دستگاه جوجه کشی 336 عددی

42 comments برچسب: ،،،،،،،،،
 

دستگاه جوجه کشی جدید گروه صنعتی با نام تجاری سوپر مینیاتور 336 عددی با چیپ های فوق العاده قویتر و سیستم کاملاً اتوماتیک معرفی و ساخته شده که در ساخت ماشین های جوجه کشی سوپر مینیاتور برای تضمین جوجه کشی با راندمان بالا از بهترین قطعات استفاده شده دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور 336 تایی جزو بهترین و باکیفیت ترین ماشین های جوجه کشی ساخته شده در جهان است که این به واسطه کنترل کیفیت محصول و قطعات در چند مرحله میباشد. این دستگاه ها مجهز به سیستم تمام اتوماتیک انتخاب پرنده برای جوجه کشی از تمامی پرندگان فقط با انتخاب نوع پرنده، سیستم سخنگو برای راهنمایی پله به پله تمام مراحل جوجه کشی ، استفاده از بدنه PVC  برای صرفه جویی 75% برق ، تنظیم از راه دور (GSM) و ده ها قابلیت دیگر که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد.

ماشین جوجه کشی سوپر مینیاتور 336 تایی دارای جثه ای به ابعاد ارتفاع:81 عرض:69 طول:81 و وزن 52 کیلوگرم  بوده و دارای 4 طبقه و 8 سبد  میباشد که 3 طبقه ستر و 1 طبقه هچر میباشد. که میتواند تا 336 عدد تخم مرغ نطفه دار را جوجه کشی کند که به دلیل استفاده از شانه های همه کاربر میتواند از همه پرنده ها جوجه کشی کند و تعداد تخم نطفه دار برای جوجه کشی نسبت به پرنده های مختلف متغییر میباشد.

 


مشخصات فنی دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور 336 تایی:

[table id=8 /]

 


 

برد دستگاه جوجه کشی JDR900

 

برد جدید JDR 900

سری جدید دستگاه های جوجه کشی با نام تجاری سوپر مینیاتور از جمله سوپر مینیاتور 336 عددی از بردهای JDR 900  تمام اتوماتیک بهره می برند که قابلیت های فراوانی را برای شخص استفاده کننده به ارمغان آورده است از جمله این امکانات نمایش کل مدت زمان جوجه کشی، مدت زمان باقی مانده از ستر، زمان باقی مانده به هچر و… را دراختیار شما قرار میدهد.

برد های JDR 900  از ریز تراشه های بسیار قوی با سرعتی بالا بهره می برند که در اموری مانند نمایش تمامی جزعیات جوجه کشی ، تنظیم دما و رطوبت به صورت دستی و اتوماتیک ، تنظیم اتوماتیک جوجه کشی از پرندگان لیست شده و ده ها توانایی دیگر که به واسطه این برد بر روی دستگاه افزوده شده است.


 

سیستم سخنگوی دستگاه جوجه کشی 336 تایی

قابلیت سخنگو بودن دستگاه

یکی از بزرگترین مزیت های دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور قابلیت سخنگو بودن دستگاه میباشد که در کل فرایند جوجه کشی اعم از راه اندازی دستگاه تا ستر و هچر راهنمای شما بوده و مانند یک استاد کار ماهر همه ی دوره جوجه کشی را به صورت صوتی برای شما بازگو میکند حتی در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر نیز میتوانید با فشردن دکمه Help  تمامی راهنمایی های مربوط به آن مرحله را بشنوید و طبق راهنمایی های گفته شده عمل کنید.

راهنمای دستگاه به زبان فارسی بوده و جزء کوچکی از سیستم هوش مصنوعی سوپر مینیاتور میباشد و میتوان گفت کاملترین راهنمایی ها را برای شما به ساده ترین و روانترین نحو بیان میکند حتی در صورت مشاهده هرگونه خرابی در قطعات دستگاه نیز نوع خرابی و قطعه مغدوش را به شما میگوید. در صورت استفاده از دستگاه های سوپر مینیاتور این موضوع را به وضوح متوجه میشوید که با وجود راهنمای سخنگوی دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور 336 تایی نیاز به هیچگونه دانش قبلی در مورد جوجه کشی ندارید و یک جوجه کشی موفق و بی دردسر را تجربه خواهید کرد .

