حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

راهنمای خرید از ما

کارخانه جوجه کشی

راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی

سوالات متداول قبل از خرید از گروه صنعتی هواباتور EIG


نام کارخانه شما چیست و چند سال است که در این زمینه فعالیت می کند؟

نام این کارخانه گروه صنعتی اسکندری است و از سال 1372 تاسیس شده و فعالیت می کند.  و سالهاست که محصولات خود را با برند ثبت شده       EASY-BATOR روانه بازار های داخلی و خارجی می نماید.


کارخانه شما  در کدام شهر قرار دارد ؟

کارخانه گروه صنعتی اسکندری در حال حاضر در ارومیه شهرک صنعتی فاز دو توسعه بلوار مهارت پلاک های 11 و 19 و 20 قرار گرفته است و دفتر مرکزی فروش این گروه صنعتی در ارومیه بزرگ راه خاتم النبیا ابتدای باند پایین جنب تراشکاری اسکندری قرار گرفته است وکارخانه جدید این کارخانه نیز  در شهرک صنعتی فاز دو ارومیه نبش خیابان ششم در فضای به مساحت یک هکتار در حال احداث می باشد.جهت اطلاع از آدرس دقیق و شماره های تلفن دفاتر کارخانه اینجا کلیک کنید. همچنین این کارخانه با توجه به سابقه 25 ساله در اکثر شهر ستان ها و مراکز استان ها دارای نمایندگی فعال میباشد.


چگونه می توان از کارخانه شما خرید کنم ؟

شما می توانید در هر جای ایران که باشید با کارشناسان فروش کارخانه تماس حاصل فرمایید تا محصولات گروه صنعتی اسکندری برای شما ارسال گردد.همچنین می توانید حضورا به هر یک از دفاتر کارخانه جهت خرید مراجعه کنید.از سوی دیگر این کارخانه در بسیاری از استان ها و شهر ها دارای نمایندگی فعال و انحصاری می باشد که شما می توانید با واحد فروش کارخانه تماس گرفته و آدرس و تلفن این نمایندگی ها به دست آورده و با آنها تماس بگیرید و از طریق این نمایندگی ها محصولات دلخواه خود را تهیه کنید.همچنین این کارخانه دارای نمایندگی های مجاز در ترکیه  عراق و افغانستان و آذربایجان و ارمنستان می باشد که شما می توانید محصولات این کارخانه را در آن کشورها نیز از طریق این نمایندگی ها تهیه فرمایید .

همچنین گروه صنعتی اسکندری دارای قرار داد رسمی و قانونی با کارخانه پست جمهوری اسلامی ایران و برخی از موسسات حمل و نقل کالا همانند پیک باد پا ، کارخانه تی پاکس ، و کارخانه کالا رسان و باربری وطن میباشد که این امکان را برای شما فراهم می سازد که کالای سفارش داده شده را ابتدا تحویل بگیرید و وجه ان را نیز هنگام تحویل پرداخت نمایید

 


 

EIG چیست ؟ 

گروه صنعتی اسکندری به اختصار EIG برگرفته از Eskandari industrial Group   و  در حال حاضر بزرگترین تولید کننده ماشین های جوجه کشی خانگی و صنعتی در خاورماینه هست.

همچنین این کارخانه بزرگترین صادرکننده ماشین های جوجه کشی و دستگاه های جوجه کشی خانگی در ایران می باشد.


 

کیفیت محصولات شما در چه حدی است؟

گروه صنعتی اسکندری دارای گواهینامه ایزو 9001 در مدیریت کیفیت کالا بوده و این استاندارد از طرف کارخانه های آلمانی در این کارخانه پیاده سازی شده است. تمامی محصولات این کارخانه در چندین مرحله از زمان ورود مواد اولیه به انبار تا تولید قطعات اولیه زمان منتاژ و پس از منتاژ نهایی در بازه های زمانی مختلف کنترل کیفی شده و تست کامل میگردند.

همچنین تمامی قطعات الکترونیکی به کاررفته در ماشین های جوجه کشی توسط تسترهای الکترونیکی در فشار آمپر بالا بصورت شبیه سازی ساعت ها تست میگردند تا از کیفیت آنها اطمینان حاصل شود از سوی دیگر غلظت اکسیژن و دی اکسید کربن و قدرت هیتر و رطوبت ساز توسط مهندسین با تجربه کنترل شده برچسب کنترل کیفی دریافت می نمایند و در صورتی که دستگاه با موفقیت از تمامی این مراحل تست را طی کند از کارخانه خارج و به انبار مرکزی منتقل میگردد.


 

گارانتی محصولات شما به چه شکلی است؟

بعد از گذراندن مراحل متفاوت و مختلف کنترل کیفی هر محصولی که در گروه صنعتی اسکندری طراحی و تولید شده باشد یک بارکد 9 رقمی دریافت میکند و به واسطه این بارکد 9 رقمی نقشه برد دستگاه ، نقشه بدنه دستگاه ، لیست کامل قطعات دستگاه ، نقشه سیم کشی ، روز و ساعت و سال تولید ، مسئولین کنترل کیفی که آن را تایید کرده اند و کارگران و سرکارگرانی که مسئول تولید آن بوده اند با همان بارکد در سیستم کامپیوتری کارخانه ذخیره میگردد.

بعد که شما به عنوان مشتری دستگاه را تهیه می فرمایید برای اطمینان از اصل بودن دستگاه خود و فعال سازی گارانتی به وب سایت WWW.IR-HOVABATOR.COM  مراجعه میکنید و با نام و نام خانوادگی و آدرس خود گارانتی دستگاه را ریجستر ( فعال ) می نمایید. با این روش در صورتی که دستگاه شما با مشکلی مواجه شود با یک تماس با گروه صنعتی اسکندری و دادن بارکد 9 رقمی نقشه و نوع دستگاه شما برای مسئول خدمات پس از فروش مشخص شده و در صورتی که اشکان نرم افزاری باشد مشکل از راه دور بر طرف میشود و در صورتی که اشکال سخت افزاری وجود داشته باشد فورا اطلاعات شما به نمایندگی خدمات پس از فروش داده میشود تا با حضور در آدرس شما مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند.

با توجه به کیفیت بسیار بالای محصولات گروه صنعتی اسکندری درصد گارانتی این کارخانه بسیار پایین و در حد ناچیز میباشد ولی این سیستم این امکان را برای شما فراهم می کند تا با گذشت سالها از خرید شما با یک تماس و دادن بارکد به بخش خدمات کارخانه اطلاعات دستگاه شما برای مهندسین خدمات پس از فروش کارخانه مشخص گردد و امکان تامین قطعات یدکی حتی بعد از گذشت ده ها سال نیز برای دستگاه شما ممکن باشد.


 

مدیریت کارخانه گروه صنعتی اسکندری با چه کسی است؟

گروه صنعتی اسکندری یک کارخانه با مدیریت خانوادگی می باشد و از سال ۱۳۷۲ به همت  جواد اسکندری تاسیس گردیده است  و رشدی فزاینده را در طول این سه دهه تجربه کرده است مدیریت  این مجتمع از اردیبهشت 1385 به رضا اسکندری تعلق گرفت و ایشان تا سال ۱۳۹۳ پست ریاست هیات مدیره و مدیریت عامل را بر عهده داشتند در طی این هشت سال حجم تولیدات و سرمایه کارخانه  افزایش ۱۱ برابری را تجربه کرد و این موسسه از یک کارگاه صنعتی به یک کارخانه مدرن با سرمایه قابل توجه تبدیل گردید. در دی ماه ۱۳۹۳ با استعفای ایشان از عضویت در هیات مدیره و مدیریت عامل موافقت گردید و مجددا بعد ازهشت سال آقای جواد اسکندری به عنوان رئیس هیت مدیره و مدیرعامل انتخاب شد. یک سال بعد از این انتصاب گروه صنعتی اسکندری به عنوان واحد نمونه صنعتی آذربایجان غربی انتخاب گردید و دو سال بعد از این  انتصاب با معرفی ۴ محصول جدید  حجم تولیدات کارخانه به دوبرابر سال ۱۳۹۳ رسید. و شتاب رشد کارخانه با سرعت بیشتری ادامه پیدا کرد.

