حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

دستگاه جوجه کشی ۳۳۶ عددی

دستگاه جوجه کشی جدید گروه صنعتی با نام تجاری سوپر مینیاتور ۳۳۶ عددی با چیپ های فوق العاده قویتر و سیستم کاملاً اتوماتیک معرفی و ساخته شده که در ساخت ماشین های جوجه کشی سوپر مینیاتور برای تضمین جوجه کشی با راندمان بالا از بهترین قطعات استفاده شده دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور ۳۳۶ تایی جزو بهترین و باکیفیت ترین ماشین های جوجه کشی ساخته شده در جهان است که این به واسطه کنترل کیفیت محصول و قطعات در چند مرحله میباشد. این دستگاه ها مجهز به سیستم تمام اتوماتیک انتخاب پرنده برای جوجه کشی از تمامی پرندگان فقط با انتخاب نوع پرنده، سیستم سخنگو برای راهنمایی پله به پله تمام مراحل جوجه کشی ، استفاده از بدنه PVC  برای صرفه جویی ۷۵% برق ، تنظیم از راه دور (GSM) و ده ها قابلیت دیگر که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد.

ماشین جوجه کشی سوپر مینیاتور ۳۳۶ تایی دارای جثه ای به ابعاد ارتفاع:۸۱ عرض:۶۹ طول:۸۱ و وزن ۵۲ کیلوگرم  بوده و دارای ۴ طبقه و ۸ سبد  میباشد که ۳ طبقه ستر و ۱ طبقه هچر میباشد. که میتواند تا ۳۳۶ عدد تخم مرغ نطفه دار را جوجه کشی کند که به دلیل استفاده از شانه های همه کاربر میتواند از همه پرنده ها جوجه کشی کند و تعداد تخم نطفه دار برای جوجه کشی نسبت به پرنده های مختلف متغییر میباشد.

 


مشخصات فنی دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور ۳۳۶ تایی:

 


 

برد دستگاه جوجه کشی JDR900

 

برد جدید JDR 900

سری جدید دستگاه های جوجه کشی با نام تجاری سوپر مینیاتور از جمله سوپر مینیاتور ۳۳۶ عددی از بردهای JDR 900  تمام اتوماتیک بهره می برند که قابلیت های فراوانی را برای شخص استفاده کننده به ارمغان آورده است از جمله این امکانات نمایش کل مدت زمان جوجه کشی، مدت زمان باقی مانده از ستر، زمان باقی مانده به هچر و… را دراختیار شما قرار میدهد.

برد های JDR 900  از ریز تراشه های بسیار قوی با سرعتی بالا بهره می برند که در اموری مانند نمایش تمامی جزعیات جوجه کشی ، تنظیم دما و رطوبت به صورت دستی و اتوماتیک ، تنظیم اتوماتیک جوجه کشی از پرندگان لیست شده و ده ها توانایی دیگر که به واسطه این برد بر روی دستگاه افزوده شده است.


 

سیستم سخنگوی دستگاه جوجه کشی 336 تایی

قابلیت سخنگو بودن دستگاه

یکی از بزرگترین مزیت های دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور قابلیت سخنگو بودن دستگاه میباشد که در کل فرایند جوجه کشی اعم از راه اندازی دستگاه تا ستر و هچر راهنمای شما بوده و مانند یک استاد کار ماهر همه ی دوره جوجه کشی را به صورت صوتی برای شما بازگو میکند حتی در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر نیز میتوانید با فشردن دکمه Help  تمامی راهنمایی های مربوط به آن مرحله را بشنوید و طبق راهنمایی های گفته شده عمل کنید.

راهنمای دستگاه به زبان فارسی بوده و جزء کوچکی از سیستم هوش مصنوعی سوپر مینیاتور میباشد و میتوان گفت کاملترین راهنمایی ها را برای شما به ساده ترین و روانترین نحو بیان میکند حتی در صورت مشاهده هرگونه خرابی در قطعات دستگاه نیز نوع خرابی و قطعه مغدوش را به شما میگوید. در صورت استفاده از دستگاه های سوپر مینیاتور این موضوع را به وضوح متوجه میشوید که با وجود راهنمای سخنگوی دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور ۳۳۶ تایی نیاز به هیچگونه دانش قبلی در مورد جوجه کشی ندارید و یک جوجه کشی موفق و بی دردسر را تجربه خواهید کرد .

با وجود قابلیت راهنمای سخنگوی ماشین جوجه کشی سوپر مینیاتور ۳۳۶ عددی درصد خطا در امر جوجه کشی به صفر رسیده و بالاترین راندمان جوجه کشی را خواهید داشت.

 


سنسور تشخیص دما و رطوبت دستگاه جوجه کشی 672 تایی

استفاده از سنسور دیجیتالی SHT SENSIRION  سوییسی برای کنترل دما و رطوبت

در ساخت ماشین های جوجه کشی سری SUPER MINIATOR  از سنسور های SHT SENSIRION  ساخت سوییس استفاده میشود که این فقط و فقط به دلیل تضمین راندمان جوجه کشی توسط دستگاه های سوپر مینیاتور میباشد لازم به ذکر است که با وجود قیمت بسیار بالای این سنسور ها گروه صنعتی اسکندری متحمل این هزینه شده تا بتواند بالاترین راندمان تبدیل تخم نطفه دار به جوجه را به ارمغان آورد. سنسور های SHT SENSIRION  بیشتر در مصارف پزشکی استفاده میشود (اینکیباتور های انسانی) و این به دلیل دقت بسیار بالا در اندازه گیری دما و رطوبت است.

سنسور SHT  دقیقترین سنسور دما و رطوبت جهان شناخته شده و فقط ۳ کارخانه از این سنسور برای ساخت دستگاه های جوجه کشی استفاده میکنند (به دلیل گرانی قیمت) ۱- گروه صنعتی اسکندری   ۲- آرکام کره   ۳- ویکتوریا ایتالیا البته پرتکل سنسور SHT  از کارخانه سازنده توسط گروه صنعتی اسکندری به طور کامل خریداری شده است.سنسور های نصب شده بر روی ماشین های جوجه کشی سوپر مینیاتور نیازی به کالیبره شدن ندارد این نیز یکی دیگر از امتیازات سنسور SHT SENSIRION  میباشد. دقت بیش از حد در کنترل دما و رطوبت باعث رسیدن رطوبت و دمای کافی به تخم های نطفه دار شده و بیشترین راندمان را برای شما خواهد داشت

 

گروه صنعتی اسکندری تنها کارخانه ای است که در ایران از این سنسور ها برای ساخت دستگاه های جوجه کشی استفاده میکند.

