دستگاه جوجه کشی 504 عددی

46 comments برچسب: ،،،،،
 

دستگاه جوجه کشی نیمه صنعتی 504 تایی سوپر مینیاتور کاملاً هوشمند و تمام حرفه ای بوده و این ماشین جوجه کشی مجهز به دو عدد فن قوی یکی به عنوان فن اضطراری و دیگری به عنوان فن تامین رطوبت و برد کاملاً هوشمند JDR 900 که به واسطه  این برد تمام اتوماتیک امکانات بسیاری را در اختیار کاربر قرار میدهد. استفاده از هوش مصنوعی ، سیستم سخنگو و دهها امکانات دیگر که همه و همه باعث افزایش راندمان جوجه کشی شده و دستگاه های سوپر مینیاتور را به عنوان بهترین ماشین جوجه کشی خاور میانه معرفی میکند. در زیر به تشریح امکانات دستگاه جوجه کشی 504 تایی سوپر مینیاتور خواهیم پرداخت.


مشخصات فنی دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور :

[table id=9 /]

 


برد تمام دیجیتال JDR دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور 504 تایی

برد JDR 900  سوپر مینیاتور

برد JDR900  جدیدترین نسخه برد گروه صنعتی اسکندری میباشد که بر روی دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور 504 تایی نصب شده است این برد از ریز تراشه های بسیار قویتری نسبت به نسخه های قبلی برخوردار است که در نتیجه ی این ریز تراشه ها امکانات زیادی در اختیار کاربر قرار میگیرد مانند: نمایش تمام دوره جوجه کشی اعم از دوران هچر – ستر و… ، قابلیت تنظیم اتوماتیک و جوجه کشی از هر پرنده فقط با انتخاب نوع پرنده ، چرخش راکها به صورت دستی و اتوماتیک و دهها امکانات دیگر که به واسطه برد JDR 900  امکان پذیر شده است.

 


 

ریز تراشه ماشین جوجه کشی سوپر مینیاتور 504 تایی

این دستگاه جوجه کشی از ریز پردازنده های خاصی بهره میبرد که این امکان را برای دستگاه جوجه کشی فراهم میکند تا:

 • با فشردن دکمه HELP در ده ها دقیقه نحوه استفاده از دستگاه را برای شما آموزش داده و شما را با سیستم ها و امکانات دستگاه آشنا خواهد کرد.
 • در هر مرحله از جوجه کشی میتوانید با استفاده از دکمه HELP آموزش های مربوط به آن مرحله را به صورت شفاهی بشنوید.
 • به صورت هوشمند زمان ستر ، هچر، دما و رطوبت مناسب مخصوص هر پرنده را برای شما مشخص میکند.
 • در صورت بروز هرگونه مشکل فنی سیستم سخنگو شما را از وجود این مشکل فنی مطلع و همچنین نحوه حل مشکل را برای شما بازگو خواهد کرد.
 • در صورت نامساعد بودن دما و رطوبت درون یا بیرون دستگاه به صورت اتوماتیک شما را مطلع خواهد کرد.
 • به محض فشار هر دکمه عملی که بعد از فشردن دکمه اتفاق خواهد افتاد به زبان ساده و شفاهاً برای شما بازگو خواهد شد.
 • و ده ها ویژگی دیگر که شما را در امر جوجه کشی مانند یک استاد کار ماهر راهنمایی خواهند کرد. و با وجود این ویژگی های دستگاه های جوجه کشی سوپر مینیاتور شما به هیچ نوع دوره آموزشی نیاز نخواهید داشت.

 


دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور صنعتی 504 صنعتی

ابعاد دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور

دستگاه جوجه کشی صنعتی 504 عددی دارای جثه ای به ابعاد، طول:98 عرض:86 ارتفاع:91 و  وزن:67 کیلو گرم می باشد که این ابعاد نسبت به طرح های قبلی کاملاً بهینه شده است که تغییرات حاصله برای تهویه بهتر و همچنین صرفه جویی در انرژی مصرفی  میباشد.

