حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

دستگاه جوجه کشی ۲۵۲ عددی

دستگاه جوجه کشی ۲۵۲ تایی جدید با نام تجاری سوپر مینیاتور مجهز به سیستم کنترل از طریق موبایل ، ستر هچر همزمان ، برد فوق پیشرفته JDR 900، سیستم خودکار جوجه کشی از تمامی پرنده ها فقط با انتخاب نوع پرنده، استفاده از هوش مصنوعی در ساخت سوپر مینیاتور، سیستم سخنگوی خودکار که مانند یک راهنما در تمام مراحل جوجه کشی در کنار شما بوده و شما را یاری خواهد کرد  و ده ها امکانات دیگر در ماشین های جوجه کشی سوپر مینیاتور. این محصول حاصل بیش از ۲۰ سال تجربه در زمینه ساخت انواع ماشین های جوجه کشی در ابعاد مختلف بوده و هم اکنون با پیشرفت روز افزون ماشینهای جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری ماشین جوجه کشی سوپر مینیاتور را معرفی کرده که با بالاترین کیفیت تولید و عرضه میگردد. در زیر به تشریح دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور خواهیم پرداخت.


دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور 252 عددی

مشخصات فیزیکی دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور ۲۵۲ عددی

ماشین جوجه کشی سوپر مینیاتور ۲۵۲ تایی قابلیت جوجه کشی از ۲۵۲ عدد تخم نطفه دار را دارد و همزمان با ستر میتواند هچر را نیز دارا باشد و ابعاد این محصول طبق نظر مهندسان گروه صنعتی اسکندری و تست های انجام شده (مقدار رطوبت، مقدار اکسیژن وارده و…)با ابعاد جدید (طول:۸۱ سانتی متر عرض: ۶۹ سانتی متر  ارتفاع: ۷۱ سانتی متر) بهترین بازدهی را دارد. سوپر مینیاتور ۲۵۲ تایی دارای بدنه تمام PVC  بوده و مجهز به شانه های همه کاره که توانایی جوجه کشی از تمامی پرندها را برای ماشین جوجه کشی سوپر مینیاتور۲۵۲ تایی فراهم آورده است. دارای سنسور SENSIRION SHT سوییسی فوق پیشرفته که تمامی این امکانات برای تضمین روند تبدیل تخم نطفه دار به جوجه بر روی دستگاه قرار گرفته است.


مشخصات فنی و ظرفیت دستگاه جوجه کشی ۲۵۲ تایی :


سیستم سخنگو دستگاه جوجه کشی

سخنگو بودن دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور

دستگاه های جوجه کشی سری سوپر مینیاتور اولین دستگاه جوجه کشی سخنگو ساخته شده در ایران میباشد که مانند یک راهنما تمامی مسیر جوجه کشی را به شما آموزش میدهد ماشین های جوجه کشی سوپر مینیاتور با بهره گیری از سیستم سخنگو میتواند تمامی اطلاعات لازم برای جوجه کشی مانند: دمای مناسب ، زمان ستر، زمان هچر، مشکلات احتمالی برای جوجه کشی و هرآنچه که شما برای یک جوجه کشی راحت و بی دردسر نیاز دارید را به صورت شفاهی (صوتی) به شما توضیح خواهد داد. علاوه بر این ها در هر مرحله شما میتوانید با فشار دکمه Help توضیحات مربوط  به آن مرحل را بشنوید

اگر بخواهیم بطور کلی بگوییم با وجود سیستم سخنگو دستگاه درصد خطا در جوجه کشی به صفر میرسد زیرا در تمامی مراحل یک استاد کار ماهر به نام سیستم سخنگو سوپر مینیاتور در کنار شماست. پس اگر تجربه ای در زمینه جوجه کشی ندارید نگران نباشید چون سیستم سخنگو دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور خود تمامی مراحل جوجه کشی را به شما آموزش خواهد داد و نیاز به هیچگونه آموزش ندارید.

 


 

پردازنده دستگاه 252 تایی سوپر مینیاتور

 این دستگاه جوجه کشی از ریز پردازنده های خاصی بهره میبرد که این امکان را برای دستگاه جوجه کشی فراهم میکند تا:

 • با فشردن دکمه HELP در ده ها دقیقه نحوه استفاده از دستگاه را برای شما آموزش داده و شما را با سیستم ها و امکانات دستگاه آشنا خواهد کرد.
 • در هر مرحله از جوجه کشی میتوانید با استفاده از دکمه HELP آموزش های مربوط به آن مرحله را به صورت شفاهی بشنوید.
 • به صورت هوشمند زمان ستر ، هچر، دما و رطوبت مناسب مخصوص هر پرنده را برای شما مشخص میکند.
 • در صورت بروز هرگونه مشکل فنی سیستم سخنگو شما را از وجود این مشکل فنی مطلع و همچنین نحوه حل مشکل را برای شما بازگو خواهد کرد.
 • در صورت نامساعد بودن دما و رطوبت درون یا بیرون دستگاه به صورت اتوماتیک شما را مطلع خواهد کرد.
 • به محض فشار هر دکمه عملی که بعد از فشردن دکمه اتفاق خواهد افتاد به زبان ساده و شفاهاً برای شما بازگو خواهد شد.
 • و ده ها ویژگی دیگر که شما را در امر جوجه کشی مانند یک استاد کار ماهر راهنمایی خواهند کرد. و با وجود این ویژگی های دستگاه های جوجه کشی سوپر مینیاتور شما به هیچ نوع دوره آموزشی نیاز نخواهید داشت.