 


 

sensor-sht سنسور دما و رطوبت سوپر مینیاتور 252 تایی

 

سیستم تامین رطوبت دستگاه های جوجه کشی سوپر مینیاتور

رطوبت ماشین جوجه کشی سوپر مینیاتور از طریق اولتراسونیک تامین میگردد این دستگاه بیشتر در مصارف پزشکی مورد استفاده قرار میگیرد و نحوه کار اولترا سونیک به این نحو است که با تکنولوژی منحصر به فرد خود آب را از حالت مایع خارج کرده و به صورت گاز  یا همان بخار سرد وارد دستگاه میکند و رطوبت لازم برای تبدیل تخم نطفه دار به جوجه را تامین میکند.

 


 

سیستم انتخاب پرنده ماشین جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری

سیستم تمام اتوماتیک انتخاب پرنده سوپر مینیاتور

یکی دیگر از امکانات مهم و کاربردی دستگاه های جوجه کشی ساخت گروه صنعتی نسبت به دیگر سازندگان دستگاه جوجه کشی، سیستم کاملاً هوشمند و اتوماتیک انتخاب پرنده میباشد کارکرد این سیستم به این صورت است که شما ۲ حالت برای انتخاب دارید ۱- سیستم کاملاً اتوماتیک که در این سیستم شما از لیست پرندگان موجود بر روی برد دستگاه (مرغ،بلدرچین،کبک؛غاز،اردک،بوقلمون) یکی را به اختیار انتخاب میکنید که میخواهید جوجه کشی از آن را شروع کنید سپس دستگاه خود تمام الزامات جوجه کشی از پرنده مورد نظر را برای شما اماده میکند مانند: درجه دمای مناسب، رطوبت مناسب، میزان اکسیژن گیری و هرانچه که برای جوجه کشی از آن پرنده لازم است را برای شما به طور اتوماتیک آماده میکند و تنها کار شما چیدن تخم های نطفه دار درون دستگاه است ادامه جوجه کشی بدون نیاز کوچکترین دخالت کاربر و به صورت تمام اتوماتیک انجام می پذیرد

سیستم انتخاب پرنده برد jdr 900

۲- حالت حرفه ای که برای افراد با تجربه در زمینه جوجه کشی طراحی شده و تمامی اطلاعات پیش فرض مانند: دوره جوجه کشی،زمان ستر، زمان هچر، دمای درون دستگاه ، میزان رطوبت و… در این حالت به صورت دستی قابل تغییر است و مطمعناً از راندمان بالاتری برخوردار خواهد بود در حالت حرفه ای کاربر میتواند از هرنوع پرنده ای که بخواهد جوجه کشی کند و هیچ محدودیتی ندارد مانند طوطی ، کاسکو ، طاووس ، مرغ عشق ، فنج و سایر پرندگان زینتی و اهلی

 


 

 

بدنه تمام PVC سوپر مینیاتور 252 تایی ساخت گروه صنعتی اسکندری

بدنه تمام PVC

قابل شستشو شدن دستگاه جوجه کشی نیز از امکانات جدید ماشین های جوجه کشی سری مینیاتور میباشد و این امکان به واسطه استفاده از PVC  در ساخت بدنه دستگاه محیا شده از دیگر مزیت های PVC  میتوان به آنتی باکتری بودن، قابل شستشو بودن، استحکام بالا، وزن پایین و… اشاره کرد که همه این موارد گروه صنعتی اسکندری را بر این داشته که در ساخت دستگاه های جوجه کشی سوپر مینیاتور از پی وی سی استفاده کنند.

از بزرگترین مشکلات دستگاه های جوجه کشی فلزی میتوان به زنگ زدن آن (غیر قابل شستشو بودن) اشاره کرد در اصل ماشین های جوجه کشی فلزی از ۲ لایه ورق گالوانیزه ساخته میشوند که بین آنها با یونولیت عایق میشود و این محل بسیار مناسبی برای رشد قارچ و ویروس میباشد که یعد از چند دوره جوجه کشی راندمان جوجه کشی را به شدت کاهش میدهد. این مشکل با استفاده از PVC  در ساخت دستگاه های جوجه کشی سوپر مینیاتور کاملاً حل شده است.

استفاده از پی وی سی در ماشین های جوجه کشی EIG  باعث کاهش مصرف انرژی  تا ۷۵% نسبت به ماشین های جوجه کشی فلزی شده و این به دلیل عایق گرما بودن PVC  میباشد.

 

استفاده از بدنه پی وی سی ویژگی های زیر را به همراه دارد:

 1. کاهش مصرف انرژی با توجه ایزولاسیون قوی در این نوع بدنه تا ۷۰ درصد!! به عبارت صحیح تر یک دستگاه جوجه کشی با بدنه پی وی سی به اندازه یک سوم یک دستگاه جوجه کشی بدنه فلزی مصرف برق دارد.
 2. بدنه پی وی سی قابلیت بارها و بارها شستشو و نظافت را دار میباشد و این در حالی است که در دستگاه های جوجه کشی با بدنه فلزی امکان شستشو فراهم نبوده و باعث زنگ زدگی سیستم میگردد.
 3. افزایش راندمان جوجه دهی به علت عدم انتقال گرما و یا سرمای پیرامون دستگاه جوجه کشی به داخل دستگاه جوجه کشی در دستگاههای بدنه فلزی معمولا تخم های نطفه داری که در لایه های کناری دستگاه جوجه کشی قرار گرفته اند با آسیب هاب جددی مواجه می شوند.
 4. کاهش خطر برق گرفتی با توجه بهاین که دستگاه های جوجه کشی رطوبت بسیار بالای رو داخلشون دارن و فلز رسانای برق هست دستگاه های بدنه فلزی خطر برق گرفتگی بسیار بالای رو دارند.
 5. به صفر رسیدن امکان وجود بیماری های باکتریای که در دستگاه های جوجه کشی بدنه فلزی ما بین دو جداره و داخل یونولیت ایجاد شده و باعث کاهش راندمان جوجه آوری می شد.
 6. افزایش زیبای و عمر مفید و طول عمر بدنه و امکان گند ذایی و نظافت آسان
 7. و…..

