حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

بهترین کارخانه برای خرید دستگاه جوجه کشی کدام است

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره | 23 امتیاز | میانگین 3٫91 از 5
Loading...
image_pdf
کارخانه تولید دستگاه جوجه کشی
بهترین کارخانه برای خرید دستگاه جوجه کشی
بهترین کارخانه برای خرید دستگاه جوجه کشی

بهترین کارخانه برای خرید دستگاه جوجه کشی کدام است

بهترین کارخانه برای خرید دستگاه جوجه کشی کدام است.در دنیای اینترنت سایت ها و کارخانه های زیادی اقدام به فروش تخم نطفه دار و دستگاه جوجه کشی مینمایند اما سوال اینجاست ؟؟؟

از کدام یک از این کارخانه ها تخم نطفه دار و یا دستگاه جوجه کشی خرید کنیم تا مطمئن باشیم بهترین نوع خدمات را دریافت میکنیم؟؟

اما جواب :

از کارخانه ای خرید کنید که در شهر و یا در استان شما دارای نمایندگی باشد این موضوع از جهت های مختلف به نفع شماست اول اینکه کارخانه ای که کلاه بردار باشد و یا دارای محصولاتی با کیفیت پایین باشد امکان اینکه یک نمایندگی را برای مدت طولانی حفظ کند را نخواهد داشت و علاوه بر آن وجود نمایندگی فعال و معتبر کارخانه  تولید کننده در شهر شما تضمین کننده ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی به شما میباشد. همچنین وجود گارانتی خیال شما را از بابت ارسال دستگاه جوجه کشی و یا تخم نطفه دار راحت میکند همچنین امکان فروش دستگاه تقلبی به شما را نزدیک به صفر میکند.
اگر کارخانه  ارائه دهنده ماشین جوجه کشی یا تخم نطفه دار در شهر و یا استان شما نمایندگی نداشت سعی کنید مطمئن شوید که حداقل استان های دیگر دارای نمایندگی های فروش یا خدمات پس از فروش میباشد چرا که وجود این نمایندگی ها بازهم نشان دهنده اصالت کارخانه میباشد ولی در این مورد دقت کافی را به خرج دهید چرا که گاها کارخانه ها سعی میکنند شما را بفریبند.

دقت کافی داشته باشید که کارخانه فروشنده دستگاه جوجه کشی و یا تخم نطفه دار سالانه در کدام یک از نمایشگاه های بین الملی کارخانه می کند!!؟؟؟ اگر کارخانه  واقعا حالت کمپانی داشته باشد و صاحب کارخانه و خط تولید و تشکیلات منسجم باشد مطمنا سالانه باید در مهمترین آوردگاه های صنعت دام و طیور حضور فعال داشته باشد. باز هم دقتن کنید که برخی وب سایتها که در واقع یک وب سایت با چند شماره تلفن و یک آدرس تقلبی هستند شما را نفریبند. پیشینه کارخانه در نمایشگاه های بین الملی داخلی و خارجی را مورد بررسی و عرض یابی قرار دهید.

اگر خریدی با ارزش ریالی بالا انجام می دهید حتما آدرس قید شده در وب سایت کارخانه را ارزیابی کنید به عنوان مثال قرارداد خرید خود را برای آدرسی که در وب سایت کارخانه نوشته شده است پست کنید و اصولا مطمن شوید که چنین آدرسی حتما وجود دارد.

قبل از خرید تلفن و مشخصات بخش خدمات پس از فروش را بخواهید و چک کنید که حتما کارخانه دارای بخش خدمات پس از فروش قوی و مستقل باشد.

فراموش نکنید هیچ ارزانی بی علت نیست ولی هر قیمت بالای نیز نشان دهنده کیفیت برتر محصول نیست باز هم تاکید میکنم جهت اطمینان در صورت امکان از نزدیک ترین نمایندگی کارخانه به شهر خود خرید کنید تا خیالی آسوده داشته و بهترین خدمات را دریافت نمایید.

 


راهنمای خرید بهترین دستگاه جوجه کشی

کارخانه-سازنده-دستگاه-جوجه-کشی-2
معرفی کارخانه سازنده دستگاه جوجه کشی

اگر شما نیز به فکر پرورش طیور اهلی یا زینتی هستید، قطعا یکی از ملزومات راه اندازی سالن پرورش طیور، انتخاب و خرید بهترین دستگاه جوجه کشی برای این کار می باشد. قطعاً دستگاه های جوجه کشی زیادی در بازار وجود دارند که هر کدام خوبی ها و بدی های مختص به خود را دارند. اما برای انتخاب بهترین و مناسب ترین دستگاه به نکات و تکنیک هایی احتیاج پیدا خواهید کرد که در ادامه ضمن معرفی انواع دستگاه های موجود در بازار، مزایا و معایب هر کدام را نیز ذکر خواهیم کرد تا با چشمی باز و کاملا آگاهانه قدرت انتخاب بهترین گزینه را داشته باشید.

نکات مهم قبل از خرید دستگاه جوجه کشی :

از مهم ترین و حساس ترین نکاتی که قبل از خرید یک دستگاه جوجه کشی باید رعایت کنید، می توان به موارد زیر اشاره نمود :

 1. فرقی نمی کند که شما می خواهید از تخم نطفه دار چه پرنده ای جوجه کشی کنید، اصولا دستگاه های جوجه کشی موجود در بازار برای جوجه کشی از تخم نطفه دار تمامی پرنده های اهلی به جز شترمرغ و پرنده های زینتی مناسب هستند، اما برای جوجه کشی از تخم شتر مرغ و پرنده های زینتی مانند کاسکو، عروس هلندی ، مرغ عشق و … باید دستگاه های مخصوص آنها را خریداری کنید. بنابراین اگر کسی دستگاه های خود را با عنوان دستگاه جوجه کشی مخصوص مرغ، دستگاه جوجه کشی مخصوص بوقلمون، دستگاه مخصوص طوطی، دستگاه مخصوص شترمرغ و بلدرچین و … معرفی کرد، به عدم کیفیت دستگاه های او شک کنید.
 2. دستگاه مورد نظر خود را از تولید کننده ای بخرید که در شهر یا استان شما دارای نمایندگی باشد، این موضوع از جهات مختلفی به نفع شماست اول اینکه کارخانه ای که کلاهبردار باشد و یا دارای محصولاتی با کیفیت پایین باشد، امکان حفظ یک نمایندگی به مدت خیلی طولانی را نخواهد داشت، چون که نمایندگان پس از مدتی به دلیل عدم رضایت مشتریان از کیفیت محصولات تولید کننده از قبول نمایندگی آن کارخانه صرف نظر خواهد کرد، بنابراین بهتر است قبل از خرید به مدت فعالیت نماینده شهرتان نیز دقت کنید. علاوه بر این وجود نمایندگی فعال و معتبر در شهر شما تضمین کننده ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی به شما میباشد.
 3. اگر کارخانه ارائه دهنده ماشین جوجه کشی در شهر و استان شما نمایندگی نداشت سعی کنید مطمئن شوید که در استان های همجوار دارای نمایندگی های فروش یا خدمات پس از فروش میباشد چرا که وجود این نمایندگی ها بازهم نشان دهنده اصالت کارخانه میباشد ولی در این مورد دقت کافی را به خرج دهید چرا که گاها کارخانه ها سعی میکنند شما را بفریبند.
 4. دقت کنید که آیا تولید کننده دستگاه جوجه کشی مورد نظر شما در نمایشگاه های بین المللی شرکت می کند؟ اگر تولید کننده مورد نظر حالت کمپانی داشته باشد و دارای کارخانه، خط تولید و تشکیلات منسجم باشد مطمئنا هر ساله باید در مهمترین آوردگاه های صنعت دام و طیور حضور فعال داشته باشد. باز هم دقت کنید که برخی وب سایتها که در واقع یک وب سایت با چند شماره تلفن و یک آدرس تقلبی هستند شما را نفریبند. پیشینه کارخانه در نمایشگاه های بین المللی داخلی و خارجی را مورد بررسی قرار دهید.
 5. اگر قصد خرید دستگاهی گران قیمت دارید حتما از واقعی بودن آدرس کارخانه مطمئن شوید، تا جای امکان سعی کنید به صورت حضوری خرید کنید ولی اگر امکان حضور در کارخانه برای شما ممکن نیست، از آشنایان و دوستان خود در آن شهر بخواهید تا از وجود چنین آدرسی شما را مطمئن کنند.
 6. جهت اطمینان از وجود بخش خدمات پس از فروش، قبل از خرید تلفن و مشخصات بخش خدمات پس از فروش را بخواهید و چک کنید که حتما کارخانه دارای بخش خدمات پس از فروش قوی و مستقل باشد.
 7. فراموش نکنید هیچ ارزانی بی علت نیست ولی هر قیمت بالای نیز نشان دهنده کیفیت برتر محصول نیست باز هم تاکید میکنم جهت اطمینان در صورت امکان از نزدیک ترین نمایندگی کارخانه به شهر خود خرید کنید تا خیالی آسوده داشته و بهترین خدمات را دریافت نمایید.
 8. در خرید دستگاه دقت کنید که حتما دارای بدنه PVC باشد، چون دستگاه های بدنه فلزی و یا دستگاه های دست ساز به مرور زمان دچار پوسیدگی خواهند شد و با توجه به اینکه امکان شستشوی قسمت داخلی و بیرونی آن وجود ندارد، بنابراین مقادیر زیادی میکروب را در خود جمع خواهد کرد و راندمان جوجه کشی را در مراحل بعدی به شدت کاهش خواهد داد.
 9. سعی کنید دستگاهی تمام اتوماتیک خریداری کنید تا عملیات های جوجه کشی نظیر تامین و تنظیم دما و رطوبت، چرخش تخم ها و تهویه هوای دستگاه را بر عهده بگیرد و نیازی به حضور مداوم شما در کنار دستگاه نباشد.
 10. دستگاه مورد نظر حتما باید از سیستم برق اضطراری پشتیبانی کند تا در صورت قطع برق بتوانید آن را به باتری خودرو و یا UPS متصل کنید تا عملیات جوجه کشی بدون وارد آمدن هیچ تلفاتی به جوجه ها ادامه پیدا کند.
 11. قبل از خرید به کیفیت سنسور های دستگاه دقت کنید. استفاده از سنسور های بی کیفیت یعنی راندمان جوجه کشی پایین و نتیجه آن یعنی کاهش درآمد و متضرر شدن شما! سنسور های SHT در اولویت باشد.