 


 

 

سیستم سخنگوی دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور 504 عددی صنعتی

سیستم راهنمای سخنگوی دستگاه

کلیه ماشین های جوجه کشی سوپر مینیاتور مزیت وجود سیستم راهنمای سخنگو را دارند که به زبان شیرین فارسی تمامی مراحل را به ساده ترین و راحت ترین روش برای شما به صورت صوتی (شفاهی) بازگو میکنند. بدین معنا که شما با و جود سیستم سخنگوی دستگاه جوجه کشی سوگر مینیاتور دیگر به هیچ دوره آموزشی و یا تجربه در مورد جوجه کشی و حتی میتوان به جرات گفت اگر هیچ اطلاعاتی هم در مورد جوجه کشی ندارید فقط کافیست به گفته های سیستم راهنمای سخنگوی دستگاه عمل کنید.

سیسنتم سخنگو در تمامی مراحل جوجه کشی از راه اندازی تا ستر و هچر همراه شماست و شما را یاری میدهد این سیستم با مکانیزم طراحی خاصی که دارد حتی در صورت خرابی قطعه ای از دستگاه نام قطعه و علت خرابی را برای شما بازگو کرده و نحوه حل این مشکل را نیز به شما میگوید. اگر بخواهیم در یک کلام بگوییم سیستم سخنگوی دستگاه تمامی اطلاعات در مورد جوجه کشی را در اختیار شما قرار میدهد و شما با عمل به این راهنمایی ها یک دوره جوجه کشی کامل با راندمان بسیار بالا را تجربه خواهید کرد

 


 

 

دستگاه تامین رطوبت ماشین جوجه کشی سوپر مینیاتور 504 تایی

سیستم تامین رطوبت سوپر مینیاتور

تامین رطوبت دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور 504 عددی از طریق اولترا سونیک که با تکنولوژی مخصوص خود حالت مایع آب را به گاز تبدیل میکند و در نتیجه بخار سرد تولید میکند ماشین های جوجه کشی ساخت گروه صنعتی اسکندری مجهز به رابط اتصال به دستگاه اولترا سونیک میباشند که رطوبت مورد نیاز برای تبدیل تخم نطفه دار به جوجه را از این طریق تامین میکند لازم به ذکر است که دستگاه اولتراسونیک به دلیل تولید بخار سرد بیشتر در مصارف پزشکی مورد استفاده قرار میگیرد. و استفاده از اولتراسونیک برای تضمین راندمان تبدیل تخم نطفه دار به جوجه میباشد.

 


 

سنسور دما و رطوبت SHT SENSIRION مخصوص دستگاه جوجه کشی 504 سوپر مینیاتورعددی

سنسور دما و رطوبت SHT SENSIRION  ساخت سوییس

این سنسور بیشتر برای مصارف پزشکی مانند اینکوباتور انسانی به کار میرود و این به دلیل دقت بسیار بالا در تشخیص دیجیتالی دما و رطوبت میباشد. در ماشین های جوجه کشی جدید گروه صنعتی اسکندری با نام تجاری سوپر مینیاتور از این سنسور ها استفاده شده است با توجه به قیمت بسیار بالای این سنسور ها در جهان فقط 3 کارخانه در ساخت ماشین جوجه کشی از این سنسور استفاده کرده است

 

سنسور های SHT SENSIRION  دقیقترین سنسور های جهان شناخته شده که نیازی به کالبره شدن دوباره ندارد لازم به ذکر است که گروه صنعتی اسکندری E.I.G تنها شرکتی است در ایران که از این سنسور در ساخت ماشین های جوجه کشی ساخت خود استفاده می کند و استفاده از این سنسورها فقط و فقط برای تضمین کیفیت جوجه کشی است.

 


 

بدنه تمام PVC سوپر مینیاتور 504 تایی

 

بدنه تمام PVC

در ساخت دستگاه های جوجه کشی سوپر مینیاتور از PVC  به جای فلز استفاده شده که مزیت های  قابلیت های فراوانی را برای دستگاه به ارمغان آورده است مانند قابلیت شستشو شدن دستگاه، بهینه سازی 75% انرژی ، ضد باکتری بودن PVC  ، سبک شدن وزن به طور قابل توجهی و دهها مزیت دیگر که همه و همه به واسطه استفاده PVC  در ساخت دستگاه های سوپر مینیاتور امکان پذیر شده است.