علت استعفای آقای رضا اسکندری مشکلات شخصی عنوان شده است و ایشان از همان تاریخ به عنوان مشاور مدیرعامل در این کارخانه مشغول به کار میباشند.


 

آیا امکان خرید مستقیم از کارخانه می باشد ؟

بله.بیشترین فروش کارخانه از طریق فروش مستقیم و بدون واسطه کالا ها به مشتریان صورت می پذیرد.شما می توانید با کارشناسان فروش ما تماس گرفته و ضمن مشاوره دستگاه مورد نیاز خود را انتخاب نمایید سپس مبلغ آن را به حساب کارخانه واریز نمایید تا دستگاه برای شما در کمترین زمان ممکن ارسال گردد.امکان پرداخت وجه دستگاه هنگام تحویل به مشتری برای برخی از شهرستان ها امکان پذیر است.جهت کسب اطلاعات بیشتر در این مورد با ما تماس بگیرید.

خرید مستقیم از کارخانه هزینه های شما را کاهش داده و دستگاه خود را با کمترین قیمت ممکن تهیه می فرمایید.


 

سیستم پشتیبانی و خدمات پس از فروش و گارانتی شما چگونه صورت میگیرد ؟

خدمات گارانتی و وارانتی در این کرخانه به ۳ صورت انجام می شود.

۱:گروه متشکل از سه نفر شامل خانم دکتر مرندی به عنوان دام پزشک و متخصص امر جوجه کشی , آقای مهندس رضا زاده طراح سیستم های الکترونیکی و آقای رضا اشرفی  مهندس مکانیک با تجربه ماشین های جوجه کشی همه روزه به جز روز های جمعه از ساعت ۸ صبح تا ۵ بعد از ظهر اقدام به مشاوره و راهنمایی مشتریان این کارخانه جهت یک جوجه کشی موفق می نماید و وظیفه دارند هر گونه ایراد فنی را با ارسال قطعات و هر نوع ایراد غیر فنی را با آموزش فرد استفاده کننده برطرف نماید.جهت بهره مندی از این خدمات با تلفن شماره ۳۳۷۴۴۹۸۸ ۰۴۴ ( 4 خط ) تماس حاصل فرمایید.

۲:جناب آقای مهندس علی لو به عنوان اکیپ سیار این کارخانه به صورت مداوم به شهرستان های فاقد نمایندگی مسافرت نموده و ایرادات دستگاه های این کارخانه را در محل برطرف می نماید.

۳: شصت نمایدندگی این کارخانه در سطح ایران مجهز به کارشناسان دور دیده در کارخانه EIG  و کلیه لوازم یدکی مورد نیاز می باشد.شما می توانید با وجود این نمایندگی ها از دریافت بهترین نوع خدمات پس از فروش در سطحی فراتر از ایران مطمن باشید.


نماد اعتماد چیست و به چه معنی میباشد؟

نماد اعتماد یا ای نماد نمادی الکترونیکی است که به وب سایت های معتبر بعد از طی مراحل قانونی و اطمینان از صلاحیت مدیریت فروشگاه اینترنتی و بررسی مجوزات مربوطه به وب سایت های اینترنتی داده میشود و شما میتواند تا حد زیادی به وب سایت دارنده نماد اعتماد ، اطمینان کنید و با خیال راحت از سایت های دارنده این نماد خرید نمایید. وب سایت های گروه صنعتی اسکندری دارای نماد اعتماد الکترونیکی هستند. و هر سه ماه یک بار  جهت تمدید این نماد وب سایت های این کارخانه مورد ارزیابی مجدد قرار میگیرند. سایت دارنده این نماد تا حد قابل قبولی تحت نظارت زیر مجموعه های سازمان صنعت و معدن و تجارت بوده و شما میتوانید با خیالی با آن سایت معامله آنلاین انجام دهید.


 

نماد سامان دهی چیست؟

نماد سامان دهی از طرف وزارت ارشاد به وب سایت ها اعطا میشود و نشان دهنده این است که تصاویر غیر اخلاقی در آن وب سایت وجود ندارد پس نباید نماد سامان دهی را با نماد اعتماد اشتباه گرفت بعضی از وب سایت ها با سوء استفاده از نماد سامان دهی از بی اطلاعی مردم استفاده کرده و نماد سامان دهی را به جای نماد اعتماد جاء میزنند. لازم به ذکر است گروه صنعتی اسکندری هم دارای نماد اعتماد و هم دارای نماد سامان دهی میباشد.


 

مزیت گروه اسکندری EIG نسبت به سایر گروه های فعال در حیطه کاری چیست ؟

 • تکنولوژی بسیار بالا
 • خلاقیت و نوع آوری
 • مواد اولیه مرغوب
 • قیمت رقابتی
 • شبکه گستره فروش و خدمات پس از فروش
 • طراحی ویژه به دلیل سرمایه گذاری بالا
 • تجربه 25 ساله در تولید محصولات
 • اطمینان از ارائه خدمات پس از فروش و قطعات یدکی در آینده
 • اطمینان از دریافت صحیح و سالم کالا های خریداری شده

 

تکنولوژی بالا: مطمئنا تکنولوژی ای که در تولید دستگاه های جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری به کار میرود پیش رو در ایران و آسیا و نزدیک و قابل رقابت با برترین تولید کننده گان ماشین جوجه کشی درجهان است به گونه ای که این کارخانه در حال حاضر تنها تولید کننده دستگاه جوجه کشی سخن گو در ایران ، تنها تولید کننده دستگاه های جوجه کشی مجهز به SHT SENSIRION  ( سنسور ساخت سویس ) در ایران ، تنها تولید ماشین جوجه کشی با بدنه یو پی وی در سایز های مختلف در ایران ، تنها تولید کننده بردجوجه کشی به روش اس ام دی و…… در ایران است.

قیمت رقابتی به دلیل واردات ارزان مواد اولیه و تیراژ تولید بالا:

گروه صنعتی اسکندری EIG  از ابتدا سعی داشته است بهترین خدمات را در کنار قیمنی مناسب ارائه نماید بر همین مبنا این گروه با احداث کارخانه به مساحت 2500 متر مربع در شهر ارومیه نزدیک به مرز ترکیه سعی بر این داشته است تا از موقعیت تجاری شهر ارومیه در هم مرزی با ترکیه استفاده نماید .بدین وسیله قطعات وارداتی با قیمت ارزان تر از طریق  ترکیه از اروپا وارد شده و در نهایت محصول ارزانتری با کیفیت بالا در اختیار مشتری قرار میگیرد. از سوی دیگر تیراژ بسیار بالای این کارخانه در مقایسه با سایر کارخانه ها نیز امکان پیاده سازی استراتژی تعداد بالا و سود پایین را برای این کارخانه فراهم نموده است

کیفیت با


آیا برای خرید باید در سایت شما عضو شوم؟

خیر.نیاز به ثبت نام در سایت نیست و تنها کافیست با شماره های موجود در بخش تماس با ما و که در پایین سایت هم وجود دارد با ما در ارتباط باشید. و یا بصورت آنلاین خرید نمایید.


زمان دریافت کالا بعد از تکمیل خرید چقدر است؟

زمان تحویل کالا کاملا متغییر و وابسته به  عوامل بسیاری است.برای اطلاع دقیق از زمان تحویل کالا با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید. ولی معمولا برای دستگاه های خانگی تحویل حداکثر 48 ساعت و برای دستگاه های با ظرفیت متوسط تحویل 72 ساعت و برای دستگاه های با سایز بزرگ باید هنگام تماس با کارشناس فروش مربوطه زمان دقیق تحویل کالا را سوال فرمایید تا با هماهنگی مدیر تولید زمان تحویل را به شما بگویند.


 

هزینه پست برای خرید از شما چگونه محاسبه میشود ؟

ارسال کلیه دستگاه های جوجه کشی خانگی شامل ایزی باتور1 و ایزی باتور 2 و کل دستگاه های خانگی برای تمام شهرها رایگان می باشد و هیچ هزینه ای از شما دریافت نمیگردد البته لازم به ذکر است گاهی ارسال از طریق کارخانه های باربری و تیپاکس و حتی گاهی از طریق ترمینال های مسافر بری صورت میگیرد و گاهی از طریق پست پیشتاز ارسال کالا انجام میشود در هر صورت کارخانه سریع ترین راه ممکن را برای تحویل سفارشات انتخاب می کند.

