حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

آموزش عملی ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی – پکیج شماره یک

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره | 1 امتیاز | میانگین 5٫00 از 5
Loading...
image_pdf
build-home-incubator

build-home-incubator

آموزش ساخت دستگاه جوجه کشی در خانه _ آموزش اول پکیج شماره یک

 

بخش اول از ساخت دستگاه جوجه کشی در خانه :

به عنوان یک تکنسین از گروه صنعتی هواباتور قصد دارم به صورت یک آموزش جامع و کامل آموزش ساخت دستگاه جوجه کشی در خانه را به شما آموزش دهم.

در ابتدا باید توجه شما را به این امر مهم جلب کنم که دستگاه های جوجه کشی حساسیت بالای دارند . در داخل دستگاه باید شرایط دمایی و رطوبتی مناسب فراهم شود و دما و رطوبت یکی از مهمترین عوامل در جوجه کشی موفق می باشند.

شاید در نگاه اول ساخت یک دستگاه جوجه کشی اسان به نظر برسد و در  دیدگاه بیشتر اشخاص که تخصصی چندان و تجربه خوبی در جوجه کشی ندارند تنها نیاز به یک جعبه و لامپ دیده شود.اما بهتر است بدانید امروز برای ساخت دستگاه های جوجه کشی بیش از 140 میلیون دلار هزینه تحقیقات و طراحی و بهینه سازی دستگاه ها می شود و متخصصان بسیاری در سراسر دنیا سعی در طراحی دستگاه های با بازده و کارایی بالا را دارند.

حال که یک دید کلی در مورد ساخت دستگاه های جوجه کشی در جهان در شما ایجاد شده است من  به عنوان یک از تکنسین های قدیمی  گروه صنعتی EIG  قصد دارم آموزش ساخت دستگاه جوجه کشی را با شما به اشتراک بگذارم.

در این اموزش من قصد دارم 3  پکیج را معرفی نمایم که هر یک بسته به شرایط شما کارامد خواهند بود.

پیکیج شماره یک :

1- برد دستگاه :  برد دستگاه جوجه کشی به عنوان مغز کنترل کننده دستگاه که وظیفه کنترل دما و گردش تخم ها و راه اندازی موتور و تمامی اعمال دستگاه جوجه کشی خانگی ما را بر عهده خواهد داشت.قیمت برد 65 هزار تومان

2- موتور گیربکس دار و راک  : موتور گیربکس با اتصال به برد عمل گردش راک را بر عهده دارد و راک نیز محل قرار گرفتن تخم ها می باشد که راک ذکر شده در این پکیج برای تمام اندازه ها و تمامی پرندگان می باشد و می توان از تمامی پرندگان به جز شتر مرغ جوجه کشی به عمل آورد.قیمت موتور گیربکس به همراه راکس همه منظور 75 هزار تومان.

3- فن عنکبوتی و المنت : این دو قطعه در قالب یک قطعه یک پارچه می باشند.فن عنکبوتی به صورت سیمی به برد هوشمند وصل می شود و برد با سنجش منظم دما , فن را در صورت نیاز روشن و خاموش میکند و المنت را نیز درهمین قالب برای گرم کردن فضای داخلی دستگاه روشن و خاموش میکند.قیمت فن عنکبوتی و المنت 45 هزار تومان.

4- آداپتور : سیستم برق رسانی قطعات معرفی شده در این پکیج به برق 12 ولت نیاز خواهند داشت.آداپتور وظیفه تامین نیرو را بر عهده خواهد داشت .آداپتور معرفی شده در این پکیج برق شهری را از 220 ولت به 12 ولت کاهش میدهد و با اتصال به برد برق قطعات را تامین می کند.قیمت آداپتور 35 هزار تومان .

هزینه نهایی 220 هزار تومان .