استفاده از بدنه پی وی سی ویژگی های زیر را به همراه دارد

 1. کاهش مصرف انرژی با توجه ایزولاسیون قوی در این نوع بدنه تا ۷۰ درصد!! به عبارت صحیح تر یک دستگاه جوجه کشی با بدنه پی وی سی به اندازه یک سوم یک دستگاه جوجه کشی بدنه فلزی مصرف برق دارد.
 2. بدنه پی وی سی قابلیت بارها و بارها شستشو و نظافت را دار میباشد و این در حالی است که در دستگاه های جوجه کشی با بدنه فلزی امکان شستشو فراهم نبوده و باعث زنگ زدگی سیستم میگردد.
 3. افزایش راندمان جوجه دهی به علت عدم انتقال گرما و یا سرمای پیرامون دستگاه جوجه کشی به داخل دستگاه جوجه کشی در دستگاههای بدنه فلزی معمولا تخم های نطفه داری که در لایه های کناری دستگاه جوجه کشی قرار گرفته اند با آسیب هاب جددی مواجه می شوند.
 4. کاهش خطر برق گرفتی با توجه بهاین که دستگاه های جوجه کشی رطوبت بسیار بالای رو داخلشون دارن و فلز رسانای برق هست دستگاه های بدنه فلزی خطر برق گرفتگی بسیار بالای رو دارند.
 5. به صفر رسیدن امکان وجود بیماری های باکتریای که در دستگاه های جوجه کشی بدنه فلزی ما بین دو جداره و داخل یونولیت ایجاد شده و باعث کاهش راندمان جوجه آوری می شد.
 6. افزایش زیبای و عمر مفید و طول عمر بدنه و امکان گند ذایی و نظافت آسان
 7. و…..

 

ایرادات دستگاه های جوجه کشی فلزی عبارتند از:

 • مشکل تهویه هوا و اکسیژن گیری
 • در ماشین های جوجه کشی فلزی به دلیل اختلاف دمای داخل دستگاه تلفات زیادی به بار می آید
 • غیر قابل شستشو بودن دستگاه های فلزی یکی دیگر از مشکلات این ماشین های جوجه کشی میباشد زیرا بعد یک یا دو بار شستشو آثار زنگ زدگی در دستگاه نمایان میشود
 • در ماشین های جوجه کشی فلزی به دلیل وجود یونولیت وهمچنین وجود شرایط مناسب جهت رشد قارچ و میکرب در بین لایه های فلزی دستگاه بعد از ۳ یا ۴ بار جوجه کشی قارچ ها و میکرب ها در داخل دستگاه رشد کرده و این باعث پایین آمدن رانمان جوجه کشی و تلف شدن تخم ها میشود

 


 

 

شانه های همه کاره با قابلیت جوجه کشی از تمامی پرندگان

شانه های همه کاره محصول گروه صنعتی اسکندری EIG میباشد که بر روی دستگاه های جوجه کشی سوپر مینیاتور ارائه میگردد و به شانه های کره ای مشهورند. این محصول با آخرین تکنولوژی اروپا همگام بوده و طبق اخرین استانداردهای دنیا تولید میگردد.استفاده از شانه های همه کاره نسبت به شانه های قدیمی بسیار آسانتر بوده و مشکلات شانه های قدیمی را ندارد. با شانه های همه کاره شما میتوانیثد از تمامی پرندگان با هر اندازه تخم جوجه کشی کنید زیرا قابلیت ریسایز داشته و به هر اندازه که نیاز باشد میتوان تنظیم کرد

قبلاً برای جوجه کشی از هر پرنده می باست شانه های مخصوص آن پرنده خریداری میشد و این مسئله با هر بار تغییر پرنده مورد جوجه کشی دوباره تکرار میشد یعنی اگر شما میخواستید از مرغ جوجه کشی کنید باید شانه های مخصوص مرغ را میخریدید و بعد از چند دوره جوجه کشی اگر میخواستید به جوجه کشی از بلدرچین بپردازید دوباره باید شانه های مخصوص بلدرچین را خریداری میکردید که این ملزم هزینه، زمان و مکان برای نگهداری آنها بوده است. گروه صنعتی اسکندری با تولید شانه های همه کاره این مشکل را به کل حل نموده است شما با استفاده از شانه های همه کاره دیگر نیازی به خرید شانه مخصوص هر پرنده ندارید زیرا شانه های همه کاره دارای قابلیت رسایز بوده و میتواند تخم هر پرنده ای را در هر اندازه ای در خود جای دهد.

با استفاده از شانه های همه کاره به راحتی میتوانید از هر پرنده ای که بخواهید جوجه کشی کنید و نیازی به شانه اضافه ندارید.