اما برای دستگاه های جوجه کشی سوپر مینیاتور هزینه حمل از 50 تا 200 هزار تومان با توجه به بزرگی و کوچکی دستگاه متغییر است اطلاعات مربوط به هزینه حمل را میتوانید از بخش فروش کارخانه به دست آورید


 

چطور باید از سایت خرید کنم؟

کار خاصی نیاز نیست.همین الان گوشی خود را برداشته و با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.


 

چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

 • به دلیل بیش از ۲۵ سال تجربه در صنعت ایران
 • به دلیل ۴ دلیل دفتر تملیکی در ایران که املاک آن متعلق به کارخانه EIG می باشد
 • به دلیل یک کارخانه فعال تملیکی تاسیس شده با بیش از ۵ میلیارد سرمایه گذاری و یک ابر کارخانه در حال تاسیس با میلیارد ها سرمایه گذاری که به درد هیچ کاری به جز تولید دستگاه های جوجه کشی نمی خورد
 • به دلیل این که برای بسیاری از شهرستان ها امکان دریافت وجه کالا هنگام تحویل دستگاه را فراهم نموده ایم
 • به دلیل بیش از 6۰ نمایندگی در سرتاسر کشور که در حال ارائه خدمات هستیم
 • به دلیل همکاری با از نهاد های دولتی طرف قرار داد که میتوانید روند آنها را در بخش اخبار سایت بررسی کنید.
 • به دلیل داشتن نماد اعتماد الکترونیک و داشتن مجوز از وزارت صنعت معدن و تجارت و امور صنفی و اتحادیه های مربوطه میتوانید به ما اعتماد کنید
 • به دلیل سه بار انتخاب به عنوان تولید کننده برتر در آذربایجان غربی و نامه شخص استاندارد آذربایجان غربی به جهت تقدیر و تشکر از این واحد تولیدی به دلیل طراحی و ساخت با کیفیت ترین نوع ماشین های جوجه کشی در ایران میتوانید به ما اعتماد کنید (اینجا کلیک کنید تا اسناد این مهم را ببینید)

.

اعتماد لازم هر نوع معامله تجاری می باشد.ما قدیمی ترین و با تجربه ترین در صنعتی که در آن فعالیم هستیم.نهایت سعی ما جلب رضایت شماست .

در صورتی که از نظر شما قابل اعتماد نیستیم با کمال میل سایر کارخانه ها را به شما معرفی می کنیم.

 

 

 

دیدگاه کاربران 137 دیدگاه
 • رضا 16 خرداد 1398 / 12:45:38
  0 0

  سلام دستگاه 96تایی یه ساله ازتون گرفتم مشکلم اینه که داخل تخمها جوجه تشکیل میشه با اندازه های متفاوت وبعضا کامل شده اما ازتخم بیرون نیومده تلف میشن وتعداد بسار کمی بیرون میاد از تخم ها مشکل از کجاست ممنون میشم زودتر ج بدید و یه سوال دیگه اینکه با رعایت فاصله حدود 5روزه تخم مرغ وقرقاول همزمان داخل دساگاه بزارم مشکل ایجاد میشه یا نه

  • کارشناس وب سایت (احمدی) 18 خرداد 1398 / 10:15:18
   0 0

   به احتمال زیاد یا پرنده مادر عفونت روده دارد و یا رطوبن تولید شده در دوره هچر کافی نیست . برای دریافت راهنمایی با خدمات پس از فروش تماس بگیرید
   04432387787

 • محمد امین 7 خرداد 1398 / 10:45:25
  0 0

  سلام چطوری میتونم یه دستگاه جوجه کشی ۱۲ تایی رو خریداری کنم ؟ قیمتش چند است؟واینکه یه شماره تماس هم میشه که از شما داشته باشم؟

  • مدیر سایت 8 خرداد 1398 / 10:09:05
   0 0

   سلام می تونید از همین وبسایت به صورت آنلاین خرید کنید ( دستگاه جوجه کشی 12 تایی حرفه ای ) همچنین شماره تماس زیر در خدمت شما
   کارشناسان رسمی فروش کارخانه :

   09143403463
   09144485590
   09143883380
   09144473924

 • داود رهبر 22 اردیبهشت 1398 / 10:36:17
  0 0

  سلام ..دستگاه ایزی باتور۲ خریدم .
  شانه بوقلمون به موتور گیر میکنه یا مالیده میشه ..عین توضیحات و فیلم اموزش عمل کردم ..یه ویدیو مخصوص ستر بوقلمون پخش کنید ..ممنون
  راه حل خاصی دارد .. با تسمه پلاستیکی بستم اوکی شد ..

  • کارشناس وب سایت (احمدی) 23 اردیبهشت 1398 / 11:50:14
   0 0

   با خدمات پس از فروش تماس بگیرید، راهنمایی میکنن شما رو
   04432387787

 • رضاشیرین زاده 27 فروردین 1398 / 8:54:32
  2 2

  سلام.من ازتهران خرید کردم الان 6روزه دستگاه دستم نرسیده مسئول فروشم انگار طلبکاره موقع خرید گفت 24ساعته الان میگه تقصیر پسته والا پست الان 24 ساعته است دوستام ازدیجی کالا گرفتندفردا تحویل دادند

  • کارشناس وب سایت (احمدی) 2 اردیبهشت 1398 / 5:27:01
   0 1

   به دلیل حجم بالای سفارشات، تست و بسته بندی و ارسال مرسولات کمی طول میکشه
   ممنونم از صبر و شکیبایی شما

 • محسن 26 فروردین 1398 / 9:51:56
  0 0

  سلام
  میخواستم بدونم اگر از سایت دیجی کالا محصولات شما رو خرید کنیم، مورد تابید شما هست؟ و اینکه مشمدل گارانتی میشه یا نه؟
  باتشکر

  • کارشناس وب سایت (احمدی) 3 اردیبهشت 1398 / 8:08:18
   0 0

   بله
   شامل گارانتی و خدمات پس از فروش ما خواهد بود.

 • امید ابوحیدری 20 فروردین 1398 / 7:36:06
  0 0

  سلام و خسته نباشی خدمت شما، من یه دستگاه 48تایی خریداری کردم امروز از سایت میخواستم ببینم چند روز زمان میبره تا برسه به اصفهان بدستم

  • مدیر سایت 21 فروردین 1398 / 1:35:35
   0 0

   سلام
   از انتخاب شما سپاسگذاریم
   انشاالله تا چند روز آینده به دست شما میرسه ، نگران نباشید به دلیل حجم بالای سفارشات اگر چند روزی تخیر در ارسال ایجاد شد.

 • فرشاد 18 فروردین 1398 / 6:23:23
  0 0

  با سلام
  ببخشيد بهره ورى يا راندمان ماشين سايز بزرگتون (ظرفيت 2016 تايى تون ) چند درصد است؟
  مثلا اگر در اين ماشين 1200 عدد تخم بوقلمون به شرط نطفه دار بودن قرار دهم حدودا چند تاى آن حداقل جوجه خواهد شد؟ باتشکر

 • علیزاده 18 فروردین 1398 / 5:23:42
  0 0

  با سلام چرا نمایندگان فروش در مورد هزینه انتقال اطلاعات ندارند

 • ناشناس 17 فروردین 1398 / 1:54:35
  0 0

  سلام -یه دستگاه 2016 تایی (برد 950) گرفتیم از شما- به هر پریزی میشه دستگاه رو وصل کرد یا باید کابل مخصوص داشته باشه؟ با تشکر

 • بابک 17 فروردین 1398 / 1:23:24
  1 0

  با سلام- پریزی که دستگاه 2016 تایی (برد 950) بهش وصل میشه ، سیمش باید چند باشه؟ با تشکر

  • مدیر سایت 26 فروردین 1398 / 12:35:40
   0 0

   سلام
   به برق شهری وصل کنید کفایت میکنه.

 • cpt ali 14 فروردین 1398 / 11:50:55
  0 0

  سلام
  چرا محصولاتتون را دیر تحویل میدید
  دو هفته زمان زیادیه

  • مدیر سایت 17 فروردین 1398 / 8:59:29
   0 0

   سلام وقت بخیر
   در برخی از بازهای زمانی به دلیل حجم بالای سفارشات و همچنین مشکلات در ورود قطعات ( همان طور که میدونید ) سفارشات اندکی با تاخیر برای مشتری ارسال میشه.
   نگران نباشید ، گروه صنعتی اسکندری تماس سعی خودش میکنه که در کمترین زمان محصول با کیفیت به دست مشتری برسانه .