 


 

sensor-sht سنسور دما و رطوبت سوپر مینیاتور 252 تایی

سنسور کنترل دما و رطوبت SHT SENSIRION  ساخت کشور سوییس

از دیگر امکانات ماشین جوجه کشی سوپر مینیاتور ۲۵۲ عددی میتوان به استفاده از سنسور های فوق پیشرفته SHT SENSIRION  اشاره کرد این سنسور ها ساخت کشور سوییس بوده و بسیار دقیق می باشند اکثراً به دلیل تشخیص بسیار دقیق میزان دما و رطوبت در مصارف پزشکی (انکیبباتور نوزاد انسانی) از آنها استفاده میشود. شایان ذکر است که قیمت این سنسور ها بسیار گران بوده و فقط ۳ کارخانه در جهان از آنها در امر ساخت دستگاه جوجه کشی استفاده میکنند که گروه صنعتی اسکندری نیز یکی از آن ۳ کارخانه می باشد و این فقط و فقط برای کیفیت بالای محصولات می باشد . سنسور های استفاده شده در دستگاه های جوجه کشی سوپر مینیاتور به صورت اتوماتیک در کارخانه سازنده کالیبره شده و نیازی به کالیبره شدن دوباره ندارد و این مزیت در سنسور های SHT SENSIRION  باعث تضمین راندمان جوجه کشی در دستگاه های سوپر مینیاتور میشود. البته شایان ذکر است که گروه صنعتی اسکندری دارنده پرتکل رسمی SHT   از طرف کارخانه سازنده است.

کارخانه های استفاده کننده از سنسور های SHT SENSIRION

 

گروه صنعتی اسکندری تنها شرکت سازنده ماشین های جوجه کشی در ایران است که از این نوع سنسور ها استفاده میکند

 


 

سیستم تمام اتوماتیک انتخاب پرندگان

سیستم اتوماتیک انتخاب پرنده و تغییر تنظیمات برای جوجه کشی از آن پرنده یکی دیگر از مزیتهای دستگاه های جوجه کشی سری سوپر مینیاتور میباشد بدین صورت که بر روی برد دستگاه لیست پرنده ها را مشاهده میکنید و فقط کافیست که پرنده مورد نظر را انتخاب کرده و تخم ها را درون دستگاه قرار دهید. دستگاه به صورت اتوماتیک بنا به انتخاب پرنده مورد نظر شما دما ، رطوبت ، زمان هچر ، زمان ستر و… را برای جوجه کشی از پرنده مورد نظر شما آماده میکند.

شما با استفاده از ماشین های جوجه کشی سوپر مینیاتور تنها کاری که باید انجام دهید  انتخاب پرنده و قرار دادن تخم ها درون دستگاه میباشد. لازم به ذکر است پرنده هایی مانند مرغ ، کبک، بلدرچین، غاز، اردک ، بوقلمون جزو پرنده هایی هستند که شما میتوانید در حالت اتوماتیک و فقط با فشردن یک دکمه از آنها جوجه کشی کنید  و در صورت انتخاب دکمه حرفه ای از لیست پرندگان میتوانید از دیگر پرنده ها مانند طوطی ، کاسکو ، طاووس ، مرغ عشق ، فنج و سایر پرندگان زینتی و اهلی نیز جوجه کشی کنید

البته در تمامی مراحل جوجه کشی سیستم سخنگوی دستگاه شما را یاری خواهد نمود و در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی در مورد جوجه کشی آن را شفاهاً به شما اعلام خواهد کرد.


بدنه تمام PVC سوپر مینیاتور 252 تایی ساخت گروه صنعتی اسکندری

بدنه تمام PVC

از دیگر مزیت های دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور میتوان به قابل شست و شو بودن آن اشاره کرد که این قابلیت به دلیل استفاده از  PVC  در بدنه Super Miniator  می باشد . یکی از بزرگترین مشکلات دستگاه های جوجه کشی ایرانی استفاده از بدنه فلزی در ساخت آنها میباشد زیرا در ساخت این دستگاه ها از دو ورق گالوانیزه استفاده شده که بین انها با یونولیت عایق میشود اما مشکل اینجاست که بعد از ۲ یا ۳ دوره جوجه کشی بین این دو جداره آهنی که محل مناسبی برای رشد میکربها  باکتریهاست یونولیت را الوده ساخته و باعث گردش هوای الوده در درون ماشین جوجه کشی میشود و این امر باعث افت شدید راندمان جوجه کشی در دستگاه های جوجه کشی فلزی میشود. گروه صنعتی اسکندری این مشکل را حل کرده و استفاده از PVC  را به جای ورق گالوانیزه در راس کار خود قرار داده که شاهد هیچگونه افت راندمان جوجه کشی نخواهید بود.