در این پکیج نیاز به 4 قطعه اصلی برای ساخت دستگاه های جوجه کشی خواهیم داشت.

board-device-incubator

قطعه شماره اول برد دستگاه جوجه کشی : هر دستگاه الکتریکی نیاز به یک مغز و کنترل کننده دارد و مغز دستگاه جوجه کشی برد ان است.برد دستگاه جوجه کشی به عنوان کنترل کننده دما  به صورت کاملا حساس و دقیق عمل میکنند و عمل گردش موتور و راک و همچنین کنترل خطرات دستگاه و به صدا در اوردن آزیر خطر در شرایط خطر را بر عهده دارد.

برد دستگاه جوجه کشی با اتصال خود به موتور و راک دستگاه جوجه کشی عمل گردش منظم و اهسته دستگاه را بر عهده میگیرد که این عمل یکی دیگر از نکات بسیار مهم در موفقیت تکامل جوجه در داخل تخم می باشد.زیرا در صورتی که تخم به صورت منظم و با برنامه و اهسته گردش نکند زرده و سفیده تخم به هم چسبیده و جوجه از بین خواهد رفت.

وظیفه بعدی برد کنترل فن دستگاه و دمای داخل دستگاه جوجه کشی می باشد این عمل با استفاده از دماسنج و المنت تعبیه شده صورت میگیرد. برد دستگاه با کنترل مداوم دمای داخل دستگاه به صورت کاملا اتوماتیک عمل تنظیم دما را با روشن و خاموش کردن المنت بر عهده دارد.

با این  تفاسیر روش است که برد قطعه حساس و لازم می باشد که موفقیت در جوجه کشی رابطه مستقیم با درست عمل کردن این قطعه دارد.

لوازم ساخت دستگاه جوجه کشی

قطعه شماره دو موتور و راک : همان طور که در قسمت برد دستگاه جوجه کشی توضیح دادم موتور و راک نیز تاثیر مهمی در فرایند جوجه کشی دارند.این دو قطعه به هم متصل می باشند .موتور قطعه ای است که  با اتصال به صورت سیم به برد دستگاه فعالیت خود را شروع میکند.راک نیز عمل نگهداری تخم ها را بر عهده دارد.با گردش موتور راک به صورت ارام گردش میکند و تخم های داخل خود را می چرخاند تا سفیده و زرده به هم چسبیده نشوند این عمل بر خلاف اکثر دستگاه های جوجه کشی حال حاظر در ایران که به صورت یک باره صورت میگیرد و باعث پاره شدن پرده تخم می شود باید به صورت ارام باشد تا به پرده اسیب نرسد. من در این اموزش موتور و راکی را معرفی خواهم کرد که عمل گردش تخم ها را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند و همچنین راک های معرفی شده در این اموزش توانای جوجه کشی از تخم تمامی پرندگان از طوطی تا مرغ و از غاز تا قرقاول را دارند به عبارتی به جز شتر مرع می توانید از هر نوع پرنده ای در خانه جوجه کشی نمایید.

همچنین بخوانید :
خروس نیدر رینر Niederrheiner

راک های معرفی شده در پکیج شماره یک ظرفیتی به قرار زیر دارند.

ظرفیت برای جوجه کشی از  انواع مرغ ، قرقاول ، طاووس ،جغد و پرندگانی با تخم های متوسط :  ۹۶ عدد تخم نطفه دار

ظرفیت برای جوجه کشی از کبک ، بلدرچین ، طوطی ، فنج ، کاسکو ، پرستو ، کبوتر و سایر پرندگان با تخم ریز : ۲۴۰ عدد تخم نطفه دار

ظرفیت برای جوجه کشی از پرندگان با تخم های درشت مانند بوقلمون ، غاز ، اردک ، قو ، اردک مسکوی ، قوی سیاه ، فلاینگو ، لک لک و … : ۴۰ عدد تخم نطفه دار

 Hovabator7

قطعه شماره سه فن عنکبوتی و المنت : فن عنکبوتی یکی دیگر از قطعات مورد نیاز می باشد.این قطعه نیز با اتصال سیمی به برد فعایت خود را شروع میکند.فن دستگاه به صورت یک پارچه به المنت متصل است و هر دو قطعه یعنی فن و المنت در قالب یک قطعه اماده می باشد.برد با سنجش مداوم دما در صورت نیاز المنت و فن را روشن می کند و عمل روشن و و خاموش شدن فن و المنت کاملا خودکار می باشد.

adaptor

قطعه شماره چهار آداپتور : حال نوبت به معرفی قطعه دیگر که در ساخت دستگاه جوجه کشی در خانه مورد نیاز است میرسد.

