عیب یابی دستگاههای جوجه کشی

عیب یابی دستگاههای جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری E.I.G

دیدگاهی وجود ندارد برچسب: ،،،،،
 

عیب یابی دستگاههای جوجه کشی | در این نوشته که از دفترچه راهنمای دستگاههای جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری برگرفته شده است به سوالات متداول و مشکلات پر تکراری که خریداران دستگاه جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری با آن مواجه شده اند پرداخته شده است.

در ادامه به 11 سوال شما عزیزان پاسخ داده ایم ، سوالاتی هر چند ساده ولی بسیار کاربردی برای شخصی که از دستگاه جوجه کشی استفاده می کند می باشد.

برای دانلود نسخه کامل دفترچه راهنمای دستگاههای جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری می توانید به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید.

دانلود دفترچه راهنمای دستگاههای جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری


 

عیب یابی دستگاههای جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری E.I.G

عیب یابی دستگاههای جوجه کشی

سوال اول – 1 ) در صورتی که پس از وصل کردن کابل برق دستگاه جوجه کشی به پریز برق ، برد کنترل دستگاه و قطعات آن شروع به کار نکرده و دستگاه خاموش بماند چه اقداماتی باید صورت بگیرد؟

در مواجه با این مشکل ابتدا اقدام به کنترل وصل بودن برق ماشین جوجه کشی از طریق چک کردن پریز یا دوشاخه موجود در محیط جوجه کشی که دستگاه به آن وصل می شود ، میکنیم در صورت سالم و درست کارکردن پریز ، از وصل بودن کابل برق ورودی به کنترلر اطمینان حاصل می کنیم.

در بیشتر مواقع مشاهده شده است که جدا شدن سیم کابل در جابجایی ها از سوکت کنترلر عامل اصلی این مشکل می باشد.

درصورت حل نشدن این مشکل و تست کامل جریان ورودی لطفا با بخش خدمات پس از فروش گروه صنعتی اسکندری تماس حاصل فرمائید.

مهندس اشرفی ۰۴۴٫۳۳۷۴۴۹۸۸ ۰۹۱۰۴۴۲۳۴۰۵


عیب یابی دستگاههای جوجه کشی

سوال دوم – 2 ) اگر در هنگام کار کردن دستگاه جوجه کشی نمایشگرهای دستگاه شروع به نشان دادن عدد صفر و چشمک زدن متوالی کرده و دستگاه آلارم به صدا در آورد اقدامات لازم زیر را انجام دهید؟

در چنین حالتی یکبار اقدام به روشن و خاموش کردن دستگاه کرده و در صورت ادامه این روند چشمک زدن و عدم نمایش دما و رطوبت بایستی نسبت به تعمیر برد دیجیتال دستگاه اقدام کرده و با بخش خدمات پس از فروش گروه صنعتی اسکندری تماس حاصل نمایید.

مهندس اشرفی ۰۴۴٫۳۳۷۴۴۹۸۸ ۰۹۱۰۴۴۲۳۴۰۵


عیب یابی دستگاههای جوجه کشی

سوال سوم – 3 ) چنانچه در هنگام لمس دستگاه یا قطعات آن با وجود برق یا الکتریسیته باردار در آن مواجه شدید موارد زیر را رعایت فرمائید :

باتوجه به نوع ساختار دستگاه جوجه کشی و با توجه به وجود برد کنترل ، موتور گردان ، فن و… بدنه دستگاه جوجه کشی در قسمت های پرچ و راک ها و… دارای یک نوع الکتریسیته ساکن یا القایی می باشد که با وصل کردن سیم ارت دستگاه به سیستم ارتینگ محل جوجه کشی نسبت به خنثی سازی این نوع برق القایی اقدام می شود.

 


عیب یابی دستگاههای جوجه کشی

سوال چهارم – 4 ) اگر در هنگام راه اندازی دستگاه و یا در طول دوره جوجه کشی دستگاه دچار نوسان دما و رطوبت شود باید به نکات زیر توجه کرد : 

پس از روشن کردن دستگاه دما و رطوبت کم کم افزایش یافته و دستگاه شروع به آلارم زدن خواهد کرد.

ممکن است ابتدا دما یا رطوبت دستگاه تا حدودی بالاتر از حالت تنظیم شده و یا پایین تر از آن نواسان داشته باشد که این نوسانات در هنگام شروع کار دستگاه کاملا طبیعی بوده و به مرور زمان از شدت آن کاسته میشود.

اما چنانچه این نواسانات در طول دوران جوجه کشی از حالت طبیعی خود خارج شود و در طول مدت استفاده از دستگاه ، اپراتور جوجه کش شاهد نوسان دمایی در رنج 3 الی 4 درجه ای و یا نوسان رطوبتی 15 الی 30 درصدی باشد در این حالت بایستی جهت رفع ایراد و کنترل بهتر دستگاه با بخش خدمات تماس حاصل نماید.