 

استفاده از بدنه پی وی سی ویژگی های زیر را به همراه دارد:

 1. کاهش مصرف انرژی با توجه ایزولاسیون قوی در این نوع بدنه تا ۷۰ درصد!! به عبارت صحیح تر یک دستگاه جوجه کشی با بدنه پی وی سی به اندازه یک سوم یک دستگاه جوجه کشی بدنه فلزی مصرف برق دارد.
 2. بدنه پی وی سی قابلیت بارها و بارها شستشو و نظافت را دار میباشد و این در حالی است که در دستگاه های جوجه کشی با بدنه فلزی امکان شستشو فراهم نبوده و باعث زنگ زدگی سیستم میگردد.
 3. افزایش راندمان جوجه دهی به علت عدم انتقال گرما و یا سرمای پیرامون دستگاه جوجه کشی به داخل دستگاه جوجه کشی در دستگاههای بدنه فلزی معمولا تخم های نطفه داری که در لایه های کناری دستگاه جوجه کشی قرار گرفته اند با آسیب هاب جددی مواجه می شوند.
 4. کاهش خطر برق گرفتی با توجه بهاین که دستگاه های جوجه کشی رطوبت بسیار بالای رو داخلشون دارن و فلز رسانای برق هست دستگاه های بدنه فلزی خطر برق گرفتگی بسیار بالای رو دارند.
 5. به صفر رسیدن امکان وجود بیماری های باکتریای که در دستگاه های جوجه کشی بدنه فلزی ما بین دو جداره و داخل یونولیت ایجاد شده و باعث کاهش راندمان جوجه آوری می شد.
 6. افزایش زیبای و عمر مفید و طول عمر بدنه و امکان گند ذایی و نظافت آسان
 7. و…..

 

ایرادات دستگاه های جوجه کشی فلزی عبارتند از:

 • مشکل تهویه هوا و اکسیژن گیری
 • در ماشین های جوجه کشی فلزی به دلیل اختلاف دمای داخل دستگاه تلفات زیادی به بار می آید
 • غیر قابل شستشو بودن دستگاه های فلزی یکی دیگر از مشکلات این ماشین های جوجه کشی میباشد زیرا بعد یک یا دو بار شستشو آثار زنگ زدگی در دستگاه نمایان میشود
 • در ماشین های جوجه کشی فلزی به دلیل وجود یونولیت وهمچنین وجود شرایط مناسب جهت رشد قارچ و میکرب در بین لایه های فلزی دستگاه بعد از ۳ یا ۴ بار جوجه کشی قارچ ها و میکرب ها در داخل دستگاه رشد کرده و این باعث پایین آمدن رانمان جوجه کشی و تلف شدن تخم ها میشود

 

 


 

شانه های همه کاره با قابلیت جوجه کشی از تمامی پرنده ها

شانه های جوجه کشی همه کاره با قابلیت جوجه کشی از تمامی پرندگان توسط گروه صنعتی اسکندری بر روی دستگاه های جوجه کشی سوپر مینیاتور به رایگان در اختیار شما قرار میگیرد این شانه ها که به شانه های کره ای مشهور است از استانداردهای جهانی پیروی میکند این در حالیست اکثر سازنده های ماشین جوجه کشی در ایران از شانه های قدیمی ایرانی استفاده میکنند که سالهاست از رده خارج شده است و برای جوجه کشی از هر پرنده باید شانه مخصوص آن  پرنده را خریداری کنید که این امر شما را متحمل هزینه های فراوانی میکند اما ماشین های جوجه کشی سوپر مینیاتور شانه های همه کاره با قابلیت جوجه کشی از تمامی پرنده ها را به صورت رایگان در اختیار شما قرار میدهد که این نیز یکی دیگر از مزیت های دستگاه های جوجه کشی سوپر مینیاتور میباشد.

شانه های همه کاره با قابلیت ریسایز این امکان را به شما میدهد که از هر تخم با هر اندازه ای بتوانید جوجه کشی کنید و علاوه بر این به دلیل زاویه بهتر در شانه های همه کاره راندمان تبدیل تخم به جوجه در شانه های همه کاره به مراتب بیشتر بوده و شما میتوانید بجای خریدن شانه مخصوص هر پرنده یعنی به طور مثال اگر بخواهید از مرغ جوجه کشی کنید باید شانه های مخصوص مرغ را بخرید اگر بخواهید از بلدرچین جوجه کشی کنید باید دوباره شانه های مخصوص بلدرچین را نیز خریداری کنید اما در دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور که سوپر مینیاتور ۲۵۲ عددی نیز جزو آنهاست شانه های همه کاره به صورت رایگان در اختیار شما قرار میگیرد و دیگر نیازی نیست هزینه بیشتری را متحمل شوید.

 

 


سیستم برق اضطراری ماشین جوجه کشی سری سوپر مینیاتور

قابلیت اتصال به سیستم برق اضطراری (اینورتر)

تمامی ماشین های جوجه کشی سوپر مینیاتور ساخت EIG  از قابلیت اتصال به برق اضطرارای برخودار هستند یعنی در صورت قطعی برق نیز شما میتوانید با اتصال باطری ماشین یا موتور دستگاه به کار خود ادامه میدهد در اصل دستگاه های جوجه کشی سری سوپر مینیاتور EIG  دارای این تکنولوژی هستند که باطری ماشین یا موتور را به برق ۲۲۰ ولت شهری تبدیل کرده و استفاده کند و با این کار آسیبی به روند تبدیل تخم های نطفه دار به جوجه و راندمان جوجه کشی وارد نمی شود.