 

ایرادات دستگاه های جوجه کشی فلزی عبارتند از:

 • مشکل تهویه هوا و اکسیژن گیری
 • در ماشین های جوجه کشی فلزی به دلیل اختلاف دمای داخل دستگاه تلفات زیادی به بار می آید
 • غیر قابل شستشو بودن دستگاه های فلزی یکی دیگر از مشکلات این ماشین های جوجه کشی میباشد زیرا بعد یک یا دو بار شستشو آثار زنگ زدگی در دستگاه نمایان میشود
 • در ماشین های جوجه کشی فلزی به دلیل وجود یونولیت وهمچنین وجود شرایط مناسب جهت رشد قارچ و میکرب در بین لایه های فلزی دستگاه بعد از ۳ یا ۴ بار جوجه کشی قارچ ها و میکرب ها در داخل دستگاه رشد کرده و این باعث پایین آمدن رانمان جوجه کشی و تلف شدن تخم ها میشود

 


 

 

شانه های همه کاره مخصوص دستگاه های جوجه کشی سوپر مینیاتور

گروه صنعتی اسکندری بعد از آزمایشات فراوان در رابطه با شانه های ماشین جوجه کشی  با صرف هزینه فراوان موفق به ساخت شانه های همه کاره شده است، این شانه ها با قابلیت ریسایز شدن قادر است از تخم های نطفه دار تمامی پرندگان برای جوجه کشی استفاده کند.

قبلاً به این صورت بوده که هر پرنده شانه های مخصوص خود را داشته و شما برای جوجه کشی از هر پرنده باید شانه های مخصوص آن را خریداری میکردید و این عمل ملزم هزینه و زمان زیادی بوده و به این صورت شما هربار که میخواستید از نوعی پرنده دیگر جوجه کشی کنید یاید شانه های مخصوص آن پرنده را خریداری میکردید آما اکنون با وجود شانه های همه کاره دیگر نیازی به صرف هزینه و زمان نیست در اصل شما با خرید دستگاه و شانه های همه کاره که به صورت رایگان دراختیار شما قرار خواهد گرفت میتوانید از هر نوع پرنده ای که بخواهید جوجه کشی کنید . از طرفی کار با شانه های همه کاره بسیار راحت  تر بوده و سختی کار با شانه های قدیمی را ندارد این شانه ها تنها در گروه صنعتی اسکندری تولید میشوند و فقط بر روی دستگاه های جوجه کشی EIG  عرضه میشوند.

 


 

خدمات پس از فروش دستگاه های جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری

خدمات پس از فروش EIG

در تمامی برگه های گارانتی  صادره برای دستگاه های جوجه کشی ۱۰ سال خدمات پس از فروش درج شده که این  خدمات به واسطه وجود بارکد ۹ رقمی  روی دستگاه میباشد بارکد زمانی روی دستگاه درج میگردد که تمامی مراحل کنترل کیفیت سپری شده و دستگاه اماده ارائه به مشتری باشد.  بارکد ۹ رقمی  درج شده روی دستگاه وارد در سیستم پشتیبانی EIG  ثبت میشود این یعنی تمامی نقشه های به کار گرفته شده در دستگاه اعم از نوع سیم کشی، نقشه سیم کشی، موتور مورد استفاده و به طور کل اطلاعات کامل تمامی قطعات استفاده شده در دستگاه را با این بارکد در سیستم ثبت میشود و شما حتی اگر بعد از ۱۰ سال نیز با کارخانه تماس بگیرید خواهید دید که از روی بارکد دستگاه شما هر قطعه که شما نیاز داشته باشید را مطابق با ولتاژ و دور ثبت شده در سیستم برای شما ارسال میکنند این در صورتی است که در مدت این ۱۰ سال احتمالاً بارها و بارها سیستم ها و دستگاه ها بروز شده اند حتی دستگاه شما دیگر تولید نشوند اما خدمات پس از فروش شامل آن میشود.

%d8%b3%db%8c%d8%b3%d8%aa%d9%85-%da%af%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%af%d8%b3%d8%aa%da%af%d8%a7%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%ac%d9%88%d8%ac%d9%87-%da%a9%d8%b4%db%8c-%da%af%d8%b1%d9%88%d9%87

علاوه بر این از بارکد ۹ رقمی برای تثبیت اصالت دستگاه نیز استفاده میشود زیرا دستگاه های مشابه تقلبی با این مارک تولید میشود که شما با مراجعه به وب سایت رسمی ما و وارد کردن بارکد اصالت دستگاه خریداری شده را خواهید دید.

 


 

 

برق اضطراری ماشین جوجه کشی گزوه صنعتی اسکندری

قابلیت اتصال به برق اضطراری

در بسیاری از مواقع مشاهده شده که با قطعی برق تخم های نطفه دار تلف شده اند اما با قابلیت  اتصال به برق اضطراری (اینورتر) دیگر نباید نگران این مشکل باشید لازم به ذکر است که ماشین های جوجه کشی سوپر مینیاتور از جمله ۳۳۶ عددی حتی قادرند با اتصال به برق ماشین  و تبدیل آن به ۲۲۰ ولت شهری از برق استفاده کنند و به کار خود ادامه دهند و با این کار از تلف شدن تخم های نطفه دار جلوگیری کند.

تمامی دستگاه های گروه صنعتی اسکندری این قابلیت را دارد و شما برای استفاده از این قابلیت فقط کافیست یک اینورتر تهیه فرمایید

توجه: در صورت خرید قیمت اینورتر جدا از دستگاه محاسبه خواهد شد

 


 

 

درب های پی وی سی با شیشه پلی کربنات در دستگاه های جوجه کشی سوپر مینیاتور گروه صنعتی اسکندری

درب های PVC  با نورگیری پلی کربنات

در دربهای سری سوپر مینیاتور دستگاه های جوجه کشی  گروه صنعتی اسکندری از PVC  در ساخت درب های کم وزن و مستحکم و همچنین از طلق های پلی کربنات برای دیدن داخل دستگاه و همچنین دفع  اشعه های مضر خورشید و نور استفاده میشود لازم به ذکر است که این طلق ها کاملاً نشکن میباشد  بر خلاف گروه صنعتی اسکندری در ماشین های جوجه کشی ساخت دیگر کارخانه ها به جای پلی کربنات از شیشه استفاده شده که کاملاً شکننده بوده و دافع اشعه های مضر نمیباشد که این باعث کاهش راندمان تبدیل تخم نطفه دار به جوجه میشود.

 


 

نشانگر روزشمار دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور 252 تایی

 سیستم روزشمار و طول مدت جوجه کشی در سوپر مینیاتور ۳۳۶ تایی

سیستم روز شمار در ماشین های جوجه کشی ۳۳۶ تایی باعث به صفر رسیدن درصد خطا در روزهای جوجه کشی شده است زیرا بر روی برد های هوشمند JDR 900  این قابلیت قرار گرفته است که مدت زمان دوره جوجه کشی ، مدت زمان باقی مانده و گذشته از ستر ، مدت زمان گذشته و باقی مانده از هچر و… را نمایش میدهد.

 

در صورت خرید آنلاین محصول یک کتاب آموزش جوجه کشی ۳۰۰ برگی نیز به همراه دستگاه به رایگان ارسال می گیردد. 

online-shop-336-egg-incubator

برای خرید با گروه فروش شرکت تماس حاصل فرمایید و یا عدد ۳۳۶ را برای سامانه ۱۰۰۰۸۰۰۰۸۰ پیامک نمایید.