“حتما توجه داشته باشید که دما و رطوبت محیط بیشترین احتمال ایجاد نواسانات حرارتی و رطوبتی در دستگاه را دارند بنابراین بایستی توجه شود که محیط دارای دمای مابین 20 الی 25 درجه سانتی گراد و رطوبت متناسب باشد.”


عیب یابی دستگاههای جوجه کشی

سوال پنجم – 5 ) در صورت عدم نمایش دما و رطوبت در مدار کنترل و یا نشان دادن اعداد غیر واقعی و غیر طبیعی دما و رطوبت بایستی اقدامات زیر صورت بگیرد : 

در صورت عدم نمایش دما و رطوبت بروی کنترلر بایستی ابتدا دستگاه را خاموش کرده و پس از آن سوکت سنسور دما و رطوبت را از جای خود در آورده و پس از کنترل بدون ایراد و سالم بودن سیم و سوکت سنسور ، آن را دوباره به سوکت نری وصل کرده و اقدام به روشن کردن دستگاه نمود پس از گذشت زمان کوتاهی باید اعداد به صورت قابل قبول نمایش داده شود.

درصورت نمایش اعداد دما و رطوبت به صورت غیر طبیعی به عنوان مثال دمای کمتر از 0/2 درجه و یا رطوبت بالای 100 درصدی ، بایستی نسبت به تعویض سنسور دستگام اقدام کرده و با رعایت شرایط ایمنی و همکاری مهندسین بخش خدمات پس از فروش گروه صنعتی اسکندری اقدامات لازم به عمل آید.

همچنین توجه داشته باشید در پاره ای از مواقع علت بالا رفتن بیش از حد رطوبت ، جمع شدن قطرات آب بروی سنسور و یا به اصطلاح شبنم زدن آن می باشد که در چنین حالتی بایستی با رعایت احتیاط کامل و بعد از قطع کردن برق دستگاه ، اقدام به خشک کردن سنسور نمود.

 


عیب یابی دستگاههای جوجه کشی

سوال ششم – 6 ) در صورت بالا رفتن بیش از حد پارامترهای دما و رطوبت به صورت صعودی و عدم نمایش درست دما و رطوبت در نمایشگرهای دستگاه باید به روش زیر عمل کرد : 

در مرحله اول سنسور رطوبت را به صورت کامل کنترل می نمائیم تا شکستگی یا هرگونه اختلال دیگر نظیر پارگی یا زدگی در سیم و… در ظاهر برد و سنسور وجود نداشته باشد و پس از آن به سراغ سوکت نری و مادگی سنسور با برد رفته و پس از خاموش کردن دستگاه ، سنسور رطوبت را از سوکت خود جدا کرده بار دیگر محکمتر و با دقت تر وارد سوکت مینمائید.

پس از راه اندازی و روشن شدن دوباره دستگاه اگر رطوبت نشان داده شده مابین 0 الی 100 درصد باشد عملکرد سنسور قابل قبول است در غیر این صورت بایستی نسبت به خرید یا گارانتی کردن سنسور اقدام و پس از تعویض سنسور جهت انجام کالیبره با خدمات پس از فروش تماس حاصل نمائید.

همچنین در صورت بروز مشکل ، بالا رفتن بیش از 3الی4 درجه ای دما درصورتی که محیط جوجه کشی دارای دمای مناسب 20 الی 25 درجه ای باشد.

دماسنج آنالوگ استاندارد را داخل دستگاه گذاشته و نسبت به سنجش دمای واقعی داخل دستگاه اقدام نمائید.

درصورت بالا بودن دمای داخل دستگاه باید در اسرع وقت با بخش خدمات تماس گرفته و نسبت به تعمیر خروجی هیتر بروی برد کنترل اقدام شود.

توجه داشته باشید که سنسورهای دستگاه دارای عمر مصرفی بوده لذا بایستی با در نظر گرفتن میزان استفاده از دستگاه نسبت به تعویض سنسورها اقدام نموده و حتما با بخش خدمات پس از فروش تماس حاصل نمائید.

مهندس اشرفی ۰۴۴٫۳۳۷۴۴۹۸۸ ۰۹۱۰۴۴۲۳۴۰۵


عیب یابی دستگاههای جوجه کشی

سوال هفتم – 7 ) هنگام بخار بستن شیشه دستگاه و دیده شدن بخار و قطره های آب بروی شیشه دستگاه به نکات مهم زیر توجه داشته باشید : 

هر دستگاه جوجه کشی از آب برای تولید بخار و رطوبت استفاده میکند ، چنانچه حجم بخار داخل دستگاه بیش از حد نرمال محفظه باشد شیشه و بدنه دستگاه شروع به بخار بستن خواهد کرد.

در صورت مواجه با این مشکل حتما در نظر داشته باشید که دمای محیط شما پایین تر از حد نرمال بوده و نسبت به گرم کردن نسبی دمای محیط خود اقدام نمائید.