لازم به ذکر است که قیمت اینورتر به صورت جداگانه محسوب میگردد.

 


درب های پی وی سی با شیشه پلی کربنات در دستگاه های جوجه کشی سوپر مینیاتور گروه صنعتی اسکندری

درب های PVC  با شیشه پلی کربنات

گروه صنعتی اسکندری در ساخت ماشین های جوجه کشی سوپر مینیاتور از درب های بسیار سبک از جنس PVC  و طلق های دو جداره پلی کربنات استفاده شده که طلق دوجداره موجود در سری سوپر مینیاتور کاملاً نشکن بوده ، عایق حرارت میباشد و مانع از ورود نور مستقیم و اشعه های مضر خورشید میشود علاوه بر این بین این دو جداره کاملاً خلآ بوده و همه این موارد دست به دست هم داده تا تلفات تخم ها را به صفر برساند و راندمان بالایی را در روند جوجه کشی برای شما تضمین نماید .

دیگر سازنده های دستگاه های جوجه کشی در ایران از شیشه ساده به جای پلی کربنات برای ساخت درب استفاده میکنند که اشعه های مضر وارد دستگاه شده و کاملاً شکننده میباشند همچنین در دربهای فلزی بعد از چند دوره جوجه  کشی  شاهد فاصله درب از بدنه خواهیم بود که این باعث رد و بدل شدن هوا از بین درب های فلزی میشود که نتیجه آن اختلال در روند تنظیم دمای داخل دستگاه شده و باعث کاهش راندمان تبدیل تخم نطفه دار به جوجه خواهد شد

 


نشانگر روزشمار دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور 252 تایی

نشانگر و روز شمار جوجه کشی

یکی دیگر از مزیت های دستگاه های جوجه کشی سوپر مینیاتور نسانگر و روزشمار  جوجه کشی میباشد که شما از طریق این نشانگر میتوانید مدت زمان باقی مانده از دوره جوجه کشی، مدت زمان باقی مانده از دوره ستر، مدت زمان باقی مانده از زمان هچر و… را به شما نشان میدهد و امکان هرگونه خطا در روزهای جوجه کشی را به صفر میرساند

 


 

تایید اصالت کالا و خدمات پس از فروش

تمامی محصولات گروه صنعتی اسکندری از جمله دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور ۲۵۲ عددی شامل یک بارکد ۹ رقمی بوده که از طریق این بارکد تمامی مشخصات دستگاه خریداری شده اعم از نقشه دستگاه ، نقشه سیم کشی ، میکرو کنترلرها و… که در ساخت این دستگاه استفاده شده است را برای کارخانه سازنده (گروه صنعتی اسکندری) به نمایش میگذارد. این بارکد تا ابد در سیستم پشتیبانی فنی EIG  می ماند که شما با استفاده از این بارکد که بر روی دستگاه نصب شده است میتوانید حتی ۱۰ سال دیگر هم از خدمات پس از فروش محصول استفاده کنید به طور مثال اگر ۱۰ سال دیگر نیاز به موتور یدکی برای محصول خود داشتید میتوانید با شرکت تماس گرفته و این بارکد را به مهندسان ما اعلام کنید سپس مهندسان پشتیبانی بارکد دستگاه شما را مطالعه میکنند و تمامی اطلاعات مربوط به موتور را مانند نوع موتور، توان موتور و … مشاهده میکنند سپس موتور یدکی محصول شما را ارسال میکنند. این در صورتی است که طی این مدت احتمالاً چندین بار نقشه کلی دستگاه عوض شده باشد و یا حتی تمامی پرسنل این کارخانه عوض شوند اما با وجود همه این ها بدلیل وجود مشخصات محصول شما در سیستم  تا ۱۰ سال خدمات پس از فروش شامل دستگاه شما میشود.

با توجه به مارک های تقلبی موجود در بازار شما با استفاده از این بارکد ۹ رقمی میتوانید اصالت دستگاه خود را در وب سایت گروه صنعتی اسکندری (EIG) چک کنید و از اصالت محصول مطلع شوید.

 


کنترل کیفی چند مرحله ای ماشین جوجه کشی 252 تایی
کنترل کیفی چند مرحله ای ماشین جوجه کشی ۲۵۲ تایی

کنترل کیفی چند مرحله ای

گروه صنعتی اسکندری برای اطمینان بیشتر شما مشتریان عزیز کنترل کیفی دقیقی در نظر گرفته شده است به این صورت که از شروع تولید دستگاه  جوجه کشی سوپر مینیاتور در خط تولید تا ساخت برد هوشمند و فوق پیشرفته JDR 900  و حتی تمامی چیپ ها و تراشه ها مرحله به مرحله کنترل کیفی صورت میگیرد. کنترل کیفی نهایی نیز دوباره در هنگام خروج از کارخانه انجام میشود تا از کیفیت بالای محصول اطمینان حاصل گردد و شما مشتریان عزیز با خیالی آسوده و راحت به جوجه کشی بپردازید.