 

بهترین تولید کننده دستگاه جوجه کشی کیست؟

گروه صنعتی اسکندری - Eskandari Industrial Group
Eskandari Industrial Group

 معرفی بهترین تولید کننده دستگاه جوجه کشی : امروزه صنعت جوجه کشی و پرورش طیور به یک راه درآمدی مطمئن، زود بازده و پر سود مبدل شده است و هر کسی را مشتاق به این کار می کند. البته ناگفته نماند که تبلیغات فروشندگان دستگاه های جوجه کشی ، ملزومات جوجه کشی و پرورش طیور ، تخم های نطفه دار و … در گسترش این صنعت بی تاثیر نبوده است، بنابراین هر کسی می تواند در یک فضای 100 متری به جوجه کشی و پرورش طیور بپردازد و درآمد میلیونی کسب نماید.

به همین منظور تولید کنندگان مختلفی در امر تولید دستگاه ها و ملزومات جوجه کشی و پرورش طیور فعالیت دارند، برخی دارای سابقه چندین ساله و برخی نیز تازه وارد هستند، هر کدام دارای مزایا و معایب مخصوص به خود هستند. در این مقاله از وب سایت چیکن دیوایس سعی داریم شما را با تمامی تولید کنندگان مطرح ایرانی و خارجی آشنا کنیم و در نهایت بهترین تولید کننده را به منطقی ترین و عادلانه ترین شکل ممکن خدمت تان معرفی نماییم، لطفا با ادامه مطلب همراه باشید.

 

بهترین تولید کننده دستگاه جوجه کشی
بهترین تولید کننده دستگاه جوجه کشی

1- آرکام (R-COM)

دستگاه جوجه کشی آرکام

در بحث بهترین تولید کننده دستگاه جوجه کشی آرکام به عنوان یک تولید کننده برتر جهانی در کره فعالیت دارد و تولید کننده انواع دستگاه های جوجه کشی خانگی و صنعتی می باشد. این سازنده دارای سابقه فعالیت 15 ساله می باشد. این دستگاه های جوجه کشی دارای بدنه ای فوق العاده محکم و شیشه های پلی کربناتی نشکن می باشد، موتور های با کیفیت، سیستم چرخش گهواره ای، سنسور سوئیسی SHT، تامین دما و رطوبت فازی، نمایشگر دیجیتالی و… از محاسن دستگاه های جوجه کشی آرکام می باشد.

سنسور SHT یکی از بهترین و بی نظیر ترین سنسور در جهان می باشد که به صورت همزمان دما و رطوبت را اندازه گیری می کند، از این سنسور ها در صنایع ابزار دقیق مانند testo و تجهیزات پزشکی استفاده می شود و دلیل محبوبیت برند آرکام نیز استفاده از همین سنسور است، هر سنسوری به جز SHT پس از مدتی از کالیبره خارج خواهد شد و برای تنظیم مجدد باید به کارخانه سازنده سنسور ارجاع داده شود.

گران قیمت بودن دستگاه ها، عدم دسترسی به گارانتی و خدمات پس از فروش سازنده و نبود قطعات آن در داخل کشور از معایب این دستگاه ها می باشد. البته گروه صنعتی اسکندری نیز برخی از دستگاه های جوجه کشی آرکام را با مسئولیت خودش به فروش می رساند.

برای مراجعه به فروشگاه رسمی آرکام می توانید به ادرس زیر مراجعه فرمایید.

http://www.r-com.co.kr

 

2- برینسه آ (Brinsea)

دستگاه جوجه کشی برینسا

از جمله بهترین تولید کننده دستگاه جوجه کشی می توان به این شرکت اشاره نمود. کارخانه سازنده برینسه آ در کشور آمریکا واقع شده است و دارای 20 سال سابقه فعالیت می باشد. این گروه تولیدی نیز دستگاه های جوجه کشی خود را در دو سطح خانگی و نیمه صنعتی تولید می کند. دستگاه های این کارخانه نیز دارای کیفیتی بالا می باشد و از سنسور SHT، سیستم تامین دما و رطوبت فازی، بدنه ABS، PVC و پلی کربنات و … در دستگاه استفاده شده است، ولی همانطور که گفته شد به دلیل عدم دسترسی مستقیم به گارانتی و خدمات پس از فروش این محصولات و دردسر های واردات، عملا فروش محصولات این کارخانه در ایران امکان پذیر نیست.

برای دیدن محصولات این کارخانه می توانید به ادرس مستیم آنها مراجعه فرمایید.

http://www.brinsea.com

 

3- گروه صنعتی اسکندری

ایزی باتور ۶ اصل

این تولید کننده ایرانی از سال 1372 در ارومیه شروع به فعالیت نموده و در زمینه تولید انواع دستگاه های جوجه کشی خانگی و صنعتی فعالیت دارد و می توان گفت که قدیمی ترین شرکت تولید کننده محصولات جوجه کشی و بهترین تولید کننده دستگاه جوجه کشی در ایران است. محصولات این گروه تولیدی قابل رقابت با محصولات خارجی مانند آرکام و برینسه آ می باشد. از مزایای دستگاه های تولیدی گروه صنعتی اسکندری می توان به سنسور سوئیسی SHT لایسنس دار، بدنه ABS و PVC، تامین دما و رطوبت با هوش مصنوعی، امکان انتخاب پرنده، شانه های همه کاره و غلتکی، ستر و هچر همزمان و … اشاره نمود.

تمامی دستگاه های تولید شده توسط گروه صنعتی اسکندری دارای استاندارد ملی ایران و استاندارد های بین المللی ISO 9001 می باشد. تنها عیبی که دستگاه های این گروه صنعتی دارد مربوط به قیمت بالای آنها می باشد و می توان گفت که ناشی از قطعات گران قیمت به کار رفته در دستگاه می باشد. تمامی محصولات گروه صنعتی اسکندری دارای یکسال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش واقعی می باشد. برای مطالعه مقاله کامل تحلیل و بررسی گروه صنعتی اسکندری به لینک زیر مراجعه فرمایید.

بررسی دستگاه جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری

 

 

4- گروه صنعتی بلدرچین دماوند

دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند

این گروه صنعتی از سال 1388 در تهران شروع به کار نموده و در زمینه تولید انواع دستگاه های جوجه کشی صنعتی فعالیت دارد، قیمت های دستگاه های این گروه تولیدی با گروه صنعتی اسکندری تقریبا برابری می کند، دستگاه های این گروه تولیدی دارای سیستم سخنگو و قابلیت کنترل از راه دور می باشد ولی از سنسور NTC برای تخمین رطوبت و سنسور LM35 برای تخمین دما استفاده شده است و با توجه به اینکه هر سنسوری به جز سنسور SHT پس از مدتی از کالبیبره خارج می شود، بنابراین می توان گفت که سنسور های بکار رفته در این دستگاه ها نیز پس از مدتی از کالیبره خارج خواهند شد.

دستگاه های جوجه کشی بلدرچین دماوند بر خلاف دستگاه های اسکندری دارای ستر و هچر همزمان نمی باشد چرا که در آوردن تخم ها ازشانه ها و قرار دادن آنها درون سبد هچر کار وقت گیری می باشد، بخصوص زمانی که تعداد تخم ها خیلی زیاد باشد. علاوه بر این بلدرچین دماوند در ساخت بدنه دستگاه های خود از ورق گالوانیزه استفاده می نماید که وزن دستگاه را بسیار بالا برده و احتمال زنگ زدگی و پوسیدگی در آینده وجود دارد، در حالی که گروه صنعتی اسکندری از بدنه PVC استفاده می کند که بسیار سبک، مقاوم، دو جداره و ضد زنگ نیز می باشد.

برای مطالعه توضیحات کامل در مورد ویژگی های محصولات گروه صنعتی بلدرچین دماوند به لینک زیر مراجعه فرمایید :

بررسی دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند

 

5- گروه صنعتی فاخته

دستگاه جوجه کشی فاخته

در ادامه معرفی بهترین تولید کننده دستگاه جوجه کشی این واحد تولیدی نسبت به بلدرچین دماوند و اسکندری دارای کمترین سابقه تولیدی می باشد و گستره فعالیت های این تولید کننده بیشتر در استان مشهد می باشد و گاهاً دستگاه هایی را نیز به سایر استان ها ارسال می نماید. از مزیت های دستگاه های جوجه کشی فاخته می توان به بدنه PVC و سنسور SHT آن اشاره کرد که دلیل محبوبیت سریع فاخته نیز در همین دو ویژگی نهفته است.