در صورت برطرف نشدن مشکل جهت جلوگیری از خراب شدن سنسورها و سایر قطعات دستگاه ، بعد از قطع کردن برق دستگاه ، درب دستگاه را باز کرده و با پارچه ای نرم و لطیف شیشه و بدنه دستگاه را خشک می نمائیم.

پس از آن با کم کردن حجم آب یا یا کم کردن دور ولوم بخارساز نسبت به رفع مشکل عمل کنید. باید توجه داشته باشید که دما و رطوبت محیط نیز در بخار زدن شیشه دستگاه دخیل است.


عیب یابی دستگاههای جوجه کشی

سوال هشتم – 8 ) با توجه به الزامی بودن کنترل دما و رطوبت داخل دستگاه و محیط جوجه کشی بوسیله دما سنج و رطوبت سنج های استاندارد در هنگام مواجه با اختلاف در دما سنج و رطوبت سنج داخلی دستگاه با نمایشگرهای دستگاه طبق اصول زیر رفتار نمایید:

در دستگاههای جوجه کشی باتوجه به حساسیت زیاد کنترل دما و رطوبت داخل دستگاه ، بایستی هر اپراتور جوجه کش نسبت به تهیه دماسنج و رطوبت سنج استاندارد برای کنترل هرچه بیشتر دما و رطوبت داخل دستگاه ، اقدام نماید.

پس از تهیه دماسنج و رطوبت سنج استاندارد و قرار دادن آن در داخل دستگاه بایستی اقدام به سنجش اختلاف موجود میان عدد دماسنج و رطوبت سنج تهیه شده با نمایشگرهای دستگاه صورت بگیرد و در صورت وجود اختلاف آن را یادداشت کرده و پس از آن با بخش خدمات تماس حاصل فرمائید تا با راهنمایی مهندسین گروه صنعتی اسکندری اقدام به کالیبره دستگاه نمائید.

“توجه : رطوبت سنج یا دماسنج آنالوگ بایستی در نزدیکی سنسورهای مربوطه داخل دستگاه قرار بگیرند”

“دما سنج و رطوبت سنج های استاندارد به دما سنج و رطوبت سنج های میله ای و یا آنالوگی گفته می شود که بصورت دقیق و در شرایط استاندارد و آزمایشگاهی کشورهای پیشرفته همچون فرانسه ، آلمان و…تولید و استاندارد سازی شده و با مارک همین کشورها ارائه بازار می شود”

 


عیب یابی دستگاههای جوجه کشی

سوال نهم – 9 ) در صورت نچرخیدن و یا رد کردن موتور گردان دستگاه به نکات زیر توجه داشته باشید :

در گام اول توجه داشته باشید در صورت فشار دادن دکمه چرخش بایستی چراغ LED موتور بروی برد کنترل دستگاه روشن شود در غیر این صورت دکمه یا سوئیچینگ چرخش بروی برد کنترل خراب میباشد.

در صورت سالم بودن دکمه و روشن شدن چراغ LED موتور بروی برد توجه داشته باشید که با فشار دادن دکمه چرخش و نگه داشتن آن بایستی موتور به گردش در آمده و با برداشتن دست خود از روی دکمه چرخش ، چرخش موتور نیز متوقف شود در غیر اینصورت اپراتور جوجه کش بایستی ابتدا از عدم گیر کردن موتور یا اهرم و.. اطمینان لازم را بدست اورد و پس از آن با وارد کردن نیروی عمودی در جهت حرکت موتور سعی در رفع مشکل نماید اگر هنگام وارد کردن نیرو با شل بودن اهرم چرخاننده و یا به راحتی چرخیدن شفت موتور روبرو شود در این صورت وارد شدن نیروهای عمودی خلاف جهت حرکت موتور ناشی از گیرکردن سبدها ، راک ها و یا… همچنین عدم چینش صحیح سبد ها و شانه ها باعث شکستگی چرخدنده ها شده است.

در این صورت بایستی اپراتور جوجه کش نسبت به تهیه موتور چرخشی اقدام نماید.

باید توجه شود که در صورت چرخش شفت موتور و عدم چرخش یا شل بودن اهرم پلاستیکی سر موتور بایستی نسبت به تعویض اهرم پلاستیکی اقدام نمائید.

 

“توجه : در دستگاههای سایز بزرگتر شکستگی در چرخدنده های موتور گردشی عمدتا ناشی از عدم چینش صحیح شانه ها و یا سبدها در راک ها می باشد.

بایستی دقت شود که هنگام چینش شانه ها ظرافت و علم لازم جهت خنثی سازی بار اضافی صورت بگیرد.”

 


عیب یابی دستگاههای جوجه کشی

سوال دهم – 10 ) هنگام مواجه شدن با کار نکردن فن ها و یا کند شدن حرکت فن ها اقدامات لازم زیر را انجام دهید :

درصورت عدم کار کردن هرکدام از فن ها ،ابتدا دستگاه را خاموش کرده وپس از آن اپراتور جوجه کش بایستی از اتصالات الکترونیکی فن ها و وصل بودن مناسب و محکم سوکت ها و سیم ها اطمینان حاصل کند و در صورت عدم کار کردن دوباره فن اقدام به تهیه آن نماید.