 


 

 

ستر هچر همزمان

یکی از قابلیت های دیگر ماشین جوجه کشی سوپر مینیاتور ستر و هچر همزمان بودن آن است. یعنی کاربر میتواند  همزمان که برخی از تخم های نطفه دار به دوره هچر رسیده اند همزمان عملیات هچر را روی آنها انجام دهد و همچنین به طور همزمان هرتعداد که بخواهد تخم اصافه کند برای جوجه کشی به این صورت کاربر هم ستر و هم هچر را هم زمان انجام میدهد.

 


 

برق اضطراری دستگاه جوجه کشی صنعتی سوپر مینیاتور 504 تایی

قابلیت اتصال به برق اضطراری

تمامی ماشین های جوجه کشی ساخت گروه صنعتی اسکندری EIG از جمله سوپر مینیاتور دارای قابلیت اتصال برق اضطراری میباشند. بارها شاهد این ماجرا بوده ایم که با قطع برق باعث تلفات زیادی در امر جوجه کشی شده است. دستگاه های جوجه کشی سوپر مینیاتور با قابلیت اتصال به اینورتر و یا برق ماشین و تبدیل آن به برق 220 ولت شهری امکان تلفات تخم ها را به صفر رسانده است.

 


 

پلی کربنات استفاده شده در دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور 504 تاییدرب های PVC  با شیشه پلی کربنات

درب های سوپر مینیاتور از جنس PVC ساخته شده و بسیار سبک میباشد برای دیدن داخل دستگاه طلق های دوجداره از جنس پلی کربنات تعبیه شده پلی کربنات سخت‌ترین ماده شفافی است که به عنوان گزینه‌ای مناسب بجای شیشه در بخش‌های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد. که کاملاً نشکن بوده و مانع ورود اشعه های خطرناک و نور مستقیم میشود تعبیه گردیده است. با توجه به اینکه اشعه های مضر خورشید و نور مستقیم برای تخم نطفه دار مضر است و باعث تلف شدن آن میشود با این روش در دستگاه های جوجه کشی سوپر مینیاتور احتمال تلفات به صفر میرسد این در صورتی است که دیگر سازندگان ماشین های جوجه کشی به جای پلی کربنات از شیشه استفاده میکنند که بسیار شکننده بوده و مانع ورود اشعه های مضر نیز نمیشود که اینها باعث افت راندمان جوجه کشی خواهد شد.

 


 

دربهای پی وی سی ماشین جوجه کشی 504 عددی گروه صنعتی اسکندری

تنظیم دمای داخل دستگاه حتی با درب باز

ماشین جوجه کشی سوپر مینیاتور با بهره گیری از سنسور بسیار دقیق SHT SENSIRION  ، میکرو چیپ های پیشرفته و برد هوشمند JDR900  قادر است در کمتر از چند ثانیه به طور اتوماتیک دمای بیرون و داخل را اندازه گیری نموده و در صورت باز بودن درب با استفاده از هوش مصنوعی آن را تشخیص داده و سریعاً اقدام به افزایش دمای داخل دستگاه مینماید.

 


روز شمار ماشین جوجه کشی 504 عددی

 

نشانگر و روزشمار جوجه کشی

دستگاه جدید جوجه کشی با نام تجاری سوپر مینیاتور قابلیت روزشماری جوجه کشی به صورت دیجیتال را دارند که میتواند مدت زمان باقی مانده از دوره جوجه کشی، مدت زمان باقی مانده از دوره ستر، مدت زمان باقی مانده از زمان هچر و… را به شما نشان میدهد و امکان هرگونه خطا در روزهای جوجه کشی را به صفر میرساند

 


 

برگ گارانتی دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور 504 تایی

گارانتی و تایید اصالت کالا

محصولات گروه صنعتی اسکندری دارای بارکد 9 رقمی میباشند که بر اثاث این بارکد تمامی اطلاعات آن محصول به طور تمام وکمال در سیستم ثبت میشود یعنی دستگاه بعد از کنترل کیفیت و اطمینان از کیفیت محصول بارکد 9 رقمی خود را دریافت میکند که روی بدنه دستگاه قرار میگیرد طبق این بارکد در این دستگاه هر چیزی که استفاده شده از نوع سیم کشی تا نقشه کامل دستگاه ثبت شده و وارد سیستم میشود.

