کارخانه

 درباره گروه صنعتی EIG – ماشین سازی اسکندری سازنده دستگاه های جوجه کشی خانگی و صنعتی

گروه صنعتی اسکندری EIG از سال 1372 با هدف تولید ماشین آلات و دستگاه ها و تجهیزات صنعت دام و طیور کشور شروع به فعالیت نمود و در طی بیش از بیست سال گذشته به بزرگ ترین تولید کننده ماشین های جوجه کشی در خاور میانه تبدیل شد. در این میان احساس نیاز به تولید ماشین های جوجه کشی خانگی با کیفیت و دقیق ، جهت پرنده های گران قیمت ، مطابق با دانش روز دنیا و با استفاده از دانش فنی و علمی به روز باعث به وجود آمدن گروه صنعتی هواباتور گردید.
گروه صنعتی هواباتور در سال 2012 میلادی با همکاری کارخانه EIG از ایران و کارخانه sarhat by از ازمیر ترکیه با هدف تولید با کیفیت ترین و بهترین دستگاه های جوجه کشی در خاور میانه تاسیس گردید این کارخانه تولیدات خود را منطبق با دانش روز دنیا و با استفاده از بهترین قطعات که وارداتی از ترکیه میباشند تولید و ارائه مینماید و در مقابل بعضی از قطعات بدنه دستگاه به دلیل کیفیت بالا و قیمت پایین مواد پتروشیمی در ایران تولید میگردد البته این تولید نیز با استفاده از قالبهای تزریق پلاستیک ساخت ترکیه و صد البته نظارت مستقیم طرف ترک صورت می پذیرد.
واحد تولید و منتاژ گروه صنعتی هواباتور در شهر ارومیه مرکز استان آ- غ و در شهرک صنتی فاز دو قرار دارد. موقعیت ویژه استان آذربایجان غربی و شهر ارومیه به دلیل همسایگی با 5 کشور جمهوری آذربایجان ، ارمنستان ، ترکیه ، نخجوان و عراق میباشد از میان این کشورها ترکیه به عنوان دروازه ورودی به اروپا دارای اهمیت ویژه ای است شهر ارومیه مرکز استان آذربایجان غربی در 50 کیلومتری مرز ترکیه قرار گرفته و کارخانه گروه صنعتی هواباتور در 30 کیلومتری مرز ترکیه استقرار یافته است به نوعی که فاصله کارخانه از مرکز استان آ-ش یعنی شهر تبریز بیشتر از فاصله آن تا شهر وان مرکز استان وان ترکیه میباشد این شرایط خاص باعث ایجاد روابط تجاری و تولیدی عمیق میان این استان و جمهوری ترکیه گردیده و شرایط بسیار ایده آلی را برای این کارخانه تولید ماشین های جوجه کشی به وجود آورده است.
تولید قطعات پلاستیکی از جنس ABS و PVC در ایران همچنین قیمت پایین برق و نیروی انسانی ، در ایران باعث آن میگردد که قیمت تمام شده این محصول در عین کیفیت بسیار بالا ، به طرز محسوسی از نمونه تولید شده آن در ترکیه بسیار پایین بوده و در نتیجه تعداد قابل توجهی از دستگاه های جوجه کشی این کارخانه به خود جمهوری ترکیه صادر میگردد همچنین کیفیت جهانی این محصول موجب آن گردیده که صادرات آن به صورت مستمر به کشور های امارات عربی متحده ، عراق ، جمهوری آذربایجان باکو ، افغانستان ، پاکستان , روسیه و ارمنستان صورت می پذیرد.

hovabator4
از دیگر تولیدات گروه صنعتی هواباتور تولید و فروش قطعات و تجهیزات و لوازم ساخت ماشین های جوجه کشی همانند شانه های سایزیک و همه کاره برد های دقیق دیجیتالی به عنوان کنترلر و همچنین انواع سبد هچ و راک و موتور و المنت و هیتر مخصوص دستگاه های جوجه کشی میباشد که در این کارخانه مطابق با دانش روز دنیا ، و با تکنولوژی بالا تولید و ارائه میگردد.
خدمات پس از فروش و کنترل کیفی دقیق به عنوان یکی از مهمترین ارکان گروه صنعتی هواباتور مطرح بوده و در طی سه سال بیشترین میزان جلب رضایت مشتری را در ایران به خود اختصاص داده است.