دستگاه جوجه کشی ۱۰۰۸ عددی

خانه » بلاگ » مقالات » دستگاه جوجه کشی ۱۰۰۸ عددی

دستگاه جوجه کشی صنعتی ۱۰۰۸ عددی با نام تجاری سوپر مینیاتور توسط گروه صنعتی اسکندری تولید شده و عرضه میگردد. این ماشین جوجه کشی یکی از پیشرفته ترین دستگاه های جوجه کشی جهان به شمار میرود که برای این شهرت جهانی خود دلایل زیادی دارد مانند دارا بودن سیستم راهنمای سخنگو ، ریز پردازنده های بسیار پیشرفته ، سنسور دیجیتال SHT ، سیستم تمام اتوماتیک انتخاب پرنده ،بدنه تمام PVC ، مجهز به برق اضطراری ، نورگیر از جنس پلی کربنات ، استفاده از سیستم هوش مصنوعی و دهها امکانات دیگر که شما را هم حیرت زده خواهد کرد در زیر به تشریح ریز به ریز امکانات دستگاه میپردازیم.

 


 

قابلیت سخنگویی دستگاه جوجه کشی 1008 عددی صنعتی

قابلیت سخنگوی دستگاه (راهنمای صوتی)

قابلیت سخنگویی دستگاه جوجه کشی ۱۰۰۸ عددی یکی از بزرگترین مزیت هایی است یک دستگاه جوجه کشی صنعتی میتواند داشته باشد. شاید بد نباشد بدانید گروه صنعتی اسکندری اولین سازنده ماشین جوجه کشی با قابلیت سخنگو میباشد. راهنمای سخنگوی دستگاه همانند یک استاد کار ماهر در کلیه مراحل پا به پای شما خواهد بود و راهنمایی ها را مرحله به مرحله به صورت صوتی برای شما بازگو خواهد کرد به طوری که از راه اندازی دستگاه تا اتمام مراحل جوجه کشی شما را یاری خواهد کرد و با وجود قابلیت سخنگویی دستگاه شما دیگر نیاز به هیچ سابقه قبلی یا تجربه قبلی در جوجه کشی ندارید زیرا همه مراحل را برای شما توضیح خواهد داد و نحوه انجام آن را به صورت صوتی بیان میکند.

پس اگر هیچ تجربه ای در زمینه جوجه کشی ندارید نگران نباشید با قابلیت راهنمای سخنگوی دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور ۱۰۰۸ تایی یک جوجه کشی کاملاً موفق را تجربه خواهید کرد.

 


 

SHT SENSIRION سیستم سنجش دما و رطوبت

سنسور کنترل دما و رطوبت SHT SENSIRION محصول کشور سوییس

سنسور دما و رطوبت SHT SENSIRION  محصول کشور سوییس میباشد و به عنوان دقیقترین سنسور دما و رطوبت جهان شناخته شده است. از این سنسور بیشتر در مصارف پزشکی و نظامی استفاده میشود و بسیار گران قیمت میباشد. گزوه صنعتی اسکندری این سنسور ها را با پرتکل مخصوص از کارخانه سازنده خریداری کرده است و این باعث اختصاصی شدن این سنسورها و افزایش دقت در سنجش دما و رطوبت شده است در کل دنیا فقط ۳ کارخانه در ساهت دستگاه جوجه کشی از این سنسور استفاده میکنند (گروه صنعتی اسکندری – آرکام کره – ویکتوریا آلمان) البته لازم به ذکر است که گروه صنعتی اسکندری تنها وارد کننده این سنسور ها به ایران است.

استفاده از سنسور های SHT  با دقت بسیار بالا در سنجش و تنظیم دما و رطوبت باعث اکسیژن گیری صحیح و وجود دما و رطوبت مناسب میشود و این امر راندمان جوجه کشی را تا حد قابل توجهی افزایش میدهد.

 


 

سیستم انتخاب پرنده ماشین جوجه کشی 1008 عددی صنعتی

سیستم اتوماتیک انتخاب پرنده

یکی از قابلیت های بسیار مهم برای استفاده کننده سیستم انتخاب اتوماتیک پرنده است یعنی شما برای جوجه کشی از هر پرنده فقط کافیست دکمه مربوط به آن پرنده را فشار دهید سپس دستگاه خود تمامی تنظیمات را به طور کاملاً اتوماتیک برای جوجه کشی از پرنده انتخابی شما آماده میکند و تنها کاری که شما باید انجام دهید چیدن تخم های نطفه دار داخل دستگاه است سپس دستگاه به طور اتوماتیک شروع به جوجه کشی میکند.