به طور مثال اگر شما بعد از 7 سال مشکلی در دستگاه خود مشاهده کنید و یا یکی از قطعات آن معیوب گردد فقط کافیست با کارخانه تماس حاصل فرموده و شماره بارکد دستگاه خود را برای همکاران ما بخوانید سپس همکاران ما مطابق با اطلاعات ثبت شده در سیستم هرانچه که شما نیاز داشته باشید را برای شما ارسال خواهند کرد زیرا با این بارکد دستگاه شما تا 10 سال شامل خدمات پیس از فروش میشود. علاوه بر این از این بارکد هنگام ثبت تاریخ شروع گارانتی نیز استفاده میشود.

%d8%b3%db%8c%d8%b3%d8%aa%d9%85-%da%af%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%af%d8%b3%d8%aa%da%af%d8%a7%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%ac%d9%88%d8%ac%d9%87-%da%a9%d8%b4%db%8c-%da%af%d8%b1%d9%88%d9%87

با وجود دستگاه های تقلبی شمامیتوانید با مراجعه به وب سایت رسمی ما و درج شماره بارکد خود از اصالت دستگاه خود اطمینان حاصل فرمایید


 

هوش مصنوعی دستگاه جوجه کشی 504 عددی - ماشین جوجه کشی صنعتی با هوش مصنوعی

استفاده از هوش مصنوعی در ساخت دستگاه های جوجه کشی

در ساخت ماشین جوجه کشی سوپر مینیاتور از تکنولوژی هوش مصنوعی استفاده شده است. ماشین های جوجه کشی سوپر مینیاتور با استفاده از هوش مصنوعی طراحی شده به نحوی که قدرت تشخیص و یادگیری را داراست به طور مثال وقتی هوای محیط سرد باشد ابتدا با توجه به پایین بودن دمای محیط تمامی قطعات را تست میکند تا خرابی از طرف دستگاه نباشد بعد از اینکه فهمید مشکلی در قطعات دستگاه وجود ندارد دمای هیتر ها را بالا میبرد و در صورتی که این گزینه هم جوابگو نبود تشخیص میدهد که دمای محیط پایین است و از طربق سیستم سخنگو اعلام میکند که دمای محیط پایین است.

در بسیاری از موارد دستگاه با بهره گیری از این تکنولوژی قادر به رفع کردن عیوب قطعات به طور فعلی می باشد تا بعد از اتمام دوره جوجه کشی به تعمیر قطعه معیوب بپردازید  به طور مثال اگر المنت شما ( سیستم خروجی هیتر شما ) خراب شود دستگاه بصورت هوشمند در کمتر از ۲۰ دقیقه متوجه اشکال موجود در سیستم المنت شده و فورا خروجی های شماره دو ( زاپاس ۹ را فعال میکند و به این ترتیب شما این امکان را خواهید داشت تا بعد از پایان دوره جوجه کشی خروجی اول را تعمیر کرده و مجددا نصب نمایید.

 


 


online-shop-504-egg-incubator

 

برای خرید با گروه فروش شرکت تماس حاصل فرمایید و یا عدد 504 را برای سامانه ۱۰۰۰۸۰۰۰۸۰ پیامک نمایید.

قیمت مدل Professional (حرفه ای) : یک میلیون و ششصد و پنجاه هزار تومان

۱٫۶۵۰٫۰۰۰ هزار تومان

قیمت مدل Economic (آماتور) : یک میلیون و سیصد و هشتاد هزار تومان

۱٫۳۸۰٫۰۰۰ هزار تومان


Super miniator 504 egg incubator

Automatic incubator for hatching out of birds and poultry intelligent and fully automatic
If you buy an incubator incubator will be operated with the push of a button


دیدگاه بگذارید

46 دیدگاه در "دستگاه جوجه کشی 504 عددی"

اطلاع از
avatar
مرتب سازی بر اساس:   جدیدترین | قدیمی ترین | بیشتر رای دادند
yaser
مهمان

با سلام
قیمت دستگاه را باید قبل از دریافت دستگاه پرداخت کنیم یا بعد از دریافت ؟
دستگاه را چگونه در یافت می کنیم؟
با تشکر.

yaser
مهمان

با سلام
آیا در شهرستان سیرجان استان کرمان نمایندگی فعال دارید؟ لطفا آدرسش را بگذارید.
با تشکر

سیامک خشنودفر
مهمان

سلام، آیا در هرمزگان (بندر عباس، یا قشم) نمایندگی دارید

سامى
مهمان

با سلام ايا شركت در اربيل عراق هم نمايندكى دارد در صورت داشتن ادرس و شماره تلفن

علی رضا
مهمان

با سلام،ایا شرکت صنعتی اسکندری در استان لرستان هم نمایندگی دارد؟در کدام شهر؟…لطفا راهنمای کنید،و در صورت امکان ادرس و شماره هم قرار بدین.

