گروه صنعتی اسکندری EIG در سال ۱۳۷۲ ( ۱۹۹۳ میلادی )  در شهر ارومیه مرکز آذربایجان غربی در شمال غربی ایران در یک مغازه کوچک با هدف تولید تجهیزات و ماشین آلات صنعت مرغداری تاسیس گردید. با گذشت دو دهه بعد از طی کردن مراحل پیشرفت حال گروه صنعتی اسکندری تبدیل به کارخانه ای بزرگ در صنعت تولید تجهیزات جوجه کشی و مرغداری گردیده است.

کارخانه

کارخانه گروه صنعتی اسکندری

آدرس کارخانه : ارومیه – شهرک صنعتی فاز دو توسعه بلوارمهارت واحدهای ۱۱و۱۹و۲۰ آدرس : دفتر مرکزی فروش مستقیم کارخانه ارومیه – بزرگراه خاتم الانبیا – بعد از ورودی خیابان المهدی ابتدای باند پایین بزرگراه فروشگاه گروه صنعتی اسکندری شماره تماس دفتر مرکزی فروش مستقیم کارخانه :

 • ۰۴۴۳۲۳۴۱۷۹۶
 • ۰۴۴۳۲۳۴۶۶۱۲
 • ۰۴۴۳۲۳۷۹۱۸۸
 • ایمیل : reza@mehsaz.com
 • سامانه پیامکی : ۱۰۰۰۸۰۰۰۸۰

کارشناسان رسمی فروش کارخانه :

 • ۰۹۱۴۳۴۰۳۴۶۳ ( Telegram , Whatsapp , Skype )
 • ۰۹۱۴۴۴۷۳۹۲۴ ( Telegram , Whatsapp , Skype )
 • ۰۹۱۴۴۴۷۳۹۲۴ ( Telegram , Whatsapp , Skype )

فروش تهران :

 • ۰۹۱۲۶۳۴۲۲۶۲
 • ۰۹۱۲۵۵۴۷۲۲۹

 

کنترل کیفی دستگاه جوجه کشی

کنترل کیفی دستگاه جوجه کشی

  کیفیت اتفاقی نیست در کارخانه گروه صنعتی اسکندری به عنوان بزرگترین تولید کننده ماشین جوجه کشی در خاورمیانه سالانه ۹۰۰۰ دستگاه جوجه کشی در سایز های کوچک و بزرگ تولید و به بازار فروش ارائه میگردد. کنترل کیفی دقیق و اصولی به عنوان مهمترین و اصلی ترین دغدغه مدیریت این مجموعه مطرح میباشد و در همین راستا قویترین تیم و سیستم کنترل کیفی برای خط تولید ماشین های جوجه کشی در نظر گرفته شده است. تمامی ماشین های جوجه کشی ساخت EIG چهار مرحله تست و کنترل کیفی دقیق را پشت سر میگذارد تا آماده ارسال به مشتری گردد این مراحل عبارت است : 1) برد دیجیتالی ( یا همان مدار الکترونیکی ) یکی از اصلی ترین و حیاتی ترین قطعات ماشین جوجه کشی میباشد خود این قطعه در کارگاه الکترونیک ماشین سازی EIG منتاژ میگردد و در دو مرحله کنترل کیفی دقیق توسط دستگاه های مختلف و توسط مهندسین مجرب این قطعات تست شده و برچسب کنترل کیفی دریافت میگردد. در این برگه های کنترل کیفی شماره سریال دستگاه و تاریخ و ساعت و نام مهندس کنترل کننده روی دستگاه ثبت میگردد تا در صورت بروز هرگونه مشکل مسئولیت دقیقا متوجه مهندس کنترل کننده قطعه باشد. 2)  در دومین مرحله از کنترل کیفی، بعد از اتمام منتاژ دستگاه جوجه کشی دستگاه توسط مسئول کنترل کیفی خط تولید در محل سالن منتاژ تست و کنترل کیفی شده و در صورتی که هیچ گونه ایراد و اشکال فنی نداشته باشد به اتاق تست کارخانه منتقل میگردد. 3)  مرحله سوم و نهایی کنترل کیفی ماشین های جوجه کشی ساخت EIG توسط متخصین کنترل کیفی کارخانه صورت میگیرد در این مرحله تمامی قطعات دیجیتالی ، الکترونیکی ، الکترونیکی ، مکانیکی و قطعات بدنه و درب و سیستم های اکسیژن گیری و … توسط مهندسین مجرب و تیم طراح قطعه به قطعه تست و از صحت کارکرد آنها اطمینان حاصل میگردد. 4)  در مرحله چهارم از مراحل کنترل کیفی در EIG به صورت رندوم از هر ده دستگاه جوجه کشی دو دستگاه به صورت اتفاقی انتخاب شده و با جای گذاری تخم نطفه دار مطمئن در آن قدرت جوجه آوری دستگاه ها تست میگردد تا اطمینان حاصل کنیم که شما بهترین ماشین های جوجه کشی ممکن را تهیه می فرمایید. برخی اقدامات دیگر که برای اطمینان از کیفیت دستگاه جوجه کشی در این کارخانه انجام میگردد:

 •  تمامی مواد اولیه وارد شده به کارخانه قبل از ورود به انبار توسط مسئولین کنترل کیفی تست میگردد تا از خرید هر نوع ماده اولیه نا مرغوب اجتناب گردد.
 •  بهترین نوع بسته بندی جهت ارسال دستگاه تهیه گردیده که بر اثر فشار وارد شده به بسته بندی در پست یا تی پاکس یا باربری مشکلی متوجه دستگاه نباشد.
 • کیفیت تنها افتخار ماست نه از دیروز بلکه از ۲۵ سال پیش در خدمت شما هستیم