با وجود قابلیت راهنمای سخنگوی ماشین جوجه کشی سوپر مینیاتور 336 عددی درصد خطا در امر جوجه کشی به صفر رسیده و بالاترین راندمان جوجه کشی را خواهید داشت.

 


سنسور تشخیص دما و رطوبت دستگاه جوجه کشی 672 تایی

استفاده از سنسور دیجیتالی SHT SENSIRION  سوییسی برای کنترل دما و رطوبت

در ساخت ماشین های جوجه کشی سری SUPER MINIATOR  از سنسور های SHT SENSIRION  ساخت سوییس استفاده میشود که این فقط و فقط به دلیل تضمین راندمان جوجه کشی توسط دستگاه های سوپر مینیاتور میباشد لازم به ذکر است که با وجود قیمت بسیار بالای این سنسور ها گروه صنعتی اسکندری متحمل این هزینه شده تا بتواند بالاترین راندمان تبدیل تخم نطفه دار به جوجه را به ارمغان آورد. سنسور های SHT SENSIRION  بیشتر در مصارف پزشکی استفاده میشود (اینکیباتور های انسانی) و این به دلیل دقت بسیار بالا در اندازه گیری دما و رطوبت است.

سنسور SHT  دقیقترین سنسور دما و رطوبت جهان شناخته شده و فقط 3 کارخانه از این سنسور برای ساخت دستگاه های جوجه کشی استفاده میکنند (به دلیل گرانی قیمت) 1- گروه صنعتی اسکندری   2- آرکام کره   3- ویکتوریا ایتالیا البته پرتکل سنسور SHT  از کارخانه سازنده توسط گروه صنعتی اسکندری به طور کامل خریداری شده است.سنسور های نصب شده بر روی ماشین های جوجه کشی سوپر مینیاتور نیازی به کالیبره شدن ندارد این نیز یکی دیگر از امتیازات سنسور SHT SENSIRION  میباشد. دقت بیش از حد در کنترل دما و رطوبت باعث رسیدن رطوبت و دمای کافی به تخم های نطفه دار شده و بیشترین راندمان را برای شما خواهد داشت

 

گروه صنعتی اسکندری تنها کارخانه ای است که در ایران از این سنسور ها برای ساخت دستگاه های جوجه کشی استفاده میکند.

 


 

sensor-sht سنسور دما و رطوبت سوپر مینیاتور 252 تایی

 

سیستم تامین رطوبت دستگاه های جوجه کشی سوپر مینیاتور

رطوبت ماشین جوجه کشی سوپر مینیاتور از طریق اولتراسونیک تامین میگردد این دستگاه بیشتر در مصارف پزشکی مورد استفاده قرار میگیرد و نحوه کار اولترا سونیک به این نحو است که با تکنولوژی منحصر به فرد خود آب را از حالت مایع خارج کرده و به صورت گاز  یا همان بخار سرد وارد دستگاه میکند و رطوبت لازم برای تبدیل تخم نطفه دار به جوجه را تامین میکند.

 


 

سیستم انتخاب پرنده ماشین جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری

سیستم تمام اتوماتیک انتخاب پرنده سوپر مینیاتور

یکی دیگر از امکانات مهم و کاربردی دستگاه های جوجه کشی ساخت گروه صنعتی نسبت به دیگر سازندگان دستگاه جوجه کشی، سیستم کاملاً هوشمند و اتوماتیک انتخاب پرنده میباشد کارکرد این سیستم به این صورت است که شما 2 حالت برای انتخاب دارید 1- سیستم کاملاً اتوماتیک که در این سیستم شما از لیست پرندگان موجود بر روی برد دستگاه (مرغ،بلدرچین،کبک؛غاز،اردک،بوقلمون) یکی را به اختیار انتخاب میکنید که میخواهید جوجه کشی از آن را شروع کنید سپس دستگاه خود تمام الزامات جوجه کشی از پرنده مورد نظر را برای شما اماده میکند مانند: درجه دمای مناسب، رطوبت مناسب، میزان اکسیژن گیری و هرانچه که برای جوجه کشی از آن پرنده لازم است را برای شما به طور اتوماتیک آماده میکند و تنها کار شما چیدن تخم های نطفه دار درون دستگاه است ادامه جوجه کشی بدون نیاز کوچکترین دخالت کاربر و به صورت تمام اتوماتیک انجام می پذیرد

