حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

کار آفرینی و کسب درآمد با پرورش بلدرچین

سود آوری پرورش بلدرچین

کار آفرینی و کسب درآمد با پرورش بلدرچین و مرغ محلی

کسب درآمد با پرورش بلدرچین | امروزه راه های مختلفی برای ایجاد یک منبع درآمد وجود دارد که یکی از آنها پرورش بلدرچین و برخی پرندگان اهلی است.دانستن این مطلب خالی از لطف نیست که قیمت بعضی از پرندگان زینتی در بازار به چند میلیون تومان می رسد.

برای مثال پرندگانی چون کاسکو و فنچ نزدیک به ۳ میلیون قیمت دارند. همه این مطالب نشان دهنده سود بالا در این کار است. در زمینه پرورش پرندگان می توان به فعالیت نمونه هایی چون آقای عین الله وفایی اشاره کرد. وفایی فعال اقتصاد مقاومتی با کمک و پشتیبانی بسیج سازندگی توانست در شهرستان سیروان تولید بلدرچین را آغاز کند. وفایی در یک محیط محدود با مساحت ۱۲ متر فعالیت خود را آغاز کرد. وی در مورد بلدرچین گونه بیان می کند : این پرنده زود بازده است  , دوره پرورش آن خیلی کوتاه است , ضریب امنیتی بالایی دارد , میزان تخم گذاری بالایی دارد , قیمت فروش خوبی در بازار دارد. موارد ذکر شده در مورد پرورش بلدرچین باعث شده است تا این پرنده از جایگاه خاصی در میان پرورش دهندگان برخوردار شده و اکنون در تولید ، پرورش و فروش بسیار بالایی داشته باشند.

برای آموزش پرورش بلدرچین میتوانید مقاله ذیل را مطالعه نمایید.

مثال دیگری که در مورد سود بالای پرورش پرندگان

سود آوری پرورش بلدرچین
سود آوری پرورش بلدرچین

امروزه با توجه به افزایش بی اعتمادی مردم نسبت به وضعیت و استاندارد های بازار مواد غذایی ، عرصه گونه ای تغییر کرده که پرورش مرغ بومی یا همان مرغ محلی رونق بالایی گرفته و به یک فعالیت بسیار پر سود تبدیل شود. مرغ بومی با توجه به دوام بالای آن در برابر تغییرات دمایی ، گرما ، سرما و بیماری ها یکی از مناسب ترین گونه پرنده برای پرورش است. تخم گذاری در مرغ محلی به صورت روزانه صورت می گیرد. عمل تخم گذاری تا ۷ ماه ادامه می یابد بعد از دوره ۷ ماهه که مرغ کاملا رشد کرده و  می توان اکنون آن را به عنوان یک فراورده گوشتی در نظر گرفت و به کشتارگاه فرستاد. بنابراین هم از تخم های دوره تخم گذاری آن و هم از فروش مرغ ها به عنوان فراورده گوشتی سود بالایی حاصل می شود.

این موارد مثال هایی بود تا شما از سود پرورش پرندگان اطلاعت کافی به دست آورید.

اکنون تنها سوال بزرگی که ذهن شما را به خود مشغول کرده نحوه جوجه کشی و پرورش گونه های پرنده است.

جوجه کشی و پرورش گونه های پرنده مانند بلدرچین یا مرغ محلی به صورت طبیعی کار دشواری است. انجام این کار به طور طبیعی نیازمند تجربه و آزمون خطا های فراوان است و مهم تر از آن در جوجه کشی و پرورش طبیعی خطر و امکان از دست رفتن تخم یا جوجه زیاد است.

چگونه می توان این فعالیت را به صورت کاملاً ایمن و مطمئن انجام داد ؟

جهت صنعتی کردن فعالیت خود در زمینه جوجه کشی و پرورش جوجه استفاده از دستگاه های جوجه کشی باکیفیت بهترین و مطمئن ترین راه است. در دستگاه های جوجه کشی با کیفیت و پیشرفته با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا عمل جوجه کشی به صورت کاملا آسان و بدون نیاز به داشتن تجربه و تخصص فرد انجام می گیرد.

دستگاه جوجه کشی ایزی باتور ۲ (۹۶ تایی) ساخت گروه صنعتی اسکندری یکی از با کیفیت ترین دستگاه ها بوده و مطابق با استانداردهای جهانی طراحی و تولید شده که به دلیل داشتن راندمان و کیفیت بالا یکی از پرفروش ترین دستگاه های جوجه کشی میباشد.

ایزی باتور ۲ از قابلیت های بسیار بالایی برخوردار بوده که از جمله یکی از مهمترین آنها بهره گیری از برد هوشمند H3 است. این برد دارای سیستم انتخاب پرنده می باشد و کار جوجه کشی را برای شما بسیار راحت می کند. شما با انتخاب نوع پرنده در برد H3 و قرار دادن تخم های نطفه دار در داخل دستگاه دیگر نیاز به تنظیم رطوبت و دما ندارید چرا که تمام شرایط های لازم برای تخم نطفه دار شما توسط دستگاه ایجاد می شود.

نوع حسگر  دستگاه جوجه کشی ۹۶ تایی SHT SENSIRION میباشد که ساخت و کالیبره شدن آن در کشور سوئیس انجام شده است. این سنسور برعکس سنسور های بی کیفیت چینی فقط یک بار در کارخانه های کشور سوئیس صورت می گیرد و دیگر از کالیبره خارج می شود.

این دستگاه به صورت تمام اتوماتیک کار می کند و دخالت شما در عمل جوجه کشی را به حداقل می رساند.

دستگاه جوجه کشی ایزی باتور ۲ دارای چندین ویژگی منحصر به فرد دیگر است که این دستگاه را در زمره بهترین ها قرار داده است.

برای جوجه گیری از بلدرچین ، مرغ محلی و پرندگان زینتی دستگاه جوجه کشی ایزی باتور ۲ (۹۶ تایی) ساخت گروه صنعتی اسکندری از کیفیت بالایی برخوردار بوده و تمام نیاز های شما را در این زمینه برطرف می کند.

از این دستگاه به دلیل ابعاد مناسب آن می توان در خانه یا مرغداری استفاده کرد.

 

ایمان نظری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.