حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

آماده کردن خروس لاری جهت نبرد در میدان – بخش پنجم

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره | 8 امتیاز | میانگین 2٫88 از 5
Loading...
image_pdf
آماده کردن خروس لاری جهت نبرد در میدان

دارو

ادامه مقاله آماده کردن خروس لاری جهت نبرد در میدان – بخش چهارم : دارو پیشنهاد نمی شود ولی برای حیوانی که ضعف و مشکل دارند برای تقویت آن ها ۲ روز قبل از شروع آمادهسازی ۱۰ روزه، این ۱۰ روز به غیر از ۴ روز استراحت مطلق قبل از بازی است. در دو روز قبل از تزریق می کنیم. سه روز اول آماده سازی ۱۰ روزه، هر روز نیم سی سی از آمپول (کاتازول) یا وت فوس تهیه شده از داروخانه دامپزشکی را داخل عضله سینه تزریق می کنیم. این آمپول نوعی دوپینگ است که باعث کراتین سازی در ماهیچهها می شود و باید به همراه ورزش باشد. یادتان باشد که روز گرو یا بازی باید ۲ ساعت قبل از بازی، نیم سیاسی دوباره داخل عضله سینه تزریق کنیم تا برای بازی دوپینگ شود ولی اگر وات فوس در دسترس نباشد ذز ضعیفی از آن به نام نوروبیون وجود دارد که در داروخانه انسانی موجود است. این دارو B کمپلکس است ولى و تا فوس فسفر عالی و B12 است.

آماده کردن خروس لاری جهت نبرد در میدان
آماده کردن خروس لاری جهت نبرد در میدان

ورزش

ورزش خروس لاری باید به گونه ای باشد که در جنگ نفس کم نیاورد و به شرح زیر است. خروس را باید روزی ۲۰ دقیقه بدوانید و روزی ۲ ست ۲۵ تایی بشین پاشو دهید و در بیرون از توری نگهداری کنید. دو وزنه به پاهای او ببندید و غذایش را در جای بلندی قرار دهید تا وقتی خواست غذا بخورد به بالا بپرد و پاهایش قوی شود و برای قوی کردن بالها زیر پاهایش ماسه بریزید و زیر کتف های آن را گرفته و به پایین بیندازید.

بهترین زمان گرو صبح ساعت ۶ است و باید ورزشی خروس هم همین ساعت باشد در ده روز اول، ساعت ۶ صبح خروس را به زمین صاف و خاکی برده پایش را با پنبه و چسب ببندید و از ۱۵ دقیقه شروع به دواندن کنید به طوری که با یک پارچه بر روی دم میزنیم و خروس می دود و هر روز ۵ دقیقه اضافه می کنیم و در زمان دویدن خروس هر ۸ دقیقه ۳۰ ثانیه خروس را در آغوش گرفته و ناز کنید و عضله پا شد، خروس را به جایی ببرید که باد نخورد. انگشت خیس را ۳ بار در گلویش فرو کرده و سپس ۱۰ دقیقه آب تمیز و خنک به خروس بدهید.

همچنین بخوانید :
تغذیه خروس لاری و مرغ لاری - تکنیک های غذا دادن به خروس لاری

 

عکس آماده کردن خروس لاری جهت نبرد در میدان

 

در ادامه مقاله آماده کردن خروس لاری جهت نبرد در میدان هر شب ساعت ۹ عمل پراندن را انجام دهید به صورتی که یک دست پشت حیوان و یک دست زیر سینه و خروس را از نیم متری زمین پرت کنید به طوری که در زمان پرش هم بال بال و هم پا بزند یعنی شیب متمایل به پشت که مانند پا زدن خروس باشد و از ۵۰ شروع کرده و شبی ۱۰ تا اضافه کنید و ۷ شب قبل از بازی قطع کنید. یادتان باشد هر شب ۱۵ دقیقه کمپرس می کنیم به این صورت که یک استانبولی گچ کاری یا ظرف ۵ یا ۱۷ کیلویی روغن را نصفه بریده و روی پیکانیک می گذاریم تا داغ شود و سپس یک لنگ ۴ لایه شده یا حوله ۲ لایه را که در آب نمک خیس شده بر پشت استانبولی یا حلب بگذارید تا داغ شود. آن بر روی بازوی خود گذاشته و بررسی کنید که خیلی داغ نباشد سپس آن را ۴ بار بر روی ران خروس، ۴ بار تهران خروس، ۴ بار پشت و ۴ بار بر گردن خروس بگذارید این کار را هر شب باید انجام دهید. در صبح روز بازی فقط ۲ ساعت قبل از بازی، اندازه یک گردو خمیر آرد گندم داده شود که سریع جذب شده و انرژی زاست. سیب زمینی آب پز مناسب نمی باشد ، چون باعث سنگینی و کسلی میشود

 

کلمات مرتبط : آماده کردن خروس لاری جهت نبرد در میدان ، خروس لاری ، عکس خروس لاری ، کتاب جوجه کشی خروس لاری ،

مدیر سایت
دیدگاه کاربران 3 دیدگاه
 • نيما 29 خرداد 1398 / 10:16:56
  4 1

  سلام
  من ميخام خروس به انسان حمله کنه چکار کنم

  • جواد 23 تیر 1398 / 7:50:31
   0 0

   یه مدت با دمپایی آبی اذیتش کن ،جوری که ب دمپایی حمله کنه بعد ببین وقتی آدم میبینه چکار میکنه

 • ناشناس 27 اردیبهشت 1398 / 10:47:26
  1 0

  خروس لار
  نژاد افغان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X