بدنه PVC بکار رفته در دستگاه های فاخته و اسکندری دارای مزایای زیادی نسبت به بدنه گالوانیزه بکار رفته در دستگاه های بلدرچین دماوند می باشد، زیرا بدنه PVC دو جداره بوده و عایق خوب دما و رطوبت می باشد، وزن سبکی داشته و کاملا نسوز است، به علاوه از گسترش باکتری ها در درون دستگاه جلوگیری نموده و امکان پوسیدگی نیز در آن وجود ندارد.

ولی متاسفانه سنسور SHT مورد استفاده در این دستگاه ها اورجینال نبوده و به عبارتی می توان گفت از نوع کرک شده (قفل شکسته ) آن استفاده میکنند، بنابراین هر آن امکان خطا و یا خاموش شدن کلی سنسور وجود دارد.

گروه تولیدی فاخته و بلدرچین دماوند فقط دستگاه های جوجه کشی صنعتی تولید می کنند و هیچ گونه دستگاهی جهت کار در خانه به بازار ارائه نداده اند. قیمت دستگاه های جوجه کشی فاخته نسبت به امکانات آن کمی بالاتر در نظر گرفته شده است. شانه ها قابلیت ستر و هچر همزمان ندارند و باید تخم ها را دستی جا به جا کنید، کیفیت گارانتی و خدمات پس از فروش ضعیفی دارند و در بیشتر شهر ها نمایندگی ندارند.

برای مطالعه مقاله بررسی مزایا و معایب دستگاه های جوجه کشی فاخته به لینک زیر مراجعه فرمایید :

بررسی دستگاه جوجه کشی فاخته

 

6- کاکس ماشین

دستگاه جوجه کشی کاکس ماشین

تولید کننده ای است که دستگاه های جوجه کشی خانگی را در ایران مونتاژ می کند و برخی از قطعات مهم جوجه کشی مانند برد، موتور و برخی دیگر از قطعات را از چین وارد می کند. این شرکت علاقه زیادی به معرفی خود به عنوان کاکس هلند دارد در حالی که واقعیت چیزی جز این است و شرکتی به نام کاکس هلند وجود ندارد و زائده بخش تبلیغات این شرکت می باشد. سنسور های بکار رفته در دستگاه های جوجه کشی کاکس ماشین مانند بسیاری از دستگاه های جوجه کشی ایرانی ساخت چین بوده و متاسفانه فاقد کیفیت لازم می باشد.

برخی از دستگاه های تولید شده توسط کاکس ماشین دارای برد آنالوگ بوده و امکان تنظیم رطوبت در آنها وجود ندارد.

 

7- دی کیو شاپ

این فروشگاه اینترنتی هیچ گونه فعالیت تولیدی ندارد و در واقع به کار خرید و فروش دستگاه ها و ملزومات جوجه کشی مشغول است. بنابراین مسئله بهترین تولید کننده دستگاه جوجه کشی شامل این شرکت نمی شود و فقط قصد معرفی آن را داریم. دستگاه های قرار گرفته شده بر روی سایت مربوط به بلدرچین دماوند و کاکس ماشین می باشد و در بخش های فوق در مرود آنها توضیح داده شد. به دلیل اینکه دی کیو شاپ اساساً واسطه می باشد بنابراین نمی توان به گارانتی و خدمات پس از فروش آنها اطمینان داشت. قیمت درج شده بر روی دی کیو شاپ کمی بالاتر از قیمت های واقعی آن می باشد. برای مطالعه مقاله نقد و بررسی دی کیو شاپ می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید:

بررسی فروشگاه اینترنتی dq1

 

8- ماشین طیور جویبار

ماشین طیور جویبار

این گروه صنعتی از جمله کارخانه هایی می باشد که به تولید دستگاه های جوجه کشی در شمال کشور مشغول می باشد، این دستگاه ها به دو گروه صنعتی و نیمه صنعتی تقسیم می شود که دستگاه های نیمه صنعتی با اینکه کیفیت بالایی دارند ولی فاقد کیفیت و استاندارد های لازم هستند.

با این حال دستگاه های جوجه کشی سایز بزرگ این کارخانه (7500+) دارای فاصله معنا داری با محصولات مشابه خارجی می باشد، ولی دارای کیفیت قابل قبولی بوده و از سخت افزار با دوامی برخوردار است، سنسور های مورد استفاده در ماشین طیور جویبار متغیر بوده و از سنسور های گوناگونی طی سالیان مختلف بهره برده شده است. اکثر محصولات این کارخانه با سنسور آنالوگ LM35 و سیستم رطوبت سنج تر و خشک به بازار معرفی گردیده است.

 


 

اگر شما نیز تجربه خرید ، استفاده و جوجه کشی از هر یک محصولات موجود در بازار را دارید ، تجربیات خود را در قسمت دیدگاه ها با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

دیدگاه کاربران 162 دیدگاه
 • محمد 15 تیر 1398 / 7:02:32
  0 0

  سلام توی قم از دستگاه جوجه کشی مدبر و تضمین بالای جوجه دهی آن خیلی تعریف میکنند
  با اینکه ظاهرا تبلیغات چندانی هم نداشته و در لیست شما هم معرفی نشده
  می خواستم بدونم نظر شما چیه
  با تشکر

 • محمد 5 تیر 1398 / 1:39:15
  0 1

  س ببخشید ارسال هم داری به شهر های اطراف مشهد

  • کارشناس وب سایت 8 تیر 1398 / 9:21:41
   0 1

   بله به سراسر ایران ارسال داریم.

 • بهزاد محمدی 19 اردیبهشت 1398 / 3:27:59
  3 1

  با عرض سلام.
  من میخوام یه دستگاه جوجه کشی بخرم برا پرورش مرغ محلی اردک بوقلمون و غاز.ظرفیتش هم بین دویست تا پونصد تایی باشه. یه دستگاه خوب و اتوماتیک و همه چی تموم با قیمت مناسب.
  پیشنهاد شما چیه؟

  • کارشناس وب سایت (احمدی) 19 اردیبهشت 1398 / 4:43:20
   6 1

   لطفا برای دریافت مشاوره رایگان با شماره زیر تماس بگیرید
   09144485590

 • علی 12 اردیبهشت 1398 / 12:22:26
  1 2

  ایا میشه هم تخم بوغلمون گذاشت هم مرغ یکجا

  • مدیر سایت 14 اردیبهشت 1398 / 8:41:28
   0 2

   این کار رو پیشنهاد نمیکنیم ولی میتونید از پرندگانی که نیازمند شرایط جوجه کشی نزدیک به هم هستند به صورت یک جا جوجه کشی کنید.

 • Mohammad 29 فروردین 1398 / 2:33:53
  3 0

  من دنبال یک دستگاه جوجه کشی خوب می گردم ولی نمی دونم کدوم دستگاه برای بوقلمون خوب هستش

  • کارشناس وب سایت (شامی) 2 اردیبهشت 1398 / 5:02:43
   3 0

   همه دستگاه ها برای جوجه کشی از تخم بوقلمون مناسب هستند

 • جوادمحسنی 19 فروردین 1398 / 11:57:09
  1 0

  سلام میخواستم بدونم نمایندگی در تهران چک یک ماهم قبول میکنه مرسی

  • مدیر سایت 21 فروردین 1398 / 1:45:03
   1 0

   سلام
   لطفا با خود نمایندگی در تماس باشید.

 • صالح 16 فروردین 1398 / 1:37:14
  0 0

  من دستگاه جوجه کشی واسه مرغ و اردک و غاز نیاز دارم شما چندتایشو معرفی میکنین به من .و توی استان گیلان نمایندگی داین؟

  • مدیر سایت 17 فروردین 1398 / 8:50:07
   1 2

   سلام
   بسته به ظرفیتی که نیاز دارید می تونید از تمامی محوصلات موجود در سایت استفاده کنید و نگران کیفیت نباشید.
   در مورد سوالات مربوط به نمایندگی لطفا با مسئول امور نمایندگی آقای حیدری در تماس باشید.
   09144483188

  • ناشناس 24 اردیبهشت 1398 / 2:08:46
   0 0

   سلام با این توضیحاتی که دادید فکر کنم شرکت اسکندری از همه شرکتهای موجود بهتر باشه

 • فرشید 9 فروردین 1398 / 3:49:24
  1 0

  بهترین دستگاه برا بوقلمون چیه؟

  • مدیر سایت 12 فروردین 1398 / 8:57:38
   0 1

   سلام
   اگر در ظرفیت حدود 100 عدد تخم نطفه دار بوقلمون نیاز دارید می تونید از محصول 168 تایی اسکندری استفاده کنید.