قیمت مدل Professional (حرفه ای) : یک میلیون و پانصد و بیست هزار تومان

۱.۵۲۰.۰۰۰ هزار تومان

قیمت مدل Economic (آماتور) : یک میلیون و صد و هشتاد هزار تومان

۱.۱۸۰.۰۰۰ هزار تومان

مدیر سایت
دیدگاه کاربران ۴۵ دیدگاه
 • Ali ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ / ۸:۱۷:۵۴

  سلام اگه لطف می‌کردید جواب سوال را می‌دادید ممنون میشدم

 • Ali ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ / ۵:۲۷:۲۲

  سلام مهندس جان یه سوال دیگه که خدمتون داشتم.دستگاه من سه طبقه داره جوجه ها همیشه در طبقه بالایی زودتر در میان اما یه موضوعی که وجود داره این سری ۱۰۰عدد تخم سالم داخل دستگاه گذاشتم.تخما تبدیل به جوجه شدنط اما در طبقه بالا سه عدد ودر طبقه دوم ۸عدد تخم مرغ که جنین کامل شده بود جوجه هم کامل کامل بود اما تو پوسته مرده بود حتی نوک هم نزده بود اما در طبقه پاین اصلا چنین موردی نداشتم میشه راهنمایی کنید.

  • مدیر سایت ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ / ۸:۵۴:۲۲

   سلام
   تفاوت آشکار دمایی در طبقات ممکن نیست . اگر هم چین مشکلی دارید و از صحت کارکرد دماسنج خودتون اطمینان دارید دستگاه را ریست کارخانه ای کنید.برای اینکار دستگاه را خاموش کرده سپس دکمه افزایش بعلاوه انتخاب پرنده را نگه داشته و دستگاه را روشن کنید.
   دوباره دستگاه را به صورت خالی بدون تخم تست کنید اگر دوباره مشکلی را مشاهده کردید.با واحد خدمات پس از فروش تماس بگیرید تا شما رو دقیق تر راهنمایی کنند.

 • Ali ۵ آبان ۱۳۹۶ / ۷:۳۹:۳۱

  سلام ارادت داریم خدمت مهندس جان بهترین راه برای تمیز کردن سنسور سوپر مینیاتور شما چه پیشنهادی دارید؟

  • مدیر سایت ۸ آبان ۱۳۹۶ / ۴:۲۶:۱۲

   با سلام
   میتونید از پمپ باد و مسواک نرم و خشک هم استفاده کنید.
   حتما باید توجه داشته باشید که این عمل با رعایت دقت و حوصله انجام شود و به مسواک خشک باشد.
   توجه به این نکته هم مهم و ضروریست که به هیچ وجه نباید از مواد ضدعفونی کننده یا هر ماده شیمیایی دیگری استفاده شود.

 • Ali ۵ آبان ۱۳۹۶ / ۵:۵۳:۲۳

  سلام ارادت دارم خدمت شما اگه بخوام سنسور دستگاه سوپر مینیاتور را تمیز کنم.. چطور تمیزش کنم که صدمه نبینه یا رو تنظیم در نیاد..میشه با قسمت برس مسواک تمیزش کرد.

 • Ali ۳ آبان ۱۳۹۶ / ۶:۴۶:۱۳

  سوال جواب نداده شد

 • Ali ۲ آبان ۱۳۹۶ / ۵:۴۱:۵۲

  مهندس حالا اگر در روز ۱۸هم جوجه ها هچ شدن یعنی از تخم بیان بیرون اگر من بلا فاصله دکمه هچر را فشار بدم دما ورطوبت را خودش اتومات انجام میده وراک ها راثابت نگه میداره .یااین دکمه فقط کارش ثابت نمودن راکها هست.

  • مدیر سایت ۶ آبان ۱۳۹۶ / ۸:۴۵:۵۴

   نه این دکمه کارش فقط قفل کامل موتور دستگاهه
   شما باید در نظر بگیرید که سیستم اتوماتیک انتخاب پرنده باید یک روز اضافه تر پیش بره
   برای مثال در تئوری جوجه کشی پایان روز ۱۸ آغاز دوران هچ هستش
   در حالی که در عمل و نرم افزارسیستم جوجه کشی اتوماتیک این کنترلر پایان روز ۱۹ و آغاز روز ۲۰ام برای ورود به دوران هچ تعریف شده است
   علت این کار هم تعریف یک روز اول تست خالی دستگاه هستش
   در جوجه کشی حتما باید به این نکته نگاه اساسی داشته باشید که دستگاه قبل از شروع فرایند جوجه کشی و تحت هر شرایطی بایستی یک روز کامل به صورت خالی از تخم تست و راه اندازی شود.

 • Ali ۲ آبان ۱۳۹۶ / ۲:۰۳:۳۸

  سلام دستگاه چرا روز ۱۹روزه میره تر حالت هچر یا اعلام میکنه .

  • مدیر سایت ۲ آبان ۱۳۹۶ / ۲:۱۵:۲۴

   پاسخ داده شد

 • Ali ۱ آبان ۱۳۹۶ / ۳:۰۶:۲۴

  سلام علیکم غرض از مزاحمت این دستگاه ۱۶۸تای چطور میره به حالت هچر خودش اتوماتیک میره یا باید با دست ببریش.یا خودش اعلام میکنه . یکی از دوستان ما تازه یک دستگاه خریده بار اول ازش استفاده کرده میگه تو روز ۱۹روزه رفت تو هچر چند تا از جوجه ها هم تلف شده بودن چون جوجه ها تو روز ۱۸روز در اومده بودن.علتشون چیه …اگه خودش رفت حالت هچر اتومات ..چطور راک ها را باید تنظیم نگه داشت … لطفا یه توضیح مختصری بدید…ممنون میشم ..دستت درد نکنه

  • مدیر سایت ۲ آبان ۱۳۹۶ / ۲:۱۵:۱۴

   دستگاه اگر در حالت اتوماتیک انتخاب پرنده باشه بدیهیه که در زمان مشخص شده مثلا برای پرنده مرغ در پایان روز ۱۹ به هچ رفته دما را پایین آورده و رطوبت را تا سر حد مناسب برای پرنده انتخاب شده بالا میبرد و از طرفی با زدن یک بووق و اعلام پیغام هچ به منظورتان می رساند که دکمه ستر / هچر را یکبار فشار دهید تا دستگاه در حالت هچر قرار گرفته و آخرین چراغ LED از سری چراغ های انتخاب پرندگان که در سمت چپ برد قرار دارند آخرین چراغ همان چراغ سبز / زرد رنگ هچر از حالت چشمک زن به حالت ثابت روشن ماندن تغییر وضعیت میدهد(حتما بایستی چراغ هچر ثابت روشن بماند و چشمک نزد)

