حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

فروش دستگاه جوجه کشی به سپاه پاسداران و جهاد سازندگی اردبیل

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (0 امتیاز | اولین امتیاز دهنده باشید)
Loading...
image_pdf
دستگاه جوجه کشی در اردبیل

دستگاه جوجه کشی در اردبیل

تعداد 9 دستگاه ماشین جوجه کشی مینیاتور 588 تولید EIG  تحویل سپاه پاسداران و جهاد اردبیل گردید.گروه صنعتی هواباتور وابسته به ماشین سازی EIG به عنوان یکی از تامین کنندگان اصلی واحد های توان بخشی جهاد کشاورزی سپاه های فتح و عاشورا و کلیه زیر مجموعه های سپاه پاسداران اسلامی می باشد. در همین راستا در طول سال 1393 بیش از 500 دستگاه انواع دستگاه جوجه کشی هواباتور به زیر مجموعه های سپاه پاسداران فروخته شده است.

با توجه به اینکه مسولین خرید سپاه پاسداران قبل از هر نوع خرید از واحد های تولیدی بازدید به عمل می آوردند و سپس اقدام به خرید مینمایند با توجه به کیفیت برتر محصولات و سطح بالای خدمات پس از فروش و کنترل کیفی در شرکت هواباتور  95 درصد خرید این نهاد دولتی از این شرکت صورت می گیرد.

مطمنا اگر امکان بازدید تک تک خریداران دستگاه های جوجه کشی در سطح ایران از کارخانه هواباتور EIG   وجود داشت و آنان نیز روش تولید و تکنولوژی به کار رفته در محصولات EIG  ملاحضه می نمودند هیچ شرکتی توان فروش دستگاه جوجه کشی را به جز EIG  در ایران نداشت .

عکس های زیر نشان دهنده آموزش روش استفاده از ماشین جوجه کشی به مدد جویان سپاه در اردبیل توسط کارشناسان خدمات پس از فروش EIG را نشان می دهد .

ارسال شده توسط مدیر سایت مورخ 93/12/9

 

دستگاه جوجه کشی در اردبیل ماشین جوجه کشی در اردبیل فروش دستگاه جوجه کشی در اردبیل جوجه کشی در اردبیل

مدیر سایت
انجمن جوجه کشی فارسی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X