حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

دستگاه جوجه کشی ۶۷۲ عددی

 دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور یک ماشین جوجه کشی صنعتی و تمام اتوماتیک میباشد که با بالاترین کیفیت و مرغوب ترین قطعات تولید شده و در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد. این دستگاه جوجه کشی هوشمند توانایی جوجه کشی از ۶۷۲ عدد تخم مرغ را دارد به طوری که قابلیت ستر و هچر را همزمان داراست مجهز به سیستم های فوق پیشرفته انتخاب پرنده،برد JDR900  – قابلیت سخنگوی دستگاه، بدنه تمام PVC  و قابل شستشو و ده ها امکانات دیگر که در ادامه به تشریح تک به تک آنها خواهیم پرداخت.

مشخصات ظاهری دستگاه جوجه کشی ۶۷۲ تایی سوپر مینیاتور عبارت است از  وزن:۶۷ ارتفاع:۹۱ عرض:۸۶ طول :۹۸ و دارای ۴ طبقه که هر طبقه دارای ۴ شانه که ۱۲ شانه برای ستر و ۴ شانه هچر در نظر گرفته شده است.

 


مشخصات فنی دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور:

 


 

برد دستگاه جوجه کشی JDR900

برد JDR900 سوپر مینیاتور

برد های جدید با نام JDR900  که بر روی ماشین های جوجه کشی سری سوپر مینیاتور نصب شده است و نسبت به برد های قدیمی تا ۹ برابر قویتر شده است و این به دلیل بهره گیری از پردازنده های جدید و پیشرفته SMD  میباشد. برد JDR900  قابلیت نمایش تمامی تغییرات سیستم را به صورت کاملاً دیجیتال داراست علاوه بر این قابلیت های جدیدی مانند تنظیم راکها به صورت دستی و اتوماتیک، تنظیم دما و رطوبت به صورت دیجیتالی و… همه و همه به واسطه این برد به دستگاه افزوده شده است.


 

قابلیت سخنگویی دستگاه جوجه کشی 672 تایی

قابلیت راهنمای سخنگو در Super Miniator 672

ماشین های جوجه کشی سوپر مینیاتور از جمله سوپر مینیاتور ۶۷۲ عددی مجهز به سیستم راهنمای سخنگو میباشند که به زبان شیرین فارسی شما را در امر جوجه کشی مانند یک استاد راهنمایی میکند و باعث جلوگیری از هرگونه خطا در اعمال جوجه کشی میشود این در حالتیست که شما با وجود راهنمای دستگاه نیاز به هیچ کلاس و یا حتی تجربه قبلی در زمینه جوجه کشی ندارید زیرا راهنما خود هرچیز که برای جوجه کشی موفق لازم است را به شما میگوید و شما فقط کافیست به این راهنمایی ها که به صورت صوتی پخش میشوند گوش داده و انجام دهید. این سیستم حتی مواقعی که یکی از قطعات شما معیوب است نوع قطعه معیوب و نحوه حل مشکل را نیز به شما میگوید.

شما در هر مرحله که باشید فقط کافیست با فشردن دکمه HELP   تمامی توضیحات مربوط به آن مرحله را بشنوید و طبق آنها عمل کنید. تمامی توضیحاتی که به شما داده میشود بر اثاث آزمایشات انجام

شده توسط کارشناسان گروه صنعتی اسکندری میباشد و طبق این کارکرد هایی که توسط سیستم سخنگوی دستگاه برای شما بازگو میشود بیشترین راندمان را خواهید داشت.

اگر بخواهیم به طور کلی بگوییم با وجود سیستم سخنگوی سوپر مینیاتور کاربر یک جوجه کشی کاملاً موفق با راندمانی بالا را تجربه خواهد کرد.


