 5
Loading...
image_pdf
hatched egg

چگونه از دستگاه جوجه کشی استفاده کنیم

آموزش کار با دستگاه جوجه کشی  : ماشین جوجه کشی وسیله ای جالب برای جوجه کشی از تخم نطفه دار انواع پرندگان و خزندگان می باشد، اما برای اینکه بتوانید جوجه کشی موفق و کارایی داشته باشید باید آموزش های لازم را در مورد نحوه کار با دستگاه جوجه کشی ببینید و از شرایط مناسب برای جوجه کشی از پرندگان مختلف مطلع باشید. در این آموزش سعی خواهیم نمود نحوه جوجه کشی با استفاده از دستگاه جوجه کشی خانگی ، نیمه صنعتی و صنعتی اسکندری را به شما عزیزان آموزش دهی. با ما همراه باشید با ، طریقه استفاده از دستگاه جوجه کشی .

لازم به ذکر است در مطلب جداگانه به صورت کامل به تشریح و توضیح موضوع ” راهنمای کلی کار با دستگاه جوجه کشی اسکندری ” پرداخته ایم و همچنین می توانید  دفترچه راهنمای محصولات جوجه کشی اسکندری را در صفحه معرفی شده دانلود نمایید.
برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید. ” راهنمای کلی کار با دستگاه جوجه کشی اسکندری  “

نکات مهم قبل از شروع کار با دستگاه جوجه کشی

قبل از اینکه بخواهید جوجه کشی از تخم نطفه دار پرنده مورد نظرتان را شروع کنید، بهتر است نکات زیر را مد نظر قرار دهید، رعایت نکات زیر تاثیر به سزایی در افزایش راندمان جوجه کشی خواهد داشت :

قبل از شروع کار با دستگاه جوجه کشی
قبل از شروع کار با دستگاه جوجه کشی
 1. برای خرید تخم نطفه دار هیچگاه عجله نکنید، تحقیقات لازم را در مورد فروشنده های مختلف تخم نطفه دار انجام دهید و سابقه آنها را به دست آورید.
 2. هیچ گاه اقدام به خرید غیر حضوری و یا اینترنتی تخم نطفه دار نکنید، زیرا معلوم نیست تخم های چند روزه تحویل می گیرید. اگر یک هفته از زمان تولد تخم بگذرد احتمال جوجه شدن آن بسیار کاهش خواهد یافت، زیرا نطفه درون تخم در اثر شرایط مناسب آب و هوایی از بین می رود.
 3. تا حد اماکن سعی کنید از خود پرورش دهنده خریداری نمایید تا تخم هایی تازه متولد شده تحویل شما دهد، هنگام خرید تخم نیز به وجود گله نر در سالن پرورش دقت کنید، زیرا اگر پرنده نر در محیط وجود نداشته باشد، تخم ها نطفه دار نخواهند شد.
 4. هنگام خرید تخم نطفه دار ( آموزش نطفه سنجی )، تعداد تخم های خریداری شده را با تعداد پرنده های ماده موجود در سالن مقایسه کنید، اگر تخم ها خیلی بیشتر از پرنده های ماده بود، پس باید به قدیمی بودن تخم ها شک کنید.
 5. تغذیه صحیح و کامل گله تخم گذار تاثیر زیادی در کیفیت تخم ها و نطفه ا خواهد داشت، اگر پرورش دهنده ای فقط با استفاده از نان خیس و پسماند غذایی اقدام به تغذیه پرنده ها می کند، تخم ها کم کیفیت خواهند بود. اما اگر پرورش دهنده ای جیره مخصوص پرنده های تخم گذار را تهیه کرده باشد و از آبخوری ها و دانخوری های مخصوص برای تغذیه آنها استفاده کند می توان گفت که تخم ها کیفیت لازم برای جوجه کشی را دارند.
 6. از خرید تخم های ترک خورده، دایره ای، دو زرده، زیاد بزرگ و زیاد کوچک، آغشته به خون یا فضله، با پوسته نرم و … خودداری کنید چون تبدیل به جوجه نخواهند شد.
 7. پس از خرید تخم ها، تا زمانی که آنها را داخل دستگاه جوجه کشی قرار نداده اید باید در دمای 15 درجه و در محیطی مرطوب نگهداری کنید. اگر تعداد تخم های خریداری شده در حد 100 الی 200 عدد است، می توانید آنها را به صورت موقت درون یخچال نگهداری کنید، دمای یخچال را روی 15 درجه تنظیم کنید و به منظور ایجاد رطوبت درون یخچال ظرفی آبی را داخل ان قرار دهید. تخم ها را در قسمت پایینی یخچال قرار دهید و به کمک دماسنج دمای داخل یخچال را بسنجید.
 8. اگر تعداد تخم های خریداری شده شما در حد 2000 الی 4000 عدد می باشد باید آنها را درون انباری خنک قرار دهید، در اگر در فصول گرم سال و یا منطقه ای گرمسیر قرار دارید، به منظور خنک نمودن انباری از کولر آبی استفاده کنید. حتما تخم ها را در کف انبار بگذارید (چون خنک تر است) و از یک یا چند اولتراسونیک به منظور تولید بخار سرد استفاده کنید.
 9. قبل از قرار دادن تخم ها داخل دستگاه جوجه کشی باید آنها را تمیز و ضدعفونی کنید، برای تمیز کردن تخم ها از یک ابر، مسواک و یا پارچه ای زبر و خشک استفاده کنید، هرگز آنها را با آب سرد نشویید زیرا لایه محافظ تخم ها را از بین برده و موجب نفوذ باکتری ها به درون تخم می شود. به جای اینکار تخم ها را درون محفظه ای قرار داده و با استفاده از ترکیب پرمنگنات پتاسیم و مایع فرمالدهید آنها را ضدعفونی کنید، گاز فرمالین ساطح شده از ترکیب این دو ماده باعث ضدعفونی پوسته تخم ها خواهد شد. از آنجایی که گاز فرمالین برای سلامتی مضر می باشد، حتما از ماسک و دستکش استفاده کنید.
 10. مکانی که دستگاه جوجه کشی در آن قرار دارد، باید دمایی بین 20 الی 25 درجه سانتی گراد را داشته باشد، از فن های تهویه برخوردار باشد و دارای سیستم برق اضطراری (مانند موتور برق و باتری ماشین) باشد.
 11. مکانی که دستگاه جوجه کشی در آن قرار دارد باید دارای آب، برق و گاز شهری باشد.

چهار عمل اصلی در دستگاه جوجه کشی

چهار عمل در دستگاه جوجه کشی
چهار عمل در دستگاه جوجه کشی

هر دستگاه جوجه کشی باید چهار عمل اصلی زیر را به شکل صحیحی انجام دهد، تا حداکثر تخم ها را تبدیل به جوجه بکند :

 1. تامین دما
 2. تامین رطوبت
 3. چرخش تخم ها
 4.  تهویه هوا

در دستگاه های جوجه کشی اسکندری تامین دما به وسیله المنت های نسوز صورت می گیرد و پروسه تولید گرما به وسیله هوش مصنوعی دستگاه انجام می پذیرد، کافیست شما دمای مورد نظر خود را به دستگاه بدهید، تا سنسور ها با سنجش دمای داخل دستگاه و مقایسه آن با مقدار دمای مورد نظر، میزان حرارت تولیدی المنت ها را محاسبه کند، با توجه به اینکه تخم ها از یک محیط سرد وارد یک محیط گرم خواهند شد، بنابراین پروسه تولید گرما به آرامی صورت خواهد گرفت تا به نطفه ها آسیبی نرسد، بنابراین برای رسیدن به دمای مورد نظر خود اصلا عجله نکنید.
تامین رطوبت در ایزی باتور 1 و 2 و 5 به وسیله ظرف آب تعبیه شده در کف دستگاه صورت خواهد گرفت، یعنی کافیست شما آب کافی را در ظرف مورد نظر بریزید و میزان رطوبت داخل دستگاه را مشخص نمایید. تا سیستم هوش مصنوعی دستگاه در مواقع لازم اقدام به تبخیر آب بنماید. اما در ایزی باتور 6 تولید رطوبت به وسیله پد سلولزی و پمپ آب صورت می گیرد و در این مورد نیز کافیست شما آب کافی را درون پمپ ریخته و رطوبت داخل دستگاه را مشخص نمایید، هوش مصنوعی دستگاه در مواقع نیاز رطوبت لازم را وارد دستگاه خواهد نمود.
فرایند سنجش و کنترل دما و رطوبت در تمامی دستگاه های جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری به وسیله سنسور فوق العاده پیشرفته SHT صورت می گیرد و سیستم های منطق فازی و هوش مصنوعی دستگاه پروسه تولید گرما و رطوبت را بر عهده دارد و نیازی به دخالت کاربر نخواهد بود. هم چنین چرخش تخم ها و تهویه هوا نیز به کمک هوش مصنوعی دستگاه انجام خواهد گرفت، بنابراین نباید از لحاظ این دو مورد نگران بود.
چرخش تخم ها در ایزی باتور 1 و 2 و دستگاه های جوجه کشی صنعتی و نیمه صنعتی به صورت 45 درجه می باشد، یعنی 45 درجه به راست و 45 درجه به چپ که موتور های چرخاننده به صورت خودکار این عمل را انجام خواهند داد. اما در ایزی باتور 5 و 6 چرخش تخم ها به صورت 360 درجه است که راندمان جوجه کشی را به شدت افزایش خواهد داد. در ایزی باتور 3 و 4 نیز که در آینده به بازار ارائه خواهد شد، چرخش تخم ها با استفاده از غلتک بوده و نیازی به استفاده از شانه نخواهد بود و از همان غلتک ها به عنوان هچر نیز می توان استفاده نمود.

 

آشنایی با مفهوم ستر و هچر

آشنایی با مفهوم ستر و هچر
آشنایی با مفهوم ستر و هچر

قبل از اینکه نحوه کار با دستگاه های جوجه کشی را به شما آموزش دهیم، لازم است شما را با مفهوم ستر و هچر آشنا کنیم.
دوره جوجه کشی هر پرنده ای شامل دو دوره خواهد بود که به نام های دوره ستر و دوره هچر شناخته شده اند. در دوره ستر چرخش تخم ها باید به صورت مداوم انجام پذیرد تا جوجه از تمامی قسمت های زرده تغذیه کنند و به دیواره تخم نچسبند زیرا در صورت عدم چرخش احتمال ناقص و فلج بودن آنها وجود خواهد داشت. دوره هچر نیز به 3 روز آخر هر دوره جوجه کشی گفته می شود، در دوره هچر چرخش تخم ها باید متوقف شود، برای این منظور یا باید سیستم چرخش تخم ها را متوقف نمود و یا باید تخم های در آستانه هچ را به سبد هچر منتقل نمود.

دوره جوجه کشی پرنده های مختلف همراه با دما و رطوبت دوران ستر و هچر در جدول زیر آمده است :

نوع پرندهدوره جوجه کشیتعداد روز های سترتعداد روز های هچردمای ستررطوبت ستردمای هچررطوبت هچر
مرغ21 روز18 روز3 روز37.76037.270
بلدرچین18 روز15 روز3 روز37.76537.275
بوقلمون28 روز25 روز3 روز386037.570
اردک28 روز25 روز3 روز387037.580
غاز35 روز32 روز3 روز387537.585
کبک24 روز21 روز3 روز37.5603775
قرقاول25 روز22 روز3 روز36.66537.280
شترمرغ42 روز39 روز3 روز36.32536.630

 

آموزش کار با دستگاه های جوجه کشی خانگی

دستگاه های جوجه کشی خانگی اسکندری در حال حاضر شامل ایزی باتور 1، ایزی باتور 2، ایزی باتور 5 و ایزی باتور 6 می باشند که هر کدام دارای مزیت ها و معایب مختص به خودشان هستند، پس از اینکه تخم های نطفه دار پرنده مورد نظر خود را تهیه نمودید، باید آنها را قبل از قرار دادن داخل دستگاه ضد عفونی کنید، روش ضد عفونی کردن تخم ها در نکات بالا توضیح داده شد.

آموزش کار با ایزی باتور 1 و 2

دستگاه جوجه کشی 48 تایی ایزی باتور یک
دستگاه جوجه کشی 48 تایی ایزی باتور یک

اگر از دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 1 یا ایزی باتور 2 ( دستگاه جوجه کشی 48 یا 96 تایی ) استفاده می کنید، باید شانه های مخصوص تخم هر پرنده را تهیه نمایید، اگر از تخم مرغ یا تخم قرقاول جوجه کشی خواهید کرد، شانه های سایز متوسط ، اگر از تخم اردک و غاز جوجه کشی خواهید کرد، شانه های سایز بزرگ و اگر از تخم بلدرچین یا کبک یا کبوتر جوجه کشی خواهید کرد، شانه های سایز کوچک را تهیه فرمایید. دستگاه های جوجه کشی خانگی قادر به جوجه کشی از تخم شترمرغ ها نخواهد بود.لطفا دقت فرمایید که فقط ایزی باتور 2 قابلیت ستر و هچر همزمان دارد، بنابراین اگر از ایزی باتور 1 استفاده می کنید، باید منتظر بمانید تا تمامی تخم ها به دوره هچر برسند و سپس همگی را با هم به سبد هچر منتقل کنید. ولی با توجه به اینکه ایزی باتور 2 دارای دو شانه می باشد، بنابراین از یک شانه به عنوان ستر می توانید استفاده کنید و به جای شانه دوم نیز می توانید سبد هچر را قرار دهید.