سیستم انتخاب پرنده در ماشین های جوجه کشی هوشمند سری سوپر مینیاتور به طور پیشفرض از پرنده های : مرغ ، بلدرچین ، کبک ، اردک ، غاز ، بوقلمون  به صورت کاملاً اتوماتیک جوجه کشی کند و نیازی به حضور کاربر نیست اما سیستم انتخاب پرنده دارای حالت حرفه ای یا کاستوم نیز میباشد که در این حالت شما میتوانید از تمامی پرندگان از جمله طوطی ، قناری ، کاسکو ، مرغ عشق و یا هر پرنده دیگری که بخواهید جوجه کشی کنید در اصل حالت حرفه ای تمامی تنظیمات را به اختیار شما میگذارد  یعنی از مدت زمان جوجه کشی تا میزان دما و رطوبت و…  را با تنظیمات انتخابی شما انجام میدهد البته راندمان حالت حرفه ای همیشه بیشتر میباشد.

 


پی وی سی در ساخت دستگاه جوجه کشیصنعتی سوپر مینیاتور 1008 تایی

بدنه تمام PVC

یکی دیگر از مزیت های دستگاه های جوجه کشی سوپر مینیاتور استفاده از PVC  در ساخت بدنه این دستگاه است که خود PVC  قابل شستشو ، ضد باکتری ، عایق حرارت و همچنین دارای استحکام بالا میباشد این در حالیست که دستگاه های جوجه کشی دیگر از بدنه فلزی استفاده میکنند که از دو ورق گالوانیزه با عایقی از جنس یونولیت تشکیل شده است. بعد از اولین دوره جوجه کشی  و شستن دستگاه اثار زنگ زدگی در دستگاه ظاهر میشود علاه بر این بین دو ورق گالوانیزه به دلیل وجود دما و رطوبت مناسب قارچ ها و باکتری ها در آنجا رشد میکنند و بعد از چند دوره جوجه کشی به دلیل وجود قارچ ها و باکتریها راندمان تبدیل تخم نطفه دار به جوجه را به شدت کاهش خواهد داد این در حالی است که هیچ یک از این مشکلات در بدنه PVC  وجود ندارد.

همچنین بخوانید :   بزرگترین تولید کننده دستگاه جوجه کشی در استان فارس شیراز

استفاده از بدنه پی وی سی ویژگی های زیر را به همراه دارد

 1. کاهش مصرف انرژی با توجه ایزولاسیون قوی در این نوع بدنه تا ۷۰ درصد!! به عبارت صحیح تر یک دستگاه جوجه کشی با بدنه پی وی سی به اندازه یک سوم یک دستگاه جوجه کشی بدنه فلزی مصرف برق دارد.
 2. بدنه پی وی سی قابلیت بارها و بارها شستشو و نظافت را دار میباشد و این در حالی است که در دستگاه های جوجه کشی با بدنه فلزی امکان شستشو فراهم نبوده و باعث زنگ زدگی سیستم میگردد.
 3. افزایش راندمان جوجه دهی به علت عدم انتقال گرما و یا سرمای پیرامون دستگاه جوجه کشی به داخل دستگاه جوجه کشی در دستگاههای بدنه فلزی معمولا تخم های نطفه داری که در لایه های کناری دستگاه جوجه کشی قرار گرفته اند با آسیب هاب جددی مواجه می شوند.
 4. کاهش خطر برق گرفتی با توجه بهاین که دستگاه های جوجه کشی رطوبت بسیار بالای رو داخلشون دارن و فلز رسانای برق هست دستگاه های بدنه فلزی خطر برق گرفتگی بسیار بالای رو دارند.
 5. به صفر رسیدن امکان وجود بیماری های باکتریای که در دستگاه های جوجه کشی بدنه فلزی ما بین دو جداره و داخل یونولیت ایجاد شده و باعث کاهش راندمان جوجه آوری می شد.
 6. افزایش زیبای و عمر مفید و طول عمر بدنه و امکان گند ذایی و نظافت آسان
 7. و…..