 

سیستم تامین رطوبت ماشین جوجه کشی 672 تایی

سیستم تامین رطوبت سوپر مینیاتور

ماشین جوجه کشی سوپر  مینیاتور ۶۷۲ تایی از دستگاه تولید بخار سرد برای تامین رطوبت لازم برای جوجه کشی را بر عهده دارد التراسونیک بیشتر در مصارف پزشکی مورد استفاده قرار میگیرد و استفاده از این دستگاه در امر جوجه کشی توسط گروه صنعتی اسکندری صرف تضمین راندمان بالا در تبدیل تخم نطفه دار به جوجه به کار میرود


 

سنسور تشخیص دما و رطوبت دستگاه جوجه کشی 672 تایی

سنسور تشخیص دما و رطوبت SHT SENSIRION  ساخت سوییس

در ماشین های جوجه کشی Super Miniator 672  از سنسور های SHT SENSIRION  برای تشخیص دما و رطوبت استفاده شده است. این سنسور ها دقیقترین سنسورهای دما و رطوبت جهان هستند که بیشتر در مصارف پزشکی و نظامی مورد استفاده قرار میگیرند  استفاده از این سنسورها در ساخت سوپر مینیاتور به دلیل تشخیص دقیق دما و رطوبت و در نتیجه تضمین یک جوجه کشی موفق میباشد. به دلیل گران قیمت بودن سنسور های SHT فقط ۳ کارخانه در جهان از این سنسورها در ساخت ماشین های جوجه کشی استفاده میکنند.

گروه صنعتی اسکندری

ارکام کره

ویکتوریا ایتالیا

 

و لازم به ذکر است که گروه صنعتی اسکندری تنها وارد کننده این سنسورها در ایران است و در ساخت سری جدید دستگاه های جوجه کشی خود با نام تجاری سوپر مینیاتور از سنسورهای SHT SENSIRION  استفاده کرده است.


 

قابلیت تنظیم دما و رطوبت با درب باز

قابلیت تنظیم دما با درب باز

دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور با قابلیت تنظیم دما با درب باز را دارد و این به واسطه سیستم تنظیم دما و رطوبت SHT SENSIRION  و ریزتراشه های بسیار قوی میباشد که میتواند با سنجش سریع دما و رطوبت در عرض چند ثانیه اقدام به تنظیم دما حتی با درب باز نماید.


 

قابلیت جوجه کشی اتوماتیک از هر پرنده فقط با انتخاب نوع پرنده

در سری جدید دستگاه های جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری همه می توانند جوجه کشی نمایند حتی افراد مبتدی که تجربه ای از جوجه کشی نداشته و آموزش جوجه کشی ندیده اند.در این ماشین جوجه کشی قابلیت انتخاب پرنده مورد نظر برای جوجه کشی بر روی برد قرار گرفته است به شکلی که کاربر می می تواند از بین پرندگانی مانند : مرغ ، بلدرچین ، بوقلمون ، کبک ، اردک و غاز یک مورد را تنها با فشار دادن یک دکمه انتخاب نماید و سایر دستورات و کارهای لازم توسط دستگاه به صورت کاملا اتوماتیک و هوشمند تنظیم میشود

در این حالت نیاز به تنظیمات خاصی نمی باشد ولی می بایست توجه کرد که راندمان جوجه کشی در حالت انتخاب پرنده ، درصدی پایین خواهد آمد.در صورتی که شخص تجربه جوجه کشی داشته و یا آموزش دیده باشد می تواند دستگاه را در حالت حرفه ای ( دستی ) راه اندازی نماید و کنترل کامل دستگاه را بر عهده گیرد.در این حالت شخص بایست تمامی تنظیمات لازم را به صورت دستی وارد نماید.چه در حالت دستی و چه در حالت اتوماتیک ( انتخاب پرنده ) سیستم دستیار صوتی به زبان فارسی در کنار شما خواهد بود و شما را راهنمایی خواهد نمود

کارکرد در حالت حرفه ای

همان طور که گفته شده کاربر می تواند در این ماشین جوجه کشی تنظیمات دلخواه خود را برای هر پرنده که قصد جوجه کشی آن را دارد وارد نماید.در حالت حرفه ای ( دستی ) دستگاه در تنظیم مقدار اولیه دما و رطوبت دخالتی نمی نماید و کاربر باید تنظیمات لازم را به صورت دستی وارد نماید.این امکان به اشخاص حرفه ای و با تجربه این امکان را می دهد که  بنا به تجربه و نیاز خود تنظیمات لازم را وارد دستگاه نمایند.در حالت دستی امکان جوجه کشی از هر نوع پرنده ای وجود دارد.فقط بایست توجه داشت به دلیل بزرگی تخم نطفه دار شترمرغ برای جوجه کشی ا شترمرغ بایست دستگاه مخصوص جوجه کشی از شتر مرغ را تهیه نمایید و سایر دستگاه ها قابلیت جوجه کشی از شترمرغ را ندارند.