  • صالح 16 فروردین 1398 / 1:34:50
   0 1

   سلام بهترین دستگاه برای مرغ و اردک و غاز کدومه شما چندتایشو پیشنهاد میکنین .و توی استان گیلان نمایندگی دارین.؟

 • اسماعیل فرجی 17 اسفند 1397 / 11:42:14
  3 0

  با سلام من میخوام دستگاه 16 تایی شتر مرغ بگیرم میخواستم بدونم برق اضطراری این دستگاه چطور هست . ممنونم

  • مدیر سایت 18 اسفند 1397 / 8:59:19
   0 0

   سلام
   می تونید در صورت قطع شدن برق از اینورتر یا مبدل برق دستگاه جوجه کشی برای تبدیل برق 12 ولت خودرو یا موتورسیکلت به برق 220 ولت شهری در شرایط ایزوله قابل استفاده در دستگاه های جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری استفاده کنید.

 • هاجر 15 بهمن 1397 / 12:17:15
  1 5

  من میخوام واسه استارت این کار دستگاه ۲۱۰ تایی بگیرم نظر شما چیه؟

 • محمد 14 بهمن 1397 / 9:10:31
  2 2

  سلام شهر کرمان نیز نمایندگی دارید

  • مدیر سایت 15 بهمن 1397 / 10:37:22
   0 0

   سلام
   لطفا برای دریافت شماره نمایندگی با مسئول امور نمایندگی آقای حیدری در تماس باشید.
   09144483188

 • اهورا 12 بهمن 1397 / 11:23:22
  0 0

  سلام خسته نباشید .آیا در استان لرستان شهر خرم آباد نمایندگی دارید لطفا اگه دارید شمارشو بفرمایید .تشکر🌷

  • مدیر سایت 13 بهمن 1397 / 9:08:12
   0 0

   لطفا برای دریافت شماره نمایندگی با مسئول امور نمایندگی آقای حیدری در تماس باشید.
   09144483188

 • علی 12 شهریور 1397 / 8:51:02
  0 0

  آیا تخم نطفه دار دارید ؟

  • مدیر سایت 14 شهریور 1397 / 11:17:10
   3 0

   سلام
   خیر ، گروه صنعتی اسکندری تخم نطفه دار به فروش نمی رساند.

 • ناشناس 21 اردیبهشت 1397 / 11:16:20
  0 0

  باسلام وعرض ادب ایادر استان یزدنمایندگی دارید

  • مدیر سایت 22 اردیبهشت 1397 / 8:33:11
   0 0

   سلام
   لطفا برای دریافت نمایندگی در شهر خودتون با تلفن ثابت همان شهر با مسئول امور نمایندگی آقای حیدری تماس بگیرید.
   ۰۴۴.۳۲۳۸۷۱۳۰

 • فرشید 12 اردیبهشت 1397 / 7:13:14
  1 0

  سلام ببخشید دستگاه جوجه کشی 120تایی برای شترمرغ از چه نوع برق استفاده میکنه آیا تو خونه میشه ازش استفاده کرد

  • مدیر سایت 18 اردیبهشت 1397 / 8:16:02
   0 0

   سلام
   بله میتونید با استفاده از برق شهری این محصول رو استفاده کنید.

 • امیرحسین باقری 12 اردیبهشت 1397 / 3:17:10
  1 0

  سلام خسته نباشید میخواستم ببینم داخل اصفهان نمایندگی دارید برای خرید

  • مدیر سایت 15 اردیبهشت 1397 / 8:36:32
   0 0

   سلام
   برای دریافت نمایندگی در شهرخودتان با تلفن ثابت همان شهر با مسئول امور نمایندگی شرکت آقای حیدری در تماس باشید.
   ۰۹۱۴۴۴۸۳۱۸۸

 • سجاد سیدی 27 فروردین 1397 / 3:52:44
  0 0

  ایا کارخانه در کرمان دارید یا ارسال

  • مدیر سایت 27 فروردین 1397 / 4:35:54
   0 0

   کارخانه گروه صنعتی اسکندری در ارومیه هست.
   ارومیه – شهرک صنعتی فاز دو توسعه بلوارمهارت واحدهای ۱۱و۱۹و۲۰

   ولی به تمامی کشور ارسال میشه محصولات

 • Farshid 27 فروردین 1397 / 11:28:27
  0 0

  سلام خسته نباشید من تازه میخوام وارد اینکار بشم ولی هیچ چیزی از دستگاه ندارم وقصد خرید دستگاه ۴۸ تایی دارم ایا دفترچه راه نما یا چیزی برای یاد گرفتنردارین ونمایندگی دراستان فارس دارید؟؟

  • مدیر سایت 27 فروردین 1397 / 11:40:57
   0 0

   سلام
   هم می تونید از دفترچه راهنمای داخل محصول استفاده کنید و هم کلی مطالب آموزشی در سایت برای جوجه کشی از انواع پرندگان نوشته شده که می تونید استفاده کنید.
   برای دریافت نمایندگی با آقای حیدری مسئول امور نمایندگی شرکت تماس بگیرید.
   09144483188
   همچنین می تونید محصول خودتون رو مستقیم از سایت سفارش بدید تا مستقیم از کارخانه خرید کرده باشید.

  • هاجر 15 بهمن 1397 / 12:14:43
   0 1

   سلام
   ببخشید من تازه میخوام اینکار و شروع کنم و همه دستگاه اسکندریو به من معرفی کردن میخوام ۲۱۰ تایی بگیرم به نظر شما برا استارت کار چجوره؟

 • مهدی 26 فروردین 1397 / 12:26:30
  0 0

  سلام خسته نباشید .

  شما کانال یا گروه تلگرام هم دارید

 • حمید 22 فروردین 1397 / 10:01:09
  0 0

  سلام وعرض ادب نزدیکترین نمایندگی به استان لرستان کجاست

  • مدیر سایت 22 فروردین 1397 / 10:25:02
   0 0

   سلام
   لطفا با شماره ثابت شهر خودتون با مسئول امور نمایندگی شرکت آقای حیدری تماس بگیرید تا شما رو راهنمایی کنند.
   ۰۹۱۴۴۴۸۳۱۸۸

 • باقری 7 فروردین 1397 / 12:22:36
  0 0

  سلام من دستگاه 84تایی میخاستم چطور ثبت نام کنم و قیمتش چنده ممنون

  • مدیر سایت 7 فروردین 1397 / 12:21:18
   0 0

   سلام
   در حال حاضر دستگاه جوجه کشی 84 تایی برای فروش موجود نمی باشد.
   می توانید دستگاه جوجه کشی 96 تایی را از طریق همین سایت به صورت آنلاین خرید کنید.
   برای اینکار به صفحه این محصول در سایت مراجعه کنید.

   کلیک کنید : دستگاه جوجه کشی 96 تایی

 • باقری 7 فروردین 1397 / 12:21:17
  0 0

  سلام من یه دستگاه جوجه کشی 84تایی میخاستم چطور ثبت نام کنم و قیمتش چنده ممنون

  • مدیر سایت 7 فروردین 1397 / 12:21:28
   1 0

   سلام
   پاسخ داده شد.

 • آرمان 3 فروردین 1397 / 11:08:43
  1 1

  سلام خسته نباشید
  من میخوام یه دستگاه جوجه کشی 120 تایی بخرم نمیدانم کدوم دستگاها بهتر هستن .میشه راهنمایی کنید

  • مدیر سایت 4 فروردین 1397 / 12:18:21
   0 0

   سلام
   برای چه پرنده ای میخواهید دستگاه رو؟

 • رسول 27 اسفند 1396 / 1:59:18
  0 1

  سلام خسته نباشید
  من می خواستم یه دستگاه ۹۶ تایی بخرم هم بخاطر ستر هچر هم زمانش وهم تعدادش همون قدره که من لازم دارم ولی از طرفی چون میخوام از پرنده های زینتی جوجه کشی کنم تو سایتتون دستگاه جوجه کشی ۱۲ تایی حرفه ای رو پیشنهاد میکنن واسه پرنده های زینتی من الان موندم کدوم رو انتخاب کنم ۹۶ تای هم ستر هچرش همزمانه و هم تعدادش خوبه ولی واسه پرنده های زینتی ۱۲ تایی حرفه ای خوبه میشه یه راهنمایی بکنین

  • مدیر سایت 27 اسفند 1396 / 9:08:25
   0 0

   سلام
   هر دو دستگاه از کیفیت لازم برای جوجه کشی برخوردار هستند ولی باید مد نظر داشته باشید که پرندگان زینتی شرایط خاصی برای جوجه کشی دارند به همین خاطر دستگاه جوجه کشی 12 تایی حرفه ای به گونه ای طراحی شده که دقیقا پاسخ گوی نیاز های جوجه کشی پرندگان زینتی باشه.
   با استفاده از دستگاه جوجه کشی 96 تایی هم می تونید از پرندگان زینتی جوجه کشی کنید ولی صد درصد بایست تجربه بیشتری داشته باشید تا بتونید همون راندمان رو که دستگاه جوجه کشی 12 تایی در پرندگان زینتی میده رو از 96 تایی هم بگیرید.
   پیشنهاد میکنیم برای پرندگان زینتی از 12 تایی حرفه ای استفاده کنید ولی اگر تجربه خوبی در جوجه کشی دارید مشکلی با 96 تایی در جوجه کشی از پرندگان زینتی نخواهید داشت.