همچنین بخوانید :
خروس راپانی Rapanui
دستگاه جوجه کشی 96 تایی ایزی باتور دو
دستگاه جوجه کشی 96 تایی ایزی باتور دو

برای شروع جوجه کشی ابتدا باید دستگاه را به مدت 24 ساعت تست نمایید تا از کارکرد صحیح آن مطمئن شوید، برای روشن نمودن دستگاه ابتدا باید ظرف آب درون دستگاه را پر از آب نموده و درون دستگاه قرار دهید و شانه ها را نیز در جای خودشان قرار دهید، یادتان باشد این یک عملیات تستی است و نباید هیچ تخمی درون دستگاه قرار دهید.
سپس سوکت مربوط به شانه ها را به برد دستگاه متصل خواهید نمود، درب دستگاه را بسته و کابل برق را به درگاه تعبیه شده روی برد متصل نمایید، سپس نمایشگر های دستگاه روشن خواهد شد و شما می توانید با استفاده از دکمه SET و دکمه های بالا و پایین اقدام به انتخاب پرنده مورد نظر خود می نمایید و اگر هم می خواهید دما و رطوبت را به صورت دستی انتخاب کنید باید گزینه دستی را انتخاب نمایید، پس از انتخاب پرنده مورد نظر و زدن دکمه SET نوبت به انتخاب تعداد روزهای جوجه کشی خواهد بود که به صورت پیشفرض باید را روی صفر باشد.
پس از گذشت 24 ساعت در صورتی که دما و رطوبت مقدار تعیین شده توسط شما را نشان داد، پس دستگاه سالم بوده و اماده جوجه کشی می باشد، اما اگر در نمایش اعداد دما و رطوبت دچار خطا شده باشد باید با بخش خدمات پس از فروش تماس بگیرد تا راهنمایی های لازم صورت بگیرد، در صورت موفق بودن عملیات تست می توانید تخم های مورد نظر را درون شانه ها گذاشته و دستگاه را بر روی پرنده مورد نظر و روز جوجه کشی صفر انتخاب نمایید تا عملیات جوجه کشی آغاز شود.

تخم نطفه دار در شانه جوجه کشی
تخم نطفه دار در شانه جوجه کشی

لطفا توجه نمایید آداپتور تعبیه شده در دستگاه به منظور امنیت دستگاه می باشد، بنابراین نیازی به استفاده از محافظ برق نیست و با خیال راحت می توانید آداپتور را به برق 220 ولت متصل نمایید. در صورت قطع شدن برق شهری می توانید از باتری ماشین به منظور برق رسانی به دستگاه استفاده کنید.

شانه جوجه کشی دو طبقه ای ایزی باتور 2
شانه جوجه کشی دو طبقه ای ایزی باتور 2

در ایزی باتور 1 با توجه به اینکه یک شانه وجود دارد، بنابراین شما باید همه تخم ها را به یکباره درون دستگاه بگذارید و با رسیدن به روز هچر باید همه تخم ها را با هم از شانه ها بیرون آورده و درون سبد هچر قرار دهید، اما در ایزی باتور 2 با توجه به اینکه 2 شانه وجود دارد، شما می توانید تخم ها را در 2 دوره مختلف داخل دستگاه قرار دهید و تخم های شانه اول که به دوره هچر رسید می توانید آنها را درون سبد هچر قرار داده و شانه دوم را نیز روی سبد هچر قرار دهید، با توجه به اینکه در قسمت پایین دستگاه رطوبت بیشتر و دمای کمتر وجود دارد، بنابراین نیازی به تنظیم مجدد دما و رطوبت در دوره هچر نخواهد بود و جوجه ها با دما و رطوبت دوره ستر نیز قادر به بیرون آمدن از تخم خواهند بود.

آموزش کار با ایزی باتور 5 و 6

دستگاه جوجه کشی ارزان ایزی باتور 5
دستگاه جوجه کشی ارزان ایزی باتور 5

دستگاه جوجه کشی خانگی ایزی باتور 5 و 6 ظرفیت قرارگیری 12 تخم مرغ را دارند، بنابراین برای کسانی که قصد نگهداری از پرندگان بومی و زینتی را دارند بسیار مناسب خواهد بود، علاوه بر این شانه های این دستگاه ها به صورت همه کاره بوده و نیازی به خرید چند شانه مختلف نخواهد بود و با استفاده از همان شانه قادر به جوجه کشی از تخم انواع پرندگان خواهید بود.
برای شروع کار همانند مرحله قبل باید ابتدا دستگاه را تست نمایید، با توجه به اینکه ایزی باتور 5 فقط دارای یک نمایشگر است، بنابراین برای تنظیم دما باید دکمه ست یا تنظیم را زده و با استفاده از دکمه های بالا و پایین دمای مورد نظر خود را تنظیم خواهید نمود و با توجه به اینکه ایزی باتور 5 دارای کارکرد ساده ای می باشد بنابراین نیازی به تنظیم رطوبت و چرخش و روز شمار نخواهد بود، رطوبت دستگاه با استفاده از ظرف آب تامین خواهد شد و چرخش دستگاه نیز به صورت خودکار انجام می گیرد. اما در این دستگاه نیز همانند سایر دستگاه ها از سنسور فوق العاده دقیق SHT استفاده شده است و این بدین معنی نباشد که دستگاه بی کیفیت است، بلکه برای کسانی طراحی شده که می خواهند جوجه کشی را در مدارس و آزمایشگاه ها انجام بدهند.

دستگاه جوجه کشی حرفه ای ایزی باتور 6
دستگاه جوجه کشی حرفه ای ایزی باتور 6

دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 6 نسخه پیشرفته تر دارد و امکان تنظیم دما، رطوبت و روز شمار وجود خواهد داشت، برای شروع به کار بایستی پمپ آب را پر از آب نموده و به دستگاه متصل نمایید، سپس کابل برق ورودی را متصل نموده و دستگاه بلافاصله با صدای بوق روشن خواهد شد، در صورت فشار دادن دکمه set قادر به تنظیم دما و رطوبت و روز جوجه کشی خواهید بود، دما و رطوبت مورد نظر خود را وارد نموده و اجازه بدهید تا دستگاه به مدت 24 ساعت به کار خود ادامه دهد، در صورت نرمال بودن شرایط می توانید تخم های مورد نظر خود را درون دستگاه قرار دهید و روز شمار آن را صفر کنید تا عملیات جوجه کشی آغاز شود.
ایزی باتور 5 و 6 ستر و هچر همزمان ندارد، بنابراین شما باید تمام تخم ها را به یکباره درون دستگاه قرار دهید و برای تبدیل نمودن ستر به هچر نیز کافیست شانه های بین تخم ها را بردارید و اجازه بیرون آمدن را به جوجه ها بدهید. جوجه ها پس از بیرون آمدن از تخم باید به مدت 24 ساعت داخل دستگاه بمانند تا انرژی و توانایی کافی برای حرکت و غذا خوردن را به دست بیاورد.

 

آموزش کار با دستگاه های جوجه کشی صنعتی و نیمه صنعتی اسکندری

دستگاه جوجه کشی صنعتی اسکندری
دستگاه جوجه کشی صنعتی اسکندری

این دستگاه ها از بدنه pvc برخوردار بوده و قابلیت ستر و هچر همزمان را دارند، هم چنین برای جوجه کشی از تخم انواع پرندگان اهلی و ماکیان مناسب می باشد. برخی از این دستگاه ها با برد jdr 800 وارد بازار شده و نسخه های پیشرفته تر با jdr900 وارد بازار شده اند، هم چنین دستگاه های جوجه کشی صنعتی نسل جدید نیز با jdr950 وارد بازار شده اند که هر کدام دارای امکانات و عملکرد های بخصوصی هستند که نحوه کار با برد ها در آموزش های جداگانه خدمت شما خریداران گرامی ارائه شده است.
تمامی دستگاه های جوجه کشی صنعتی و نیمه صنعتی اسکندری دارای سیستم و کارکرد مشابهی می باشند و تنها تفاوت در تعداد شانه ها و راک های جوجه کشی، ابعاد دستگاه، موتور و سایر قطعات خواهد بود. بنابراین نحوه کار تمامی دستگاه ها مشابه یکدیگر خواهد بود و این مورد را به صورت کلی توضیح خواهیم داد.
قبل از اقدام به جوجه کشی باید دستگاه را تست نمایید، برای این منظور ابتدا ظرف آب مورد در دستگاه و یا اولتراسونیک ارسال شده همراه دستگاه را پر آب نموده و به دستگاه متصل نمایید، سپس پاور دستگاه را به برق 220 ولت خانگی متصل خواهید نمود، پس از اتصال برق صدای بوق ممتدی را خواهید شنید و تمام نمایشگر های دستگاه روشن خواهد شد، انگشت خود را 3 ثانیه بر روی دکمه تنظیم نگه دارید تا امکان تنظیم دما و رطوبت و روز های جوجه کشی وجود داشته باشد، اما اگر می خواهید از سیستم انتخاب پرنده استفاده کنید، می توانید دکمه انتخاب پرنده را به صورت متوالی بزنید تا پرنده مورد نظر شما انتخاب شود، پس از انتخاب شدن پرنده، دما و رطوبت به صورت خودکار برای ان پرنده تنظیم خواهد شد و عملیات جوجه کشی آغاز خواهد شد، سیستم چرخش و سیستم تهویه دستگاه به صورت خودکار انجام خواهد گرفت.
در صورت موفقیت آمیز بودن فرایند تست، می توانید تخم های نطفه دار مورد نظر خود را درون دستگاه بگذارید، لطفا توجه فرمایید که چون شما تخم ها را در یک محیط سرد با درجه دمایی 15 درجه سانتی گراد نگهداری کرده بودید و دمای داخل دستگاه نیز 37 درجه سانتی گراد می باشد، بنابراین در صورت انتقال ناگهانی تخم ها، به آنها شک دمایی وارد خواهد شد و نطفه های درون تخم از بین خواهند رفت، بنابراین پیشنهاد می شود حتما آنها را به مدت 1 ساعت در دمای 25 الی 30 درجه قرار دهید تا کاملا اماده جوجه کشی شوند.
لطفا توجه فرمایید که شانه های جوجه کشی تمامی دستگاه ها به صورت همه کاره بوده و کافیست تا تخم ها را به صورت افقی یا به پهلو داخل شانه ها قرار دهید و ما بین هر ردیف از تخم ها نیز جداکننده ها را قرار دهید تا هنگام چرخش راک ها تخم ها دچار ضرب دیدگی و شکستگی نشوند.

با توجه به اینکه تمامی دستگاه های جوجه کشی صنعتی اسکندری از سیستم ستر و هچر همزمان برخوردارند، بنابراین شما هر هفته می توانید تخم های جدید داخل دستگاه قرار دهید و از طرف دیگر نیز تخم های در آستانه هچ را در قسمت پایینی دستگاه قرار دهید بدون اینکه آنها را از سبد خارج نمایید تنها کاری که هنگام انتقال تخم ها از ستر به هچر لازم است انجام دهید، برداشتن جداکننده ها می باشد.
با توجه به اینکه امکان قرار داشتن همزمان تخم ها در راک ها و قسمت هچر وجود خواهد داشت، بنابراین نیازی به تغییر دما و رطوبت هنگام انتقال تخم ها به قسمت هچر نیست زیرا طراحی دستگاه به گونه ای است که دمای قسمت بالایی دستگاه بیشتر از قسمت پایین بوده و رطوبت دستگاه نیز در قسمت پایین بیشتر از قسمت بالا می باشد، پس داخل دستگاه شرایط برای ستر و هچر به صورت همزمان فراهم خواهد بود.

نکات قابل توجه پس از جوجه کشی

نکات قابل توجه بعد از جوجه کشی
نکات قابل توجه بعد از جوجه کشی

پس از اینکه تخم ها با موفقیت هچ شدند، لازم است تا شرایط و محیط مناسب آنها را فراهم سازید، آنها باید تا 24 ساعت داخل دستگاه جوجه کشی بمانند تا نیروی لازم برای حرکت و تغذیه را به دست بیاورند و پس از گذشت 24 ساعت می توانید آنها را به بستر مخصوص شان منتقل کنید، به منظور حفظ سلامت جوجه ها حتما از لامپ مادر مصنوعی استفاده کنید زیرا علاوه بر مصرف پایین برق، محیط جوجه ها را نیز ضدعفونی نموده و نور قرمز ساطع شده از آن اصلا برای جوجه ها مضر نمی باشد، هم چنین کف بیشتر را با پوشال های نرم و یا خاک اره بپوشانید تا به پای جوجه ها آسیبی نرسد. دانخوری و آبخوری و غذای مخصوص جوجه ها را از مکان های معتبر تهیه فرمایید، مولتی ویتامین ها و واکسن های لازم را در زمان مقرر به جوجه ها تزریق کنید.

بررسی دستگاه جوجه کشی اسکندری

مدیر سایت
دیدگاه کاربران 254 دیدگاه
 • amin 17 تیر 1398 / 11:07:51
  0 0

  سلام خسته نباشید یکی از تخم مرغ های روز 19 نوک زده شده وتا روز 20 دیگه عکس العملی نشون نداده ایا لازم کمکش کنیم برای بیرون اومدن از تخم؟

  • مدیر سایت 18 تیر 1398 / 4:43:22
   0 0

   سلام
   خیر ، منتظر باشید.

