حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

044.32346612 044.32387133 09144485590 09143403463

دستگاه جوجه کشی | گروه صنعتی اسکندری

فروشگاه رسمی گروه صنعتی اسکندری | فروش انواع ماشین جوجه کشی و تجهیزات پرورش طیور

ساخت دستگاه جوجه کشی
دستگاه جوجه کشی
دستگاه جوجه کشی | درباره گروه صنعتی اسکندری

گروه صنعتی اسکندری یا به اختصار – Eskandari Industrial Group :  EIG یک واحد صنعتی است که در زمینه تولید دستگاه جوجه کشی ، تجهیزات صنعت دام و طیور و لوازم حرارتی ، برودتی و دیجیتالی فعالیت می کند. با توجه به سرمایه گذاری انبوه انجام گرفته برای تولید محصولات و ارتقای کیفیت دستگاه های جوجه کشی توسط گروه صنعتی اسکندری ، این واحد تولیدی در ایران با سری محصولات جوجه کشی خود شناخته می شود. این گروه صنعتی دارای گسترده ترین شبکه فروش و زنجیره خدمات پس از فروش انکوباتور صنعتی و خانگی در ایران است و محصولات تولیدی خود را علاوه بر عرضه در داخل کشور به کشورهای همسایه همچون عراق ، افغانستان ، آذربایجان و .. نیز صادر می نماید و در بازار های خارجی از لحاظ کیفیت و قیمت دستگاه جوجه کشی رقابتی نزدیک با بزرگان این صنعت دارد.

گروه صنعتی اسکندری در سال ۱۳۷۲ به مدیریت آقای جواد اسکندری برای تولید لوازم صنعت دام و طیور در ارومیه تاسیس شد. با ملحق شدن مهندس رضا اسکندری در سال ۱۳۸۵ به عنوان مدیر عامل گروه صنعتی اسکندری به محل جدید خود در کارخانه ای در جاده چی چست ارومیه منتقل شد و با ارتباط با مراکز دانشگاهی محصولات این کارخانه شاهد تغییر و تحولات بنیادین گردید. از سال ۹۳ مدیریت این واحد با جواد اسکندری می باشد.

گروه تولیدی اسکندری به عنوان بزرگترین کارخانه سازنده دستگاه های جوجه کشی خانگی و صنعتی در خاورمیانه در سال ۹۵ به عنوان واحد نمونه صنعتی شمال غرب ایران شناخته شد.محصولات جوجه کشی این کارخانه با نام دستگاه جوجه کشی اسکندری شناخته شده می باشند. همچنین از مهندس رضا اسکندری به جهت توسعه این واحد صنعتی و اشتغال زایی به عنوان کارافرین پیشکسوت اذربایجان غربی توسط وزرات صنعت ، معدن و تجارت تقدیر به عمل آمد.( گرامیداشت گروه صنعتی اسکندری )
 


 

لیست محصولات جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری :

دستگاه جوجه کشی خانگی کوچک ایزی باتور ۱

با قابلیت انتخاب پرنده این دستگاه قادر به جوجه کشی از تمام پرندگان خانگی و وحشی خواهید بود. امکان قرار گیری حداکثر 48 تخم مرغ را دارد و با سیستم هوش مصنوعی خود قادر به تنظیم اتوماتیک دما و رطوبت می باشد.

دستگاه جوجه کشی خانگی ایزی باتور ۲

این ماشین جوجه کشی نیز همانند ایزی باتور 1 قابلیت انتخاب پرنده و روز شمار را دارد. توسط این انکوباتور می توانید حداکثر 96 عدد تخم مرغ دورن دستگاه قرار داده و دستگاه را برای شروع جوجه کشی روشن نمایید. ایزی باتور 1و 2 دارای سیستم چرخش 45 درجه بوده و از حساس ترین سنسور تنظیم دما و رطوبت بهره می برد.