 • توحید 7 اسفند 1396 / 10:12:22
  0 0

  و دیگر اینکه بازدهی دستگاه 96تایی چند درصد؟

  • مدیر سایت 8 اسفند 1396 / 8:52:44
   0 0

   دستگاه جوجه کشی 96 تایی یکی از بهترین مدل ها در بین دستگاه های جوجه کشی خانگی ، در جوجه کشی از پرندگان معمول برای مثال مرغ ، بلدرچین ، غاز ، اردک و …. در صورتی که از محل مناسبی تخم نطفه دار رو تهیه کنید و شرایط جوجه کشی رو به درستی ر عایت کنید راندمانی در حدود 90 درصد خواهید داشت.

 • توحید 7 اسفند 1396 / 10:09:32
  0 0

  ببخشید ميخواستم بدونم قیمت و هزینه ارسال دستگاه ایزی باتور 96 تایی به میاندوآب چه قدر؟

  • مدیر سایت 8 اسفند 1396 / 8:42:16
   1 0

   سلام
   هزینه ارسال به سراسر کشور در این محصول رایگان هستش.
   قیمت خود محصول هم 625.000 تومان می باشد.که می تونید به صورت آنلاین از سایت ثبت سفارش بفرمایید.
   دستگاه جوجه کشی 96 تایی اسکندری

 • Majid esrafili 26 بهمن 1396 / 6:12:43
  1 0

  یه سوال دیگه برد jdr700 میشه روی 672تایی سفارش داد
  من یه دستگاه 168تایی با برد 900 میخوام بعد خرید کنترلر هاشونو عوض کنم ممکن هست؟

  • مدیر سایت 27 بهمن 1396 / 5:40:34
   0 0

   متوجه منظورتون نمیشم ؟ برای چی می خواهید این کار رو انجام بدید؟

  • Majid esrafili 27 بهمن 1396 / 8:50:51
   0 0

   میخوام با صرفه تر بشه چون روی دستگاه کوچیکم168 تایی برد 900 هست میخوام 672 تایی بخرم با برد 700 که بعد دستم رسیدن بردهاشونو عوض کنم

  • مدیر سایت 28 بهمن 1396 / 5:00:48
   0 0

   لطفا شماره تماس خودتون رو ارسال کنید تا واحد فروش برای مشاوره باهاتون تماس بگیرند.

 • مهدی 26 بهمن 1396 / 5:22:10
  0 1

  سلام شما تو دستگاه هاتون هیچکدوم تامین رطوبت بصورت تزریق اب نیس؟

 • Majid esrafili 26 بهمن 1396 / 3:45:31
  1 0

  سلام برای بوقلمون تعداد 200 به بالا کدوم دستگاه خوبه ؟
  و درهنگام سفارش دستگاه میشه بجای کنترلر jdr900.مدل پایینتر سفارش داد ؟

  • مدیر سایت 26 بهمن 1396 / 4:34:05
   0 0

   سلام
   می تونید از دستگاه جوجه کشی 336 تایی استفاده کنید.
   بله می تونید نوع برد رو تغییر بدید ولی پیشنهاد می کنیم از برد JDR 900 استفاده کنید.

 • رضا 22 بهمن 1396 / 7:25:10
  0 0

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
  ایا شرکت شما در شهرستان سبزوار نمایندگی دارد؟اگه دارید شماره تلفن با ادرسشو محبت کنید

  • مدیر سایت 23 بهمن 1396 / 10:01:16
   0 0

   سلام
   هم می تونید به صورت آنلاین سفارش ثبت کنید و مستقیم از کارخانه خرید کنید و همچنین
   برای دریافت شماره و آدرس نمایندگی با شماره ثابت شهر خودتون با آقای حیدری مسئول امور نمایندگی شرکت تماس بگیرید . ۰۹۱۴۴۴۸۳۱۸۸

 • ابوالفضل 18 بهمن 1396 / 11:09:05
  0 0

  سلام ببخشید شما در استان کرمان شهرستان سیرجان نمایدگی فروش دستگاه دارید

  • مدیر سایت 19 بهمن 1396 / 10:04:03
   0 0

   سلام
   هم می تونید به صورت آنلاین سفارش ثبت کنید و مستقیم از کارخانه خرید کنید و همچنین
   برای دریافت شماره و آدرس نمایندگی با شماره ثابت شهر خودتون با آقای حیدری مسئول امور نمایندگی شرکت تماس بگیرید . ۰۹۱۴۴۴۸۳۱۸۸

 • علیرضا 17 بهمن 1396 / 12:19:39
  0 0

  سلام خسته نباشید قیمت دستگاه جوجه کشی96تایی هنگام خرید از نمایندگی تان در استان تبریز مستقیما چقدر

  • مدیر سایت 17 بهمن 1396 / 12:53:15
   0 0

   سلام
   قیمت ها در سایت درج شده و در کل کشور یکسان می باشد.

 • فضل احمد 16 بهمن 1396 / 10:31:29
  0 0

  شماره تماس همراه با کد ۰۰۹۳۷۹…..۰

  • مدیر سایت 17 بهمن 1396 / 8:47:01
   0 0

   به زودی با شما تماس گرفته خواهد شد.

 • فضل احمد 16 بهمن 1396 / 10:29:08
  0 2

  باعرض سلام و خسته نباشید غرض مزاحمت این است که.
  یک دستگاه جوجه کشی شتر مرغ تمام اتومات در استان هرات افغانستان لازم دارم اگر لطف نمایید برایم معلومات دهید آیا میتوانید ارسال کنید و یا خیر؟ و در ضمن قیمت دستگاه و در چند مدت میتوانید ارسال نمایید ممنون جهت ارتباط میتوانید به شماره ذیل از طریق ایمو ٬وایبر ٬واتسپ ٬تلگرام تماس بگیرید .
  تشکر

  • مدیر سایت 17 بهمن 1396 / 8:47:50
   0 1

   سلام
   به زودی با شما تماس گرفته خواهد شد تا در مورد جزئیات توضیح داده بشه.

 • عربی 15 بهمن 1396 / 9:24:44
  0 0

  سلام
  من از مازندران هستم. برای پرور ش قرقاول و خرید تضمینی در چه سطحی حاضر به مکاری هستید.متشکرم

 • سجاد 10 بهمن 1396 / 9:39:27
  0 0

  آیا در اردبیل نمایندگی فروش دارید

  • مدیر سایت 10 بهمن 1396 / 12:05:23
   0 0

   برای دریافت نمایندگی لطفا با شماره ثابت شهر خودتون با ۰۹۱۴۳۸۸۳۱۸۸ مهندس حیدری تماس بگیرید.

 • آبتین 7 بهمن 1396 / 7:42:41
  0 0

  سلام دستگاه جوجه کشی 168 تایی اتوماتیک با شانه برای مرغ بومی، بلدرچین، بوقلمون، کبک و غاز با هزینه ارسال به شهر یاسوج سر جمع چقد میشه با تشکر

  • مدیر سایت 9 بهمن 1396 / 5:18:24
   0 0

   سلام
   قیمت دستگاه جوجه کشی 168 تایی با شانه همه کاره و برد 900 ، 1.170.000 تومان که هزینه ارسال 75.000 هزار تومانی داره به شهر شما .
   همچنین قیمت شانه های که خواستید برای ظرفیت 168 تایی :
   بوقلمون 16/500تومان
   بلدرچین 13/500تومان
   کبک 13/500تومان
   مرغ 10/500تومان
   هستش.

 • فرامرز 7 بهمن 1396 / 9:38:01
  0 0

  باسلام و خسته نباشید خدمت تمامی دست اندرکاران میخواستم ببینم آیا دستگاه جوجه کشی ۱۰۰۸ تایی به صورت نقدواقساط هم موجود هست یافقط نقدی باید پرداخت کرد

  • مدیر سایت 7 بهمن 1396 / 2:45:13
   0 0

   سلام
   پاسخ داده شد.

  • مدیر سایت 4 فروردین 1397 / 11:37:47
   0 0

   نمایندگی درشهر تالش استان گیلان دارید.

  • مدیر سایت 4 فروردین 1397 / 12:19:57
   0 0

   سلام
   لطفا با مسئول امور نمایندگی آقای حیدری 09144483188 با شماره ثابت شهر خودتون تماس بگیرید.

 • ناشناس 7 بهمن 1396 / 9:34:51
  0 0

  باسلام و خسته نباشید خدمت تمامی دست اندرکاران میخواستم ببینم آیا دستگاه جوجه کشی ۱۰۸ تایی به صورت نقدواقساط هم موجود هست یافقط نقدی باید پرداخت کرد

  • مدیر سایت 7 بهمن 1396 / 2:44:52
   0 0

   سلام
   در حال حاضر فقط فروش به صورت نقدی صورت میگیره ، می تونید پیش پرداخت داشته باشید و باقی هزینه رو هنگام تحویل پرداخت کنید.

 • عبداله 1 بهمن 1396 / 2:29:53
  0 0

  باسلام لطفا ادرس نمایندگی در شهرضا و یا اصفهان را میخوام

  • مدیر سایت 1 بهمن 1396 / 10:02:51
   0 0

   سلام
   برای دریافت نمایندگی لطفا با شماره ثابت شهر خودتون با ۰۹۱۴۳۸۸۳۱۸۸ مهندس حیدری تماس بگیرید.