 • علی 8 تیر 1398 / 12:11:16
  1 0

  سلام.دستگاه جوجه کشی من ۶ساعت خواموش موندبعد روشنش کردم.تخم ها هم ۷یا۸روزه هستن ایا تخم ها خراب شدن یانه!؟؟؟؟؟؟

  • کارشناس وب سایت 8 تیر 1398 / 8:48:35
   0 0

   بستگی به دما و رطوبت محیط زندگی شما دارد.
   برای دریافت راهنمایی و مشاوره با شماره زیر تماس بگیرید
   04432387787

 • هیوا 25 خرداد 1398 / 4:00:08
  0 0

  سلام خواهشا جواب بدید
  سوال ۱ – در دستگاه ۶۷۲ تایی چرخش راکها برای تخم مرغ باید چقدر باشد ۶۰ یا ۱۲۰ یا ۱۸۰؟
  سوال ۲ -دریچه های هوا را باید کی باز و بسته کنیم؟

  • کارشناس وب سایت (احمدی) 25 خرداد 1398 / 10:15:40
   0 0

   لطفا با خدمات پس از فروش تماس بگیرید
   04432387787

 • اسی 1 خرداد 1398 / 6:27:04
  0 2

  واسه همه دوستانی که میخان بیان تو کاره جوجه کشی باید بگم که اگه تجربه ، فضای کار، تجهیزات، و وقت کافی رو ندارین بیخیال این شغل بشین حتی برای سرگرمی هم این کار رو انجام ندین، بنده خودم سه ماهی هست این کار رو شروع کردم ولی به یه ضرری مواجه شدم که کلا پشیمون شدم،تصمیم گرفتم بلدرچین پرورش بدم تا دیروز هم همه چی خوب پیش میرفت ولی یه اشتباه کوچیک باعث شد همه زحمات این سه ماهم بر باد بره و حدود 3000 تا جوجه بلدرچین و بلدرچین 2 ماهه در عرض دو ساعت تلف شدن فقط و فقط بخاطره بی تجربگی و اشتباه در قرار دادن سیستم گرمایشی. بخاطره همین میگم اگه تجربه ندارین بیخیال این صنعت بشین.

 • ناشناس 29 اردیبهشت 1398 / 7:36:55
  0 1

  سلام علیکم من دستگاه 126 تای اسکندری950 دارم وقت هچر خودش به هچر میره گردش تخم ها وای میسته

  • کارشناس وب سایت (احمدی) 4 خرداد 1398 / 1:15:30
   1 0

   اگر همه تخم ها را در یک زمان مشخص داخل دستگاه گذاشته اید، باید به صورت دستی چرخش راک ها را متوقف کنید و دما و رطوبت را برای دوره هچر تنظیم نمایید.
   اما اگر به فاصله زمانی مختلف تخم ها را وارد دستگاه کرده اید، باید تخم های در استانه هچ را به قسمت زیرین منتقل کنید، در این صورت نیازی به توقف چرخش و تغییر دما و رطوبت نیست.

 • اسماعیل هوشمند 6 اردیبهشت 1398 / 3:53:11
  0 0

  تو دستگاه 96 تایی اسکندری دما و رطوبت دوره ستر و هچر تخم بلدرچین چقدر باید باشه؟؟؟امروز روزه سیزدهم ستر هستش و تا حالا فن رطوبت ساز خاموش نشده.دلیلش چیه؟

  • کارشناس وب سایت (احمدی) 7 اردیبهشت 1398 / 8:23:57
   0 0

   با خدمات پس از فروش تماس بگیرید
   04432387787

  • ناشناس 2 خرداد 1398 / 1:49:57
   1 0

   سلام رطوبت چند گذاشتی اگه رطوبت 60باشه 61یکم باید فن خاموش باشد یا شا در محیط خشک زندگی میکنی رطوبت کمه

  • ناشناس 2 خرداد 1398 / 1:55:56
   0 0

   سلام رطوبت چند گذاشتی اگه رطوبت 60باشه 61یکم باید فن خاموش باشد یا شا در محیط خشک زندگی میکنی رطوبت کمه اون پلاکها را نیم ساعت بزار ببین خاموش میشه

 • ناشناس 27 فروردین 1398 / 2:51:54
  0 0

  ببخشید میشه در صورت قطعی برق از موتور برق استفاده کرد؟
  ینی مشکلی پیش نمیاد در مورد رسبدن بدق با ولتاژ بالا یا پایین به دستگا؟؟

  • کارشناس وب سایت (احمدی) 2 اردیبهشت 1398 / 5:22:46
   0 0

   برای اطمینان بیشتر موتور برق را به ترانس وصل کنید تا جریان برق ثابت شود.

 • اسماعیل هوشمند 26 فروردین 1398 / 2:32:33
  1 0

  لطفا جواب بدین.فقط به فکره فروش دستگاه نباشید
  چند روزی هست دستگاه 96 تایی اسکندری رو خریدم و از روز اول که تخم بلدرچسن گذاشتم فن های دستگاه خاموش نشدن.آیا مشکلی تو دستگاه هست و آیا برای فن ها ضرر نداره ؟؟؟
  لطفا جواب بدین منتظرم

  • کارشناس وب سایت (احمدی) 3 اردیبهشت 1398 / 8:32:48
   0 0

   لطفا با خدمات پس از فروش تماس بگیرید تا شما رو راهنمایی کنند
   04432387787
   حتما دمای محیط شما نامناسبه و دستگاه داره دما رو تنظیم میکنه

 • مهرداد 25 فروردین 1398 / 10:19:51
  0 0

  سلام . من یه دستگاه جوجه کشی خونگی درست کردم . چون نمیرسم که همیشه هواسم به دستگاه باشه واسه چرخش تخم ها وصل کرم به پریز تایمر دار آنالوگ که حدود هر شش ساعت بچرخه ولی چون تایمرم بازه ی پونزده دقیقه ای داره تخم ها حدود پونزده دقیقه میچرخن آیا این مشکلی پیش میاره ؟

 • اسماعیل هوشمند 25 فروردین 1398 / 12:50:45
  1 0

  از کجا باید فهمید که تخم بلدرچین برا بلدرچین نژاد ژاپنی هست یا معمولی؟؟،

 • اسماعیل هوشمند 25 فروردین 1398 / 12:49:19
  0 1

  من حدود 100 تا تخم بلدرچین گرفتم ولی هرکاری کردم هیچکدومشون با نطفه سنج مشخص نشدن که نطفه دار هستن یا نه در حالی از دوستم گرفتم که پرورش بلدرچین داره و تاکید کرد که همشوت نطفه دار هستن.برا تشخیص نطفه دار بودن تخم بلدرچین چطوری باید تست کرد؟؟
  لطفا اگه عکسی یا فیلمی سراغ دارین لینکشو بزارین تا بیشتر آشنا بشیم

 • اسماعیل هوشمند 25 فروردین 1398 / 12:46:13
  0 0

  من یه دستگاه 96 تایی اسکندری خریدم و تخم بلدرچین گذاشتم داختم و دنا و رطوبتش رو رو بلدرچین تنظیم کردم،برا کاسه رطوبتش کمتر از یک چهارم آب ریختم ولی رطوبتش از 63 پایینتر نمیاد دمای دستگاه هم هر یک دقیقه یکبار بالا پایین میشه یا 37.7 هستش یا 37.6
  به نظرتون دستگاه مشکل داره ؟؟؟
  دما برا تخم بلدرچین باید 37.7 باشه و رطوبت 52تا57

  • کارشناس وب سایت (احمدی) 3 اردیبهشت 1398 / 8:34:24
   0 0

   اختلاف 0.1 درجه هیچ مشکلی پیدا نمیکنه
   برای اینکه رطوبتش کمتر بشه حتما باید اب داخل ظرف رو کمی خالی کنید.
   برای دریافت راهنمایی کامل با خدمات پس از فروش تماس بگیرید
   04432387787

 • اسماعیل هوشمند 24 فروردین 1398 / 6:05:10
  0 0

  سلام.من امروز یه دستگاه ایزی باتور2 از شرکت اسکندری خریدم و بعد سه ساعت آزمایش حدود 50 تا تخم بلدرچین گذاشتم و دما و رطوبتشم اتوماتیک رو بلدرچین گذاشتم و سبد پایینی رو گذاشتم تا سبر بالایی رو تو روزهای آینده تخم مرغ یا همون بلدرچین بذارم.به نظرتون بعد یک هفته سبد بالایی رو تخم مرغ بزارم جواب میده؟ سوال اصلیم اینه که تو دفترچش نوشته دوره تخم بلدرچین 21 روزه ولی خیلی جاها نوشته 17 روزه حتی فروشنده تخم هم گفت 17 روزه،حالا به نظره شما 21 روز باشه تو دستگاه یا 17 روز.دوره سترشو میگم.
  ممنون میشم جوابمو بدین.
  از شرکت اسکندری هم ممنونم بابت فرستادن دستگاه.
  دستگاههای جدید 96 تایی روی شیشه دستگاه دوتا سوراخ اندازه سکه های 10 تومنی قدیمی داره.آیا اون دوتا سوراخ رو بگیرم یا نه؟

  • کارشناس وب سایت (احمدی) 3 اردیبهشت 1398 / 8:35:36
   1 0

   لطفا با خدمات پس از فروش تماس بگیرید تا شما رو راهنمایی کنند
   04432387787

 • تحقیق و توسعه 13 فروردین 1398 / 9:06:46
  1 0

  بهترین وبسایتی که تاحالا دیدم.ازتون متشکرم

 • n .z 11 فروردین 1398 / 1:02:21
  1 0

  با سلام میخواستم عرض کنم در شر آمل شماره و آدرس نمایندگی خودتونو ارسال بفرمایید ممنون میشم

  • مدیر سایت 12 فروردین 1398 / 8:53:03
   0 0

   سلام
   در مورد سوالات مربوط به نمایندگی لطفا با مسئول امور نمایندگی آقای حیدری در تماس باشید.
   09144483188

 • امیر 7 فروردین 1398 / 6:01:54
  1 0

  سلام خسته نباشید من ایزی باتور 2رو خریدم ور هر دفعه ک تخم قرار میدم داخل تقریبا 50درصد جوجه میاد بیرون بقیه تخم ها هم تبدیل ب جوجه مشه ولی از تخم نمیتونن بیان بیرون مسکل چیه

  • مدیر سایت 8 فروردین 1398 / 11:22:52
   0 0

   سلام
   دستگاه روند جوجه کشی رو درست انجام میده و در این شرایط که 50 درصد جوجه ها تبدیل شدن.
   بهتره برای بررسی بیشتر مشکل با واحد خدمات پس از فروش تماس بگیرید

 • صیمری 5 فروردین 1398 / 1:11:33
  1 0

  سلام
  به تازگی به جمع جوجه کشان ایران پیوستم یه دستگاه ۹۶تایی ایزی باتور خریدم ودیروز اولین تخم کبک رو گذاشتم .
  سوال:اگر رطوبت بین ۶۴ـ۶۵باشدمشکلی پیش میاد؟
  سوال۲: اگر در حین ستری وهچری رطوبت کم زیاد شود وبرای افزایش ویا کم کم کردن آبن درب دستگاه رو باز کنم مشکلی پیشش خواهد آمد یا خیر

  • مدیر سایت 5 فروردین 1398 / 11:23:09
   0 0

   سلام
   امیدواریم ورود موفقی داشته باشید.
   در مورد سوالتون ، خیر مشکلی پیش نمیاد.

 • اکبر 2 فروردین 1398 / 6:05:51
  0 0

  باسلام اگر نمایندگی درشهرستان دارین معرفی میفرمایید.ازکرمانشاه
  ممنون

  • مدیر سایت 7 فروردین 1398 / 8:48:01
   0 0

   سلام لطفا برای دریافت شماره نمایندگی با مسئول امور نمایندگی آقای حیدری در تماس باشید. 09144483188

 • احمد قنبری 28 اسفند 1397 / 9:08:33
  0 0

  سلام من یک دستگاه ۲۰۸ عددی اندیشه سبز خریدم یاد ندارم باهاش کار کنم میشه یکی راهنماییم کنه یا شماره ای از دفاتری که تو مشهد دارن بده ممنون میشم

  • مدیر سایت 5 فروردین 1398 / 9:06:03
   0 0

   سلام
   گروه صنعتی اسکندری محصول 208 عددی نداره ، مطمئن هستید از محصولات ما هست ، خرید شما ؟
   به هر حال لطفا با واحد خدمات پس از فروش تماس بگیرید در صورت امکان شما را راهنمایی خواهند کرد.
   تلفن جدید بخش خدمات پس از فروش و گارانتی
   04432387787 ده خط

 • احمد 22 اسفند 1397 / 10:39:52
  0 0

  سلام، دستگاه من 96 تاییه، تخم بوقلمون گذاشتم، رطوبتش 70 چکار کنم؟

  • مدیر سایت 23 اسفند 1397 / 8:26:31
   1 0

   سلام
   مقداری آبی که داخل دستگاه رو کم کتید.

 • حسین 19 اسفند 1397 / 8:52:38
  0 0

  سلام من دستگاه ۹۶ تای دارم ببخش چرخش تخمها باید هر چند ساعت یک بار انجام بگیره

  • مدیر سایت 20 اسفند 1397 / 12:47:26
   0 0

   سلام
   به صورت دائم با سرعت بسیار پایین در حال گردش ، شما با چشم نمیبینید ولی بعد چند ساعت اگر دوباره نگاه کنید خواهید دید که شانه ها چرخیده اند.

 • ناشناس 19 اسفند 1397 / 8:21:17
  0 0

  سلام دستگاه من فن رطوبت ساز ۲۴ ساعت هنوز خاموش نشده رطوبت هم۷۷ دما ۳۷/۸هست فن دیگرش که کنار رطوبت ساز هست کار نمی کنه

  • مدیر سایت 20 اسفند 1397 / 12:47:57
   0 0

   سلام
   دستگاه شما چیه ؟ از چه پرنده ای جوجه کشی میکنید؟

 • ناشناس 16 اسفند 1397 / 8:34:18
  2 0

  سلام
  من یک دستگاه 96 تایی دست دوم اسکندری خریدم
  برای تست عملکرد یه دماسنج دقیق دیجیتالی را در قسمتهای مختلفش قرار دادم که در بعضی قسمتها دما با اختلاف تا 8دهم با نمایشگر خود دستگاه نشون میده ایا دستگاه مشکل داره
  ممنون

  • مدیر سایت 27 اسفند 1397 / 10:49:55
   0 0

   سلام
   لطفا با واحد خدمات پس از فروش شرکت تماس بگیرید.