اما در صورت کند شدن حرکت فن ها یا شنیده شدن صداهای ناهنجار از فن هنگام کار کردن آن بایستی ابتدا دستگاه را خاموش کرده و پس از آن با استفاده از دستمال نرم و مرطوب اقدام به پاک کردن آهک ها و جرم بندی های دور شفت و پروانه فن نمود و هرگونه گردوخاک و جرم بندی ها را از بوش ها و موتور گردشی فن پاک کرد.

هشدار : قبل از انجام هرگرنه اقدامی حتما دستگاه را خاموش نمائید.

 


عیب یابی دستگاههای جوجه کشی

سوال یازدهم – 11 ) در صورت مشاهده چکیدن قطرات آب و نمناک شدن گوشه های زیرین دستگاه میتوان به روش زیر عمل کرد :

در فصول سرما و در صورت برودت هوا و کاهش دمای محیط با توجه به اصول حرکتی گرما از طرف منبع گرم(داخل دستگاه) به منبع سرد(بیرون دستگاه) گرما و رطوبت موجود در داخل دستگاه با برخورد به بدنه دستگاه و با توجه به سرد بودن محیط اطراف فرایند میعان رخ داده و قطرات آب تشکیل میشود و این قطرات آب از طریق شیار های موجود در لابلای ورق ها و …دستگاه به بیرون هدایت میشوند در چنین حالتی میتوان با گرم کردن محیط به حالت استاندارد از ریزش آن جلوگیری نمود در صورت تشدید مکرر این پدیده نیز میتوان بوسیله کمی موم درزگیرهای مختلف نسبت به مسدود کردن راه و مسیر ریزش آب اقدام کرد.

 


 

 

هشـــــــــــدارها :

با توجه به خطر برق گرفتگی زیاد قبل از هر اقدام تعمیری ، چک کردن و یا رفع نقص فنی حتما دستگاه را از پریز برق جدا کرده و خاموش نمائید.

با توجه به کارکرد دستگاه با برق شهری و وجود اتصالات در سوکت ها و…امکان برق گرفتگی بسیار زیاد می باشد.

لطفا از متصل بودن سیم ارت اطمینان لازم را حاصل کنید.

در صورت بروز هرگونه مشکل فنی دیگر ابتدا دستگاه را خاموش کرده و اتصالات الکتریکی آن را جدا نمائید و بلافاصله با بخش خدمات پس از فروش گروه صنعتی اسکندری تماس حاصل نمائید.

بخش خدمات پس از فروش گروه صنعتی اسکندری همه روزه از ساعت 8الی 17 (بغیر از ایام تعطیل)پاسخگوی شما می باشد.

لطفا در هنگام پیشامدهای خرابی و یا…در صورت تماس با بخش خدمات گروه صنعتی اسکندری تمرکز و آرامش لازم را جهت داشتن ارتباط مثبت و سریع را حفظ نمائید.

پس از خرید دستگاه و در صورت داشتن هرگونه سوال فنی یا غیر فنی در مورد دستگاه های تولیدی گروه صنعتی اسکندری خواهشمندیم فقط با مهندسین بخش خدمات پس از فروش E.I.G تماس حاصل نموده و از هرگونه تماس با سایر بخش های این گروه اجتناب فرمائید.

 


 

مطالب مفید دیگر در صنعت جوجه کشی :

 


 

 • ویژه
  دستگاه جوجه کشی ارزان

  دستگاه جوجه کشی ارزان – دستگاه جوجه کشی 12 تایی ( آماتور )

  295,000 تومان

  دستگاه جوجه کشی خانگی ایزی باتور پنج یک ماشین جوجه کشی کامل ، دقیق و با کیفیت در عین حال با قیمتی کاملا مناسب با استفاده آسان مخصوص استفاده خانگی میباشد.در این دستگاه جوجه کشی ارزان قیمت قطعات مناسب و با کیفیتی به کار گرفته شده است. وجود دماسنج و رطوبت سنج دیجیتال دقیق در کنار استفاده از سنسور بسیار دقیق ساخت کشور سوئیس و لوازم الکترونیکی ساخت مالزی کیفیت مضاعفی را به این دستگاه جوجه کشی خانگی داده است دستگاه جوجه کشی ارزان قیمت ایزی باتور 5  قابلیت جوجه کشی از انواع پرندگان مختلف را دارد و درجه حرارت داخل دستگاه با استفاده از هوش مصنوعی کنترل میگردد . دستگاه قابلیت جوجه کشی از دوازده عدد تخم پرندگان متوسط همانند مرغ و قرقاول ، شش عدد تخم پرندگان درشت مانند بوقلمون و غاز و سی و شش عدد تخم نطفه دار پرندگان ریز مانند بلدرچین و کبک را دارا میباشد.از دیگر ویژگی های  این ماشین جوجه کشی ارزان قیمت میتوان به بدنه تمام کریستال از نوع کریستال نشکن اشاره کرد که با شفافیت بالا زیبای خاص به دستگاه بخشیده است و موجب آن میگردد که شما بتوانید داخل دستگاه را به خوبی مشاهده فرمایید.