سیستم انتخاب پرنده برد jdr 900

2- حالت حرفه ای که برای افراد با تجربه در زمینه جوجه کشی طراحی شده و تمامی اطلاعات پیش فرض مانند: دوره جوجه کشی،زمان ستر، زمان هچر، دمای درون دستگاه ، میزان رطوبت و… در این حالت به صورت دستی قابل تغییر است و مطمعناً از راندمان بالاتری برخوردار خواهد بود در حالت حرفه ای کاربر میتواند از هرنوع پرنده ای که بخواهد جوجه کشی کند و هیچ محدودیتی ندارد مانند طوطی ، کاسکو ، طاووس ، مرغ عشق ، فنج و سایر پرندگان زینتی و اهلی

 


 

 

بدنه تمام PVC سوپر مینیاتور 252 تایی ساخت گروه صنعتی اسکندری

بدنه تمام PVC

قابل شستشو شدن دستگاه جوجه کشی نیز از امکانات جدید ماشین های جوجه کشی سری مینیاتور میباشد و این امکان به واسطه استفاده از PVC  در ساخت بدنه دستگاه محیا شده از دیگر مزیت های PVC  میتوان به آنتی باکتری بودن، قابل شستشو بودن، استحکام بالا، وزن پایین و… اشاره کرد که همه این موارد گروه صنعتی اسکندری را بر این داشته که در ساخت دستگاه های جوجه کشی سوپر مینیاتور از پی وی سی استفاده کنند.

از بزرگترین مشکلات دستگاه های جوجه کشی فلزی میتوان به زنگ زدن آن (غیر قابل شستشو بودن) اشاره کرد در اصل ماشین های جوجه کشی فلزی از 2 لایه ورق گالوانیزه ساخته میشوند که بین آنها با یونولیت عایق میشود و این محل بسیار مناسبی برای رشد قارچ و ویروس میباشد که یعد از چند دوره جوجه کشی راندمان جوجه کشی را به شدت کاهش میدهد. این مشکل با استفاده از PVC  در ساخت دستگاه های جوجه کشی سوپر مینیاتور کاملاً حل شده است.

استفاده از پی وی سی در ماشین های جوجه کشی EIG  باعث کاهش مصرف انرژی  تا 75% نسبت به ماشین های جوجه کشی فلزی شده و این به دلیل عایق گرما بودن PVC  میباشد.

 

استفاده از بدنه پی وی سی ویژگی های زیر را به همراه دارد:

 1. کاهش مصرف انرژی با توجه ایزولاسیون قوی در این نوع بدنه تا ۷۰ درصد!! به عبارت صحیح تر یک دستگاه جوجه کشی با بدنه پی وی سی به اندازه یک سوم یک دستگاه جوجه کشی بدنه فلزی مصرف برق دارد.
 2. بدنه پی وی سی قابلیت بارها و بارها شستشو و نظافت را دار میباشد و این در حالی است که در دستگاه های جوجه کشی با بدنه فلزی امکان شستشو فراهم نبوده و باعث زنگ زدگی سیستم میگردد.
 3. افزایش راندمان جوجه دهی به علت عدم انتقال گرما و یا سرمای پیرامون دستگاه جوجه کشی به داخل دستگاه جوجه کشی در دستگاههای بدنه فلزی معمولا تخم های نطفه داری که در لایه های کناری دستگاه جوجه کشی قرار گرفته اند با آسیب هاب جددی مواجه می شوند.
 4. کاهش خطر برق گرفتی با توجه بهاین که دستگاه های جوجه کشی رطوبت بسیار بالای رو داخلشون دارن و فلز رسانای برق هست دستگاه های بدنه فلزی خطر برق گرفتگی بسیار بالای رو دارند.
 5. به صفر رسیدن امکان وجود بیماری های باکتریای که در دستگاه های جوجه کشی بدنه فلزی ما بین دو جداره و داخل یونولیت ایجاد شده و باعث کاهش راندمان جوجه آوری می شد.
 6. افزایش زیبای و عمر مفید و طول عمر بدنه و امکان گند ذایی و نظافت آسان
 7. و…..