 • مصلح قاضی زاده 10 اسفند 1397 / 10:31:17
  0 0

  دستگاه من خوب جواب نمیده لطفا راهنمایی کنید با تشکر

  • مدیر سایت 11 اسفند 1397 / 9:59:07
   0 0

   سلام
   منظور از خوب جواب نمیده رو لطفا دقیقا توضیح بدید.تا شما را راهنمایی کنیم.

 • راز 26 بهمن 1397 / 11:21:01
  1 0

  سلام من یه دستگاه ۹۶تایی گرفتم ازتون تنظیماتش بهم ریخته روزشمارش آف شده یکی ارفن هاش کارنمیکنه بعدحین کارکردن چراغای ستر وهچر اینا یه دفعه هایی خاموش میشه چیکارکنم

  • مدیر سایت 27 بهمن 1397 / 9:26:49
   2 1

   سلام
   آرامش خودتون رو حفظ کنید و با شماره واحد خدمات پس از فروش تماس بگیرید.
   به احتمال زیاد مشکل نرم افزاری باشه ولی به هر حال شما رو کاملا راهنمایی می کنند.

 • مهدی بیات 10 آبان 1397 / 2:49:02
  0 1

  سلام ،1. برای تامین دمای دستگاه جوجه کشی 48 تایی باید چکار کنیم ؟ آیا باید هرروز آب بریزیم ؟
  برای ستر و هچر دستگاه چه کنیم ؟
  حتما باید 48 تخم بذاریم ؟

  • مدیر سایت 10 آبان 1397 / 5:47:55
   0 0

   سلام
   در قسمت پایین محصول ، ظرف آب مخصوص تعبیه شده که بایست اون ظرف آب رو بسته به رطوبت مورد نیاز پر کنید.تکرار پر کردن این ظرف آب در هر شهر و برای هر تخم متفاوت می باشد.
   برای ستر و هچر ، این محصول به صورت ستر و هچر همزمان نمی باشد. برای استفاده به صورت ستر و هچر می توانید از نمونه 96 تایی آن استفاده کنید.
   نیازی به پر کردن کامل محصول نیست، هر مقدار که تخم نطفه دار که در دسترس دارید می توانید در داخل دستگاه قرار دهید.

 • علی 14 شهریور 1397 / 10:41:55
  0 0

  سلام
  می خواستم ببینم اگر تخم مرغ هارا به صورت نامنظم بچرخانیم مثلا ساعت9بعد ساعت 11بعد ساعت15بعد ساعت16و…
  مشکلی درهچ تخم ها ایجاد می شود یا نه؟؟؟
  باتشکر

  • مدیر سایت 14 شهریور 1397 / 11:16:09
   0 0

   سلام
   تا حد امکان زمان های مرتب و مشخصی داشته باشید ، در صورت که مقدور نیست مشکلی ندارد.

 • مهران 24 مرداد 1397 / 2:41:14
  0 0

  سلام
  من یک دستگاه جوجه کشی خانگی درست کردم اگه رطوبت بیش ازهد ممکن باشه به تخم ها اسیب میرسونه ؟
  من تخم هارو دستی می چرخونم هر دو ساعت تخم هارو و هر یک ساعت فن رو روشن میکنم ایا مشکلی ایجاد میکنه ؟

  • مدیر سایت 27 مرداد 1397 / 9:06:19
   1 0

   سلام
   رطوبت نباید از حد مورد نیاز تخم بیشتر باشه و در صورتی که برای مدت طولانی این رطوبت زیاد باشه بله آسیب وارد میکنه به تخم های نطفه دار.

   چرخش روزی 56 مرتبه کفایت می کنه. فن رو هم بسته به دما روشن و خاموش کنید.

 • منصور 18 اردیبهشت 1397 / 6:00:51
  0 1

  سلام
  من یک دستگاه جوجه کشی ۹۶تایی خریدم ولی شونه های تخم ها نمیچرخه میخواستم بدونم هر چند وقت یک بار باید بچرخه ممنون

  • مدیر سایت 18 اردیبهشت 1397 / 8:12:37
   0 0

   سلام
   چرخش شانه ها بسیار آهسته هست و مستقیم دیده نمیشه ، شما اگر چند ساعت بعد شانه ها رو ببینید خواهید دید که زاویه اونها تغییر کرده.

 • سعيد یارصالحی 15 اردیبهشت 1397 / 1:33:09
  0 0

  با سلام
  یک دستگاه جوجه کشی ۱۶۸ تای اسکندری دارم
  در حالت تنظیم دستی تخم ها ثابت میمانند
  چه کار کنم.
  با تشکر از شما

  • مدیر سایت 15 اردیبهشت 1397 / 8:51:30
   0 0

   سلام
   چنانچه چراغ زرد رنگ هچر ( آخرین چراغ در پنل انتخاب پرنده ) چشمک زن باشد به معنی اتوماتیک کار کردن موتور می باشد اما چنانچه ثابت روشن باشد به معنی قفل بودن سیستم چرخش است.برای تبدیل هچر باز حالت ثابت به چشمک زن از دکمه ستر و هچر استفاده کنید.

 • سعید منیوحی 14 اردیبهشت 1397 / 4:16:19
  0 0

  سلام.من یک دستگاه جوجه کشی 168تای دارم،.در حالت تنظیمات دستی راکها حرکت نمی کنند چه کار کنم… با تشکر از شما

  • مدیر سایت 15 اردیبهشت 1397 / 8:53:01
   0 0

   سلام
   پاسخ داده شد

 • اسماعیل 10 اردیبهشت 1397 / 10:28:05
  0 0

  سلام اگه برق قطع بشه دستگاه جوجه کشی چقدر دوام داره تا تخم های نطفه دار خراب نشه

  • مدیر سایت 10 اردیبهشت 1397 / 12:06:35
   0 0

   سلام
   در صورت قطع شدن برق بایست دمای اتاق و محیط دستگاه جوجه کشی را بالا ببرید در این صورت دستگاه تا چند ساعت می تواند تخم ها را گرم نگهداری کند.

 • اسماعیل 10 اردیبهشت 1397 / 10:26:56
  0 0

  هزینه یک دستگاه جوجه کشی 48تای با یک مبدل برق و یک باطری چقدر میشود

  • مدیر سایت 10 اردیبهشت 1397 / 12:07:59
   0 0

   دستگاه جوجه کشی 48 تایی 540 تومان می باشد با هزینه حمل رایگان + 200 هزار تومان قیمت مبدل برق است.
   گروه صنعتی اسکندری باطری به فروش نمی رساند.می تواند از هر نوع باطری خودرو و موتور سیکلت استفاده نمایید.

 • فرزاد 10 اردیبهشت 1397 / 10:25:32
  0 0

  سلام دستگاه مبدل برق باید باطری هم بخرم اگه باید باطری هم بخرم با دستگاه جوجه کشی 96تایی چقدر هزینه دار

 • فرزاد 9 اردیبهشت 1397 / 1:34:24
  0 0

  سلام اگر برق قطع بشه باید چیکار کنم

  • مدیر سایت 9 اردیبهشت 1397 / 3:37:56
   1 0

   سلام
   در چه محصولی

  • محمد 15 اردیبهشت 1398 / 4:39:19
   0 0

   سلام من دستگاه ۹۶تایی دارم از گروه اسکندری رو تنظیم دستی گذاشتم میخاستم ببینم فن کوچیکه باید همیشه روشن باشه ممنون میشم جواب بدین

  • مدیر سایت 17 اردیبهشت 1398 / 10:42:28
   0 0

   سلام
   بله روشن خواهد بود.

 • حسین 9 اردیبهشت 1397 / 11:14:11
  0 0

  سلام من دستگاه جوجه کشی 96تایی خریدم حتما باید 96تا تخم نطفه دار مرغ داخلش بزارم

  • مدیر سایت 9 اردیبهشت 1397 / 12:24:00
   0 0

   سلام
   خیر ، به هر میزان که تمایل داشتید می تونید تخم نطفه دار داخل دستگاه قرار دهید.

 • فرزاد 9 اردیبهشت 1397 / 11:09:19
  0 0

  سلام دستگاه جوجه کشی 48 تایی با مبدل برق خواستم میشه قیمت رو به من بگین

  • مدیر سایت 9 اردیبهشت 1397 / 3:38:54
   0 0

   سلام
   قیمت دستگاه جوجه کشی 48 تایی 540 هزار تومان هستن و مبدل برق 200 هزار تومان که می تونید به صورت آنلاین مستقیم از کارخانه در همین سایت خریداری کنید.

 • م.ح.م.د 1 اردیبهشت 1397 / 3:30:03
  0 0

  سلام
  من حدود يك هفته هست كه يك دستگاه آركام از شما خريداري كردم،اوليم مشكلم اين هست كه وقتي توي نور و با دقت به دستگاه نگاه ميكنم متوجه خط هاي بسيار زيادي روي بدنه و اطراف دستگاه ميشم انگار كه بارها دستگاه با دستمالي زبر تميز شده و حس ميكنم قبلا مورد استفاده قرار گرفته،اين موضوع بسيار باعث ناراحتي و عدم رضايت قلبي و شرعي من به شركت شما خواهد بود.
  موضوع دوم : دما ثابت ولي رطوبت با نوسانات سه درصدي در گاهي از مواقع همراه است ،ايا اين موضوع طبيعي يا اشكال ميباشد؟
  باتشكر از مدريت محترم سايت

  • مدیر سایت 1 اردیبهشت 1397 / 11:03:21
   0 0

   سلام
   از اینکه گروه صنعتی اسکندری را برای خرید خود انتخاب کردید سپاسگذاریم.
   در مورد سوال اول شما ، تمامی بسته بندی و قطعات آرکام به صورت پلمپ شده و دارای برچسب می باشند و خریدار پلمپ محصول را باز می کند . یعنی امکان باز کردن بسته بندی و قطعات بدون خدشه دار شدن پلمپ نمی باشد.
   گروه صنعتی اسکندری تمام محصولات وارداتی را به صورت پلمپ شده به دست مشتری میرساند و امکان ارسال دستگاه معیوب یا دست دوم به عنوان محصول پلمپ وجود ندارد.
   در مورد سوال دوم شما ، رطوبت کاملا طبیعی می باشد و هیچ آسیبی به تخم ها وارد نمی کند.

 • &&&&&& 1 اردیبهشت 1397 / 12:10:42
  0 0

  سلام وقتتون بخیر
  من یه دستگاه ۴۸تایی اسکندری گرفتم خواستم بدونم باید چندتا از مخزن اب های دستگاه رو پر کنم و این که چطو بفهمم اکسیژن کافی به تخم ها میرسه؟

  • مدیر سایت 1 اردیبهشت 1397 / 10:17:06
   0 0

   سلام
   رطوبت مورد نیاز جوجه کشی بستگی به محل زندگی شما داره ، ابتدا دستگاه با مقدار کمی آب استفاده کنید تا رطوبت در یک درصد مشخص ثابت شود و بعد در صورت نیاز آب اضافه کنید یا کم کنید.
   برای اکسیژن در دمای اتاق و شرایط معمول زندگی معمولا اکسیژن کافی می باشد.

 • اسدی 31 فروردین 1397 / 11:49:49
  0 0

  سلام وقتتون بخیر
  من یه دستگاه ۴۸تایی اسکندری گرفتم ،خواستم بدونم باید چند تا از مخزن های جای اب رو پر کنم
  و این که چطور بفهمم اکسیژن کافی به تخم ها میرسه

  • مدیر سایت 1 اردیبهشت 1397 / 10:17:18
   0 0

   سلام
   پاسخ داده شد.

 • حسین 18 فروردین 1397 / 1:20:57
  0 0

  سلام به همه‌ی بچه ها
  من یه دستگاه با چوب درست کردم و یک راک برای سبد تخم ها درست کردم و سبد تخم ها رو در اون گذاشتم و یک نخ به اون وصل کردم واز بالای دستگاه اون رو بیرون آوردم که بدون اینکه درب دستگاه رو باز کنم تخم ها در ۴۵ درجه قرار می‌گیرد. برای تامین رطوبت و دما از دو عدد لامپ و دیرم و یک ظرف آب استفاده کردم دما تقریبا روی ۳۷.۷ درجه قرار گرفته اما رطوبت حدود ۸۰و۹۰ درصد است.
  از رطوبت سنج HTC2 استفاده کردم.
  چگونه رطوبت را کنترل کنم که ۶۰درصد بماند؟
  آیا جوجه‌ای به عمل می‌آید یا خیر؟
  من تخم ها رو روز ۹۶/۱/۳ در دستگاه قرار دادم روز ستر و هچر آنها چندم میشود؟
  لطفا راهنمایی کنید ممنون

  • مدیر سایت 18 فروردین 1397 / 8:18:17
   0 0

   سلام
   چقدر آب داخل دستگاه ریختید؟دریچه ای برای تهویه قرار دادید؟

 • غلامرضا سلطانی 3 فروردین 1397 / 12:35:28
  1 0

  سلام بنده دستگاه 48 تایی از گروه صنعتی اسکندری خریداری کردم ، تخم مرغ ها رو داخل دستگاه گذاشتم تنظیم اتوماتیک رو زدم دما روی 37/8 هستش ولی رطوبت از 70 تا 80 بصورت چشمک زن میاد قطع و وصل میشه چکار باید بکنم لطفا بنده رو راهنمایی کنید

  • مدیر سایت 6 فروردین 1397 / 8:51:37
   0 0

   سلام
   مقدار آب داخل دستگاه رو کم کنید.کدام شهر هستید؟

 • علی اکبر 28 اسفند 1396 / 10:06:27
  0 0

  با عرض سلام و خسته نباشید من از شما یک دستگاه ۹۶ تایی ۲ سال پیش خریدم فراموش کردم زمانی که ستر و هچر همزمان با هم است باید فن کوچیکه که اسمش و نمی دونم روشن باشه یا خاموش؟ و دما و رطوبت باید الان چقدر باشد ؟جواب فوری لطفا الان در مرحله هچ هستم.با تشکر

  • مدیر سایت 7 فروردین 1397 / 12:33:40
   0 0

   سلام
   فن بایست خاموش باشه.دما و رطوبت هم اگر به صورت ستر و هچر همزمان استفاده می کنید تغییر ندهید.