 


دستگاه هوش مصنوعی جوجه کشی سوپر مینیاتور

استفاده از هوش مصنوعی در ساخت دستگاه های جوجه کشی

در ساخت ماشین جوجه کشی سوپر مینیاتور از تکنولوژی هوش مصنوعی استفاده شده است. ماشین های جوجه کشی سوپر مینیاتور با استفاده از هوش مصنوعی طراحی شده به نحوی که قدرت تشخیص و یادگیری را داراست به طور مثال وقتی هوای محیط سرد باشد ابتدا با توجه به پایین بودن دمای محیط تمامی قطعات را تست میکند تا خرابی از طرف دستگاه نباشد بعد از اینکه فهمید مشکلی در قطعات دستگاه وجود ندارد دمای هیتر ها را بالا میبرد و در صورتی که این گزینه هم جوابگو نبود تشخیص میدهد که دمای محیط پایین است و از طربق سیستم سخنگو اعلام میکند که دمای محیط پایین است.

در بسیاری از موارد دستگاه با بهره گیری از این تکنولوژی قادر به رفع کردن عیوب قطعات به طور فعلی می باشد تا بعد از اتمام دوره جوجه کشی به تعمیر قطعه معیوب بپردازید  به طور مثال اگر المنت شما ( سیستم خروجی هیتر شما ) خراب شود دستگاه بصورت هوشمند در کمتر از ۲۰ دقیقه متوجه اشکال موجود در سیستم المنت شده و فورا خروجی های شماره دو ( زاپاس ۹ را فعال میکند و به این ترتیب شما این امکان را خواهید داشت تا بعد از پایان دوره جوجه کشی خروجی اول را تعمیر کرده و مجددا نصب نمایید.

 


 

تغییر پروتوکل دمای داخل دستگاه با توجه به دمای پیرامون دستگاه

دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور به طور مداوم دمای محیط پیرامون خود را سنجیده و با توجه به تغییر دمای پیرامون دستگاه پروتکل های لازم را تغییر میدهد تا دمای داخل دستگاه دقیقاً در مقدار مطلوب قرار گیرد. بدین معنی که اگر دستگاه دمای محیط را سنجید و دمای محیط سرد بود با توجه به مقدار سردی هوا از ریز تراشه های SMD  کمک گرفته و سریعاً به مقداری که لازم است دمای هیتر ها را افزایش میدهد  و دمای داخل دستگاه را تنظیم میکند.

 


استفاده بهینه از برق در دستگاه های جوجه کشی EIG با نام تجاری super miniator

استفاده بهینه از برق

با توجه به اینکه گروه صنعتی اسکندری (EIG)   در راستایای بهینه سازی سری جدید دستگاه های جوجه کشی با نام تجاری سوپر مینیاتور از بدنه PVC  استفاده کرده این امر وزن دستگاه را تا حد قابل توجهی پایین آورده، دستگاه کاملاً قابل شستشو شده ، انتی باکتری بودن خود PVC  و… را به همراه داشته علاوه بر اینها با بدنه PVC  دستگاه اتلاف انرژی تا  %۷۵  بهینه شده و میتوان گفت که فقط یک چهارم دستگاه های فلزی برق مصرف میکند.

 online-shop-252-egg-incubator

برای خرید با گروه فروش شرکت تماس حاصل فرمایید و یا عدد ۲۵۲ را برای سامانه ۱۰۰۰۸۰۰۰۸۰ پیامک نمایید.

قیمت مدل  Professional (حرفه ای) : یک میلیون و چهار صد و چهل هزار تومان

۱.۴۴۰.۰۰۰ هزار تومان

قیمت مدل Economic (آماتور) : یک میلیون و صد و بیست هزار تومان

۱.۱۲۰.۰۰۰ هزار تومان

 


super miniator 252 egg incubator

Automatic incubator for hatching out of birds and poultry intelligent and fully automatic
If you buy an incubator incubator will be operated with the push of a button


مدیر سایت
دیدگاه کاربران ۴۰ دیدگاه
 • شهريار شفيقي ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ / ۱:۰۴:۰۰

  سلام . دستگاه ٢٥٢ پروفشونال تا شهر تالش، چقدر بايد به حساب شما واريز نمود؟ و كدام شماره حساب ؟ ممنونم

  • مدیر سایت ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ / ۸:۲۰:۱۹

   با سلام شما میتوانید این دستگاه را به صورت آنلاین از این لینک خریداری فرمائید.

 • phd ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ / ۱۰:۵۱:۲۱

  سلام می خواستم بدونم فرق دستگاه جوجه کشی اماتور و حرفه ایی در چیست ویک سوال دیگه اگر می خواهیم در این دستگاه شتر مرغ بگذاریم با شانه مخصوص ان را بخریم و قیمت این شانه چقدر است؟

  • fz.andishesabz ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ / ۸:۵۸:۴۸

   شما به دلیل تفاوت فاحش کلی میان جوجه کشی این دو پرنده نمیتوانید از دستگاه جوجه کشی شترمرغ برای دیگر پرندگان و یا از دستگاه های معمولی برای جوجه کشی شترمرغ استفاده نمائید. ، تفوت میان آماتور و حرفه ای نیز در کیفیت قطعات استفاده شده ، سخنگویی ، سنسور ، التراسونیک و از این قبیل موارد میباشد. برای اطلاعات بیشتر میتوانید به این قسمت مراجعه فرمائید.