 

ایرادات دستگاه های جوجه کشی فلزی عبارتند از:

 • مشکل تهویه هوا و اکسیژن گیری
 • در ماشین های جوجه کشی فلزی به دلیل اختلاف دمای داخل دستگاه تلفات زیادی به بار می آید
 • غیر قابل شستشو بودن دستگاه های فلزی یکی دیگر از مشکلات این ماشین های جوجه کشی میباشد زیرا بعد یک یا دو بار شستشو آثار زنگ زدگی در دستگاه نمایان میشود
 • در ماشین های جوجه کشی فلزی به دلیل وجود یونولیت وهمچنین وجود شرایط مناسب جهت رشد قارچ و میکرب در بین لایه های فلزی دستگاه بعد از ۳ یا ۴ بار جوجه کشی قارچ ها و میکرب ها در داخل دستگاه رشد کرده و این باعث پایین آمدن رانمان جوجه کشی و تلف شدن تخم ها میشود

 


 

 

شانه های همه کاره مخصوص دستگاه های جوجه کشی سوپر مینیاتور

گروه صنعتی اسکندری بعد از آزمایشات فراوان در رابطه با شانه های ماشین جوجه کشی  با صرف هزینه فراوان موفق به ساخت شانه های همه کاره شده است، این شانه ها با قابلیت ریسایز شدن قادر است از تخم های نطفه دار تمامی پرندگان برای جوجه کشی استفاده کند.

قبلاً به این صورت بوده که هر پرنده شانه های مخصوص خود را داشته و شما برای جوجه کشی از هر پرنده باید شانه های مخصوص آن را خریداری میکردید و این عمل ملزم هزینه و زمان زیادی بوده و به این صورت شما هربار که میخواستید از نوعی پرنده دیگر جوجه کشی کنید یاید شانه های مخصوص آن پرنده را خریداری میکردید آما اکنون با وجود شانه های همه کاره دیگر نیازی به صرف هزینه و زمان نیست در اصل شما با خرید دستگاه و شانه های همه کاره که به صورت رایگان دراختیار شما قرار خواهد گرفت میتوانید از هر نوع پرنده ای که بخواهید جوجه کشی کنید . از طرفی کار با شانه های همه کاره بسیار راحت  تر بوده و سختی کار با شانه های قدیمی را ندارد این شانه ها تنها در گروه صنعتی اسکندری تولید میشوند و فقط بر روی دستگاه های جوجه کشی EIG  عرضه میشوند.

 


 

خدمات پس از فروش دستگاه های جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری

خدمات پس از فروش EIG

در تمامی برگه های گارانتی  صادره برای دستگاه های جوجه کشی 10 سال خدمات پس از فروش درج شده که این  خدمات به واسطه وجود بارکد 9 رقمی  روی دستگاه میباشد بارکد زمانی روی دستگاه درج میگردد که تمامی مراحل کنترل کیفیت سپری شده و دستگاه اماده ارائه به مشتری باشد.  بارکد 9 رقمی  درج شده روی دستگاه وارد در سیستم پشتیبانی EIG  ثبت میشود این یعنی تمامی نقشه های به کار گرفته شده در دستگاه اعم از نوع سیم کشی، نقشه سیم کشی، موتور مورد استفاده و به طور کل اطلاعات کامل تمامی قطعات استفاده شده در دستگاه را با این بارکد در سیستم ثبت میشود و شما حتی اگر بعد از 10 سال نیز با کارخانه تماس بگیرید خواهید دید که از روی بارکد دستگاه شما هر قطعه که شما نیاز داشته باشید را مطابق با ولتاژ و دور ثبت شده در سیستم برای شما ارسال میکنند این در صورتی است که در مدت این 10 سال احتمالاً بارها و بارها سیستم ها و دستگاه ها بروز شده اند حتی دستگاه شما دیگر تولید نشوند اما خدمات پس از فروش شامل آن میشود.