 • علی 14 اسفند 1396 / 7:29:39
  0 0

  سلام من دستگاه۱۶۸تایی اسکندریه گرفتم میشه کامل برام توضیح دهید که باید از اول نصب رطوبت چگونه تنظیم چگونه و….. از دفترچه راهنما استفاده کردم ولی هیچی نفهمیدن

 • علی 14 اسفند 1396 / 7:15:05
  0 0

  لطفا جواب بدید? آقای مدیریت سایت؟

 • علی 14 اسفند 1396 / 7:11:45
  0 0

  بعد چرخاندن دیگه اتوماتیک یا باید هم تنظیم بشه

 • علی 14 اسفند 1396 / 7:05:24
  0 0

  سلام من دستگاه۱۶۸تایی اسکندی گرفتم برای رطوبت باید کاسه ی پراز آب بگذارم یا احتیاج نیست بعد تنظیم کردم برای ستر دیگه ایام هچر خوبه خود تنظیم میشه

 • محمد 8 اسفند 1396 / 5:45:04
  1 0

  سلام من تازه یک دستگاه جوجه کشی اتوماتیک خریدم اما از قضا بلد نیستم چرخاندن اتوماتیک را تنظیم کنم این دستگاه سی صد عدد تخم غاز میگیره .لطفا اگر کارکرد این دستگاه رو بلدین بهم کمک کنید با تشکر

  • مدیر سایت 9 اسفند 1396 / 8:27:20
   0 0

   سلام
   اگر از محصولات گروه صنعتی اسکندری هستش ، می تونید ا دفترچه راهنما استفاده کنید.

 • هوشمند 8 اسفند 1396 / 12:18:29
  0 0

  سلام ببخشید در اثر ضربه همه تخم ها آسیب میبینن از کجا بفهمیم که سالم هستند

  • مدیر سایت 9 اسفند 1396 / 8:25:34
   0 0

   سلام
   می تونید نطفه سنجی کنید، ببینید جنین تشکیل شده ، رشد کرده؟

 • هوشمند 8 اسفند 1396 / 12:14:24
  0 0

  باتشکر از پاسختون فقط میخاستم بدونم در اثر ضربه احتمال جوجه شدن وجود ندارد یعنی احتمال دارد بقیه تخم ها هم جوجه نشود یانه

  • مدیر سایت 9 اسفند 1396 / 8:25:08
   0 0

   نه برای سایر تخم ها امکان جوجه کشی شدن هست ادامه بدید همین طوری جوجه کشی رو

 • هوشمند 8 اسفند 1396 / 9:35:00
  0 0

  سلام من وشیک دستگاه جوجه کشی ۴۸ تایی از گروه اسکندری خریداری کردم ۸۰ عدد تخم بلدرچین داخل دستگاه گذاشتم در روز چهارم متاسفانه به دستگاه ضربه با پام وارد شد که چندین تخم به داخل آب پایین دستگاه ریخت وچندین تخم هم از شانه سرریز شد ایا دیگه تخم ها جوجه نمیشن راه حل چیست ایا خوردن ضربه کاملا آسیب زده یا نه

  • مدیر سایت 8 اسفند 1396 / 10:03:47
   0 0

   سلام
   در این مورد دقت داشته باشید بهتر تخم های ریخته شده رو خارج کنید از دستگاه و این بهتره ولی اگر نمیخواهید می تونید ادامه بدید ولی درصد جوجه شدن اونها خیلی کم.
   و اینکه فرمودید ضربه خورده با پا ، یعنی دستگاه روی زمین و در این حالت گردش هوا نخواهید داشت داخل دستگاه ، حتما دستگاه رو در یک ارتفاع یک متری مثل اپن آشپزخانه یا میز و … قرار بدید.

 • مسعود 2 اسفند 1396 / 11:15:13
  0 0

  سلام
  یه راهنمایی میخواستم ،تخم غاز به صورت کامل تبدیل به جوجه میشه،ولی یا کلا همان طوری توی تخم میمونه وممیره و یا وقتی که جیک زده اینقدر توان نداره تا تخم خودشو بشکنه و بیرون بیاد واگر کمک نشه به جوجه بعد 24ساعت همان طوری میمیره،این مورد فقط د مورد تخم غاز هست در موردتخم مرغ واردک چنین اتفاقی نمی افته،دلیل چیست؟؟؟؟

 • علیرضا 28 بهمن 1396 / 1:26:14
  0 0

  سلا م خسته نباشی من دستگاه ایزوباتور 2تایی 96خریدم تخم ها از شانه میریزه ?سوال دیگه فن به سمت اب باشه یا المنت?گیربکس شانه بکدام سمت باشه لطفا زود جواب بدید ممنون

  • مدیر سایت 30 بهمن 1396 / 9:08:41
   0 0

   سلام
   در مورد ریزش تخم ها ، این کاملا به سایز تخم بستگی داره در تخم های خیلی درشت امکان ریزش هست که می تونید با قطع کردن شاخک های کوچک محل قرار گیری تخم ها ( چهار شاخک کوچک که رو به روی هم قرار گرفته اند ) از ریزش تخم های درشت جلوگیری کنید.

  • هوشنگ حسنی 30 بهمن 1396 / 12:54:24
   0 0

   سلام دوست عزیز فن بالای ظرف آب باشد،شانه ها در عرض قرارگیرد

 • milad1072 27 بهمن 1396 / 2:58:13
  0 0

  سلام
  رطوبت واسه تخم بوقلمون 52-57درصد هست وقتی ازاین میزان رطوبت تعرض میکنه دستگاه واکنشی نشون نمیده درصورتی که دمادقیقا37.5هست همین که بالاتریاپایین ترمیره چراغ هیترخاموش یاروشن میشه وخیلی زود تنظیم میشه به صورت اتوماتیک
  میخواستم بدونم مشکل چیه
  درضمن دستگاه ایزی باتور48عددی ازتون خرید کردم
  باتشکر

  • مدیر سایت 30 بهمن 1396 / 9:12:10
   0 0

   سلام
   در مورد رطوبت طبیعی و تا 65 درصد می تونه افزایش رطوبت داشته باشه ، در مورد دما هم شما از حالت انتخاب پرنده استفاده کردید یا حالت جوجه کشی دستی ( حرفه ای ) ؟

 • رحمت 20 بهمن 1396 / 5:09:09
  0 0

  سلام
  آیا گذاشتن علامت روی تخم با ماژیک برای تخمها مشکل ایجاد نمیکنه؟
  با تشکر

  • مدیر سایت 21 بهمن 1396 / 8:43:53
   0 0

   سلام
   بهتر با مداد باشه

 • امیررضا 10 بهمن 1396 / 9:36:03
  0 0

  باسلام .لطفا طرز تنظیم کردن دستگاه 96 تایی هوا باتور رو برای تخم بوقلمون به صورت دستی بهم بگین .و زمان روز شمار رو بر اساس هچر یا ستر ذخیره کنم

  • مدیر سایت 23 بهمن 1396 / 10:02:48
   0 0

   سلام
   لطفا دفترچه راهنمایی محصول رو مطالعه کنید.

 • علی 20 دی 1396 / 6:52:48
  0 0

  با سلام آیا در زمان هچ باید فن کوچک رو خاموش کنیم لطفا راهنمایی کنید

  • مدیر سایت 27 دی 1396 / 8:30:17
   0 0

   سلام
   اگر منظور شما دستگاه جوجه کشی 96 تایی هستش فقط در زمان ستر و هچر بایست فن کوچک رو خاموش کنید در غیر این صورت خیر نیاز نیست.

 • حميد 13 دی 1396 / 3:06:05
  0 0

  سلام من مدت زياديست كه با اين سايت هستم خودم هم از دوران بچگي با جوجه ومرغ وخروس به دليل علاقه اي كه دارم بودم نياز شديد به يك دستگاه جوجه كشي دارم ولي به علت بالا بودن قيمت دستگاها قدرت خريدم كمه چنانچه يك دستگاه جوجه كشي دست دوي سالم رو كسي در نظر داشته باشه كه بفروشه بنده خريدارم شماره موبايل بنده …. با تشكر از همه شما ونكته هايي كه در اين سايت عنوان مي كنيد

  • مدیر سایت 13 دی 1396 / 5:11:34
   0 0

   سلام
   بسیار خوشحالیم که شما بازدید کننده سایت ما هستید.
   شماره تماس شما به بخش فروش شرکت تحویل داده شد ، چناچنه دستگاه جوجه کشی برای فروش به صورت دست دوم موجود بود با شما تماس گرفته میشود.

 • مسعود 11 دی 1396 / 10:17:56
  0 0

  سلام
  قیمت سنسور برای دستگاه 252تایی چقدره،
  وبا توجه به اینکه همه چیز دستگاه در درجه اول به سنسورش بستگی داره یک سنسور اضافه به عنوان یدک به همراه دستگاه ارسال نمیشه که در مواقع خرابی سنسور ،شخص بتونه سنسور را عوض کنه و از خسارات جلوگیری کنه

  • مدیر سایت 30 دی 1396 / 3:09:33
   0 0

   سلام
   همیشه امکان خرابی قطعات برقی وجود داره و قوی ترین برند های دنیا مانند سونی ، سامسونگ و … نیز درصدی خرابی دارند.
   اما درصد خرابی سنسور در سال گذشته در گروه صنعتی اسکندری دو دهم درصد بوده یعنی تقریبا دو دستگاه از هر هزار دستگاه ، که تعداد بسیار پایینی هست و نیازی به اضافه کردن سنسور وجود ندارد.
   توجه داشته باشید که درصد خرابی برند برینسا که ساخت برتانیاست ، چهار درصد می باشد.

 • مسعود 7 دی 1396 / 8:35:23
  0 0

  سلام
  من در زمان هچر رطوبت راتنظیم کردم 75دما را37/5بعد یک ساعت داخل دستگاه بخار بست ورطوبت رو نمایشگر امد روی48ایستاد،درب دستگاه را باز کردم و دستگاه را خاموش کردم،بعد اینکه دستگاه را روشن کردم کل سنسور دستگاه بهم ریخت،دما نشان میده60رطوبت نشان میده126ولی دما دستگاه بیت درجه نمیشه و رطوبت هم خیلی کمه،چکار باد کرد

  • مدیر سایت 8 دی 1396 / 9:49:33
   0 0

   سلام
   از چه دستگاهی استفاده می کنید و از چه مارکی؟

  • مسعود 8 دی 1396 / 8:29:13
   0 0

   252تایی،تولیدی خودتون«اسکندری»،البته دیر جواب دادین،هرچی میخواست بر سرتخم ها بیاد تا الان امده،راحل حلش چیه،چکار باید کرد

  • مدیر سایت 8 دی 1396 / 9:56:32
   0 0

   در این مواقع حساس باید سریع با واحد خدمات پس از فروش شرکت تماس بگیرید چون این سوالاتی نیست که بشه رو سایت پاسخ سریع داد بهش
   الانم خونسری خودتون رو حفظ کنید و صبح ساعت هشت و نیم با شماره ۰۴۴٫۳۳۷۴۴۹۸۸ ۰۹۱۰۴۴۲۳۴۰۵ اقای اشرفی تماس بگیرید تا شما رو راهنمایی کنه

  • مسعود 9 دی 1396 / 6:59:53
   0 0

   خدمات پس از فروش که گوشی را نمیدن

  • مدیر سایت 9 دی 1396 / 8:40:30
   0 0

   جواب میدن قربان شما تماس بگیرید.
   گاهی وقت ها امکان داره خط مشغول باشه ولی شما تماس بگیرید مطمئن باشید جواب میدن.

 • محمد 29 آذر 1396 / 9:58:58
  0 0

  ببخشید در دستگاه جوجه کشی ۹۶ تایی میشه تخم شتر مرغ گزاشت

  • مدیر سایت 29 آذر 1396 / 12:38:00
   0 0

   سلام
   خیر . شترمرغ دستگاه جوجه کشی مخصوص به خود را می خواهد که می تونید در سایت دستگاه های جوجه کشی شترمرغ رو مشاهده کنید.
   دستگاه جوجه کشی 96 تایی قابلیت جوجه کشی از اکثر پرندگان به جز شترمرغ را دارد.

 • مسعود 26 آذر 1396 / 8:51:07
  0 0

  سلام
  میزان مصرف دستگاه 252تایی چند وات وچند آمپر هست؟چه ممیزان برق مصرف میکنه

  • مدیر سایت 26 آذر 1396 / 1:52:48
   0 0

   با سلام
   متوسط مصرف دستگاه جوجه کشی 252 تایی 200 وات و 4 میلی آمپر هستش

  • ناصر+الف 28 آذر 1396 / 11:38:48
   0 0

   با سلام . من یک دستگاه 672 تایی دارم که چندین بار مبادرت به جوجه کشی با آن نموده ام و هر دفعه سبد های چیده شده در سمت چپ هچ بالایی دارند ولی سبد های دست راست دستگاه هچ آنها بسیار پائین حتی کمتر از 5% است . و در خاتمه پس از شکستن تخم های هچ نشده مشاهده می شود که اکثر آنها به طور کامل به جوجه تبدیل شده ولی در مرحله آخر از بین رفته اند . به نظر من توزیع نا مناسب رطوبت در دستگاه می تواند عامل آن باشد . نظر شما که سازنده دستگاه هستید به عنوان علت آن و رفع عیب چیست . با تشکر

  • مدیر سایت 29 آذر 1396 / 12:42:38
   0 0

   با سلام
   شما دستگاهتونو چه مدتیه که خریدین ؟
   چند بار جوجه کشی کردین ؟(چه جوجه کشی موفق چه ناموفق)

  • ناصر+الف 4 دی 1396 / 9:02:01
   0 0

   با سلام . مدت 8ماه است که خریده ام و 4بار جوجه کشی کرده ام که یکبار آن با تخم بوقلمون بود که حتی یکی هم هچ نشد که آن هم اکثرا تا مرحله پایانی تشکیل جنین رسیده ولی هچ نشده بودند . 3مورد دیگر هم با تخم مرغ بود با همان مشکل که قبلا ذکر نمودم و سرجمع حدود 50% جوجه در آوری داشتم .

