حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

دستگاه جوجه کشی ۲۰۱۶ عددی

دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور ۲۰۱۶ عددی یک ماشین جوجه کشی صنعتی محسوب میشود که تمام اتوماتیک میباشد به طوری که اعمالی مانند  اکسیژن گیری ، جوجه کشی ، گردش راکها ، تنظیم رطوبت و دما کاملاً اتوماتیک اعمال میشود البته این دستگاه جوجه کشی پیشرفته قابلیت جوجه آوری از تمامی پرندگان را به دو صورت اتوماتیک و حرفه ای یا کاستوم دارد.  از دیگر امکانات این دستگاه میتوان به سخنگو بودن آن اشاره کرد که به صورت صوتی در تمامی مراحل شما را شفاهاً راهنمایی خواهد کرد ، ستر هچر همزمان ، سنسور تنظیم دما و رطوبت سویسی SHT SENSIRION و دهها امکانات دیگر که در ادامه مطلب به آنها اشاره خواهیم کرد ماشین جوجه کشی سوپر مینیاتور ۲۰۱۶ عددی جثه ای به ابعاد: ( وزن : ۱۴۴ ، ارتفاع:۱۲۱ ، طول:۱۶۰ ، عرض: ۹۸ ) دارد که با اخرین استاندارد های جهانی طراحی شده است و دارای ۱۲ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش میباشد . کارخانه گروه صنعتی اسکندری سازنده جدیدترین و مدرنترین ماشینهای جوجه کشی با ۲۳ سال سابقه فعالیت در این زمینه و بیش از ۱۰۰ نمایندگی در شهر های مختلف ایران دارد.  در ادامه مطلب دهها عکس و فیلم از ماشین جوجه کشی صنعتی سوپر مینیاتور خواهید دید که تمامی امکانات این دستگاه جوجه کشی را  به تصویر میکشد.

برای مشاوره در مورد محصولات میتوانید به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید 

سیستم سخنگو دستگاه جوجه کشی صنعتی سوپر مینیاتور 2016 عددی

قابلیت سخنگویی دستگاه

گروه صنعتی اسکندری اولین و تنها  تولید کننده ماشین جوجه کشی سخنگو در ایران میباشد که با نام تجاری سوپر مینیاتور تولید و عرضه میگردد. قابلیت راهنمای سخنگوی دستگاه جوجه کشی ۲۰۱۶ عددی یکی از بزرگترین مزیت های این ماشین جوجه کشی هوشمند میباشد که در طول جوجه از راه اندازی گرفته تا هچر و اتمام دوره جوجه کشی کشی شما را یاری خواهد کرد.

قابلیت راهنمایی سیستم سخنگو : این قابلیت دستگاه که مانند یک استادکار ماهر در کل دوره جوجه کشی و در تمامی مراحل در کنار شما خواهد بود و همه مراحل را نکته به نکته برای شما آموزش خواهد داد و تمامی نکاتی که احتمال خطا یا تلفات در جوجه کشی را در پی خواهد داشت را به شما گوش زد خواهد نمود.

راهنمای پیشرفته سیستم سخنگو : شما علاوه بر قابلیت راهنمای عمومی دستگاه در تمامی مراحل با استفاده از دکمه HELP میتوانید کل راهنمایی های مربوط به آن بخش را به صورت صوتی بشنوید و اعمال کنید.

سیستم اعلام خطر سخنگو :کاربر با استفاده از این قابلیت دستگاه در صورت خرابی قطعه یا بخش خاصی خرابی را به صورت شفاهی (صوتی) به اطلاع شما میرساند و طریقه حل این مشکل را نیز برای شما بازگو میکند. اگر بخواهیم به طور کلی در مورد سیستم راهنمای سخنگوی دستگاه جوجه کشی صنعتی ۲۰۱۶ عددی باید گفت درصد هرگونه خطا را در امر جوجه کشی با دستگاه های EIG  به صفر میرساند و کاربر میتوانید بدون نیاز به هیچ دانشی در مورد جوجه کشی به این امر بپردازد و جوجه کشی موفقی را داشته باشید.

با دستگاه های جوجه کشی سوپر مینیاتور شما هم میتوانید براحتی و بدون نیاز به اطلاعات خاصی در این مورد جوجه کشی راحت و بی دردسر با راندمان بالا را تجربه کنید.