آداپتور وظیفه برق رسانی به دستگاه را بر عهده دارد این عمل با اتصال آداپتور به برد صورت میگیرد.برق لازم برای راه اندازی و فعالیت دستگاه 12 ولت می باشد پس نیاز به ضعیف شدن برق شهری می باشد که این عمل در داخل آداپتور صورت میگیرد و برق 12 ولت وارد دستگاه می شود.این عمل از چند جهت مهم است.از نظر ایمنی برق 12 ولت خطر برق گرفتگی نداشته و ایمنی بالای دارد و همچنین امکان اتش سوزی نیز در ان وجود ندارد.از طرفی می توان دستگاه ساخته شده را با باتری نیز روشن نمود زیرا برق مورد نیاز تنها 12 ولت میباشد یعنی کمتر از میزان مصرف یک لامپ خانگی.

حال که با تمامی قطعات مورد نیاز برای ساخت ماشین جوجه کشی در خانه آشنا شدید نوبت به ساخت آن میرسد پس با من همراه باشید.

build-home-incubator

ساخت دستگاه جوجه کشی در خانه :

برای ساخت دستگاه جوجه کشی نیاز به جعبه می باشد.شما می توانید جعبه را از جنس MDF  یا ABS انتخاب نماید.

تنها نکنه مهم عایق بودن جعبه می باشد که بتواند به خوبی دما و رطوبت را در خود نگهداری کند.

سپس نیاز به قرار دادن قطعات روی جعبه خواهیم داشت.در ابتدا به سادگی اتصالات قطعات به برد را انجام دهید.سپس برد را در بیرون جعبه قرار دهید و حسگر دما سنج روی برد را داخل جعبه بگذارید.سپس راک را داخل جعبه در جای خود محکم کنید راک به موتور متصل است و موتور نیز به برد پس با گردش موتور راک نیز گردش خواهد کرد و تخم ها خواهند چرخید.در انتها فن عنکبوتی و المنت را نیز در مکانی مناسب قرار دهید تا برای فن امکان گردش هوا وجود داشته باشد و در انتها ,  تنها دو عمل باقی می ماند اولین عمل  سوراخ کردن دو طرف جعبه به اندازه مداد برای خروج و داخل شدن اکسیژن و اتصال آداپتور به برق .

بهتر است قبل از قرار دادن تخم ها 24 ساعت قبل تر دستگاه را تنظیم و روشن نمایید تا از کار کردن و تنظیم بودن دستگاه مطمن شوید.

حال دستگاه آماده است از قسمت آموزش جوجه کشی سایت آموزش های جوجه کشی را دنبال کنید و شروع به جوجه کشی نمایید.

مدیر سایت
دیدگاه کاربران 55 دیدگاه
 • محسن 6 اردیبهشت 1397 / 11:25:32
  2 0

  سلام ببخش ی سوال داشتم من دستگاه جوجه کشی دستی درصد کردم هر کاری میکنم رطوبتش از ۸۰درصد کمتر نمیشه ایا اشکالی نداره همون ۸۰درصد باشه

  • مدیر سایت 6 اردیبهشت 1397 / 1:59:23
   0 2

   سلام
   خیر اشکال دارد.
   میزان آب ، ظرف اب را کم کنید.
   در دستگاه سوراخ های ایجاد کنید.

 • محمد 13 اسفند 1396 / 7:31:09
  0 1

  آیا بردی که معرفی کردید همون برد دستگاه ایزی باتور۱ یا۴۸تایی هست؟آیا برد دستگاه ۴۸تایی با ۹۶تای فرق داره؟

  • مدیر سایت 14 اسفند 1396 / 8:26:03
   0 1

   سلام
   خیر . ولی می تونید برد این محصول رو هم سفارش بدید.در مورد تفاوت خیر در ظاهر نه ولی در سیستم با هم متفاوت هستند.