 

ایرادات دستگاه های جوجه کشی فلزی عبارتند از:

 • مشکل تهویه هوا و اکسیژن گیری
 • در ماشین های جوجه کشی فلزی به دلیل اختلاف دمای داخل دستگاه تلفات زیادی به بار می آید
 • غیر قابل شستشو بودن دستگاه های فلزی یکی دیگر از مشکلات این ماشین های جوجه کشی میباشد زیرا بعد یک یا دو بار شستشو آثار زنگ زدگی در دستگاه نمایان میشود
 • در ماشین های جوجه کشی فلزی به دلیل وجود یونولیت وهمچنین وجود شرایط مناسب جهت رشد قارچ و میکرب در بین لایه های فلزی دستگاه بعد از ۳ یا ۴ بار جوجه کشی قارچ ها و میکرب ها در داخل دستگاه رشد کرده و این باعث پایین آمدن رانمان جوجه کشی و تلف شدن تخم ها میشود.

 

برق اضطراری دستگاه جوجه کشی صنعتی سوپر مینیاتور

قابلیت اتصال به برق اضطراری

در بسیاری از موارد مشاهده شده که به دلیل قطعی برق بسیاری از تخم های نطفه دار درون دستگاه تلف شده اند اما گروه صنعتی اسکندری در ساخت دستگاه های جوجه کشی سوپر مینیاتور این مشکل را با قابلیت اتصال به برق اضطراری یا اینورتر حل کرده است یعنی کاربر میتواند در هنگام قطعی برق با استفاده از اتصال برق ماشین یا موتور به دستگاه میتوانید به ادامه جوجه کشی ادامه دهید


شانه همه کاره محصول گروه صنعتی اسکندری

شانه های همه کاره با قابلیت جوجه کشی از تمامی پرنده ها

شانه های جوجه کشی همه کاره با قابلیت جوجه کشی از تمامی پرندگان توسط گروه صنعتی اسکندری بر روی دستگاه های جوجه کشی سوپر مینیاتور به رایگان در اختیار شما قرار میگیرد این شانه ها که به شانه های کره ای مشهور است از استانداردهای جهانی پیروی میکند این در حالیست اکثر سازنده های ماشین جوجه کشی در ایران از شانه های قدیمی ایرانی استفاده میکنند که سالهاست از رده خارج شده است و برای جوجه کشی از هر پرنده باید شانه مخصوص آن  پرنده را خریداری کنید که این امر شما را متحمل هزینه های فراوانی میکند اما ماشین های جوجه کشی سوپر مینیاتور شانه های همه کاره با قابلیت جوجه کشی از تمامی پرنده ها را به صورت رایگان در اختیار شما قرار میدهد که این نیز یکی دیگر از مزیت های دستگاه های جوجه کشی سوپر مینیاتور میباشد.

شانه های همه کاره با قابلیت ریسایز این امکان را به شما میدهد که از هر تخم با هر اندازه ای بتوانید جوجه کشی کنید و علاوه بر این به دلیل زاویه بهتر در شانه های همه کاره راندمان تبدیل تخم به جوجه در شانه های همه کاره به مراتب بیشتر بوده و شما میتوانید بجای خریدن شانه مخصوص هر پرنده یعنی به طور مثال اگر بخواهید از مرغ جوجه کشی کنید باید شانه های مخصوص مرغ را بخرید اگر بخواهید از بلدرچین جوجه کشی کنید باید دوباره شانه های مخصوص بلدرچین را نیز خریداری کنید اما در دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور که سوپر مینیاتور ۲۵۲ عددی نیز جزو آنهاست شانه های همه کاره به صورت رایگان در اختیار شما قرار میگیرد و دیگر نیازی نیست هزینه بیشتری را متحمل شوید.


دستگاه های جوجه کشی سوپر مینیاتور 1008 تایی صنعتی با درب PVC و شیشه پلی کربنات

درب های PVC  با نورگیری پلی کربنات

در دربهای سری سوپر مینیاتور دستگاه های جوجه کشی  گروه صنعتی اسکندری از PVC  در ساخت درب های کم وزن و مستحکم و همچنین از طلق های پلی کربنات برای دیدن داخل دستگاه و همچنین دفع  اشعه های مضر خورشید و نور استفاده میشود لازم به ذکر است که این طلق ها کاملاً نشکن میباشد  بر خلاف گروه صنعتی اسکندری در ماشین های جوجه کشی ساخت دیگر کارخانه ها به جای پلی کربنات از شیشه استفاده شده که کاملاً شکننده بوده و دافع اشعه های مضر نمیباشد که این باعث کاهش راندمان تبدیل تخم نطفه دار به جوجه میشود.