   ایزی باتور 5 دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش شامل تمام قطعات میباشد.


  برای خرید این محصول کلیک نمایید
 • ویژه
  دستگاه جوجه کشی حرفه ای

  دستگاه جوجه کشی حرفه ای 12 تایی

  495,000 تومان

  دستگاه جوجه کشی حرفه ای ایزی باتور شش محصول 2017 ساخت گروه صنعتی اسکندری می باشد که برای رقابت با نمونه های خارجی کره ای ، ایتالیای وارد بازار گردیده است.این دستگاه یک محصول متفاوت و حرفه ای و نسخه پیشرفته ایزی باتور 5 در صنعتی جوجه کشی خانگی می باشد که علاوه بر دارا بودن  قابلیت جوجه کشی از مرغ ، اردک ، غاز ، بلدرچین ، کبک و … دارای سیستمی خاص برای جوجه کشی از پرندگان گران قیمت مانند انواع طوطی ، لاک پشت ، انواع پرندگان زینتی ، طاووس و … می باشد.

  تمامی قطعات به جز سنسور دستگاه ساخت کشور مالزی بوده و بسیار با کیفیت هستند.ایزی باتور شش از بدنه ای به جنس ABS خود رنگ گرید ۱۰۷۳۳ که از مقاومت بسیار بالایی در مقابل ضربه برخوردار است ساخته شده است.درب این دستگاه از جنس کریستال نشکن دودی شده ، ضد اشعه مضر خورشید می باشد که شفاف بوده و تخم های داخل دستگاه به آسانی قابل مشاهده می باشند.برد این محصول از آخرین تکنولوژی روز دنیا یعنی هوش مصنوعی با سیستم فاز منطقی طراحی گردیده است.سه نمایشگر دما ، رطوبت و روز شمار بر روی برد گنجانده شده است.دو سنسور داخلی ( SHT SENSIRION )  ساخت کشور سوئیس و سنسور خارجی در این محصول برای سنجش دما و رطوبت قرار گرفته است.سیستم تامین رطوبت پد سلولوزی با تکنولوژی نانو بسیار کار آمد توسط پمپ آب با مخزن خارجی برای رطوبت از دست آورد های صنعت جوجه کشی در کشور می باشد.

  یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش بی چون و چرا به همراه نام اسکندری از خدمات ما به شما می باشد.


  برای خرید این محصول کلیک نمایید
 • ویژه
  دستگاه جوجه کشی خانگی 48 تایی

  دستگاه جوجه کشی خانگی 48 تایی

  475,000 تومان

  دستگاه جوجه کشی خانگی ایزی باتور ۴۸ عددی ساخت گروه صنعتی E.I.G بوده و یکی از پرفروش ترین محصولات این کارخانه می باشد.این ماشین جوجه کشی در سال 2014  به بازار ارائه گردیده و در سال ۲۰۱۶ به نسخه جدید ارتقا یافته است. کلیه قطعات این دستگاه جوجه کشی وارداتی و فقط در ایران منتاژ شده است . این دستگاه دارای سنسور اتوماتیک و دیجیتال  کنترل دما و رطوبت sht sensirion ساخت سوئیس می باشد.این سنسور یکی از بهترین سنسور های تشخیص دما و رطوبت در جهان می باشد که از تکنولوژی روز دنیا برای تشخیص دما و رطوبت دستگاه استفاده می کند.در اکثر مواقع برای تنظیم دما و رطوبت دستگاه جوجه کشی و کالیبراسیون آن ابتدا سنسورهای چینی را داخل دستگاه قرار میدهند و سپس  به وسیله سنسورهای sht sensirion سنسور های نامرغوب چینی را کالیبره می کنند و بعد از مدتی این تنظیمات به هم می ریزد در حالی که در دستگاه جوجه کشی ۴۸ تایی سنسورهای sht sensirion بر روی دستگاه سوار شده و جای سنسورهای نامرغوب چینی را گرفته اند و دیگر بعد از گذشت زمان دستگاه جوجه کشی از کالیبره در نمی آید.


  برای خرید این محصول کلیک نمایید
 • ویژه
  دستگاه جوجه کشی اسکندری

  دستگاه جوجه کشی اسکندری 96 تایی – ایزی باتور 2

  595,000 تومان

  دستگاه جوجه کشی اسکندری ۹۶ تایی را می توان برادر بزرگتر دستگاه جوجه کشی خانگی ۴۸ تایی دانست.