 • احمد 10 اسفند 1396 / 6:11:51
  0 0

  تامین رطوبت تو این دستگاهی که گفتید چطور انجام میشه ؟؟آیا بردی که معرفی کردید قابلیت سنجش رطوبت رو هم داره؟

  • مدیر سایت 12 اسفند 1396 / 8:17:02
   0 0

   با استفاده از ظرف آب .
   بله برد قابلیت سنجش رطوبت رو داره ولی قیمت ها تغییر کرده و در این صفحه قیمت برد بروز نیست.

 • اصغر 10 اسفند 1396 / 6:09:38
  1 0

  چرا زنگ میزنیم میگه کاشان نمایندگی نداره؟؟؟؟

  • مدیر سایت 21 اسفند 1396 / 8:18:56
   0 0

   با چه شماره ای تماس گرفتید؟

 • علی 1 اسفند 1396 / 3:39:25
  0 0

  سلام

 • اصغر حسنی 14 بهمن 1396 / 7:36:45
  0 0

  سلام من میخوام یه یخچال را تبدیل به دستکاه جوجه کشی کنم آیا امکانش هست چه چیزهایی باید بخرم از کجا جنس مرغوب وبه چه قیمتی باید بخرم و در هردوره چند تا تخم مرغ میشه جا داد و بازده چند تا میشه لطفا راهنمایی کنید

  • مدیر سایت 16 بهمن 1396 / 12:48:07
   0 0

   سلام
   بله با یخچال هم میشه ساخت ولی اصولی داره که باید رعایت کنید.
   بستگی داره چی میخواید بخرید.
   ظرفیت هم بستگی به سایز یخچال داره.

 • امین 27 آبان 1396 / 3:32:27
  0 0

  سلام برای ساخت دستگاه جوجه کشی بدا شتد مرغ میتونین کمکم کنید تشکر

 • ایمان 31 تیر 1396 / 1:13:48
  0 0

  باسلام لطفاراهنمایی کنیدواسه یخچال12فوت براساخت، به چه تجهیزات ونکته هایی نیازهست لطفاراهنمایی کنیدبنده آماده خریداری تجهیزات وراهنمایی شماهستم خواهشامنونپیچونیدبه این کارشدیدانیازمندم سپاس فراوان

  • مدیر سایت 31 تیر 1396 / 8:49:56
   0 0

   با سلام
   لطفا برای خرید تجهیزات ساخت دستگاه جوجه کشی با شماره تماس 044.32346612 تماس بگیرید.
   روش های ساخت دستگاه جوجه کشی بسیار است و در هر روش به تجهیزات خاصی نیاز خواهید داشت

 • صادق 9 تیر 1396 / 12:36:58
  0 1

  سلام من درست کردم ۷تا به دنیا اومد از 15تا

 • مهرداد 24 خرداد 1396 / 9:38:29
  0 0

  باتشکر
  ازلطف شماکه این کسب وکاررابه مردم یادمیدهین بسیارعالی است…

 • محمدزاده 13 خرداد 1396 / 12:01:02
  0 0

  من درست کردم جوجه فرداش مردن

 • مهدی 12 خرداد 1396 / 1:14:42
  0 0

  سلام با شماره تماس میگیریم کسی جواب نمیده

  • مدیر سایت 14 خرداد 1396 / 2:22:23
   0 0

   با تشکر از دیدگاه شما
   لطفا دوباره تماس بگیرید

 • مهدی 11 خرداد 1396 / 2:39:08
  0 0

  سلام دوست عزیز
  میخواستم بگم که قیمت وسایلو لطف کنین بگین

  • مدیر سایت 14 خرداد 1396 / 2:30:45
   0 0

   با تشکر از دیدگاه شما
   به زودی قابلیت خرید آنلاین محصولات ساخت دستگاه جوجه کشی به سایت اضافه می گردد.
   در حال حاضر می توانید با واحد فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.
   044.32346612

 • بی نام ونشون 31 اردیبهشت 1396 / 7:44:27
  0 0

  سلا لطفا بگید اگر ساعت تکان دادن تخم عوض شود مشکلی دارد؟

  • مدیر سایت 1 خرداد 1396 / 10:32:41
   0 0

   سلام
   با تشکر از دیدگاه شما
   تخم ها باید به آهستگی چرخش داده شوند.
   تغییر ساعت چرخش تاثیر منفی ندارد.