همچنین بخوانید :   آموزش جوجه کشی اردک و پرورش اردک

 

 

دستگاه هوش مصنوعی جوجه کشی سوپر مینیاتور

هوش مصنوعی در دستگاه های جوجه کشی سوپر مینیاتور

در ساخت ماشین جوجه کشی سوپر مینیاتور از تکنولوژی هوش مصنوعی استفاده شده است. ماشین های جوجه کشی سوپر مینیاتور با استفاده از هوش مصنوعی طراحی شده به نحوی که قدرت تشخیص و یادگیری را داراست به طور مثال وقتی هوای محیط سرد باشد ابتدا با توجه به پایین بودن دمای محیط تمامی قطعات را تست میکند تا خرابی از طرف دستگاه نباشد بعد از اینکه فهمید مشکلی در قطعات دستگاه وجود ندارد دمای هیتر ها را بالا میبرد و در صورتی که این گزینه هم جوابگو نبود تشخیص میدهد که دمای محیط پایین است و از طربق سیستم سخنگو اعلام میکند که دمای محیط پایین است.

در بسیاری از موارد دستگاه با بهره گیری از این تکنولوژی قادر به رفع کردن عیوب قطعات به طور فعلی می باشد تا بعد از اتمام دوره جوجه کشی به تعمیر قطعه معیوب بپردازید  به طور مثال اگر المنت شما ( سیستم خروجی هیتر شما ) خراب شود دستگاه بصورت هوشمند در کمتر از ۲۰ دقیقه متوجه اشکال موجود در سیستم المنت شده و فورا خروجی های شماره دو ( زاپاس ۹ را فعال میکند و به این ترتیب شما این امکان را خواهید داشت تا بعد از پایان دوره جوجه کشی خروجی اول را تعمیر کرده و مجددا نصب نمایید.


برگ گارانتی ماشین جوجه کشی 252 تایی سوپر مینیاتور

گارانتی و خدمات پس از فروش

کلیه دستگاه های تولید شده توسط گروه صنعتی اسکندری دارای بارکد ۹ رقمی میباشد که با این بارکد ۹ رقمی تمامی مشخصات دستگاه قابل شناسایی است به معنای دیگر میتوانیم بگوییم با این بارکد ۹ رقمی مشخص میشود که در ساخت دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور از چه قطعاتی استفاده شده است. شما با استفاده از این بارکد ۹ رقمی میتوانید به وب سایت رسمی گروه صنعتی اسکندری مراجعه کنید و با وارد کردن این بارکد ۹  رقمی در آنجا گارانتی محصول خود را ثبت کنید و یا به طور مثال میتوانید بعد از ۹ سال با کارخانه تماس بگیرید و قطعه یدکی دستگاه خود را بخواهید که مهندسان ما بارکد ۹ رقمی محصول شما را میپرسند و با وارد کردن بارکد متوجه میشوند که چه قطعاتی با چه ولتاژی در سیستم استفاده شده سپس قطعه یدکی را برای شما ارسال میکنند. توجه داشته باشید که این بارکد ها تا ابد در سیستم  کارخانه ثبت میشود و احتمالاً بعد از ۹ سال دیگر حتی محصول شما تولید نشود اما به دلیل وجود خدمات پس از فروش محصول شما ما تا اتمام مدت خدمات پس از فروش پشتیبانی قطعات شما را بر عهده داریم

سیستم گارانتی دستگاه های جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری

نکته مهم دیگر این که با توجه به حجم بالای دستگاه های جوجه کشی با مارک تقلبی گروه صنعتی اسکندری در بازار ایران شما میتوانید با مراجعه به سایت کارخانه و چک کردن شماره سریال و دیدن نام خود در سایت از اصل بودن کالای خود اطمینان حاصل فرمایید.