  دستگاه جوجه کشی ارزان و کوچک قیمت بسیار مناسب برای جوجه کشی از انواع پرندگان و ماکیان می باشد.میتوانید با استفاده از این ماشین جوجه کشی از تمامی پرندگان از جمله مرغ ، بلدرچین ، کبک ، بوقلمون ، اردک ، غاز و … جوجه کشی نمایید.

  قیمت دستگاه جوجه کشی خانگی در مقایسه با کیفیت و خدمات پس از فروش و راندمان جوجه کشی محصول بسیار مناسب و رقابتی م باشد.

  سنسور دما و رطوبت سوئیسی ، برد هوشمند با قابلیت انتخاب پرنده آسان ، بدنه ABS مقاوم و نشکن ، سیستم ستر و هچر همزمان و ده ها قابلیت دیگر این محصول را به یک انتخاب درست تبدیل نموده است.

  یک سال گارانتی معتبر و ده سال خدمات پس از فروش


  برای خرید این محصول کلیک نمایید
 • دستگاه جوجه کشی 126 تایی

  1,040,000 تومان

  دستگاه جوجه کشی ۱۲۶ تایی سوپر مینیاتور سری جدید از دستگاه های جوجه کشی ساخت گروه صنعتی اسکندری می باشد که پیشرفت های بسیاری در زمینه نرم افزار و سخت افزار به خود دیده است.این ماشین جوجه کشی با دو شانه ستر و یک شانه مخصوص هچر با ابعاد بهینه شده تولید و عرضه میگردد.برد جدید JDR 900 نسل جدید و ارتقاء یافته JDR 800 می باشد.این برد چه از دید فنی و چه از دید کاربری بهترین برد موجود در کشور بوده و قابل رقابت با نمونه های خارجی است.
  بدنه PVC مقاوم ، تکنولوژی ساخت بروز ، سیستم دستیار صوتی به زبان فارسی با قابلیت آموزش تمامی مراحل جوجه کشی ، قابلیت انتخاب پرنده و قابلیت کنترل حرفه ای هوشمند و ده ها ویژگی دیگر که در ادامه به بررسی هر یک خواهیم پرداخت از برتری های دستگاه جوجه کشی ۱۲۶ تایی می باشد.


  برای خرید این محصول کلیک نمایید
 • دستگاه جوجه کشی 168 تایی

  1,110,000 تومان

  گروه صنعتی اسکندری با بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت در زمینه جوجه کشی نسل جدید ماشین های جوجه کشی را با نام تجاری سوپر مینیاتور معرفی و روانه بازار نموده که در زیر به تشریح این دستگاه ها میپردازیم:
  ماشین های جوجه کشی سری سوپر مینیاتور با بهره گیری از سیستم سخنگوی خودکار، برد کاملاً هوشمند ، ریز تراشه های ارتقاع یافته و ده ها امکانات دیگر توانسته رضایت مشتریان خود را بیش از پیش جلب نماید و خود را در رده بهترین دستگاه جوجه کشی خاورمیانه و همچنین یکی از بهترین ماشین های جوجه کشی جهان جای دهد. سری سوپر مینیاتور اولین دستگاه های جوجه کشی سخنگو در ایران می باشند که شما را در تمامی مراحل جوجه کشی یاری نموده و همانند یک راهنما شما را به صورت شفاهی از تمامی مراحل جوجه کشی، خطرات احتمالی، یاد آوری زمان هچر،تمامی ایرادات سیستم و یا قطعات،مشکلات دمای محیط و… مطلع میسازد بنابرین حتی اگر هیچ تجربه قبلی در این زمینه ندارید نگران نباشید با سوپر مینیاتور بالاترین راندمان جوجه کشی را با کمترین تلفات تجربه خواهید کرد.


  برای خرید این محصول کلیک نمایید
 • دستگاه جوجه کشی 252 تایی

  1,500,000 تومان

  دستگاه جوجه کشی ۲۵۲ تایی جدید با نام تجاری سوپر مینیاتور مجهز به سیستم کنترل از طریق موبایل ، ستر هچر همزمان ، برد فوق پیشرفته JDR 900، سیستم خودکار جوجه کشی از تمامی پرنده ها فقط با انتخاب نوع پرنده، استفاده از هوش مصنوعی در ساخت سوپر مینیاتور، سیستم سخنگوی خودکار که مانند یک راهنما در تمام مراحل جوجه کشی در کنار شما بوده و شما را یاری خواهد کرد و ده ها امکانات دیگر در ماشین های جوجه کشی سوپر مینیاتور. این محصول حاصل بیش از ۲۰ سال تجربه در زمینه ساخت انواع ماشین های جوجه کشی در ابعاد مختلف بوده و هم اکنون با پیشرفت روز افزون ماشینهای جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری ماشین جوجه کشی سوپر مینیاتور را معرفی کرده که با بالاترین کیفیت تولید و عرضه میگردد. در زیر به تشریح دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور خواهیم پرداخت.


