خرید و فروش دستگاه جوجه کشی در افغانستان

صادرات دستگاه جوجه کشی بیست هزار عددی به افغانستان

۱۴ comments برچسب: ،،

خرید و فروش دستگاه جوجه کشی در افغانستان

صادرات دستگاه جوجه کشی بیست هزار عددی به افغانستان

اولین مرکز جوجه کشی و تولبد جوجه یک روزه در کشور افغانستان توسط گروه صنعتی اسکندری راه اندازی شد. بعد مذاکرات و بازدید های مفصل توسط کارشناسان و سرمایه گذاران افغان از کارخانه ساخت دستگاه های جوجه کشی EIG  در نهایت قرار داد نصب و راه اندازی یک ماشین جوجه کشی غول پیکر ۲۲۰۰۰ عددی در کابل توسط EIG منعقد گردید.

این مرکز که در کابل واقع است و اولین مرکز تخصصی تولید جوجه یک روزه و اولین مرکز جوجه کشی صنعتی و بزرگ در افغانستان میباشد قرار است که در یک سال آینده ظرفیت جوجه کشی از یک صدهزار تخم نطفه دار را داشته باشد و به همین دلیل در عرض پنج ماه آینده هر ماه یک ماشین جوجه کشی ۲۲۰۰۰ تایی در افغانستان توسط گروه صنعتی اسکندری بزرگترین سازنده ماشین جوجه کشی در خاور میانه در این کشور نصب و راه اندازی خواهد شد.

آقای آصف سبحانی مالک و صاحب امتیاز اولین و تنها واحد تولید جوجه یک روزه و تخم نطفه دار مرغ در افغانستان بعد از بازدید از تمامی واحد های تولیدی ماشین جوجه کشی در ایران این شرکت را جهت خریداری و راه اندازی خط تولید جوجه یک روزه در افغانستان انتخاب نمودند.

مراتب پرداخت و عقد قرار داد برای خرید اولین ماشین جوجه کشی تمام اتوماتیک و صنعتی بیست دو هزار تایی مرغ در اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ قطعی شد.

صادرات دستگاه جوجه کشی به افغانستان

دیدگاه (14)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.