  • مدیر سایت 17 فروردین 1398 / 9:02:18
   0 0

   سلام
   در برخی از بازهای زمانی به دلیل حجم بالای سفارشات و همچنین مشکلات در ورود قطعات ( همان طور که میدونید ) سفارشات اندکی با تاخیر برای مشتری ارسال میشه.
   نگران نباشید ، گروه صنعتی اسکندری تماس سعی خودش میکنه که در کمترین زمان محصول با کیفیت به دست مشتری برسانه .

 • علیرضا حاج حسینی 10 فروردین 1398 / 3:02:27
  0 0

  از نمایندگی یا خرید انلاین فرقی دهرد؟

  • مدیر سایت 10 فروردین 1398 / 3:22:32
   0 0

   خیر . هر کدام که راحت برای شما انتخاب کنید.

 • علیرضا حاج حسینی 10 فروردین 1398 / 11:56:22
  0 0

  من ایزی باتور ۶ رو سفارش بدم از طریق پست درب منزله می شود ؟

  • مدیر سایت 10 فروردین 1398 / 1:36:08
   0 0

   بله . همینطور

 • علیرضا حاج حسینی 10 فروردین 1398 / 11:49:21
  0 0

  سلام من در استان کرمان شهرستان رفسنجان هستم حداکثر چند روزه به دستم میرسه؟

  • مدیر سایت 10 فروردین 1398 / 1:35:51
   0 0

   سلام
   بستگی به محصولی که سفارش میدید داره ، از 2 روز تا یک هفته میتونه متغییر باشه.
   ولی گروه صنعتی اسکندری تمام تلاشش می کنه که محصولی بدون مشکل رو در سریع ترین زمان ممکن به دست خریدار برسانه.
   شما لطفا با مسئول امور نمایندگی اول تماس بگیرید ، اگر نمایندگی در شهر شما بود ، می تونید از نمایندگی نیز خرید کنید.
   09144483188
   همچنین از سایت مستقیم از کارخانه هم می تونید سفارش خودتون رو ثبت کنید.

 • علیرضا حاج حسینی 10 فروردین 1398 / 11:48:23
  0 0

  ممنون از پاسخ گویی شما متشکر مرسی .

 • علیرضا حاج حسینی 10 فروردین 1398 / 1:49:16
  0 0

  سلام اگر جعبه کالا دچار ضربه خوردگی بود باید چه کار کرد؟

  • مدیر سایت 10 فروردین 1398 / 8:59:59
   0 0

   سلام
   اگر محصول در چنین شرایط به شما تحویل داده شد محصول را تحویل گرفته و با واحد خدمات پس از فروش تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 • علیرضا حاج حسینی 10 فروردین 1398 / 1:43:50
  0 0

  سلام میخواستم بدونم که کالا درب منزل تحویل داده میشود؟

  • مدیر سایت 10 فروردین 1398 / 8:59:05
   0 0

   سلام
   بسته به نوع کالا و سفارش ، کالا از طریق پست ، باربری و ترمینال برای مشتری ارسال میگردد.
   از طریق پست تحویل درب منزل می باشد.

 • رضا 22 بهمن 1397 / 1:24:08
  0 0

  سلام و وقت بخیر ممنونم از جوابتون …من ننتونستم شماره واحد فروش رو پیدا کنم اگه شماره رو بهم بدید ممنون میشم…ضمنا شیراز هم نمایندگی دارید؟

  • مدیر سایت 22 بهمن 1397 / 3:53:38
   1 0

   سلام
   خدمت شما
   04432341796
   04432346612
   09143403463
   09144485590
   لطفا برای دریافت شماره نمایندگی با مسئول امور نمایندگی آقای حیدری در تماس باشید.
   09144483188

  • عبید(نوری) 7 اردیبهشت 1398 / 8:32:05
   0 0

   سلام عرض ادب گروه اسکندری من 17 روز قبل سفارش دادم تا حالا دستگاه دستم نرسیده روز چهارشنبه بهم زنگ زد گفت پوله بریز دستگاه تون امده شده پوله ریختم گفت دستگاه رو واسعت میفرستم فردا امروز بهشون زنگ زدم گفت تا حالا از شرگت نه رسیده دستگاه 504 تایی از جوابتون ممنون میشم

  • کارشناس وب سایت (احمدی) 7 اردیبهشت 1398 / 8:45:40
   0 0

   لطفا با فروشنده خودتان در تماس باشید
   به دلیل حجم بالای سفارشات، تست و بسته بندی و ارسال کمی زمان بره

  • اکبرنورپیما 23 خرداد 1398 / 3:05:05
   0 0

   سلام من دستگاه ایزی باتور۴ میخواستم موجود دارید ؟

  • کارشناس وب سایت 25 خرداد 1398 / 10:33:09
   0 0

   خیر
   ب زودی …

 • سالار 21 بهمن 1397 / 9:36:53
  0 0

  سلام و وقت بخیر من یه موتور گیربکس landa-60ktyzدارم که دوتا ازچرخ دنده های داخلش شکسته ..چرخدنده رو از کجا میتونم گیر بیارم نیازمبرم دارم بهش فعلا توان خرید یه موتور دیگه رو ندارم …شیراز هستم ممنون میشم ضرب الاجلی جوابم رو بدید

  • مدیر سایت 22 بهمن 1397 / 8:51:12
   0 0

   سلام
   لطفا با واحد فروش تماس بگیرید ، در صورت موجود بودن براتون ارسال میشه.

 • حمزه مارابی 24 آذر 1397 / 12:40:06
  0 0

  با سلام
  اکه امکان داره روش صحیح استفاده از دستکاه جوجه کشی بوقلمون بصورت ویدیو بذارید که استفاده کنیم

 • حیدرزاده 9 اردیبهشت 1397 / 1:23:58
  0 0

  سلام حیدرزاده هستم خواستم بدونم نمایندگی دراستان ک ب یاسوج دارید چون یک دستکاه ۹۶تای خریم ازشما نمی دونم چکار کنم لطفن من را رهنمای بفرماید

  • مدیر سایت 9 اردیبهشت 1397 / 3:46:38
   0 0

   سلام
   لطفا در مورد امور نمایندگی با مسئول مستقیم این کار آقای حیدری در تماس باشید.
   ۰۹۱۴۴۴۸۳۱۸۸

 • علی لاوی نژاد 6 اردیبهشت 1397 / 12:22:50
  0 0

  چرا کسی جوابه منو نمیده نه تو اینستا نه اینجا
  شما موقعی ک جنس رو میفرستید کد رهگیری هم باید ب مشتری بدید

  • مدیر سایت 6 اردیبهشت 1397 / 1:59:49
   0 0

   سلام
   چه محصولی خریداری کردید؟لطفا مشخصات کامل خودتون رو ارسال کنید.

 • علی 1 اردیبهشت 1397 / 6:18:51
  0 0

  سلام من پنجشنبه دستگاه ایزی باتور 6 و لامپ مادر و ترموستات لامپ رو سفارش دادم میخواستم بدونم چند روزه ب دستم میرسه

  • مدیر سایت 2 اردیبهشت 1397 / 8:18:48
   0 0

   سلام
   لطفا مشخصات خودتون رو ارسال کنید تا پیگیری بشه

 • نعمت 31 فروردین 1397 / 12:25:09
  0 0

  سلام دستگاه جوجه کشی 672 تای. در حالت ستر 672 تخم مرغرو میتونه ستر کنه ؟ و در حالت هچر چندتا ؟ من میخوام نسخه اماتورشو بگیرم چند میشه ؟

  • مدیر سایت 1 اردیبهشت 1397 / 11:05:55
   0 0

   سلام
   اگر از کل محصول به عنوان ستر استفاده کنید بله 672 عدد تخم نطفه دار مرغ را می توانید ستر کنید.
   ولی اگز به صورت ستر و هچر همزان استفاده کنید 504 عدد ظرفیت ستر و 168 عدد ظرفیت هچر محصول به صورت هم زمان می باشد.
   قیمت محصول 672 تایی در حال حاضر 2,500,000 تومان می باشد که می توانید به صورت آنلاین و مستقیم از کارخانه سفارش خودتون رو ثبت کنید.