ریز پردازنده های ماشین جوجه کشی سوپر مینیاتور 2016 تایی

ریز پردازنده های دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور

دستگاه های جوجه کشی سری سوپر مینیاتور از ریزپردازنده های بسیار قویتری نسبت به دستگاه های مشابه بهره میبرد که به واسطه این ریز پردازنده ها امکاناتی زیادی به محصول افزوده شده است مانند : سنجش دقیق دما و تنظیم دمای داخل نسبت به دمای خارج دستگاه ، قابلیت سخنگویی دستگاه ، سیستم تمام اتوماتیک انتخاب پرنده و دهها قابلیت دیگر که همه و همه به واسطه این ریز پردازنده ها به دستگاه های جوجه کشی EIG افزوده شده است.

لازم به ذکر است که این ریزپردازنده ها قویترین نوع ریزپردازنده هایی است که در ساخت دستگاه های جوجه کشی در ایران مورد استفاده قرار گرفته است.


سنسور SHT SENSIRION کنترل دما و رطوبت دستگاه جوجه کشی صنعتی سوپر مینیاتور 2016 تایی

سنسور دیجیتال SHT SENSIRION

سنسور دیجیتال SHT SENSIRION به عنوان دقیقترین سنسور دما و رطوبت در جهان شناخته شده است و  بیشتر در مصارف پزشکی و  نطامی مورد استفاده قرار میگیرد البته جزو گران قیمیت ترین سنسورهای جهان میباشد که گروه صنعتی اسکندری در ساخت ماشین های جوجه کشی سوپر مینیاتور از سنسور SHT استفاده کرده است و این به دلیل تضمین راندمان بالا در تبدیل تخم نطفه دار به جوجه است زیرا با سنجش و تنظیم دقیق دما و رطوبت میتوانید بهترین راندمان جوجه کشی را داشته باشید البته این سنسورها نیاز به کالیبره ندارند.

در کل جهان فقط ۳ کارخانه در ساخت ماشین های جوجه کشی از سنسور SHT SENSIRION  استفاده کرده اند که عبارتند از : گروه صنعتی اسکندری ، آرکام کره ، ویکتوریا ایتالیا ،

لازم به ذکر است که گروه صنعتی اسکندری تنها وارد کننده این سنسور ها (SHT SENSIRION) در ایران میباشد.


سیستم تمام اتوماتیک انتخاب پرنده

سیستم تمام اتوماتیک جوجه کشی

ماشین های جوجه کشی سوپر مینیاتور دارای قابلیت جوجه کشی تمام اتوماتیک میباشند که در این حالت جوجه کشی بدون دخالت کاربر انجام میپذیرد و بدین صورت است که کاربر فقط پرنده مورد نظر را از لیست پرندگان انتخاب کرده و تخم های نطفه دار را درون دستگاه قرار میدهد سپس دستگاه به طور اتوماتیک به جوجه کشی میپردازد.

جوجه کشی با انتخاب پرنده:  در مدل جوجه کشی اتوماتیک کاربر از لیستی که بر روی برد دستگاه قرار دارد پرنده مورد نظر را انتخاب میکند و سپس با قرار دادن تخم های نطفه دار درون دستگاه کلیه تنظیمات اعم از دما ، رطوبت ، مدت جوجه کشی ، زمان هچر ، زمان ستر و… را بر اثاث پرنده انتخابی کاربر تنظیم میکند.

دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور دارای قابلیت جوجه کشی تمام اتوماتیک از مرغ ، بلدرچین ، کبک ، بوقلمون ، غاز ، اردک  را دارد.

جوجه کشی حرفه ای :  ماشین جوجه کشی سوپر مینیاتور دارای قابلیت جوجه کشی حرفه ای نیز میباشد که در این حالت تمامی تنظیمات برای جوجه کشی از طریق کاربر انجام میپذیرد مانند : میزان دما ، رطوبت ، مدت جوجه کشی ، مدت ستر ، مدت هچر و… البته در این حالت کاربر میتواند از تمامی پرندگان مانند طوطی ، کاسکو ، مرغ عشق ، فنچ و… براحتی جوجه کشی کند.

لازم به ذکر است که در حالت حرفه ای راندمان جوجه کشی بالاتری را تجربه خواهید کرد.