 • Alireza 1 بهمن 1396 / 1:09:12
  1 0

  سلام خسته نباشید من ببین انتخاب دو دستگاه موندم که کدوم رو انتخاب کنم ! ینی((( ایزی باتور ۶ )))هست و دیگری((( هواباتور ۱ )))که برا جوجه کشی از مرغ زینتی و دیگر پرندگان میخواستم تازه میخوام این کار را شروع کنم پیشنهاد شما کدوم دستگاست؟؟
  ممنون♡♡

  • مدیر سایت 1 بهمن 1396 / 10:01:52
   1 1

   سلام
   اگر برای پرندگان زینتی می خواید پیشنهاد ما دستگاه جوجه کشی 12 تایی ایزی باتور شش هستش.

 • محمد 23 دی 1396 / 12:31:27
  0 1

  سلام برادر دستگاه 96تایی به باطری کار میکند به برق شهری هم کار میکند یا نه

  • مدیر سایت 23 دی 1396 / 12:46:02
   1 1

   سلام
   در اصل با برق شهری کار میکنه و در شرایط قطع شدن برق می تونید با باتری هم از دستگاه جوجه کشی 96 تایی استفاده کنید.

 • محمد 22 دی 1396 / 9:45:53
  0 0

  سلام خسته نباشيد برادر گرامی دستگاه جوجه کشی168 تایی چند کرایش میشه که در هرات افغانستان بفرستید

  • مدیر سایت 23 دی 1396 / 1:05:46
   1 0

   سلام
   لطفا شماره تماس ارسال کنید تا با شما تماس گرفته بشه.

 • محمدباقر 21 دی 1396 / 5:10:07
  1 0

  سلام و خداقوت هموطن.
  من دستگاه جوجه کشی مرغ نیاز دارم.
  میخوام تازه وارد این حرفه بشم.
  با اینکه تجربه این شغل را ندارم شما برای شروع کار چه مدل از دستگاهارو بهم پیشنهاد میکنید؟؟
  ممنون.

  • مدیر سایت 21 دی 1396 / 10:07:31
   0 0

   سلام
   اگر در ظرفیت زیر 100 عددی نیاز دارید پیشنهاد ما به شما دستگاه جوجه کشی 48 تایی و 96 تایی هستش ، همچنین اگر ظرفیت بیشتری میخواید پیشنهاد ما دستگاه جوجه کشی 168 تایی هستش.
   دستگاه جوجه کشی 96 تایی از مدل 48 تایی قابلیت های بیشتری مثل ستر و هچر همزمان ، دو طبقه بودن و سیستم گردش قوی تر داره.
   اگر نیاز به راهنمایی بیشتری دارید بفرمایید

 • علی اصغری 20 دی 1396 / 8:36:51
  0 0

  سلام خسته نباشید خدمت شما یک دستگاه جوجه کشی سخن گو ( سوپر مینیاتوری ۲۵۲ تایی ) که برام بفریستید افغانستان ولایت کندز تحویل بگیرم قیمتش با اینورتر
  ( سیستم برق اضطراری ) چقدر میشه ممــــنونم از خدمات شما واقعین که شما بهترین دستگاه جوجه کشی تولید میکنید

  • مدیر سایت 20 دی 1396 / 2:04:44
   0 0

   سلام
   لطفا شماره تماس خودتون رو ارسال کنید تا با شما تماس گرفته بشه

 • بهزاد 20 دی 1396 / 4:07:07
  0 0

  سلام.میشه یه برند مطمئن و قابل اعتماد برای خرید تخم نطفه دارو معرفی کنید؟آخه دور از جونتون همه کلاهبردارن.موندم از کجا بخرم

  • مدیر سایت 20 دی 1396 / 8:21:26
   0 0

   سلام
   لطفا با واحد فروش شرکت تماس بگیرید.
   044.32346612
   09144485590

 • محمدباقر 8 دی 1396 / 8:50:57
  0 0

  سلام خدمت شما و همکارانتان
  واقعا بهتون تبریک میگم کالاهای شما بی نظیر است.
  من ساکن شهر بم در استان کرمان هستم.
  میخواستم یک دستگاه با تمام امکاناتی که برای جوجه کشی است از شما خریداری کنم.میشه یک راهنمایی کنید کدوم محصول شمارو خریداری کنم؟؟
  و ادرس نمایندگیتون در استان کرمان یا شهر بم را بهم بدید؟
  بازم سپاسگذارم

  • مدیر سایت 8 دی 1396 / 9:47:57
   0 0

   سلام
   بسیار خوشحالیم که مورد رضایت شما قرار گرفته ایم.
   دستگاه جوجه کشی های ما از 12 عددی تا چند هزار عددی می باشد شما بفرمایید از چه پرنده ای قصد جوجه کشی دارید و در چه ظرفیتی؟
   برای دریافت نمایندگی هر شهر لطفا با شماره تلفن ثابت همان شهر با شماره تماس 09144483188 اقای حیدری تماس بگیرید.
   همچنین می تونید به صورت آنلاین و مستقیم از خود کارخانه خرید کنید و از 5 درصد تخفیف ویژه برخوردار بشید.
   موفق باشید.

 • سعید 20 آذر 1396 / 2:53:27
  1 1

  باسلام من می خام یه دستگاه جوجه کشی هزارتایی بگیرم ولی هیچ عطلاعاتی درمورد دستگاه جوجه کشی ندارم چیکار باید انجام بدم

  • مدیر سایت 20 آذر 1396 / 8:39:21
   0 0

   با سلام
   لطفا شماره تماس خودتون رو ارسال کنید تا با شما تماس گرفته بشه.

 • رجب حسن نژادد 1 آذر 1396 / 8:43:57
  0 0

  پرورش اردک درمزرعه وباغ میوه دریک دامداری مسقف۳۰۰مترمربع راهنمایی بفرمایید

 • ناشناس 17 آبان 1396 / 11:38:36
  0 0

  سلام شماره تولید و بخش فروش رو میخواستم

  • مدیر سایت 20 آبان 1396 / 3:35:22
   0 0

   با سلام خدمت شما
   ۰۴۴۳۲۳۴۱۷۹۶
   ۰۴۴۳۲۳۴۶۶۱۲
   ۰۴۴۳۲۳۷۹۱۸۸
   ۰۹۱۲۶۳۴۲۲۶۲

 • حمید 16 فروردین 1396 / 7:40:15
  0 0

  سلام من در آستانه انتخاب دستگاهی از شرکت شما برای جوجه کشی هستم ولی نمیدونم دستگاه با ظرفیت ۱۶۸بردارم یا بیشتر علت اصلی شک من چون واقعا قصد دارم این کار رو ادامه و ازطرفی میترسم درآینده از اینکه ظرفیت کمی رو انتخاب کردم پشیمون بشم؟از طرفی معرفی سری جدید دستگاه هاتون شهریور باعث بیشتر دودل بشم که احتمال داره کیفیت فنی و نرم افزاری بالا بره،بنظرتون با توجه به اینکه قصد من جوجه کشی غاز و فروش جوجه اون هست و بازاریابی اون رو انجام دادم و مشتری ها رو پیدا کردم کدوم دستگاه هست

  • fz.andishesabz 17 فروردین 1396 / 8:47:53
   0 0

   با عرض سلام و خسته نباشید. دستگاه 252 عددی مناسب ترین دستگاه برای مجوجه کشی از غاز میباشد که از سیستم جوجه کشی اتوماتیک غاز هم برخوردار است. توجه داشته باشید که در صورت خرید اینترنتی مراحل ارسال محصول سریعتر خواهد بود و علاوه بر این یک کتاب آموزش جوجه کشی کامل از 100 پرنده به رایگان در کنار درستگاه برایتان ارسال خواهد شد. برای خرید آنلاین این دستگاه از این وب سایت استفاده فرمائید: http://www.joojekeshi.com

 • حمید 16 فروردین 1396 / 7:35:44
  0 0

  سلام من در آستانه انتخاب دستگاهی از شرکت شما برای جوجه کشی هستم ولی نمیدونم دستگاه با ظرفیت ۱۶۸بردارم یا بیشتر علت اصلی شک من چون واقعا قصد دارم این کار رو ادامه و ازطرفی میترسم درآینده از اینکه ظرفیت کمی رو انتخاب کردم پشیمون بشم؟از طرفی معرفی سری جدید دستگاه هاتون شهریور باعث بیشتر دودل بشم که احتمال داره کیفیت فنی و نرم افزاری بالا بره,بنظرتون برای شروع از چه دستگاهی بهتره با توجه به اینکه قصد من فروش جوجه غاز هست و بازار یابی و فروش اینکار رو انجام دادم و مشتری خودمو پیدا کردم

  • fz.andishesabz 17 فروردین 1396 / 9:10:53
   0 0

   پاسخ داده شد.

 • محسن از جیرفت 25 اسفند 1395 / 10:12:15
  0 0

  سلام من تاریخ 5 اسفند دستگاه جوجه کشی 126تایی فول اتوماتیک خریدم…

  • fz.andishesabz 5 فروردین 1396 / 10:10:07
   0 0

   با سلام. لطفاً با شماره تماس 04432346612 در ارتباط باشید.

 • عبلس 24 اسفند 1395 / 1:25:30
  0 0

  سلام میخواستم بدونم که در مازندران هم نمایندگی دارین؟قیمت دستگاه 48 عددی چقدره؟ایا می توان با این دستگاه تخم غاز هم در اورد؟راندمان این دستگاه چقدره؟متشکرم

  • fz.andishesabz 25 اسفند 1395 / 8:28:45
   0 0

   با سلام. قیمت دستگاه جوجه کشی 48 تایی بر روی وب سایت درج شده است. گروه صنعتی اسکندری در مازندران نیز دارای نمایندگی فروش میباشد که میتوانید با شماره تماس 09144483188 در ارتباط باشید.