دستگاه جوجه کشی ارزان ایزی باتور ۵

یک ماشین جوجه کشی ارزان و با صرفه برای کسانی که به تازگی اقدام به پرورش پرندگان اهلی یا زینتی نموده اند. تامین دما و رطوبت، چرخش 360 درجه تخم ها و سنسور فوق العاده دقیق SHT از قابلیت های کلیدی این انکوباتور میباشد.

دستگاه جوجه کشی حرفه ای ایزی باتور ۶

در این ماشین جوجه کشی امکان تنظیم دستی دما و رطوبت وجود دارد، سیستم روز شمار دقیق این انکوباتور امکان جوجه کشی از انواع پرندگان زینتی را برای شما فراهم آورده است. این دستگاه بر خلاف سایر دستگاه ها از پد سلولوزی برای تامین رطوبت استفاده میکند که میزان رطوبت درون دستگاه توسط سیستم هوش مصنوعی دستگاه تنظیم می گردد.

دستگاه جوجه کشی کره ای ۲۴ تایی

با داشتن این ماشین جوجه آوری فوق حرفه ای دیگر نیازی به هیچ دستگاه دیگری ندارید. سیستم فوق العاده پیشرفته تامین دما و رطوبت و سنسور های حساس تنظیم دما و رطوبت از قابلیت های کلیدی این انکوباتور می باشد. سیستم چرخش این ماشین به صورت گهواره ای می باشد.

دستگاه جوجه کشی خارجی ۵۰ تایی

این ماشین جوجه کشی با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا به منظور تامین دما و رطوبت دستگاه بهره می برد. استفاده از سنسور SHT کارایی این ماشین جوجه درآوری را به میزان 95 درصد افزایش داده است. یک انتخاب عالی برای افرای که می خواهند به صورت حرفه ای وارد صنعت جوجه کشی بخصوص پرندگان زینتی شوند.

ماشین جوجه کشی ۱۲۶ تایی

این ماشین جوجه کشی مخصوص کسانی می باشد که در سطح عمده اقدام به پرورش انواع پرندگان می نماید. این دستگاه جوجه آوری دارای سیستم سخنگو بوده که شما را مرحله به مرحله از فرایند جوجه کشی اشنا می سازد. هم چنین از قابلیت های خوب این دستگاه امکان انتخاب نوع پرنده و سیستم ستر و هچر همزمان می باشد.

ماشین جوجه کشی ۱۶۸ تایی

این محصول ظرفیت قرار گیری 168 عدد تخم مرغ و 384 عدد تخم بلدرچین را دارد، هم چنین این دستگاه نیز همانند سیستم جوجه کشی 126 تایی دارای سیستم سخنگو، ستر و هچر همزمان، انتخاب پرنده و … می باشد. این دستگاه ها از سیستم بخارساز اولتراسونیک جهت تامین رطوبت بهره می برد.

ماشین جوجه کشی ۲۵۲ تایی

این انکوباتور نیز همانند دو مورد قبل مناسب برای پرورش گاه های بزرگ طیور می باشد و دارای سیستم فوقالعاده هوشمند انتخاب پرنده و اعلام زمان هچر می باشد، سنسور فوق العاده دقیق SHT موجود در دستگاه بدون کمترین خطا میزان دما و رطوبت دستگاه را تنظیم نموده و امکان جوجه آوری را با ضریب خطایی بسیار پایین برای دستگاه فراهم آورده است.

ماشین جوجه کشی ۳۳۶ تایی

این محصول صنعتی نیز همانند سه مورد قبلی کاملا هوشمند و بسیار دقیق می باشد، تنها تفاوت آن با مورد های قبلی در اندازه دستگاه می باشد، این دستگاه ها دارای بدنه PVC بوده که فوق العاده سبک و محکم می باشند و هم چنین عایق بسیار خوبی برای گرما و رطوبت به حساب می آیند که راندمان دستگاه را تا 90 الی 95 درصد افزایش داده است.

ماشین جوجه کشی ۵۰۴ تایی

اگر در صنعت جوجه کشی کاملا حرفه ای شده اید و نیاز به خرید یک انکوباتور پر ظرفیت برای شما احساس می شود، خرید این دستگاه برای شما کاملا به صرفه خواهد بود زیرا امکان قرار گیری 504 عدد تخم مرغ یا 1152 عدد تخم بلدرچین را در یک دوره جوجه کشی برای شما فراهم می کند، سیستم ها و سنسور این ماشین جوجهکشی نیز همانند مورد های قبلی می باشد.