بدنه تمام پی وی سی دستگاه جوجه کشی صنعتی سوپر مینیاتور

بدنه تمام PVC

در ساخت بدنه دستگاه های جوجه کشی سوپر مینیاتور از PVC استفاده شده است که مزیت های فراوانی در خصوص دستگاه جوجه کشی دارد از جمله این مزیتها میتوان به قابل شست و شو شدن دستگاه ، آنتی باکتری بودن خود PVC ، عایق حرارت بودن PVC ، کاهش مصرف انرژی، کاهش وزن دستگاه و… اشاره کرد که بر خلاف دستگاه های جوجه کشی سوپر مینیاتور دیگر دستگاه های جوجه کشی از بدنه فلزی بهره میبرند از دو لایه ورق قالوانیزه که با یونولیت عایق شده استفاده میکنند که البته بین این دو لایه مکان مناسبی برای رشد قارچ ها و میکروب ها میباشد. بعد از چند دوره جوجه کشی مشاهده خواهید کرد که به شدت راندمان جوجه کشی کاهش خواهد یافت و این بدلیل رشد قارچها و میکرب ها است. کاربر برای رفع این مشکل در دستگاه های جوجه کشی فلزی آن را در معرض آب قرار داده و مورد شست و شو قرار میدهد که بعد از شست شو نیز اثار زنگ زدگی در دستگاه به چشم میخورد البته لازم به ذکر است که در ماشین های جوجه کشی سوپر مینیاتور با استفاده از PVC  در ساخت بدنه آنها تمامی این مشکلات را رفع نموده است.


شانه های همه کاره

شانه های همه کاره ساخت گروه صنعتی اسکندری مخصوص جوجه کشی از تمامی پرندگان میباشد تمامی دستگاه های جوجه کشی EIG مجهز به شانه های همه کاره هستند با این شانه کاربر میتواند از هر پرنده ای که بخواهد جوجه کشی کند و این بدلیل قابلیت ریسایز شانه ها میباشد که میتواند سایز آن بنا به اندازه تخم ها تغییر یابد البته این شانه ها به شانه های کره ای نیز مشهورند .  قبلاً بله این صورت بوده که برای هر پرنده باید شانه مخصوص خود آن پرنده خریداری میشد یعنی اگر شما قصد جوجه کشی از مرغ را داشتید باید شانه های مخصوص جوجه کشی از مرغ را خریداری میکردید و اگر بعد از چند دوره جوجه کشی بخواهید پرنده مورد جوجه کشی را تعویض کنید به طور مثال اگر بخواهید از بلدرچین جوجه کشی کنید دوباره باید شانه های مخصوص جوجه کشی از بلدرچین را خریداری میکردید و این ملزم صرف هزینه و زمان فراوانی بود اما هم اکنون گروه صنعتی اسکندری با تولید شانه های همه کاره باعث افزایش راندمان جوجه کشی ، راحتی هچر  و بدون نیاز به صرف هزینه و وقت اضافی برای خرید شانه های دیگر.

گروه صنعتی اسکندری تنها تولید شانه های همه کاره در ایران میباشد. با شانه های همه کاره یا سایزیک دیگر نیازی به خرید شانه های اضافی ندارید و براحتی میتوانید از تمامی پرندگان جوجه کشی کنید.


 

برق اضطراری دستگاه جوجه کشی صنعتی 2016 عددی

قابلیت اتصال به برق اضطراری

در بسیاری از موارد مشاهده شده است که به دلیل قطعی برق بسیاری از تخم های نطفه دار تلف شده اند اما گروه صنعتی اسکندری در دستگاه های جوجه کشی سوپر مینیاتور از جمله ماشین جوجه کشی صنعتی سوپر مینیاتور ۲۰۱۶ عددی  با قابلیت اتصال به برق اضطراری (اینورتر) یا برق ماشین و تبدیل آن به برق ۲۲۰ ولت شهری مانع از تلف شدن تخم های نطفه دار میشود.


درب پی وی سی با نورگیری پلی کربنات

درب های PVC با نورگیری پلی کربنات

در دستگاه های جوجه کشی صنعتی سری سوپر مینیاتور سعی بر این بوده که بیشترین راندمان را به کاربر ارائه دهد و در این راستا به جای درب های فلزی از درب های پی وی سی استفاده شده که استحکام بیشتری داشته و کاملاً عایق حرارت میباشد که از اتلاف انرژی جلوگیری میکند در کنار دربهای pvc از طلق پلی کربنات برای نورگیری که کاملاً نشکن میباشد و از ورود اشعه هاغی مضر خورشیدی و نور مستقیم جلوگیری میکند. در اصل اشعه های خورشیدی و نور مستقیم باعث کاهش راندمان جوجه آوری میشود که در دستگاه های جوجه کشی EIG این مشکل کاملاً برطرف شده است.