  • مدیر سایت 5 دی 1396 / 8:32:36
   0 0

   سلام
   از چه دستگاه جوجه کشی استفاده کردید؟
   ایا به طور کامل آموزش دیدید؟

  • ناصر+الف 5 دی 1396 / 8:17:51
   0 0

   با سلام . از دستگاه 672 تایی ساخت شرکت خودتان (اسکندری ) و آموزش آن را هم طبق کتاب راهنما و کاتولوگهای ارسالی همراه دستگاه و از اینترنت به طور کامل مطالعه و اجرا نموده ام .

  • مدیر سایت 6 دی 1396 / 8:13:00
   0 0

   جوجه کشی درصدیش مربوط میشه به دستگاه و درصدیش مربوط میشه به تجربه شخص در جوجه کشی
   وقتی دستگاه از 10 تخم نطفه دار برای نمونه 5 تخم نطفه دار را جوجه کشی می کند و تبدیل به جوجه می کند یعنی توانایی جوجه کشی را دارد حال آن 5 تخم دیگر یا نطفه نداشته اند یا عوامل دیگری باعث این کار شده است.
   به صورت کامل نطفه سنجی نموده اید؟
   در دوران جوجه کشی دچار شک دمایی نشده اند؟
   به هر حال شما هر لحظه می توانستید با واحد پشتیبانی شرکت تماس بگیرید تا شما رو راهنمایی کنند در هنگام جوجه کشی

 • مسعود 23 آذر 1396 / 3:15:03
  0 0

  سلام،برای جوجه کشی تخم غاز در در طول دوره ستر با دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور باز نیاز به آبپاشی تخم ها در طول روز است یا خیر؟

  • مدیر سایت 23 آذر 1396 / 3:28:21
   0 0

   با سلام
   به طور کلی برای در دستگاه جوجه کشی و برای تخم غاز نیاز به اسپری آب می باشد و دستگاه جوجه کشی اسکندری نیز از این قاعده مستثنا نیست.

 • رضا 20 آذر 1396 / 1:32:53
  0 0

  سلام،خسته نباشید،در روز19م جوجه کشی با ایزی باتور هستم،بعد از اینکه جوجه ها بیرون اومدن،چه مدت بعد از دستگاه خارج شون کنم،داخل دستگاه واسه شون آب بذارم واسه خوردنشون؟؟؟!!!
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • مدیر سایت 20 آذر 1396 / 8:40:15
   0 0

   سلام
   جوجه ها بعد از در آمدن از تخم تا 24 ساعت به هیچ آب و غذایی احتیاج ندارند.
   بعد از خشک شدن کامل جوجه ها را به محل نگهداری انتقال بدید.

 • مهران 2 آذر 1396 / 3:37:59
  0 0

  سلام تخم روز اول 10ساعت تو دستگاه موند فرداش 7ساعت برق رفت ایا خراب شدن ممنون

  • مدیر سایت 4 آذر 1396 / 10:36:09
   0 0

   با سلام
   بستگی به دمای محیط داره ، بایست محیط گرم باشه و دمای دستگاه زیاد از دست نره ، صبر کنید و چند روز دیگه نطفه سنجی کنید.

 • ☆مبین☆ 28 آبان 1396 / 5:44:57
  0 0

  سلام آقا امروز هفتمین روز تخم مرغم هام است رفتم نگاه کنم که حالت شون چگونه است با چراغ بهشون نگاه می کردم بیشترشان رشد کرده بود اما یکی شو که داشتم نگاه میگردم یک اتفاقی افتاد و کمی از زیرش ترک خورد خودشمی تخم مرغیر رشد کرده بود یکم به جای ترک خورده نوار چسب زدم آیا کار درستی کردم و باید چه کار کنم تا نمی رد به نظر تون تخم مرغ به جوجه تبدیل میشود؟؟؟؟
  فقط جواب رو به ایمیل بفرستید خیییلی ممنون میشم.

  • مدیر سایت 29 آبان 1396 / 10:20:40
   0 0

   با سلام
   نیاز به چسب نیست ، درصد بالای امکان داره جنین دچار مشکل بشه ،حالا به علت های مختلف ، شما دست نگاه دارید و در روز های بعد دوباره تخم رو بررسی کنید ببنید پیشرفتی داشته یا نه

 • علی 23 آبان 1396 / 7:30:50
  0 0

  سلام
  من یک دستگاه جوجه کشی شترمرغ دارم ۴۲تایی
  برای تخم شترمرغ دما و رطوبتش رو چ درجه ایی باشه باید

  • مدیر سایت 30 آبان 1396 / 9:08:18
   0 0

   با سلام
   دستگاهی که شما فرمودید تولید گروه صنعتی اسکندری نیست ، بهتر با سازنده دستگاه صبحت بفرمایید.
   به طور کل برای شترمرغ معمول در کشور دمای 36.3 درجه و رطوبت 15 درصد توصیه میشود

 • مهدی 7 شهریور 1396 / 1:24:16
  0 0

  باسلام من دیروز از سایت شما دستگاه جوجه کشی 48 تایی خرید انلاین کردم ……این دستگاه بعد چند روز دست من فرستاده میشه….من ساکن مازندرانم با تشکر

  • مدیر سایت 7 شهریور 1396 / 2:09:05
   0 0

   با سلام
   سفارش به اسم چه کسی ثبت شده قربان؟
   سفارش های ما دو تا سه روز کاری بسته به محل زندگی خریدار به دست مشتری می رسند.

 • حسینی 5 شهریور 1396 / 11:47:44
  0 0

  سلام خسته نباشید….من دستگاه ۲۰۲۴تایی jdr-900 ازتون خریداری کردم میخواستم بدونم برای تخم غاز آیا نیاز به خنک کردن تخمها و آبپاشی هست؟ممنون از لطفتون

  • مدیر سایت 6 شهریور 1396 / 9:08:59
   0 0

   با سلام
   لطفا با واحد خدمات پس از فروش شرکت
   مهندس اشرفی تماس بگیرید.
   مهندس اشرفی 044.33744988
   09104423405

 • محمد 27 مرداد 1396 / 12:42:08
  0 0

  سلام من یک دستگاه ۹۶ نایی خریده ام ولی شماره بارکد را هرچه به سایت روی کارت گارانتی میفرستم مینویسه نا درست است لطفا تا سه روز نشده راهنمایی کنید

  • مدیر سایت 28 مرداد 1396 / 5:02:34
   0 0

   با سلام
   لطفا با واحد خدمات پس از فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.
   مهندس اشرفی 044.33744988

 • ناشناس 19 مرداد 1396 / 11:42:17
  0 0

  سلام خسته نباشید من یه دستگاه هزار تای گرفتم میخوام اشتغال زایی کنم میشه راهنمایی کنید

  • مدیر سایت 21 مرداد 1396 / 3:58:31
   0 0

   با سلام
   در چه موردی نیاز به راهنمایی دارید؟

 • Reza 15 مرداد 1396 / 3:11:18
  0 0

  سه روز آخر باید تخم ها را بچرخونیم یا نه

  • مدیر سایت 17 مرداد 1396 / 8:15:04
   0 0

   با سلام
   خیر در دوران هچر ( سه روز آخر در مرغ ) نیازی به چرخش تخم ها نیست

 • Ali 5 مرداد 1396 / 12:02:51
  0 0

  با سلام وعرض ادب دوتا سوال خدمتون داشتم من یه دستگاه ۱۶۸تایی دارم .اگه بخوام تنظیماتش را به کارخانه بازگشت بدهم.اختلال در سیستم هوش مصنوعی به وجود نمی اید.و یک سوال دیگر ــــ پشت دستگاه یه سوراخ تبیه شده که درون سوراخ یه پیچ هم وجود دارد ایا باید سوراخ باز باشه یا بسته باشه به همین صورتی که الان هست.

  • Ali 5 مرداد 1396 / 12:10:13
   0 0

   علت یکسان نبودن دما در دستگاه ۱۶۸تایی چیست من تازه یه دستگاه خریدم .تنظیمات را روی مرغ انتخاب می کنم یعنی دما باید ما بین۳۷.۸یا۳۷.۷باشه .اما دما بعضی موقع میاد روی ۳۷.۶یا۳۷.۹ایا دستگاه مشکلی دارد .شما که می گویید دستگاه اسکندری خیلی دقیق می باشد با درصد خطا۱/.پس چرا اینطوری هست.به نظر شما مشکلی ندارد طبیعی هست یا بایداقدام به تعمیرش کنم.

 • حبیب جهانتیغ 29 تیر 1396 / 6:25:29
  0 0

  درضمن من چند بار دستگاه را روشن وخاموش کردم که شاید درست بشه ووقتی نتیجه نگرفتم دستگاه را به تنظیمات کارخانه برگرداندم ولی باز هم درست نشد سوکتها راهم چک کردم درست بود سنسور هم سالم بود وهیچگونه شکستگی یا خرابی ظاهری نداشت.خیلی ممنون

  • مدیر سایت 31 تیر 1396 / 8:45:54
   0 0

   پاسخ داده شد

 • حبیب جهانتیغ 29 تیر 1396 / 6:20:48
  0 0

  سلام خسته نباشید من یک دستگاه جوجه کشی ۳۳۶ تایی خریدم یک بار داخلش تخم گذاشتم این دفعه دوم هستش ،امروز داخل دستگاه بخار زیاد بود طوری که شیشه بخار گرفته وازدوطرف پایین دستگاه اب میچکید ورطوبت ان روی۳ بود دستگاه بخارساز هم یکسره بدون اینکه قطع کند کار میکرد انرا از دستگاه جوجه کشی جداکرده ودستگاه رو بدون رطوبت ساز یکی دوساعت روشن ک دیم تا بخار داخل ان خشک شود ودوباره که بخارساز رو به دستگاه وصل کردم رطوبت ساز دوباره یکسره کار میکرد ورطوبت دستگاه تا ۵۳ رفت ودوباره به ۳برگشت لطفا اگه میشه راهنمایی میکردید چطور عیب دستگاه رو برطرف کنم اخه داخل دستگاه تخم مرغ هستش با خدمات پس از فروش هم تماس گرفتم جواب ندادن،ممنون

  • مدیر سایت 31 تیر 1396 / 8:45:22
   0 0

   با سلام خدمت شما
   لطفا با خدمات پس از فروش شرکت تماس بگیرید تا شما رو به صورت کامل راهنمایی کنند.
   در صورتی که به تماس شما پاسخ داده نشد لطفا دوباره سعی کنید.
   مطمئتا در زمان تماس شما مسئول خدمات پس از فروش در حال پاسخگویی به شخص دیگری بوده اند.
   شماره خدمات پس از فروش
   مهندس اشرفی
   044.33744988
   09104423405

   زمان پاسخگویی و شنیدن صدای مشتری : 8 صبح تا 5 ظهر بجز ایام تعطیل
   زمان پاسخگویی : ساعت 10 تا 11 شب و جمعه ها ساعت 2 تا 3 ظهر

 • حسن قبول 28 تیر 1396 / 11:02:15
  0 0

  با عرض سلام و احترام
  من تخم ها را در سبدهچر چيدم چند جوجه باز شده و روي تخم ها حركت مي كنند و موجب حركت تخم مي شود أيا براي ساير تخم ها كه باز نشده مشكل إيجاد نمي شود

  • مدیر سایت 31 تیر 1396 / 8:38:42
   0 0

   پاسخ داده شد

 • حسن قبول 28 تیر 1396 / 10:46:31
  0 0

  سلام و تشكر إز راهنمايي
  من تخم ها را در سبز هچر گذاشته أم چند جوجه متولد شده وًدايم روي تخم هاي ديگر راه مي روند و موجب حركت تخم ها مي شوند أيا براي ساير تخم ها مشكل إيجاد مي شود يا خير
  إز پايه شما متشكرم

  • مدیر سایت 31 تیر 1396 / 8:38:16
   0 0

   بت سلام
   شما از چه دستگاه جوجه کشی استفاده میکنید؟
   تخم های که قرار دادید داخل سبد هچ با چه فاصله زمانی هستند؟
   جوجه ها میتونند تا 24 ساعت بدون مشکل داخل دستگاه جوجه کشی بمانند.
   اینکه به سایر تخم ها آسیب وارد بشه باید مراقب باشد ، با اندکی تکان مشکلی پیش نمیاد.

 • نیما بهمنیار 27 تیر 1396 / 11:19:45
  0 0

  سلام.ایا اکسیژن در دستگاه واجب است؟یا نه

 • نیما بهمنیار 27 تیر 1396 / 11:16:02
  0 0

  سلام.آیا اکسیژن در دستگاه واجب است؟یا نه

  • مدیر سایت 28 تیر 1396 / 12:57:52
   0 0

   سلام
   بله به صورت صد در صد لازم است.جنین نیاز به تنفس داره.

