393

 

سطح ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی توسط یک کارخانه نشان دهنده میزان توجه یک کارخانه به مشتریان و خریداران محصولات آن کارخانه تولیدی میباشد.
در گروه صنعتی هواباتور EIG بالاترین درجه از خدمات فروش و گارانتی در سطحی واقعا بالاتر از سایر کارخانه های ایرانی ارائه میگردد. ما بالاترین استاندارد های خدمات پس از فروش و گارانتی را به مشتریان خود ارائه میدهیم.تمامی محصولات گروه صنعتی هواباتور دارای یک سال گارانتی تعویض قطعات بوده و از طریق زیر برای ارائه خدمات گارانتی برای شما آماده هستیم.

  • در محل گروه صنعتی هواباتور EIG همیشه یک دکتر دامپزشک آماده راهنمایی مشتریان از طریق تلفنی جهت نحوه استفاده از ماشین جوجه کشی ، انتخاب تخم نطفه دار مناسب ، و روش صحیح جوجه کشی میباشد چرا که به تجربه در یافته ایم که بسیاری از مشکلاتی که برای شما به وجود می آید نه به دلیل ایرادات فنی ماشین جوجه کشی بلکه به دلیل اطلاعات کم صاحب دستگاه از روش های جوجه کشی از پرندگان مختلف میباشد.
  • یک نفر از بهترین تکنسین های فنی گروه صنعتی هواباتور به عنوان مسول فنی ، همیشه آماده پاسخ گویی و ارائه توضیحات جهت حل مشکلات فنی ماشین های جوجه کشی ساخت این کارخانه میباشد تا هر نوع مشکل احتمالی را با ارسال سریع قطعات یدکی و یا با ارجاع به نزدیک ترین نمایندگی خدمات پس از فروش مشکلات خریداران را حل و فصل نمایید.
  • دونفر از فنی کاران دوره دیده این کارخانه ، همیشه به صورت اکیپ سیار به جای جای ایران سفر کرده و مشکلات دستگاه های را که در استان های فاقد نمایندگی ، دچار ایراد شده اند را حل و فصل مینمایند.
  •  ۳۶ نمایندگی فعال این کارخانه در استان ها و شهرستان های مختلف آماده ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی به خریداران برند EIG میباشند.

در گروه صنعتی EIG خدمات پس از فروش و مخصوصا گارانتی به عنوان بخشی از قیمت تمام شده محصول نه به عنوان هزینه طبقه بندی میگردد و به این طریق همیشه از ارائه خدمات به مشتریان خوشحال و خوشنود میگردیم .