لازم به ذکر است که دیگر شرکت های سازنده ماشین های جوجه کشی اکثراً در ساخت دستگاه جوجه آوری از درب های فلزی استفاده کرده اند که در این حالت بعد مدتی بین درب و بدنه فاصله ایجاد میشود و این امر باعث نفوذ هوا از بین درب و بدنه شده و تهویه نامناسبی برای دستگاه محسوب میشود. در دستگاه های جوجه کشی فلزی از شیشه به جای پلی کربنات برای نورگیری استفاده شده که این مشکل بزرگی برای دستگاه جوجه کشی محصوب میشود زیرا شیشه کاملاً شکننده بوده و مانع ورود اشعه های مضر خورشیدی و نور مستقیم هم نمیشود و این امر باعث کاهش راندمان جوجهکشی در ماشین های جوجه کشی فلزی میشود.


برد دستگاه جوجه کشی JDR900

روزشمار جوجه کشی

در سری جدید دستگاه های صنعتی جوجه کشی سری سوپر مینیاتور مجهز به برد JDR900 قابلیت روزشمار جوجه کشی اعمال شده است که به واسطه وجود این قابلیت در دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور کاربر  میتواند تمامی اطلاعات مربوط به جوجه کشی مانند کل دوره جوجه کشی ، مدت زمان باقی مانده از دوره هچر و  ستر ، زمان سپری شده از دوره ستر و هچر و به طور کلی تمامی اطلاعات مربوط به دوره جوجه کشی به صورت دیجیتال بر روی برد دستگاه برای کاربر قابل مشاهده میباشد.


دستگاه هوش مصنوعی جوجه کشی سوپر مینیاتور

هوش مصنوعی

در ساخت ماشین های جوجه کشی Super Miniator محصول گروه صنعتی اسکندری از تکنولوژی هوش مصنوعی استفاده شده که اولین ماشین جوجه کشی با قابلیت هوش مصنوعی میباشد. هوش مصنوعی در دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور به این صورت طراحی شده که از قدرت تشخیص بسیار بالایی برخوردار است  البته  یکی از اختیارات سیستم هوش مصنوعی در ماشین های جوجه کشی  ساخت EIG تشخیص و اعمال تغییرات است به طور مثال وقتب هوا سرد باشد ابتدا سیستم هوش مصنوعی با توجه به پایین بودن دما و نامناسب بودن برای جوجه کشی تمامی قطعه ها را تست میکند تا تشخیص دهد مشکلی در قطعات دستگاه وجود ندارد و این دما حاکی از خرابی قطعات دستگاه نیست بعد از اینکه تشخیص داد مشکل از قطعات دستگاه نیست دمای هیتر ها را بالا میبرد تا دما را متعادل سازد و زمانیکه این کار نیز پاسخگو نبود تشخیص میدهد که دمای محیط بیرون دستگاه بسیار پایین است و این دمای پایین باعث افت دمای داخل دستگاه میشود سپس از طریق دستگاه سخنگو اعلام میکند که دمای محیط پایین است و این فقط یکی از کارهاییست که هوش مصنوعی قادر به انجام آن است. علاوه بر این در بسیاری از موارد دستگاه با بهره گیری از این تکنولوژی قادر به رفع کردن عیوب قطعات به طور فعلی می باشد تا بعد از اتمام دوره جوجه کشی به تعمیر قطعه معیوب بپردازید  به طور مثال اگر المنت شما ( سیستم خروجی هیتر شما ) خراب شود دستگاه بصورت هوشمند در کمتر از ۲۰ دقیقه متوجه اشکال موجود در سیستم المنت شده و فورا خروجی های شماره دو ( زاپاس ۹ را فعال میکند و به این ترتیب شما این امکان را خواهید داشت تا بعد از پایان دوره جوجه کشی خروجی اول را تعمیر کرده و مجددا نصب نمایید.