 

بدنه تمام PVC دستگاه های جوجه کشی ساخت گروه صنعتی اسکندری

بدنه تمام PVC  

دستگاه جوجه کشی صنعتی سوپر مینیاتور ۶۷۲ عددی از بدنه تمام PVC  بهره میبرد شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید اکثر شرکت های ایرانی برای ساخت ماشین جوجه کشی از فلز استفاده میکنند اما بر خلاف شرکت ایرانی، شرکت های خارجی از فلز در ساخت دستگاه جوجه کشی استفاده نمیکنند زیرا استفاده از فلز در ساخت دستگاه جوجه کشی که اکثراً هم از جنس گالوانیزه بوده و از دو ورق گالوانیزه که با یونولیت عایق شده اند تشکیل میشوند این یکی از بزرگترین ایرادات ماشین های جوجه کشی فلزی میباشد زیرا از یک طرف وزن بسیار بالا و از طرفی دیگر بین این دو لایه گالوانیزه احتمال اجتماع میکروب و قارچ بسیار زیاد است و یعد از دو یا سه دوره جوجه کشی مشاهده خواهید کرد که  راندمان جوجه کشی کاهش یافته و این به دلیل تجمع قارچ ها و کیکروبها در بین دو جداره دستگا ه های فلزی است اما گروه صنعتی اسکندری با استفاده از PVC  در ساخت  ماشین های جوجه کشی سوپر مینیاتور این مشکل را به کلی حل کرده زیرا PVC  آنتی باکتری میباشد و احتمال تجمع باکتری و قارچ در آن وجود ندارد علاوه بر این با وجود بدنه تمام PVC  دستگاه های جوجه کشی سوپر مینیاتور قابل شستشو شده اند و میتوانید براحتی بدون ترس از زنگ زدن و یا نفوذ آب به داخل براحتی دستگاه را بشویید، و ده ها امکانات دیگر که به واسطه استفاده از پی وی سی در دستگاه های جوجه کشی افزوده شده است.

استفاده از بدنه پی وی سی ویژگی های زیر را به همراه دارد:

 1. کاهش مصرف انرژی با توجه ایزولاسیون قوی در این نوع بدنه تا ۷۰ درصد!! به عبارت صحیح تر یک دستگاه جوجه کشی با بدنه پی وی سی به اندازه یک سوم یک دستگاه جوجه کشی بدنه فلزی مصرف برق دارد.
 2. بدنه پی وی سی قابلیت بارها و بارها شستشو و نظافت را دار میباشد و این در حالی است که در دستگاه های جوجه کشی با بدنه فلزی امکان شستشو فراهم نبوده و باعث زنگ زدگی سیستم میگردد.
 3. افزایش راندمان جوجه دهی به علت عدم انتقال گرما و یا سرمای پیرامون دستگاه جوجه کشی به داخل دستگاه جوجه کشی در دستگاههای بدنه فلزی معمولا تخم های نطفه داری که در لایه های کناری دستگاه جوجه کشی قرار گرفته اند با آسیب هاب جددی مواجه می شوند.
 4. کاهش خطر برق گرفتی با توجه بهاین که دستگاه های جوجه کشی رطوبت بسیار بالای رو داخلشون دارن و فلز رسانای برق هست دستگاه های بدنه فلزی خطر برق گرفتگی بسیار بالای رو دارند.
 5. به صفر رسیدن امکان وجود بیماری های باکتریای که در دستگاه های جوجه کشی بدنه فلزی ما بین دو جداره و داخل یونولیت ایجاد شده و باعث کاهش راندمان جوجه آوری می شد.
 6. افزایش زیبای و عمر مفید و طول عمر بدنه و امکان گند ذایی و نظافت آسان
 7. و…..