سیستم تامین رطوبت دستگاه های الترا سونیک

سیستم تامین رطوبت

تامین رطوبت در ماشین های جوجه کشی سوپر مینیاتور بر عهده التراسونیک می باشد. این دستگاه بیشتر در مصارف پزشکی مورد استفاده قرار میگیرد و با تکنولوژی خاص خود و تبدیل آب از مایع به گاز میتواند بخار سرد تولید کند و این بهترین روش تامین رطوبت برای تبدیل تخم نطفه دار به جوجه میباشد با استفاده از این روش راندمان تبدیل تخم نطفه دار به جوجه تضمین خواهد شد


برد JDR 900 دستگاه های جوجه کشی سوپر مینیاتور 336 تایی

نشانگر و روز شمار دوره جوجه کشی

در دستگاه های جوجه کشی سوپر مینیاتور یک روز شمار جوجه کشی همیشه بصورت آنلاین به شما نشان می دهد که در چندمین روز جوجه کشی قرار دارید و چند روز تا زمان هچ و چند روز تا پایان زمان ستر و یا چند روز تا پایان دوره جوجه کشی زمان دارید. به این ترتیب امکان هر نوع خطا در روز های جوجه کشی به صفر می رسد. و راندمان تبدیل تخم به جوجه کاهش میباشد.


 


online-shop-1008-egg-incubator

برای خرید با گروه فروش شرکت تماس حاصل فرمایید و یا عدد ۱۰۰۸ را برای سامانه ۱۰۰۰۸۰۰۰۸۰ پیامک نمایید.

قیمت مدل Professional (حرفه ای) : دو میلیون و نه صد هزار تومان 

۲.۹۰۰.۰۰۰ هزار تومان

قیمت مدل Economic (آماتور) : دو میلیون و دویست هزار تومان 

۲.۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان


 

مدیر سایت
دیدگاه کاربران ۳۰ دیدگاه
 • تیموررستمی لیما ۲۶ فرو ۱۳۹۶ / ۱۱:۱۲:۰۷

  سلام خسته نباشید من از شمال ایران گیلان مزاحم میشم خواستم بدونم گیلان هم نمایندگی دارین شما؟بعد فروشش به چه صورتی میباشد؟

  • fz.andishesabz ۲۷ فرو ۱۳۹۶ / ۸:۱۴:۴۹

   با سلام و عرض ادب، بله گروه صنعتی اسکندری در گیلان هم دارای نمایندگی هستش و شا میتوانید به راحتی با شماره تماس ۰۹۱۴۴۴۸۳۱۸۸ برای دریافت آدرس دقیق نمایندگی در ارتباط باشید. البته توجه داشته باشید که شما میتوانید با خرید آنلاین از ارسال سریعتر دستگاه از کارخانه سازنده به طور مستقیم بهره مند شوید علاوه بر این لازم به ذکر است که با خرید آنلاین محصولات یک کتاب آموزشی کامل جوجه کشی از ۱۰۰ پرنده به رایگان در کنار دستگاه برای شما ارسال خواهد شد که جوابگوی تمامی سوالات شما میباشد.

 • صفری ۲۴ فرو ۱۳۹۶ / ۳:۱۷:۲۴

  با سلام
  تفاوت دستگاههای آماتور با حرفه ای در کجاست؟

  • fz.andishesabz ۲۴ فرو ۱۳۹۶ / ۷:۴۵:۵۶

   دستگاه های حرفه ای دقیقتر هستن و از امکانات بیشتری برخوردارن و اگه برای اولین باره که دارین عملیات جوجه کشی رو انجام میدین بهتون اصلاً پیشنهاد نمیکنم که آماتور رو بخرین ، تو نسخه حرفه ای از بهترین و با کیفیت ترین قطعات استفاده شده و در نسخه اماتور از قطعات معمولی ولی و در کل تفاوت ۳۰% دارن با هم این دو نسخه

 • مهدی ۱۲ فرو ۱۳۹۶ / ۶:۲۱:۲۵

  باسلام.کاشان نمایندگی دارید؟

  • fz.andishesabz ۱۴ فرو ۱۳۹۶ / ۸:۵۰:۴۴

   بله گروه صنعتی اسکندری در کاشان هم نمایندگی فروش دارد. اما شما میتوانید از سرویس آنلاین ما استفاده کرده و دستگاه خود را به صورت انلاین سفارش دهید تا سریعتر به دستتان برسد. با تشکر

 • زاهد خورسند ۱۱ فرو ۱۳۹۶ / ۵:۵۶:۴۷

  سلام.
  لطفا اگه میشه یکی از کارشناسان شما در باره دستگاه و نحوه جوجه کشی راهنمایی و کمک کند لطفا .
  لطفا شماره یکی از کارشناسان شرکتتون رو برام بفرستید تا درباره دستگاه و نحوه کار با دستگاه و جوجه کشی بهمون کمک کند .
  تشکر

  • fz.andishesabz ۱۲ فرو ۱۳۹۶ / ۸:۳۴:۱۸

   با عرض سلام و خسته نباشید شما میتوانید با شماره تماس ۰۴۴۳۲۳۴۶۶۱۲ در ارتباط باشید.