برگ گارانتی ماشین جوجه کشی 252 تایی سوپر مینیاتور

گارانتی و خدمات پس از فروش

کلیه محصولات گروه صنعتی اسکندری بعد از کنترل کیفیت چند مرحله ای بارکد ۹ رقمی دریافت  میکنند. و طبق این بارکد ۹ رقمی کارخانه تشخیص میدهد که در این دستگاه از چه قطعاتی با چه ولتاژی استفاده شده است و ظبق چه نقشه ای ساخته شده و… به طور کلی تمامی اطلاعات در این بارکد ۹ رقمی کنجانده شده است علاوه بر این از این بارکد در ثبت گارانتی دستگاه استفاده میشود به این صورت که کاربر بعد از خرید محصول به وب سایت رسمی گروه صنعتی اسکندری مراجعه کرده بارکد را وارد میکند و گارانتی دستگاه طبق بارکد مندرج بر روی دستگاه در سیستم ثبت میشود.

سیستم گارانتی دستگاه های جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری

کلیه دستگاه های ساخت EIG شامل ۱۰ سال خدمات پس فروش میباشد که شما میتوانید حتی اگر بعد از ۹ سال هم مشکلی برای یکی از قطعات دستگاه شما پیش آید میتوانید با کارخانه تماس گرفته سپس  بارکد دستگاه را به مهندسان کارخانه اعلام کنید و مهندسان کارخانه طبق بارکداعلام شده توسط شما قطعات استفاده شده در آن محصول را چک کرده و قطعه یدکی دستگاه شما را ارسال میکنند.


ریز پردازنده های ماشین جوجه کشی سوپر مینیاتور 2016 تایی

استفاده از پردازنده SMD

در دستگاه های جوجه کشی سری سوپر مینیاتور  از پردازنده های جدید و فوق پیشرفته استفاده شده است که قدرتی باور نکردنی را برای دستگاه های جوجه کشی صنعتی EIG به ارمغان آورده است که به جرات میتوان گفت قویترین پردازنده ای است که در ایران بر روی دستگاه های جوجه کشی استفاده شده است البته لازم به ذکر است که گروه صنعتی اسکندری تنها کارخانه ای است که از این پردازنده ها در ساخت دستگاه های جوجه کشی استفاده کرده است.


sensor-sht سنسور دما و رطوبت سوپر مینیاتور 252 تایی

سیستم تامین رطوبت

سیستم تامین رطوبت در دستگاه های جوجه کشی صنعتی ۲۰۱۶ تایی بر عهده رطوبت ساز التراسونیک میباشد که اکثراً در مصارف پزشکی استفاده مشود (اینکباتورهای انسانی) سیستم التراسونیک با استفاده از تکنولوژی خاص خود قادر به تغییر حالت آب از مایع به گاز میباشد استفاده از این دستگاه در تامین رطوبت دستگاه های جوجه کشی بالاترین راندمان را برای شما در پی خواهد داشت.


روز شمار ماشین جوجه کشی 504 عددی

برد هوشمند JDR900

برد جدید و هوشمند JDR900 ساخت گروه صنعتی اسکندری مبباشد که بر روی دستگاه های سوپر مینیاتور نصب میگردد. این بردها نسبت به نسل قبلی خود یعنی JDR800 تا ۹۰% بهینه شده و تقریباً تمامی قطعات دستگاه بروز شده است. این برد قابلیت های فراوانی مانند قابلیت نمایش تمامی تغییرات سیستم را به صورت کاملاً دیجیتال داراست علاوه بر این قابلیت های جدیدی مانند تنظیم راکها به صورت دستی و اتوماتیک، تنظیم دما و رطوبت به صورت دیجیتالی و… همه و همه به واسطه این برد به دستگاه افزوده شده است.


ستر هچر همزمان

در ماشین های جوجه کشی جدید بنام سوپر مینیاتور سیستم ستر و هچر به صورت همزمان انجام میپذیرد یعنی همزمانی که کاربر از یک پرنده جوجه کشی میکند و در دوره هچر است میتواند از سری بعدی نیز جوجه کشی کند به صورت ستر و این یکی از مزیت های بزرگی است که در تمامی دستگاه های جوجه کشی جدید گروه صنعتی اسکندری  (سوپر مینیاتور) رعایت شده است.