 • علی ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ / ۷:۴۵:۳۴

  سلام ببخشید قیمت دستگاه جوجه کشی چقدراست شیراز هم نمایندگی داره.

  • fz.andishesabz ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ / ۸:۱۸:۴۸

   قیمت دستگاه های جوجه کشی در وب سایت درج شده و میتوانید مشاهده بفرمائید. برای اطلاع از آدرس نمایندگی با شماره تماس ۰۹۱۴۴۴۸۳۱۸۸ در ارتباط باشید.

 • فرزاد ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ / ۸:۲۶:۱۴

  سلام من فرزادم.ایرانی-عراقیم الان حلبچه زندگی میکنم و میخوام بیام از دستگاه های شما خریداری کنم اینجا یه مشکل هست اونم قطع وصل شدن برقه.روزای هست ۶ساعت برق قطعه .آیا میشه از باطری یا چیز دیگه ی واس برق استفاده کرد

  • fz.andishesabz ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ / ۸:۲۸:۵۴

   بله کلیه دستگاه های جوجه کشی ساخت گروه صنعتی اسکندری از قابلیت برق اضطراری برخوردارند و میتوانید حتی با اتصال به باطری ماشین یا هر باطری ۱۲ ولت دیگری از دستگاه استفاده نمائید.

 • شاهین ۷ بهمن ۱۳۹۵ / ۱۲:۵۸:۲۵

  با سلام
  فرق دستگاه آماتور با حرفه ای چیه؟؟؟؟
  هزینه ارسال تا قزوین چقدر میشه؟؟؟
  با تشکر

  • fz.andishesabz ۹ بهمن ۱۳۹۵ / ۵:۳۸:۱۲

   با سلام. دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور حرفه ای دارای امکانات منحصر به فرد میباشد که کاربر میتوانید به معنای کلمه با راحتی کامل از دستگاه استفاده نمایند. در قزوین هم نمایندگی گروه صنعتی اسکندری بزرگترین سازنده دستگاه های جوجه کشی موجود هست و شما برای اطلاع از ادرس نمایندگی جهت مراجعه میتوانید با شماره تماس ۰۹۱۴۴۴۸۳۱۸۸ در ارتباط باشید.

 • رزاق پاباغی ۲۴ مهر ۱۳۹۵ / ۱۲:۴۰:۳۸

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما ببخشید میخواستم بدونم شماره تماس نمایندگی استان فارس چنده؟چون میخواستم دستگاه ۱۶۸تایی یا ۲۱۰تایی خریداری کنم یا آدرس نمایندگی استان فارس بگید ممنون میشم؟

  • fz.andishesabz ۱۴ دی ۱۳۹۵ / ۹:۵۴:۲۸

   دوست عزیز EIG در استان فارس هم نمایندگی داره و شما با مراجعه به بخش لیست نمایندگی های مجاز گروه صنعتی اسکندری میتوانید نمایندگی مربوط به استان خودتون رو مشاهده کنیدو یا با مدیریت بخش نمایندگی ها با شماره تماس ۰۹۱۴۴۴۸۵۵۹۰ در ارتباط باشید.

 • احمد ۵ مهر ۱۳۹۵ / ۹:۴۷:۳۷

  سلام. احمد هستم از بوشهر. لطف کنید قیمت فعلی دستگاه جوجه کشی ۲۱۰ تایی رو اعلام کنید و هزینه ارسال به بوشهر چقدر میشه?

  • fz.andishesabz ۱۱ مهر ۱۳۹۵ / ۱۱:۲۸:۴۷

   هزینه ارسال تا بوشهر ۱۰۰ هزار تومان هست ولی برای قیمت روز با بخش فروش تماس بگیرید

 • علیرضا ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ / ۵:۱۸:۰۶

  سلام
  قیمت بهترین نوع دستگاه جوجه کشی تان چقدر است.
  نحوه ارسال چگونه است.
  آیا همدان نمایندگی دارید?

  • fz.andishesabz ۱۱ مهر ۱۳۹۵ / ۱۱:۳۸:۲۲

   بله در همدان هم نمایندگی فروش دستگاه جوجه کشی داریم

 • علی دادا ۲ مرداد ۱۳۹۵ / ۴:۲۹:۴۱

  سلام
  میشه هزینه ی ارسال این دستگاهتون را تا تبریز(سردرود) محاسبه کنید باتشکر

  • fz.andishesabz ۹ مرداد ۱۳۹۵ / ۱۲:۴۵:۰۵

   تا تبریز ۳۰ هزار تومان هزینه حمل یک ماشین جوجه کشی ۲۱۰ عددی هستش

 • غلامرضا مسعودی ۳ تیر ۱۳۹۵ / ۸:۱۶:۰۹

  از اینکه شما را با سایت دیگر اشتباه گرفتم از شما و دوستان معذرت خواهی می کنم……

  • fz.andishesabz ۳ تیر ۱۳۹۵ / ۸:۳۱:۵۶

   دوست عزیز اخیرا تعدادی افراد با راه اندازی سایت های مختلف اقدام به کلاه برداری میکنند که مطمئنا این هیچ گونه ارتباطی با گروه صنعتی اسکندری ندارد

