خرید و فروش دستگاه جوجه کشی در افغانستان

صادرات دستگاه جوجه کشی بیست هزار عددی به افغانستان

17 comments برچسب: ،،
 

خرید و فروش دستگاه جوجه کشی در افغانستان

صادرات دستگاه جوجه کشی بیست هزار عددی به افغانستان

اولین مرکز جوجه کشی و تولبد جوجه یک روزه در کشور افغانستان توسط گروه صنعتی اسکندری راه اندازی شد. بعد مذاکرات و بازدید های مفصل توسط کارشناسان و سرمایه گذاران افغان از کارخانه ساخت دستگاه های جوجه کشی EIG  در نهایت قرار داد نصب و راه اندازی یک ماشین جوجه کشی غول پیکر 22000 عددی در کابل توسط EIG منعقد گردید.

این مرکز که در کابل واقع است و اولین مرکز تخصصی تولید جوجه یک روزه و اولین مرکز جوجه کشی صنعتی و بزرگ در افغانستان میباشد قرار است که در یک سال آینده ظرفیت جوجه کشی از یک صدهزار تخم نطفه دار را داشته باشد و به همین دلیل در عرض پنج ماه آینده هر ماه یک ماشین جوجه کشی 22000 تایی در افغانستان توسط گروه صنعتی اسکندری بزرگترین سازنده ماشین جوجه کشی در خاور میانه در این کشور نصب و راه اندازی خواهد شد.

آقای آصف سبحانی مالک و صاحب امتیاز اولین و تنها واحد تولید جوجه یک روزه و تخم نطفه دار مرغ در افغانستان بعد از بازدید از تمامی واحد های تولیدی ماشین جوجه کشی در ایران این شرکت را جهت خریداری و راه اندازی خط تولید جوجه یک روزه در افغانستان انتخاب نمودند.

مراتب پرداخت و عقد قرار داد برای خرید اولین ماشین جوجه کشی تمام اتوماتیک و صنعتی بیست دو هزار تایی مرغ در اردیبهشت ماه 1394 قطعی شد.

صادرات دستگاه جوجه کشی به افغانستان

دیدگاه بگذارید

17 دیدگاه در "صادرات دستگاه جوجه کشی بیست هزار عددی به افغانستان"

اطلاع از
avatar
مرتب سازی بر اساس:   جدیدترین | قدیمی ترین | بیشتر رای دادند
عبدالرشید
مهمان

آدرس دفترشما در افغانستان کجاست

Burhanuddin
مهمان

سلام عزیزم کوچکترین ماشین چند تایی است ودر کابل قیمت آن چند میباشد
تشکر به این ایمل جواب بدهید [email protected],com

Hashmatullah rahimi
مهمان

آیا میشه که به شماره های تماس فروش تماس بگیرم یا فقط با تلگرام و وات سپ

محمد کاظم صابری
مهمان

سلام
میخواهم یک ماشین جوجه کشی از شما خریداری کنم لطفن رهنمای کنید

maher qadery
مهمان

سلام بر شما در رابطه دستگاه تولید جوجه اگر لطف کنید به ایمیل بنده و یا وایبر بنده تماس بگیرید مدیون احسان تان خواهیم بود +937….
……[email protected]

منصور صدری
مهمان

لطفن در مورد ماشین های چوچه کشی در ایمیل بنده به تماس شوید و معلومات بدهید من به یک ۹۶ تایی ضرورت دارم . [email protected]

حشمت الله رحیمی
مهمان

با عرض سلام میخواستم بفهمم آیا در افغانستان شهر کابل نماینده گی دارین که بتونیم بخریم ویا اگر ندارین چطور میتونم یک ماشین خریداری کنم معلومات میخواهم . البته یک بار به شماره های شماره به تماس شدم وقتی گفتم که از افغا

فیصل
مهمان

لطفا با تلگرام و یا ایمیلم یک مسج بکنید
۰۰۹۳۷۸۷….
[email protected]

یارمحمد نیکزاد
مهمان

درود بر گروه صنعتی و خانواده بزرگ اسکندری من هم میخوام که در افغانستان ولایت فاریاب کار جوجه کشی انجام بدم الان خودم در تهرانم باید چی کار کنم؟؟،

wpDiscuz