رنک انرژی در دستگاه های جوجه کشی سوپر مینیاتور ساخت گروه صنعتی اسکندری

استفاده بهینه از برق

یکی دیگر از مزیت های دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور صنعتی ۲۰۱۶ عددی  استفاده بهینه از برق میباشد و این به واسطه استفاده از چند قابلیت کلیدی دستگاه میباشد مانند: استفاده از پی وی سی در ساخت سوپر مینیاتور که به دلیل عایق حرارت بودن مدت زمان استفاده از هیتر ها را کمتر کرده و باعث صرفه جویی در مصرف برق میشود، استفاده از سنسور SHT SENSIRION که باعث تنظیم دقیق دما و رطوبت میشود و گرما و رطوبت بیش از حد تولید نمی شود و در نتیجه مصرف انرژی در دستگاه جوجه کشی کاهش می یابد ، تغییر اندازه دستگاه به ابعاد کاملاً مناسب با استاندارد های جهانی که باعث تهویه مناسب دستگاه گشته و نیازی به استفاده بسیار زیاد از سیستم تهویه دستگاه نیست این نیز یکی دیگر از دلایلی است که باعث کاهش مصرف برق در دستگاه میشود.

دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور محصول EIG طبق آزمایشات انجام شده ۷۰% انرژی بهینه شده است.


کنترل کیفی چند مرحله ای ماشین جوجه کشی 252 تایی

کنترل کیفی چند مرحله ای

گروه صنعتی اسکندری در ساخت محصولات خود مخصوصاً ماشین های جوجه کشی از کنترل کیفیت چند مرحله ای استفاده میکند دین معنی که در چند مرحله از ساخت دستگاه کنترل کیفیت انجام میشود مانند: مرحله مونتاژ ، مرحله تولید برد دیجیتال ، مرحله بسته بندی ، و در نهایت کنترل کیفی نهایی در هنگام خروج از کارخانه انجام میشود. این کنترل کیفیت چند مرحله ای باعث تضمین کیفیت محصول و  رضایت کامل خریدار میشود.


تنظیم دما و رطوبت با درب باز

یکی از قابلیت های بسیار کلیدی ماشین جوجه کشی صنعتی ۲۰۱۶ عددی تنظیم دما و رطوبت حتی با درب باز میباشد که این قابلیت به واسطه وجود سنسور SHT برای سنجش دقیق دما و رطوبت بوده و دستگاه حتی با درب باز نیز میتواند دمای داخل دستگاه را مناسب جوجه کشی تنظیم کند در نتیجه با بهره گیری از این قابلیت احتمال تلف شدن تخم های نطفه دار به صفر میرسد.


img_1429

تنظیم دمای محیطی با نشانگر دمای محیط و تغییر پرتکل تنظیم  دما با توجه به دمای محیط

دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور ۲۰۱۶ عددی بصورت مداوم و مکرر دما محیط قرار گیری دستگاه را سنجش نموده و با توجه به دمای محیط پیرامون دستگاه پروتکل های تنظیم دما و رطوبت در داخل دستگاه را تغییر می دهند. به این معنی که با توجه به میزان دمای هوای محیط پیرامون دستگاه نحوه تنظیم دما و رطوبت و حجم اکسیژن گیری در دستگاه به کل تغییر کرده و با توجه به شرایط دمایی محیط پیرامون دستگاه نحوه تنظیم دما و رطوبت تغییر کرده و دستگاه به نحوی کار میکند تا درجه دما دقیقا روی درجه دمای مطلوب قرار داشته باشد.


پورت ورودی کامپیوتر دستگاه های جوجه کشی EIG

قابلیت اتصال به کامپیوتر

در دستگاه جدید جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری که با نام تجاری سوپر مینیاتور عرضه میشود قابلیت اتصال به کامپیوتر نیز افزوده شده است که کاربر میتواند با اتصال دستگاه به کامپیوتر تمامی اطلاعات در مورد دوره جوجه کشی را نمایش میدهد که از اولین روز استفاده از دستگاه هر لحظه و هر ثانیه در سیستم ثبت میشود و شما میتوانید تمامی گزارش ها یا پیشینه جوجه کشی های انجام شده توسط دستگاه را مشاهده کنید البته این قابلیت به مهندسان کارخانه نیز در عیب یابی کمک بسزایی میکند.