 • امیر ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ / ۹:۴۵:۳۴

  سلام.خسته نباشید.از سامانه پیامکی جوابی نگرفتم.میخواستم اگه میشه شماره تماس به من بدید.ممنون

  • fz.andishesabz ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ / ۶:۵۱:۵۹

   ۰۴۴.۳۲۳۴۶۶۱۲
   ۰۴۴.۳۲۳۴۱۷۹۶
   در قسمت تماس با ما تمامی شماره تلفن های شرکت درج شده است

 • محمدرضا ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ / ۷:۴۸:۰۶

  باسلام
  لطفا ادرس نمایندگی در یزد را ارسال کنید باتشکر

  • fz.andishesabz ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ / ۶:۵۳:۴۶

   برای اطلاع از تلفن های نمایندگی یزد لطفا با گروه فروش تماس حاصل فرمایید

 • غلامرضا مسعودی ۱۷ فروردین ۱۳۹۵ / ۳:۵۷:۳۰

  با سلام ..دوست عزیز حدود ۴ ماه است که…………………

   

  • fz.andishesabz ۲۱ فروردین ۱۳۹۵ / ۹:۰۹:۱۸

   جناب آقای غلام رضا خان مسعودی
   پیامی نوشته اید که هیچ گونه مستنداتی برای فرمایشات خود بیان نکرده اید . مستندات یعنی شماره فیش بانکی ، شماره فاکتور ، شماره بارنامه و یا حداقل شماره تلفن خودتان به بتوان اضهارات شما را مورد بررسی قرار داد پس از انتشار نظر شما معذوریم.
   به اختمال زیاد کارخانه ما را با یک شرکت دیگر اشتباه گرفته اید
   باز هم اگر بر فرمایشات خودتان تاکید دارید با شماره ۰۹۱۴۸۸۹۱۲۹ تماس بگیرید تا مورد شما بررسی شود

 • غلامرضا مسعودی ۸ دی ۱۳۹۴ / ۲:۳۸:۲۵

  با سلام -دستگاه جوجه کشی ۲۱۰تایی شترمرغ برای شهرستان اباده استان فارس با هزینه حمل  و زمان تحویل ان چقدر

  است . و ایا فقط مطالعه کتابچه اموزشی ان برای استفاده کافی است .با تشکر….

  • fz.andishesabz ۱۴ دی ۱۳۹۴ / ۱۱:۲۱:۵۴

   برای شهرستان آباده و تک تک شهرستان های استان فارس نمایندگی فروش داریم تماس بگیرید با بخش فروش بعد تلفن و آدرس دقیق نمایندگی آباده برای فروش دستگاه جوجه کشی بگیرید

 • عباسی ۳ آبان ۱۳۹۴ / ۱۲:۴۸:۲۰

  بزرگوار باسپاس از پاسخگویی شما بنده پرسیدم چگونه میتوان قطعات دستگاه را تهیه کرد

  • fz.andishesabz ۱۱ آبان ۱۳۹۴ / ۱۲:۳۶:۵۱

   سلام تمام قطعات دستگاه جوجه کشی رو شرکت ما برای فروش داره شمل لوازمی که لازم دارید رو لیست کنید بعد با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید کامل راهنمایتون میکنن

 • said bahari ۲۴ مهر ۱۳۹۴ / ۷:۲۳:۲۸

  چرا در قسمت (انواع نژاد خروس)نژاد مرغ و خروس مرندی رو نگذاشتین؟ممنون اگه اقدام فرمایید.حیفه واقعا:چون مرغ و خروس مرندی( ثبت شده دربزرگترین دایرةالمعارف طیور جهان)میباشد.

  • fz.andishesabz ۲۴ مهر ۱۳۹۴ / ۷:۵۳:۴۰

   چشم خروس نژاد مرندی را هم اضافه میکنیم ممنون از تذکرتون

 • رضا ۱۲ مهر ۱۳۹۴ / ۳:۱۱:۴۱

  سلام دستگاه ۴۸باتمام اپشنش قیمتش چقدر است . متشکرم

  • fz.andishesabz ۱۲ مهر ۱۳۹۴ / ۸:۳۷:۳۴

   با ارسال رایگان قیمتش ۳۹۵۰۰۰ هزار تومان هستش

 • علی ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ / ۸:۲۰:۳۳

  سلام.
  مگه نگفتید قیمت دستگاه درنمایندگی ها یکسان هست ومگه نگفتید که دستگاه خودش رطوبت ساز مخصوص داره!!!
  پس چرا نمایندگی یزد دستگاه رو با دوقیمت میفروشد و گفت که دستگاه جوجه کشی ۲۱۰تایی با رطوبت ساز معمولی یک میلیون تومان و با دستگاه رطوبت ساز مخصوص یک میلیون صدهزار تومان!!!
  مگه خودش رطوبت ساز نداره پس چرا قیمتش اینقدر تفاوت داره باشرکت؟؟؟؟ (میدونم هزینه ارسال رو هم کشیدن روش ولی اینقدر زیاد نمیشه)