   فروشگاه دستگاه جوجه کشی اسکندری

 • سیدحسن 24 فروردین 1397 / 9:48:03
  0 0

  سلام.خسته‌نباشید.واز‌گروه‌عالیتون‌ممنونم.
  مخواستم‌راهنماییم‌کنید.بنده‌یک‌دستگاه‌جوجه‌کشی‌۶۷۲تایی‌‌خریداری
  کرده‌ام.ولی‌نمیدونم‌که‌ثبت‌گرانتی‌شده‌یانه؟لطفآ‌کمکم‌کنید؟

  • مدیر سایت 25 فروردین 1397 / 8:46:03
   0 0

   سلام
   لطفا با واحد خدمات پس از فروش شرکت تماس بگیرید تا شما رو راهنمایی کنند.
   شماره های تماس روی برگه گارانتی نوشته شده.

 • مهرداد 24 فروردین 1397 / 11:22:38
  0 0

  سلام دوستان ایاشرکت دستگاه ترنرموجودداره اگرهست قیمتش چنده ممنونم

  • مدیر سایت 27 فروردین 1397 / 11:15:14
   0 0

   سلام
   متاسفانه فعلا موجود نمی باشد.

 • Keyvan 24 فروردین 1397 / 2:18:15
  1 0

  با سلام وخسته نباشید بنده دستگاه 168تایی اسکندری رو دارم میخواستم بدونم سیستم gsmدستگاه رو چجوری باید فعال کنم
  با تشکر

  • مدیر سایت 25 فروردین 1397 / 8:54:10
   0 0

   سلام
   لطفا با خدمات پس از فروش شرکت تماس بگیرید تا شما رو راهنمایی کنند.
   با سپاس

 • مهدی غیاثی 19 دی 1396 / 7:46:06
  0 0

  سلام تو استان کرمان نمایندگی دارید؟

  • مدیر سایت 19 دی 1396 / 10:38:33
   0 0

   سلام
   لطفا با شماره ثایت شهر خودتون با اقای حیدری 09144483188 تماس بگیرید تا شما رو راهنمایی کنند.

 • الیاس زلقی 19 آذر 1396 / 11:58:40
  0 0

  باسلام وخسته نباشی من میخوام دستگاه جوجه کشی تهیه کنم لطفا اگه درشهرستان دزفول نمایندگی دارید ادرس وشماره تلفن روذکر کنید ممنون میشم ازتون باسپاس

  • مدیر سایت 20 آذر 1396 / 8:41:18
   0 0

   با سلام
   شما می تونید به صورت آنلاین اقدام به خرید دستگاه جوجه کشی کنید و یا برای دریافت شماره نمایندگی با تلفن ثابت شهرتون با شماره تماس 09144483188 اقای حیدری تماس بگیرید.

 • پیمان ۹۶ 7 اردیبهشت 1396 / 7:13:06
  0 0

  با سلام و خسته نباشید … بنده یک دستگاه ۹۶ عددی از محصولات شما خریداری کردم ,, البته بعد از تحقیقات فراوان ,, ولی بعد از ۴ روز هنوز بدستم نرسیده ,, ممنون میشم علت رو توضیح بدید

  • fz.andishesabz 9 اردیبهشت 1396 / 8:53:59
   0 0

   با سلام. گروه صنعتی اسکندری بعد از 24 ساعت دستگاه را تحویل پست داده است زیرا این روال کار گروه صنعتی اسکندری میباشد. برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس 09143889129 در ارتباط باشید

 • تقی اسعدی 30 فروردین 1396 / 11:12:05
  0 0

  سلام دستگاه ۴۸تایی شما رو دارم.ا۸ روزه تخم مرغها میچرخند دستگاه روی اتوماته.حالا بعد از ۱۸ روز برای هچ باید چکار کنم.اگه دستگاهو خاموش کنم برای برداشتن شانه وگذاشتن سبد دستگاه از حالت اتومات خارج نمی شه.لطفا راهنمایی کنید ممنونم.

  • fz.andishesabz 5 اردیبهشت 1396 / 9:24:21
   0 0

   با سلام لطفاً با شماره تماس 09104423405 در ارتباط باشید تا راهنمایی های لاطم انجام گردد. فروشگاه دستگاه های جوجه کشی

 • yasin hamishebahar 27 اسفند 1395 / 4:17:04
  0 1

  سلام مهندس زحمت کش.ممنون از پاسخ گوییتون.
  سوال من این بود ک نمایندگی ای در استان خراسان رضوی دارین و اگه دارین تو چه شهر هایی؟
  لطف کنین جواب من رو بدین.

  • fz.andishesabz 5 فروردین 1396 / 9:59:37
   0 0

   متشکرم. له در استان خراسان هم نمایندگی فروش دستگاه های جوجه کشی EIG موجود است. برای اطلاع از آدرس نمایندگی با شماره تماس 09144483181 در ارتباط باشید.

  • yasin hamishebahar 9 فروردین 1396 / 5:11:41
   0 0

   ببخشید دوست عزیز شماره رو اشتباه به من دادین اگ میشه اصلاح کنیم

  • fz.andishesabz 10 فروردین 1396 / 8:26:50
   0 0

   لطفاً دوباره شماره تماس را چک بفرمائید. 09144483188

  • yasin hamishebahar 10 فروردین 1396 / 12:49:35
   0 0

   تشکر از جوابگویی سریعتون.

  • fz.andishesabz 14 فروردین 1396 / 8:53:10
   0 0

   وظیفمون بوده

 • سید حسن هاشمیان 13 اسفند 1395 / 3:07:08
  1 0

  سلام علیکم :
  به نظر می رسد جهت بهره برداری بهینه از دستگاه 48 تایی شما که بیشتر در روستاها و شهر های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد همراه داشتن یک عدد سی دی آموزشی کامل ضرورت دارد . چون توضیحاتی که نمایندگی های فروش محصول می گویند بعلت وقت محدود آنها و خریدار کافی به نظر نمی رسد .

  • fz.andishesabz 15 اسفند 1395 / 8:28:36
   0 0

   بله حتماً با مدیریت در میان گذاشته خواهد شد. با تشکر از نکته نظرات شما دوستان

 • محمدتقی فکوری 10 اسفند 1395 / 11:15:09
  1 0

  با سلام
  مهندس عزیز من یه دستگاه جوجه کشی 290 تایی اتومات از شرکتتون خریدم و میخام بدونم برای جوجه کشی تخم غاز چرا باید از روز چهارم تخم هارو خنک کرد؟
  آیا این کار لازمه؟
  اگر لازمه زمان خنک کردن تخم های درون ستر چند دقیقه هستش؟ هر روز باید انجام داد یا هر دو روز؟ باید روی تخم غاز ها با آب اسپری کرد؟
  این کار لازم هستش؟ اگر برای تامین رطورب این کارو میکنیم چرا از همون اول رطوبت دستگاه رو بالاتر تنظیم نمیکنیم؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید چون من تا حالا ۳ تا کتاب در خصوص پرورش غاز خریدم و پیش دکتر طیور هم رفتم و جواب سوالام رو نگرفتم

  • fz.andishesabz 11 اسفند 1395 / 8:05:31
   0 0

   با سلام . لطفاً برای اطلاعات دقیق دراین مورد با شماره تماس 04432346612 (دفتر مرکزی گروه صنعتی اسکندری) در ارتباط باشید

 • نورالله پوپل 9 اسفند 1395 / 4:46:39
  0 0

  سلام ایا شما نمایندگی فروش دستگاه چوچه کشی در افغانستان دارید و اگر دارید ادرس را بفرستید با تشکر

  • fz.andishesabz 10 اسفند 1395 / 4:52:16
   0 0

   با سلام لطفاً با شماره تماس دفتر رسمی فروش دستگاه های جوجه کشی به شماره تماس 984432346612+ در ارتباط باشید.

 • ابوالفضل ناصریان 8 اسفند 1395 / 7:29:51
  1 0

  با سلام بنده یه دستگاه 168 تایی خریدم ….

