حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

 • 044.32387133
 • 044.32379188
 • 09144485590
 • 09143883380
 • 09126756145

چگونه مرغ ها را از خوردن تخم هایشان باز داریم! بخش دوم

آموزش جوجه کشی

اگر قسمت اول از مقاله چگونه مرغ ها را از خوردن تخم هایشان باز داریم را مطالعه نکرده اید به شما پیشنهاد میکنیم ابتدا قسمت اول چگونه مرغ ها را از خوردن تخم هایشان باز داریم را مطالعه بفرمایید.این مقالات از سری مقالات آموزش جوجه کشی می باشد که در اختیار شما علاقه مند به جوجه کشی قرار گرفته است.در ادامه مقاله با ما باشید.


  مقالات جوجه کشی _ مرغی که تخم هایش را می خورد

۶.  ۱ یا ۲ روز صبر کنید تا تخم های ذخیره شده به حالت عادی خود برگردند. توپهای گلف را در لانه قرار دهید. مرغ ها وقتی آنها را یافتند تلاش به نوک زدن توپ ها می کنند آنها نمی توانند مانند تخم ها به طورمنظم آنهارا بشکنند و ممکن است تلاش برای نوک زدن به توپ ها را رها کنند. به نظر می رسد مرغ ها تخم ها را بدون پراکنده کردن ذخیره کنند.


مراقبت از تخم های نطفه دار در جوجه کشی

۷. شمردن تخم مرغ ها اغلب امکان پذیر است –اگر می توانید بیش از یک بار در روز شمردن را انجام دهید.

جلوگیری از شکستن تخم توسط مرغ

۸.سعی کنید تغذیه آنها به مدت چند روز شیر مایع باشد.

آموزش جوجه کشی
۹.سعی کنید مرغ هایی که تخم ها را می خورند شناسایی کنید. اغلب تعداد آنها کم است. منقارشان را برای دیدن زده نگاه کنید و سعی کنید با دیدن مرغ ها را زیر نظر بگیرید تا کار خود را ترک کنند. به عنوان آخرین چاره شما می توانید آنها را جمع آوری کنید.

جوجه کشی از مرغ و مراقبت از مرغ

۱۰.احتمال دیگر این است که یک تخ مرغ را بردارید و شروع کنید به ریختن خردل انگلیسی روی آن که به شکل زرده تخم مرغ است. اغلب در این حالت به تخم ها نوک نمی زنند!(توجه:با چاشنی تند خود را به زحمت نیندازید، پرندگان طعم کپسای سین(الكالوئيدى به‌ فرمول‌ ۳‏O‏N‏۷‏۲‏H‏۸‏۱‏C‏ كه‌ از كپسيم‌ به‌ دست‌ مى‌آيد) را نمی توانند حس کنند، توجه داشته باشید مواد شیمیایی تند در فلفل وجود دارد.)

مدیر سایت
دیدگاه کاربران ۲ دیدگاه
 • مصطفی-لیوسی ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ / ۳:۱۷:۱۱

  تشکر مخصوص از مطالب اموزند سایت شما . زکات علم نشر ان است پس شما زکات را ادا نمودید بجای ان سلامتی وطول عمر با عزت برای کلیه زحمت کشان اسلام ومسلمینوصلوات

  • fz.andishesabz ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ / ۱۱:۰۹:۳۲

   از شما سپاس گذارم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.