ویدیو آزمایشگاه گروه صنعتی اسکندری –  در حال تست محصولات جدید

جهت تست و کنترل کیفی دقیق ماشین های جوجه کشی ساخت گروه صنعتی اسکندری اولین و تنها آزمایشگاه تخصصی ماشین های جوجه کشی در ایران با امکانات کامل در محل کارخانه EIG ساخته و تدارک دیده شده است.

این آزمایشگاه مجهز به پیش رفته ترین تجهیزات و لوازم مورد نیاز جهت تست تخصصی دستگاه های جوجه کشی تولید شده در کارخانه بوده  و دارای امکانات نظیر تست حجم اکسیژن ، دی اکسید کربن ، دی اکسید گوگرد و حتی اتیلن در هنگام عمل جوجه کشی در داخل دستگاه می باشد.
دستگاه های تولیدی کارخانه EIG بعد از تولید و گذر از ایستگاه های تست و کنترل کیفیت کالا به صورت رندوم و شانسی انتخاب شده و وارد این آزمایشگاه میگردد و در این آزمایشگاه درصد جوجه آوری این ماشین ها برای پرندگان مختلف از جمله انواع نژاد های مرغ بومی ، مرغ تخم گذار  و مرغ گوشتی و مرغ لاری و تاج دار و همچنین انواع بلدرچین ، کبک ، بوقلمون ، غاز ، اردک ، اردک مسکوی ، قو ، قرقاول ، طاووس و غیره مورد آزمایش قرار میگیرد و در هنگام آزمایش کارکرد قطعات ، حجم اکسیژن و دی اکسید کربن ، نوسانات دما ، واکنش دستگاه در شرایط نوسانات دما مورد آزمایش و بررسی دقیق قرار میگیرد تا علاوه بر اطمینان کامل از کیفیت دستگاه های تولید شده ، اطلاعات کاملی جهت تغییرات مورد نیاز در محصولات بعدی نیز به دست آید.

تمام سعی و تلاش این کارخانه که به عنوان اولین کارخانه ( نه کارگاه ) تولید دستگاه های جوجه کشی در ایران مطرح میباشد!!!! تولید با کیفیت ترین و ایمن ترین نوع ماشین های جوجه کشی در خاور میانه میباشد تا علاوه بر فروش در سرتاسر خاک ایران کیفیت و استاندارد های لازم برای فروش در سرتاسر دنیا و حتی جهان اول را نیز داشته باشد.

در ویدیو فوق مسئول مربوطه آزمایشگاه در حالت تست دستگاه های جدید EIG در دو سری صنعتی و خانگی می باشد.

همان طور که مشاهده خواهید نمود در دستگاه جوجه کشی 672 تایی  تخم نطفه دار بوقلمون برای تست جوجه کشی از بوقلمون قرار داده شده است و همچنین در دستگاه جوجه کشی 126 تایی از تخم نطفه دار مرغ برای آزمایش فرایند جوجه کشی استفاده شده است.

در این دوره دستگاه های جوجه کشی خانگی 12 تایی معمولی و دستگاه جوجه کشی 96 تایی نیز مورد آزمایش قرار گرفته اند.

در فرایند آزمایش به طور معمول از 4 ابزار دقیق برای سنجش عواملی چون دما ، رطوبت ، اکسیژن ، کربن دی‌اکسید استفاده میشود.

امید است هر روزه شاهد پیشرفت هر چه بیشتر دانش در داخل مرز های کشور عزیزمان باشیم و محصولات با کیفیتی را تولید و در اختیار استفاده کننده قرار دهیم.