  • fz.andishesabz 9 اسفند 1395 / 4:55:03
   0 0

   با عرض سلام و خسته نباشید. لطفاً بار دیگر با نمایندگی تماس بگیرید اگر پاسخگو نبودند با شماره تماس دفتر رسمی گروه صنعتی اسکندری به شماره تماس 04432346612 در ارتباط باشید تا مشکل شما بررسی و حل شود.

 • فاخر موسوی 17 بهمن 1395 / 11:08:28
  0 0

  سلام درخوزستان نمایندگی دارید
  لطفا آدرس یا شماره تماس بدهید

  • fz.andishesabz 18 بهمن 1395 / 5:24:42
   0 0

   با عرض سلام . بله گروه صنعتی اسکندری در استان خوزستان هم نمایندگی و هم خدمات پس از فروش دارد برای اطلاع دقیق از این موضوع با شماره تماس 04432346612 در ارتباط باشید.

 • امید 7 بهمن 1395 / 7:03:33
  0 0

  سلام بنده یک دستگاه ایزی باتور 2 …

  • fz.andishesabz 9 بهمن 1395 / 5:44:07
   0 0

   با سلام دوست عزیز شما با شماره تماس پشتیبانی 044337449880 تماس حاصل فرمائید

 • احمدی 27 آذر 1395 / 7:05:38
  0 0

  ایادراراک هم نمایندگی دارید لطفا ادرس

  • fz.andishesabz 30 آذر 1395 / 2:06:18
   0 0

   بله در شهرستان اراک و در بسیاری از شهرهای استان مرکزی نمایندگی داریم ولی تلفن و آدرس نمایندگی ها در اینترنت اعلام نمیشه برای اطلاع از آدرس و تلفن نمایندگی ها با تلفن ثابت شهری که در آن قرار دارید با تلفن های گروه فروش تماس حاصل فرمایید

 • محمد صادق 23 آذر 1395 / 6:04:29
  0 0

  باسلام من یک دستگاه 420 تایی و یک 168 تایی از شرکت شما دارم آیا بعد از مدتی سنسور دما و رطوبت باید کالیبره بشن یا خیر؟ چطور بفهمم؟

  • fz.andishesabz 14 دی 1395 / 11:33:55
   0 0

   اگر از دستگاههای بدنه پی وی سی که مجهز به سنسور اس اچ تی ساخت سوئیس هستند باشه خیر نیازی نداره

 • رضا 2 آذر 1395 / 4:31:29
  0 0

  باسلام..فکر کنم برای یه کارخونه با این همه تعریف دوبرگ A4 اونم کمرنگ و ناخوانا به جای یه دفترچه راهنمای رنگی و با کیفیت یه نقص بزرگ محسوب میشه…در ضمن دوستان سایت نطفه دات کام یه سایت جعلیه و خیلی پول زده بالا….فقط و فقط از گروه اسکندری با خیال راحت خرید کنید..من که به جز دفترچه راهنماش از همه چیزش راضی هستم

 • ناصر بهزادی 13 آبان 1395 / 7:07:41
  0 0

  با سلام
  برای شهرستان گلوگاه ( استان مازندران )از کدام نمایندگی خرید کنیم .
  با سپاس فراوان

  • fz.andishesabz 15 آبان 1395 / 1:29:33
   0 0

   در خود شهر گلوگاه ما نمایندگی فروش دستگاه جوجه کشی داریم و نیازی نیست به سایر شهرهای استان مازندران مراجعه فرمایید. برای کسب اطلاعات نمایندگی با واحد فروش تماس حاصل فرمایید

 • یونس الهی 24 شهریور 1395 / 5:30:53
  0 0

  با عرض سلام خدمت جنابعالی
  قیمت دستگاه جوجه کشی 96تایی هواباتور چقدر است آیا چرخاندن تخم ها ب صورت اتوماتیک میباشد و دما سنج دیجیتالی بر روی دستگاه تعبیه شده است.
  باتشکر

  • fz.andishesabz 1 مهر 1395 / 1:55:46
   0 0

   سلام . بله چرخاندن تخم ها در تمامی دستگاه های جوجه کشی کارخانه به صورت اتوماتیک می باشد و همچنین دماسنج دیجیتالی نیز بر روی دستگاه جوجه کشی نصب شده است.برای آگاهی از قیمت دستگاه جوجه کشی 96 تایی با واحد فروش تماس حاصل فرمایید

 • محمد 30 تیر 1395 / 6:19:08
  0 0

  سلام ایا کارخانه شما خارج از ایران هم فعالیت داره یا خدمات پس از فروش تو کشورای همسایه دارید ؟

  • fz.andishesabz 31 تیر 1395 / 10:37:50
   0 0

   بله در کشور های جمهوری آذربایجان ، شمال عراق ، عرب نشین عراق ، ترکیه ، ارمنستان ، ترکمنستان ، قزاقستان ، افغانستان ، پاکستان ، و امارات متحده عربی

 • ابوالفضل ناصریان 20 تیر 1395 / 7:46:00
  0 0

  با سلام بنده یک دستگاه 168 تایی از کارخانه شما خریداری کردم ………….

  • fz.andishesabz 26 تیر 1395 / 8:01:43
   0 0

   دوست عزیز آقای ناصریان جواب دادن به سوالات شما در تخصص بخش خدمات پس از فروش میباشد لطفا با شماره 044.33744988 تماس حاصل فرمایید

 • محمد 15 تیر 1395 / 9:04:04
  1 2

  سلام
  دلیل اینکه سایت نطفه تاکید داره هواباتور تو ایران نیست و هرکی میگه دروغ میگه چیست و نمایندگی تهران کجاست

  • fz.andishesabz 31 تیر 1395 / 10:41:07
   0 0

   بله درسته دستگاه هواباتور از سال 1392 توسط کارخانه ما وارد نشده ما الان محصولات ایزی باتور رو فروش میکنیم

 • محمود 5 تیر 1395 / 11:54:36
  0 0

  بله . ممنون
  پس روز نوزده و هجدهم جوجه باید کامل کامل داخل تخم مرغ تیره شده باشه که چراغ میندازی کاملا سیاه باشه؟؟

  • fz.andishesabz 6 تیر 1395 / 4:48:04
   0 0

   تقریبا بله

 • بخشكار 5 تیر 1395 / 11:25:39
  0 0

  سلام
  در تاريخ ١٣٩٥/٠٤/٠٢ از نمايندگي تهران دستگاه هواباتور ٩٦ تايي خريدم……………..

  • fz.andishesabz 6 تیر 1395 / 4:49:18
   0 0

   انشالله که راضی باشین بنده هم برای بار سوم برای شما با کمال علاقه و احترام مینویسم که با واحد خدمات پس از فروش به شماره 044.33744988 تماس بگیرید

 • محمود 4 تیر 1395 / 9:17:41
  0 0

  ۱۳۹۵ در ۸:۳۷ ب.ظ

  سلام خدمت شما
  ببخشید ی سوالی داشتم که در مورد نطفه سنجی دارم
  من توی جوجه کشی روز ۱۸ با احتیاط کامل چند تا از تخم مرغ هارو با چراغ قوه یک لکه خون گرد شده رو دیدم که با تکان دادن تخم مرغ حرکت میکند صدردصد مرده

  اما بقیه ی تخم مرغ ها یک سوم یا شایدم کمتر تیره بود اما حلقه خون گرد دیده نمیشه به نظرتون امروز روز ۱۹ شون هست زنده در میشوند یا بی فایدست ؟؟
  ( چرخش کامل هر ۶ ساعت میزان انجام دادم . رطوبت و دما هم زیاد نزاشتم تغییر کنه . تهویه هم خوبه )

  • fz.andishesabz 5 تیر 1395 / 11:10:21
   0 0

   دستگاه شما دست ساز هست و دستگاه های که توی خونه خودتون می سازین به مراتب کیفیت پایین تری نسبت به دستگاه های کارخانه ساز داره با توجه به این مهم به نظم میرسه که احتمالا جوجه هاتون تلف شدن

 • حسن 20 خرداد 1395 / 5:27:28
  0 0

  با سلام من در تبریز زندگی میکنم و می خواستم یک دستگاه از کارخانه شما خرید کنم ولی هیج جا ادرس نمایندگی هاتون تو تبریز را قید نکردین ک حضوری بریم از نزدیک دیدن کنیم و بخریم و حضوری چن تا سوال داشتم ک جوابشو دریافت کنیم ک لنگ نمانیم لطفا اگه ادرس دارین لطف کنین در تبریز حضوری بخریم دستگاه را خسته نباشین تشکر