 • پویا 9 تیر 1396 / 2:55:07
  0 0

  سلام من میخواستم بدونم که اگه برای جمع اوری تخم ها 10روز طول بکشد بعد از ده روز به ماشین بگذاریم جوجه تشکیل میشه یا نه؟؟؟

  • مدیر سایت 10 تیر 1396 / 8:51:09
   0 0

   با سلام
   بسته به شرایط محیطی حداکثر مدت نگهداری تخم ها ۷ روز بوده ، چرا که قابلییت جوجه درآوری پس از آن به مقدار زیادی کاهش می یابد.
   با گذشت زمان راندمان جوجه کشی کاهش خواهد یافت.

 • مجتبی 9 تیر 1396 / 12:59:07
  0 0

  سلام من از دستگاه 48تایی شما استفاده می کنم الان 120 تا تخم بلدرچین توش گزاشتم آب دستگاه دیروز تموم شده بود و رطوبت به 41درصد رسید بود فکرکنم پنج یا شش ساعت با این رطوبت بوده میخواستم ببینم واسه تخم ها مشکلی پیش اومده یا نه

  • مدیر سایت 10 تیر 1396 / 8:53:05
   0 0

   با سلام
   دستگاه جوجه کشی 48 تایی میتونه برای مدت زمانی شرایط ایده آل را حفظ کنه.اگر تخم ها مشکل خاصی نداشته باشند ، در عمل جوجه کشی مشکلی پیش نمیاد.
   ولی برای مطمن شدن بهتر در دو روز آینده نطفه سنجی کنید و ببینید رگه های خونی پیشرفت داشتند یا نه .

 • فرشید 8 تیر 1396 / 2:41:06
  0 0

  سلا دوست عزیز ممنون از راهنمایاتون جناب یه دستگاه صد تای درست کردم اتومات با ام دی اف خام یعنی روکش نداره دمام مناسب ولی رطوب دستگاه از 30 بالا تر نمیره به نظرت چیکار کنم تو دستگاه یه لایه pvc بزنم یا…. ام دی اف خام حرارت ورطوبط به خودش میگیره راهنمایم کن مرسی

 • کارو 14 خرداد 1396 / 8:08:45
  0 0

  سلام.قیمت دستگاه جوجه کشی ۱۰ تایی تمام اتوماتیک چقدره و یه توضیح مختصر هم در مورد کار کردنش بگید

  • مدیر سایت 14 خرداد 1396 / 2:20:06
   0 0

   با تشکر از دیدگاه شما
   ما به شما دستگاه جوجه کشی 12 تایی را پیشنهاد میکنیم.
   توضیحات در مورد دستگاه جوجه کشی خانگی ارزان 12 تایی را مطالعه فرمایید.

  • مجتبی 9 تیر 1396 / 12:58:31
   0 0

   سلام من از دستگاه 48تایی شما استفاده می کنم الان 120 تا تخم بلدرچین توش گزاشتم آب دستگاه دیروز تموم شده بود و رطوبت به 41درصد رسید بود فکرکنم پنج یا شش ساعت با این رطوبت بوده میخواستم ببینم واسه تخم ها مشکلی پیش اومده یا نه

 • فرشاد 11 خرداد 1396 / 11:22:15
  0 0

  سلام
  هچر و ستر همزمان یعنی چی؟
  نیازی نیست جوجه ها رو جابجا کنیم؟

  • مدیر سایت 11 خرداد 1396 / 2:36:24
   0 0

   با تشکر از دیدگاه شما
   ستر و هچر هم زمان یعنی در یک دستگاه جوجه کشی می توانید هم شرایط ستر و هر شرایط هچر را فراهم کنید.
   کف دستگاه جوجه کشی محل تعبیه شده برای حالت هچر می باشد.زمانی که تخم ها را در دستگاه قرار دادید می توانید در زمانی که نیاز به هچر بود تخم ها در محل گفته شده قرار دهید بدون آنکه نیاز به دستگاه دیگری داشته باشید.

 • اصفهانی 10 خرداد 1396 / 6:23:58
  0 0

  با سلام و درود خدمت عزیزان .ایا می شود ۱۰۰۰ تخم نطفه دار شترمرغ را تبدیل به جوجه کرد .بهترین راه چیست .سوال ۲..چگونه می تواتنیمم دستگاهی را خودمان بسازیم که ۱۰۰۰ تخم شترمرع را جا بدهد و راندمان بالا باشد سوال ۳..قیمت تخم نطفه دار شتر مرغ چنده .سوال ۴..کی می تونه کاملا من را راهننایی کنه در مورد ساخت دستگاه تخم شنرمرغی .می تونین به تلگرامم هم ارسال تصاویر کنید….با تشکر

  • مدیر سایت 14 خرداد 1396 / 2:33:26
   0 0

   با تشکر از دیدگاه شما
   به زودی با شما تماس حاصل خواهد شد.

 • محمود 27 اردیبهشت 1396 / 6:01:04
  0 0

  سلام خسته نباشین
  من یه دستگاه ۹۶ تایی خریدم تست کردم همه چی اوکی بود الان تخم بلدرچین داخلش گذاشتم و روشنش کردم دماش ۳۷/۷ ثابته ولی رطوبتش که ۶۵ باید باشه الان رسیده به ۷۲ و فن بزرگه خاموش شده میخوام بدونم فن مشگلی داره یا کلا وقتی رطوبت میره بالا فن بطور خودکار خاموش میشه و ایا الانکه فن خاموشه واسه تخما مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟
  لطفا سریعتر جواب بدین

 • بهنام آهاز 25 اردیبهشت 1396 / 12:51:40
  1 0

  سلام.من جوجه کشی کردم و جوجه ها هنگام درآمدن به لایه ی نازک زیر پوسته چسبیده باید چیکار کنم در بیاد؟

 • امید هژبر 24 اردیبهشت 1396 / 8:47:28
  0 0

  سلام وقتتون بخیر
  من دو دستگاه جوجه کشی ۵۸۸ تایی خریدم و برای باراول درون هر دستگاه تعداد۲۲۵ عدد تخم مرغ رسمی گذاشتم
  حالا سوالم اینه
  پس از اتمام دوره ستر وقتی میخوایم تخم هارو به سبد هچر منتقل کنیم میشه با شونه ستر درون سبد هچر قرار داد یا اینکه حتما باید تک به تک از درون شونه ستر تخم ها برداشته بشه؟
  چون که مدت زمان انتقال تک به تک ممکنه ریاد طول بکشه و تخم ها سر بشن و جوجه از بین بره
  لطفا راهنمایی بفرنایید
  باتشکر
  امید هژبر

  • مدیر سایت 25 اردیبهشت 1396 / 9:17:39
   0 0

   با تشکر از دیدگاه شما و اینکه از دستگاه های گروه صنعتی اسکندری استفاده می نمایید.
   لطفا با واحد خدمات پس از فروش تماس حاصل فرمایید.
   ۰۹۱۰۴۴۲۳۴۰۵

  • مدیر سایت 30 اردیبهشت 1396 / 9:15:37
   0 0

   با سلام در این مورد با شماره تماس 09143889129 در ارتباط باشید تا به صورت تخصصی تر راهنمایی شوید.

 • ارش 22 اردیبهشت 1396 / 9:12:00
  0 0

  سلام خسته نباشید. من یه دستگاه 84 تایی اندیشه سبز دارم. ک اب داخل سینی میریزم برای ایجاد رطوبت. الان تخم بوقلمون گذاشتم ک الان وارد هچر کردم اما رطوبت از 60 درصد بالاتر نمیره هر کاری میکنم. تنظیم رطوبتا تا 90 بردم بالا اما رطوبت سنجی ک داخل دستگاه گذاشتم 60 نشون میده.

  • مدیر سایت 23 اردیبهشت 1396 / 8:39:06
   0 0

   لطفاً با شماره تماس 09104423405 در ارتباط باشید.

 • ایوب 20 اردیبهشت 1396 / 10:15:22
  0 0

  سلام برای رطوبت باید چی بزارم

  • مدیر سایت 23 اردیبهشت 1396 / 9:00:00
   0 0

   با سلام برای رطوبت شما میتوانید از یک کاسه آب استفاده نمائید و زیر لامپ قرار دهید. برای اطلاعات بیشتر میتوانید به این لینک مراجعه فرمائید و از دستگاه های ساخته شده توسط کاربران استفاده نمائید.

 • مهدی مهدیان 19 اردیبهشت 1396 / 1:09:07
  0 0

  خیلی ممنون باعرض معذرت اون سوراخ پشت دستگاه را پیچی که درب سوراخ هست را باز کنم یابسته باشه ببندم

  • مدیر سایت 19 اردیبهشت 1396 / 8:46:13
   0 0

   با تشکر از دیدگاه شما.
   لطفا برای کسب اطلاعات دقیق و تخصصی تر با واحد خدمات شرکت تماس بگیرید.
   ۰۴۴٫۳۳۷۴۴۹۸۸

 • مهدی مهدیان 18 اردیبهشت 1396 / 12:05:44
  0 0

  سلام چکار باید کنم تخم مرغهام گران قیمتند

  • مدیر سایت 18 اردیبهشت 1396 / 8:30:15
   0 0

   پاسخ شما در پیام قبلی داده شد.

 • مهدی مهدیان 18 اردیبهشت 1396 / 12:02:46
  0 0

  سلام یه دستگاه ستر وهچر همزمان خریداری کرده ام و کمی تخم مرغها به هچ رسیده ولی کمی تخم مرغها چند روز دیگر است ودستگاه مدام هشدار به قرار دادن هچ دارد چه باید کرد

  • مدیر سایت 18 اردیبهشت 1396 / 8:29:54
   0 0

   با تشکر از دیدگاه شما.
   شما بایست دستگاه را به حالت تنظیمات حرفه ای ( دستی ) ببرید تا رطوبت و دما ثابت بشه.در این حالت هشدار قرار داد هچ قطع میشه.
   برای هچ تخم مرغ ها رو در کف دستگاه قرار بدید.
   در صورتی که با مشکل بر خوردید می تونید با واحد خدمات پس از فروش شرکت تماس بگیرید.
   044.33744988

 • مهدی 17 اردیبهشت 1396 / 11:04:01
  0 0

  سلام ببخشید قیمت دستگاه جوجه کشی ۴۸عددی رو میخواستم

  • مدیر سایت 17 اردیبهشت 1396 / 12:39:01
   0 0

   با تشکر از دیدگاه شما
   قیمت دستگاه جوجه کشی 48 تایی با ارسال رایگان 470 هزار تومان هستش که می تونید این محصول رو به صورت آنلاین از سایت خرید فرمایید.
   لینک معرفی و خرید دستگاه جوجه کشی 48 تایی

 • مهدی 17 اردیبهشت 1396 / 10:57:50
  0 0

  با عرض سلام و خسته نباشید میخواستم قیمت دستگاه جوجه کشی ۴۸تایی چقدر است با تشکر

  • مدیر سایت 17 اردیبهشت 1396 / 12:38:56
   0 0

   با تشکر از دیدگاه شما
   قیمت دستگاه جوجه کشی 48 تایی با ارسال رایگان 470 هزار تومان هستش که می تونید این محصول رو به صورت آنلاین از سایت خرید فرمایید.
   لینک معرفی و خرید دستگاه جوجه کشی 48 تایی

 • ایمان نعمتی زاده 16 اردیبهشت 1396 / 6:24:23
  0 0

  سلام و عرض خسته نباشید.
  من یه دستگاه ۸۴تایی دارم که فن و هیتر و دماسنج و رطوبت سنجش روی درب دستگاه گرفته.و چون اینا روی درب قرار گرفتن و فن به سمت بالا کار می‌کنه و رطوبتی که بوسیله آب که در زیر تخم ها تولید میشه رو به سمت بالا می‌کشه و از سوراخ کنار فن که روی درب دستگاه تعبیه شده بیرون می‌ده و باعث میشه تخم هایی که در طبقه پایین قرار دارن خشک بشن و پوسته به جنین بچسبه و باعث مرگ جنین بشه مخصوصا در سه روز آخر(هچ).
  حالا اگه من اون سوراخ کنار فن رو ببندم تا فن رطوبت داخل دستگاهو به همه قسمت پخش کنه مشکلی برای تخم ها پیش میاد یا نه.لازم به ذکره که روی دستگاه من سوراخی برای تنظیم رطوبت وجود داره که با پولکی میشه رطوبتو تنظیم کرد.
  ببخشید که سوالم یکم طولانی شد.
  قبلا از زحمات شما تشکر می‌کنم بابت راهنمایی‌های بی درساتون.

  • مدیر سایت 17 اردیبهشت 1396 / 8:22:45
   0 0

   با سلام لطفاً چند مورد از دستگاه های جوجه کشی ساخته شده در این قسمت را مشاهده فرمائید در صورتی که مشکل شما حل نشد در قسمت نظرات بیان کنید تا رسیدگی شود.

 • محسن 5 اردیبهشت 1396 / 11:40:38
  0 0

  باید توضیحات تونو کوتاه کنین ولی سایت مفیدی بود

  • fz.andishesabz 6 اردیبهشت 1396 / 8:14:37
   0 0

   با سلام . متشکریم انتقادات شما دوستان

 • امیر 4 اردیبهشت 1396 / 1:42:50
  0 0

  با سلام.
  من یه دستگاه 48 تایی خریداری کردم
  میخواستم ببینم وثتی آبی که توی دستگاه هست کم میشه ; برای اضافه کردن باید چیکار کنیم
  منظورم به این هست که لازم هست دستگاه خاموش بشه و آب اضافه کنیم یا میشه بدون خاموش کردن دستگاه و فقط با برداشتن درب دستگاه ; آب به دستگاه اضافه کنیم و بعد از اون درب دستگاه رو ببندیم
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • fz.andishesabz 5 اردیبهشت 1396 / 8:32:47
   0 0

   بله برای افزودن آب به دستگاه میبایست درب دستگاه باز شود اما جای نگرانی نیست زیرا بعد از خاموش و روشن شدن دستگاه تمامی اطلاعات ذخیره شده است و ادامه روند جوجه کشی انجام خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر میتوانید به این بخش مراجعه فرمائید.