 • نورالله پوپل 12 اسفند 1395 / 10:42:28
  0 0

  چون هزینه تماس زیاد است میشه از طریق تلگرام و یا هم ایمیل همرایم به تماس شوید

  • fz.andishesabz 15 اسفند 1395 / 8:34:40
   0 0

   بله حتماً به واحد فروش انتقال میدم که با شما از طریق تلگرام در ارتباط باشند.

 • نورالله پوپل 11 اسفند 1395 / 7:39:52
  0 0

  سلام یه چند سوال داشتم :
  1-هزینه ارسال یه دستگاه 48 تایی به هرات چقد میشه؟
  2-ایا پول را بعد از تحویل میدم یا بایید قبل از تحویل بدم ؟
  3_میشه شماره کسی رو که بهم میفرسته ماشین رو بهم بدید؟

  • fz.andishesabz 12 اسفند 1395 / 8:18:14
   0 0

   با سلام. شما میتوانید هنگام تحویل دستگاه جوجه کشی مبلغ را پرداخت نمائید و نیازی به پرداخت قبل از تحویل نیست. برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس 04432346612 درارتباط باشید.

 • نورالله پوپل 11 اسفند 1395 / 10:29:18
  0 0

  هزینه یه ماشین جوجه کشی 48 تایی به هرات چقد میشه لطفا یکم معلومات بدهید ؟ میشه ادرس نمایندگی تون رو توی مشهد برام بفرستید ؟

  • fz.andishesabz 12 اسفند 1395 / 8:24:10
   0 0

   برای اطلاعات کامل در مورد نحوه ارسال و هزینه پستی با شماره تماس 09144483188 در ارتباط باشید اما لازم به ذکز است که سری ایزی باتور 48 تایی ارسال به سراسر ایران رایگان میباشد. با تشکر

 • نورالله پوپل 9 اسفند 1395 / 6:39:49
  0 0

  سلام من یک دستگاه چوچه کشی 30 دانه یی خانگی توی هرات افغانستان میخوام میشه در مورد ارسال و هزینه اش معلومات بدهید

  • fz.andishesabz 10 اسفند 1395 / 4:49:28
   0 0

   بله دوست عزیز هیچ مشکلی در مورد ارسال محصول به هرات افغانستان وجود ندارد. برای اطلاعات دقیق تر میتوانید با شماره تماس 984432346612+ در ارتباط باشید.

 • احسان 29 بهمن 1395 / 5:12:53
  0 0

  سلام و درود فراوان

  خسته نباشید

  من چند وقته که دنبال یه ماشین جوجه کشی با کیفیت میگردم ، گویا سایت شما از همه بهتره …

  آیا شما هم میتونید تخم نطفه دار هم واسه فروش بذارید ؟؟؟؟؟

  ممنون

  • fz.andishesabz 30 بهمن 1395 / 6:30:35
   0 0

   بله با کیفیت ترین دستگاه های جوجه کشی در خاور میانه محصول گروه صنعتی اسکندری میباشد. فروش تخم در حیطه کاری ما نیست متاسفانه

 • پوریا 20 بهمن 1395 / 1:59:06
  0 0

  سلام .میخواستم بدونم شما در رشت از استان گیلان هم نمایندگی دارید? و قیمت تمام شده
  دستگاه 420 تایی

  • fz.andishesabz 21 بهمن 1395 / 5:06:59
   0 0

   بله گروه صنعتی اسکندری در استان گیلان هم دارای نمایندگی فروش دستگاه های جوجه کشی هست برای اطلاع از قیمت و آدرس نمایندگی با شماره تماس 09144483188 در ارتباط باشید

 • جواد 19 دی 1395 / 6:54:08
  0 0

  سلام ببخشین دراستان هرمزگانم نمایندگی دارین قیمت دستگاه ١٢۶تایی چنده و١۶٨تایی رانمان سخنگوباایناکه سخنگونیستن فرق داره یاکیفیت راندمانیشون یکی هست

  • fz.andishesabz 20 دی 1395 / 8:57:24
   0 0

   با سلام دوست عزیز گروه صنعتی اسکندری بزرگترین سازنده دستگاه های جوجه کشی در خاور میانه دارای نمایندگی در تمامی استان های ایران میباشد از جمله هرمزگان ، برای تماس با مدیریت بخش نمایندگی ها با شماره تماس 09144483188 در ارتباط باشید

 • حامد 12 دی 1395 / 12:38:27
  0 0

  با سلام
  ما در تهران و در طبقه دوم مکانی به مساحت 40 متر مربع داریم. آیا می توان برنامه پرورش بلدرچین تخم گذار را با یکی از دستگاه های شما راه اندازی کرد؟ مثلا دستگاه دو هزار تایی تخم بلدرچین. آیا بلدرچین بوی بد و مزاحمت برای همسایه تولید می کند یا با تهویه هوا مشکلی پیش نمی آید؟
  لطفا با توجه به مکان و اطلاعاتتون از دستگاه ها من را راهنمایی کنید/. کلا بدون تجربه در این زمینه هستم. ممنون

  • fz.andishesabz 14 دی 1395 / 9:12:12
   0 0

   بله پرنده بلدرچین پرنده ای است که میشه در کمترین فضای ممکن جوجه کشی کرد و در کمترین فضای ممکن هم پرورشش داد . بلدرچین کمترین میزان بیماری رو داره و بیشترین راندمان رو در میون پرنده ها داره

 • هاست ویندوز 21 آذر 1395 / 1:02:29
  0 0

  بسیار عالی!
  سپاسگزارم بابت زحماتی که میکشید و مطالبی که در سایت قرار میدید.

  • fz.andishesabz 14 دی 1395 / 11:41:05
   0 0

   من هم از خدمات شما متشکرم

 • حمید 19 مرداد 1395 / 10:43:00
  0 0

  دستگاه۱۲۶تایی بخارسردداره وانتخاب پرندگان خوددستگاه انجام میده یاخودمان بایدتنظیمش کنیم.قیمت۱۲۶تایی چنده

  • fz.andishesabz 20 مرداد 1395 / 8:58:46
   0 0

   دستگاه جوجه کشی 126 تایی از طریق پر کردن ظرف آب داخل دستگاه رطوبت مورد نیاز جوجه کشی را تامین می کند و انتخاب پرنده مورد نظر در سیستم دستگاه های جوجه کشی با ظرفیت کم وجود دارد. قیمت با شانه کره ای 760000 تومان و با شانه معمولی 710000 تومان می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با بخش فروش تماس حاصل فرمائید.

 • حمید 19 مرداد 1395 / 10:29:58
  0 1

  سلام.شمادرشهرستان رفسنجان نمایندگی دارید

  • fz.andishesabz 20 مرداد 1395 / 8:49:38
   0 0

   سلام بله در تمامی شهر های ایران و استان کرمان وهمچنین در شهر رفسنجان نمایندگی داریم .برای اطلاع از شماره تماس با نمایندگی ها در هر شهر با واحد فروش تماس بگیرین تا راهنمایی لازم رو در اختیارتون قرار بدن

 • الی 19 مرداد 1395 / 6:02:24
  0 0

  سلام ..میشه همزمان تو دستگاه جوجه کشی هم تخم مرغ گذاشت هم تخم شتر مرغ؟؟؟؟؟لطفا راهنمایی کنید سریع

  • fz.andishesabz 19 مرداد 1395 / 8:41:19
   0 0

   برخی از پرنده ها رو میشه هم زمان در دستگاه جوجه کشی قرار داد ولی شتر مرغ و مرغ رو نمیشه هم زمان قرار داد ولی بعضی از پرنده ها مثلا کبک و بلدرچین رو میشه هم زمان در یک ماشین جوجه کشی با کیفیت قرار داد

 • محمد 3 مرداد 1395 / 9:33:01
  0 0

  قیمت دستگاه ۹۲۶ تایی چقد با هزینه تحویل در هرات ؟
  ممنون میشم جوابم بدید

  • fz.andishesabz 9 مرداد 1395 / 12:39:47
   0 0

   قیمت 550 هزار تومان هزینه حمل تا هرات 200 هزار تومان و هزینه حمل در کابل و مزارشریف هم همان 200 هزار تومان هستش

 • محمود 23 تیر 1395 / 7:30:21
  0 0

  با سلام ایا کار خانه شما در بجنورد یا شهرستان مانه وسملقان نمایندگی دستگاه جوجه کشی دارد من دستگاهی را می خواهم که قابلیت جوجه کشی بوقلمون مرغ -شتر مرغ- وبلدرچین وکبک را داشته باشد. چنین چیزی را دارید؟ با چه ظرفیتی؟وبا چه قیمتی؟ وایا تخم نطفه دار هم دارید؟ چه طیوری؟ وایا امکان ارسال به بجنورد وجود دارد؟ باتشکر اکبرزاده

  • fz.andishesabz 26 تیر 1395 / 7:57:51
   0 0

   با سلام خدمت شما دوست عزیز پاسخ تمامی سوالات شما مثبت هست ما هم در شهرستان بجنورد نمایندگی داریم و هم دستگاهی با قابلیت جوجه کشی از تمام طیور لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با گروه فروش کارخانه تماس حاصل فرمایید

 • رضا علیزاده 17 اردیبهشت 1395 / 12:11:54
  0 0

  سلام.
  رضا علیزاده هستم از هرات افغانستان.
  میخواستم در مورد کلیه وسایل مرغداری یه اطلاعات برام ایمیل کنید.
  میخواستم بدونم یه مرغداری گوشتی با ظرفیت ۱۰۰۰۰ راس مرغ گوشتی حدودا چقدر هزیننه برمیداره؟
  از وسایل نگهداری برای فصول زمستانی و تابستانی تا قسمت کشتار و بسته بندی.
  ایمیل بنده: ……………….@gmail.com

  • fz.andishesabz 19 اردیبهشت 1395 / 11:09:35
   0 0

   اطلاعات شما برای پیگیری به بخش فروش خارجی داده شد لطفا با شماره 09143883380 از طریق وات سپ و وایبر و تلگرام در ارتباط باشید

 • توحید 18 بهمن 1394 / 11:29:14
  0 0

  سلام من واقعا گیج شدم سایت نطفه میگه ما بهترین و بزرگترین در زمینه جوجه کشی هستیم شما میگید ما هستیم!