  • fz.andishesabz 23 خرداد 1395 / 6:12:22
   0 0

   با سلام لطفا برای دریافت اطلاعات و شماره تماس نمایندگی تبریز با واحد فروش کارخانه تماس تلفنی بگیرید

 • ابوالفضل ناصریان 19 اردیبهشت 1395 / 10:49:09
  0 0

  با سلام بنده از سایت نطفه یک دستگاه 84 تایی خریدم که بعد از سه هفته سرکارکذاشتن کار مان به دعوا کشید و از سامان قدیری در پلیس فتا شکایت کردم راستش قبول دارم خودم خیلی اعتماد کردم اما الان واقعا دیگر اعتمادم سلب شده . وقتی به فاکتورهای تاییدشده در سایت شما نگاه میکنم مردد هستم که چکار کنم در این رابطه 2 سوال داشتم اول اینکه چرا قیمت دستگاه با قیمت فاکتور متفاوت است مثلا دستگاه 210 عددی در پایین دستگاه با شانه همه کاره 1 میلیون تومان است اما در فاکتور یک میلیون صد و سوال دوم اینکه آیا دستگاه 210 تایی آماده فروش دارید یا بعد از سفارش ساخته میشود و در مجموع چند روز بعد از واریز پول به دستم در دامغان میرسد و سوال سوم اینکه اگر دوستی در ارومیه داشته باشم امکان این هست که دستگاه را از شما خریده و بعد پول را نقدا به شما تحویل دهد در اینصورت چقدر از قیمت دستگاه بابت عدم ارسال رایگان کم میشود درخاتمه میخواستم از شما راهنمایی بگیرم من تعداد 120 عدد تخم بوقلمون جمع کرده ام آیا این دستگاه برای کار من خوب است لطفا سریعتر پاسخ دهید ممنون

  • fz.andishesabz 19 اردیبهشت 1395 / 11:06:29
   0 0

   سلام عرض ادب و احترام
   علت تفاوت قیمت فاکتور خید آنلاین با قیمت اصلی دستگاه هزینه حمل دستگاه است که روی آن اضافه میگردد. اگر کسی را در ارومیه بفرتسد تا ماشین جوجه کشی را مستقیما تحویل بگیرد فقط همان هزینه حمل آن کسر میشود و دستگاه به قیمت درج شده در سایت به شما تحویل خواهد شد و ما از تمامی دستگاه ها همیشه آماده داریم و بعد از فروش تولید نمی گردد بلکه همیشه در انبار موجود داریو
   موفق و پیروز باشید

 • mohammd 5 اردیبهشت 1395 / 1:36:01
  1 0

  سلام لطف کنید توضیح دهید سیستم رطوبت ساز دستگاه به چه صورت کار میکند ظرف آ ب دستگاه عمل تبخیر روبه چه صورت انجام میدهد

  • fz.andishesabz 6 اردیبهشت 1395 / 10:00:48
   0 0

   حقیقتا از سوال خوب شما کمال تشکر رو دارم
   سه نوع سیستم تامین رطوبت در دستگاه های جوجه کشی ما وجود دارد
   اول: استفاده از رطوبت ساز التراسونیک یا بخار ساز سرد که در واقع یک سیستم پیزو الکتریک هست که با فراکانس های فراصوت کار میکند و باعث تولید رطوبت یا همان بخار سرد از آب میشود و این رطوبت به داخل دستگاه جوجه کشی تزریق میشود
   دوم: ظرف آبی که داخل دستگاه قرار میگیرد و یک فن مخصوص هنگامی که رطوبت کاهش پیدا میکند شروع به کارکرده و رطوبت دستگاه را بالاتر میبرد
   سوم: استفاده از پمپ آب و پد سلولوزی که یک پد با ابر جاذب در داخل دستگاه قرار میگیرد و همان پمپ آب را از بیرون دستگاه به روی این پد منتقل میکند و در مجاورت فن مخصوص قرار می دهید و این فن عمل تولید رطوبت را انجام میدهد
   این سه نوع سیستمی هست که در دستگاه های جوجه کشی ساخت ما مورد استفاده قرار میگیرد

 • رسول 24 اسفند 1394 / 10:28:53
  0 0

  مچکرم پس کتابو چطور میتونیم تهیه کنیم

  • fz.andishesabz 26 اسفند 1394 / 7:33:27
   0 0

   بله البته که میتونید انواع کتاب های آموزشی مربوط به جوجه کشی انواع پرندگان را تهیه فرمایید

 • مرتضی 23 اسفند 1394 / 11:53:04
  0 0

  باسلام میخاستمازشمابپرسم که ایادرهمدان هم نمایندگی فروش دارین

   

  • fz.andishesabz 26 اسفند 1394 / 7:34:11
   0 0

   بله در شهر همدان و در کلیه شهرستان های استان همدان نمایندگی فروش دستگاه جوجه کشی داریم برای کسب اطلاعات تماس با واحد فروش تماس حاصل فرمایید

 • رسول 20 اسفند 1394 / 9:39:06
  0 0

  سلام دوست عزیز خسته نباشید میشه دفترچه یا کتاب راهنما رو واسم ایمیل کنید .ممنون میشم

  • fz.andishesabz 23 اسفند 1394 / 7:23:13
   0 0

   دفترچه راهنما بله ولی با توجه به اینکه کتاب حق تالیف داره و حق چاپش محفوظ هست اجازه تایپ و ایمیلش رو به لحاظ اخلاقی نداریم

 • فرشاد فرجی 19 بهمن 1394 / 8:50:11
  0 0

  سلام دوستان گرامی

   

  آقا  ببینید اینثد این سایت  نطفه کلاه برداری کردن من واقعیت میترسم از ارومیه کلا چیزی سفارش بدم 

   

  من خودم شهرستان میاندوآب زندگی میکنم و قصد خرید یه دستگاه 96 تایی رو دارم

  میشه از باربری بفرستین ؟ از ارومیه به میاندواب هم روزانه  هست منم تست کنم هذینشو به کسی که اورده بدم همونجا 

   

  بعدشم  لطفا یک جا معرفی کنید تخم بوقلمون بگیرم مگه بوقلمون سالی یه بار تخم نمیذاره ؟ چطوری بعضی از سایتا زدن برا فروش

  شما نمیفروشید ؟

  • fz.andishesabz 26 اسفند 1394 / 8:41:51
   2 0

   دوست عزیز من خود شخص مظلوم هست که ظالم رو میسازه!!!!!!!!!!!
   خودتون رو مبرا از گناه ندونید شمایی که با تحقیقات کم خرید میکنید و شرایط مساعد برای کلاه برداری رو فراهم میکنید به اندازه کلاه بردار ها مقصرید.
   از سوی دیگر تخم بوقلمون در 12 ماه سال نمیتونه وجود داشته باشه و این عین کلاه برداری است
   ما در میانداب نمایندگی داریم میتونید از خود ایشون تهیه کنید

 • محسن 27 دی 1394 / 8:16:49
  0 0

  سلام من تخم مرغ ها روز 23 توی دستگاهن الان پوسته رو سوراخ کرده ولی نتونسته بشکنه ، به نظر شما بشکنم پوسته رو ؟

  • fz.andishesabz 28 دی 1394 / 1:55:50
   0 0

   بهترین و تنها کاری که باید بکنید به دستگاه جوجه کشی تون دست نزنید

 • سیدمحمدهاشمی 3 دی 1394 / 1:14:40
  0 0

  باتقدیم سلام و آرزوی موفقیت

  قیمت دستگاه جوجه کشی 96 عددی چند است و طی چند روز تخم مرغ تبدیل به جوجه میشود ؟ آیا سرویس حمل ونقل و نصب رایگان است ؟ ساکن کابل افغانستان

  آیا نمایندگی فروش درکابل دارید یانه  لطفا درقسمت قیمت دستگاه معلومات لازم را بدهید .