 • Ali ۲۸ مهر ۱۳۹۶ / ۸:۴۴:۵۳

  درود خداوند بر شما مهندسین عارضم به حضور شما دستگاه ما سخن گو هست ۱۶۸تایی چون به ما گفته بودن خیلی دقیق هستن ما هم خریدیم بار اول ۱۲۶تا تخم توش گذاشتم امروز که روز ۱۴هم هست نطف سنجی کردم دیدم تمام تخما یعنی۷۰تا تخم نطفشون،مرده بودن به نظر شما علت چیست…..دستگاه مشکل دارد یا تخما خوب نبودن …یه سوال دیگه داشتم خدمتون این تایمر چرخش تخما دقیقا باید روی چند تنظیم شود خود شرکت که الان روی ۶۰تنظیم کرده اما خیلیا می گن بزار روی ۱۲۰به نظر شما بزارم همین حالت خودش یا بزارم روی ۱۲۰کدومش بهتره…در ضمن فن های دستگاه هم سر وصدا می کنن چکارش کنیم

 • Ali ۲۸ مهر ۱۳۹۶ / ۲:۱۵:۰۸

  با عرض سلام و وقت بخیر خدمت مهندس عزیز …یه دستگاه ۱۶۸تای دارم سوپر مینیاتور که الان در حال حاضر ۱۲۶عدد تخم داخلش قرار دادم امروز که روز ۱۴روزه هست. نطفه سنجی کردم تنها ۶۰تخم از ۱۲۶تا سالم بود بقیه تخما همش نطفه دار بودن اما نطفشون مرده بود یه رگ خونی دایره ای داخلشون بود …به نظر شما دستگاه مشکل داردیاتخما….در ضمن بهترین زمان چرخش برای تخم مرغ باید چقدر باشه خودش تنظیم کارخانه روی ۶۰تنظیم کرده بعضی دوستان میگن بزارید ۱۲۰نظر شما چیه ایا این کار را انجام بدم یا بزارم همین حالتی که هست.

  • مدیر سایت ۲۹ مهر ۱۳۹۶ / ۹:۱۶:۳۲

   با سلام
   قطعا مشکل از تخم ها باید باشه.
   هیچ دلیل موجه ای وجود نداره که داخل دستگاه دما و رطوبت که برای همه تخم ها یکسان هستش فقط ۶۰ عدد بتونن کامل بشن و بقیش کامل نشه این منطقی بنظر نمیرسه که مشکل از دستگاه باشه
   چون دستگاه شرایط دما و رطوبت رو برای همه ی تخم های داخل دستگاه شرایط یکسان بوده.
   در مورد چرخش این کاملا به تجربه استفاده کننده بر میگیرده ، به صورت پیش فرض بر روی ۶۰ تنظیم شده ولی تجربه هر شخص متفاوت می باشد و شما در این مورد بهتر به تجربه نگاه کنید.

 • Ali ۱۴ مهر ۱۳۹۶ / ۹:۰۱:۴۸

  با عرض سلام خدمت مهندس عزیز یه دستگاه ۱۶۸دارم که داخل سبدای همه کار تخم گذاشتم به اون راکی که سبدها داخلش قرار میگیرن یه کم جا داره یک مرتبه که شرخش کامل می خواد انجام بده سبد ها یه صدا می کنن به خاطر جای اضاف راک ها به نظر شما مشکلی برای تخما بیش نمیاد.یه یه جوری جای اضافی را بگیرم

  • مدیر سایت ۱۵ مهر ۱۳۹۶ / ۱۲:۱۷:۲۷

   با سلام
   مشکلی پیش نمیاد ولی اگر می خواهید خیال شما راحت بشه یک قطعه کوچک مثل تیکه پاریچه بذارید تا خیال تون راحت باشه.
   ————-
   اگر سوالات بیشتری دارید می تونید از سیستم پرسش و پاسخ جوجه کشی فارسی استفاده کنید و از تجربیات دیگران استفاده ببرید.

 • Ali ۱۲ مهر ۱۳۹۶ / ۹:۳۰:۳۲

  با سلام وعرض ادب دوتا سوال خدمتون داشتم من یه دستگاه ۱۶۸تایی دارم .اگه بخوام تنظیماتش را به کارخانه بازگشت بدهم.اختلال در سیستم هوش مصنوعی به وجود نمی اید.

  • مدیر سایت ۱۳ مهر ۱۳۹۶ / ۸:۱۱:۲۲

   با سلام
   خیر مشکلی پیش نمیاد.

  • Ali ۱۳ مهر ۱۳۹۶ / ۳:۲۷:۱۹

   عرض سلام خدمت مهندس عزیزم…بعد از ۱۸روز کامل که دستگاه اتومات در دوران هچر قرار گرفت .راک ها خودشون منظم وتنظیم وموازی وای میسن یا باید به وسیله دکمه چرخش دستی راک ها را تنظیم کنی …تو دفترچه که خوندم نوشته بودموقعه ای که در حالت هچ قرار گرفت دیگه دکمه چرخش دستی کار نمی کنه …واقعیت دارد.ودر نتیجه اون دریچه ای که شما تو متن بالا فرمودید دریچه نیست یک سوراخ ۱سانتی در پایین است که مثل پیچ ومهره هست نمیشه به وسیله پیچ براش تعین کنی که چه اندازه باز باشه یا باید پیچ روش بسته باشه.یاباز باشه تنظیم خواصی نداره.وسوراخش اندازه سوراخ بالای سقف دستگاه هست.دریچه نیست.

  • مدیر سایت ۱۵ مهر ۱۳۹۶ / ۱:۰۱:۵۷

   با سلام
   دوران اول ستر هست که ۱۸ روز در مرغ طول میکشه ، بعد به حالت هچر میره.
   وقتی دوران ستر تموم میشه دستگاه اعلام میکنه که دوران هچر شروع شده و دکمه هچر رو برای توقف چرخش فشار بدید.
   در مورد دریچه هوا لطفا یک عکس از مشکلی که پیش امده ارسال کنید تا کارشناسان بررسی کنند.