  برای خرید این محصول کلیک نمایید
 • دستگاه جوجه کشی 336 تایی

  1,600,000 تومان

  دستگاه جوجه کشی جدید گروه صنعتی با نام تجاری سوپر مینیاتور ۳۳۶ عددی با چیپ های فوق العاده قویتر و سیستم کاملاً اتوماتیک معرفی و ساخته شده که در ساخت ماشین های جوجه کشی سوپر مینیاتور برای تضمین جوجه کشی با راندمان بالا از بهترین قطعات استفاده شده دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور ۳۳۶ تایی جزو بهترین و باکیفیت ترین ماشین های جوجه کشی ساخته شده در جهان است که این به واسطه کنترل کیفیت محصول و قطعات در چند مرحله میباشد. این دستگاه ها مجهز به سیستم تمام اتوماتیک انتخاب پرنده برای جوجه کشی از تمامی پرندگان فقط با انتخاب نوع پرنده، سیستم سخنگو برای راهنمایی پله به پله تمام مراحل جوجه کشی ، استفاده از بدنه PVC برای صرفه جویی ۷۵% برق ، تنظیم از راه دور (GSM) و ده ها قابلیت دیگر که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد.
  ماشین جوجه کشی سوپر مینیاتور ۳۳۶ تایی دارای جثه ای به ابعاد ارتفاع:۸۱ عرض:۶۹ طول:۸۱ و وزن ۵۲ کیلوگرم بوده و دارای ۴ طبقه و ۸ سبد میباشد که ۳ طبقه ستر و ۱ طبقه هچر میباشد. که میتواند تا ۳۳۶ عدد تخم مرغ نطفه دار را جوجه کشی کند که به دلیل استفاده از شانه های همه کاربر میتواند از همه پرنده ها جوجه کشی کند و تعداد تخم نطفه دار برای جوجه کشی نسبت به پرنده های مختلف متغییر میباشد.


  برای خرید این محصول کلیک نمایید
 • دستگاه جوجه کشی بلدرچین

  دستگاه جوجه کشی بلدرچین 504 تایی

  1,950,000 تومان

  دستگاه جوجه کشی بلدرچین نیمه صنعتی ۵۰۴ تایی سوپر مینیاتور کاملاً هوشمند و تمام حرفه ای بوده و این ماشین جوجه کشی مجهز به دو عدد فن قوی یکی به عنوان فن اضطراری و دیگری به عنوان فن تامین رطوبت و برد کاملاً هوشمند JDR 900 که به واسطه این برد تمام اتوماتیک امکانات بسیاری را در اختیار کاربر قرار میدهد.

  استفاده از هوش مصنوعی ، سیستم سخنگو و دهها امکانات دیگر که همه و همه باعث افزایش راندمان جوجه کشی شده و دستگاه های سوپر مینیاتور را به عنوان بهترین ماشین جوجه کشی خاور میانه معرفی میکند.

  در زیر به تشریح امکانات دستگاه جوجه کشی ۵۰۴ تایی سوپر مینیاتور خواهیم پرداخت.


  برای خرید این محصول کلیک نمایید
 • دستگاه جوجه کشی 672 تایی

  2,100,000 تومان

  دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور یک ماشین جوجه کشی صنعتی و تمام اتوماتیک میباشد که با بالاترین کیفیت و مرغوب ترین قطعات تولید شده و در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد. این دستگاه جوجه کشی هوشمند توانایی جوجه کشی از ۶۷۲ عدد تخم مرغ را دارد به طوری که قابلیت ستر و هچر را همزمان داراست مجهز به سیستم های فوق پیشرفته انتخاب پرنده،برد JDR900 – قابلیت سخنگوی دستگاه، بدنه تمام PVC و قابل شستشو و ده ها امکانات دیگر که در ادامه به تشریح تک به تک آنها خواهیم پرداخت.
  مشخصات ظاهری دستگاه جوجه کشی ۶۷۲ تایی سوپر مینیاتور عبارت است از وزن:۶۷ ارتفاع:۹۱ عرض:۸۶ طول :۹۸ و دارای ۴ طبقه که هر طبقه دارای ۴ شانه که ۱۲ شانه برای ستر و ۴ شانه هچر در نظر گرفته شده است.


  برای خرید این محصول کلیک نمایید
 • دستگاه جوجه کشی 1008 تایی

  3,050,000 تومان

  دستگاه جوجه کشی صنعتی ۱۰۰۸ عددی با نام تجاری سوپر مینیاتور توسط گروه صنعتی اسکندری تولید شده و عرضه میگردد. این ماشین جوجه کشی یکی از پیشرفته ترین دستگاه های جوجه کشی جهان به شمار میرود که برای این شهرت جهانی خود دلایل زیادی دارد مانند دارا بودن سیستم راهنمای سخنگو ، ریز پردازنده های بسیار پیشرفته ، سنسور دیجیتال SHT ، سیستم تمام اتوماتیک انتخاب پرنده ،بدنه تمام PVC ، مجهز به برق اضطراری ، نورگیر از جنس پلی کربنات ، استفاده از سیستم هوش مصنوعی و دهها امکانات دیگر که شما را هم حیرت زده خواهد کرد در زیر به تشریح ریز به ریز امکانات دستگاه میپردازیم.