  • fz.andishesabz 6 دی 1394 / 10:47:07
   0 0

   سلام خدمت شما دوست گرامی
   قیمت دستگاه 96 تایی 550 هزار تومان هست حمل و نصب رایگان هست و در افغانستان هم نمایندگی فروش دستگاه جوجه کشی داریم برای کسب اطلاعات بیبشتر تماس بگیرید در وایبر و تلگرام و وات ساپ هم میتوانید با گروه فروش در ارتباط باشید

 • فرشاد 19 آبان 1394 / 4:02:21
  0 0

  با سلام و خسته نباشید اطلاعاتی در مورد دستگاه جوجه کشی می خواستم 1- برق مصرفی چقدر است آیا پول برق زیادی ما آید ؟ ظرفیت دستگاه جوجه کشی یعنی چه ؟ یک جوجه در چند روز با دستگاه جوجه کشی متولد می شود ؟ با تشکر

  • fz.andishesabz 20 آبان 1394 / 8:43:00
   0 0

   با سلام
   1. دستگاه جوجه کشی مصرف بسیار پاینی دارد به عنوان مثال یک دستگاه 48 تایی 40 وات یعنی کمتر از یک لامپ معمولی برق مصرف میکند.
   2.ظرفین دستگاه جوجه کشی یعنی یک دستگاه جوجه کشی چه تعداد تخم مرغ نطفه دار را جا میگیرد
   3. تبدیل تخم نطفه دار به جوجه در دستگاه جوجه کشی در پرندگام مختلف متفاوت است به عنوان مثال در مرغ 21 روز ، در بلدرچین 17 روز و در بوقلمون 24 روز میباشد

 • محمود ریگی 5 مهر 1394 / 9:45:12
  0 0

  سلام من نمیتونم با بخش پشتیبانی تماس بگیرم.لطفا راهنمایی کنید

  • fz.andishesabz 5 مهر 1394 / 2:42:48
   0 0

   با شماره 044.33744988 تماس حاصل فرمایید

 • سعید 3 مهر 1394 / 11:25:48
  0 0

  سلام
  چند تا سوال داشتم
  1 دستگاه های شما تمام اتوماتیک هس ؟
  2 واسه پرندگان مختلف از یه دستگاه استفاده میشه؟
  3 در عمل چند درصد از تخم ها جوجه میشن؟

  • fz.andishesabz 4 مهر 1394 / 1:33:12
   0 0

   سلام عرض ادب
   1. بله دستگاه های ما فول اتوماتیک هستند
   2.برای همه پرندگان به جز شتر مرغ میشه از این دستگاه هواباتور استفاده کرد
   3. بستگی به نطفه دار بودن تخم میتونه تا 97 درصد به جوجه تبدیل بشه
   موفق باشید

 • مجتبی 8 مرداد 1394 / 6:26:43
  0 0

  سلام .خسته نباشید ،من تخم بوقلمون گذاشتم تو دستگاه ولی شانه مخصوص تخم مرغه یعنی تخم بوقلمون هارو مثله تخم مرغ گذاشتم تو دستگاه ،به نظرتون از تخم در در میان ،ممنون

  • fz.andishesabz 9 مرداد 1394 / 5:13:05
   0 0

   دوست عزیز من شانه های بوقلمون مخوص به بوقلمون هستند اگر از شانه مرغی استفاده کنید جواب نمیگیرید

 • بهروز صفرزاده 19 تیر 1394 / 3:13:13
  0 0

  سلام
  من میخوام جوجه کشی پرندگان زینتی رو با دستگاه انجام بدم. لطفا راهنماییم کنید. اول اینکه از کدوم دستگاه استفاده کنم؟؟؟
  بعد اینکه تخم نطفه دار از کجا باید بخرم؟؟
  ممنون

  • fz.andishesabz 21 تیر 1394 / 7:09:11
   0 0

   تخم نطفه دار رو به هیچ وجه از اینترنت تهیه نکنید چرا که اکثرا فروشندگان تخم نطفه دار در اینترنت یا کلاه بردارند و یا اینکه تخم بدون کیفیت به شما میدن و فقط از محلی تخم تهیه کنید که با چشم خودتون محل فروشنده رو دیده باشید.
   اما در مورد اینکه کدوم دستگاه جوجه کشی برای این کار استفاده مناسبه باید عرض کنم با گروه فروش این مجتمع تماس بگیرید و در مورد انواع دستگاه جوجه کشی مشورت کنید

 • علیرضا پویانفر 1 خرداد 1394 / 7:02:40
  0 0

  با عرض سلام مجدد
  میخواستم بدونم آیا دستگاه هواباتور ۹۶ عددی شما از لحاظ مکانیزم و کارکرد و بازدهی از یکطرف و راحتی کارکرد از طرف دیگر با دستگاه ۸۴ عددی فرق زیادی دارد؟ کدامیک برای شخصی که از لحاظ کار با دستگاه به هیچ عنوان وارد نیست و در روستا زندگی میکند وسواد زیادی هم ندارد بهتر است ؟بنده میخواهم این دستگاه را برای شخصی که در یک روستا زندگی میکند برای کمک خرجش بخرم و در درجه اول راندمان دستگاه و بعد راحتی کار با آن برایم خیلی مهم است.
  از راهنمایی شما بزرگواران سپاسگذارم.

  • fz.andishesabz 3 خرداد 1394 / 7:55:45
   0 0

   سلام و عرض ادب جناب آقای پویا فر
   صادقانه عرض کنم که دستگاه جوجه کشی 96 تایی ساخت گروه صنعتی اسکندری به لحاظ کیفیت و به لحاظ راندمان و به لحاظ قیمت خیلی بهتر از ماشین جوجه کشی 84 تایی ساخت خود ما میباشد!!!
   و سرمایه گذاری بسیار بیشتری بای تولید 96 تایی صورت گرفته است و مکانیزم کنترل کیفی خیلی بهتری دارد و از لحاظ قیمت هم بسیار مناسب تر میباشد.
   همچنین این دستگاه از لحاظ خدمات پس از فروش و گارانتی و وارانتی هم دارای گسترده ترین بخش خدمات پس از فروش میباشد و بودجه گارانتی آن بالاتر میباشد.
   استفاده از هر دو دستگاه راحت است و نیاز به تخصص خاصی ندارد
   یکی موارد مهم هم اینکه ماشین جوجه کشی 96 تایی در شرایط قطعی برق با باطری هم توان کارکردن دراد و از سوی دیگر تنها دیستگاهی است که دارای سیستم ستر و هچر هم زمان میباشد
   موفق و پیروز و سر بلند باشید

 • علیرضا پویانفر 1 خرداد 1394 / 2:38:13
  0 0

  با عرض سلام
  میخواستم ببینم آیا امکان خرید دستگاه ۸۴ عددی شما به صورت دو چک با فواصل یکماهه وجود دارد.با تشکر

  • fz.andishesabz 3 خرداد 1394 / 11:40:37
   0 0

   با سلام مجدد خدمت آقای پویا فر
   متاسفانه فروش کارخانه فقط و فقط بصورت نقد انجام میگیرد. و به هیچوجه فروش چکی صورت نمی گیرد.

 • مجید رادی 20 اردیبهشت 1394 / 9:11:11
  0 0

  با سلام لطف کنید کتابچه راهنما و برگه گارانتی را برای این جانب ارسال فرمایید با تشکر

  • fz.andishesabz 20 اردیبهشت 1394 / 10:43:36
   0 0

   دوست و برادر گرامی تمامی دستگاه های جوجه کشی ما دارایبرگ گرانتی و دفترچه راهنما می باشد که همراه دستگاه ارسال میگردد.
   اگر شما یک ماشین جوجه کشی دریافت کرده اید که فاقد برگ گارانتی و یا دفترچه راهنماست مشکلی وجود ندراد چرا که تمامی فروش ها در سیستم کامپیتوری کارخانه ثبت میگردد لطفا با شماره تلفن 044.32341796 تماس بگیرید تا بعد از بررسی برای شما ارسال گردد.

 • سعید اعتمادی از شیراز 14 اسفند 1393 / 8:49:53
  0 0

  یک دستگاه جوجه کشی 96 تایی هواباتور از شما خریدم و بر خلاف گفته شما به جای 48 ساعت بعد از یک هفته به دستم رسید علت را توضیح دهید! آیا تحویل به موقع جزء تعهداد شما نیست؟

  • شهاب پروینی 7 اسفند 1397 / 11:25:40
   3 0

   لطفا در مورذ سیستم گرمایش ذستگاه اطلاعتی داده شود

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X