%d8%b3%db%8c%d8%b3%d8%aa%d9%85-%da%af%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%af%d8%b3%d8%aa%da%af%d8%a7%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%ac%d9%88%d8%ac%d9%87-%da%a9%d8%b4%db%8c-%da%af%d8%b1%d9%88%d9%87

علاوه بر این از بارکد 9 رقمی برای تثبیت اصالت دستگاه نیز استفاده میشود زیرا دستگاه های مشابه تقلبی با این مارک تولید میشود که شما با مراجعه به وب سایت رسمی ما و وارد کردن بارکد اصالت دستگاه خریداری شده را خواهید دید.

 


 

 

برق اضطراری ماشین جوجه کشی گزوه صنعتی اسکندری

قابلیت اتصال به برق اضطراری

در بسیاری از مواقع مشاهده شده که با قطعی برق تخم های نطفه دار تلف شده اند اما با قابلیت  اتصال به برق اضطراری (اینورتر) دیگر نباید نگران این مشکل باشید لازم به ذکر است که ماشین های جوجه کشی سوپر مینیاتور از جمله 336 عددی حتی قادرند با اتصال به برق ماشین  و تبدیل آن به 220 ولت شهری از برق استفاده کنند و به کار خود ادامه دهند و با این کار از تلف شدن تخم های نطفه دار جلوگیری کند.

تمامی دستگاه های گروه صنعتی اسکندری این قابلیت را دارد و شما برای استفاده از این قابلیت فقط کافیست یک اینورتر تهیه فرمایید

توجه: در صورت خرید قیمت اینورتر جدا از دستگاه محاسبه خواهد شد

 


 

 

درب های پی وی سی با شیشه پلی کربنات در دستگاه های جوجه کشی سوپر مینیاتور گروه صنعتی اسکندری

درب های PVC  با نورگیری پلی کربنات

در دربهای سری سوپر مینیاتور دستگاه های جوجه کشی  گروه صنعتی اسکندری از PVC  در ساخت درب های کم وزن و مستحکم و همچنین از طلق های پلی کربنات برای دیدن داخل دستگاه و همچنین دفع  اشعه های مضر خورشید و نور استفاده میشود لازم به ذکر است که این طلق ها کاملاً نشکن میباشد  بر خلاف گروه صنعتی اسکندری در ماشین های جوجه کشی ساخت دیگر کارخانه ها به جای پلی کربنات از شیشه استفاده شده که کاملاً شکننده بوده و دافع اشعه های مضر نمیباشد که این باعث کاهش راندمان تبدیل تخم نطفه دار به جوجه میشود.

 


 

نشانگر روزشمار دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور 252 تایی

 سیستم روزشمار و طول مدت جوجه کشی در سوپر مینیاتور 336 تایی

سیستم روز شمار در ماشین های جوجه کشی 336 تایی باعث به صفر رسیدن درصد خطا در روزهای جوجه کشی شده است زیرا بر روی برد های هوشمند JDR 900  این قابلیت قرار گرفته است که مدت زمان دوره جوجه کشی ، مدت زمان باقی مانده و گذشته از ستر ، مدت زمان گذشته و باقی مانده از هچر و… را نمایش میدهد.

 

در صورت خرید آنلاین محصول یک کتاب آموزش جوجه کشی ۳۰۰ برگی نیز به همراه دستگاه به رایگان ارسال می گیردد. 

online-shop-336-egg-incubator

برای خرید با گروه فروش شرکت تماس حاصل فرمایید و یا عدد 336 را برای سامانه ۱۰۰۰۸۰۰۰۸۰ پیامک نمایید.

قیمت مدل Professional (حرفه ای) : یک میلیون و پانصد و بیست هزار تومان

1.520.000 هزار تومان

قیمت مدل Economic (آماتور) : یک میلیون و صد و هشتاد هزار تومان

1.180.000 هزار تومان

دیدگاه بگذارید

42 دیدگاه در "دستگاه جوجه کشی 336 عددی"

اطلاع از
avatar
مرتب سازی بر اساس:   جدیدترین | قدیمی ترین | بیشتر رای دادند
علی
مهمان

سلام وخسته نباشید.
ببخشید این دستگاه چنتا فن داره؟
ستر وهچر همزمان که میگید خوب سبد اون تعدادی که باید برن تو هچر رو باید کجا قرار بدیم تا نچرخه ودماش پایین باشه ورطوبتش بره بالا؟
مصرف برق این دستگاه چند وات است؟
هر شانه مرغی ها چه تعداد تخم جا میگیره(36یا42یا48)؟
اون دریچه پشت دستگاه واسه چیه؟
با تشکر…!