ایرادات دستگاه های جوجه کشی فلزی عبارتند از:

 • مشکل تهویه هوا و اکسیژن گیری
 • در ماشین های جوجه کشی فلزی به دلیل اختلاف دمای داخل دستگاه تلفات زیادی به بار می آید
 • غیر قابل شستشو بودن دستگاه های فلزی یکی دیگر از مشکلات این ماشین های جوجه کشی میباشد زیرا بعد یک یا دو بار شستشو آثار زنگ زدگی در دستگاه نمایان میشود
 • در ماشین های جوجه کشی فلزی به دلیل وجود یونولیت وهمچنین وجود شرایط مناسب جهت رشد قارچ و میکرب در بین لایه های فلزی دستگاه بعد از ۳ یا ۴ بار جوجه کشی قارچ ها و میکرب ها در داخل دستگاه رشد کرده و این باعث پایین آمدن رانمان جوجه کشی و تلف شدن تخم ها میشود

شانه های همه کاره مخصوص جوجه کشی از تمامی پرندگان

گروه صنعتی اسکندری با صرف وقت و هزینه فراوان توانسته شانه های همه کاره مخصوص برای دستگاه جوجه کشی سوپر مینباتور ۶۷۲ تایی  را به تولید برساند  این شانه قابلیت جوجه کشی از تمامی پرندگان را دارند به این صورت که اندازه جای تخم ها قابل تغییر است و میتواند بزرگتر یا کوچکتر شود که در ویدئو کاملاً مشاهده میکنید. سایر همکاران هنوز از شانه های معمولی استفاده میکنند که بر هر پرنده شانه مخصوص خودش را بخرید یعنی اگر میخواهید از مرغ جوجه کشی کنید باید شانه های مخصوص مرغ را از کارخانه سازنده تهیه فرمایید و بعد از یک ماه اگر بخواهید از کبک جوجه کشی کنید باید دوباره شانه های مخصوص کبک را تهیه فرمایید که این مساله ملزم هزینه و وقت فراوان است. این مشکل با ساخت شانه های همه کاره توسط گروه صنعتی اسکندری حل شده است و فقط کافیست اندازه تخم ها را در شانه های همه کاره تنظیم کرده و داخل دستگاه قرار دهید و به جوجه کشی از پرنده دلخواه مشغول شوید.


 

تکنولوژی SMD در ساخت دستگاه جوجه کشی EIG سوپر مینیاتور

تکنولوژی ساخت پیشرفته برد به روش SMD و صنعتی

SMD مخفف Surface mount device و به معنی قطعات نصب شده روی سطح می باشد. قطعات نصب سطحی ، قطعات الکترونیکی هستند که به مدار چاپی به روش فناوری نصب سطحی Surface-mount technology متصل شده اند .

در برد دستگاه جوجه کشی ۱۲۶ تایی که JDR 900 نامیده میشود فرایند تولید به روش SMD صورت میگیرد.در این برد دیگر نویز ایجاد شده در محیط توسط سایر قطعات الکتریکی بر روی برد دستگاه تاثیر نمی گذارد.

در روش تولید به طریق SMD برد کوچک تر شده و به دلیل فرایند ساخت درصد خطای ایجاد شده نیز پایین آمده است.


 

برگ گارانتی دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور

گارانتی و بارکد ۹ رقمی

محصولات گروه صنعتی اسکندری بعد از تست قطعات و تست کیفی محصول یک بارکد ۹ رقمی بر روی محصول درج میشود این بارکد نشانگر اصالت محصول بوده و تمامی اطلاعات در مورد قطعات به کار رفته در ساخت آن محصول را نشان میدهد این بارکد برای ثبت گارانتی شما نیز استفاده میشود که با مراجعه به وب سایت رسمی گروه صنعتی اسکندری و درج بارکد در آنجا گارانتی محصول شما ثبت میشود و علاوه بر این در همان وب سایت شما میتوانید از اصل بودن محصول خود اطمینان حاصل فرمایید

%d8%b3%db%8c%d8%b3%d8%aa%d9%85-%da%af%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%af%d8%b3%d8%aa%da%af%d8%a7%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%ac%d9%88%d8%ac%d9%87-%da%a9%d8%b4%db%8c-%da%af%d8%b1%d9%88%d9%87

