کارخانه-سازنده-دستگاه-جوجه-کشی-8

یک سرچ ساده در اینترنت کافیست تا به شما نشان دهد که چه تعداد تولید کننده ماشین جوجه کشی و دستگاه جوجه کشی  در ابعاد و اندازه های مختلف در سطح ایران وجود دارد. شما با یک سرچ ساده خواهید توانست ده ها و ده ها تولید کننده و سازنده ماشین های جوجه کشی کوچ و بزرگ را در اینترنت و یا روزنامه مشاهده فرمایدد!!!!

اما؟؟؟!!!!

اما آیا به راستی به این تعداد کارخانه سازنده و یا حتی سازنده ماشین جوجه کشی در ایران وجود دارد؟ و اگر پاسخ این است که بله!!!!! در آن صورت پس چونه است که در هیچ یک از کشور های خارجی حتی کشور های همسایه ماشین های جوجه کشی ایرانی به چشم نمی خورد این در حالی است که با این همه تولید کننده و کارخانه سازنده بازار ایران مملوء از ماشین های جوجه کشی خارجی میباشد!!!!

الف ) واقعیت این است که فقط تعداد بسیار اندکی از این سایت ها و صاحبان آگهی ها سازنده ماشین جوجه کشی هست و بسیاری از آنها به شغل شریف دلالی و واسطه گری می پردازند و با خرید این دستگاه ها و تبلیغات راست و حتی گاها دروغ در روزنامه ها و وب سایتها اقدام به فروش این دستگاه ها نموده و سودی برای خود کسب میکنند و به این ترتیب یک دستگاه را با قیمتی بالاتر از قیمت واقعی به مشتری فروخته و مشتری را متضرر مینمایند معمولا این گروه از افراد و اشخاص و یا شرتها بدترین افراد برای خرید دستگاه جوجه کشی هستند چرا که علاوه بر ضرر مالی هنگام ، به هیچ وجه چیزی به نام خدمات پس از فروش و گارانتی به مشتری ارائه نمیدهند و در واقع بعد از فروش جنس به مشتری هیچ گونه تعهدی نسبت به خریدار در خود احساس نمی کنند.

ب) گروه بعدی از سازندگان ماشین های جوجه کشی کارگاه های کوچک و بزرگی هستند که سالانه تعداد محدودی دستگاه جوجه کشی معمولا با بدنه فلزی تولید و ارائه مینمایند! این کارگاه ها از آنجای که توان سرمایه گذاری جهت تولید قالب های فرم دهی تزریق پلاستیک  را ندارند با استفاده از دستگاه های خم و برش معمولای اقدام به تولید دستگاه های در حد کارگاهی مینمایند که عموما مقدار تولید این واحد ها از سالی 200 الی 300 دستگاه بالاتر نمی رود این کارگاه ها هرچند تلاش بسیار زیادی جهت تولید ماشین های جوجه کشی با کیفیت می کنند ولی به دلیل عدم توان مالی در استخدام مهندسین الکنرونیک و دامپزشکان خبره و همچنین به دلیل عدم توان سرمایه گذاری سنگین برای واردات ماشین آلات مورد نیاز همچنین عدم سازمان دهی درست و نداشتن بخش های تحقیق و توسعه و بخش خدمات به مشتری قوی ، به مرور زمان کیفیت ساخته ها شان پایین آمده و به مرور زمان نابود شده و از بین می رود عمر متوسط این واحد ها 5 تا ده سال میباشد.

ج) کارخانه ماشین سازی EIG  به عنوان اولین و تنها کارخانه ( نه کارگاه ) تولید ماشین جوجه کشی در خاور میانه مطرح میباشد، کارخانه تولید ماشین جوجه کشی مطرح میباشد. در این کارخانه زیر بنایی در حدود 2500 متر مربع به عنوان سالن تولید و حدود 500 متر زیر بنا جهت مصارف خدماتی به تولید دستگاه جوجه کشی اختصاص پیدا کرده است. این کارخانه دارای ماشین آلات تخصصی منتاژ قطعات الکترونیکی ، تزریق پلاستیک ، وکیوم فرمینگ ، دو دستگاه پرس 400 تن ، ماشین آلات cnc  فرم دهی ورق ، واحد مستقل قالب سازی!!! و صد ها میلیون سرمایه گذاری مختص تولید دستگاه جوجه کشی در این واحد انجام گرفته شده است. این سرمایه گذاری سنگین که به درد هیچ کاری به غیر از تولید ماشین جوجه کشی نمی خورد!!!  پس  مطمنا همچنین کارخانه ای صد در صد در جهت جلب رضایت مشتری رفتار خواهد کرد و ابزار آن را نیز دارد.

کارخانه-سازنده-دستگاه-جوجه-کشی-7

ما از شما دعوت میکینم تا از بزرگترین تولید کننده ماشین های جوجه کشی در خاور میانه خرید کنید و از تنها کارخانه مکانیزه ای که با سرمایه گذاری سنگین برای تولید ماشین های جوجه کشی با کیفیت تجهیز شده است خرید نمایید. محصولات ما هم اکنون به صورت مستمر برای کشور های ترکیه ، ارمنستان ، آذربایجان ، افغانستان ، امارات عربی متحده ، عراق و روسیه صادر میگردد و با کیفیت ترین دستگاه ها و با همت ترین گروه خدمات پس از فروش را برای شما تدارک دیده ایم.

 

 

 

 کارخانه-سازنده-دستگاه-جوجه-کشی-6 کارخانه-سازنده-دستگاه-جوجه-کشی-5 کارخانه-سازنده-دستگاه-جوجه-کشی-4 کارخانه-سازنده-دستگاه-جوجه-کشی-3 کارخانه-سازنده-دستگاه-جوجه-کشی-2 کارخانه-سازنده-دستگاه-جوجه-کشی-1 کارخانه-سازنده-دستگاه-جوجه-کشی