حسین
مهمان
با سلام و خسته نباشید من یه دستگاه 290تایی خریدم چندتا سوال دارم اگه میشه راهنماییم کنید ممنون دستگاهی که من خریدم 290تایی است اما 216تا برای تخم مرغ جا میگیره چطور 290تا جا نداره؟ محل مخصوص برای هچ منظور همان پایین دستگاهه؟ زمان ستر درب سبدهارو برداریم و زمان هچردرب سبدهارو ببندیم؟ ظرف فلزی همراه دستگاه برای آب استفاده میشه؟و میخواد آب داخلش بذاریم؟اگه میخواد کدوم طرف دستگاه بذاریم سمت راست یا چپ یافرق نداره؟ سوراخ پشت دستگاه رو باز بذاریم یا ببندیم؟ حقیقت داره که این دستگاهها زیاد برق مصرف میکنند؟ زمانیکه تخم هارو داخل دستگاه میذاریم از… ادامه نوشته»
حسین
مهمان

ممنون از راهنماییتون
اما با قسمت خدمات پس از فروش که تماس گرفتم گفتن که 6سبد برای ستر استفاده میشه که هر سبد 36 تا جا داره. منم تخم مرغ داخلش گذاشتم 36تا جا میگیره که رو هم میشن216تا.
همچنین بهم گفتن که اون ظرف فلزی برای آب دستگاهه چون دیگه ظرفی همراه دستگاه نبود و این ظرف مثل یک سینی است که در ابعاد 40 در 40 میشه و خودش قسمت قسمته.
حالا اگه این ظرف برای آب نیست یعنی خودم ظرف بذارم زیر فن ها؟دوتا فن داره میشه بگید زیر کدوم فن بذارم؟
از این ظرف چطوری برای هچر استفاده کنم؟
ممنون

حسین
مهمان

ممنون اما چندبار تماس گرفتم جواب ندادن
یعنی قطعه فلزی هم برام میفرستین که برا هچ استفاده کنم و حتما باید اون قطعه فلزی باشه؟
برای چرخش سبدها برای تخم مرغ داخل دفترچه راهنما نوشته رو 60 تنظیم کنید اما روی برچسب روی دستگاه نوشته روی 180تنظیم کنید من کدومشو انجام بدم؟
وقتی ظرف آب خالی میشه برای اینکه داخل ظرف آب بریزیم دستگاه رو خاموش کنیم یا روشن باشه مشکلی نداره؟
ممنون اگه میشه جوابم رو بدین چون سه روزه تخم مرغ گذاشتم داخل دستگاه میخوام راهنماییم کنید

حسین
مهمان

با سلام و خسته نباشید میشه داخل دستگاههای جوجه کشی همزمان دو نوع تخم پرنده گذاشت؟مثلا50تا بوقلمون و 100تا مرغ در یه بار استفاده از دستگاه گذاشت اما تخم بوقلمون رو 10 روز زودتر گذاشت چون که یک ماه وقت میبره اما مرغ 21 روز وقت میبره؟

حسین
مهمان

ممنون. اما میشه برام توضیح بدین زمان هچ اون تخم مثلا تخم مرغ که زودتر فرا رسید چکار کنم اگه میشه کامل توضیح بدین چون که طرف ما تخم زیاد گیر نمیاد حتی مرغ هم زیاد بخوام گیر نمیاد اگه بخوام گیر بیارم یه کم مسافتمون طولانی میشه وتخم ها خراب میشن مثل همین چن وقته پیش که دو برابر اونایی که جوجه شد خراب شدن اگه میشه کامل راهنماییم کنین ممنون.
برای نگهداری تخم ها میشه تخمها رو داخل یخچال گذاشت؟اگه میشه تا چند روز داخل یخچال و با چه دمایی باشن خراب نمیشن؟

