اولین آزمایشگاه تخصصی تست ماشین های جوجه کشی

3

جهت تست و کنترل کیفی دقیق ماشین های جوجه کشی ساخت گروه صنعتی هواباتور اولین و تنها آزمایشگاه تخصصی ماشین های جوجه کشی در ایران با امکانات کامل در محل کارخانه EIG ساخته و تدارک دیده شده است.
این آزمایشگاه که مجهز به پیش رفته ترین تجهیزات و لوازم مورد نیاز جهت تست تخصصی ماشین های جوجه کشی در کارخانه میباشد در این آزمایشگاه امکان تست حجم اکسیژن ، دی اکسید کربن ، دی اکسید گوگرد و حتی اتیلن در هنگام عمل جوجه کشی در داخل دستگاه وجود دارد.
دستگاه های تولیدی کارخانه EIG بعد از تولید و گذر از ایستگاه های تست و کنترل کیفیت کالا به صورت رندوم و شانسی انتخاب شده و وارد این آزمایشگاه میگردد و در این آزمایشگاه درصد جوجه آوری این ماشین ها برای پرندگان مختلف از جمله انواع نژاد های مرغ بومی ، مرغ تخم گذار  و مرغ گوشتی و مرغ لاری و تاج دار و همچنین انواع بلدرچین ، کبک ، بوقلمون ، غاز ، اردک ، اردک مسکوی ، قو ، قرقاول ، طاووس و غیره مورد آزمایش قرار میگیرد و در هنگام آزمایش کارکرد قطعات ، حجم اکسیژن و دی اکسید کربن ، نوسانات دما ، واکنش دستگاه در شرایط نوسانات دما مورد آزمایش و بررسی دقیق قرار میگیرد تا علاوه بر اطمینان کامل از کیفیت دستگاه های تولید شده ، اطلاعات کاملی جهت تغییرات مورد نیاز در محصولات بعدی نیز به دست آید.
تمام سعی و تلاش این مجتمع که به عنوان اولین کارخانه ( نه کارگاه ) تولید دستگاه های جوجه کشی در ایران مطرح میباشد!!!! تولید با کیفیت ترین و ایمن ترین نوع ماشین های جوجه کشی در خاور میانه میباشد تا علاوه بر فروش در سرتاسر خاک ایران کیفیت و استاندارد های لازم برای فروش در سرتاسر دنیا و حتی جهان اول را نیز داشته باشد.