ماشین جوجه کشی ۱۰۰۸ تایی

این ماشین جوجه آوری صنعتی نیز همانند مورد های قبلی دارای بدنه فوق العاده محکم PVC بوده و از قابلیت ستر و هچر همزمان برخوردار است، به علاوه اینکه دارای سیستم سخنگوی کاملا حرفه ای بوده که شما را برای جوجه کشی به صورت مرحله به مرحله راهنمایی می کند و در صورت بروز هر گونه مشکل شما را مطلع خواهد ساخت.

ماشین جوجه کشی ۲۰۱۶ تایی

این دستگاه برای کسانی مناسب می باشد که توانایی تامین 2000 تخم مرغ یا 4500 تخم بلدرچین را در هر دوره جوجه کشی دارد، این ماشین جوجه کشی بزرگ برای تولید کنندگان عمده جوجه و کشتارگاه های صنعتی طراحی و ساخته شده است.

دستگاه جوجه کشی شترمرغی ۱۶ تایی

طراحی این اینکوباتور همانند اینکوباتور های قبلی بوده و بدنه آن از PVC دولایه ساخته شده که امکان تبادل دما و رطوبت را به صفر می رساند. این ماشین جوجه درآوری مخصوص جوجه کشی از تخم های نطفه دار شتر مرغ می باشد زیرا برای جوجه کشی از تخم های شتر مرغ باید از شانه های مخصوصی استفاده شود هم چنین بر خلاف سایر دستگاه ها در دوران ستر باید رطوبت را از تخم ها گرفت و دوران هچر نیز برای نرم شدن پوسته تخم ها به رطوبت فوق العاده بالایی نیاز دارد.

دستگاه جوجه کشی شترمرغی ۲۴ تایی

طراحی این دستگاه همانند محصول جوجه کشی شترمرغی 12 تایی می باشد با این تفاوت که ظرفیت قرار گیری تخم ها دو برابر شده و سیستم های تامین دما و رطوبت در دستگاه ارتقاء یافته اند. هم چنین این دستگاه ها دارای سیستم ستر و هچر همزمان بوده و دارای یک سنسور محیطی جهت تطابق دما و رطوبت محیط بیرون با فضای داخل دستگاه است.

ماشین جوجه کشی شترمرغی ۶۴ تایی

این ماشین جوجه درآوری همانند دو مورد قبلی بوده منتها با ظرفیت 4 برابر شده و اندازه بزرگتر. این دستگاه نیز همانند دستگاه های قبلی دارای سیستم سخنگوی هوشمند بوده که کاربر مرحله به مرحله از فرایند جوجه کشی مطلع می سازد.
 


 

تاریخچه کارخانه سازنده دستگاه جوجه کشی :

 

تاریخچه گروه صنعتی اسکندری را می توان به ۳ دوره متفاوت تقسیم بندی کرد :