  • مهدی 12 خرداد 1396 / 1:16:03
   0 0

   سلام

  • علی 12 خرداد 1396 / 1:16:46
   0 0

   چرا کسی شماره هارو جواب نمیده

  • مدیر سایت 14 خرداد 1396 / 2:21:55
   0 0

   با تشکر از دیدگاه شما
   لطفا دوباره تماس بگیرید

 • محمد 15 اردیبهشت 1396 / 10:25:41
  0 0

  باسلام خواستم یه شماره تلفن از خود بگذارید تا بتوانیم اگه امکان داره در تلگرام مرا راهنمایی کنید در ساخت دستگاه

  • مدیر سایت 16 اردیبهشت 1396 / 8:16:22
   0 0

   متاسفانه به دلیل مشغله کاری بیش از حد شرکت امکان راهنمایی تلفنی در این مورد امکان پذیر نمیباشد.

 • sadegh 23 فروردین 1396 / 4:15:25
  0 0

  با سلام
  میخواستم بدونم الان اگه بخوایم یه دستگاه خودمون درست کنیم، مثلا با یخچال، هزینه تموم شدش حدودا چقد میشه
  واینکه با توجه به تعداد تخمی که توی یه جعبه یخچال مثلا 9 فوت ،خریدن دستگاه آماده مقرون به صرفه تره یا درست کردنش؟؟
  با تشکر از شما و گروهتون

  • fz.andishesabz 24 فروردین 1396 / 8:41:37
   0 0

   با سلام لطفاً برای اطلاعات دقیق به آدرس forum.joojekeshi.com مراجعه فرمائید.

 • سالار 4 فروردین 1396 / 1:41:37
  0 0

  سلام لطفا در مورد ساخت دئستگاه جوجه کشی توضیحات بیشتر بدین

 • pejman 29 اسفند 1395 / 7:48:46
  1 0

  سلام لطفا راهنمایی کنین که این تجهیزات شما را باید از کجا گیر بیاریم و اینکه چجوری و کجای یک جعبه کارتن نصب کنیم مرسی

 • میلاد حائری نژادیان 23 دی 1395 / 5:35:52
  0 0

  سلام من توی خونه یه دستگاه با وسایلا رباتیک ساختم گردش خودکار و همه چی رو رعایت کردم ولی بعد از 19 روز روز دوتا تخمی که داخلش بود رو شکوندم هیچ کدومشون اما فقط یه نقطه سیاه توش پیدا کردم همش زرد بود بنظرتون مشکل از دستگاه است یا مشکل تخما؟؟ ممنون میشم اگه جواب بدین.

  • fz.andishesabz 25 دی 1395 / 8:56:28
   0 0

   با توجه به اینکه دستگاه جوجه کشی باید دقیقاً نسخه شبیه سازی شده ی مرغ مادر باشد بسیاری از المان ها و فاکتورها باید رعایت شود که در ساخت دستگاه جوجه گیری گروه صنعتی اسکندری تمامی این المان ها به صورت اتوماتیک طراحی شده است مشکل دستگاه شما میتواند هر کدام از این موارد باشد میزان غلظت اکسیژن، میزان دما ، میزان رطوبت ، اکسیژن گیری مناسب و…

 • سبحان خان 28 آبان 1395 / 8:13:00
  0 0

  اقا چه شکلی باید بسازیم اینو لطفا بهم ایمیل بزنید روش ساختشو بگید باتشکر

  • fz.andishesabz 14 دی 1395 / 11:31:41
   0 0

   با سلام . دوست عزیز آموزش ساخت دستگاه جوجه کشی خانگی به صورت کامل در وب سایت موجود هست