 • Ali ۵ مرداد ۱۳۹۶ / ۱:۵۴:۰۰

  با سلام خدمت استادان دستگاه جوجه کشی یه دو تا سوال خدمتون داشتم من یه دستگاه سوپر مینیاتور ۱۶۸تایی تازه خریدم زمانی که دستگاه را روی جوجه کشی برای مرغ انتخاب میکنم دما باید ما بین ۳۷.۸یا۳۷.۷باشه .اما دما در بعضی موقعه میاد روی ۳۷.۶یا۳۷.۹ علت چیست؟ ــــ سوال بعدی اینه که پشت دستگاه یه سوراخ کوچک هست که به وسیله یک پیچ راه اون سروراخ مصدود است .یعنی نو که خریدم اینطوری بود .حالا هنگام جوجه کشی باید راه این سوراخ را باز کنم یا باید مثل فابریکش بسته باشد .البته دریشه هم نیست که بشه تا چه اندازه بازش کرد.لطفا راهنمایی کنید.

  • مدیر سایت ۸ مرداد ۱۳۹۶ / ۸:۲۳:۵۶

   با سلام
   عملکرد دما کاملا طبیعی هستش
   تغییرات رنج دمایی مابین ۳۷ الی ۳۸ کاملا طبیعیه و این دستگاه طبق اظهارات شما با نوسان ۰.۲ درجه عملکرد کاملا طبیعی و خوبی داره
   اون دریچه که با یک پیچ هم مسدود شده در فصول گرم سال و با توجه به دمای محیط (دمای محیط سرد نباشد) بهتر است که باز باشد.
   موفق باشید.

  • Ali ۱۲ مهر ۱۳۹۶ / ۱:۱۹:۴۳

   درود خداوند بر شما که ما را راهنمایی فرمودید

  • Ali ۱۲ مهر ۱۳۹۶ / ۱:۲۹:۰۳

   عرض سلام ….مهندسین بزرگوار سوال دیگه که داشتم خدمتتون مگه دمای مطلوب برای مرغ۳۷.۷نیست ..پس چرا صنعت اسکندری دمای دستگاهاشون را روی ۳۷.۸تنظیم کردن برای مرغ.لطفا میشه توضیح بدید.ودر نتیجه اون سوراخی که پشت دستگاه به وسیله یک پیچ فلزی مصدود می باشد را باز بزاریم یا بزاریم حالت خودش که بسته هست .. چون این دستگاه ها مثل قدیمی نیستن که دریچه داشته باشه و ما بتونیم تنظیمش کنیم.چند جا که سوال گرفتم گفتن موقه هچر باید بازش کنی….بعضی ها هم میگن تو محیط گرم باید کلا از دوره ستر تا هچر باز باشه حالا ما داخلش موندیم بازش کنیم یا ببندیمش ..راهنمایی کنید.مثلا اگرم بخواد کلا باز نگه داشته باشه تو دمای ۲۵درجه مشکلی پیش نمی اید.

  • مدیر سایت ۱۲ مهر ۱۳۹۶ / ۲:۳۱:۴۹

   با سلام
   هیچوقت نمیشه دما رو به صورت قطع و یقیین و با معیار ۰.۱ درجه سانتی گراد تعین کرد.
   این اعداد ۳۷.۷ و ۳۷.۸ اعداد و داده هایی هستن که طبق تحقیق و آزمایش های متعدد و در شرایط آزمایشگاهی بدست می آیند.
   این در حالی هست که برای پرنده مرغ در نژاد و شرایط آزمایشگاهی مختلف دمای ۳۷.۵ الی ۳۸.۰ بهترین دما می باشد.( برای دوران ستر )
   دریچه پشت دستگاه را بهتره که در دوران ستر به اندازه یک سوم و در دوران هچری به اندازه دو سوم باز شود.
   البته این شرایط در زمانی قابل اجراست که دمای محیط استاندارد باشد.
   کاملا باز گذاشتن دریچه در هر دو دوران نیز غیر اصولی می باشد.
   ———-
   اگر سوالات بیشتری دارید می تونید از سیستم پرسش و پاسخ جوجه کشی فارسی استفاده کنید و از تجربیات دیگران استفاده ببرید.

  • Ali ۱۲ مهر ۱۳۹۶ / ۹:۲۷:۱۲

   مهندس جان منظور بنده با دستگاه های سوپر مینیاتور هست.مثل قدیمیا نیست که دریچه داشته باشه تنها یک سوراخ پشت دستگاه جدید وجود دارد.که توسط یک پیش راه ان مصدود می باشد.نمیشه براش تعین کنی که چه اندازه باز باشه.

  • مدیر سایت ۱۳ مهر ۱۳۹۶ / ۸:۱۰:۳۹

   این دریچه توسط درپوش بسته شد ، شما می تونید کمی پیچ رو شل کنید و دریچه رو به میزان دلخواه باز یا بسته کنید.
   به سادگی این عمل ممکن ، متوجه نمیشم مشکل کجا می تونه باشه.

 • عبداله علایی فرد ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ / ۰:۵۷:۵۱

  باسلام.فاصله ی طبقات کم است ودست براحتی نمیتواند وارددستگاه شده وعملیات کنترل نطفه وجابجایی تخم هارا انجام دهد…نحوه ارسال به شهرستان چگونه است ونحوه پشتیبانی درصورت نیاز چگونه انجام میشود.لطفا قیمت مقطوع ان راباتمام امکانات ازقبیل.رطوبت سنج.انواع سبد وسبدحچروسایرملزومات راارسال فرمایید.ممنونم.علایی ازاستارا

  • fz.andishesabz ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ / ۸:۱۷:۳۰

   با سلام قیمت مقطوع دستگاه با ارسال مستقیم از کارخانه با تمامی ملزومات ۱.۵۲۰.۰۰۰ تومان میباشد

 • حسین ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ / ۱۲:۲۷:۱۳

  اگه بخوام شانه مرغی یا همون شانه قدیمی برای دستگاهم سفارش بدم چقد میشه؟
  شانه برای شترمرغ چند قیمته؟
  این دو نوع شانه سبدهاشون جداگانه هستن یا فقط شانه هاشون فرق داره و همون سبدهای همه کاره ان؟

  • fz.andishesabz ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ / ۱:۵۹:۵۸

   دستگاه با شانه قدیمی یا همون شانه مرغی ارزون تر هست نسبت به شانه همه کاره همچنین برای اطلاع دقیق از قیمت انواع دستگاه شترمرغی بهتره با گروه فروش شرکت تماس بگیرید

 • حسین ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ / ۱۲:۱۰:۳۶

  ممنون. اما میشه برام توضیح بدین زمان هچ اون تخم مثلا تخم مرغ که زودتر فرا رسید چکار کنم اگه میشه کامل توضیح بدین چون که طرف ما تخم زیاد گیر نمیاد حتی مرغ هم زیاد بخوام گیر نمیاد اگه بخوام گیر بیارم یه کم مسافتمون طولانی میشه وتخم ها خراب میشن مثل همین چن وقته پیش که دو برابر اونایی که جوجه شد خراب شدن اگه میشه کامل راهنماییم کنین ممنون.
  برای نگهداری تخم ها میشه تخمها رو داخل یخچال گذاشت؟اگه میشه تا چند روز داخل یخچال و با چه دمایی باشن خراب نمیشن؟

