مسابقه #دستگاه_جوجه_کشی_اسکندری اینستاگرام

مسابقه #دستگاه_جوجه_کشی_اسکندری اینستاگرام

مسابقه #دستگاه_جوجه_کشی_اسکندری اینستاگرام

 

مسابقه #دستگاه_جوجه_کشی_اسکندری اینستاگرام  : گروه صنعتی اسکندری در راستای همایت از مصرف کنندگان محصولات EIG و پرورش دهنگان طیور مسابقه هشتگ #دستگاه_جوجه_کشی_اسکندری را برگذار نموده است.
تمامی عزیزان می توانند لحظات شاد جوجه کشی با محصولات گروه صنعتی اسکندری را در قالب یک عکس با هشتگ #دستگاه_جوجه_کشی_اسکندری در صفحه اینستاگرام خودشان به اشتراک بگذارند.
جای نگرانی نیست حتی اگه دستگاه جوجه کشی EIG هم نداشته باشید می تونید تو این مسابقه شرکت کنید ، فقط کافیست یک عکس یادگاری با پرنده اتون بگیرید و در قالب یک عکس با هشتگ #دستگاه_جوجه_کشی_اسکندری در صفحه اینستاگرام خودتون به اشتراک بگذارید.

به قید قرعه یک دستگاه جوجه کشی حرفه ای 12 تایی به شرکت کنندگان این مسابقه تقدیم می گردد.

یک نکته دوستانه : اگه می دونید هشتگ چیه که هیچی ، اگرم نمی دونید باید بگم که تو شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام وقتی یک عکس یا هر چیزی رو به اشتراک میذارید با نوشتن یک علامت # و بعد یک کلمه مثل دستگاه_جوجه_کشی_اسکندری اون کلمه رو هشتگ می کنید.
اگر بخواهیم هشتگ را به زبان ساده‌تر تعریف کنیم، برچسبی است که برای دسته‌بندی و به اشتراک گذاری پست‌ها و نظرات دربارهٔ موضوعی خاص در سطح جهانی در شبکه های اجتماعی مورد استفاده قرار می گیرد.

 


 

حالا کافیست یک عکس با هشتگ #دستگاه_جوجه_کشی_اسکندری بذارید تو اینستاگرام ، می تونید اون برنده خوش شانس شما باشید.

 

ورود به اینستاگرام

 


 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس به صورت عمومی منتشر نخواهد شد و فقط برای سهولت در برقراری تماس با شما می باشد.