بارکد ۹ رقمی درج شده بر روی محصول خریداری شده نشانگر اصالت محصول میباشد. در صورت خرابی یکی از قطعات محصول خریداری شده  شما حتی اگر بعد از ۹ سال هم با کارخانه تماس بگیرید و  قطعه معیوب خود را سفارش دهید مهندسان ما با توجه به بارکد محصول شما میفهمند که  در این محصول از چه قطعاتی استفاده شده است و قطعه درخواستی را برای شما ارسال میکنند این درصورتی است که در این ۹ سال چندین بار سیستم کل محصولات عوض شده و شاید دیگر محصول خریداری شده توسط شما دیگر تولید نمیشود اما به دلیل وجود بارکد در سیستم شامل خدمات پس از فروش میشود.


 

 پلی کربنات استفاده شده به جای شیشه در دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور

درب PVC و شیشه پلی کربنات

درب های PVC  با شیشه ای از جنس پلی کربنات که درب دستگاه جوجه کشی سوپرمینیاتور ۶۷۲ تایی را تشکل میدهد بسیار سبک وزن بوده و به دلیل آنتی باکتری بودن PVC  امکان تجمع میکرب و قارچ وجود ندارد واز شیشه پلی کربنات در ساخت این درب برای دیدن داخل دستگاه استفاده شده است پلی کربنات دافع اشعه های مضر مانند تشعشعات خورشیدی ، و نور مستقیم  که باعت کاهش راندمان تبدیل تخم های نطفه دار به جوجه میشود. بر خلاف دستگاه های جوجه کشی سوپر مینیاتور دیگر سازندگان به جای پلی کربنات از شیشه که بسیار شکننده است و دافع تشعشعات خورشید و نور مستقیم هم نیستاستفاده میکنند که این امر باعث کاهش راندمان جوجه کشی میشود.


سیستم برق اضطراری ماشین جوجه کشی سوپر مینیاتور 672

اتصال به برق اضطراری

در موارد زیادی شاهد این بوده ایم که با قطع برق و خاموش شدن دستگاه جوجه کشی بسیاری از تخم های نطفه دار تلف شده اند اما یکی از مزیت های بسیار مهم سوپر مینیاتور قابلیت اتصال به برق اضطراری (اینورتر) و یا برق انومبیل است که با تبدیل برق اتومبیل به ۲۲۰ولت شهری و استفاده از آن مانع تلف شدن تخم های نطفه دار در هنگام قطعی میگردد.


برد تمام دیجیتال JDR دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور 504 تایی

سیستم روزشمار و نشانگر طول مدت جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی ۶۷۲ تایی دارای سیستم نشانگر روز شمار می باشد.بر روی برد این ماشین جوجه کشی هوشمند روز شماری قرار گرفته است که مدت زمان مورد نیاز برای جوجه کشی هر پرنده را نمایش می دهد.همچنین مدت زمان سپری شده از اغاز جوجه کشی ، مدت زمان روز هچر ، مدت زمان مانده به پایان ستر را به نمایش می گذارد.
در این حالت شخص می تواند به سادگی کنترل کاملی بر فرایند جوجه کشی داشته باشد.به این ترتیب امکان هر نوع خطا در روز های جوجه کشی به صفر می رسد و راندمان تبدیل تخم به جوجه کاهش میباشد


 


 

online-shop-672-egg-incubator

برای خرید با گروه فروش شرکت تماس حاصل فرمایید و یا عدد ۶۷۲ را برای سامانه ۱۰۰۰۸۰۰۰۸۰ پیامک نمایید.