  • fz.andishesabz ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ / ۱:۵۷:۴۰

   دوست عزیز من جناب آقای حسین آقا دستگاه طوری طراحی شده که طبقه و محل جدا برای هچ کردن داره و فن های دستگاه طوری طراحی شدن که دما و رطوبت هچ در آون قسمت ایجاد میشه فقط کافیه دفترچه راهنمای دستگاه تون رو مطالعه کنید همه این مطالب اونجا نوشته شده است.
   اما در مورد مشکل تخم که اشاره کردین متوجه مشکل ای که شما میگید هستم و به همین دلیل این دستگاه طراحی شده و درواقع طراحی شد که این مشکل رو پوشش بده با استفاده از این دستگاه شما میتونید هم تخم یک پرنده رو در باره های زمانی متفاوت قرار بدین یعنی بصورت تازه داخل دستگاه قرار بدین و این در حالی است که در دستگاه های نرمال شما مجبورید که تخم رو یکبار داخل دستگاه قرار بدین و بعدش تا اونها از تخم خارج نشن مجبورید صبر کنید و نمی تونید تخم های تازه به داخل دستگاه اضافه کنید.
   برای پاسخ به سوال هاتون به دفترچه راهنمای دستگاه مراجعه کنید
   موفق و پیروز باشد

 • حسین ۱۰ مرداد ۱۳۹۴ / ۱۲:۳۱:۰۳

  با سلام و خسته نباشید میشه داخل دستگاههای جوجه کشی همزمان دو نوع تخم پرنده گذاشت؟مثلا۵۰تا بوقلمون و ۱۰۰تا مرغ در یه بار استفاده از دستگاه گذاشت اما تخم بوقلمون رو ۱۰ روز زودتر گذاشت چون که یک ماه وقت میبره اما مرغ ۲۱ روز وقت میبره؟

  • fz.andishesabz ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ / ۱۱:۴۷:۵۶

   دوست عزیزم آقا حسین در ماشین جوجه کشی مینیاتور ۲۹۰ اصلا نیازی نیست که تخم بوقلمون رو زودتر یا دیر تر بزاری هر جور که دلت میخواد یعنی هر روز هر ساعت هرجوری که دلت خواست تخم رو در داخل دستگاه بدون هیچ مشکلی قرار بدی یعنی میتونی تخم بلدرچین و بوقلمون و مرغ رو بصرت هم زمان داخل دستگاه جوجه کشی قرار بدی و اصلا تفاوت این دستگاه با دستگاه های مشابه در همین هستش

 • حسین ۱۸ تیر ۱۳۹۴ / ۸:۰۸:۲۴

  ممنون اما چندبار تماس گرفتم جواب ندادن
  یعنی قطعه فلزی هم برام میفرستین که برا هچ استفاده کنم و حتما باید اون قطعه فلزی باشه؟
  برای چرخش سبدها برای تخم مرغ داخل دفترچه راهنما نوشته رو ۶۰ تنظیم کنید اما روی برچسب روی دستگاه نوشته روی ۱۸۰تنظیم کنید من کدومشو انجام بدم؟
  وقتی ظرف آب خالی میشه برای اینکه داخل ظرف آب بریزیم دستگاه رو خاموش کنیم یا روشن باشه مشکلی نداره؟
  ممنون اگه میشه جوابم رو بدین چون سه روزه تخم مرغ گذاشتم داخل دستگاه میخوام راهنماییم کنید

  • fz.andishesabz ۲۱ تیر ۱۳۹۴ / ۷:۰۵:۳۵

   حسین آقای عزیز البته به من مطمئن هستم که شما فرمایشاتتون صحت داره اما همون طور که عرض کردم سوالات شما مربوط میشه به بخش خدمات پس از فروش و بخش خدمات پس از فروش ما با چهار خط هر روز از ساعت ۸ صبح تا ۵ عصر در خدمت شماست و تمامی تلفن ها و تماس ها ضبط و ثبت میشه لطفا با بخش خدمات تماس بگیرید چرا که بسیاری از سوالات شما نوعا اشتباهه و ممکنه که به مشکل بر بخورید چرا که در دفترچه زمان چرخش ۶۰درجه عنوان نشده بلکه ۶۰ دقیقه ذکر شده و اون شصتی که میگید معنیش اینه که در هر ۶۰ دقیقه یکبار تخم ها گردش داده میشه لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با بخش صدای مشتری شرکت تماس بگیرید
   در ضمن تمامی ملزومات برای شما ارسال شده و هیچ نگرانی وجود ندارد همراه ماشین جوجه کشی ۲۹۰ تایی تمامی قطعات و ملزومات لازم بصورت رایگان ارسال میگردد

 • حسین ۱۶ تیر ۱۳۹۴ / ۷:۵۵:۴۳

  ممنون از راهنماییتون
  اما با قسمت خدمات پس از فروش که تماس گرفتم گفتن که ۶سبد برای ستر استفاده میشه که هر سبد ۳۶ تا جا داره. منم تخم مرغ داخلش گذاشتم ۳۶تا جا میگیره که رو هم میشن۲۱۶تا.
  همچنین بهم گفتن که اون ظرف فلزی برای آب دستگاهه چون دیگه ظرفی همراه دستگاه نبود و این ظرف مثل یک سینی است که در ابعاد ۴۰ در ۴۰ میشه و خودش قسمت قسمته.
  حالا اگه این ظرف برای آب نیست یعنی خودم ظرف بذارم زیر فن ها؟دوتا فن داره میشه بگید زیر کدوم فن بذارم؟
  از این ظرف چطوری برای هچر استفاده کنم؟
  ممنون

  • fz.andishesabz ۱۶ تیر ۱۳۹۴ / ۹:۲۱:۰۲

   بله درسته اگر دستگاه رو با شانه همه کاره یا همان شانه کره ای خریداری کنید ۲۱۶ عدد ظرفیت ستر دستگاه هست و ۳۶ عدد ظرفیت هچر یعنی جمع ظرفیت ستر و هچر دستگاه ۲۵۲ عدد تخم نطفه دار مرغ میشه نه ۲۱۶ تا حسین آقا!
   در مورد سایر سوالاتون هم با واحد خدمات پس از فروش با شماره ۰۴۴.۳۳۷۴۴۹۸۸ تماس بگیرید.
   اطلاعاتی که میدید اشتباهه ظرف آب دستگاه ۴۰*۴۰ نه فلزی بلکه از جنس ای بی اس هستش و همچنین یک قطعه فلزی هم براتون ارسال میشه که جهت قرار گرفتن سبد هچ هستش یعنی سبد هچ روش قرار میگیره به نظرم بهتره با واحد خدمات پس از فروش تماس بگیرید تا هرسوالی دارین جواب بدن واحد خدمات پس از فروش ما هر روز از ساعت ۸ صبح تا ۵ عصر در خدمت شما عزیزان قرار داره