 • حسین ۹ فرو ۱۳۹۶ / ۱۰:۴۵:۴۹

  سلام . اگه میشه شماره نمایندگی گیلان را برام بزارید.ممنون

  • fz.andishesabz ۱۰ فرو ۱۳۹۶ / ۸:۲۲:۰۹

   با عرض سلام. لطفاً برای اطلاع از آدرس نمایندگی با شماره تماس ۰۹۱۴۴۴۸۳۱۸۸ در ارتباط باشید.

 • حسین فتاحی ۶ فرو ۱۳۹۶ / ۹:۴۵:۳۳

  سلام.میخواستم بدونم دستگاه شما قابلیت تبدیل واقعی تخم غاز رو داره.چون برندهای دیگه همین نوع دستگاه با همین تعداد,قیمت بالایی حدود ۶ میلیون تومن دارن.این تفاوت قیمت دلیلش بخاطر کیفیت دستگاهه.لطفا راهنمایی کنید.

  • fz.andishesabz ۷ فرو ۱۳۹۶ / ۸:۱۷:۴۲

   دستگاه قادر هست با راندمانی بالاتخم غز رو جوجه کشی کنه حتی به اندازه ای دقیق هست که شما نیاز به تنظیمات خاصی ندارید زیرا در خود حالت جوجه کشی اتوماتیک میتوانید نوع پرنده غاز را انتخاب نمائید سپس دستگاه به طور اتوماتیک شروع به جوجه کشی مینماید.

 • زاهد ۱۲ اسف ۱۳۹۵ / ۱۰:۵۶:۳۶

  سلام خسته نباشید آیا شما در شهر چابهار هم نمایندگی دارید . میشه دستگاه ۱۰۰۸عدد زو چابهار تهیه کرد . اگه نمایندگی دارید آدرس دقیق و شماره تماس نمایندگی در چابهار .
  در شهر چابهار آیا جایی هست که بتوان تخم مرغ گوشتی تهیه کنیم . آدرس و تماس .
  ممنون از راهنمایی تون

  • fz.andishesabz ۱۵ اسف ۱۳۹۵ / ۸:۴۱:۰۶

   با عرض سلام. برای اطلاعات دقیق از قیمت دستگاه جوجه کشی ۱۰۰۸ تایی و ادرس دقیق نمایندگی میتوانید با شماره تماس ۰۹۱۴۴۴۸۳۱۸۸ در ارتباط باشید.

 • مسعود ۸ اسف ۱۳۹۵ / ۱:۲۴:۴۵

  سلام
  ببخشید آیا دستگاه های تعداد بالا با امکان چند مرحله ای موجود است
  منظورم اینه که مثلا دستگاه ۲۰۰۰تایی امکان داره ۲۰۰تا امروز ۳۰۰تا هفته آینده ۵۰۰تا ده روز دیگر و… به دستگاه بدیم و بعد مرحله ای جوجه ها بگیریم یا نه فقط میتونیم ۲۰۰۰ تا تخم بدیم دستگاه تا ۲۱ روز صبر کنیم
  ؟
  تشکر از راهنمایی تون

  • fz.andishesabz ۹ اسف ۱۳۹۵ / ۴:۵۳:۱۴

   بله دستگاه جوجه کشی ۲۰۱۶ تایی سوپر مینیاتور این امکان رو داره که شما هر روز هر تعداد تخم که بخواهید درون دستگاه قرار دهید . به معنای دیگر دستگاه ستر هچر همزمان میباشد.

 • حسین ۲۹ بهم ۱۳۹۵ / ۷:۱۴:۰۹

  باسلام . خوزستان_ شهرستان بهبهان نمایندگی دارید؟ متشکرم

  • fz.andishesabz ۳۰ بهم ۱۳۹۵ / ۶:۴۵:۴۳

   بله گروه صنعتی اسکندری در خوزستان و بهبهان هم دنمایندگی دارد برای اطلاع از شماره تماس و آدرس نمایندگیگروه صنعتی اسکندری در خوزشستان و بهبهان با شماره تماس ۰۹۱۴۴۴۸۳۱۸۸ در ارتباط باشید.