 • آرش 20 آبان 1395 / 3:05:53
  0 0

  سلام
  راک و موتور گیربکس دار طول و عرضش چقدره؟

  • fz.andishesabz 14 دی 1395 / 11:10:43
   0 0

   دوست عزیزطول و عرض راک ها 40*40 هستش

 • مجتبی 28 خرداد 1395 / 8:07:37
  0 0

  سلام من تو استان گیلانم و به راک و موتور گیر بکس دار نیاز دارم . که مانند دستگاه 48 عددی باشه اگه میشه شماره تماس خودتون یا اگه نمایندگی در استان گیلان دارید رو برام پیامک کنید ممنون از راهنمایی های ساخت دستگاه جوجه کشی واقعا مفید بودن 093….. قربانپور

  • fz.andishesabz 30 خرداد 1395 / 8:46:36
   1 0

   در تک تک شهرستان های استان گیلان نمایندگی پخش و فروش دستگاه های جوجه کشی و تجهیزات ساخت جوجه کشی داریم برای کسب اطلاعات تماس این نمایندگی ها با واحد فروش تماس حاصل فرمایید

 • ابــــــــراهـــیم 26 خرداد 1395 / 10:24:31
  0 1

  سلام
  این به هیچ عنوان آموزش ساخت دستگاه جوجه کشی نبود بلکه یک کپی برداری از دستگاه شما و بعبارتی یک تبلیغ بود که بیائید از خودمون آماده شده ش رو بخرید.چون هزینه ساخت توسط ما از خرید خوددستگاه بیشتر خواهد شد.
  آموزش ساخت به چیزی گفته میشه که با قطعات مختلف و با خلاقیت ، ابتکار به خرج بدیم و دستگاهی دست ساز تهیه کنیم که طبیعتا با آزمون و خطا به راندمان دستگاه را بالا ببریم.
  من شخصا با یک یخچال اوراقی اقدام به ساخت دستگاه جوجه کشی 1000 تائی کرده ام و علی رغم اینکه فقط قطعات خریداری شده را نصب کرده ام تنها 700هزار تومان هزینه در بر داشت و راندمان خوبی هم داشتم.که اگر کسی دانش الکترونیک داشته باشه این هزینه نصف خواهد شد.ناگفته نماند دقت و ظرافتی که من در تهیه دستگاه بخرج داده ام در هیچ دستگاه شرکتی وجود نداره. مثلا از بلبرینگ و چرخ دنده برای چرخش تخم هااستفاده کرده ام.از آلومینوم سبک وخمیده برای اسکلت راک ها استفاده کرده ام.از سه تا سنسور در سه جای مختلف استفاده کرده ام تا دمای کل فضا کنترل بشه.فن ها با الگوی خاصی نصب شده انده تا گردش هوا را یکنواخت کنند.در کل خیلی زحمت کشیدم اما لذت بخش بود.دستگاهی ساختم که قیمت میلیونی داره.
  یا حق.

  • fz.andishesabz 27 خرداد 1395 / 7:18:42
   1 0

   سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما
   دوست عزیزم گروه صنعتی اسکندری e.i.g بزرگترین سازنده تجهیزات جوجه کشی در خاور میانه است و تنها سازنده ماشین جوجه کشی نیست بسیاری از تجهیزاتی که شما در ساخت همین یخچال جوجه کشی استفاده کرده اید ( به عنوان مثال شانه جوجه کشی ) به احتمال قریب به یقین ساخت این کارخانه میباشد. اما اگر منطقی به موضوع نگاه کنید در خواهید یافت که حتما دستگاه جوجه کشی که توسط یک شرکت که در یک کارخانه مجهز تولید میشه و دارای گروه طراحی حرفه ای متخصصین و دامپزشکان مجرب و با تجربه هست و صد البته دارای تجهیزاتی و ابزار دقیقی مانند اکسیژن متر ، آمونیاک سنج ، co2 متر و…. , مطمئنا از یک دستگاه دست ساز باکیفیت تر خواهد بود چرا که شما یک یا دو یا ده دستگاه جوجه کشی تا کنون ساخته اید و اینقدر تجربه دارید این در حالی است که شرکت ما سالانه 7000 دستگاه تولید میکند پس مطمئنا تجربه بسیار بیشتری نسبت به شما دارد.
   صد البته دستگاه های شرکتی اگر از یک برند خوب باشند کیفیت بالاتری دراند اما دستگاه های دست ساز هم اگر خوب طراحی شوند و از قطعات خوی در انها استفاده گردد متوانند هم تفریح خوبی باشند و هم صد البته راندمان خوبی داشته باشند
   موفق و پیروز و سربلند باشید