 • داود 1 اردیبهشت 1396 / 12:26:54
  0 0

  با سلام و ادب
  من یه دستگاه ازتون خریدم که توی منو علاوه بر A01(دما)-A02(رطوبت)-A03(ON , OFبرای مواقع نیاز از ستر طبق پایین، باز هم منوهای دیگری برای تنظیم وجود دارد لذا خواهشمندم در مورد بقیه منوهای اشاره شده نیز راهنمایی بفرمایید

  • fz.andishesabz 5 اردیبهشت 1396 / 9:13:28
   0 0

   با سلام لطفاً برای اطلاع از این موضوع به بخش دستگاه جوجه کشی مراجعه فرمائید و یا با شماره تماس 09104423405 در ارتباط باشید.

 • مصطفی 1 اردیبهشت 1396 / 10:25:53
  0 0

  سلام ..لطفا طرز کالیبراسیون رو هم توضیح بدین …

  • fz.andishesabz 5 اردیبهشت 1396 / 9:14:44
   0 0

   با سلام برای این امر میتوانید با شماره تماس 09104423405 در ارتباط باشید.

 • علی 28 فروردین 1396 / 3:23:00
  0 0

  سلامی دوباره من دستگاهی ساختم داخل دیوار و تخم غاز گذاشتم درحدود 200 عدد که اکثر تخم در روز های 20 به بعد شروع به مردن کردن و تا الان علت مرگ رو نفهمیدم خواهشا راهنمایی کنید چون ضرر بزرگی خوردم چند تا عکس از دستگاه گرفتم چطور به شما برسونم و ببینید علتش رو برام بفرستید ممنون از لطف شما؟

  • fz.andishesabz 28 فروردین 1396 / 8:36:13
   0 0

   شرح را کاملتر بدید تا بتوانیم نظر تخصصی در حیطه کاری خودمان را برای شما ارائه دهیم.

 • علی 28 فروردین 1396 / 3:11:17
  0 0

  سلام خسته نباشید یک سری تغییرات عالی میشه

 • امیر 24 فروردین 1396 / 9:06:33
  0 0

  باسلام من از اهواز یک دستگاه ایزی باتور 48 تایی روز یکشنبه خریدم اما هنوز به دستم نرسیده خواهشمندم رسیدگی کنید

  • fz.andishesabz 25 فروردین 1396 / 5:09:16
   0 0

   بله حتماً رسیدگی میکنیم لطفاً با شماره تماس 04432346612 در ارتباط باشید.

 • hamid reza 24 فروردین 1396 / 9:14:15
  0 0

  سلام
  من دستگاه 252تایی خریدم وقتی درجه رطوبت دستگاه رو از 55 بالاتر میبرم درجه دستگاه به صورت نزولی تا صفر برمیگرده ورطوبت ساز یکسره کار میکنه.لطفا راهنمایی بفرمایید

  • fz.andishesabz 24 فروردین 1396 / 2:34:10
   0 0

   با عرض سلام این مورد یکی از اتفاقات بسیار نادر هست و شامل گارانتی مسشود. لطفاً با مسئول پشتیبانی به شماره تماس 09104423405 در ارتباط باشید.

 • mohammad 22 فروردین 1396 / 1:59:51
  0 0

  باعرض سلام . من یک دستگاه جوجه کشی ساخته ام. خواستم بدونم دما و رطوبت برای تخم مرغ باید چند باشه و ایا چرخاننده تخم مرغ باید همیشه در حال چرخش باشه یا مدت خاصی داره مثلا روزی 2 بار نیم ساعته ؟!
  خواهشا جواب بدید

  • fz.andishesabz 23 فروردین 1396 / 8:25:42
   0 0

   با عرض سلام.
   درجه دما 37 و رطوبت 50 درصد تا 70 درصد مناسب ترین دما برای دستگاه دست ساز شما میباشد، تخم مرغ ها نیز هر چقدر بیشتر در حرکت باشند امکان تبدیل آن به جوجه بیشتر میباشد اما شما میتوانید به طور معمول هر 3-4 ساعت یک بار تخم ها را 180 درجه بچرخانید.

 • بابک 14 فروردین 1396 / 7:42:35
  0 0

  سلام
  من یک دستگاه 168 تایی اتوماتیک سخن گو خریده ام می خواهم بدانم آیا برای جوجه کشی غاز در این دستگاه نیازی به آب پاشیدن روی تخم غاز هست یا نه ممنونم

  • fz.andishesabz 15 فروردین 1396 / 8:48:55
   0 0

   با عرض سلام و خسته نباشید. بله در استفاده از ماشین جوجه کشی سوپر مینیاتور گروه صنعتی اسکندری یعد از 15 روز باید روی تخم ها نطفه دار غاز باید آب پاشی نمائید.

 • مصطفی 13 فروردین 1396 / 10:21:52
  0 0

  سلام من یه دستگاه چهلو دوتایی دارم چند تا از شانه هاش شکسته از کجا میتونم تهیه کنم
  ساکن کرج هستم

  • fz.andishesabz 13 فروردین 1396 / 11:40:13
   0 0

   با سلام شما میتوانید با شماره تماس 04432346612 در ارتباط باشید برای خرید شانه های دستگاه جوجه کشی 48 تایی

 • سجاد 5 فروردین 1396 / 11:15:39
  0 0

  سلا م خسته نباشید
  درجه رطوبت و درجه حرارت چند باید باشد برای جوجه مرغ که بتونیم جوجه دراور ی بالا داشته باشم باتشکر

  • fz.andishesabz 6 فروردین 1396 / 8:17:46
   0 0

   برای راندمان بالا در جوجه کشی از مرغ باید درجه حرارت روی 37.5 و حرارت روی 50 الی 70 درصد باشد.

 • عرفان 5 فروردین 1396 / 11:07:45
  0 0

  سلام
  من یک دستگاه جوجه کشی با ظرفیت 1850 تایی مرغ دارم
  حدود چهارصد تا تخم مرغ گذاشتم بعد از اتمام دوره فقط چهل تا در اومدن بعضی از تخم ها جوجه به پوست چسبیده بودند بعضعی هم در نیومدن . مشکل کجاست ؟؟

  • fz.andishesabz 6 فروردین 1396 / 8:20:13
   0 0

   مشکل دستگاه شما در چرخاننده راک ها میباشد. برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس 04432346612 در ارتباط باشید.

 • morteza 4 فروردین 1396 / 12:45:58
  0 0

  با عرض سلام و خسته نباشید …

  • fz.andishesabz 5 فروردین 1396 / 9:06:20
   0 0

   با عرض سلام و خسته نباشید. لطفاً با شماره تماس 04432346612 برای حل مشکل دستگاه جوجه کشی خود در ارتباط باشید.

 • کوچی 23 اسفند 1395 / 10:23:38
  0 0

  دستگاه ایزی باتوری کن من خریدم عالیه دستتون درد نکنه اولین پرواز آزمایشی در ارتفاع پایین انجام شد
  و امروز با 36 عدد تخممرغ جوراجور شروع کردم الهی بامید تو

  • fz.andishesabz 24 اسفند 1395 / 8:31:03
   0 0

   با سلام دوست عزیز.
   سعی گروه صنعتی اسکندری همیشه بر این بوده که بهترین دستگاه های جوجه کشی را به شما ارائه دهند.

 • احسان 22 اسفند 1395 / 11:34:13
  0 0

  سلام دماورطوبت براتخم بوقلمون بایدچندباشه؟

  • fz.andishesabz 23 اسفند 1395 / 8:36:17
   0 0

   برای اطلاع دقیق از میزان دما و رطوبت مورد نیاز برای جوجه کشی بوقلمون با شماره تماس 04432346612 در ارتباط باشد.

 • احسان 22 اسفند 1395 / 10:58:56
  0 0

  سلام ببخشیدتهویه هواکه روی دستگاه هست چقدبایدبازباشه؟

  • fz.andishesabz 23 اسفند 1395 / 8:33:02
   0 0

   سیستم تهویه دستگاه جوجه کشی به صورت اتوماتیک هست و نیازی به تنظیم خاصی ندارد اما شما میتوانید از هواکش هچر در زمان هچ نیز استفاده نمائید زیرا نیاز به اکسیژن بیشتری دارد.

 • محمد 3 اسفند 1395 / 10:59:53
  0 0

  با سلام خدمت شما نحوه استفاده از دستگاه جوجه کشی 10 تایی رو میخواستم با تشکر

  • fz.andishesabz 4 اسفند 1395 / 5:04:40
   0 0

   با سلام. برای آموزش نحوه استفاده ازدستگاه جوجه کشی 10 تایی با شماره تماس 04432346612 در ارتباط باشید.

 • ****سعید**** 29 بهمن 1395 / 8:26:34
  0 0

  سلام
  یه سوال حرکت چرخش تخم ها به صورت دائم می باشد?
  اگه چرخش تخمهاتاروز18به صورت دائم یعنی اصلا قطع نشه هر ثانیه موتور گريبکس کامل کار کنه مشکلی برای تخم ها بوجود نمیاد????

  • fz.andishesabz 30 بهمن 1395 / 6:23:22
   0 1

   بله به طور دائم تخم های نطفه دار در حال حرکت هستند و این گردش هیچ مشکلی برای راندمان دستگاه در پی ندارد.

 • kave 26 بهمن 1395 / 8:13:25
  0 0

  باسلام و خسته نباشید. من یک دستگاه جوجه کشی 96 عددی خانگی خریداری کرده ام …

  • fz.andishesabz 27 بهمن 1395 / 5:21:25
   0 0

   با سلام. دوست عزیز لطفاً با خدمات پس از فروش گروه صنعتی اسکندری به شماره تماس 04432346612 در ارتباط باشید.

 • Ali 24 بهمن 1395 / 4:28:29
  0 0

  ایا در دستگاه جوجه کشی 96عددی گییر بکس طبقه پایین کار می کند

  • fz.andishesabz 25 بهمن 1395 / 4:54:01
   0 0

   با سلام. در جواب شما دوست عزیز باید بگم که بله گیربکس راک پایین هم همزمان با راک بالا کار میکند.

 • Ali 3 بهمن 1395 / 6:27:53
  0 0

  سلام تهویه را خود دستگاه تنظیم میکند

  • fz.andishesabz 4 بهمن 1395 / 5:40:58
   0 0

   بله دوست عزیز دستگاه ها تهویه شون کاملاً اتوماتیک هستند.

 • مسعود 30 آبان 1395 / 2:56:43
  0 1

  سلام داداش من تهرانم و ازشما تخم نطفه دارمیخواهم خریداری کنم شما چگونه ازارومیه تاتهران این تخمهارابه دست من میرسانید بدون انکه تخمهابشکندونطفه انها اسیب ببیند.توضیح دهید؟

  • fz.andishesabz 14 دی 1395 / 11:40:53
   0 0

   با عرض سلام . گروه صنعتی اسکندری به عنوان بزرگترین و برترین تولید کننده دستگاه های جوجه کشی در خاور میانه فقط دستگاه جوجه کشی تولید میکنه و تخم نطفه دار توسط گروه صنعتی اسکندری فروخته نمیشود. در صورت نیاز ما میتوانیم فروشندگان تخم نطفه دار در تهران را معرفی کنیم اما در خرید تخم نطفه دار توجه فرمایید که تخم های نطفه دار را از محل دوری خریداری نفرمایید زیرا تخم های نطفه دار به شدت اسیب پذیر هستند.

  • فهیمه 23 دی 1396 / 11:35:51
   0 0

   سلام من دستگاه خریدم رطوبت را رو شصت تنظیم کردم ولی مانیطور همش65تا68را نشان می دهد چکار کنم

  • مدیر سایت 23 دی 1396 / 12:46:27
   0 0

   سلام
   چه دستگاهی خریداری کردید ؟ از کدام شرکت؟

 • حسین 4 مرداد 1395 / 4:12:36
  0 0

  سلام .میشه بجای فن و المنت از سشوار استفاده کرد ؟

  • fz.andishesabz 9 مرداد 1395 / 12:39:11
   0 0

   بهتره که استفاده نشه

  • ناشناس 20 اردیبهشت 1396 / 10:12:02
   0 0

   سلام میشه برای رطوبت از یک المنت داخل سماور استفاده کرد

  • مدیر سایت 23 اردیبهشت 1396 / 9:04:18
   0 0

   بله شما میتوانید از این مورد نیز استفاده نمائید. برای مشاهده دستگاه های جوجه کشی دست ساز توسط کاربران به این لینک مراجعه فرمائید.

 • hossein 13 خرداد 1395 / 8:05:28
  0 0

  سلام.خسته نباشید.ببخشید من دستگاه جوجه کشی 126تایی خریدم امروز اولین تخمارو داخلش قرار دادم …………

  • fz.andishesabz 23 خرداد 1395 / 6:15:23
   0 0

   با بخش خدمات پس از فروش شرکت به شماره 04433744988 تماس حاصل فرمایید

  • سعید 15 آبان 1395 / 5:21:31
   1 0

   با سلام
   تجربه استفاده شما از دستگاه را میخواستم بدانم
   0916……..30
   سعید

  • fz.andishesabz 15 آبان 1395 / 1:24:23
   0 0

   برای مشاوره با واحد فروش کارخانه تماس حاصل فرمایید شماره شما توسط مدیریت سایت ادیت شد

  • امین قربانی فریمانی 27 اردیبهشت 1396 / 10:35:02
   0 0

   با سلام من یک دستگاه jdr350خریدم ولی نمیتونم چرخشش رو به کار بندازم لطفا راهنماییم کنید .ممنون

  • مدیر سایت 30 اردیبهشت 1396 / 9:09:12
   0 0

   با سلام شما برای اطلاعات دقیق در این مورد با شماره تماس 09104423405 درارتباط باشید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X