حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

صادرات گسترده دستگاه جوجه کشی به عراق

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (0 امتیاز | اولین امتیاز دهنده باشید)
Loading...
image_pdf

پرسنل خدمات پس از فروش نمایندگی انحصاری فروش دستگاه های جوجه کشی در عراق آموزش مقدماتی و تکمیلی خود را در محل کارخانه e.i.g  پشت سر گذاشتند. یک تیم دونفره شامل یک مهندس و یک تکنسین توسط گروه صنعتی اسکندری جهت ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی به مشتریان این شرکت مستقر در اقلیم کردستان عراق تعلیم داده شد.

از این پس مشتریان این شرکت در شهرهای اربیل ، سلیمانه ، کرکوک و کل اقلیم کردستان عراق میتوانند همانند مشتریان این شرکت در سرتاسر ایران به راحتی از خدمات پس از فروش و گارانتی بهره مند گردند.

گروه صنعتی اسکندری  بزرگترین سازنده ماشین جوجه کشی در خاور میانه دارای بزرگترین شبکه فروش و خدمات پس از فروش در ایران بوده و در نظر دارد در طی تابستان 1394 سطح علمی  پرسنل خدمات پس از فروش نمایندگی های خود در عراق ، آذربایجان ، افغانستان ، ارمنستان ،ترکیه ، امارات و آسیای میانه را افزایش دهد و برای هریک از این نمایندگی ها کلاس های آموزش تکمیلی برگذار نماید.SAM_9241SAM_923711

مدیر سایت
انجمن جوجه کشی فارسی
دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • سیفی 4 آذر 1396 / 9:42:16
    0 0

    باسلام به نظرم اگه بتوان روابط کاری درخصوص خریدو فروش جوجه انواع طیور به خه خصوص جوجه اردک مسکویی که تولیدش کم هست میتواند بهانه ای برای گسترش درزمینه فعالیت طیور باشد .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X