 • پویا 30 اردیبهشت 1395 / 7:24:05
  0 0

  درود من الان دو تا تخم قرقاول نطفه دار دارم
  بهترین پیشنهادی که می تونید به من بکنید چی هست؟

  • fz.andishesabz 1 خرداد 1395 / 8:53:41
   0 0

   نظراتی که در مورد ساخت دستگاه جوجه کشی از طرف بازدید کننده گان سایت داده شده به شما بسیار کمک خواهد کرد

 • مصطفی 23 اردیبهشت 1395 / 3:16:49
  1 0

  با سلام قطعات را ازکجا بخریم

  • fz.andishesabz 25 اردیبهشت 1395 / 10:36:08
   0 0

   با گروه فروش تماس حاصل فرمایید.

 • Cheap Gucci 29 اسفند 1394 / 12:05:53
  0 0

  Apple rejected the actual post on the other day a result of the way i-tunes Syncing has been empowered. Still I am going to fix it these days as well as resubmit the actual post on in order to apple mackintosh. With luck , it will probably be permitted before long.
  Cheap Gucci http://www.charopf.com/gucci-outlet/

 • محمد 19 بهمن 1394 / 4:50:41
  0 0

  سلام

  بازدهی این کار چقدر هست؟ و می شه به صورت عملی با عکس نشون بدید؟

  خیلی ممنون

  • fz.andishesabz 26 اسفند 1394 / 8:44:22
   0 0

   متاسفانه ارسال عکس از طرف ما در بخش پاسخ به سوالات با محدودیت رو به رو است

 • محمد 19 بهمن 1394 / 4:39:58
  0 0

  سلام ممنون از این همه راهنمایی مفیدتون

  آیا می شه با همین قطعات یک دستگاه 500 تایی ساخت؟

  • fz.andishesabz 26 اسفند 1394 / 8:46:49
   0 0

   بله میشه ساخت ولی این که کیفیتش چقدر باشه بستگی به نحوه ساخت داره

 • مهدی حسینی 5 آذر 1394 / 10:42:35
  0 0

  باسلام.

  اینجانب به ست کامل موتورگیربکس همراه راک آماده وسیستم کنترل کامل چرخش ودماورطوبت نیازدارم.اکنون هم ازماشین جوجه کشی200تایی استفاده میکنم امانوع راک طبقه بندی شده رادوست ندارم.بلکه راک وموتورراهمانند48تایی هواپاتورمیخواهم.وبه دیجیتال کامل که روی دستگاه قرارگیرد.به همراه فن مرغوب ومقاوم.درصورت امکان پکیج کاما وتصاویرراهمراه قیمت برایم ایمیل کنید.

  وچنانچه امکان داردشماره تلفنی جهت تماس ارسال کنید.چون دستگاه نزدبنده مرتب روشن است وهردوروزمقداری تخم گذاشته میشودبدیهی است که لوازم بادوام احتیاج دارم.خصوصاموتورگیربکس وراک بادوام.

  متشکرم

  • fz.andishesabz 15 آذر 1394 / 12:29:50
   0 0

   سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   لطفا با شماره 044.32346612 تماس حاصل فرمایید تا فرمایشات شما را به دقت اجرا کنیم

 • علی اصغر 6 مرداد 1394 / 7:39:53
  0 0

  با تشکر از راهکار شما.
  برای شغل چقد بازدهی داره و چطور باشما تماس بگیره؟

  • fz.andishesabz 9 مرداد 1394 / 5:14:31
   0 0

   044.32346612
   044.32341796
   شماره تلفن های است که میتونه به شما کمک کنه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X