 • حمید رضا ۱۱ بهم ۱۳۹۵ / ۱۱:۵۵:۰۴

  با سلام
  با دستگاه ۱۰۰۸ عددی چند عدد تخم بوقلمون میتوان پرورش داد؟
  با تشکر

  • fz.andishesabz ۱۲ بهم ۱۳۹۵ / ۹:۱۱:۲۵

   دستگاه جوجه کشی ۱۰۰۸ تایی سوپر مینیاتور توانای جوجه کشی از ۶۰۰ عدد تخم غاز و بوقلمون را دارا میباشد. البته مجموعه ظرفیت ستر و هچر هم زمان این دستگاه ۶۰۰ دستگاه میباشد

 • سجاد ۷ بهم ۱۳۹۵ / ۱:۵۲:۲۲

  سلام در اردبیل هم نمایندگی دارید? در صورت نبود نحوه ارسال رو بفرمایید?

  • fz.andishesabz ۹ بهم ۱۳۹۵ / ۵:۳۵:۲۹

   بله در اردبیل نمایندگی گروه صنعتی اسکندری موجود هست و شما برای دریافت ادرس دقیق میتوانید با شماره تماس ۰۹۱۴۴۴۸۳۱۸۸ در ارتباط باشید.

 • نوید محمدی ۲۶ دی ۱۳۹۵ / ۲:۲۳:۲۹

  با سلام.آیا در اصفهان جهت خرید و تعمیرات نمایندگی دارید.اگر هست آدرس و تلفن را اعلام بفرمایین.ممنون

  • fz.andishesabz ۲۹ دی ۱۳۹۵ / ۶:۳۹:۳۹

   با سلام. بله در اصفهان پشتیبانی و خدمات پس از فروش گروه صنعتی اسکندری وجود دارد شما میتوانید با شماره تماس ۰۹۱۴۴۴۸۳۱۸۸ در ارتباط باشید.

 • محمود منیری ۲۵ آذر ۱۳۹۵ / ۷:۳۶:۳۰

  با عرض سلام و خسته نباشید لطفا قیمت دستکاه جوجه کشی برای بوقلمون تعداد تخم ۱۱۰۰ بفرمایید با تشکر

  • fz.andishesabz ۲۶ آذر ۱۳۹۵ / ۱۲:۴۷:۰۳

   وقت بخیر ، اگر شما به دنبال دستگاهی برای جوجه کشی از ۱۱۰۰ عدد تخم بوقلمون هستید میتوانید از دستگاه جوجه کشی ۲۰۱۶ عددی استفاده بفرمایید که قابلیت جوجه کشی از ۱۲۰۰ تخم نطفه دار بوقلمون را دارد و قیمت ماشین جوجه کشی ۲۰۱۶ عددی ۳.۹۰۰.۰۰۰ معادل ۳ میلیون و نه صد هزار تومان میباشد. با تشکر

 • امین ۱۶ آبا ۱۳۹۵ / ۸:۵۱:۱۴

  سلام آیا ما میتوانیم این دستگاه را از مشهد به دست بیاوریم .
  و برای بلدرچین چه تعداد ظرفیت دارد.
  و قیمت آخر هم دارد یا خیر .
  تشکر

  • fz.andishesabz ۱۴ دی ۱۳۹۵ / ۱۰:۵۷:۵۱

   دستگاه جوجه کشی ۱۰۰۸ عددی قابلیت جوجه کشی از ۱۰۰۸ عدد تخم مرغ و ۲۳۰۸ عدد تخم بلدرچین را دارد و برای خرید این دستگاه در مشهد فقط کافیست با نمایندگی EIG در مشهد و یا بخش فروش گروه صنعتی اسکندری به شماره تماس ۳۲۳۴۶۶۱۲-۰۴۴ در ارتباط باشید.

 • ناصر ۱۰ آبا ۱۳۹۵ / ۱۱:۰۴:۲۸

  با سلام
  دستگاه ۱۰۰۸ تایی دارای چه ابعادی میباشد
  با سپاس

  • fz.andishesabz ۱۴ آبا ۱۳۹۵ / ۱:۳۹:۱۴

   ارتفاع ۱۲۱ سانتی متر ، طول ۹۹ سانتی متر و عرض ۸۷ سانتی متر است

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X