  • fz.andishesabz ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ / ۸:۲۶:۴۲

   دوست عزیز و گرامی من دستگاه جوجه کشی ۲۱۰ تایی دو تا قیمت نه بلکه سه تا قیمت داره یکی برای نوع شتر مرغی ماشین جوجه کشی که مخصوص جوجه کشی کردن از شترمرغ هستش و دومی قیمت دستگاه در شرایطی است که ماشین جوجه کشی با شانه های قدیمی ارائه میشه و فقط قابلیت جوجه کشی از یک نوع پرنده رو داره و برای هر پرنده باید شانه مخصوص اون خریداری بشه و حالت سوم که بهترین حالته و اون هم زمانی هست که دستگاه باشانه های کره ای یا همون شانه های همه کاره ارائه میشه و توانای جوجه کشی کردن از همه انواع پرنده ها رو بصورت هم زمان داره
   قیمت دستگاه جوجه کشی در نمایندگی یزد هم با قیمت دستگاه کارخانه یکی هست و فقط هزینه حمل دستگاه تا استان یزد روی دستگاه اضافه میشه
   دستگاه ۲۱۰ تایی دارای سیستم تمام اتوماتیک تنظیم رطوبت هست رطوبت دستگاه به این طریق تنظیم میشه که یک ظرف آب داخل دستگاه قرار میگیره و یک فن مخصوص رطوبت روی اون زوم کرده هر وقت که دستگاه رطوبت نیازداره بصورت اتوماتیک فن شروع به کارکرده و مقداری از آب داخل ظرف را تبدیل به رطوبت مینماید و به این ترتیب رطوبت مورد نیاز دستگاه تامین میگردد اما اگر بخواهید دستگاه رطوبت ساز التراسونیک به دستگاه اضافه نمایید در آن صورت هزینه به قیمت دستگاه اضافه میگردد دستگاه رطوبت ساز التراسونیک یک دستگاه تولید رطوبت است که کلا بیرون از دستگاه قرار میگیرد و هر وقت ماشین جوجه کشی نیاز به رطوبت داشت التراسونیک بصورت خودکار شروع به کار نموده و رطوبت مورد نیاز دستگاه جوجه کشی را تامین مینماید
   برای کسب اطلاعات بیشتر با گروه فروش شرکت تماس حاصل فرمایید

 • علی ۶ خرداد ۱۳۹۴ / ۵:۴۹:۲۰

  سلام
  ممنون از این که جواب سوالمو دادید
  یک سوال دیگه داشتم خدمتتون. اینکه این دستگاه باید براشم رطوبت ساز بخریم یا خودش روطوبت تولید میکنه.؟
  واسه دستگاه چیز اضافی نباید خرید؟
  ممنون میشم جوابمو بدید
  با تشکر…

  • fz.andishesabz ۷ خرداد ۱۳۹۴ / ۶:۱۱:۱۶

   سلام علی آقا
   ما اگر جواب سوال شما در مورد ماشین جوجه کشی ۲۱۰ تایی رو دادیم فقط انجام وظیفه کردیم شرکت به ما حقوق میده تا مشتری هاش راضی باشن پس من فقط انجام وظیفه کردم.
   دستگاه خودش سیستم مخصوص تولید رطوبت داره و تمام وسائلش هم همراه دستگاه ارائه میشه و شما نیاز به خرید هیچ چیز ندارین
   همراه این دستگاه شانه های همه کاره که توانای جوجه کشی کردن از تمام تخم ها رو دارن بعلاوه نطفه سنج بعلاوه سبد هچ کتاب آموزشی دفترچه آموزش و…. همراه دستگاه داده میشه

 • علی ۵ خرداد ۱۳۹۴ / ۱۲:۳۱:۵۶

  سلام
  هزینه ارسال این دستگاه رایگان هست؟
  بعد اگه رایگان نیست هزینه ارسالش تا استان یزد شهرستان ابرکوه چقدر هست؟
  چگونه باید دستگاه رو خریداری کنیم؟
  قیمتش با نمایندگی ها فرق داره یا نه؟

  • fz.andishesabz ۵ خرداد ۱۳۹۴ / ۲:۳۲:۴۷

   سلام ارسال دستگاه های جوجه کشی بدنه فلزی رایگان نیست و فقط ماشین های جوجه کشی هواباتور ۱ و ۲ ( یعنی چهل و هشت تای و ۹۶ تایی) رایگان ارسال می شود. پس اگر دستگاه جوجه کشی ۸۴ تایی و یا ۱۲۶ تایی و یا ۱۶۸ تایی یا ۲۱۰ تایی خرید کنید هزینه حمل آن را بایستی پرداخت نمایید.
   هزینه حمل یک ماشین جوجه کشی ۲۱۰ تایی تا ابرکوه یزد حدودا ۷۰ تا ۱۱۰ هزار تومان میباشد.
   با پرسنل فروش شرکت تماس بگیرید شما می توانید بصورت حضوری به شهرستان یزد مراجعه کنید و از نمایندگی فروش دستگاه جوجه کشی در یزد خریداری کنید و یا اینکه مبلغ آن را برای حساب شرکت حواله کنید تا برای شما دستگاه بصورت رایگان ارسال گردد.
   قیمت دستگاه جوجه کشی ۲۱۰ تایی در نمایندگی هم با شرکت یکسان است اما هزینه حمل روی آن اضافه میگردد یعنی در هر صورت چه ماشین جوجه کشی را از نمایندگی انحصاری تهیه کنید و چه از کارخانه در هر دو صورت هزینه حمل آن بر عهده خریدار میباشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.