اپدیت نرم افزاری ماشین جوجه کشی

بروز رسانی نرم افزاری

قابلیت بروز رسانی نرم افزاری ماشین جوجه کشی یکی از قابلیت های بسیار مهم دستگاه های جوجه کشی سوپر مینیاتور میباشد و کاربر میتواند نرم افزار دستگاه جوجه کشی خود را براحتی با اتصال به کامپیوتر یا با مراجعه به کارخانه بروز کند.

با هربار بروزرسانی نرم افزاری امکانات بیشتری به دستگاه افزوده میشود و مسلماً همه اینها برای راحتی و رضایت کاربر میباشد.


مودم GSM ماشین جوجه کشی

سرویس GSM یا کنترل از راه دور

با وجود قابلیت GSM در ماشین های جوجه کشی پیشرفته صنعتی سوپرمینیاتور کاربر میتواند با قرار دادن یک سیم کارت در برد دستگاه میتوانید حتی در هنگام مسافرت نیز با ارسال یک پیام متنی به سیم کارت مندرج در دستگاه جوجه کشی EIG از وضعیت جوجه کشی اطلاع داشته باشید البته این اطلاعات که برای اطلاع شما از وضعیت سیستم جوجه کشی برای شما ارسال میشود بسیار کامل بوده به طوری که دمای داخل ، دمای بیرون ، روزشمار جوجه کشی و… را در خود دارد.

البته این امکان محصول به صورت اختصاصی میباشد و در صورت درخواست بر روی دستگاه قرار میگیرد.


ارسال محصول به تمامی نقاط ایران

گروه صنعتی اسکندری تمامی محصولات را به هر نقطه از کشور که خریدار ثبت کند ارسال خواهد کرد.

 


online-shop-2016-egg-incubator

برای خرید با گروه فروش شرکت تماس حاصل فرمایید و یا عدد ۲۰۱۶ را برای سامانه ۱۰۰۰۸۰۰۰۸۰ پیامک نمایید.

قیمت مدل Professional (حرفه ای) : سه میلیون و نه صد هزار تومان 

۳٫۹۰۰٫۰۰۰ هزار تومان 

قیمت مدل Economic ( آماتور) : سه میلیون و دویست هزار تومان 

۳٫۲۰۰٫۰۰۰ هزار تومان  

مدیر سایت
دیدگاه کاربران ۷ دیدگاه
 • دانلود فیلم 2018 ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ / ۷:۲۱:۳۴

  اقا خیلی وبسایتتون عالیه

 • حمید بازیار ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ / ۴:۲۰:۵۳

  با سلام و خسته نباشید میخاستم بدونم این دستگاه با برق خانگی هم کار میکنه یا نه اگه با برق خونگی کار کنه میخام یکی بخرم لطف کنید زودتر جواب بدید با تشکر

  • مدیر سایت ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ / ۸:۱۰:۲۴

   با سلام
   بله این محصول کاملا با برق خانگی و شهری کار می کنه.
   برای راحتی در خرید می تونید از سیستم خرید آنلاین محصولات استفاده کنید.
   اگر سوالات بیشتری دارید می تونید از سیستم پرسش و پاسخ جوجه کشی فارسی استفاده کنید و از تجربیات دیگران استفاده ببرید.

 • سهیل ۷ تیر ۱۳۹۶ / ۱:۰۹:۱۶

  مهم ترین قضیه تو دستگاه جوجه کشی مقدار درصد جوجه دهی هستش که هیج جای توضیحات بهش اشاره نشده لطفا توضیح بفرمایید

  • مدیر سایت ۱۰ تیر ۱۳۹۶ / ۸:۵۶:۴۸

   با سلام
   به زودی توضیحات کامل و اجمالی به سایت اضافه خواهد شد.

 • اکبر ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ / ۵:۲۵:۵۰

  سلام این دستگاه خودش تمامی کاراشو انجام میده??تخم ها را میچرخونه و از حالت هچر به ستر اوتوماتیک انجام میشه??

  • fz.andishesabz ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ / ۸:۳۷:۲۶

   با سلام بله دقیقاً دستگاه تمامی کارها را به صورت تمام اتوماتیک انجام میدهد و تنها کار شما قرار دادن تخم ها درون دستگاه و تنظیم پرنده برای جوجه کشی میباشد. البته در زمان هچر نیز دستگاه به طور خودکار به صورت شفاهی نحوه قرار دادن تخم ها از ستر به هچر را برای شما بازگو خواهد نمود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.