حسین
مهمان

اگه بخوام شانه مرغی یا همون شانه قدیمی برای دستگاهم سفارش بدم چقد میشه؟
شانه برای شترمرغ چند قیمته؟
این دو نوع شانه سبدهاشون جداگانه هستن یا فقط شانه هاشون فرق داره و همون سبدهای همه کاره ان؟

عبداله علایی فرد
مهمان

باسلام.فاصله ی طبقات کم است ودست براحتی نمیتواند وارددستگاه شده وعملیات کنترل نطفه وجابجایی تخم هارا انجام دهد…نحوه ارسال به شهرستان چگونه است ونحوه پشتیبانی درصورت نیاز چگونه انجام میشود.لطفا قیمت مقطوع ان راباتمام امکانات ازقبیل.رطوبت سنج.انواع سبد وسبدحچروسایرملزومات راارسال فرمایید.ممنونم.علایی ازاستارا

Ali
مهمان
با سلام خدمت استادان دستگاه جوجه کشی یه دو تا سوال خدمتون داشتم من یه دستگاه سوپر مینیاتور ۱۶۸تایی تازه خریدم زمانی که دستگاه را روی جوجه کشی برای مرغ انتخاب میکنم دما باید ما بین ۳۷.۸یا۳۷.۷باشه .اما دما در بعضی موقعه میاد روی ۳۷.۶یا۳۷.۹ علت چیست؟ ــــ سوال بعدی اینه که پشت دستگاه یه سوراخ کوچک هست که به وسیله یک پیچ راه اون سروراخ مصدود است .یعنی نو که خریدم اینطوری بود .حالا هنگام جوجه کشی باید راه این سوراخ را باز کنم یا باید مثل فابریکش بسته باشد .البته دریشه هم نیست که بشه تا چه اندازه… ادامه نوشته»
Ali
مهمان

درود خداوند بر شما که ما را راهنمایی فرمودید

Ali
مهمان
عرض سلام ….مهندسین بزرگوار سوال دیگه که داشتم خدمتتون مگه دمای مطلوب برای مرغ۳۷.۷نیست ..پس چرا صنعت اسکندری دمای دستگاهاشون را روی ۳۷.۸تنظیم کردن برای مرغ.لطفا میشه توضیح بدید.ودر نتیجه اون سوراخی که پشت دستگاه به وسیله یک پیچ فلزی مصدود می باشد را باز بزاریم یا بزاریم حالت خودش که بسته هست .. چون این دستگاه ها مثل قدیمی نیستن که دریچه داشته باشه و ما بتونیم تنظیمش کنیم.چند جا که سوال گرفتم گفتن موقه هچر باید بازش کنی….بعضی ها هم میگن تو محیط گرم باید کلا از دوره ستر تا هچر باز باشه حالا ما داخلش موندیم بازش… ادامه نوشته»
Ali
مهمان

مهندس جان منظور بنده با دستگاه های سوپر مینیاتور هست.مثل قدیمیا نیست که دریچه داشته باشه تنها یک سوراخ پشت دستگاه جدید وجود دارد.که توسط یک پیش راه ان مصدود می باشد.نمیشه براش تعین کنی که چه اندازه باز باشه.

Ali
مهمان

با سلام وعرض ادب دوتا سوال خدمتون داشتم من یه دستگاه ۱۶۸تایی دارم .اگه بخوام تنظیماتش را به کارخانه بازگشت بدهم.اختلال در سیستم هوش مصنوعی به وجود نمی اید.

Ali
مهمان
عرض سلام خدمت مهندس عزیزم…بعد از ۱۸روز کامل که دستگاه اتومات در دوران هچر قرار گرفت .راک ها خودشون منظم وتنظیم وموازی وای میسن یا باید به وسیله دکمه چرخش دستی راک ها را تنظیم کنی …تو دفترچه که خوندم نوشته بودموقعه ای که در حالت هچ قرار گرفت دیگه دکمه چرخش دستی کار نمی کنه …واقعیت دارد.ودر نتیجه اون دریچه ای که شما تو متن بالا فرمودید دریچه نیست یک سوراخ ۱سانتی در پایین است که مثل پیچ ومهره هست نمیشه به وسیله پیچ براش تعین کنی که چه اندازه باز باشه یا باید پیچ روش بسته باشه.یاباز باشه… ادامه نوشته»
Ali
مهمان

