تخم-بلدرچین-چیست

ُسه حقیقت شناخته شده در مورد سلامت ، طعم و مزه تخم بلدرچین

6 comments برچسب: ،،،،،،
 

3 حقیقت شناخته شده در مورد سلامت ، طعم و مزه تخم بلدرچین

 

تخم-بلدرچین

 

به تازگی تخم بلدرچین در همه جا دیده می شود!

در لیست فروشگاه ها، در فیس بوک و در منوهای رستوران ها وجود دارند. تخم بلدرچین برای سراسر جهان دوست داشتنی شده است!
آیا سالم هستند؟ آیا طعم آنها بهتراست؟ چه چیزی در آن است؟
بنابراین این همه هیاهو را برای دیدن طبخ آن ببینید.
در طول راه برخی از جست و جوها در اینترنت انجام شدند و 3 حقیقت کوچک شناخته شده در مورد تخم بلدرچین یافت شد.
تخم مرغ بلدرچین چیست؟

quail-egg

همانطور که می توانید درعکس بالا ببینید، تخم بلدرچین تخم هایی به اندازه حدود یک گوجه فرنگی یا انگوردرشت می باشند. آنها یک پوسته خاکستری نقطه نقطه یا خالدار به رنگ سیاه و سفید یا قهوه ای دارند و به نوعی با این ویژگی نام خود را نشان می دهند، آنها توسط پرندگان بلدرچین که گذاشته می شوند به نام تخم بلدرچین نامگذاری شده اند!
تخم-بلدرچین-چیست

پس چه چیز در مورد تخم بلدرچین جداب است؟
در اینجا 3 حقیقت کوچک شناخته شده در مورد بلدرچین گفته می شود.
1.طعم تخم بلدرچین درست مثل تخم مرغ است!مانند یکی از افراد فکر نمی کنیم طعم ماهی درست مثل مرغ احساس شود اما صادقانه تفاوت طعم و مزه در اینجا حداقل است!
تخم هایی بلدرچین کمی از لحاظ طعم غنی ترند (زیرا زرده آنها نسبت به سفیده از تخم مرغ بزرگتراست)، اما به طور کلی طعم و مزه آنها با تخم مرغ خیلی متفاوت نیست.
2. تخم بلدرچین بطور واضح سالم تر از تخم مرغ است! در مقایسه با تخم مرغ ، تخم های بلدرچین سالم ترند اگر شما می خواهید انرژی را با خوردن تعداد زیاد تخم بلدرچین جمع آوری کنید (احتمالا در این حالت شما بسیاری از کالری های اضافی پوست را بسوزانید)!
در داده های غذایی 100گرم تخم بلدرچین و 100گرم تخم مرغ (هر دو به صورت خام) درتخم های بلدرچین کمی بیشتر چربی ، پروتئین ها، ویتامین ها و مواد معدنی مشاهده کردیم. تفاوت زیاد نیست، از شما می خواهیم با خوردن مقدار زیادی تخم بلدرچین برای شروع ایجاد تفاوت استفاده کنید!
3. پختن تخم بلدرچین به همان روش پختن تخم مرغ است! اگر شما می توانید تخم مرغ بپزید لازم به ترس برای پخت و پز تخم های بلدرچین نیست.
آنها را دقیقا به همان روش های پختن تخم مرغ بپزید. به عنوان مثال، شما می توانید آنها را در املت بریزید و یا از آنها اگر واقعا ماجراجو هستید و زمان زیادی در اختیار دارید حتی می توانید با استفاده از آنها یک کیک پخته و به جای تخم مرغ از تخم بلدرچین استفاده کنید (معمولا 5-6 تخم بلدرچین جایگزین 1 تخم مرغ می شود. )!
با این حال، پخت و پز تخم بلدرچین متفاوت از تخم مرغ است (به ویژه هنگامی که شما آنها را می جوشانید) زیرا آنها کوچک هستند . برخی مشکلات و نکات و زمان برای جوشاندن تخم های بلدرچین در اینجا آورده نشده است.
بلدرچین

ولی چرا در زمین، تخم بلدرچین می خورید؟
تا کنون، اساسا گفته شد شما نباید تخم های بلدرچین را ابدا به زحمت بخورید و این تقریبا توصیه ماست. بنابراین هر شرایطی که شما ممکن است بخواهید تخم های بلدرچین را بخورید وجود دارد.
خب … شاید تعداد کمی:
1. اگر تعداد زیادی تخم های بلدرچین در دسترس شما است (به عنوان مثال، شما در یک مزرعه بلدرچین زندگی می کنید !) به راحتی ار آنها استفاده کنید. در مورد بسیاری از شما این وجود دارد!
2. اگر شما می خواهید چیز زیبا برای یک مهمانی شام آماده کنید تخم های بلدرچین واقعا به تنهایی برای خوردن زیبا هستند. اگر چه تخم بلدرچین در کشورهایی مانند فیلیپین و یا ویتنام نسبتا شایع است ولی در ایالات متحده نسبتا نادراست این باعث می شود آنها زمانی که مهمان شما هستند حیرت زده شوند. آماده کردن یک سالاد با تخم بلدرچین جالب و زیبا است!

تخم بلدرچین

دیدگاه بگذارید

6 دیدگاه در "ُسه حقیقت شناخته شده در مورد سلامت ، طعم و مزه تخم بلدرچین"

اطلاع از
avatar
مرتب سازی بر اساس:   جدیدترین | قدیمی ترین | بیشتر رای دادند
پانیسا
مهمان

خیلی تابلو بود ک ترجمه ی ی متن انگلیسی رو اینجا نوشتین و چقدر هم ک ترجمش افتضاح بود

حسین
مهمان

سلام
از همه سخت تر شکستن تخم بلدرچین هست
تجربش کنین واقعا سخته???

ناشناس
مهمان

ترجمه خیلی بدی بود.

ناشناس
مهمان

نوع ترجمه بد نبود، اما اینکه نویسنده زحمت هیچ دستکاری در مطلب رو به خود نداده اصلا خوب نیست. مثلا اینکه بیشتر شما تو مزرعه پرورش بلدرچین هستین یا تو سالاداتون استفاده کنید چون تو ایالات متحده مهمانان رو شگفت زده میکنه به ما ارتباطی نداره

سحر
مهمان

بسیار عالی و جالب بود از نویسنده ومترجم این مطلب متشکرم.
beestt.mihanblog.com

wpDiscuz