  برای خرید این محصول کلیک نمایید
 • دستگاه جوجه کشی صنعتی | دستگاه جوجه کشی 2016 تایی

  4,100,000 تومان

  دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور ۲۰۱۶ عددی یک ماشین جوجه کشی صنعتی محسوب میشود که تمام اتوماتیک میباشد به طوری که اعمالی مانند اکسیژن گیری ، جوجه کشی ، گردش راکها ، تنظیم رطوبت و دما کاملاً اتوماتیک اعمال میشود البته این دستگاه جوجه کشی پیشرفته قابلیت جوجه آوری از تمامی پرندگان را به دو صورت اتوماتیک و حرفه ای یا کاستوم دارد. از دیگر امکانات این دستگاه میتوان به سخنگو بودن آن اشاره کرد که به صورت صوتی در تمامی مراحل شما را شفاهاً راهنمایی خواهد کرد ، ستر هچر همزمان ، سنسور تنظیم دما و رطوبت سویسی SHT SENSIRION و دهها امکانات دیگر که در ادامه مطلب به آنها اشاره خواهیم کرد ماشین جوجه کشی سوپر مینیاتور ۲۰۱۶ عددی جثه ای به ابعاد: ( وزن : ۱۴۴ ، ارتفاع:۱۲۱ ، طول:۱۶۰ ، عرض: ۹۸ ) دارد که با اخرین استاندارد های جهانی طراحی شده است و دارای ۱۲ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش میباشد . کارخانه گروه صنعتی اسکندری سازنده جدیدترین و مدرنترین ماشینهای جوجه کشی با ۲۳ سال سابقه فعالیت در این زمینه و بیش از ۱۰۰ نمایندگی در شهر های مختلف ایران دارد. در ادامه مطلب دهها عکس و فیلم از ماشین جوجه کشی صنعتی سوپر مینیاتور خواهید دید که تمامی امکانات این دستگاه جوجه کشی را به تصویر میکشد.


  برای خرید این محصول کلیک نمایید
 • دستگاه جوجه کشی شترمرغ

  دستگاه جوجه کشی شترمرغ 64 تایی

  4,000,000 تومان

  دستگاه جوجه کشی شترمرغ 64 عددی گروه صنعتی اسکندری با بدنه PVC ، برد هوشمند و سنسور سوئیسی مخصوص جوجه کشی از شترمرغ


  برای خرید این محصول کلیک نمایید
 • ماشین جوجه کشی صنعتی بزرگ

  7,900,000 تومان

  دستگاه جوجه کشی ۳۰۰۰ تایی : ماشین جوجه کشی ۳۰۰۰ اولین سایز از دستگاه  جوجه کشی صنعتی می باشد که توانایی جوجه گیری از تمام پرندگان را دارا می باشد،یک ماشین جوجه کشی بزرگ و خاص که یک چهارم ظرفیت جوجه کشی از این دستگاه مربوط به قسمت هچر و سه چهارم از آن مربوط سیستم کاربردی و کارامد ستر می باشد که یکی از بهترین قابلیت های این ماشین جوجه کشی بزرگ سیستم سترو هچرهمزمان آن می باشد.

  مغز هوشمند و کنترل کننده توانمند دستگاه جوجه کشی ۳۰۰۰ تایی با برد دستگاه بر حسب فارنهایت تمام هوشمند بوده که بسیار خوب عمل کرده و برای تنظیم ،دما ،رطوبت ، ،چرخش راک ،سیستم چرخش مجزا ،ستر هچر کامل ،نمایشگر دما و رطوبت تنظیم شده است.
  گروه صنعتی اسکندری توانسته است با ارتقا سیستم دستگاههای جوجه کشی صنعتی ۳۰۰۰ تایی به سیستم های روز دنیا امروزه تنها تولید کننده دستگاههای جوجه کشی صنعتی و خانگی در ایران است.ماشین های جوجه کشی بزرگ گروه صنعتی اسکندری  با راندمان جوجه کشی بالا و گارانتی مطمئن و خدمات پس از فروش دائمی که به صورت پیگیر و با حوصله تمام در خدمت مشتریان عزیز می باشند  یکی از پرمخاطب ترین و پراستفاده ترین سازنده دستگاه جوجه کشی در ایران است که هم اکنون بیش ۳۰۰ مدل دستگاه صنعتی ۱۰۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰۰ هزار خود را در کشورهای عراق ، آذربایجان ، ترکیه ، و داخل کشور راه اندازی کرده و در حال فعالیت می باشد که این نشان دهنده قدرت و کیفیت بالای دستگاه های جوجه کشی ساخت این شرکت می باشد.


  برای خرید این محصول کلیک نمایید

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

اطلاع از
avatar
wpDiscuz