با عرض سلام خدمت مهندس عزیز یه دستگاه ۱۶۸دارم که داخل سبدای همه کار تخم گذاشتم به اون راکی که سبدها داخلش قرار میگیرن یه کم جا داره یک مرتبه که شرخش کامل می خواد انجام بده سبد ها یه صدا می کنن به خاطر جای اضاف راک ها به نظر شما مشکلی برای تخما بیش نمیاد.یه یه جوری جای اضافی را بگیرم

Ali
مهمان

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت مهندس عزیز …یه دستگاه ۱۶۸تای دارم سوپر مینیاتور که الان در حال حاضر ۱۲۶عدد تخم داخلش قرار دادم امروز که روز ۱۴روزه هست. نطفه سنجی کردم تنها ۶۰تخم از ۱۲۶تا سالم بود بقیه تخما همش نطفه دار بودن اما نطفشون مرده بود یه رگ خونی دایره ای داخلشون بود …به نظر شما دستگاه مشکل داردیاتخما….در ضمن بهترین زمان چرخش برای تخم مرغ باید چقدر باشه خودش تنظیم کارخانه روی ۶۰تنظیم کرده بعضی دوستان میگن بزارید ۱۲۰نظر شما چیه ایا این کار را انجام بدم یا بزارم همین حالتی که هست.

Ali
مهمان
درود خداوند بر شما مهندسین عارضم به حضور شما دستگاه ما سخن گو هست ۱۶۸تایی چون به ما گفته بودن خیلی دقیق هستن ما هم خریدیم بار اول ۱۲۶تا تخم توش گذاشتم امروز که روز ۱۴هم هست نطف سنجی کردم دیدم تمام تخما یعنی۷۰تا تخم نطفشون،مرده بودن به نظر شما علت چیست…..دستگاه مشکل دارد یا تخما خوب نبودن …یه سوال دیگه داشتم خدمتون این تایمر چرخش تخما دقیقا باید روی چند تنظیم شود خود شرکت که الان روی ۶۰تنظیم کرده اما خیلیا می گن بزار روی ۱۲۰به نظر شما بزارم همین حالت خودش یا بزارم روی ۱۲۰کدومش بهتره…در ضمن فن… ادامه نوشته»
Ali
مهمان

سلام علیکم غرض از مزاحمت این دستگاه ۱۶۸تای چطور میره به حالت هچر خودش اتوماتیک میره یا باید با دست ببریش.یا خودش اعلام میکنه . یکی از دوستان ما تازه یک دستگاه خریده بار اول ازش استفاده کرده میگه تو روز ۱۹روزه رفت تو هچر چند تا از جوجه ها هم تلف شده بودن چون جوجه ها تو روز ۱۸روز در اومده بودن.علتشون چیه …اگه خودش رفت حالت هچر اتومات ..چطور راک ها را باید تنظیم نگه داشت … لطفا یه توضیح مختصری بدید…ممنون میشم ..دستت درد نکنه

Ali
مهمان

سلام دستگاه چرا روز ۱۹روزه میره تر حالت هچر یا اعلام میکنه .

Ali
مهمان

مهندس حالا اگر در روز ۱۸هم جوجه ها هچ شدن یعنی از تخم بیان بیرون اگر من بلا فاصله دکمه هچر را فشار بدم دما ورطوبت را خودش اتومات انجام میده وراک ها راثابت نگه میداره .یااین دکمه فقط کارش ثابت نمودن راکها هست.

Ali
مهمان

سوال جواب نداده شد

Ali
مهمان

سلام ارادت دارم خدمت شما اگه بخوام سنسور دستگاه سوپر مینیاتور را تمیز کنم.. چطور تمیزش کنم که صدمه نبینه یا رو تنظیم در نیاد..میشه با قسمت برس مسواک تمیزش کرد.

Ali
مهمان

سلام ارادت داریم خدمت مهندس جان بهترین راه برای تمیز کردن سنسور سوپر مینیاتور شما چه پیشنهادی دارید؟

wpDiscuz