فروش تخم نطفه دار

شروع فروش تخم نطفه دار پرندگان در گروه صنعتی اسکندری

۳ comments برچسب: ،،،،،

فروش تخم نطفه دار

شروع فروش تخم نطفه دار پرندگان در گروه صنعتی اسکندری

بعد از حدود ۲۵ سال تولید انواع ماشین های جوجه کشی برای اولین بار گروه صنعتی اسکندری با یک سرمایه گذاری سنگین در نظر دارد برای اولین بار در طول تاریخ این شرکت به تولید و فروش تخم نطفه دار پرندگان بپردازد.

مهندس اسکندری مدیر عامل گروه صنعتی اسکندری بزرگترین سازنده ماشین جوجه کشی در خاورمیانه پاسخ به نیاز بازار در رابطه با تهیه تخم نطفه دار با کیفیت و مطمئن را علت وارد شدن به این بازار مطرح کرده است! مطابق با گفته های ایشان عملیات ساخت و ساز سوله های استاندارد برای نگه داری از پرندگان مادر به اتمام رسیده و پرسنل متخصص این کار به استخدام شرکت در آمده اند و در قدم اول تخم های نطفه دار پرنده بلدرچین که توسط این شرکت تولید گردیده است وارد بازار خواهد شد.

به گفته ایشان نگه داری پرنده مادر با جیره نویسی اصولی و نگه داری بلدرچین مولد در قفس های استاندارد و رعایت درصد نر مناسب در ترکیب پرنده ماده در دستور کار قرار گرفته تا با کیفیت ترین نوع تخم نطفه دار بلدرچین از طرف این شرکت وارد بازار شود. همچنین با توجه به ساخت و ساز های صورت گرفته به مرور تولید و پخش سایر انواع تخم نطفه دار نیز در دستور کار این شرکت قرار خواهد گرفت از جمله پرندگانی که به مرور وارد روند تولید این شرکت خواهد شد می توان به تخم نطفه دار غاز ، اردک ، بوقلمون ، کبک ، و قرقاول در نژاد های مختلف می توان اشاره کرد.

برخلاف سایر وب سایت های اینترنتی که در واقع به عنوان یک واسطه اقدام به خرید و فروش تخم نطفه دار می نمایند این شرکت در نظر دارد زیر نظر موسسات مربوطه اقدام به تولید و فروش تخم نطفه دار نماید و بالاترین کیفیت ممکن را ارائه دهد تا مرکزی تخصصی برای خرید تخم نطفه دار ایجاد گردد تا به این ترتیب رضایت مشتریان تا حد ممکن تامین گردد.

در چند ماه گذشته اخبار بسیار زیادی در دنیای مجازی ارائه تخم نطفه دار بی کیفیت توسط برخی از وب سایت های اینترنتی و در نتیجه ضرر و زیان جددی مصرف کننده گان گزارش شده که به لطف و امید خدا این مشکل به مرور رفع خواهد شد.

همچنین بخوانید :   روش جوجه گیری از انواع تخم مرغ نطفه دار توسط ماشین های جوجه کشی

دیدگاه بگذارید

3 دیدگاه در "شروع فروش تخم نطفه دار پرندگان در گروه صنعتی اسکندری"

اطلاع از
avatar
مرتب سازی بر اساس:   جدیدترین | قدیمی ترین | بیشتر رای دادند
منصور
مهمان

سلام از چه طریقی می تونیم ازتون تخم نطفه دار تهیه کنیم

شهابی
مهمان

واقعا کار خوب و کمکی برایه مصرف کننده ها و تولید کننده ها میشه الان من نزدیک به ۲۰ روزه تعداد کمی تخم پرنده میخوام خریداری کنم همین نکته ها که گفتین همه میخوان یک جوری کلاهبرداری کنن و سواستفاره از شرکتها و سایتها و تولید کننده ها میکنن ممنونم