 •  ۱۳۸۵-۱۳۷۲
  در سال ۱۳۷۲ گروه صنعتی اسکندری به همت اقای جواد اسکندری برای تولید دستگاه جوجه کشی و تجهیزات دام و طیور در مغازه ای در ارومیه تاسیس شد. پس از مدت اندکی برادر وی، اقای داوود اسکندری نیز به این کسب و کار ملحق گردید.
 •  ۱۳۹۳-۱۳۸۵
  در سال ۱۳۸۵ مهندس رضا اسکندری به عنوان مدیرعامل و عضو هیات مدیره به گروه صنعتی اسکندری ملحق شد. ورود وی به گروه صنعتی اسکندری منشا تغییر و تحولات بنیادین گشته و این کسب و کار را از حالت کارگاهی به کارخانه ای در جاده چی چست ارومیه تبدیل می کند.
  به همت مهندس رضا اسکندری با برقراری ارتباط با مراکز دانشگاهی محصولات کارخانه توسط اساتید دانشگاه مانند دکتر مکرم و دکتر صمدی طراحی می شوند. همچنین بکارگیری شیوه های نوین مارکتینگ مانند فروش آنلاین و توزیع مویرگی باعث افزایش سهم این گروه از بازار دستگاه جوجه کشی در ایران گردید.
  در این دوره محل جدید کارخانه در شهرک صنعتی فاز ۲ ارومیه خریداری و ساخته شد و گروه صنعتی اسکندری به بزرگترین سازنده دستگاه های جوجه کشی در ایران و خاورمیانه تبدیل گشت.
 • تاکنون – ۱۳۹۳
  با استعفای مهندس رضا اسکندری از مدیرعاملی گروه صنعتی اسکندری از آذر ۹۳ مدیریت این گروه با آقای جواد اسکندری است. بین سال های ۹۵-۹۳ با توجه به اقدامات انجام گرفته در دوره قبلی و ایجاد ظرفیت مناسب برای توسعه EIG، تیراژ تولیدات این واحد صنعتی ۲ برابر شده و ۶ ماشین جوجه کشی جدید به محصولات تولیدی این کارخانه اضافه شد.
  گروه صنعتی اسکندری در سال ۱۳۹۵ به عنوان واحد نمونه صنعتی شمال غرب کشور معرفی شد و از مهندس رضا اسکندری به عنوان کارافرین پیشکسوت توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت تقدیر به عمل آمد. مهندس رضا اسکندری هم اکنون به عنوان مشاور مدیرعامل با گروه صنعتی اسکندری همکاری می نمایند.

محصولات دستگاه جوجه کشی اسکندری :

 

با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده و شاخص بودن EIG در تولید دستگاه های جوجه کشی ، این گروه در بازار با تولید انکوباتور شناخته می شود. با این حال دستگاه های جوجه کشی بخشی از محصولات این گروه صنعتی است و تنها بخش کوچکی از سود این واحد صنعتی از تولید انکوباتور تامین می شود. در حال حاضر گروه صنعتی اسکندری در تولید انواع محصولات برودتی ، رطوبتی ، دیجیتالی و تجهیزات صنعت دام و طیور فعال است و قطعات بسیاری از کارخانه های جوجه کشی در ایران از طریق این گروه تامین می شود. محصولات گروه صنعتی اسکندری را می توان به صورت زیر دسته بندی کرد :

 • دستگاه های برودتی : شیرسردکن، آبسردکن، سردخانه های جسد
 • دستگاه های ویژه دامداری : شیردوش ، مه پاش
 • دستگاه های دیجیتالی : قطعات دیجیتالی دستگاه های جوجه کشی
 • دستگاه های حرارتی : هیتر

استانداردها و همکاری با سازمان های دولتی : محصولات گروه صنعتی اسکندری دارای استاندردهای ISO9001 و ISO14001 و CE اروپا هستند. همچنین این گروه مشاور اداره استاندارد در زمینه تدوین استانداردهای جدید جوجه کشی است. گروه صنعتی اسکندری همچنین از سال ۹۶ مودی معتمد اداره امور مالیاتی می باشد.
 


 

اشتغال زایی در صنعت جوجه کشی :

 

کارخانه گروه صنعتی اسکندری از جمله معدود کارخانه های صنعتی است که دوره های رکود و رونق بازار ایران را بدون حمایت نهادهای دولتی و حاکمیتی به سلامت گذرانده است. تعدا افراد شاغل در این کارخانه به صورت مستقیم به طور متوسط ۶۰ نفر است. همچنین به صورت غیر مستقیم نیز، با تولید سالانه ۱۰ هزار دستگاه جوجه کشی و سایر لوازم حرارتی ، برودتی و دیجیتالی و لوازم دام و طیور هزار شغل برای خریداران دستگاه جوجه کشی اسکندری و کارخانه های تامین کننده مواد اولیه مانند واحدهای قالب سازی ، واحد تزریق پلاستیک، واحد رنگ کوره ای و کارگاه های UPVC در ارومیه ایجاد کرده است.