 • حسین ۱۴ تیر ۱۳۹۴ / ۷:۴۰:۱۱

  با سلام و خسته نباشید من یه دستگاه ۲۹۰تایی خریدم چندتا سوال دارم اگه میشه راهنماییم کنید ممنون
  دستگاهی که من خریدم ۲۹۰تایی است اما ۲۱۶تا برای تخم مرغ جا میگیره چطور ۲۹۰تا جا نداره؟
  محل مخصوص برای هچ منظور همان پایین دستگاهه؟
  زمان ستر درب سبدهارو برداریم و زمان هچردرب سبدهارو ببندیم؟
  ظرف فلزی همراه دستگاه برای آب استفاده میشه؟و میخواد آب داخلش بذاریم؟اگه میخواد کدوم طرف دستگاه بذاریم سمت راست یا چپ یافرق نداره؟
  سوراخ پشت دستگاه رو باز بذاریم یا ببندیم؟
  حقیقت داره که این دستگاهها زیاد برق مصرف میکنند؟
  زمانیکه تخم هارو داخل دستگاه میذاریم از نطفه سنج استفاده کنیم یایک هفته بعد از اینکه تخم ها رو داخل دستگاه گذاشتیم؟چطوری ازش استفاده کنیم؟
  میتونم وسایل وسبدهایی که برای تخم شترمرغ استفاده میکنند رو برای دستگاهمون سفارش بدیم؟تخم شترمرغ داخل دستگاه ۲۹۰تایی جای میگیره؟

  • fz.andishesabz ۱۴ تیر ۱۳۹۴ / ۲:۱۷:۴۳

   سلام و عرض ادب
   دستگاه ۲۹۰ تایی همون طوری که از اسمش مشخصه ظرفیت ۲۹۰ عدد تخم نطفه دار رو داره دقیقا ۲۵۲ عدد ظرفیت ستر و ۴۲ عدد ظرفیت هچری داره یعنی ۲۹۴ عدد ظرفیت کامل دستگاه هستش البته این زمانی هست که با شانه قدیمی سفارش داده بشه اگر از شانه کره ای یا همون شانه همه کاره استفاده کنین ظرفیت دستگاه با توجه به سایز تخم مرغ ها میتونه کمتر یا بیشتر از ظرفیت اسمی دستگاه بشه، همون طوری که در همین وبسایت هم در قسمت بالای صفحه توضیح داده شده درصورت استفاده از شانه همه کاره ظرفیت میتونه تا ۲۰درصد کاهش داشته باشه چرا که این شانه ها نسبت به سایز تخم حساس هستند و برای تخم های کوچیک جای کوچیک و برای تخم های بزرگ جای بزرگ اختصاص میدن، اگر از شانه های همه کاره استفاده کنین ممکنه که ظرفیت جوجه کشی دستگاه تا ۲۵۲ برای تخم مرغ پایین بیاد. اما تا ۲۱۶ امکان ندارد شاید شما فقط ظرفیت ستری دستگاه را حساب میکنید!!!!!! در صورت امکان با قسمت خدمات پس شرکت تماس بگیرید.
   محل مخصوص برای هچ در قسمت پایین دستگاه قرار داره و اون قطعه فلزی هم که میگید نه برای آب ریختن بلکه براق قرار دادن زیر سبدهای هچ طراحی شده حسین آقای عزیز….
   ظرف آب دستگاه از جنس ای بی اس هستش که زیر فن مخصوص باید قرار بگیره
   در زمان هچ بایستی به شرط تامین رطوبت دریچه پشت سردستگاه باز نگه داشته بشه
   متوسط مصرف برق توسط دستگاه شما کمتر از یک لامپ ۲۰۰ وات هستش حالا خودتون قضاوت کنید که زیاد مصرف میکنه یا کم!!!
   تخم های نطفه دار رو ۳ تا ۷ روز بعد از اینکه داخل دستگاه گذاشتین باید نطفه سنجی کنین
   برای جوجه کشی از شترمرغ هم دو راه درید یا از اول دستگاه را از نوع شتر مرغی سفارش بدید که البته بهترین کاره و یا اینکه راک شترمرغ بگیرین و از همین دستگاه برای جوجه کشی از شترمرغ استفاده کنین که میشه ولی بهتره در مورد روش دوم اطلاعات کامل رو از بخش خدمات پس از فروش بگیرین

 • علی ۷ تیر ۱۳۹۴ / ۹:۱۹:۳۴

  سلام وخسته نباشید.
  ببخشید این دستگاه چنتا فن داره؟
  ستر وهچر همزمان که میگید خوب سبد اون تعدادی که باید برن تو هچر رو باید کجا قرار بدیم تا نچرخه ودماش پایین باشه ورطوبتش بره بالا؟
  مصرف برق این دستگاه چند وات است؟
  هر شانه مرغی ها چه تعداد تخم جا میگیره(۳۶یا۴۲یا۴۸)؟
  اون دریچه پشت دستگاه واسه چیه؟
  با تشکر…!

  • fz.andishesabz ۸ تیر ۱۳۹۴ / ۶:۴۷:۴۹

   سلام و عرض ادب
   این دستگاه جوجه کشی سه تا فن داره
   بله این دستگاه محل مخصوصی داره که سبد هچ در آن قرار میگیره و نمی چرخه و دما هم در اون قسمت ۰.۴ درجه خنک تره و رطوبت هم ده درصد بیشتره و بهترین شرایط رو برای هچ کردن داره
   مصرف برق دستگاه بطور متوسط ۱۵۰ تا ۲۰۰ وات هستش و اینکه میگم مصرف متوسط برای اینه که المنت دستگاه دائما روشن و یا دائما خاموش نیست و بصورت فازی کار میکنه و همچنین مصرف برق در تابستان و زمستان در این دستگاه متفاوت هستش
   اگر از شانه های قدیمی استفاده کنین هر شانه مرغی ۴۲ تا میگیره ولی از شانه کره ای و یا همان شانه همه کاره استفاده کنین تعدادش بستگی به اندازه تخم مرغ ها داره چرا که تخم مرغ وزنش از ۳۰ تا ۴۰ گرم متفاوت هستش و دستگاه از تخم های بزرگ کمتر و از تخم های کوچک بیشتر جا میگیره
   دریچه پشت سری برای تنظیم حجم تبادی دستگاه استفاده میشه
   موفق و پیروز باشین

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.