موسی حنیف
مهمان

سلام خدمت شما.
آیا در افغانستان نمایندکی دارید؟
اگر دارید لطف نموده آدرس خودرا بدهید.
ممنون

مهدی
مهمان

سلام.ایا در لامرد فارس هم نمایندگی دارید؟

در شیراز چطور؟

اگه در شیراز نمایندگی دارید لطفا ادرس و شماره تماسش رو ذکر کنید.

ali
مهمان

با عرض سلام به شرکت وگروه صنعتی اسکندری.

آیا شرکت اسکندری قیمت تمام کالاهای ودستگاهها رو در نمایندگی ها که اعلام کرده با کاخانه وسایت یکی هستند ویا متفاوتند.با تشکر.

وحید
مهمان

آیا دراستان ایلام نمایندگی دارید؟

سید
مهمان

سلام خسته نباشید .ایا در استان گیلان نمایندگی دارید. و یک سوال دیگه داشتم . از چند نفر در مورد پرورش مرغ پرسیدم عقلب جواب میدادن که هر چه قدر تعداد جوجه ها کمتر باشه برای گرمایشی و رطوبت ان راحت تر میتوان تنظیم کرد . و تمام تخم مرغ ها به جوجه تبدیل میشود . ولی دستگاه های تعداد بالا تر این طوری نیست . یک مقدارش از بین میرود . ایا این درست است یا نه

خلیل محمدی
مهمان

با عرض سلام و خسته نباشید.ایا میشه این دستگاه را قستی خرید؟البته با چک ماهانه؟خوشحال میشم جواب بدین………………….

امیر نادری
مهمان

سلام ببخشید در شهرستان ملایر نمایندگی هست برای خرید دستگاه جوجه کشی

قاسم
مهمان

سلام
لطفاً جهت بازدید از محصولات تولیدی تان، آدرس و مشخصات نمایندگی زنجان را برایم ارسال کنید.
با سپاس فراوان

ضیاالرحمن
مهمان

سلام و احترامات فائقه تقدیم میدارم من از اهل ایران نیستم من از اهل افغانستان هستم نه مفهمم چطور این ماشین چوچه کشی به دست بیاورم اگر در مورد معلومات داده بتوانی ممنون تان میباشم . تشکر ضیا

ضیاالرحمن
مهمان

اما ایمیل تان به من نه رسیده. تشکر ضیا

اقای جهان
مهمان

باسلام وخسته نباشید ایا در شهر زابل یا زاهدان هم نمایندگی فروش دارید؟

فرهمند
مهمان

باسلام :
احتراما، در پاسخ سئوالی شما فرمودید که قیمت محصولات درب کارخانه و نمایندگیهای این کارخانه در شهرستانها برابر و هیچ تفاوتی ندارند ، در حالیکه اخیرا این محصول را خریداری نموده ایم ( 420 تایی) و نماینده محترم شما مبلغ 15000000 ریال فاکتور نموده اند
آیا این قیمت صحیح میباشد یا خیر ؟

اسماعیل
مهمان

سلام با تشکر خواهشمندم ادرس نمایندگی خود در اصفهان ویا شهرستانهای مبارکه یا فلاورجان برای من بفرستید . ممنون

masoud
مهمان

با سلام اگه فاصله از کارخانه سه ساعت راه داشته باشه چند روز بعد از پرداخت بیعانه دستگاه تحویل داده میشه؟

هاست ویندوز
مهمان

بسیار عالی!
سپاسگزارم بابت زحماتی که میکشید و مطالبی که در سایت قرار میدید.

فاخر موسوی
مهمان

سلام درخوزستان نمایندگی دارید لطفا آدرس یا شماره تماس بدید

مهدی جوکار
مهمان

سلام
ایمیل خودم رو ارسال کردم
در صورتامکان آدرس وتلفن نمایندگی شیراز رو ارسا کنید
با سپاس

تنها
مهمان

باسلام ایا شرکت شمادر خراسان شمالی درشهر بجنورد هم نمایندگی فعال دارد؟چرا قیمت دستگاه 504عددی در صفحه مشخصات 16500000ریال ولی در سبد خرید 18500000 درج شده است؟با تشکر

wpDiscuz