  اونا میگن ستر و هچر بصورت همزمان وجود نداره شما میگید وجود داره

  اونا میگن دستگاههای ما بهترینن شما میگید مال ما بهترینن

  بلاخره کدوم؟!

  تور خدا صریح جواب بدید با تشکر

  • fz.andishesabz 10 اسفند 1394 / 11:16:39
   0 0

   تفاوت های بسیار زیادی بین یک کارخانه و به قول شما یک وب سایت وجود داره!!!!!!!!!!!!!!
   از طرف دیگه پیشنها میکنم در گوگل سرچ بفرمایید کلاه برداری سایت نطفه تا اطلاعات خوبی به دست بیارید!!!!!!!!
   و در نهایت اگر با وجود مطالعه این مقاله هنوز هم تردید دارید راه نهایی اینه که امتحان کنید!!!
   ما اصرار زیادی نداریم از ما خرید کنید چرا که یا ما را انتخاب میکنید یا بعد از امتحان رقیبان دوباره نزد ما برخواهید گشت

 • mahmood 17 دی 1394 / 6:25:10
  0 0

  سلام خدمت شما محترما:

  من میخواهم یک دستگاه 1090 تایی یا 1850 تایی از خود کارخانه خریداری کنم لطفا و در شهر هرات افغانستان تحویل بگیرم اگر امکانش هست به زود ترین فرست بنده را راهنمایی کنید . با شانه شتر مرغی و شانه همه کاره اگر دیگر لوازم پرورش را هم داریم از شما خریداری میکنم…ممنون میشم

  • fz.andishesabz 24 دی 1394 / 9:31:23
   0 0

   سلام ما برای هرات افغانستان دستگاههای زیادی فروختیم در تاریخ 94/10/10 یک نفر از هرات افغانستان آمده بود ارومیه و در دفتر ما تشریف داشت اسمش آقای عظیمی بود شماره تلفن افغانستانش هم 00937842550000 این بود میتونی تماس بگیری باهاش صحبت بکنی و مطمئن بشی از محصولات ما شما اگر نیاز داشتی با شماره تلفن 09144473924 قصابی مدیر فروش کارخانه تماس بگیرید هر دستگاه با هر ظرفیتی که بخوای برات میفرستم هرات تحویل بگیرید.

  • fz.andishesabz 24 دی 1394 / 9:41:03
   0 0

   سلام ما همیشه فروش دستگاه جوجه کشی به هرات داریم و میتونیم براتون ارسال کنیم 94/10/10 یک نفر از هرات افغانستان آمده بود دفتر کارخانه در ارومیه دستگاه جوجه کشی خریداری نمود به نام آقای عظیمی با شماره تلفن 0093784250000 میتونی باهاش تماس بگیری و در مورد خرید دستگاهت اطمینان حاصل کنی اگر هم خواستی دستگاه خریداری کنی با شماره تلفن مدیر فروش کارخانه تماس بگیر به نام توحید قصابی و خرید کن باز اگر مشکلی بود میتونی تماس بگیری و بپرسی .09144473924

 • علی 14 دی 1394 / 5:18:00
  0 0

  ببخشید اگر امکان داره یه شماره فعال برام از نمایندگی تون از شهر هرات افغانستان بفرستید ممنون

   

  • fz.andishesabz 14 دی 1394 / 11:06:51
   0 0

   بله البته که امکان داره اما دوست عزیز در وب سایت امکانش نیست برای اطلاع از تلفن های تماس نمایندگیهای افغانستان میتوانید شماره تلفن زیر را در تلگرام و یا وات ساپ و یا اسکایپ و وایبر ادد کنید.
   09144483188

 • ابوذر 12 آذر 1394 / 9:18:44
  0 0

  سلام من از استان قزوین شهرستان ابیک هستم می خواستم پرورش بلدرچین تخمی با بلدرچین آماده به تخم گذاری بزنم و برای ابتدا 2000عدد بلدرچین می خوام به همراه قفس و دیگر وسایل آن و چون ک طبق اطلاعات من بلدرچین بازدهی سریع و بالایی دارد و احتیاج به یک مشاوره ی تخصصی و حضوری دارم اگه امکان داره جوابش رو به جی میلم ارسال کنید ممنون.

  • fz.andishesabz 14 آذر 1394 / 8:27:03
   0 0

   تمامی تجهیراتی که برای پرورش بلدرچین ذکر نمودید جزء تولیدات کارخانه ما می باشد برای مشاوره حضوری و تخصصی با تلفن های گروه فروش کارخانه تماس حاصل فرمایید.

 • میثم 3 آبان 1394 / 12:41:00
  0 0

  سلام خسته نباشید هزینه ارسال دستگاه جوجه کشی 420 تایی به مشهد چقدر است؟ در مشهد هم نمایندگی دارد یا خیر؟

  • fz.andishesabz 11 آبان 1394 / 12:40:01
   0 0

   سلام هزینه ارسال دستگاه جوجه کشی 420 تایی به مشهد 70 هزار تومان در مشهد هم نمایندگی داریم آقای دکتر سبزی تلفن 09151164409

 • علی 26 مهر 1394 / 11:12:42
  0 0

  میشه ادرس هرات رو برام بدین ؟
  همچنان چقدر قیمتش هست با ترانزیتش ؟

  • fz.andishesabz 27 مهر 1394 / 8:31:02
   0 0

   تلفن و آدرسش رو باید با استفادهخ از تماس تلفنی و یا وات ساپ و وایبر با شماره 09143883380 به دست بیارید و اینکه هزینه ترانزیتش خیلی زیاد نیست و خیلی کمه بهتره با استفاده از تماس تلفنی یا وایبر و یا وات ساپ با آقای رسول محمودی 00989143883380 تماس بگیرید و یا اسکایپ نیم reza_266 رو اد کنین و صحبت کنین

 • علی 25 مهر 1394 / 6:28:16
  0 0

  اگر نداره یه راحل برای خرید دستگاه بدید ممنون میشم

  • fz.andishesabz 26 مهر 1394 / 8:58:35
   0 0

   044.32346612
   044.32341796
   برای خرید دستگاه جوجه کشی

 • علی 25 مهر 1394 / 6:23:28
  0 0

  ایا محصولات شما در افغانستان هم وجود داره ؟

  • fz.andishesabz 26 مهر 1394 / 8:52:25
   1 0

   بله در افغانستان نمایندگی فعال دستگاه جوجه کشی داریم و امکان ارسال مستقیسم از طرف کارخانه هم وجود دارد در صورت لزوم با بخش فروش تماس حاصل فرمایید تا برای شما ارسال گردد و یا نمایندگی به شما معرفی گردد

 • سامى 4 مهر 1394 / 8:01:59
  0 0

  با سلام ايا شركت شما قادر به تحويل ماشين جوجه كشى يا انكوباتور در اربيل ميباشد يا نه در صورت امكان قيمت دستكاه انكوباتور 420 تايى تحويل در اربيل جقدر ميباشد

  • fz.andishesabz 5 مهر 1394 / 8:05:53
   0 0

   بله کارخانه ما امکان تحویل دستگاه جوجه کشی 420 تایی و یا هر نوع دستگاه جوجه کشی دیگر را در اربیل و یا هر نقطه دیگر از شمال عراق را دارا میباشد به دو طریق
   اول: امکان ارسال مستقیم هر نوع دستگاه جوجه کشی به اربیل کردستان عراق بصورت مستقیم وجود دارد و دستگاه سه روز بعد از سفارش در اربیل تحویل میگردد هزینه حمل مناسب و در حدود 200 هزار تومان برای دستگاه جوجه کشی 420 تاییی میباشد.
   دوم: گروه صنعتی اسکندری دارای نمایندگی فعال فروش و خدمات پس از فروش در اربیل میباشد که دوره های تخصصی تعمیرات و فروش را طی کرده اند. در صورت تمایل میتوانید مستقیما از سلیمانه یا اربیل خرید نمایید.

 • شهاب دارائي 26 شهریور 1394 / 8:13:24
  0 0

  سلام من ميخواهيم بيشتر توضيح بديد خيال داريم كارم عوض كنم و در اين كار سرمايه گزاري كنم

  • fz.andishesabz 29 شهریور 1394 / 7:29:55
   1 1

   هر سوالی داشته باشید من در خدمتم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X