قیمت مدل Professional (حرفه ای) : دو میلیون تومان

۲.۰۰۰.۰۰۰ هزار تومان

قیمت مدل Economic (آماتور) : یک میلیون و پانصد هزار تومان 

۱.۵۰۰.۰۰۰ هزار تومان


Super miniator 672 egg incubator

Automatic incubator for hatching out of birds and poultry intelligent and fully automatic
If you buy an incubator incubator will be operated with the push of a button


مدیر سایت
دیدگاه کاربران ۱۰ دیدگاه
 • سامان آدینه ۱۸ فروردین ۱۳۹۶ / ۸:۰۰:۳۶

  سلام
  شما واسه میاندوآب هم میتونین دستگاه بفرستین یا ن؟
  شرایط پرداخت به چه صورته؟
  بازده دستگاه معمولی با حرفه ای چقد فرقشه؟
  من یه دستگاه ۶۷۰ تایی میخوام
  ایمیلم خرابه . اگ بشه همینجا جواب بدین

  • fz.andishesabz ۱۸ فروردین ۱۳۹۶ / ۹:۵۵:۵۴

   بله ارسال به سراسر ایران هست و شما میتوانید به راحتی به صورت آنلاین در کمترین زمان دستگاه خود را درب منزل تحویل بگیرید از مزیت های خرید آنلاین میتوانیم به سرعت تحویل بیشتر و یک کتاب رایگان جوجه کشی از ۱۰۰ پرنده اشاره نمائیم.

 • عباس خضری ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ / ۰:۳۵:۰۸

  سلام بنده شهرستان پارسیان استان هرمزگان هستم نزدیکترین نمایندگی شما به من کجاست ممنون

  • fz.andishesabz ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ / ۸:۲۳:۵۷

   با سلام. شما میتوانید با شماره تماس ۰۹۱۴۴۴۸۳۱۸۸ در ارتباط باشید تا نزدیکترین نمایندگی را به شما معرفی نمایند. گروه صنعتی اسکندری با بیش از ۱۰۰ نمایندگی در سرتاسر کشور ماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشند.

 • محمد دهقان ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ / ۴:۰۵:۰۹

  سلام خسته نباشيد قيمّت دستگاه GSMچنده أيا روي. ستگاه ٦٧٢نيست

  • fz.andishesabz ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ / ۵:۲۰:۵۸

   با سلام ، بله روی دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور ۶۷۲ تایی قابل نصب هستش GSM . برای اطلاعات دقیق در مورد قیمت مودم جی اس ام دستگاه جوجه کشی با شماره تماس ۰۴۴۳۲۳۴۶۶۱۲ در تماس باشید.

 • توحید ۱۸ آذر ۱۳۹۵ / ۱۰:۵۲:۲۴

  سلام مهندس حرفه ای با آماتور چه فرقی داره؟
  چیا اضافه داره؟
  درضمن این رطوبت سازو هم روی خود دستگاه میدید یا باید جدا تهیه بشه؟
  درضمن مهندس من خوندم تا عید ۹۶ کلا همه ی پروژه هاتون آماده میشه اونا بهتر از اینا هستن منتظر اونا بشیم؟

  • fz.andishesabz ۱۴ دی ۱۳۹۵ / ۱۱:۴۷:۴۶

   حرفه دارای قطعات فوق العاده دقیق و در حد ماشین های جوجه کشی کره ای و ایتالیای هست. ولی کیفیت دستگاه های جوجه کشی آماتور در حد دستگاه های جوجه کشی ایرانی معمولی که همه تولید کننده ها میسازن هستش و اندکی از اونها بهتره ، بله برخی از پروژه های جدید ما تا آخر سال ۹۶ معرفی میشه و برخی دیگه تازه شروع شده و تا آخر ۹۷ و ۹۸ معرفی میشه

 • احمد فیروز ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ / ۲:۲۱:۲۱

  سلام.

  احمد فیروز استم از افغانستان.

  در افغانستان صادرات دارید؟

  یک پایه دستگاه جوجه کشی تمام اتومات حد اقل گنجایش ۱۰۰۰ عدد تخم بلدرچین را دارا باشد، با شانه های همه کاره.

  تخم نطفه دار بلدرچین نوع ژاپنی ۱۰۰۰ و یا ۲۰۰۰ عدد.

  سپاس.

  • fz.andishesabz ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ / ۷:۲۱:۳۶

   سلام خدمت شما دوست عزیزم آقای احمد فیروز
   برای خرید این دستگاه جوجه کشی که دستور فرمودید میتوانید با شماره تلفن ۰۰۹۸۹۱۴۳۸۸۳۳۸۰ در ارتباط باشید این شماره در تلگرام و وات ساپ در دسترس شما برای تماس رایگان میباشد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.